Dom weselny Karter ul.Jutrzenki 17 Warszawa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-02, 16:38   #1
bizu90
Raczkowanie
 
Avatar bizu90
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 216

Dom weselny Karter ul.Jutrzenki 17 Warszawa


Moje kochane !

Dom Weselny Karter- Warszawa

http://www.domweselny-karter.pl/kontakt.html

Bardzo proszę o pomoc, w kwestii oceny wyżej wymienionej sali.
W internecie głucho na wszelkie opinie ;(
__________________
18.12.2010 narzeczona
bizu90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 22:15   #2
sensi87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 7
Dot.: Dom weselny Karter ul.Jutrzenki 17 Warszawa

witam, tez szukam informacji na temat tej sali i niestety jest ich BARDZO mało. wiem ze cena na 2010 2011 wynosi 200zł wiec pewnie 2012 moze byc z 10zl drozej. jedyne informacje jakie znalazłam w internecie to z + ze sala ładna i edzenie bardzo dobre, a z - ze cos nie tak z obsługą(chyba chodzi o to ze im większe wesele tym osob z obslugi jest za mało moze nie wyrabiają sie z podawaniem dań cieplych nie wiem dokładnie) niektorzy pisali ze właściciel jest nie mily ale przez telefon wydaje sie normalny sale mozna obejrzec w kazdy dzien tylko trzeba sie umowic. jak ktos ma jakies informacje dajcie znac pozdrawiam
sensi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 14:21   #3
bizu90
Raczkowanie
 
Avatar bizu90
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 216
Dot.: Dom weselny Karter ul.Jutrzenki 17 Warszawa

Kochana, podałabyś mi stronę gdzie są komentarze tej sali będę bardzo wdzięczna, może dzisiaj się wybiorę ją zobaczyć to będę miałam informację z 1 ręki i napiszę co o tym sądzić Na zdjęciach wygląda naprawdę ładnie
__________________
18.12.2010 narzeczona
bizu90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 02:43   #4
bizu90
Raczkowanie
 
Avatar bizu90
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 216
Dot.: Dom weselny Karter ul.Jutrzenki 17 Warszawa

ha !
Znalazłam kilka opinii:
http://netpedia.com.pl/dom-weselny-warszawa-s5406.html

Dzisiaj byłam i szczerze ? Ładniejszej sali w okolicy Piastowa, Pruszkowa, Ursusa i okolic nie ma. Jedynie Venecia Palace i Hotel Groman ale dla nas odpada bo chcemy mieć 1 sale. Ogółem my prawie na 90% zdecydowani, pozostało tylko dopytać o szczegóły.

edit. styl.
__________________
18.12.2010 narzeczona
bizu90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 10:01   #5
sensi87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 7
Dot.: Dom weselny Karter ul.Jutrzenki 17 Warszawa

za Pruszkowem jest bardzo ładna sala dokładnie w Strzeniówce "Korona", sala sprawdzona, duzo ludzi tam robi wesele na 2012 chyba juz nie ma terminów

już dwa razy odp i zadna z wiadomosci sie nie pojawiła nie wiem czemu?
w kazdym razie pisała Ci o tym samym linku do opinie tez tam byłam już na samym początku listopada i tez jestem pod wrażeniem bo sala wrzeczywistości wygląda jeszcze lepiej niż w internecie. ceny bardzo przystepne jak na Warszawe i dużo rzeczy jest w cenie, także fajnie. Najblizsze wesele jest dopiero w kwietniu, wiec wtedy jak się pojedzie to dopiero zobaczymy jak to naprawde wygląda i czy rzeczywiście warto się decydować
sensi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 19:39   #6
bizu90
Raczkowanie
 
Avatar bizu90
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 216
Dot.: Dom weselny Karter ul.Jutrzenki 17 Warszawa

Cytat:
Napisane przez sensi87 Pokaż wiadomość
za Pruszkowem jest bardzo ładna sala dokładnie w Strzeniówce "Korona", sala sprawdzona, duzo ludzi tam robi wesele na 2012 chyba juz nie ma terminów

już dwa razy odp i zadna z wiadomosci sie nie pojawiła nie wiem czemu?
w kazdym razie pisała Ci o tym samym linku do opinie tez tam byłam już na samym początku listopada i tez jestem pod wrażeniem bo sala wrzeczywistości wygląda jeszcze lepiej niż w internecie. ceny bardzo przystepne jak na Warszawe i dużo rzeczy jest w cenie, także fajnie. Najblizsze wesele jest dopiero w kwietniu, wiec wtedy jak się pojedzie to dopiero zobaczymy jak to naprawde wygląda i czy rzeczywiście warto się decydować

Ja jeszcze mam na oku Venecia Place, muszę podjęchać tam, może w piątek? Podobno w 2013 owtwierają nową sale w "pałacyku na wodzie", cokolwiek to oznacza. Nie mam pojęcia jak to cenowo wygląda. Jeśli chodzi o Karter cena to 200 zł na 2013, cena poprawin mnie zamurowała bo 100 zł, tak więc chyba z poprawin zrezygnujemy. Do soboty będę starała się zdecydować bo na 2013 został tylko mój termin 24 sierpnia i 17 sierpnia, póki co mam zaklepany ale do soboty tak więc najprawdopodobniej będziemy się decydować na Karter. Właściwie to nie widze alternatywy. Jeśli chodzi o "Koronę", moja mam była zachwycona menu, podobno dużo jedzenia. Jednak słyszałam od znajomych, że chęc zrobienia tam wesela (jedzenie na ful) to koszt znacznie większy niż podaję właściciel. Przesyłam link do fajnej sali ale w Błoniu tak więc trochę daleko. Byłam tam, widziałam mam nawet swoje zdjęcia jakbyś była zainteresowana. Dla nas niestety za daleko eh, link mi nie wchodzi ? "Dom bankietowy" Błonie, wpisz w google i się pojawi
__________________
18.12.2010 narzeczona

Edytowane przez bizu90
Czas edycji: 2011-11-15 o 19:41 Powód: link
bizu90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 22:23   #7
sensi87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 7
Dot.: Dom weselny Karter ul.Jutrzenki 17 Warszawa

czy napewno chodzi Ci o 2013rok?? bo jesli tak to jestem zaskoczona bo na 2012 jak pytałam to na wrzesień i październik są po 2 terminy wolne(nie wiem jak w lato bo mnie nie interesowały te terminy), więc sądziłam że na 2013 jest duzo wolnych terminów chyba że "ciepłe" miesiące są bardziej oblegane. w każdym razie jak chcieliśmy zarezerwować/podpisać umowe na kwiecień 2013 to właściciel powiedział że to jeszcze za wczesnie:/ hmm
co do innych sal z okolicy to też w wielu bylismy w błoniu także(lawendowy pałacyk jest b. ładny ale troche daleko)i jednak karter ma najciekawsza oferte i sala naprawde fajna no i blisko bo ja jestem z Włoch pewnie tez zostaniemy przy tej sali. jak bede miała jakieś informacjie dodatkowe to napisze. pozdr
sensi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 12:33   #8
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Dom weselny Karter ul.Jutrzenki 17 Warszawa

Bizu90, ja bym tak się nie przejmowała, że mało opinii jest... Ważne, że nie ma negatywnych (wiadomo, niezadowoleni klienci są 10 razy głośniejsi od zadowolonych, którzy często się w ogóle nie odzywają potem w internecie) I tak najlepiej swoją własną opinię spróbować wyrobić. Może wybierzesz się tam kiedyś na czyjeś wesele albo dzień przed i podpatrzysz?
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 07:48   #9
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Dom weselny Karter ul.Jutrzenki 17 Warszawa

jak szukałam sali, to fajna jest villa riccona wawa włochy - włoskie bardzo smaczne jedzenie, ogród i ogólnie bajkowo i drogo.
drugie miejsce to hotel borowina /okolice Konstancina/ - minus długi dojazd, i dwie sale weselne, więc mogą być dwa wesela, ale stoły okrągłe, jedzenie bardzo dobre, pokoje super, wszystko ledwo wybudowane w nowoczesnym stylu. można wynająć bryczkę, bo niedaleko stadnina. chyba już basen skończyli budować. i było 2 lata temu naprawdę tanio.
i jeden dom weselny w Konstancinie na trasie konstancin-piaseczno, nie pamiętam jak się nazywa, ale baardzo ładna i dobrze skonfigurowana sala. tak na 80 osób w sam raz.
bardziej polecam stoły okrągłe, bo lepiej to wychodzi na zdjęciach, bardziej elegancko.
ale ten dom karter też wygląda niczego sobie.
szkoda, że nie ma opinii, bo nie dowiecie się ile jest naprawdę jedzenia.
np. mi się podobał dom alicja w konstancinie, ale jak się okazało, że na 4 osoby podają 3 jajka i nie donoszą potraw, to zrezygnowaliśmy. bardzo istotne, czy uzupełniają półmiski. ja bym też uzgodniła markę soków i napojów, żeby nie podali Wam najtańszych.ogólnie polecam wszystko na piśmie, nawet najdrobniejsze nieistotne szczegóły.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 02:21   #10
bizu90
Raczkowanie
 
Avatar bizu90
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 216
Dot.: Dom weselny Karter ul.Jutrzenki 17 Warszawa

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
jak szukałam sali, to fajna jest villa riccona wawa włochy - włoskie bardzo smaczne jedzenie, ogród i ogólnie bajkowo i drogo.
drugie miejsce to hotel borowina /okolice Konstancina/ - minus długi dojazd, i dwie sale weselne, więc mogą być dwa wesela, ale stoły okrągłe, jedzenie bardzo dobre, pokoje super, wszystko ledwo wybudowane w nowoczesnym stylu. można wynająć bryczkę, bo niedaleko stadnina. chyba już basen skończyli budować. i było 2 lata temu naprawdę tanio.
i jeden dom weselny w Konstancinie na trasie konstancin-piaseczno, nie pamiętam jak się nazywa, ale baardzo ładna i dobrze skonfigurowana sala. tak na 80 osób w sam raz.
bardziej polecam stoły okrągłe, bo lepiej to wychodzi na zdjęciach, bardziej elegancko.
ale ten dom karter też wygląda niczego sobie.
szkoda, że nie ma opinii, bo nie dowiecie się ile jest naprawdę jedzenia.
np. mi się podobał dom alicja w konstancinie, ale jak się okazało, że na 4 osoby podają 3 jajka i nie donoszą potraw, to zrezygnowaliśmy. bardzo istotne, czy uzupełniają półmiski. ja bym też uzgodniła markę soków i napojów, żeby nie podali Wam najtańszych.ogólnie polecam wszystko na piśmie, nawet najdrobniejsze nieistotne szczegóły.
Willa Riccona, zajęła 10 miejsce w ogólnopolskim konkursie kuchni włoskiej A jeśli chodzi o Karter, serdecznie i gorliwie odradzam. Nie chce być posądzona o antyreklamę i tym podobne rzeczy. Zapraszam na Priv. Sala imponująca ale osoba z którą przyszłoby współpracować ? Szkoda mojego i Waszego czasu (zaznaczę, że do czepliwych nie należę)
__________________
18.12.2010 narzeczona
bizu90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 18:28   #11
Baska2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dom weselny Karter ul.Jutrzenki 17 Warszawa

Hej dziewczyny
My też szukamy sali weselnej w oklicach Warszawy, a najlepiej w Wawie (ale tak żeby nie zbankrutować oczywiście). Zastanawiamy się nad domem weselnym Karter. Widzę, że niektóre z Was prawie się zdecydowały na tą salę. Napiszcie proszę czy miałyście tam wesele, albo cokolwiek o tej sali.
Serdeczne dzięki
Baśka
Baska2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-25, 09:41   #12
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Dom weselny Karter ul.Jutrzenki 17 Warszawa

Cytat:
Napisane przez Baska2 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
My też szukamy sali weselnej w oklicach Warszawy, a najlepiej w Wawie
Byłam ostatnio jako gość w VILLA RICCONA to jest z 10-12 km od centrum Warszawy. Bardzo gorąco polecam. Świetny wystrój, piękne trawniki, tarasy, namiot, staw, grill. Wyjątkowo dobre jedzenie (jestem wybredna), bardzo dobra obsługa. Ceny nie znam, ale nie sądzę, aby zabijała znając portfel młodej pary Dojazd też wygodny. Było bardzo przyjemnie
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 10:11   #13
sensi87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 7
Dot.: Dom weselny Karter ul.Jutrzenki 17 Warszawa

jeśli chodzi o VILLA RICCONA to z tego co pamiętam jak się dowiadywałam w zeszłym roku to cena była 270zł za os więc sporo aczkolwiek bardzo ładnie tyle że sala chyba na 130 os była więc troche mało jak dla mnie. My wkońcu sie zdecydowaliśmy na sale KARTER na jutrzenki i jestesmy bardzo zadowoleni. Wesele w przyszłym roku. Sala ładna, duża na max 300os, fajne menu, duzo rzeczy jest w "pakiecie" tak naprawde obchodzi Cie tylko alkohol i orkiestra. I co najważniejsze właściciel bardzo miły, o wszystkim można pogadac załatwić. Polecam. Sala była w tym roku odnowiona z zew i wew. Jedźcie zobaczcie pogadajcie tak najlepiej. Bylismy w kilka sobót przed innymi weselami zeby zobaczyc jak wygląda sala na gotowo- nie jest to żaden problem dla właściciela wrecz zacheca żeby tak przyjechac i zobaczyć. Cena to (jak podpisywaliśmy umowe w zeszłym roku) 200-210zł od osoby zależy co chcesz w menu itp. pozdrawiam
sensi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 18:13   #14
szawer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dom weselny Karter ul.Jutrzenki 17 Warszawa

Cytat:
Napisane przez sensi87 Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o VILLA RICCONA to z tego co pamiętam jak się dowiadywałam w zeszłym roku to cena była 270zł za os więc sporo aczkolwiek bardzo ładnie tyle że sala chyba na 130 os była więc troche mało jak dla mnie. My wkońcu sie zdecydowaliśmy na sale KARTER na jutrzenki i jestesmy bardzo zadowoleni. Wesele w przyszłym roku. Sala ładna, duża na max 300os, fajne menu, duzo rzeczy jest w "pakiecie" tak naprawde obchodzi Cie tylko alkohol i orkiestra. I co najważniejsze właściciel bardzo miły, o wszystkim można pogadac załatwić. Polecam. Sala była w tym roku odnowiona z zew i wew. Jedźcie zobaczcie pogadajcie tak najlepiej. Bylismy w kilka sobót przed innymi weselami zeby zobaczyc jak wygląda sala na gotowo- nie jest to żaden problem dla właściciela wrecz zacheca żeby tak przyjechac i zobaczyć. Cena to (jak podpisywaliśmy umowe w zeszłym roku) 200-210zł od osoby zależy co chcesz w menu itp. pozdrawiam
Witam serdecznie I jak wypadło wesele?
szawer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 17:10   #15
sensi87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 7
Dot.: Dom weselny Karter ul.Jutrzenki 17 Warszawa

jeszcze nie mieliśmy ale jak będzie po to napisze jakie wrażenie. może ktoś ma jakieś jeszcze informacje o tej sali. wszystko wygląda dobrze ale nikt ze znajomych nie miał tam wesela więc może na cos trzeba uważć , zwrócic uwage. w wakacjie i na jesieni widac było, że wesela się tam odbywają jak sie koło sali przejeżdżało więc może ktos sie odezwie. pozdrawiam
sensi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 17:40   #16
sensi87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 7
Dot.: Dom weselny Karter ul.Jutrzenki 17 Warszawa

jeszcze nie mieliśmy ale jak będzie po to napisze jakie wrażenie. mało jest informacji o tej sali w internecie. wszystko wygląda dobrze ale nikt ze znajomych nie miał tam wesela więc nie wiem może na cos trzeba uważac , zwrócic uwage. w wakacjie i na jesieni widac było, że wesela się tam odbywają jak sie koło sali przejeżdżało więc może nie jest tak żle. jak ktos coś wie to proszę pisać. pozdrawiam
sensi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 14:45   #17
princessa6661
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dom weselny Karter ul.Jutrzenki 17 Warszawa

Witajcie, czy macie jakieś nowe informacje oraz opinie dotyczące Domu Weselnego Karter w Warszawie?
Pozdrawiam serdecznie
princessa6661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 14:36   #18
sensi87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 7
Dot.: Dom weselny Karter ul.Jutrzenki 17 Warszawa

witam miałam wesele w Karterze w kwietniu 2013r. jesteśmy bardzo zadowoleni z sali i z obsługi - i nie pisze tego bo to moje wesele wiec musiało być super tylko naprawdę nie było się do czego przyczepić. poczawszy od ustalen z wlascicielami nie było zadnych problemów my mowilismy co chcemy i tak w większości było, niektóre rzeczy doradzal wlascicel i miał często racje. wybor menu bogaty co mi się podobalo jak chcieliśmy domowic jeszcze jedno danie to Pan Karol wlasciciel odradzal bo i tak będzie dużo i tak było bo kazde z 6 dan było na talerzach a nie polmiskach- a w sumie mogl się zgodzić bo to dodatkowa kasa. wybor ciast przekąsek itp. tez duzy wiec każdy znajdzie cos dla siebie. kwiaty na sali chciałam trochę inne niż proponowali nie było większego problemu trochę ode mnie trochę od Pani florystki i w sumie fajnie wyszlo, miałam swoja dodatkowa dekoracje na stol tez nie było problemu przywiozłam dzień wcześniej na sale już prawie gotowe reszta zajela się obsluga, to samo winietki zero pomyłek-wiadomo trzeba dobrze rozpisać co i jak bo wlasciciele nie znaja tak gości jak my, ale tu tez nie było problemu. na sali podczas wesela był porządek, to samo szatnia, łazienki, jak czegos brakowało czy się chciało to bez problemu obsluga to robila zwłaszcza tam chyba był jeden pan taki "kierownik" sali i do niego glownie się chodzilo. do ktorejs godziny na zmiane byli/czuwali wlasciciele później ich już nie wiedziałam dopiero rano przyszli, ale nie rzucali się w oczu, ladnie ubrani wtapiali się w tlum. co jeszcze. szynka plonaca, tort, stol wiejski naprawdę dobre, ladnie podane. na parkiecie dużo miejsca a u nas się dużo gości bawilo bo strasznie padalo wiec po dworzu za bardzo nie chodzili wiec nie było jakos ciasno. na weselu było ok 150 os. wiadomo przy pierwszym tancu jak wszyscy goście na parkiecie to zawsze ciaśniej ale później ok. naprawdę braliśmy ta sale w ciemno bo mało opinie o niej jest, nikt znajomy nie miał tam wesel wiec obawy były ale naprawdę było bardzo fajnie. z czystym sumieniem mogę polecić pod względem wystroju, jedzenia, obsługi reszta zależy od gości jedyny misusik to to ze jest tylko jeden pokoj dla pary młodej wiec jest problem jak ktoś z daleka przyjezdza lub chce polozyc dzieci. ale obok sa dwa hotele z tego co pamiętam, droższy i taki motelik tanszy. to chyba tyle. pozdrawiam
sensi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-25 15:36:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:54.