Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-09, 17:56   #4951
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Uległam błyszczolowi Clear Water i ... Refined Golden
Co, opakowania skusiły?
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 17:59   #4952
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Co, opakowania skusiły?
zawartosć wymaziałam sie jednym i drugim i nie dało sie wyjsc bez A ze dodatkowo opakowanie fajniejsze niz zwykłe, to tylko plus
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 18:05   #4953
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dziewczyny jest jeszcze dostępna stacjonarnie ta jagodowa pomadka? i Afrodyta i Refined Golden?
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 18:11   #4954
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Uległam błyszczolowi Clear Water i ... Refined Golden
A ja Clear Water i Lorelei dziś też
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 18:23   #4955
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
zawartosć wymaziałam sie jednym i drugim i nie dało sie wyjsc bez A ze dodatkowo opakowanie fajniejsze niz zwykłe, to tylko plus
Refined Golden jest super zarówno wewnątrz (zawartość) jak i z zewnątrz, ale przyznam że opakowanie najbardziej podoba mi się w przypadku szminek. Kompakt ma niby najwięcej kropelek, ale pomiędzy nimi widać odciski palców, a takie paluchy psują estetykę
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".




Edytowane przez GretchenSp
Czas edycji: 2014-05-09 o 18:24
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 18:31   #4956
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Refined Golden jest super zarówno wewnątrz (zawartość) jak i z zewnątrz, ale przyznam że opakowanie najbardziej podoba mi się w przypadku szminek. Kompakt ma niby najwięcej kropelek, ale pomiędzy nimi widać odciski palców, a takie paluchy psują estetykę
O tak, paluchy odciskaja się niemiłosiernie paskudnie na tych opakowanaich

Jakbym nie wypróbowała Refined Golden to bym w ciemno nie wzieła, bo obawiałam sie tych drobinek - w Goldenie nie wygladały na mnie fajnie w połączeniu z kolorem, ale Refined to inna bajka, duzo piekniejsza bajka
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 18:40   #4957
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O tak, paluchy odciskaja się niemiłosiernie paskudnie na tych opakowanaich

Jakbym nie wypróbowała Refined Golden to bym w ciemno nie wzieła, bo obawiałam sie tych drobinek - w Goldenie nie wygladały na mnie fajnie w połączeniu z kolorem, ale Refined to inna bajka, duzo piekniejsza bajka
Przyznam, że gdybym widziała Refined w sklepie, to pewnie bym go nawet nie przetestowała, bo w panie wygląda trochę jak ruda bombka Ale na skórze to na szczęście co innego.

A z innej beczki: Miała któraś z Was może kredki Power Kohl? Karen z makeupandbeautyblog zachwalała kiedyś czarną Feline. A mnie właśnie naszło na czarną kredkę. Tylko nie wiem, czy nie będzie za miękka/mazista.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-09, 19:04   #4958
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
zawartosć wymaziałam sie jednym i drugim i nie dało sie wyjsc bez A ze dodatkowo opakowanie fajniejsze niz zwykłe, to tylko plus
Nie, no żartowałam .
Clear Water jest super, też mam, a Refined pewnie lepszy niż Golden, ale nie było mi dane go nabyć .

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Przyznam, że gdybym widziała Refined w sklepie, to pewnie bym go nawet nie przetestowała, bo w panie wygląda trochę jak ruda bombka Ale na skórze to na szczęście co innego.

A z innej beczki: Miała któraś z Was może kredki Power Kohl? Karen z makeupandbeautyblog zachwalała kiedyś czarną Feline. A mnie właśnie naszło na czarną kredkę. Tylko nie wiem, czy nie będzie za miękka/mazista.
Ja mam tylko czarną Smolder, to chyba inna seria, ale ona jest miękka, lepsza raczej do rozcierania i wydaje mi się, że Feline będzie pod tym względem podobna.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 19:32   #4959
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Przyznam, że gdybym widziała Refined w sklepie, to pewnie bym go nawet nie przetestowała, bo w panie wygląda trochę jak ruda bombka Ale na skórze to na szczęście co innego.

A z innej beczki: Miała któraś z Was może kredki Power Kohl? Karen z makeupandbeautyblog zachwalała kiedyś czarną Feline. A mnie właśnie naszło na czarną kredkę. Tylko nie wiem, czy nie będzie za miękka/mazista.
Kończe jedną Feline i druga nowa w zapasie czeka - kocham ta kredkę
Ona nie jest taka miękka bardzo, ale tez nie taka twarda, aby dało się nia oko wydłubać Moim zdaniem w sam raz

Przyznam, ze gdybyście tu nie zaczęły gadac o Refined, to bym nawet nie spojrzała na niego
I tak, masz zupełna rację - na skórze jest inny, w panie inny

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie, no żartowałam .
Clear Water jest super, też mam, a Refined pewnie lepszy niż Golden, ale nie było mi dane go nabyć .
Oleńko, przeciez wiem Tylko czułam sie usprawiedliwić (przed samą sobą chyba), bo w sumie masz rację - po częście dla opakowania, ale po częscie i dla samego bronzerka. Gdyby nie ten watek, nawet bym sie nie przekonała, jaki on fajny

Clear Water - zgadza się nie wiem czemu osttanim razem nie przekonał mnie do końca do siebie, moze dlatego ze na szminke Mystical go próbowałam i efekt był taki se? za to sam i na Heroine obłedny Zastanawiam się, czy by nie zrobić zapasu, bo lipglassy szybko schodzą
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-05-09 o 19:33
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 19:40   #4960
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

A ten Clear Water to mocno drobinkowy jest?

Corii, mają jeszcze u Was Afrodytę?
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 19:43   #4961
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
A ten Clear Water to mocno drobinkowy jest?

Corii, mają jeszcze u Was Afrodytę?
Ma sporo takich iskierek.

Nie mam pojęcia
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-09, 20:40   #4962
fragolarossa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Witam,

Juz od dawna przegladam to forum.Wiele ciekawych rzeczy tu znalazlam
Mam pytanie , czy dostane gdzies jeszcze pomadke
mac alluring mystical ?

Dzis Pani w GM w Wawie poinformowala mnie ze w lipcu wchodza nowe
mac mineralize skinfinish natural ,bedzie nowa szata graficzna ,bedzie lusterko w srodku i cena wyzsza
fragolarossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 20:49   #4963
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Corii, a która pomadka ze stałej jest najbardziej zbliżona do Mystical, bo tej już nie ma a u ciebie wyglada tak cudnie że zachciał mi się jej ?
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 20:54   #4964
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez fragolarossa Pokaż wiadomość
Witam,

Juz od dawna przegladam to forum.Wiele ciekawych rzeczy tu znalazlam
Mam pytanie , czy dostane gdzies jeszcze pomadke
mac alluring mystical ?

Dzis Pani w GM w Wawie poinformowala mnie ze w lipcu wchodza nowe
mac mineralize skinfinish natural ,bedzie nowa szata graficzna ,bedzie lusterko w srodku i cena wyzsza
z tego co wiem wszystkie produkty mineralne niestety zmieniają opakowanie
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 20:55   #4965
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Corii, a która pomadka ze stałej jest najbardziej zbliżona do Mystical, bo tej już nie ma a u ciebie wyglada tak cudnie że zachciał mi się jej ?
Zanim ją kupiłam czytałam opinie, ze Mehr jest identyczna z Mystical. Akurat nieprawda. Sprawdzałam. Mehr miałam i ja w swiat pusciłam, nie podobała mi się na ustach.
Wiec generalnie ja nie znalazłam dla Mystical zamiennika w stałej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 21:00   #4966
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Ja się natknęłam na wzmiankę, że Cosmo może być podobna.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 21:06   #4967
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja się natknęłam na wzmiankę, że Cosmo może być podobna.
Tez to czytałam, ale macałam cosmo i to nie to.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 06:07   #4968
fragolarossa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

co lepiej kupic pigment prasowany czy sypki ,co u Was lepiej sie sprawdza?

Jaki kolor do rozswietlania powieki vanilia ?
fragolarossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 06:56   #4969
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Corii a Alluring jest juz w Katowicach czy będzie dopiero od 15, bo się zgubiłam. I czy pro sculpting cream sa dostępne stacjonarnie?
Bosko wyglądasz, ale to nic nowego, piękna kobieta z Ciebie.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-10, 07:52   #4970
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez fragolarossa Pokaż wiadomość
Witam,

Juz od dawna przegladam to forum.Wiele ciekawych rzeczy tu znalazlam
Mam pytanie , czy dostane gdzies jeszcze pomadke
mac alluring mystical ?

Dzis Pani w GM w Wawie poinformowala mnie ze w lipcu wchodza nowe
mac mineralize skinfinish natural ,bedzie nowa szata graficzna ,bedzie lusterko w srodku i cena wyzsza
Żeby dowiedzieć się czy stacjonarnie jest do zdobycia Mystical niestety trzeba podzwonić po salonach. Online generalnie można szukać w sklepie MAC lub Douglasie (tam już na pewno nie ma). Pozostaje wreszcie Ebay (ewentualnie Allegro) czy zagraniczne sklepy typu House of Fraser itp.
Cytat:
Napisane przez fragolarossa Pokaż wiadomość
co lepiej kupic pigment prasowany czy sypki ,co u Was lepiej sie sprawdza?

Jaki kolor do rozswietlania powieki vanilia ?
Pigment prasowany a sypki to dwa całkiem różne produkty, o czym niedawno była tu już mowa. Mnie osobiście prasowane nie kuszą w ogóle, za to sypkich mam sporo, głównie w odsypkach. Jedyny pełnowymiarowy kupiłam właśnie Vanilla. Uważam, że jest piękny i jako rozświetlacz powieki będzie idealny. Oczywiście inne kolory zapewne też dobrze się sprawdzą, ale Vanilla na pewno będzie super.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 08:59   #4971
fragolarossa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Bardzo dziekuje za informacje!
fragolarossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 09:34   #4972
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dostałam wczoraj paczkę z cieniem Lorelei i bronzerem Delphic, cień Lorelei jest bardzo podobny do odcienia All that Glitters z tym, że ma mniej drobinek, fajny, jasne brzoskwiniowo beżowe złoto, jak ktoś się zastanawia - niech bierze, bezpieczny kolor, jest mniej błyszczący jak Silver sun

Delphic hmmm... w panie ciemny, ale na twarzy jest delikatniejszy i można stopniować natężenie, krzywdy raczej zrobić sobie nie można, moja siostra która jest raczej jasna i blada wygląda w nim całkiem okey nie do końca to mój kolor no, ale no

za to jestem zachwycona cieniem Silver Sun niesamowity kameleon, baaardzo trwały i mega prosty w " obsłudze "

Afrodyta
znjdzie nową właściecielkę - siostrę , jej bedzie pasować

róż Sea me Hear me pozytywnie mnie zaskoczył

podsumowując ... Alluring generalnie udane
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2014-05-10 o 10:48
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 09:42   #4973
pennsylvania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Do posiadaczek szminek firmy Mac - prosze o rade!

czesc! kilkanascie dni temu kupilam moja pierwsza szminke Mac, odcien Plumful, wykonczenie lustre, w sklepie internetowym Debenhams - kiedy ja otrzymalam to zauwazylam na niej bardzo delikatny, bialo/przezroczyty osad, nie na calej szmince, miejscami po bokach, cos podobnego do szronu czy kurzu, dodam, ze zapach byl ok, ale ten osad? Nigdy sie z czyms takim nie spotkalam, nawet w przypadku bardzo tanich szminek wiec poprosilam o wymiane, bez problemu sie na to zgodzili. Dzis dostalam nowa i...to samo, znow ten delikatny osad, zapach bez zarzutu, nic innego nie wzbudza moich podejrzen, ze szminka moze byc stara czy zepsuta...Czy to normalne w przypadku szminek Mac? Moze to kwestia wykonczenia lustre? Prosze o rade
pennsylvania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 10:35   #4974
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Do posiadaczek szminek firmy Mac - prosze o rade!

Cytat:
Napisane przez pennsylvania Pokaż wiadomość
czesc! kilkanascie dni temu kupilam moja pierwsza szminke Mac, odcien Plumful, wykonczenie lustre, w sklepie internetowym Debenhams - kiedy ja otrzymalam to zauwazylam na niej bardzo delikatny, bialo/przezroczyty osad, nie na calej szmince, miejscami po bokach, cos podobnego do szronu czy kurzu, dodam, ze zapach byl ok, ale ten osad? Nigdy sie z czyms takim nie spotkalam, nawet w przypadku bardzo tanich szminek wiec poprosilam o wymiane, bez problemu sie na to zgodzili. Dzis dostalam nowa i...to samo, znow ten delikatny osad, zapach bez zarzutu, nic innego nie wzbudza moich podejrzen, ze szminka moze byc stara czy zepsuta...Czy to normalne w przypadku szminek Mac? Moze to kwestia wykonczenia lustre? Prosze o rade
Przesunęłam Twój wątek tutaj, bo tutaj prawie same macoholiczki z niemałymi zbiorami i doświadczeniem .

Mam kilka szminek o tym wykończeniu, kupowanych stacjonarnie i na ebay'u, ale jakoś nie kojarzę efektu, o którym piszesz, ale być może aż tak się nie przyglądałam. Nie spotkałam się też z zepsutą szminką MAC i choć niektóre w moich zbiorach mają datę produkcji 2007r., to żadnych zmian w nich nie widzę, a już na pewno nie ma na nich żadnego nalotu.
Co do ewentualnej "starości" to spójrz na datę produkcji, która jest zakodowana w symbolu na nalepce pod spodem szminki (np. A53). Ostatnia cyfra kodu oznacza rok produkcji. W podanym przykładzie będzie to rok 2013. Na pierwszej stronie, w pierwszym poście tego wątku, masz link do rozszyfrowywania kodów produkcji.

Tak w ogóle to coś mi się jednak kołacze, że na szminkach takie naloty mogą generalnie występować, co nie oznacza, że produkt jest stary czy zepsuty.

Edit - zobacz, czy po jakimś czasie ten nalot nie zniknie. Może to po prostu kwestia przechowywania albo różnicy temperatur . No i jak jest gorąco, to szminki i inne kremowe produkty potrafią się "pocić" .

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-05-10 o 10:37
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 13:46   #4975
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

W końcu doszłam do MACa stacjonarnie i obmacałam całą kolekcję, no cóż, na żywo nie zrobiła na mnie wrażenia, opakowania tez nie bo nie wiem czemu oczekiwałam metalu a tu plastik, ale ja to makijażowy amator jestem ) zresztą Macowi sprzedawcy mi mówili że średnim się cieszy powodzeniem, wszystko było dostępne, z Playland też. Obmacalam lorelei ale babka mnie przekonała ze All that Glitter jest bardzo podobny i tańszy o 7 euro więc wzięłam ten drugi + pędzelek 239 tak polecany przez Temptalia I wymyśliłam sobie że potrzebuję beżowej neutralnej szminki i wyszłam z Viva Glam V cudo na codzień choć nie mogłam się zdecydować między nią a Patisserie. Coś czuję że to będzie moja pierwsza szminka z maca i ogólnie pierwsza którą mam szansę wykończyć

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 14:19   #4976
pennsylvania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Dot.: Do posiadaczek szminek firmy Mac - prosze o rade!

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Przesunęłam Twój wątek tutaj, bo tutaj prawie same macoholiczki z niemałymi zbiorami i doświadczeniem .

Mam kilka szminek o tym wykończeniu, kupowanych stacjonarnie i na ebay'u, ale jakoś nie kojarzę efektu, o którym piszesz, ale być może aż tak się nie przyglądałam. Nie spotkałam się też z zepsutą szminką MAC i choć niektóre w moich zbiorach mają datę produkcji 2007r., to żadnych zmian w nich nie widzę, a już na pewno nie ma na nich żadnego nalotu.
Co do ewentualnej "starości" to spójrz na datę produkcji, która jest zakodowana w symbolu na nalepce pod spodem szminki (np. A53). Ostatnia cyfra kodu oznacza rok produkcji. W podanym przykładzie będzie to rok 2013. Na pierwszej stronie, w pierwszym poście tego wątku, masz link do rozszyfrowywania kodów produkcji.

Tak w ogóle to coś mi się jednak kołacze, że na szminkach takie naloty mogą generalnie występować, co nie oznacza, że produkt jest stary czy zepsuty.

Edit - zobacz, czy po jakimś czasie ten nalot nie zniknie. Może to po prostu kwestia przechowywania albo różnicy temperatur . No i jak jest gorąco, to szminki i inne kremowe produkty potrafią się "pocić" .
dziekuje za odpowiedz! sprawdzilam kod i data produkcji mojej to 2013 (A73), wiec nie ma tu mowy o przestarzalym produkcie, moze rzeczywiscie byla przechowywana w troszke za niskiej albo za wysokiej temp i stad ten delikatny nalot...teraz mi troche glupio, ze ta pierwsza wymienialam, mam nadzieje, ze ja dostana to mnie nie skasuja za przesylke (bo nieuzasadniony zwrot)
pennsylvania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 15:36   #4977
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Do posiadaczek szminek firmy Mac - prosze o rade!

Cytat:
Napisane przez pennsylvania Pokaż wiadomość
dziekuje za odpowiedz! sprawdzilam kod i data produkcji mojej to 2013 (A73), wiec nie ma tu mowy o przestarzalym produkcie, moze rzeczywiscie byla przechowywana w troszke za niskiej albo za wysokiej temp i stad ten delikatny nalot...teraz mi troche glupio, ze ta pierwsza wymienialam, mam nadzieje, ze ja dostana to mnie nie skasuja za przesylke (bo nieuzasadniony zwrot)
Wiesz co, właśnie posprawdzałam swoje lustrzaki i na niektórych mam taki nalot, tylko go wcześniej nie zauważyłam, bo on jest raczej bliżej nasady szminki, w miejscu, gdzie zaczyna się sztyft. Wystarczy jednak tylko dotknąć, a nalot znika.
Jeśli chodzi o moje szminki nie mam żadnych wątpliwości co do oryginalności, te, które sprawdzalam są też świeże, zatem nie ma się co przejmować - ten typ tak ma .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 16:37   #4978
fragolarossa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

za to sypkich mam sporo, głównie w odsypkach.

Gdzie mozna kupic sprawdzone odsypki,na allegro,jesli tak to ktory sprzedawca ma oryginaly mac ?
fragolarossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 16:41   #4979
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Corii a Alluring jest juz w Katowicach czy będzie dopiero od 15, bo się zgubiłam. I czy pro sculpting cream sa dostępne stacjonarnie?
Bosko wyglądasz, ale to nic nowego, piękna kobieta z Ciebie.
Pinguś od 15 maja ma byc dostępna, Czekają na stand.

Raczej nie sa dostępne, ale mogłam przeoczyć.

Dziękuję
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 16:47   #4980
fragolarossa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Przepraszam juz znalazlam sprzedawcow pigmento
fragolarossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:20.