Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24 - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-26, 09:07   #991
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
mojakaren, ojciec mojego TŻ jest stolarzem i TŻ mi już zrobił wypaśną skrzynkę na biżuterię (3-piętrową ) i dostał za zadanie stworzenie takiego pudełeczka na obrączki
czyli branża podobna do mojej rodzinnej tylko, że ja już tak przywykłam do tego drewna i drewnianych szkatułek, że teraz nawet nie pomyślałam, że przy okazji ślubu można je tak fajnie wykorzystać

Mój dziadek za to będzie mi robił te drewniane bieżniki na stoły, które mam wrzucone w klubie

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość

To jeszcze nie kupujcie zegarków, bo będą odmierzać czas do końca małżeństwa hahahaha.... Też to gdzieś ostatnio usłyszałam.
ejjjj wszystko mi teraz zepsułaś bo TŻ miał dostać w prezencie ślubny zegarek

Lg_ago Ty to jeszcze masz o tyle fajnie, że możesz sobie w dodatku skosztować tyle tortów ile wlezie ale co wtedy z tym rozmiarem 34?

Kate Noir nawet mnie nie strasz bo zaraz się zbieram na łyżwy
A zaproszenie, które wrzuciłaś było inspiracją dla powstania naszego i ten sznurek to faktycznie jutowy
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 09:12   #992
madzixx88
Zakorzenienie
 
Avatar madzixx88
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 699
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

heej

Dziewczyny, które chcą książki zamiast kwiatów-jaki macie pomysł na ich przechowanie podczas wesela? szukam fajnej i pojemnej skrzyni, ale nic ciekawego nie widzę
za to znalazłam fajny pomysł na zachowanie kartek ślubnych http://www.magnoliaweddings.pl/ksiaz...rtek-slubnych/

Cytat:
Napisane przez Ad rem Pokaż wiadomość
Gratulacje!! Dla Ciebie i dla pozostałych Dziewczyn, którym zostało pół roku
missmalezji
alucior
hihihi
cornflower_girl

przyłączam się

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Dziękuję To będziemy szukać jutowego!


Ogłaszam, że wczoraj rozpoczęłam trening pleców! Nie ma, że późno i boli
Jak dobrze pójdzie (tzn pokonam swoje kompleksy) to na poprawiny też założę suknię z odkrytymi plecami. Wiem, że jest mała szansa ale będę próbować
gratki ! ja też się biorę za ćwiczenia..tyłek dostanie w kość! od poniedziałku!
madzixx88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 09:17   #993
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Macie może pomysł jaki sznurek wybrać? te co udaje mi się wyszukać są brzydkie w porównaniu do tego ze zdjęcia.


edit: może któryś z tych? http://www.linotex.olkusz.pl/oferta,...y_sznurki.html
dziewczyny na diy rozmawiały o taego typu sznurkach- podsyłam może coś cię natchnie
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=673662&page=38
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…

Edytowane przez anannke
Czas edycji: 2014-01-26 o 09:18
anannke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 09:29   #994
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość

Kate Noir nawet mnie nie strasz bo zaraz się zbieram na łyżwy
A zaproszenie, które wrzuciłaś było inspiracją dla powstania naszego i ten sznurek to faktycznie jutowy
wiem wiem widziałam, że kilku dziewczynom z forum też spodobało się to zaproszenie. Wrzucałaś swoje zaproszenie? Jaki sznurek wybraliście?
Zastanawiam się nad grubością.


Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
heej

Dziewczyny, które chcą książki zamiast kwiatów-jaki macie pomysł na ich przechowanie podczas wesela? szukam fajnej i pojemnej skrzyni, ale nic ciekawego nie widzę
za to znalazłam fajny pomysł na zachowanie kartek ślubnych http://www.magnoliaweddings.pl/ksiaz...rtek-slubnych/

....

gratki ! ja też się biorę za ćwiczenia..tyłek dostanie w kość! od poniedziałku!
Super pomysł z tymi kartkami!
Powodzenia w ćwiczeniach

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
dziewczyny na diy rozmawiały o taego typu sznurkach- podsyłam może coś cię natchnie
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=673662&page=38
dzięki, zaraz sobie poczytam.

Już nie mogę się doczekać aż wrzucę Wam moje zaproszenia
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 09:31   #995
Polcia1410
Raczkowanie
 
Avatar Polcia1410
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 33
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Jesteś może z Warszawy? Jak tak i jak byś znalazła krawcowa to z chęcią też bym skorzystała z jej usług


Miałam Wam jeszcze wrzucić mój wymarzony tort. W sumie od początku trwam przy tym wyborze
omg!! jestem zakochana w tym torcie . Te różyczki są jadalne? Wiesz już gdzie będziesz zamiawiała swoj torcik?


Cytat:
Napisane przez Ad rem Pokaż wiadomość
W kwestii przesądów ślubnych, które mnie śmieszą
- my już na wstępie zadarliśmy z przesądami, bo TŻ nie dość, że widział mnie w sukni, to jeszcze sam ją wybrał
- nie będę mieć nic pożyczonego
- perły w kolczykach (sztuczne, ale zawsze perły)
- jakbym tylko mogła - to założyłabym open-toe
- sierpień miesiąc cierpień (jak się dowiedziałam na wizażu ) więc wiecie same...
- nie włożę za nic kasy do buta
- bukietu na pewno nie zasuszę - a już na pewno nie będę go trzymała przez rok


- "ratuje" nas jeszcze R w miesiącu błękitna podwiązka i nie wiem co jeszcze.
No ja znam taki przesąd (moja prababcia tak mawiała), że W maju ślub, szybki grób i że generalnie śluby zawarte w maju są nietrwałe (właściwie znam jeden taki przykład, który mógłby potwierdzić tą regułę). Ale oczywiście sama nie wierzę w żadne przesądy i sama biorę ślub w maju, który jest przecież miesiącem zakochanych !!! I nienawidze zasuszonych bukietow .
__________________
"Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości. " Paulo Coelho

Razem: od 14.02.2012
Zaręczyny: 05.12.2013
Ślub: 31.05.2014

Edytowane przez Polcia1410
Czas edycji: 2014-01-26 o 09:33
Polcia1410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 09:45   #996
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez Polcia1410 Pokaż wiadomość
omg!! jestem zakochana w tym torcie . Te różyczki są jadalne? Wiesz już gdzie będziesz zamiawiała swoj torcik?
to są żywe kwiaty Tort obiecała zrobić nam mama znajomej tż'a. Mam nadzieję, że uda jej się osiągnąć taki efekt.
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 10:00   #997
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Mojakaren, mogę pokazać model bo tż przechwycił aparat i trzyma zdjęcie na swoim laptopie

Czarny, super slim
Wszystkim białostoczankom polecam salon Vistula&Wólczanka na produkcyjnej
Super

Cytat:
Napisane przez TysiaBB1989 Pokaż wiadomość
piękna znalazłam na necie
szkoda tylko, że nie mam do tego figury ....
Piękna moim zdaniem nie trzeba mieć aż takiej figury, trzeba miępec dobre proporcje
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-26, 10:05   #998
adziia13
Rozeznanie
 
Avatar adziia13
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 587
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Chwaliłaś się może modelem?
Ja też uwielbiam Papilio, zwłaszcza tą nową kolekcję
Chwaliłam się już dawno temu, ale mogę się pochwalić jeszcze raz
moja ukochana papilio 914, kolekcja o ile dobrze pamiętam 2009





Cytat:
Napisane przez fascinata Pokaż wiadomość
A my chyba znaleźliśmy nasze zaproszenia:
http://allegro.pl/wyjatkowe-zaprosze...885526507.html

tylko nie wiem czy lepiej rozmiar A5 czy A4.... I czy do tego typu zaproszeń powinniśmy dokupić jeszcze koperty?
Ja bym wybrała a4 i koniecznie koperty

Cytat:
Napisane przez docik10 Pokaż wiadomość
Tak dziś wpadłam na pomysł, że ta która już będzie miała wszystko gotowe do ślubu typu zaproszenia, winietki, wybrany bukiecik, księgę gości, samochód, obrączki itp. to może wrzuci tu ala kolaż ślubny? Fajnie by było zobaczyć wszystko razem. Każda z nas wrzuca po jednej rzeczy, inspiracji a jakby przed ślubem wrzucić wszystkie fotki PMki w jednym jej poście? Co wy na to?
dobry pomysł

Cytat:
Napisane przez nenowka152900 Pokaż wiadomość
nooo przeczytałam nadrobiłam... szybka produkcja postów następuje

tak przeglądam te suknie ślubne i powoli powoli wynajduje to co mi się podoba. Potrzebuje skrzyzowania trzech cech: zakryte plecy, kolorowa wstążka i (chyba) princeska ale jak narazie to albo podobają mi się wszystkie albo żadna

bukiet ślubny:https://www.google.pl/search?q=bukie...%3B1064%3B1322

co myślicie o takich zaproszeniach? https://www.google.pl/search?q=zapro...tm%3B360%3B360

z tego co pamiętam kosztowały około 8 pln więc całkiem sporo...



dzwoniłam też do sali która mi się podoba (na zdjęciach :P ) i dowiedziałam się, że kosztuje nie tak źle bo 170 pln ( trzeba dokupić ciasta) za obiad + 3dania ciepłe + zimna płyta: napoje bo a noclegi ze sniadaniem są za 50 PLN od osoby.

Jestem pod wrażeniem pomysłów na kieliszki i chyba odgapię, docik gratuluje inwencji

i to tyle z moich postępów :P
moim zdaniem fajne, ale nie za taką cenę, jak bym się na takie zdecydowała to bym się podjęła domowej produkcji.

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Kupiliśmy garnitur


Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
mam do was pytanko, jesli kierujecie sie tradycjami...

co bedziecie miec na sobie/przy sobie starego i pożyczonego?
Niebieskie - podwiązka, nowe- praktycznie wszystko... stare - nie wiem, pożyczone-nie wiem!
Niby złoto z naszych obrączek to złoto, które dostałam ze starych obrączek babci i z pierścionka zaręczynowego mamy... ale czy to sie zalicza?

króliczek nasz stelaż jest prawie identyczny jednak dekoracja żywymi kwiatami kosztowałaby nas dodatkowe 200 zł wiec to sobie darowalismy.
niebieskie będę miałą majtki, nową/starą suknię, bo nie wime za bardzo czy zaliczać ją do nowych rzeczy bo nie noszona, czy do starych bo już dawno ją kupiłam, stare, ale również nie noszone będą kolczyki i wisiorek (dostałąm od TŻ na gwiazdkę 12'), stary napewno będzie pierścionek zaręczynowy, a pożyczone będą kokówki od fryzjerki

Cytat:
Napisane przez Kaigara Pokaż wiadomość
Ja uważam że to tylko głupie przesądy...
przesądy czy ni, aj też uważam, że nie należy w nie wierzyć, ale fajnie pobawić się taką tradycją, jasne jeśli buty będą peep toe to szczęście na pewno nie ucieknie itd., ale fajnie się tym podbawić, chociaż w jakiejś części

Cytat:
Napisane przez Ad rem Pokaż wiadomość
W kwestii przesądów ślubnych, które mnie śmieszą
- my już na wstępie zadarliśmy z przesądami, bo TŻ nie dość, że widział mnie w sukni, to jeszcze sam ją wybrał
- nie będę mieć nic pożyczonego
- perły w kolczykach (sztuczne, ale zawsze perły)
- jakbym tylko mogła - to założyłabym open-toe
- sierpień miesiąc cierpień (jak się dowiedziałam na wizażu ) więc wiecie same...
- nie włożę za nic kasy do buta
- bukietu na pewno nie zasuszę - a już na pewno nie będę go trzymała przez rok


- "ratuje" nas jeszcze R w miesiącu błękitna podwiązka i nie wiem co jeszcze.
my mamy za to miesiąc bez R i ratują nas inne tradycje
__________________
Razem od 08.03.08
Zaręczeni od 29.08.12
Ślub 17.05.14
adziia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 10:15   #999
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

LG Ago - gratki za dietę, ale ostatni posiłek do 18 to głupota Chyba, że chodzisz spać o 20 lub 21, to ok. Kolację powinno się jeść na ok. 3h przed snem, jak jest b. lekka, to nawet 2h przed snem można zjeść.
Jedzenie kolacji o 17-18, to zabójstwo dla metabolizmu i przyczyna wielu problemow w późniejszym czasie (choćby jojo).

Przesądy:
coś pożyczonego - raczej nic
kasa w bucie - never
coś starego - raczej nic
cos niebieskiego - może wszyję sobie w suknię niebieską kokardkę, czysto symbolicznie
mamy R w nazwie miesiąca

Różnica wzrostu - my mamy taką optymalną dla mnie Ja mam 170cm, a TŻ 185.

Kate Noir,ten tort jest CUDOWNY!
Też bym taki chciala.


Dziewczyny, my się zaczęliśmy zastanawiać nad tortem z muffinek - któras z Was taki bierze? Jakie to koszty?
Sama już nie wiem, co z tym tortem...

Zbieramy się na Targi Ślubne, po raz trzeci (i mam nadzieję ostatni)
Po raz trzeci wygraliśmy wejściówki

Edytowane przez Dotka90
Czas edycji: 2014-01-26 o 10:16
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 10:29   #1000
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez inezwiza_90 Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny
Już kolejny wątek... Nie nadążyłam nadrobić poprzedniego a tego też już nie jak szalone pędzicie, ale co się dziwić w końcu to NASZ ROK

Gratuluję Wam wszystkich załatwionych spraw, my na razie stoimy w miejscu. Jak TŻ weźmie urlop, pewnie w lutym, to pojedziemy po garnitur, obrączki, po ustalać co nieco na sale no i do księdza.

Piszecie o tortach, my mamy tort w cenie na sali, tylko musimy wybrać smaki i dekoracje. Ciasta też mamy w cenie. Musimy mieć swoje napoje i alkohol.

I mega mocno gratuluję tym co już po ślubie zazdroszczę...

Pisałam w jakimś starym wątku, że się zaręczyłam, obiecałam pokazać pierścionek to i pokazuję Jest srebrny. Mnie się bardzo podoba.
Ładny pierscień

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
madzixx88

Linaewen


zgadzam sie w 100000% ta dziwna .. "moda" albo raczej tendencja na robienie tych piętrowych stelaży i na każdym odrębne ciastko - dziwne i brzydkie. sorry, ale popatrzcie na to: http://img1.garnek.pl/a.garnek.pl/00...rt-weselny.jpg czerwone róże, ten dziwny stelaż i jeszcze race
What the fuck?

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Ja już zapowiedziałam-jak mi ktoś wsadzi racę w tort to potem będzie chodził z tąże racą w tyłku.



Cytat:
Napisane przez justynkie Pokaż wiadomość
Świetne! Rozumiem, że to kieliszki na salę, a nie te do stłuczenia przed wejściem? Bo w tych ubrankach mógłby byc problem żeby je stłuc

Atomoowka świetne kule!!!

asiulek8 super bielizna

Baaaardzo ładny garnitur!


Super, gratulacje

Witam wszystkie nowe PMki

Niestety nadrabiam pobieżnie bo zaraz z TŻ zaczynamy tańczyć w domu
Dzisiaj kupiliśmy dla mnie kolczyki w Kruku, takie jak chciałam na początku. Kupiłam też biały żakiet z Reserved za 69 zł
I przyszły spinki dla TŻ. Zdjęcia w klubie, tu wrzucam modele z neta.
Sliczne te kolczyki z Kruka

Cytat:
Napisane przez Polcia1410 Pokaż wiadomość
My też już rozmawialiśy na temat tortu i zdecydowaliśmy się na taki:
http://www.weddinglegend.com/wp-cont...on-420x470.jpg
Jeszcze porozmawiamy z panią w cukierni, czy nie ejst za duży Planujemy około 150-200 osób. Jak myślicie? Mój TŻ mówi, że taki duży jest fajny i lepiej będzie wyglądal, ale ja nie jestem pewna. No i też myślimy nad zmianą koloru kwiatów . Myślę nad błękitem królewskim, albo karmazynowym. TŻ powiedział, że chce, żeby kwiaty były w moim ulubionym kolorze, więc myślę nad jednym z tych dwóch
No musicie pogadac z pania w cukierni, ona wie ile trzeba tortu, zeby starczylo na 200osob

A odnosnie rybki ja mimo, ze szczuplaczkiem nigdy nie bylam juz od kilku lat wiedziałam, ze rybka i zadna inna w innych wygladałabym jak beza i jeszcze bardziej by mnie powiekszyło. Tylko, ze ja mam figure typowej klepsydry, biust, spore w ciecie w tali i szerokie biodra
Jeszcze zastanawialam sie nad modelem takim luzniejszym u gory, a dół prosty dosc dopasowany (od Zienia, 5000zł ), ale ze mialam okazje kupic rybke za bezcen to sie nie zastanawiałam i wiem, ze bedzie pieknie i bardzo w moim stylu
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 10:41   #1001
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Hej ledwo nadrobiłam, piszecie jak szalone

Linaewen podoba mi się Twoja suknia !

Cytat:
Napisane przez cude Pokaż wiadomość
srebrna_smuga, Twoje też są piękne Kiedy pojedziesz do tego salonu? Zainteresowana byłam ostatnią suknią, ale się troszkę bałam jednak tak zamawiać

Wiesz znalazłam profil tej Pani na maxmodels i sukienki wyglądają w porządku, jednak ja mam zastrzeżenia bo z aukcji które znalazłam wynika że suknia jest szyta bez halki i tego wszystkiego co powinno ja potrzymywać. To znaczy, że koszt automatycznie rośnie więc odpada...

Cytat:
Napisane przez docik10 Pokaż wiadomość
Wrzucam mojej roboty kieliszki do wódki Szampanówki przystraja nam moja siostra - świadkowa. Pochwaliłam się kumpeli, że mam zamiar przystroić kieliszki do wódki i ku mojemu zdziwieniu odp. " A to musicie mieć swoje?? My na naszej sali nie musieliśmy" Oczywiście, że nie musimy, chce żeby to by piękny dzień z dopracowanymi detalami. Nie chcemy kieliszków jak wszyscy goście, chcemy mieć weselne Może nie są idealne ale nasze Na live prezentują się o wiele ciekawiej
Te kieliszki są UROCZE

Cytat:
Napisane przez docik10 Pokaż wiadomość
Suknie piękne Rybnik? Moje okolice
Piękne to prawda ale tak jak napisałam wyżej koszta się prawdopodobnie zwiększają po doszyciu wszystkiego co potrzeba

My jednak szukamy zespołu, doszliśmy do wniosku że Dj to nie nasz styl i nie pasuje to do nas. Wolimy zapłacić więcej a bawić się dobrze przy muzyce na żywo i takiej jak lubimy . Wysłałam parę maili o termin może jeszcze jakiś zespół z wybranych będzie miał wolny.
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-26, 10:52   #1002
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

znajomi mi opowiadali, że pstrykali ostatnio ślub takiej parze, która zamiast normalnej księgi gości, zdobyła stare okno z ramą, przeciągnęli przez wnętrze nitki, na dole były kartki i ludzie im się wpisywali. Teraz to wisi u nich na korytarzu
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 10:53   #1003
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

misia Świetna fryzurka - co jak co, ale włosy masz przepiękne. Długość, połysk, kolor

Zadumana Gratuluję zaproszeń - bardzo eleganckie

ElrosaZ tego co widziałam, Twoje zaproszenia były świetne - na pewno masz dużą satysfakcję
I gratuluję tortu i prezentu

rabbitka Dla firmy to też dobra okazja do promocji - nie zawsze trafia się na tak wyjątkowe zamówienia

ysia Zerknij na all - np.balerniki ze szpicem , srebrne. Możesz też zakupić buty, które ktoś Ci przyozdobi kryształkami- zerknij tutaj.
Co do sukienki - z tego co piszesz, masz bardzo spójną koncepcję stylistyki ślubu i wg mnie Twoja sukienka do niej idealnie pasuje. Zresztą, masz możliwość wyboru rybki na drugi ślub

srerbna_smuga Bardzo ładne princeski - mam nadzieję, że będą równie ładne jak na zdjęciach

Lg_agoJak poszło z pania florystką ? Na kogo się zdecydowałaś?

Z tego co zwiedzałam sale, te standardowe dekoracje to najczęściej bidne są - trzy różyczki do wazonu i się to szumnie nazywa Ja bym spróbowała u menadżera sali zamienić taką dekorację na np. świece, a u florystki zamówić pełną dekorację.

iliy- zwykle zaczynasz od podania szczegółów, jakie dekoracje (np. czy kościół, czy bukiet, czy sala). Przydają się zdjęcia wnętrz, sukni, tego co Ci się podoba, kolorów (zwykle jest tak, że dobra pani florystka doradza coś do tych elementów). Piszesz też o budżecie, ulubionych kwiatach, stylistyce. Ważne też, jaka wielkość kompozycji, czy same kwiaty, czy do tego zielenina.

Atomoowka Ale cuda - wyszły niesamowicie

Linaewen Gratuluję - myślę, że warto było dla takiej pięknej kiecki Sprzedać na pewno się uda - jakbym była PM-ką z 2015, to bym brała Do niej bym widziała opaskę, albo wianek z kwiatów - szkoda jej zakrywać welonem.
Tort z kwiatami i truskawkami jest obłędny

kammmm Witaj

fascinata Cudna fryzurka

nenowka Cena za talerzyk swietna. Zaproszenia - oryginalne i ciekaiwe Sala w banasiówce wygląda ok - tylko mam wrażenie, że ona na żywo będzie bardzo mała... Oranżeria ma piękne wnętrze, ale zniechęca mnie całość oferty weselnej - tzn. ukryte koszty. Zerknij może jeszcze na restaurację Vidok, bardzo podobna lokalizacja i wystrój do Oranżerii, a taniej.

moooniaaa Świetny garniak

inezwiza Piękny pierścionek

asiulek8A propos tej pieczątki, o której pisała Elrosa - w darmowym inkscapie zapiszesz jako pdf i besz problemu powinni wydrukować
Gratuluję zaproszeń

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Ja to znam w wersji, że jeśli mężczyna kobiecie buty, a kobieta mężczyźnie koszulę to w tych rzeczach od nich odejdą.
Słyszałam też, że kobieta też nie powinna kupować butów facetowi - na żarty zwierzała mi się mężatka z 25-letnim stażem, że tak zrobiła, a chłop się od niej nie chce odczepić

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
I mają drób na torcie! Nie wiem, w ogóle nie zrozumiałam idei tego filmiku, zwłaszcza końcówki. Nie mój klimat, Młodzi sztywni, dużo pozowanych momentów...
Też nie ogarniam - muzyka i montaż zwłaszcza - przez to film traci, bo same umiejętności techniczne tego kameruna są na pewno świetne. A to kółeczko, to nie zmodyfikowane oczepiny?

pysia Wszystko jest lepsze od sukien Zienia

Bilans przesądów:
-coś pożyczonego - nic
-coś nowego - dodatki ślubne?
-coś starego - hm... narzeczony ( w sensie związku, a nie wieku )?
-buty z odkrytymi palcami - TAK
-coś niebieskiego - nic
-R- tylko w imieniu narzeczonego

cude, hihihi, alucior,missmalezji - na pewno szybko nam zleci te pół roku

ad_rem, madzixx Dziękuję

A co u nas - wczoraj byliśmy na warsztatach komunikacji małżeńskiej i spotkaniu w poradni - w jeden dzień załatwiliśmy wszystko. Bardzo polecam te warsztaty w Niepołomicach, prowadząca świetna - dużo ciekawych rzeczy się dowiedzieliśmy od strony psychologicznej (emocje, konflikty, wychowywanie dzieci). Ta sama pani jest w poradni u Dominikanów w Krk, więc te dziewczyny, które tam idą trafią w dobre miejsce

Plan na dziś - zaproszenia- jak mi się uda, pochwalę się rezultatami

Do pooglądania : Śmieszne figurki na torty
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 10:54   #1004
bachara
Rozeznanie
 
Avatar bachara
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Szczyrk
Wiadomości: 834
GG do bachara
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Hej dziewczyhy - ale macie tempo :O dobrze , że miałam wczoraj czas zeby was przynajmniej czytać
Co do tortu to my mamy w cenie sali tort z lokalnej , sprawdzonej cukierni. Mozemy sobie wybrac smak i wygląd do tego ciasto i ciasteczka też od nich.

Miedzy mna a TŻtem jest prawie 20 cm różnicy - ja mam 160 cm a on 178 jak dla mnie tak akurat a buty ślubne bede miala z obcasem 7 cm , mam nadzieje, ze w nich wytrzymam bo nie planuję żadnych na zmianę

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
bachara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 11:05   #1005
Lg_ago
Zadomowienie
 
Avatar Lg_ago
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 557
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Lg_agoJak poszło z pania florystką ? Na kogo się zdecydowałaś?
Jeszcze na nikogo
Napisałam do jednej, gdzieś bliżej mnie, ale jeszcze nie odpisała. Ale to pewnie przez weekend, a ja pisałam w piątek wieczorem.
Jak czegoś się dowiem, to dam znać

dotka90 ale macie szczęście z tymi wejściówkami

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
LG Ago - gratki za dietę, ale ostatni posiłek do 18 to głupota Chyba, że chodzisz spać o 20 lub 21, to ok. Kolację powinno się jeść na ok. 3h przed snem, jak jest b. lekka, to nawet 2h przed snem można zjeść.
Jedzenie kolacji o 17-18, to zabójstwo dla metabolizmu i przyczyna wielu problemow w późniejszym czasie (choćby jojo).
Spać chodzę ostatnio między 22, a 23.
A jem tak w granicach godziny 18 już ho kawał czasu, jak nie powiem, że przeszło 10 lat. I wagę utrzymuję, razem z wahaniami +/- 3 kg. Waga w zależności do stopnia stresu w życiu waha mi się między 55 kg, a 63 kg. Ale zazwyczaj jest to w okolicach 58-60 kg. Teraz miałam nadmiar 3 kg do zrzutu i już wróciłam do 'typowej wagi'. Wiadomo, że jak jest jakaś okazja, czy mam akurat na coś smaka, to nie przejmuje się godziną. Ale mój organizm jest już tak nauczony i jemu i mnie to pasuje
Ja właściwie nigdy się nie odchudzałam, czy byłam na prawdziwej diecie. Po prostu staram się dobrze jeść, ograniczyć puste kalorie i fajnie kształtować sylwetkę ćwiczeniami
__________________
durna miłości,
gdzie chcesz nocą iść?


Edytowane przez Lg_ago
Czas edycji: 2014-01-26 o 10:58
Lg_ago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 11:09   #1006
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
wiem wiem widziałam, że kilku dziewczynom z forum też spodobało się to zaproszenie. Wrzucałaś swoje zaproszenie? Jaki sznurek wybraliście?
wiesz co, w klubie dałam projekt, nad którym jeszcze troszkę pracujemy co do sznurka to jeszcze nie zamawialiśmy, na razie szukamy kartek (brązowe, ekologiczne) od razu z kopertami. Chyba będziemy zamawiać stąd:
http://www.artystyczny.com.pl/Kartki...owe-10020.html
zastanawialiśmy się na kwadratowymi, ale są tylko w rozmiarze 15x15 to chyba będą za duże, jak myślicie?
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 11:10   #1007
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez iza1336 Pokaż wiadomość
U Was tyle się dzieje, a u mnie nuda, zastój... ah
U mnie tez, chociaz za 3tyg jedziemy na nauki do Waw.
Cytat:
Napisane przez inezwiza_90 Pokaż wiadomość
Pisałam w jakimś starym wątku, że się zaręczyłam, obiecałam pokazać pierścionek to i pokazuję Jest srebrny. Mnie się bardzo podoba.
Graulacje!
Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Dla mnie też Tort ma być tortem, jeden na drugim, ale to też co się komu podoba... Może się naoglądałam za dużo Buddy;ego Valastro
Ja chyba też
Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Ja już zapowiedziałam-jak mi ktoś wsadzi racę w tort to potem będzie chodził z tąże racą w tyłku.


Cytat:
Napisane przez justynkie Pokaż wiadomość
Niestety nadrabiam pobieżnie bo zaraz z TŻ zaczynamy tańczyć w domu
Dzisiaj kupiliśmy dla mnie kolczyki w Kruku, takie jak chciałam na początku. Kupiłam też biały żakiet z Reserved za 69 zł
I przyszły spinki dla TŻ. Zdjęcia w klubie, tu wrzucam modele z neta.
Fajne kolczyki
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 11:11   #1008
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
wiesz co, w klubie dałam projekt, nad którym jeszcze troszkę pracujemy co do sznurka to jeszcze nie zamawialiśmy, na razie szukamy kartek (brązowe, ekologiczne) od razu z kopertami. Chyba będziemy zamawiać stąd:
http://www.artystyczny.com.pl/Kartki...owe-10020.html
zastanawialiśmy się na kwadratowymi, ale są tylko w rozmiarze 15x15 to chyba będą za duże, jak myślicie?
wg mnie bedą ok sama w coś podobnego będę celować z rozmiarem zaproszenia
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 11:17   #1009
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Która figurka ładniejsza?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szynszyle.jpg (50,9 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg żabeczka i misiek.jpg (72,4 KB, 18 załadowań)
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-26, 11:19   #1010
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Która figurka ładniejsza?
pierwsza

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
wg mnie bedą ok sama w coś podobnego będę celować z rozmiarem zaproszenia
hmm musimy to jeszcze rozkminić, albo te prostokątne są w rozmiarze 12 na 17 dosyć zgrabnie to wygląda
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 11:22   #1011
Lg_ago
Zadomowienie
 
Avatar Lg_ago
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 557
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
wiesz co, w klubie dałam projekt, nad którym jeszcze troszkę pracujemy co do sznurka to jeszcze nie zamawialiśmy, na razie szukamy kartek (brązowe, ekologiczne) od razu z kopertami. Chyba będziemy zamawiać stąd:
http://www.artystyczny.com.pl/Kartki...owe-10020.html
zastanawialiśmy się na kwadratowymi, ale są tylko w rozmiarze 15x15 to chyba będą za duże, jak myślicie?
Jak będziesz już miała zamówione i w domu, to podziel się wrażeniami i real foto Bo ja będę też w niej celować, jak zdecydujemy się na te większe rozmiarowo zaproszenia.

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Która figurka ładniejsza?
Pierwsza
__________________
durna miłości,
gdzie chcesz nocą iść?

Lg_ago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 11:23   #1012
fascinata
Raczkowanie
 
Avatar fascinata
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 435
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez adziia13 Pokaż wiadomość
Ja bym wybrała a4 i koniecznie koperty
Chyba rzeczywiście zdecydujemy się na ten większy rozmiar - mój TŻ zawsze powtarzał że czasami rozmiar ma wielkie znaczenie

Jeśli chodzi o pomysł z książką z kartek ślubnych, to pomysł rewelacja Dodałam już sobie do folderu z inspiracjami.

My jutro zaczynamy nauki przedmałżeńskie - mam nadzieję że miną szybko i przyjemnie (od poniedziałku do czwartku i tak przez dwa tygodnie).

Byliśmy wczoraj jeszcze raz obejrzeć naszą salę i w końcu mam wizję Ponieważ moja suknia ma śliwkową szarfę zdecydowałam się na żółte oświetlenie (kolor oświetlenia można sobie dowolnie wybrać), a do tego żółto-fioletowe dekoracje np. fioletowe serwetki, świece i kokardy na krzesłach, a w wazonach żółto-fioletowe kwiaty. Zastanawiam się tylko jakie kwiaty najlepiej będą się do tego nadawać latem....
tu znalazłam przykładowe inspiracje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fioletowo żółty ślub.jpg (60,2 KB, 35 załadowań)
__________________
razem od 10.06.2002
ślub 02.08.2014
fascinata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 11:24   #1013
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
znajomi mi opowiadali, że pstrykali ostatnio ślub takiej parze, która zamiast normalnej księgi gości, zdobyła stare okno z ramą, przeciągnęli przez wnętrze nitki, na dole były kartki i ludzie im się wpisywali. Teraz to wisi u nich na korytarzu
Super pomysł.

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, my się zaczęliśmy zastanawiać nad tortem z muffinek - któras z Was taki bierze? Jakie to koszty?
Sama już nie wiem, co z tym tortem...
My też się na taki decydujemy . Zaczęliśmy węszyć i w jednej cukierni podali nam cenę 85zł/kg, więc trochę drogo. Taka cena bo bo oni sobie to liczą jako super dodatkową dekorację.
Mamy jeszcze namiar na inną, w necie znalazłam info, że robią babeczki i cena dużo lepsza chyba 55zł/kg. W tym tygodniu już koniecznie chcemy się wybrać to dam znać jak będe mieć info z pierwszej ręki.



Jako, że dzisiaj kolejna znacząca data i tym samym zostały nam 3 miesiące do ślubu! Postanowiłam zrobić małe podsumowanie tego co mamy i co trzeba zrobić. I tak się właśnie zastanawiam czy już teraz się załamać, czy jeszcze trochę poczekać.

ZROBIONE:
Sala
Foto
DJ
USC
Suknia
Biżuteria
Makijaż (ustalona godzina)
Fryzjer (ustalona godzina)
Obrączki (zamówione)
Piosenka na pierwszy taniec
Scenariusz wesela (jesteśmy po spotkaniu z managerem i mamy właściwie wszystkie ustalenia poza ostateczną liczbą gości (w tym dzieci) i liczbą pokoi
Zebrane zdjęcia do prezentacji
Alkohol (bez win musujących)
Drewniane litery na stół młodych
Jesteśmy w trakcie zapraszania gości


DO ZROBIENIA:
Dokończyć zapraszanie gości (8 zaproszeń)
Wybrać się na degustacje tortów i zamówić
Załatwić kwestię samochodu i dekoracji do niego
Odebrać obrączki
Koszyczki ratunkowe – kupienie i organizacja
Ustalić szczegóły dot. bukietu, butonierek i bransoletki kwiatowej dla świadkowej
Kupić bolerko lub inne okrycie wierzchnie
Zrobić ozdobę do włosów (testowa zrobiona, teraz muszę kupić materiał dokładnie taki jak chcę i zrobić właściwą)
Zrobić prezentację zdjęciową.
Kupić wina musujące
Kupić bieliznę i pończochy
Kupić cały strój dla Pana Młodego
Obdzwonić gości którzy nie przekazali info o przybyciu i zebrać info o rezerwacji pokoi w hotelu
Ustalić szczegóły z DJ/FOTO
Zrobić i rozesłać zaproszenia na sam ślub
Iść na przymiarkę sukni oraz na makijaż i fryzurę próbną (wszystko tego samego dnia)
Pomalować drewniane litery
Ustalić szczegóły dot. godzin i organizacji dnia ślubu z rodzicami i świadkami
Usadzić gości na sali
Ustalić ostateczne menu, menu dla dzieci i przekazać info o ilości gości na sali oraz liczby pokoi które wynajmą goście
Kupić pojemniki jednorazowe na jedzenie
Wyjściowe parasolki – kupi lub pożyczyć
Przygotować winietki i tablice rozsadzenia gości
Kupić brakujące potrzebne kosmetyki
Ostateczna przymiarka i odbiór sukni
Zmontować ratunkową kosmetyczkę PM
Zrobić paznokcie – malowanie u kosmetyczki (dwa dni przed ślubem)

TŻ twierdzi, że luz bluz, bo większość tych spraw to kwestia momentu i szczerze liczę, że ma racje. Skończymy zapraszanie gości (poza dzisiaj pewnie jeszcze dwa weekendy) i działamy ostro, bo to przestaje być zabawne.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!

Edytowane przez ijaa
Czas edycji: 2014-01-26 o 11:29
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 11:28   #1014
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
po tą co poszłas kupic i nie kupilas to bardzo podobna albo nawet identyczna jak taka jedna co ja mierzyłam i jest na mojej liscie
Ogólnie ta sukienka jest ekstra, podkreśla to co ma podkreślić Ale w tej drugiej było jedna wow


Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Jesteś może z Warszawy? Jak tak i jak byś znalazła krawcowa to z chęcią też bym skorzystała z jej usług
Ja mogę polecić krawcową (szyła do tańca z gwiazdami), która szyła mi sukienkę na studniówkę. Ma własną dużą pracownię z wypożyczalnią strojów. Jak byłabyś chętna daj znać na PW to prześlę Ci kontakt. Swoją sukienkę skleiłam z trzech innych zdjęć i wyszła super.

Cytat:
Napisane przez Kaigara Pokaż wiadomość
[/COLOR]to już dzisiaj!
90 dni do ślubu!
aaaaaaa GRATULUJĘ, to już niemalże za chwilę


Co do wzrostu, ja mam te 160 a TŻ 180 z hakiem. Najbardziej obawiam się efektu komunijnej dziewczynki
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 11:31   #1015
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez Lg_ago Pokaż wiadomość
Jak będziesz już miała zamówione i w domu, to podziel się wrażeniami i real foto Bo ja będę też w niej celować, jak zdecydujemy się na te większe rozmiarowo zaproszenia.
te 15x15? bo my też je chcieliśmy od początku, ale potem zaczęliśmy się zastanawiać czy nie za duże, ona mi odpisała, że na razie nie ma takiej ilości jaką potrzebujemy (10 opakowań), ale znaleźliśmy takie na ebay i w bardzo podobnej cenie
http://www.ebay.pl/itm/Dovecraft-Kra...f903517&_uhb=1
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 11:32   #1016
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Kurczaktak piszecie o tych przesadach to ja juz jestem mega stracona... Na kazde swieta kupuje TZtowi trampki z batmanem... To juz 3 pary! Nie mowiac, ze na inne okazje kupilam mu buty tez...Zegarek dostal na urodziny ostatnio.. Koszule tez kilka razy mu kupilam, ciagle mam pare butow peep toe, ktore moze zaloze, a moze nie w dniu slubu,zanim zakupilam ostatnie mialam je miec na ceremonie.. Ba! On mi tez buty i zegarek kupil..Mam perly w welonie. Chyba tylko 'r' w czerwcu mnie uratuje

Co do:
Coś pożyczonego: nie wiem..
Coś nowego: no w sumie siknia jest, dodatki, buty :p wszystko nowe
Coś starego: też nie wiem
Coś niebieskiego: lamówka i kokardka w majtkach

Kroliczek ta pierwsza fajniejsza

TZ mi wczoraj m. in. na rocznice dał:


Bedzie na stol z ksiega gosci i instaxem


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 11:34   #1017
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Która figurka ładniejsza?
Nie mój styl, ale z tych dwóch wybrałabym pierwszą.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 11:40   #1018
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

missmalezji
alucior
cornflower_girl
cude

ajjjj zostało nam tylko PÓŁ ROKU

Cytat:
Napisane przez missmalezji Pokaż wiadomość
poradzilas sobie w te mrozy okropne?.jak sie emu sprawdzily?
dziewczyny nie mam czasu na wizaz,ten tydz ciagle w biegu, za chwile sesja,we wt mam 1egzamin, a teraz siedzialam nad lista gosci do zaproszen,dopiero skonczylam.. skonczyly sie piekne czasy ze mialam czas na wizaz teraz sesja,potem pisanie magisterki.. ale za to szybko zleci do lipca
ja tak samo ostatnio, robimy listę gości bo już wybraliśmy zaproszenia i będziemy zamawiać i też sesja i magisterka niech ten czas szybciej leci bo już się nie mogę doczekać
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 11:43   #1019
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 099
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez Ad rem Pokaż wiadomość
Gratulacje!! Dla Ciebie i dla pozostałych Dziewczyn, którym zostało pół roku
missmalezji
alucior
hihihi
cornflower_girl

Cytat:
Napisane przez hihihi Pokaż wiadomość
missmalezji
alucior
cornflower_girl
cude

ajjjj zostało nam tylko PÓŁ ROKU


ja tak samo ostatnio, robimy listę gości bo już wybraliśmy zaproszenia i będziemy zamawiać i też sesja i magisterka niech ten czas szybciej leci bo już się nie mogę doczekać

czas zaczyna szybko lecieć hihi, may podobne daty slubu to i rzeczy ktore robimy też podobne ja jeszcze chce niedlugo wybrać kolczyki i bransoletkę i kupić buty.
__________________
26.07.2014


Edytowane przez missmalezji
Czas edycji: 2014-01-26 o 11:45
missmalezji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 11:46   #1020
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez missmalezji Pokaż wiadomość

czas zaczyna szybko lecieć
Komu zaczyna to zaczyna
Pani z allegro zrobi mi wymarzone save the date za 70gr za sztuke
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-17 19:58:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.