Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-23, 19:02   #691
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

zubi89

jutro wizytujesz od rana, to trzymam i powodzenia
bo pewnie nie będe jutro z rana, by napisac, to juz od dziś trzymam
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 19:05   #692
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Ale fajnie sie ulozylo mamy 16 chlopcow i 16 dziewczynek Jeszcze jak niespodzianki okaza sie parka to bedzie mozna pary robic

p.s podziwam Was dziewczyny ze jestescie na tyle cierpliwe ze nie chcecie poznac plci wczesniej
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 19:09   #693
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
A co byłoby jakbyś kupiła ten fartuch w aptece?
Kobieta ma prawo do jednej osoby za darmo, która jest przy niej, inne opłaty to zwykłe naciągactwo i zdzierstwo.
szczerze to nie mam pojęcia, ale wolę nie dyskutować w takim momencie z personelem szpitala, bo chce urodzić zdrowe dziecko

moja koleżanka na porodówce robiła takie sceny, że nie zapłaci i tyle, no to znaleźli sposób, by mąż nie był obecny przy porodzie, a jak ją potem potraktowali, to szkoda słów - żałowała potem, ze nie ugryzła się w język

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Ale fajnie sie ulozylo mamy 16 chlopcow i 16 dziewczynek Jeszcze jak niespodzianki okaza sie parka to bedzie mozna pary robic
haha mówisz, że już możemy bawić się w swatki
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 19:10   #694
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość


haha mówisz, że już możemy bawić się w swatki
A jak tylko kto swojego synka pusci za wielka wode?
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 19:15   #695
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
Nam położna i znajome na codzień polecały Alantan a na odparzenia Bepanthen. Położna mówiła że na wyjęcie ze szpitala dostaniemy Sudocrem ale ona go nie poleca
Alatan też słyszałam, że dobry





Cytat:
Napisane przez morin Pokaż wiadomość
Czy Wy też tak macie jak by brzuch dusił wasze płuca i oddech był płytszy? Ja to nie mogę się że tak powiem zaciągnąć powietrzem, jak bym miała zbyt duży ucisk. Ciężkie to i tak się zastanawiam czy normalne
Też tak mam
Boję się okolicy 7 miesiąca, a to niedługo, bo poprzednio miałam taki ucisk, że jak dłużej chodziłam to musiałam usiąść czy się położyć, bo miałam aż zawroty glowy. Ale potem brzuch się obniżył i już było ok

A w ogóle jestem chyba walnięta, bo już nie mogę się doczekać porodu. Chciałabym już dzisiaj jechać i rodzić. Oczywiście nie na tym etapie ciąży, bo za wcześnie, ale chciałabym już czerwiec Wiem, że będzie boleć, ale i tak jestem taka podekscytowana



Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość


sola1 - pytalas ile lat ma moj urwis a wiec 20 miesiecy. Drugie urodziny ma dwa tyg przed moim tp Takze nie ma chwili na odpoczynek bo teraz taki wiec wszystko go interesuje itp
To też będziesz mieć małą różnicę wieku


Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość


Wrzucam Wam jeszcze swoj brzuszek w 23tc i zdjecia z usg malutkiej


Stopka , nozka , roczka i buziaczek


Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Ale fajnie sie ulozylo mamy 16 chlopcow i 16 dziewczynek Jeszcze jak niespodzianki okaza sie parka to bedzie mozna pary robic

p.s podziwam Was dziewczyny ze jestescie na tyle cierpliwe ze nie chcecie poznac plci wczesniej
Ja właśnie weszłam ostatnio na pierwszą stronę i też rzucilo mi się w oczy, że jest pół na pół, a byłam przekonana, że dziewczynek więcej
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 19:16   #696
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Wrzucam Wam jeszcze swoj brzuszek w 23tc i zdjecia z usg malutkiej


Stopka , nozka , roczka i buziaczek
Jeju Żabciu, jaka Ty jesteś zgrabna niesamowite!!! A zdjęcia śliczne, takie wyraźne,będzie cudowna pamiątka
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 19:20   #697
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość

A w ogóle jestem chyba walnięta, bo już nie mogę się doczekać porodu. Chciałabym już dzisiaj jechać i rodzić. Oczywiście nie na tym etapie ciąży, bo za wcześnie, ale chciałabym już czerwiec Wiem, że będzie boleć, ale i tak jestem taka podekscytowana

To też będziesz mieć małą różnicę wieku

Ja właśnie weszłam ostatnio na pierwszą stronę i też rzucilo mi się w oczy, że jest pół na pół, a byłam przekonana, że dziewczynek więcej
Widok malego dzieciatka od razu sprawia ze nic nie boli , wiec wcale sie nie dziwie ze juz sie doczekac porodu nie mozesz

Tak jest mam nadzieje ze damy rade

Byl wlasnie taki czas ze dziewczynki byly na prowadzeniu a tu prosze mamy remis

Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
Jeju Żabciu, jaka Ty jesteś zgrabna niesamowite!!! A zdjęcia śliczne, takie wyraźne,będzie cudowna pamiątka
Tak mi dobrze tak mi mow A tak serio do zgrabnosci to mi troche brakuje Dzieki
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-23, 19:29   #698
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Tak mi dobrze tak mi mow A tak serio do zgrabnosci to mi troche brakuje Dzieki
Żabcia to Twoja druga ciąża i to ponad połowa, zresztą kiedyś kiedyś miałaś troszkę ciałka, więc według mnie wyglądasz rewelacja, serio Naprawdę szacuneczek
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 19:30   #699
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Hej

Strasznie się cieszę, że mieszkanko się Wam podoba Dziękuję za wszystkie miłe słowa

Anteria, no spotkanie nie wyszło, bo ciężko się wyrwać, gdy się ma cały dom rozpieprzony i majstra na głowie... Ale następnym razem damy radę

Żabcia, zgrabny brzusio

Gratuluje wszystkich rozpoczętych tygodni

Narobię Wam smaka i powiem tylko, że robiłam pizzę i zaraz będziemy szamać
__________________
Kacperek
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 19:33   #700
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
Żabcia to Twoja druga ciąża i to ponad połowa, zresztą kiedyś kiedyś miałaś troszkę ciałka, więc według mnie wyglądasz rewelacja, serio Naprawdę szacuneczek
Dziekuje bardzo niestety kiedys byla potrojna cyferka na wadze dobrze ze w czasie sie obudzilam i cos z tym zrobilam.

Z Ciebie tez zgrabna podwojna mamuska

Cytat:
Napisane przez bluesky89 Pokaż wiadomość
Żabcia, zgrabny brzusio


Narobię Wam smaka i powiem tylko, że robiłam pizzę i zaraz będziemy szamać
dziekuje


Ojjj zjadlabym pizze I super zrobione mieszkanie!! Nas czeka malowanie naszej sypialni , korytarza i pokoju malej .. na sama mysl mi slabo
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 19:39   #701
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
szczerze to nie mam pojęcia, ale wolę nie dyskutować w takim momencie z personelem szpitala, bo chce urodzić zdrowe dziecko

moja koleżanka na porodówce robiła takie sceny, że nie zapłaci i tyle, no to znaleźli sposób, by mąż nie był obecny przy porodzie, a jak ją potem potraktowali, to szkoda słów - żałowała potem, ze nie ugryzła się w język

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------



haha mówisz, że już możemy bawić się w swatki

A jak ją potraktowali?

Oczywiście to Twoja decyzja co zrobisz i nie chcę Cię absolutnie atakować, żeby było jasne Ale powiem Ci szczerze, że nie do końca to rozumiem. To jest nasze prawo, żeby ktoś był przy nas przy porodzie naturalnym. Moj by nie wyszedł, musieliby go chyba wyprowadzić siłą. Poza tym jest ktoś taki jak rzecznik praw pacjenta. Jakby coś przeciągali itp, że byłoby jakieś zagrożenie dla dziecka to byłaby kolejna awantura - choć ja w to nie wierzę, że ktoś świadomie by się na to zdecydował, bo ktoś nie zapłacił cegiełki. A zaniedbania przy porodach przez lekarzy czy inne przykre sytuacje dzieją się niezależnie od tego czy jesteśmy mili czy nie. Ja to nawet mam wrażenie, że jest odwrotnie, jak ktoś jest bardzo potulny to wtedy ma więcej nieprzyjemności niż ten co zna swoje prawa.
A właśnie te wszystkie pseudo cegiełki biorą się stąd, że ludzie to akceptują i placą, a prawo jest inne. Niestety...
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-23, 19:39   #702
__Sylwia__88
Zadomowienie
 
Avatar __Sylwia__88
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 127
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

zaaaabcia Aż Ci zazdroszę tych zdjęć. Wszystko widać tak dokładnie. I brzuszek malutki to zgrabna kobietka jesteś.

U nas też podobno nie ma zzo, a za poród rodzinny a w tym salę z udogodnieniami też trzeba zapłacić- tak mi koleżanka mówiła która w sierpniu rodziła. Nie wiem tego na 100% ale na samą myśl że za coś co Ci się należy jak psu buda trzeba płacić krew mi się burzy. I co- zbuntujesz się?? To skutki odczujesz na sobie lub dziecku.

A tak wogóle to chyba jakaś deprecha mnie dopada. Ciągle mam takie uczucie totalnego zniechęcenia do wszystkiego, czuje jakieś lęki, obawy, najchętniej schowałabym sie gdzieś i nigdzie nie wychodziła. I dodatkowo moja babcia leży w szpitalu na OIOMie w śpiączce, lekarz w piątek powiedział że trzeba czekać ale też nie wykluczać najgorszego.

A i na zdjęciu tak na pocieszenie wyczyn weekendu mojego męża, który jak chce to potrafi.
Nie żebym Wam apetyt na noc wzmagała.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07962.jpg (44,0 KB, 17 załadowań)
__________________
Był 13.07.2013


26.10.2013


Jesteś z nami
http://www.suwaczki.com/tickers/16udyx8dc2t2u5uz.png

Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!

Edytowane przez __Sylwia__88
Czas edycji: 2014-02-23 o 19:48
__Sylwia__88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 19:43   #703
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Cytat:
Napisane przez __Sylwia__88 Pokaż wiadomość
zaaaabcia Aż Ci zazdroszę tych zdjęć. Wszystko widać tak dokładnie. I brzuszek malutki to zgrabna kobietka jesteś.

A i na zdjęciu wyczyn weekendu mojego męża, który jak chce to potrafi.
Nie żebym Wam apetyt na noc wzmagała ;p
dziekuje


No ... nie! Nastepna mnie tu kusi smakolykiem!!


Chlopaki spia juz prawie 3h ... hmmm zaczyna mi sie chyba nudzic
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 19:45   #704
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

U nas warunkiem wejścia Taty na porodówkę było uczestnictwo w SR, niekoniecznie tej szpitalnej, także żadna transakcja wiązana. Chodziło o typową znajomość tego co może się dziać i jak pomagać Niemniej jednak współczuję sytuacji, bo nieraz słyszało się o przypadkach kiedy trzeba było dać coś w kieszeń, straszne realia......

Sylwia jesteś straszna
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 19:45   #705
pater86
Zadomowienie
 
Avatar pater86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
Dziękuję Kochane !!
a to takie po cichu imieniny miały być, a tu mi się goście zwalili, dobrze, ze mąż wczoraj kupił kawałek ciasta i babkę, bo by nie było co podać do kawy
Wszystkiego najlepszego z okazji imienin : roza: Ja zawsze mam opakowanie jakichś ciastek, jak to mówią przezorny zawsze ubezpieczony
Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Hej mamuski!

Kurcze chcialabym wiecej z Wami pisac ale nie mam takiej mozliwosci jedynie jak moj synek spi to wtedy mam chwile zeby Was nadrobic i napisac co u mnie slychac. Teraz wlasnie Dominik ma drzemke z tata wiec mam okazje do Was zagladnac , aaa no i roznica czasowa tez robi swoje
Wrzucam Wam jeszcze swoj brzuszek w 23tc i zdjecia z usg malutkiej
Stopka , nozka , roczka i buziaczek
Hej hej dawno Cię nie było, dobrze, że wszystko ok, a zdjęcia są przecudne

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
u mnie nie ma ZZo
U mnie w szpitalu też podobno nie ma ZZO, żałuje bo czułabym, że mam jakąś alternatywę i ratunek w razie kryzysu... Ale z drugiej strony, jakby była taka możliwość to pewnie bym z niej skorzystała, a tak to urodzę normalnie bo muszę

Cytat:
Napisane przez TroppoSensibile Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki
witam się z wami chora prosto spod kołderki...
chciałam zacytować, ale wsysło mi - to pewnie przemęczenie po kolejnym weekendzie na uczelni...

W ogóle jutro zaczynam praktyki, a ledwo mówię mam nadzieję, że mnie nie wygonią - nie dość, że brzuchata - to za dużo nie pomogę to w dodatku chora
Zdrowiej szybko i kuruj sie jak możesz... A z praktykami dasz radę, jak to studenckie praktyki to może Ci odpuszczą, aż się trochę lepiej poczujesz

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
smiech na sali ... Za wszystko trzeba placic. U mnie maz byl przy porodzie a pozniej cale 2 doby spal u mnie w pokoju. W ostatnim dniu dostalismy w prezencie od szpitala kolacje z szampanem bezalkoholowym ...

W Polsce taka wygoda to chyba jedynie w prywatnych klinikiach , niestety ...
Wow zazdroszczę warunków... Kiedy w Polsce w szpitalach tak będzie! Tu dostaniesz kanapkę z plasterkiem najtańszej szynki, a na męża przy porodzie patrzą jak na wroga i jeszcze każą za to nielegalnie płacić
__________________
Nasze maleństwo
http://www.suwaczki.com/tickers/relgsg180mmhnuyr.png
pater86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 19:48   #706
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Cytat:
Napisane przez pater86 Pokaż wiadomość
Hej hej dawno Cię nie było, dobrze, że wszystko ok, a zdjęcia są przecudne

U mnie w szpitalu też podobno nie ma ZZO, żałuje bo czułabym, że mam jakąś alternatywę i ratunek w razie kryzysu... Ale z drugiej strony, jakby była taka możliwość to pewnie bym z niej skorzystała, a tak to urodzę normalnie bo muszę

Wow zazdroszczę warunków... Kiedy w Polsce w szpitalach tak będzie! Tu dostaniesz kanapkę z plasterkiem najtańszej szynki, a na męża przy porodzie patrzą jak na wroga i jeszcze każą za to nielegalnie płacić
Wiem wlasnie z checia pisalabym z Wami czescie ale czasu brak ..

Masz racje z tym ZZO ja gdybym musiala to urodzilabym bez znieczulenia ale jesli mam mozliwosc zmniejszyc bol to czemu nie.

Echhh ... mam nadzieje ze juz niedlugo polepszy sie sytuacja w pl szpitalach ...




Ok ja zmykam , syncio sie obudzil
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 19:56   #707
pater86
Zadomowienie
 
Avatar pater86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

bluesky89 __Sylwia__88
Jesteście bezwzględne żeby o pizzy i takich pysznościach o tej porze mówić, ależ bym zjadła jedno po drugim
__________________
Nasze maleństwo
http://www.suwaczki.com/tickers/relgsg180mmhnuyr.png
pater86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 21:05   #708
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Cytat:
Napisane przez pater86 Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego z okazji imienin : roza: Ja zawsze mam opakowanie jakichś ciastek, jak to mówią przezorny zawsze ubezpieczony


U mnie w szpitalu też podobno nie ma ZZO, żałuje bo czułabym, że mam jakąś alternatywę i ratunek w razie kryzysu... Ale z drugiej strony, jakby była taka możliwość to pewnie bym z niej skorzystała, a tak to urodzę normalnie bo muszę
dziekuję


co do porodu - no zostaje nam jeszcze alternatywa w postaci CC, a wtedy znieczulenie będą musieli podać

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Sola1
no niestety życie weryfikuje pewne rzeczy

tak jak rodząca ma prawo do bezpłatnego znieczulenia na życzenie, a jak u nas nie ma, to co mam zrobić
odmówią podania, bo nie mają takiej możliwości i nic nie zrobię

tak samo w szpitalach na oddziałach onkologicznych pacjent ma prawo do złagodzenia bólu morfina, a lekarze nie podają, bo się boją
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 21:41   #709
Monica80
Raczkowanie
 
Avatar Monica80
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dinslaken ( NRW) NIEMCY
Wiadomości: 479
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Witam sie wieczornie

Czy wspominalam ze jednak sie zarazilam choroba, kaszle ze wypluwam płuca a mójn synek jedzie na antybiotyku?
ARGH!



Cytat:
Napisane przez zubi89 Pokaż wiadomość
U mnie w szpitalu też nie trzeba mieć dla dziecka tych rzeczy jedynie pieluchy jednorazowe i chusteczki nawilżające resztę zapewnia szpital
U mnie w szpitalu nic nie trzeba mieć, dają wszystko, nie mniej chcę mieć ubranka dla dziecka swoje i od razu w swoje go ubrać a nie w szpitalne.

Z ta służbą zdrowia w PL no jest jak jest, to jest główny powód z jakiego boimy się wracać do kraju...
ZZO prawnie możecie prosić, ale polskie szpitale są zadłużone i zwyczajnie nie stać je na to i wiele innych zabiegów. Tego nie może zrobić pielęgniarka ani położna, a rodzimy o różnych porach i anestezjolog może akurat być na operacji, niedostępny i zwyczajnie wtedy nie ma komu tego zrobić..
U nas wszystko jest dostępne łącznie z cc na życzenie, ale ja podchodzę z dystansem. ZZO to jest równiez powazna igenerencja - cewnik w kręgosłup to nie to samo co kroplówka dożylna... Po tym też mogą byc powiklania, spowolnienie porodu i co najgorsze - trzeba lezec, nie można aktywnie rodzic - stać , kucać , skakac na piłce itd.. To nie niweluje bólu w 100 % .. Tak więc wszystko ma swoje wady i zalety i trzeba o tym pamiętać.

U mnie przy porodzie moga być dwie osoby - żadnych fartuchów czy folii na buty.. nie rozumiem też przepisów gdzie może uczestniczyć mąż pod warunkiem że chodził do szkoły rodzenia - dla mnie smieszne. Wiele kobiet też nie chodziło do SR to co, mają nie rodzić ?

Eh, ja chyba bede nieliczna bo nie spieszy mi sie do porodu Chciałabym jeszcze duzo rzeczy pozamawiac, ogrod doprowadzic do ładu na wiosne i w ogole byc tak mega ze wszytskim przygotowana zeby urodzic i 2 tygodnie niczym sie nie przejmowac ( to chyba trzeba o sprzataczce pomyslec ))))

Niezmiennie oglądam kolejny MAŁY i zgrabny brzuszek, no jak Wy to robicie??
__________________
Pozdrawiam, Monika

DailyMoni- o życiu, o domu, o dzieciach, o mnie

Leoś
Natasha
Monica80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-24, 06:17   #710
Aldrin
Zakorzenienie
 
Avatar Aldrin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8 751
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

cześć mamuśki

Cytat:
Napisane przez misiokoczka Pokaż wiadomość
Witam

Proszę o dopisanie

Misiokoczka, TP 7.06.2014, prawdopodobnie dziewczynka
Witaj a może nim się dopisze to powiesz nam coś o sobie?


bluesky89 - ładne mieszkanko i dobrze, że remont już skończony

Cytat:
Napisane przez poziomkka Pokaż wiadomość
Witam się padnięta ze zmęczenia, ale szczęśliwa Zaczęliśmy dzisiaj remont no i przecież nie mogłam tak bezczynnie siedzieć, więc pomogłam szpachlować, zrywać tapetę, a teraz siedzę i usypiam
bluesky świetny efekt Najbardziej podobają mi się te schody Jeejku, jak ja bym już chciała być po
misiokoczka witaj może napiszesz coś więcej o sobie?
Ramona wszystkiego najlepszego!!

Idę leżeć, należy mi się
no to poszalałaś przy remoncie, oszczędzaj się no i kciuki aby remont się szybko zakończył

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Hej mamuski!


Wrzucam Wam jeszcze swoj brzuszek w 23tc i zdjecia z usg malutkiej


Stopka , nozka , roczka i buziaczek
Cudowny brzuszek i jakie wyraźne zdjęcia

Cytat:
Napisane przez TroppoSensibile Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki
witam się z wami chora prosto spod kołderki...
chciałam zacytować, ale wsysło mi - to pewnie przemęczenie po kolejnym weekendzie na uczelni...


W ogóle jutro zaczynam praktyki, a ledwo mówię mam nadzieję, że mnie nie wygonią - nie dość, że brzuchata - to za dużo nie pomogę to w dodatku chora
Dużo zdrówka i oby na praktykach było przyjemnie

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
smiech na sali ... Za wszystko trzeba placic. U mnie maz byl przy porodzie a pozniej cale 2 doby spal u mnie w pokoju. W ostatnim dniu dostalismy w prezencie od szpitala kolacje z szampanem bezalkoholowym ...

W Polsce taka wygoda to chyba jedynie w prywatnych klinikiach , niestety ...
taki szpital to marzenie fajnie macie

Cytat:
Napisane przez __Sylwia__88 Pokaż wiadomość
A i na zdjęciu tak na pocieszenie wyczyn weekendu mojego męża, który jak chce to potrafi.
Nie żebym Wam apetyt na noc wzmagała.

ale pyszności


ja w weekend też jadłam i pizze i sernik dietetyczny z przepisu wizazowej koleżanki a od dzisiaj mała dietka na słodycze, bo w środe glukoza, więc proszę mnie tutaj nie kusić
__________________
Aldrin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 06:53   #711
ANTERIA
Zakorzenienie
 
Avatar ANTERIA
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Graz/Austria
Wiadomości: 3 730
GG do ANTERIA
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Cieszę się że tutaj nie ma takich problemów, Tż-t może być przy każdym porodzie, czy to naturalnym czy cesarce, no chyba że na prawdę coś złego by się działo, ale tego nie biorę pod uwagę

Zlinczujcie mnie bo ja ciągle mam ochotę na mcdonalda

Natomiast robię śniadanko: Tosty, szpinak i jajka sadzone ostatnio mam manie szpinakową

Dziewczyny macie już jakąś tam siarę? Wczoraj zauważyłam na staniku dwie zaschnięte plamki i podejrzewam że to może być to nie za szybko?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
ANTERIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 07:38   #712
kinia8906
Raczkowanie
 
Avatar kinia8906
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 206
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

To i ja poprosze o dopisanie do listy na pierwszej stronie
Kinga, 25lat, TP 10-06-2014, dziewczynka
__________________
Ceń się wysoko,a uwierzy,że jesteś jego wygraną na loterii

22.09.2012r. - nasz wielki dzień
http://www.suwaczek.pl/cache/4c5a0d8ede.png

Edytowane przez kinia8906
Czas edycji: 2014-02-24 o 07:40
kinia8906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 07:55   #713
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
zubi89

jutro wizytujesz od rana, to trzymam i powodzenia
bo pewnie nie będe jutro z rana, by napisac, to juz od dziś trzymam
Dziękuje za 10 minut jedziemy już nie mogę się doczekać
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 08:25   #714
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

witam się poniedziałkowo

Cytat:
Napisane przez ANTERIA Pokaż wiadomość
Cieszę się że tutaj nie ma takich problemów, Tż-t może być przy każdym porodzie, czy to naturalnym czy cesarce, no chyba że na prawdę coś złego by się działo, ale tego nie biorę pod uwagę

Zlinczujcie mnie bo ja ciągle mam ochotę na mcdonalda

Natomiast robię śniadanko: Tosty, szpinak i jajka sadzone ostatnio mam manie szpinakową

Dziewczyny macie już jakąś tam siarę? Wczoraj zauważyłam na staniku dwie zaschnięte plamki i podejrzewam że to może być to nie za szybko?
Nic nie mów o tym jedzeniu. Ja mam ostatnio ciągle ochotę na KFC ostatnio aż z drugiego końca miasta specjalnie jechałam

Z tą siarą to jest tak że może już się pojawiać. Przynajmniej tak mi położna powiedziała. Że to już ten etap ciąży że coś tam może wypływać czasem.

A ja już po śniadanku i zaczynam przeglądać karton ciuszków od kuzynki Wczoraj od niej wzięłam ale nawet nie wiem co tam jest i ile, no ale i tak się cieszę Wyciągnęłam już wszystko i jest tego góra. Nawet pieluchy na basen się jej uchowały
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 08:39   #715
Aldrin
Zakorzenienie
 
Avatar Aldrin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8 751
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Cytat:
Napisane przez ANTERIA Pokaż wiadomość
Cieszę się że tutaj nie ma takich problemów, Tż-t może być przy każdym porodzie, czy to naturalnym czy cesarce, no chyba że na prawdę coś złego by się działo, ale tego nie biorę pod uwagę

Zlinczujcie mnie bo ja ciągle mam ochotę na mcdonalda

Natomiast robię śniadanko: Tosty, szpinak i jajka sadzone ostatnio mam manie szpinakową

Dziewczyny macie już jakąś tam siarę? Wczoraj zauważyłam na staniku dwie zaschnięte plamki i podejrzewam że to może być to nie za szybko?
podobno siara już może się pojawić dużo wcześniej, wiec nie ma się co martwić

Cytat:
Napisane przez zubi89 Pokaż wiadomość
Dziękuje za 10 minut jedziemy już nie mogę się doczekać



podobno dzisiaj mam 100 dniówkę
__________________
Aldrin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 08:44   #716
eweden
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 308
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Witam się poniedziałkowo znad miski z musli

Cytat:
Napisane przez ANTERIA Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie już jakąś tam siarę? Wczoraj zauważyłam na staniku dwie zaschnięte plamki i podejrzewam że to może być to nie za szybko?
Mi od czasu do czasu też coś wypływa i to już dobre 3-4 tyg temu zauważyłam, ale uznałam, że to normalne

Cytat:
Napisane przez Aldrin Pokaż wiadomość
podobno dzisiaj mam 100 dniówkę
gratulacje 100dniówki!

a i witam nową mamusie misiokoczka
__________________
eweden jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 08:57   #717
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Cytat:
Napisane przez Aldrin Pokaż wiadomość


podobno dzisiaj mam 100 dniówkę
Aldrin no to 100-wa




własnie mnie uswiadomiłaś, że u mnie jutro, aaaaaa !!!

Edytowane przez Ramona_85
Czas edycji: 2014-02-24 o 09:00
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 09:03   #718
Izetka_
Zadomowienie
 
Avatar Izetka_
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 790
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Dzień dobrasek

Ja już po śniadanku umalowałam paznokiec jak wyschną ide się kąpac i lecę na wizytę dzisiaj przegląd podwozia

Aldrin-100 dni do przejścia na drugą stronę Maluszka, to juz calkiem niedługo ale dobroci jadłaś

Zubi- za wizytę

misiokoczka-
__________________
17.08.2012r-
17.06.2013r-



Michaś
02.07.2014r.
Izetka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 09:06   #719
Aldrin
Zakorzenienie
 
Avatar Aldrin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8 751
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Cytat:
Napisane przez Izetka_ Pokaż wiadomość
Dzień dobrasek

Ja już po śniadanku umalowałam paznokiec jak wyschną ide się kąpac i lecę na wizytę dzisiaj przegląd podwozia

to kciuki za podwozie i całą wizytę daj znać jak będziesz po
__________________
Aldrin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 09:12   #720
Izetka_
Zadomowienie
 
Avatar Izetka_
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 790
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Cytat:
Napisane przez Aldrin Pokaż wiadomość
to kciuki za podwozie i całą wizytę daj znać jak będziesz po
Jak mnie lekarz ni zatłucze za wagę to się odezwę
__________________
17.08.2012r-
17.06.2013r-



Michaś
02.07.2014r.
Izetka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-22 12:02:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.