"w" czy "bez" - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-29, 15:47   #31
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: "w" czy "bez"

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
nie wiem czemu narzekacie na oczka?Zabieracie ze sobą 2 pary rajstop więcej (do torebki) i jak poleci oczko to zmieniacie-chyba nic strasznego?
noooom albo bezbarwny lakier do paznokci
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 16:38   #32
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: "w" czy "bez"

KIedyś już dyskutowałam na ten sam temat na podobnym wątku (o weselach). Ale sie naczytałam o spoconych stopach, śmierdzących, wsi itp. Aż dziwne, że jeszcze to nie padło (no prawie )


ja też jestem zdania (mimo młodego wieku), że prawdziwa dama, którą chcemy przecież być na balu, nie pokazuje się z gołymi nogami. W dodatku bale są z reguły wieczorami, na sali, a nie na plaży w pelnym słońcu jak chyba niektórzy myślą Poza tym w lekko błyszczących i lekko palonych cieniutkich rajstopach noga wygląda naprawdę eksta.

Ale z drugiej strony masz e 16 lat to jest bal gimnazjalny i myslę, że nic by ci to nie ujęło jakbyś bez rajstop poszła
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 18:49   #33
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Dot.: "w" czy "bez"

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
KIedyś już dyskutowałam na ten sam temat na podobnym wątku (o weselach). Ale sie naczytałam o spoconych stopach, śmierdzących, wsi itp. Aż dziwne, że jeszcze to nie padło (no prawie )


ja też jestem zdania (mimo młodego wieku), że prawdziwa dama, którą chcemy przecież być na balu, nie pokazuje się z gołymi nogami. W dodatku bale są z reguły wieczorami, na sali, a nie na plaży w pelnym słońcu jak chyba niektórzy myślą Poza tym w lekko błyszczących i lekko palonych cieniutkich rajstopach noga wygląda naprawdę eksta.

Ale z drugiej strony masz e 16 lat to jest bal gimnazjalny i myslę, że nic by ci to nie ujęło jakbyś bez rajstop poszła

tak masz racje jeszcze jest kwestia tego czy masz np ładnie opalone nogi, bez zadnych siniaków itp....bo jesli masz takie przejsciowe prolemy z nogami to rajstopy beda zbawienne

+ opalą nogę
+ lekko wyszczuplą
+opytcznie wysmuklą i zamaskuja wszelkie mankamenty

Jezeli natomiast skore nog masz bez zarzutu i ładny kolor ( opalony czy porecalnowy - zalezy jak kto lubi) to zrob ładny pedicure i lec na bal
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 01:33   #34
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: "w" czy "bez"

1.
do sukienki wieczorowej bucikom/sandałkom/klapeczkom/czemukolwiek ale pozbawionemu choćby 3cm obcasa moje stanowcze nie, zwłaszcza jeśli kiecka odsłania nogi (bo w takiej ciągnącej się po ziemi to jeszcze schować można i nikt nie dostrzeże). niestety brak obcasa powoduje że noga traci ładny elegancki kształt, a to może zepsuć cały efekt.

2.
jeśli sukienka ma odkryte ramiona i dekolty a noga prezentuje się ładnie (czyli bez tych sińców, jakiś zacięć itd), to ładny sandałek wcale nie przekreśli elegancji. jeśli natomiast góra jest stosunkowo zabudowana, to rajtki (osobiście nie znoszę, preferuję i polecam pończochy) będą musem. no ale oczywiście tylko z zakrytym przodem

3.
jakoś biały but do czerwieni z biało-czarnymi dodatkami do mnie nie przemawia. może to tylko kwestia braku wyobraźni.

4.
makijaż proponowałabym prosty - ciemna gruba kreska eyelinerem na złotym lub jakimś neutralnym jasnym cieniu nie powinna przytłoczyć oka, a je podkreśli. błyszczyk tylko bezbarwny.
alternatywnie jeśli umiesz, to możesz dopasować pomadkę do kiecki, oko delikatnie. ale obawiam się, że te koraliki niweczą taki pomysł. czerwone usta sprawdzają się przy jednolitych kolorach.

5.
dobrej jakości buty, w odpowiednim rozmiarze itd nie mają prawa obcierać. noga pod paseczkami ma prawo się spocić (tym bardziej w takich jak ostatnio klimatach), ale przecież do nabycia w drogeriach są całe gamy dezodorantów do stóp i innych podobnie działających specyfików. zresztą jeśli nawet, to np. sholl wypuścił (w tej serii co party feet) specjalne naklejki na wewnętrzne strony paseczków, żeby się nie wpijały i nie powodowały bolesnych otarć.

6.
baw się dobrze

Edytowane przez pani_smith
Czas edycji: 2007-05-30 o 01:37 Powód: uzupłenienie
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:25.