Rozstanie z facetem XXiX - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-16, 13:13   #2881
660466b847ce6b6d028edaa7f0f25337b0ef02f3_5ed58895d5a99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 352
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Alexi_ Pokaż wiadomość
Najgorsze, że przez cały czas obwiniałam siebie, że to przeze mnie, że biedaczek po prostu juz ze mna nie wytrzymal...a jak tak patrze obiektywniej to jakbym była taka zła to nie mówiłby, że bedzie tego załować i że nie musze czekac bo sam przyjdzie. Po prostu jak znowu ma kase to zaprganał starych czasów a ja zrobiłam sie zaspokojna i zanudna dla niego i woli te bardziej rozrywkowe ale doskonale wie, że na dłużej czy w czasie problemow to ja jestem lepsza.
Nawet czuj sie troche wykorzystana a najbardziej mnie wkurza fakt, że mimo wszystko tesknie
Wiem doskonale, że pod wieloma wzgledami łatwo znajde lepszego ale boje sie ze juz zaden nie bedzie umiał mnie tak rozbawic i tak świetnie porozumieć.Pewnie macie podobnie
no niestety po sobie też nie rozumiem jak takie gnojki mogą być tak uzależniający
660466b847ce6b6d028edaa7f0f25337b0ef02f3_5ed58895d5a99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 13:15   #2882
porzucona_23
Raczkowanie
 
Avatar porzucona_23
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 258
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

A ja mam dzisiaj jakis gorszy dzień jestem już tym wszystkim zmęczona... Codziennie rano wstaje ze łzami w oczach, bijącym sercem, bólem odrzucenia, świadomością, że to koniec i cholerną tęsknotą... Tęsknotą za tym dupkiem, który mnie nie kocha, który ma mnie gdzieś. Tym złamasem, który nie zasługuje na taką wpaniałą dziewczyna jak ja! Codziennie na nowo musze budować moją motywacje, moją wiare w to, że gdzieś tam czeka nowa miłość.

I naprawde wierze, że jeszcze kiedyś będę szczęśliwa. Ale gdzieś w głębi, bardzo bardzo głęboko we mnie tli się jakaś iskiereczka nadzieji, że to może z nim... z tym pajacem i dupkiem mi się uda... ale to tylko głupie myśli, które gdzieś tam krążą niezależnie od mojej woli...

Nie myślcie sobie żebym do niego wróciła. Nawet jakby chciał to dostałby kopa w dupe! Nie dałabym się znowu oszukać! Nie ma powrotu!!! Tylko strasznie mnie to męczy... ta jego obecność w mojej głowie...

Dzisiaj mija tydzień od kąd nie mamy ze sobą kontaktu... ehh może to dlatego mam jakiś słabszy dzień...

No dobra. Koniec smęcenia, trzeba się pozbierać! Ide nałozyć jakąś maseczke odżywczą na twarz, może mi się humor poprawi
__________________
"And I said, hear me now, here and now I'm calling, memories wear me down, and it seems too complicated, when all I want is just the truth"
porzucona_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 13:24   #2883
If_I_were_a_boy
Raczkowanie
 
Avatar If_I_were_a_boy
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 109
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Hola senioritas!

odwołali mi egzamin, mam za tydzień. Ale w sumie może i lepiej, bardziej się do niego przyłożę.

U mnie dzisiaj z rana było ok. Oczywiscie na uczelni sie poryczałam bo od rozstania nienawidzę ani tego miasta ani tej uczelni (w końcu tam na I roku poznałam exa) Ale teraz już znowu jest dobrze.
Liczę na to, że KAŻDA ma tutaj dzisiaj fajny humorek!

Z każdym dniem będzie lepiej!! Wspieram każdą z osobna Teraz kiedy jesteśmy same powinniśmy pomyślec o sobie, o tym czego my chcemy i jakie my mamy wymagania! Musimy o siebie zacząć dbać i zrobić się na bóstwo Buziaki!
__________________
Kiedy zgasło nade mną
słońce,
musiałam sama

stać się słońcem.
If_I_were_a_boy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 13:28   #2884
YouStynka88
Raczkowanie
 
Avatar YouStynka88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 203
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez If_I_were_a_boy Pokaż wiadomość
Hola senioritas!
Liczę na to, że KAŻDA ma tutaj dzisiaj fajny humorek!

Z każdym dniem będzie lepiej!! Wspieram każdą z osobna Teraz kiedy jesteśmy same powinniśmy pomyślec o sobie, o tym czego my chcemy i jakie my mamy wymagania! Musimy o siebie zacząć dbać i zrobić się na bóstwo Buziaki!
no właśnie, właśnie ..coś motywującego
Myślimy teraz o sobie dziewczyny! Koniecznie! Yhymteraz my jesteśmy bardzo ważne
YouStynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 13:37   #2885
Alexi_
Raczkowanie
 
Avatar Alexi_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 494
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Sniło mi się dzisiaj, że dostałam od jakiegoś faceta bukiet róż ! nawet z ciekawosci w senniku sprawdziłam i to oznacza uwaga, uwaga.. spelnienie marzen o miłości ! aż mi się humor tochę poprawił

Dziewczyny oni na nas nie zasługują i nie maja prawa nas tak traktować, nikt nie ma ! Znajdziemy jeszcze szanujących nas, kochających facetów
Alexi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 13:46   #2886
Vaineth
Rozeznanie
 
Avatar Vaineth
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków
Wiadomości: 854
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez porzucona_23 Pokaż wiadomość
I naprawde wierze, że jeszcze kiedyś będę szczęśliwa. Ale gdzieś w głębi, bardzo bardzo głęboko we mnie tli się jakaś iskiereczka nadzieji, że to może z nim... z tym pajacem i dupkiem mi się uda... ale to tylko głupie myśli, które gdzieś tam krążą niezależnie od mojej woli...

Nie myślcie sobie żebym do niego wróciła. Nawet jakby chciał to dostałby kopa w dupe! Nie dałabym się znowu oszukać! Nie ma powrotu!!! Tylko strasznie mnie to męczy... ta jego obecność w mojej głowie...
Mam to samo. Choć wciąż bardzo boli mnie to wszystko, nie mogę się pogodzić z tym, że zdradził i nie mogę pojąć dlaczego, choć mam wielki żal do niego, to tak w głębi serca chciałabym mu wybaczyć. Liczę, że w końcu zrobi coś więcej, że przyjedzie, przeprosi, a nie będzie tylko pisał... Bo w tej chwili słowa niewiele dla mnie znaczą. Szanuję się i nie wybaczę mu po jakiś cliwych smsach.
Vaineth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 13:54   #2887
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Dziewczynki, nie bardzo sie na tym znam, a nie mam kogo spytać: czy da sie poznać czy ktoś ukrył moja aktywnośc na fb? to znaczy nie zablokował (bo tego nie zrobił, bo widze jego profil), ale nie wyświetla moich aktywności, dodawanych postów, lajków itp. Jeśli ja czyjąś aktywnośc ukryłam to to działa w obie strony (jak zablokowanie)? Skad wiadomo czy ktoś zablokował mnie na czacie?
Sorry za lekki offtop, ale poniekąd jest związany z rozstaniem, eksem i całą otoczką.

Ja wiem, że nawet jak nikogo juz nie znajde wartościowego (skończę w tym roku 31 lat, wiec niestety to mozliwe) to "lepsze nic niz byleco" i na pewne zachowanie, traktowanie po prostu nie można sie zgodzić. Nawet mimo faktu, że o jego grze na dwa fronty dowiedziałam sie po rozstaniu, to jednak sprawiło, ze poczułam sie jeszcze gorzej i wiecej na cos takiego nie pozwolę. Nigdy i nikomu.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-16, 13:59   #2888
MM1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 211
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez If_I_were_a_boy Pokaż wiadomość
Hola senioritas!

odwołali mi egzamin, mam za tydzień. Ale w sumie może i lepiej, bardziej się do niego przyłożę.

U mnie dzisiaj z rana było ok. Oczywiscie na uczelni sie poryczałam bo od rozstania nienawidzę ani tego miasta ani tej uczelni (w końcu tam na I roku poznałam exa) Ale teraz już znowu jest dobrze.
Liczę na to, że KAŻDA ma tutaj dzisiaj fajny humorek!

Z każdym dniem będzie lepiej!! Wspieram każdą z osobna Teraz kiedy jesteśmy same powinniśmy pomyślec o sobie, o tym czego my chcemy i jakie my mamy wymagania! Musimy o siebie zacząć dbać i zrobić się na bóstwo Buziaki!
Ja też od rozstania nienawidzę miasta, uczelni i w ogóle studiów, bo jak tylko się zaczęły studia to sobie poszedł ode mnie...
MM1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 14:16   #2889
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez mandragona Pokaż wiadomość
On nie pisał,że tęskni, on jedynie napisał,że musi ochłonać ... nie rozumiem tego jeśli on stwierdził,że uczucie przerodziło się w przyzwyczajenie to czemu on cierpi? Czemu musi dochodzić do siebie ?
Bo jest mu przykro, bo Cię lubi, kręcisz go.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 14:28   #2890
If_I_were_a_boy
Raczkowanie
 
Avatar If_I_were_a_boy
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 109
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez MM1234 Pokaż wiadomość
Ja też od rozstania nienawidzę miasta, uczelni i w ogóle studiów, bo jak tylko się zaczęły studia to sobie poszedł ode mnie...

No to jest nas dwójka. Jeżdżę teraz tam tylko na zaliczenia,a z nowym semestrem tylko na te zajęcia, które bd obowiązkowe. Kończę licencjat w czerwcu i obiecałam sobie że w życiu już nie pojadę do tego miasta,nawet jakby pieniądze mieli tam za darmo rozdawać.. Od rozstania mam z nim złe wspomnienia, każdy centymetr chodnika przypominał mi dzisiaj byłego. Oszaleć można.
__________________
Kiedy zgasło nade mną
słońce,
musiałam sama

stać się słońcem.
If_I_were_a_boy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 14:29   #2891
smutnaja88
Rozeznanie
 
Avatar smutnaja88
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Ja dzisiaj znów kiepskawo. Jutro będą 3 tygodnie od rozstania.
Wczoraj i przedwczoraj spędziłam wieczór z koleżankami i miałam się znacznie lepiej. dzisiaj niestety planów brak.
Okropnie męczy mnie to że w każdej chwili on może odezwać się w sprawie rzeczy. Strasznie się tego boję.
smutnaja88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-16, 14:36   #2892
660466b847ce6b6d028edaa7f0f25337b0ef02f3_5ed58895d5a99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 352
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez smutnaja88 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj znów kiepskawo. Jutro będą 3 tygodnie od rozstania.
Wczoraj i przedwczoraj spędziłam wieczór z koleżankami i miałam się znacznie lepiej. dzisiaj niestety planów brak.
Okropnie męczy mnie to że w każdej chwili on może odezwać się w sprawie rzeczy. Strasznie się tego boję.
ja też, jakoś funkcjonuję, ale wiem, że się rozwalę jak tylko będzie jakikolwiek znak życia od niego..
narazie w sumie staram sie tak funkcjonować, jakby go nie było... ale to jest takie funkcjonowanie z dnia na dzień, bo staram się nie myśleć, że to jest bezterminalne, bo wtedy też się rozwalam.
660466b847ce6b6d028edaa7f0f25337b0ef02f3_5ed58895d5a99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 14:41   #2893
smutnaja88
Rozeznanie
 
Avatar smutnaja88
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

[1=660466b847ce6b6d028edaa 7f0f25337b0ef02f3_5ed5889 5d5a99;44640629]ja też, jakoś funkcjonuję, ale wiem, że się rozwalę jak tylko będzie jakikolwiek znak życia od niego..
narazie w sumie staram sie tak funkcjonować, jakby go nie było... ale to jest takie funkcjonowanie z dnia na dzień, bo staram się nie myśleć, że to jest bezterminalne, bo wtedy też się rozwalam.[/QUOTE]

Nooo właśnie. Ja siedzę jak na bombie. Ciągle się w środku modlę by nie napisał w sprawie rzeczy. A może lepiej jakbym miala to za sobą. Sama nie wiem
smutnaja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 14:44   #2894
660466b847ce6b6d028edaa7f0f25337b0ef02f3_5ed58895d5a99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 352
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez smutnaja88 Pokaż wiadomość
Nooo właśnie. Ja siedzę jak na bombie. Ciągle się w środku modlę by nie napisał w sprawie rzeczy. A może lepiej jakbym miala to za sobą. Sama nie wiem
tak, najlepiej jakbys miala to za sobą. ja musze czekać az sie wyprowadzi, bo mu przecież internetu nie zabiorę. Nie bedę przecież wredna.

Najlepiej by było jakbyś (albo najlepiej twoja przyjaciółka/koleżanka/siostra?) umówiła się z nim i odebrała rzeczy, jak najszybciej, nawet jutro....
tak będziesz się tym zadręczać, a to najgorsze, a tak trochę poboli, ale będzie po krzyku!
660466b847ce6b6d028edaa7f0f25337b0ef02f3_5ed58895d5a99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 14:49   #2895
smutnaja88
Rozeznanie
 
Avatar smutnaja88
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Czyli co napisać do niego żeby je zabrał? Czy czekać jak się odezwie? Może to pierwsze...że mimo że mnie zostawił to ja już jestem na tym etapie że nie chcę jego rzeczy... jak myślicie?
smutnaja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 14:54   #2896
porzucona_23
Raczkowanie
 
Avatar porzucona_23
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 258
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez smutnaja88 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj znów kiepskawo. Jutro będą 3 tygodnie od rozstania.
Wczoraj i przedwczoraj spędziłam wieczór z koleżankami i miałam się znacznie lepiej. dzisiaj niestety planów brak.
Okropnie męczy mnie to że w każdej chwili on może odezwać się w sprawie rzeczy. Strasznie się tego boję.
U mnie 3 tygodnie miną w sobote. A dzisiaj tydzień od ostatniej wymiany smsów. I jakoś funkcjonuje. W gruncie rzeczy nie jest teraz tak źle. Jak sobie przypomne co się ze mną działo 2 tygodnie temu... przecież to był dramat! Obym już nigdy nie była w takim stanie!

Ej dziewczyny! Nie ma co się dołować! Dalej oddychamy, chodzimy, mówimy, słyszymy, czujemy! Żyjemy! Nie byli naszym powietrzem! Możemy bez nich żyć!!! Niektórym teraz to życie wydaje się beznadziejne i puste ale to nie będzie trwało wiecznie! Znajdziemy na nowo sens życia i każda z nas będzie jeszcze szczęśliwa jak nigdy dotąd!!!

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez smutnaja88 Pokaż wiadomość
Czyli co napisać do niego żeby je zabrał? Czy czekać jak się odezwie? Może to pierwsze...że mimo że mnie zostawił to ja już jestem na tym etapie że nie chcę jego rzeczy... jak myślicie?
Umów się na oddanie rzeczy jak najszybciej. Weź ze sobą jakąś koleżanke, oddaj mu co jego, zabierz swoje i będziesz miała już to z głowy
__________________
"And I said, hear me now, here and now I'm calling, memories wear me down, and it seems too complicated, when all I want is just the truth"
porzucona_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 14:56   #2897
smutnaja88
Rozeznanie
 
Avatar smutnaja88
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez porzucona_23 Pokaż wiadomość
U mnie 3 tygodnie miną w sobote. A dzisiaj tydzień od ostatniej wymiany smsów. I jakoś funkcjonuje. W gruncie rzeczy nie jest teraz tak źle. Jak sobie przypomne co się ze mną działo 2 tygodnie temu... przecież to był dramat! Obym już nigdy nie była w takim stanie!

Ej dziewczyny! Nie ma co się dołować! Dalej oddychamy, chodzimy, mówimy, słyszymy, czujemy! Żyjemy! Nie byli naszym powietrzem! Możemy bez nich żyć!!! Niektórym teraz to życie wydaje się beznadziejne i puste ale to nie będzie trwało wiecznie! Znajdziemy na nowo sens życia i każda z nas będzie jeszcze szczęśliwa jak nigdy dotąd!!!

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------



Umów się na oddanie rzeczy jak najszybciej. Weź ze sobą jakąś koleżanke, oddaj mu co jego, zabierz swoje i będziesz miała już to z głowy
Napisalam do niego że chcialabym oddać rzeczy i czy mógłby ktoś podjechać po nie bo będzie to dla mnie ciężkie jeśli będę musiała oddać osobićsie. Odpisał "jeśli nie chcesz mnie nawet oglądać to jakoś to zorganizuję"
smutnaja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 14:58   #2898
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez porzucona_23 Pokaż wiadomość
Ej dziewczyny! Nie ma co się dołować! Dalej oddychamy, chodzimy, mówimy, słyszymy, czujemy! Żyjemy! Nie byli naszym powietrzem! Możemy bez nich żyć!!! Niektórym teraz to życie wydaje się beznadziejne i puste ale to nie będzie trwało wiecznie! Znajdziemy na nowo sens życia i każda z nas będzie jeszcze szczęśliwa jak nigdy dotąd!!!

mądre słowa
podpowie mi ktoś z tym facebookiem? bo w googlach nic nie znalazłam na ten temat
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 15:08   #2899
660466b847ce6b6d028edaa7f0f25337b0ef02f3_5ed58895d5a99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 352
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez smutnaja88 Pokaż wiadomość
Czyli co napisać do niego żeby je zabrał? Czy czekać jak się odezwie? Może to pierwsze...że mimo że mnie zostawił to ja już jestem na tym etapie że nie chcę jego rzeczy... jak myślicie?
a może spakuj wszystkie i niech mu (raczej nie ty, bo to zbyt bolesne) ktoś z twoich bliskich zaniesie do domu.

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez smutnaja88 Pokaż wiadomość
Napisalam do niego że chcialabym oddać rzeczy i czy mógłby ktoś podjechać po nie bo będzie to dla mnie ciężkie jeśli będę musiała oddać osobićsie. Odpisał "jeśli nie chcesz mnie nawet oglądać to jakoś to zorganizuję"
nie przejmuj sie tym co pisze. On chce tylko wywołać w tobie poczucie winy i poczuc się lepiej.
Nas nie obchodzi jak oni sie czują, tylko jak czujemy się my, a jak sie z nim zobaczysz, to poczujesz się gorzej.

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez porzucona_23 Pokaż wiadomość
Ej dziewczyny! Nie ma co się dołować! Dalej oddychamy, chodzimy, mówimy, słyszymy, czujemy! Żyjemy! Nie byli naszym powietrzem! Możemy bez nich żyć!!! Niektórym teraz to życie wydaje się beznadziejne i puste ale to nie będzie trwało wiecznie! Znajdziemy na nowo sens życia i każda z nas będzie jeszcze szczęśliwa jak nigdy dotąd!!![COLOR="Silver"]
jakkolwiek bardzo źle to zabrzmi co teraz napiszę:
ale potrzebuję Ffrienda po polsku zimnego przyjaciela:P taki się znajdzie i już jest okej:P broń boże żadnego związku
niestety trudno znaleśc chętnych, bo nie wypada na fejsie sie ogłosić że szukam
660466b847ce6b6d028edaa7f0f25337b0ef02f3_5ed58895d5a99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-16, 15:08   #2900
smutnaja88
Rozeznanie
 
Avatar smutnaja88
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

[1=660466b847ce6b6d028edaa 7f0f25337b0ef02f3_5ed5889 5d5a99;44641112]a może spakuj wszystkie i niech mu (raczej nie ty, bo to zbyt bolesne) ktoś z twoich bliskich zaniesie do domu.

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------



nie przejmuj sie tym co pisze. On chce tylko wywołać w tobie poczucie winy i poczuc się lepiej.
Nas nie obchodzi jak oni sie czują, tylko jak czujemy się my, a jak sie z nim zobaczysz, to poczujesz się gorzej.

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------



jakkolwiek bardzo źle to zabrzmi co teraz napiszę:
ale potrzebuję Ffrienda po polsku zimnego przyjaciela:P taki się znajdzie i już jest okej:P broń boże żadnego związku
niestety trudno znaleśc chętnych, bo nie wypada na fejsie sie ogłosić że szukam [/QUOTE]

Juz się czuję jako ta zła...:/
smutnaja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 15:11   #2901
660466b847ce6b6d028edaa7f0f25337b0ef02f3_5ed58895d5a99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 352
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez smutnaja88 Pokaż wiadomość
Juz się czuję jako ta zła...:/
zrób to co piszemy będzie lepiej! i nie myśl o tym, co on pisze..
gdybyś to ty była ta zła, to ostatniego miesiąca i cierpienia by nie było!
660466b847ce6b6d028edaa7f0f25337b0ef02f3_5ed58895d5a99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 15:13   #2902
smutnaja88
Rozeznanie
 
Avatar smutnaja88
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

[1=660466b847ce6b6d028edaa 7f0f25337b0ef02f3_5ed5889 5d5a99;44641222]zrób to co piszemy będzie lepiej! i nie myśl o tym, co on pisze..
gdybyś to ty była ta zła, to ostatniego miesiąca i cierpienia by nie było![/QUOTE]

Pewnie tak aczkolwiek jest mi mega źle. Znów jestem ta co jest bez serca... On w ogóle nie rozumie, że mozna mieć uczucia....
smutnaja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 15:17   #2903
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

[1=660466b847ce6b6d028edaa 7f0f25337b0ef02f3_5ed5889 5d5a99;44641112]

nie przejmuj sie tym co pisze. On chce tylko wywołać w tobie poczucie winy i poczuc się lepiej.
Nas nie obchodzi jak oni sie czują, tylko jak czujemy się my, a jak sie z nim zobaczysz, to poczujesz się gorzej.

[/QUOTE]
Dokładnie. On tez się nie przejmuje tym, co Ty czujesz, tylko chce wywołac w Tobie poczucie winy. Nie pozwól mu na to.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 15:18   #2904
porzucona_23
Raczkowanie
 
Avatar porzucona_23
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 258
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, nie bardzo sie na tym znam, a nie mam kogo spytać: czy da sie poznać czy ktoś ukrył moja aktywnośc na fb? to znaczy nie zablokował (bo tego nie zrobił, bo widze jego profil), ale nie wyświetla moich aktywności, dodawanych postów, lajków itp. Jeśli ja czyjąś aktywnośc ukryłam to to działa w obie strony (jak zablokowanie)? Skad wiadomo czy ktoś zablokował mnie na czacie?
Sorry za lekki offtop, ale poniekąd jest związany z rozstaniem, eksem i całą otoczką.
Można przestać obserwować daną osobę i to działa w jedną strone. Ty nie widzisz co ta osoba dodaje, lubi itd ale ona widzi Twoją aktywność. I chyba nie można sprawdzić czy ktoś Cię obserwuje czy nie. Też się na tym nie znam dokładnie...
__________________
"And I said, hear me now, here and now I'm calling, memories wear me down, and it seems too complicated, when all I want is just the truth"
porzucona_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 15:24   #2905
smutnaja88
Rozeznanie
 
Avatar smutnaja88
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Dokładnie. On tez się nie przejmuje tym, co Ty czujesz, tylko chce wywołac w Tobie poczucie winy. Nie pozwól mu na to.
No ale oczywiście już to zdążył zrobić. Czuję się winna,płaczę, chciałabym cofnąć tę wiadomość
smutnaja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 15:27   #2906
660466b847ce6b6d028edaa7f0f25337b0ef02f3_5ed58895d5a99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 352
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez smutnaja88 Pokaż wiadomość
No ale oczywiście już to zdążył zrobić. Czuję się winna,płaczę, chciałabym cofnąć tę wiadomość
doprowadź to do końca i oddaj rzeczy. Bo i tak kiedyś trzeba to będzie zrobić a tak już zaczęłaś
660466b847ce6b6d028edaa7f0f25337b0ef02f3_5ed58895d5a99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 15:29   #2907
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez smutnaja88 Pokaż wiadomość
No ale oczywiście już to zdążył zrobić. Czuję się winna,płaczę, chciałabym cofnąć tę wiadomość
Nie, nie, nie, nie rób sobie wyrzutów, ze napisałaś to, co czułaś. To znów punkt dla niego. Sama nie wracać do tego, nie myśl o tym, co on myśli czy czuje. Jak on sam podchwyci ten temat to powiedz/napisz, ze rozstania dla nikogo nie sa łatwe i chciałaś oszczędzić niezręcznej sytuacji Wam obojgu.
gdyby był normalny to by sam zrozumiał, a nie jeszcze Cię dręczył. Kurcze, masz prawo nie chcieć go widzieć.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 15:29   #2908
smutnaja88
Rozeznanie
 
Avatar smutnaja88
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

[1=660466b847ce6b6d028edaa 7f0f25337b0ef02f3_5ed5889 5d5a99;44641481]doprowadź to do końca i oddaj rzeczy. Bo i tak kiedyś trzeba to będzie zrobić a tak już zaczęłaś[/QUOTE]

Wiem...ale nie mogę uwierzyć że osoba którą kochałam/kocham potrafi tak robić. Jeszcze napisałam mu wyjaśnienie, ze nie o to chodzi że nie mogę na niego patrzeć, opisałam odczucia i to że to dla mnie ciężkie itp i oczywiście olał sprawę. Przeczytał i wylogował się.
smutnaja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 15:31   #2909
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez porzucona_23 Pokaż wiadomość
Można przestać obserwować daną osobę i to działa w jedną strone. Ty nie widzisz co ta osoba dodaje, lubi itd ale ona widzi Twoją aktywność. I chyba nie można sprawdzić czy ktoś Cię obserwuje czy nie. Też się na tym nie znam dokładnie...
Dzięki
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 15:33   #2910
660466b847ce6b6d028edaa7f0f25337b0ef02f3_5ed58895d5a99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 352
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez smutnaja88 Pokaż wiadomość
Wiem...ale nie mogę uwierzyć że osoba którą kochałam/kocham potrafi tak robić. Jeszcze napisałam mu wyjaśnienie, ze nie o to chodzi że nie mogę na niego patrzeć, opisałam odczucia i to że to dla mnie ciężkie itp i oczywiście olał sprawę. Przeczytał i wylogował się.
ale Kochana ja to rozumiem az za dobrze i każda dziewczyna w tym wątku też Cię rozumie..
niestety większość exów tutaj zachowuje się tak, jakbysmy się nie spodziewały kompletnie po nich
(łącznie z moim który miała się taaaaaaak starać i na pożegnanie przy przeprowadzce dostałam siarczystego całusa, a teraz cisza jak makiem zasiał, jakbby go nigdy nie było, oprócz tego egoistycznego telefonu)


jestem bardzo zla ze jak zadzwonil, to sie poryczalam do sluchawki, kurde zaluje ze nie wytrzymaalam i nie powiedzialam ze jest okej, i ze się dobrze bawię i zę mam nowych znajomych itp. tylko się glupia poryczałam, troche się upokorzyłam, no ale nie myślałam o tym wtedy.
Wogóle żałujęę, że się przed nim tak otwierałam przez ten miesiąc, postaram się już być twarda

dziewczyny znajdzcie sobie na Intymnie wątek: Dot.: Co głupiego robiłaś po porzuceniu, by odzyskać faceta
taki aktualny dla nas, a sikam ze śmiechu, chociaż rozumiem laski z tego wątku

Edytowane przez 660466b847ce6b6d028edaa7f0f25337b0ef02f3_5ed58895d5a99
Czas edycji: 2014-01-16 o 16:06
660466b847ce6b6d028edaa7f0f25337b0ef02f3_5ed58895d5a99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 12:09:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:23.