Najgorsze wynalazki świata, grrr! - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-10, 17:41   #241
kadu87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 213
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość

Swoją drogą nie rozumiem jak do tego doszło - numer telefonu wpisujesz 2x w formularzu, a potem jeszcze akceptujesz ekran ze wszystkimi danymi
mam konto internetowe i doładowanie robiłam bezpośrednio z konta i numer telefonu wpisuje się tylko raz. a liczby wpisałam takie jak trzeba tylko... dwie zamieniłam miejscami . trudno się mówi. . .
kadu87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 18:14   #242
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

kadu87 - możesz zawsze zadzwonić do tej osoby i wyjaśnić, numer znasz
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 14:53   #243
Pingwineczka
Zadomowienie
 
Avatar Pingwineczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kraina wiecznego szczęścia
Wiadomości: 1 062
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

Wspaniały temat

Moich "hitów":
-pokrętła wszelakie w które włazi bród, a potem można dostać *******ca żeby to wyczyścić
-zegary we wszelkich urządzeniach (kuchenka, mikrofalówka itp), które po zdechnięciu prądu się resetują.
- ten nieszczęsny przepływowy ogrzewacz wody czy jak mu tam. Mam taki z zamkniętą komorą spalania, służy do ogrzania wody oraz ogrzewania mieszkania. Płomienia nie widać, człowiek się nie przypali. Wszystko pięknie cudnie ale: ogrzewa to to gazem tyle że "zapala się" prądem. Kiedy zdycha prąd to nie mam ani ciepłej wody ani ogrzewania. Ostatnio mi tak zdechło jak pod prysznicem byłam. Dobrze, że w środku jeszcze trochę ciepłej wody było, bo bym chyba zamarzła.
-wszelkie gniazdka i przedłużacze, w których nie można wykorzystać wszystkich "dziur", bo wtyczki sobie wzajemnie przeszkadzają.
__________________
Jak kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

Małżeństwo to związek dwojga ludzi,w którym jedna osoba ma zawsze rację, a druga to mąż
Pingwineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 15:23   #244
A taka jedna
Zakorzenienie
 
Avatar A taka jedna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 433
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

Cytat:
Napisane przez Pingwineczka Pokaż wiadomość
Wspaniały temat

Moich "hitów":
-pokrętła wszelakie w które włazi bród, a potem można dostać *******ca żeby to wyczyścić
-zegary we wszelkich urządzeniach (kuchenka, mikrofalówka itp), które po zdechnięciu prądu się resetują.
- ten nieszczęsny przepływowy ogrzewacz wody czy jak mu tam. Mam taki z zamkniętą komorą spalania, służy do ogrzania wody oraz ogrzewania mieszkania. Płomienia nie widać, człowiek się nie przypali. Wszystko pięknie cudnie ale: ogrzewa to to gazem tyle że "zapala się" prądem. Kiedy zdycha prąd to nie mam ani ciepłej wody ani ogrzewania. Ostatnio mi tak zdechło jak pod prysznicem byłam. Dobrze, że w środku jeszcze trochę ciepłej wody było, bo bym chyba zamarzła.
-wszelkie gniazdka i przedłużacze, w których nie można wykorzystać wszystkich "dziur", bo wtyczki sobie wzajemnie przeszkadzają.
Zgadzam się.
Dodam też do takich rewelacji wielkie wtyczki.
Po co to komu,jak tylko przeszkadza?
Normalnie możnaby to wszystko zmieścić w znacznie mniejszej,ale nie,bo logo z nazwą byłoby zbyt małe,to trzeba zrobić taką,która zajmuje 2 miejsca w przedłużaczu
__________________
Jeśli kopiuję, to tylko w punktach ksero,
Gdy ktoś powiela kogoś,
Uważam go za zero,
Mówię prawdę szczerą,
Bo nie lubię, gdy ktoś kłamie,
Służę pomocą, nie na każde zawołanie,
Mam własne zdanie i szereg racji,
Niezmienna niezależnie od miejsca, czasu i akcji


Reggae


BLESS!
A taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 16:48   #245
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

Cytat:
Napisane przez Pingwineczka Pokaż wiadomość
Wspaniały temat

Moich "hitów":
-pokrętła wszelakie w które włazi bród, a potem można dostać *******ca żeby to wyczyścić
-zegary we wszelkich urządzeniach (kuchenka, mikrofalówka itp), które po zdechnięciu prądu się resetują.
(...)
-wszelkie gniazdka i przedłużacze, w których nie można wykorzystać wszystkich "dziur", bo wtyczki sobie wzajemnie przeszkadzają.
Święte słowa.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 15:21   #246
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

miałam dziś okazję poznać czajnik mojej babci, który ma tak zaprojektowaną plastikową rączkę, że jak się woda zagotuje to trzeba go podnosić przez ścierkę bo uchwyt jest zbyt gorący
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 18:09   #247
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

Cytat:
Napisane przez matyldaaaa Pokaż wiadomość
miałam dziś okazję poznać czajnik mojej babci, który ma tak zaprojektowaną plastikową rączkę, że jak się woda zagotuje to trzeba go podnosić przez ścierkę bo uchwyt jest zbyt gorący

też takie miałam mtyle, że z metalową rączką
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-15, 23:10   #248
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

Ja mam czajnik w metalowej obudowie, która oczywiście po zagotowaniu się wody jest strasznie gorąca. Parzę się tym wynalazkiem średnio raz dziennie.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 01:20   #249
monica82
Zakorzenienie
 
Avatar monica82
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: CIN
Wiadomości: 4 835
GG do monica82
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

*Ja mam w domu okna w których tylko dolna część się otwiera a górna już nie więc jak chcę je umyć to muszę ustać na zewnątrz na parapecie ok 20cm szerokim na drugim piętrze.
*Moje drzwi wyjściowe są naprzeciw drzwi sąsiadki tak blisko że parę razy jej przywaliłam jak stała i otwierała swoje.
* dostałam w prezencie zestaw przyborów kuchennych wiszących typu, chochla do zupy, cedzak, łopatka do naleśników i zrobione ni to z plastiku ni to z gumy że ani naleśnika przekręcić ani makaronu nie przemieszać tak się wyginają, chyba to tylko do ozdoby kuchni ma służyć.
monica82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 15:06   #250
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

Meblościanki z szafkami pod sufitem lub przy podłodze. Albo skakać albo się położyć
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 15:13   #251
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

Dziś doszłam do wniosku że niektóre żele pod prysznic też maja dziwne zamknięcia - mokrą ręka nie otworzysz lub bez gilotymowania paznokcia, dodajmy wkurzające nakrętki do żeli czyszczących np. wc które trzeba z dwóch stron nacisnąć, potem przekręcić i wreszcie otworzyć, bezpieczne zakrętki od lekarstw z którym nawet dorosły ma problem
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-16, 16:52   #252
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Dziś doszłam do wniosku że niektóre żele pod prysznic też maja dziwne zamknięcia - mokrą ręka nie otworzysz lub bez gilotymowania paznokcia, dodajmy wkurzające nakrętki do żeli czyszczących np. wc które trzeba z dwóch stron nacisnąć, potem przekręcić i wreszcie otworzyć, bezpieczne zakrętki od lekarstw z którym nawet dorosły ma problem

no to akurat jest robione dla bezpieczeństwa maluchów, wiec trudno mowic o kretynskosci a ze czasem nawet nam ciężko otworzyć, dzieci są sprytne i mogłyby dojść do tego jak otworzyć coś takiego, dlatego podwyzszaja poziom trudnosci :P
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 17:56   #253
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

Cytat:
Napisane przez monica82 Pokaż wiadomość
*Ja mam w domu okna w których tylko dolna część się otwiera a górna już nie więc jak chcę je umyć to muszę ustać na zewnątrz na parapecie ok 20cm szerokim na drugim piętrze.

Cytat:
Napisane przez monica82 Pokaż wiadomość
*Moje drzwi wyjściowe są naprzeciw drzwi sąsiadki tak blisko że parę razy jej przywaliłam jak stała i otwierała swoje.
Niech żyją bloki!
Cytat:
Napisane przez monica82 Pokaż wiadomość
* dostałam w prezencie zestaw przyborów kuchennych wiszących typu, chochla do zupy, cedzak, łopatka do naleśników i zrobione ni to z plastiku ni to z gumy że ani naleśnika przekręcić ani makaronu nie przemieszać tak się wyginają, chyba to tylko do ozdoby kuchni ma służyć.
Najlepsze sprzęty kuchenne, jakie mam, to ruskie bazarówki sprzed 30 lat.
Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Dziś doszłam do wniosku że niektóre żele pod prysznic też maja dziwne zamknięcia - mokrą ręka nie otworzysz lub bez gilotymowania paznokcia, dodajmy wkurzające nakrętki do żeli czyszczących np. wc które trzeba z dwóch stron nacisnąć, potem przekręcić i wreszcie otworzyć, bezpieczne zakrętki od lekarstw z którym nawet dorosły ma problem
Np. Yves Rocher ma takie zatyczki...
Też mam problem z zakrętkami, ale rozumiem, czemu to utrudnienie służy, więc się nie czepiam.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 18:03   #254
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

Byłam kiedyś na weselu gdzie w damskiej toalecie kibelek był tak zrobiony, że okno było z tyłu sedesu (wielkie na całą szerokość pomieszczenia). Wszystko na parterze, żadnej żaluzji tylko taka cienka firaneczka, a wiadomo, że jak się zapali światło, to na dworze wszystko widać. A pod oknem co? Chodnik! Na szczęscie kibelki były 2 - do tego drugiego cały czas kolejka, z pierwszego nikt nie korzystał
W ogóle ta sala weselna była jakaś niezorganizowana - żeby wejść do łazienki (znaczy najpierw do takiego korytarzyka, który prowadził do damskiej i męskiej toalety oraz do jakiegoś służbowego pomieszczenia) trzeba było praktycznie przepuchać się przy orkiestrze - przejść między głośnikiem, gitarzystą i perkusistą
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 07:22   #255
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

Ja kiedyś byłam na urlopie nad naszym rodzimym Bałtykiem. Wynajmowaliśmy pokój w którym w kabinie prysznicowej było OKNO. I gdy w łazience paliło się światło z drogi było widać osobe myjącą się od tyłka po szyję. Najpierw myliśmy się po ciemku, aż w końcu zakleiliśmy je foliowym czarnym workiem, takim jak na śmieci. Szacun dla architekta tego budynku
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )

Edytowane przez PinkSlip
Czas edycji: 2011-01-17 o 07:23
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 08:48   #256
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

Kretyńsko zrobione są samochody a raczej kretyńsko trudno wymienia się żarówki w autach ,ja wiem ,że chińczycy mają malutkie rączki ale reszta świata ma już "normalne" dłonie i włożenie ręki od strony koła aby wymienic żarówke zawsze kończy się dziwnym jej wygieciem i otarciem.

Prosze mi nie proponowac jazdy do salonu ,nie stać mnie na wymiane żarówki za 150 zł
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 09:06   #257
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

paula78 - z tego co wiem, to tego typu utrudnienia zrobione są celowo żeby nie było tak łatwo poradzić sobie ze wszystkim samemu...
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 09:07   #258
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

Cytat:
Napisane przez Amani Pokaż wiadomość
paula78 - z tego co wiem, to tego typu utrudnienia zrobione są celowo żeby nie było tak łatwo poradzić sobie ze wszystkim samemu...
Wiem ale ja ręke złamię a wymienię te żarówki
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 09:45   #259
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Kretyńsko zrobione są samochody a raczej kretyńsko trudno wymienia się żarówki w autach ,ja wiem ,że chińczycy mają malutkie rączki ale reszta świata ma już "normalne" dłonie i włożenie ręki od strony koła aby wymienic żarówke zawsze kończy się dziwnym jej wygieciem i otarciem.

Prosze mi nie proponowac jazdy do salonu ,nie stać mnie na wymiane żarówki za 150 zł
W warsztacie wymienią Ci za 30 zeta
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-11, 20:18   #260
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Przyszła Wam do głowy kiedyś myśl 'kto u diabła to wymyślił? I czemu do jasnej Anielki to stało się popularne?'.
Każdy chyba miał.

Wątek z przymróżeniem oka
Przyznajemy wizażowe antynoble w dziedzinie 'trzeba było nie kombinować i nie udoskonalać'.

Moje typy


Czyli arktyczne zimno vs wrząca lawa, nic pomiędzy. W gratisie także woda zakręcona na amen vs rwący wodospad - czyli zasikane spodnie dla każdego. Komu przeszkadzały piękne staromodne kurki, że pozwolił aby to cholerstwo stało się popularne?


Czy istnieje ktoś, kto używa zawsze jednej porcji? Czemu ktoś miał tak ogromną potrzebę ingerencji w moje życie, że postanowił wydzielać mi ilość papieru? Pół biedy w domu, gdzie sobie rwę co chcę. Ale np. na uczelni, gdzie zamontowane są wielkie pojemniki na papier - zawsze rwie się tak, że nic nie wystaje i trzeba pchać łapska na głębokość 20-30cm żeby wysmyrać w ciemno końcówkę. Grrrr


Dozownik wmontowany w butelki. Czy byliście kiedyś na imprezie, gdzie nie był masowo wydłubywany widelcem, gdy tylko pierwsze hamulce opadły?


A Was?
Co na co dzień wkurza/zadziwia?
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 20:46   #261
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 20:50   #262
kar1906
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Trzebinia
Wiadomości: 17
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

nie uważam żeby ta bateria była złym wynalazkiem podczas kąpieli moge swobodnie puszczać wode i ją zatrzymywać i trwa to sekunde, a z kurkami musze od nowa ustawiać ciepło wody i wylewam jej znacznie więcej.
papier, no cóż. chyba ładniej wyglada w domu urwany równo niż postrzępiony? a w toalecie publicznej cóż, nie ważne jaki by był i tak zawsze jest i będzie źle.
a z butelki z dozownikiem osobiście lepiej mi się leje niż ze zwykłej, bo ze zwykłej zawsze rozlewam. nigdy mi sie nie zdarzyło żeby ktoś ten dozownik wydłubywał, chyba nikt nie był w akcie tak wielkiej desperacji..

moim zdaniem badziewne są tusze w drukarkach hp(tych zwykłych), których nie opłaca sie kupować nowych oryginalnych, bo bardziej opłaca się kupić nową drukarkę(różnica 20-30 zł )
kar1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 20:56   #263
olala22
Rozeznanie
 
Avatar olala22
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 635
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Dla mnie ta bateria nie jest złym wynalazkiem. Łatwiej taką odpowiednią temperaturę ustawić

Papier podzielony jest raczej dla wygody i estetyki niż dla oszczędności. I cieszmy się że w publicznych toaletach jest w ogóle jest papier.

Dla mnie jednym z gorszym dziwactw jest okrągła klamka do drzwi Zwłaszcza jako dziecko się z nią męczyłam by drzwi otworzyć
__________________
24.10.2017 👶🏼

Ostatnie farbowanie 18.09.2014 - wracam do naturalnych włosów - wróciłam
olala22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 20:59   #264
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Internet
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 21:03   #265
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Był taki wątek :P https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=22845607

Ja wolę baterię niż kurki, zawsze się z nimi męczyłam, nie wiem czemu
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 21:06   #266
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 21:14   #267
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Dla mnie telefony dotykowe, nie umiem tego obsługiwać ni chu chu, jeszcze mi się nie udało nigdy telefonu męża odebrać (ja mam z normalną klawiaturą) albo rozłączę albo nie zdążę nawet jak 100 razy walę palcem w tą niby słuchawkę. Ja nie wiem jak ludzie sobie z tym radzą
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 21:17   #268
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Przyszła Wam do głowy kiedyś myśl 'kto u diabła to wymyślił? I czemu do jasnej Anielki to stało się popularne?'.
Każdy chyba miał.

Wątek z przymróżeniem oka
Przyznajemy wizażowe antynoble w dziedzinie 'trzeba było nie kombinować i nie udoskonalać'.

Moje typy


Czyli arktyczne zimno vs wrząca lawa, nic pomiędzy. W gratisie także woda zakręcona na amen vs rwący wodospad - czyli zasikane spodnie dla każdego. Komu przeszkadzały piękne staromodne kurki, że pozwolił aby to cholerstwo stało się popularne?


Czy istnieje ktoś, kto używa zawsze jednej porcji? Czemu ktoś miał tak ogromną potrzebę ingerencji w moje życie, że postanowił wydzielać mi ilość papieru? Pół biedy w domu, gdzie sobie rwę co chcę. Ale np. na uczelni, gdzie zamontowane są wielkie pojemniki na papier - zawsze rwie się tak, że nic nie wystaje i trzeba pchać łapska na głębokość 20-30cm żeby wysmyrać w ciemno końcówkę. Grrrr


Dozownik wmontowany w butelki. Czy byliście kiedyś na imprezie, gdzie nie był masowo wydłubywany widelcem, gdy tylko pierwsze hamulce opadły?


A Was?
Co na co dzień wkurza/zadziwia?
szczerze mówiąc wszystkie opisane przez ciebie wynalazki uważam za udogodnienia a nie udrękę. gdyby papier toaletowy nie był dzielony na krótkie listki to by było narzekanie że za dużo papieru się wyciąga i tyle to nie potrzeba i się marnuje, a tak możesz sobie wziąć tyle listków ile potrzeba. co do baterii to musisz mieć jakąś wadliwą, nie spotkałam się z taką na której nie da się ustawić optymalnej temperatury czy siły strumienia.

zgadzam się natomiast co do okrągłej klamki, do dziś mam problem z otwieraniem takich
za idiotyczne uważam tez drzwi automatyczne otwierane na oścież, a nie rozsuwane do boków. jest taki sklep do którego wchodząc, trzeba odskoczyć do tyłu (jeśli się jest tam pierwszy raz) by cię te drzwi nie walnęły, a potem policzyć do 5 i dopiero da się wejść (tak długo to trwa)
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard

Edytowane przez abiblabla
Czas edycji: 2014-01-11 o 21:21
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 21:22   #269
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

sama mam taki kurek w domu i przecież odpowiednią temperaturę (tak samo jak natężenie strumienia) się reguluje, wcale nie ma tylko dwóch opcji: wrzącej lawy vs arktyczne zimno. Wolę takie niż kurki starego typu.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 21:30   #270
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Wolno opadająca klapa do wc to mi przychodzi tak na szybko.
Windy na mieście w których trzeba trzymać przycisk żeby w ogóle jechała
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-24 12:54:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:37.