Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-27, 16:05   #361
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez Lenka* Pokaż wiadomość
Dziewczyny, właśnie się okazało, że nie mamy fotografa!!! Szukamy kogoś, kto nam zrobi zdjęcia na ślubie... Wiem, że mamy fotografów na liście, ale na 21 lipca wszyscy zajęci

Nawet amatora bym teraz zatrudniła, byle ktoś w ogóle te zdjęcia zrobił... Może znacie kogoś???
Hej Lenka!

Piszę Ci właśnie maila.
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 16:08   #362
sylwunia_p
Raczkowanie
 
Avatar sylwunia_p
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Parczew/Lublin
Wiadomości: 202
GG do sylwunia_p
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Lenka my mamy fotografa z Parczewa Zbyszek Słowik http://www.fotoslowik.pl tam jest numer telefonu do niego, ale nie wiem czy ma wolny termin, możesz do niego nawet na gg napisać
sylwunia_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 16:15   #363
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Hej dziewczyny!

Nie było mnie jakiś czas, a tyle namachałyście, że czytałam i czytałam... Życie małżeńskie jest tak pasjonujące, że nie ma kiedy siąść na necie. Nie miałam więc okazji złożyć życzeń ubiegłotygodniowym pannom młodym. Nadrabiam więc zaległości: życzę Wam kochane wspaniałego życia przy boku Waszych wybranków! Dużo radości, miłości, szczęścia! I jak najmniej zmartwień i problemów.

Apropos dyskusji, to ja też jestem po ekonomii KUL (obroniłam się w zeszłym roku).

Poza tym kupiliśmy dziś samochodzik (w większości prezent od moich rodziców, dopłaciliśmy tylko 2000 zł). I jutro jedziemy w naszą mimi pordóż poślubną na Słowację. Także odezwę się po przyjeździe.

Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie!
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 16:23   #364
Lenka*
Zadomowienie
 
Avatar Lenka*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 661
GG do Lenka*
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez annabel_lee Pokaż wiadomość
A nie możesz poprosić kogoś z rodziny lub znajomych? U mnie na ślubie zdjęcia będzie robiła moja przyjaciółka
No właśnie bardzo bym chciała, ale nasze wesele jest małe, głównie ciocie, wujkowie, nie ma za bardzo kogo poprosić. Jak oglądam takie rodzinne zdjęcia robione przez kogoś z rodziny to jest porażka- palce gdzieś w rogu, czy zero proporcji i obcięte głowy, aż mi się odechciewa Nasz "fotograf" to był właśnie ktoś z rodziny kto zrobiłby naprawdę artystyczne zdjęcia, no ale niestety, wypadek losowy

Cytat:
Napisane przez tola3804 Pokaż wiadomość
Hej Lenka!

Piszę Ci właśnie maila.
Dziękuję, zaraz sprawdzę

Cytat:
Napisane przez sylwunia_p Pokaż wiadomość
Lenka my mamy fotografa z Parczewa Zbyszek Słowik http://www.fotoslowik.pl tam jest numer telefonu do niego, ale nie wiem czy ma wolny termin, możesz do niego nawet na gg napisać
Dziękuję Ci ogromnie. Znalazłam właśnie kogoś kto ma wolny termin, ale musiałabym to jutro rano załatwić, może się uda, cena w sumie korzystna.

Ponawiam pytanie o dekoracje!
__________________
Martynka
Lenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 16:28   #365
kwiatussek
Raczkowanie
 
Avatar kwiatussek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 107
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

to jak wizażanki pomożecie mi?? Co mam zrobić z noclegiem dla gości skoro w robertino nie am pokoi ?? prosze o szybką rade!! (wesele na 250osób)
__________________

kwiatussek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 16:39   #366
sylwunia_p
Raczkowanie
 
Avatar sylwunia_p
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Parczew/Lublin
Wiadomości: 202
GG do sylwunia_p
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Lenka to kogo znalazłaś? co do dekoracji to ja takiej nie posiadam, ale w moich stronach jest zwyczaj zawieszania nad parą młodą obrazu Matki Boskiej z Dzieckiem może to jakoś Cię uratuje, poza tym w salon balon są takie serca ze sztucznych kwiatów, może akurat coś Ci się spodoba.
sylwunia_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 17:09   #367
Lenka*
Zadomowienie
 
Avatar Lenka*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 661
GG do Lenka*
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez sylwunia_p Pokaż wiadomość
Lenka to kogo znalazłaś? co do dekoracji to ja takiej nie posiadam, ale w moich stronach jest zwyczaj zawieszania nad parą młodą obrazu Matki Boskiej z Dzieckiem może to jakoś Cię uratuje, poza tym w salon balon są takie serca ze sztucznych kwiatów, może akurat coś Ci się spodoba.
W studio Foto Gama pani miała jeszcze wolną godzinę ( bo my tylko na ślub potrzebujemy).
__________________
Martynka
Lenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-27, 17:29   #368
lalunia105
Raczkowanie
 
Avatar lalunia105
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 443
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez sija Pokaż wiadomość
Witam Was kochane po długiej przerwie

Na początek: WSZYSTKIM ŚWIEŻO UPIECZONYM CZERWCOWYM PANNOM MŁODYM I ICH TŻ-TOM WSZYSTKIEGO NAJ NAJ... OBYŚCIE Z KAŻDYM DNIEM ODKRYWALI NA NOWO JAK PIĘKNE UCZUCIE WAS POŁĄCZYŁO :roza :

Już wczoraj miałam coś napisać, ale musiałam chociaż troszkę nadrobić zaległości w czytaniu no i oczywiście aż się zdziwiłam widząc część II wątku Strasznie zabiegana ostatnio jestem i nie mam zbyt wiele czasu na Wizażowe pogaduchy Ale nie będę tu przynudzać, w końcu bycie żonką jest super

Nicky pytałaś kilkanaście stron temu (na poprzedniej części wątku) o jakies fajne miejsce na Roztoczu. My byliśmy po ślubie w Zwierzyńcu - piękny park, stawy i wogóle polecamy dla tych, którzy chcą uciec z miasta Mieliśmy bardzo fajną kwaterę - oddzielne wejście, na ogrodzonej posesji, przed domkiem murowany gril, kawałek prywatnego lasku z miejscem na śniadania w pokoju brakowało tylko kuchenki gazowej, poza tym było wszystko no i bardzo mili gospodarze (w razie czego namiary mogę wysłać na PW)

Ostatnio zaczęliśmy pomału objeżdżać bliższą rodzinkę z albumami ślubnymi fajnie się wspomina.
poproszę o namiary i wiecej informacji o cenach na PW 20079@wp.pl

Cytat:
Napisane przez magdulec Pokaż wiadomość
Może poszukaj w gazecie fryzjera który przychodzi do domu, jak żadna z dziewczyn nie zna takiego. Ja nie jestem z Lu wiec nie pomoge, u mnie to znam.
Moja koleżanka już od pół roku ścina się u tej dziewczyny Sylwia 0500199497 mnie raz czesała na szybkiego na wesele bo moja fryzjerka zapomniała. zapłaciłam 20 zł i to u siebie w domku.

Cytat:
Napisane przez Jolinek Pokaż wiadomość
hejka
My właśnie załatwiliśmy kolejną rzecz, a mianowicie hotel dla gości. Cieszę się bardzo, bo okazało się jak zwykle że trochę za późno się za to zabraliśmy. Byliśmy pewni że załatwimy w Świdniku, a tu niespodzianka. W jednym miejscu gdzie standard nam odpowiadał było zajęte a w pozostałych to nawet nie ma o czym mówić...warunki katastrofa. Ale już jest
czy mozesz mi napisac na PW namiary i cene???

Cytat:
Napisane przez Sonia11 Pokaż wiadomość
Ja oststnio też doszłam do wniosku że potrzebuje czegoś na ramiona, ale zdecydowałam się na koronkowe bolerko z kótkim rękawkiem. Chciałam kupić lub wypożyczyć i wcale nie okazało się to łatwe. Jakiś koszmar jest w tych salonach lubelskich, przynajmniej w niektórych W jednych chcą za wypożyczenie 200zł!!! a w innych na uszycie każą czekac 2-3 miesiące, co wydaje mi sie przesadą, bo dla wprawnej krawcowej uszycie takiego prostego boleka jak chciałam nie powinno zająć dużo czasu. Na szczście trafiłam do fajnego salonu gdzie przede wszystkim Pani była miła, a po drugie nie robiła żadnego problemu ani z wypożyczenia ani z szycia, a i ceny przystępne
napisz cos wiecej na en temat..... bo mnie tez to interesuje.....
lalunia105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 19:52   #369
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Sonia, pytałaś o paletki z Sephory - nie używałam nic takiego, pod oczami nie mam za bardzo sińców, miałam tylko taki okres na wiosnę, kiedy porobiły mi sie worki, i rozjaśniałam je dermacolem, a na pryszcze i przebarwienia po pryszczach tez używam dermacol, mieszam z podkładem, albo kładę pod podkład, i jest w miarę OK.

Napisz jeszcze proszę - gdzie ten salon gdzie bolerko można uszyć albo wypożyczyć? Ja się ciągle waham, nie podobają mi się za bardzo bolerka, ale co zrobię jak będzie zimno


Dzisiaj jestem po oczyszczaniu w Szyku i Naturze, było fajnie - zwłaszcza podobały mi się ponad 2 godziny przymusowego leżenia Bardzo mi się podobało, że pani kosmetyczka mi wszystko tłumaczyła co robi (ja tak lubię ), i było, suma summarum, bardzo mało bolesne. Co więcej, fantastyczna maska z alg sprawiła, że moja buźka nie jest zaczerwieniona (oprócz pryszczyków, które i bez czyszczenia bywają czerwone ). W sumie w porzo!
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 20:01   #370
sija
Zadomowienie
 
Avatar sija
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 189
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Lalunia wysłałam wiadomość mailem

Indygo dziękuję (z drobnym opóźnieniem) za śliczne zdjęcia ze ślubu Piękna z Was para a przy okazji - mój mąż zna z widzenia z Twojego TŻta, nie może tylko skojarzyć czy z technikum czy ze studiów lub po prostu gdzieś z osiedla
__________________
"Miłość to nie pluszowy miś, ani kwiaty,...
Ale miłość, kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze."

sija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 21:21   #371
Frecia_28
Zadomowienie
 
Avatar Frecia_28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łęczna/Warszawa
Wiadomości: 1 397
GG do Frecia_28
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez kwiatussek Pokaż wiadomość
to jak wizażanki pomożecie mi?? Co mam zrobić z noclegiem dla gości skoro w robertino nie am pokoi ?? prosze o szybką rade!! (wesele na 250osób)
A powiedź mi skąd jesteś?? Ja załatwiłam to tak że wynajęliśmy pokoje w Łęcznej , nad Bankiem PKO BP są pokoje do wynajęcie za 30 zł od łóżka. Pokoje są 4 osobowe więc możecie się tam przejść. Ale to zależy skąd jesteś oczywiście i jeszcze jest w Górniku hotelik ale nie wiem jakie tam są ceny. A po za tym to jeszcze Świdnik zostaje z tych bliższych miejscowości.
Frecia_28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-28, 07:28   #372
wiolkaslonko
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 736
GG do wiolkaslonko
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Byłam wczoraj w ewelince na peowiaków i wiecie co okazało sie ze są tylko 2 pary butów białych w moim rozmiarze 37/38 reszta jaka została to 34 i same większe 40. Zapytałam czy może do końca sieprnia Pani bedzie coś przywozić to powiedziała, że nie, ale pełno jest butów ecru i innych podobnych barwach . Zostaje mi więc pantofelek
wiolkaslonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 07:46   #373
kwiatussek
Raczkowanie
 
Avatar kwiatussek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 107
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez Frecia_28 Pokaż wiadomość
A powiedź mi skąd jesteś?? Ja załatwiłam to tak że wynajęliśmy pokoje w Łęcznej , nad Bankiem PKO BP są pokoje do wynajęcie za 30 zł od łóżka. Pokoje są 4 osobowe więc możecie się tam przejść. Ale to zależy skąd jesteś oczywiście i jeszcze jest w Górniku hotelik ale nie wiem jakie tam są ceny. A po za tym to jeszcze Świdnik zostaje z tych bliższych miejscowości.

Freciu ja jestem z LBN . Hm... trzeba będzie poszukać jakiegos hoteliku przytulnego dla gości następne zmartwienia i wydatki


_______WIZAżANKI_______

Jakie Wy macie grawerki na obrączkach?? Piszcie co macie wygrawerowane bop ja nie wiem co wziąść:P
__________________

kwiatussek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 07:52   #374
Neiti
Raczkowanie
 
Avatar Neiti
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 134
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

A ja zamówiłam TORT bedzie śmietanowy o smaku malinowym z porzeczkowym musem :
W ogóle polecam Cukiernie Staropolską Tomasz Machoń Ul. Sterna (boczna Kunickiego) ciasta próbowalismy PYCHA Torty tez są polecane i ma Pan duży wybór na prawde co tylko sobie zażyczycie może Pan zrobić
Tort 35 zł /kg
Ciasta 15zł/kg
Byłam wczoraj na próbnym makijażu i musze przyznac ze jestem bardzo zadowolona Nie za mocny i nie za słabiutki taki w sam raz na pewno sama bym się tak ładnie nie umalowała
Zaczynam sie denerwować Jeszcze musze kupić jakas sukienka na niedziele a tu jakos nic mi nie pasuje marudna sie robie jakaś
Kwiatussek my mamy wygrawerowane tak:
Ja - Rafał 14.07.2007r.
TŻ - Ania 14.07.2007r
Może mało oryginalnie ale tak chcielismy
Neiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 08:00   #375
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez Sonia11 Pokaż wiadomość
Ja oststnio też doszłam do wniosku że potrzebuje czegoś na ramiona, ale zdecydowałam się na koronkowe bolerko z kótkim rękawkiem. Chciałam kupić lub wypożyczyć i wcale nie okazało się to łatwe. Jakiś koszmar jest w tych salonach lubelskich, przynajmniej w niektórych W jednych chcą za wypożyczenie 200zł!!! a w innych na uszycie każą czekac 2-3 miesiące, co wydaje mi sie przesadą, bo dla wprawnej krawcowej uszycie takiego prostego boleka jak chciałam nie powinno zająć dużo czasu. Na szczście trafiłam do fajnego salonu gdzie przede wszystkim Pani była miła, a po drugie nie robiła żadnego problemu ani z wypożyczenia ani z szycia, a i ceny przystępne
sonia, ja tez jestem ciekawa gdzie uszyli Ci bolerko i ile to kosztowało. Juz wcześniej pisałam, że byłam w jednym zakładzie, na dole Lubartowskiej - tam pani mi powiedziała,że uszycie bolerka z szyfonu to będzie jakieś 100 zł. więc ciekawa jestem innych ofert. A czas coraz krótszy i powinnam juz zdecydować. Moze to też byc szal, chyba będzie taniej i się bardziej może przydać jeszcze.... Ale nie mam pojęcia gdzie uszyją taki szal ,żeby do sukni ślubnej pasował.

Cytat:
Napisane przez kwiatussek Pokaż wiadomość
Freciu ja jestem z LBN . Hm... trzeba będzie poszukać jakiegos hoteliku przytulnego dla gości następne zmartwienia i wydatki

_______WIZAżANKI_______

Jakie Wy macie grawerki na obrączkach?? Piszcie co macie wygrawerowane bop ja nie wiem co wziąść:P
kwiatussek, ja zakupiłam anonse i paatrze po prywatnych kwaterach - tam gdzie ludzie wynajmuja kondygnacje. myślę, że jeśli nie będa mieli zajętego w wakacje to dogadam się na jeden nocleg dla grupki osób, pościel moge zorganizowac sama, to im pranie odpadnie, trzeba tylko ponegocjowac i będzie OK
Gorzej bo nie mam pojęcia gdie ja się bede ubierac mieszkam sama w kawalerce, chcę tu umieścic moich rodziców i chora ciocię, bo to miejsce jako tako znają, poza tym własnie bede się przeprowadzać jeśli nie znajdziemy mieszkania od końca lipca to będe gdzieś na walizkach się przebierać. Mały komfort

a jesli chodzi o grawer my mamy po prostu swoje imiona i date slubu Osatatnio powiedziano nam,ze WYMIENIAMY się obrączkami - czyli ja mężowi daję swoją a on mi. Większa jest podpisana moim imieniem, więc rzeczywiście daję jakby swoją
martuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 08:04   #376
nicky_1981
Rozeznanie
 
Avatar nicky_1981
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 729
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Witam, witam. Humorek mi dopisuje bo jutro mam dopasowanie sukni w Reginie . Dzisiaj ide do Oazy i zobaczymy jak mnie kobitki upiększą! Nie zdążyłam kupić tylko bielizny. Czy trzeba mieć już tą właśiciwa na dopasowaniu?? Bo jak tak to bede biegła jeszcze dzisiaj do La Vantil!!!!!!
Kwiatussku, my tak samo jak Neiti mamy wygrawerowane nasze imiona i date slubu! Pytałas jak tam przygotowania. Otóz zostały nam tylko owoce, winko. piwko, pudełka na ciacha, dekoracja auta i ostatnia spowiedz. W sumie to prawie wszystko jest. Pozdrawiam
nicky_1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 08:19   #377
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez nicky_1981 Pokaż wiadomość
Witam, witam. Humorek mi dopisuje bo jutro mam dopasowanie sukni w Reginie . Dzisiaj ide do Oazy i zobaczymy jak mnie kobitki upiększą! Nie zdążyłam kupić tylko bielizny. Czy trzeba mieć już tą właśiciwa na dopasowaniu?? Bo jak tak to bede biegła jeszcze dzisiaj do La Vantil!!!!!!
Kwiatussku, my tak samo jak Neiti mamy wygrawerowane nasze imiona i date slubu! Pytałas jak tam przygotowania. Otóz zostały nam tylko owoce, winko. piwko, pudełka na ciacha, dekoracja auta i ostatnia spowiedz. W sumie to prawie wszystko jest. Pozdrawiam
biegnij, biegnij nicky, bo bieliznę trzeba mieć. Ja zdecydowałam,że pozostanę przy wkładkach w gorsecie i dzięki temu dół mam skompletowany (biustonosz od kompletu mi pasował bo to nie bardotka musze tylko skrócic zapiecia przy pasku do pończoch, mam za krótkie nóżki ((

Widze że bardzo zorganizowana jesteś, mi od dzisiaj został równoi miesiąc i się stresowac zaczynam powaznie. Sporo rzeczy drobnych do załatwienia, zwłaszcza że dekoracje bede robić sama z mała pomoca znajomych. Wszystko chce wczesniej przygotować, tylko podwiwesić w piątek przed ślubem bo wtedy mamy dostęp do sali.
A, piszesz o owocach, własnie szukam hurtowni owoców, masz może jakies namiary i ceny mniej więcej? Bo musze sie tez i do tego zadania przymierzyć.
bede wdzięczna za informacje
martuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 08:36   #378
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

po owoce najelepiej jechać raniutko na giełdę na Elizówce
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 08:42   #379
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez Yoolia Pokaż wiadomość
po owoce najelepiej jechać raniutko na giełdę na Elizówce
dzięki Yoolia, dlaczego wszystko musi być raniutko (( Zaczęły się wakacje a ja wstaję średnio 2 godziny wczesniej niz przed
myślałam o hurtowni, bo można to zalatwić kiedykolwiek, niekoniecznie raniutko
martuko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-28, 08:46   #380
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez martuko Pokaż wiadomość
dzięki Yoolia, dlaczego wszystko musi być raniutko (( Zaczęły się wakacje a ja wstaję średnio 2 godziny wczesniej niz przed
myślałam o hurtowni, bo można to zalatwić kiedykolwiek, niekoniecznie raniutko
Większe hurtownie owoców znajduja się własnie na Elizówce, mniejsze własnie tam się zaopatrują, sklepy również i wszyscy jeżdżą rano, więc pozniej wszystko jest już przebrane
Możesz spróbować w Makro, albo w marketach, ale wydaje mi się, że jednak najlepszy wybór i najkorzystniejsze ceny bedą jednak na Elizówce
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 08:51   #381
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez Yoolia Pokaż wiadomość
Większe hurtownie owoców znajduja się własnie na Elizówce, mniejsze własnie tam się zaopatrują, sklepy również i wszyscy jeżdżą rano, więc pozniej wszystko jest już przebrane
Możesz spróbować w Makro, albo w marketach, ale wydaje mi się, że jednak najlepszy wybór i najkorzystniejsze ceny bedą jednak na Elizówce
dzięki raz jeszcze własnie sobie uświadomilam,że po owoce nie musze jechac w dniu ślubu albo kogos wyślę, co bede sama wszystko załatwiac, i tak mam sporo spraw na głowie
martuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 08:59   #382
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez martuko Pokaż wiadomość
dzięki raz jeszcze własnie sobie uświadomilam,że po owoce nie musze jechac w dniu ślubu albo kogos wyślę, co bede sama wszystko załatwiac, i tak mam sporo spraw na głowie
po owoce, spokojnie można dzień wcześniej pojechać, nic im się przez jeden dzień nie stanie
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 09:58   #383
Frecia_28
Zadomowienie
 
Avatar Frecia_28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łęczna/Warszawa
Wiadomości: 1 397
GG do Frecia_28
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Kwiatussku - My wygrawerowaliśmy na Naszych obrączkach "Nie umrzemy nigdy..."fragment z naszego ulubionego wiersza.
Gdzieś na wizażu jest wątek o grawerowaniu. Mi osobiście bardzo podoba się"Totus Tuus" cały twój i "totus Tua" cała Twoja
Frecia_28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 11:45   #384
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez Lenka* Pokaż wiadomość
Dziewczyny, właśnie się okazało, że nie mamy fotografa!!! Szukamy kogoś, kto nam zrobi zdjęcia na ślubie... Wiem, że mamy fotografów na liście, ale na 21 lipca wszyscy zajęci

Nawet amatora bym teraz zatrudniła, byle ktoś w ogóle te zdjęcia zrobił... Może znacie kogoś???
Ja mam namiary na 2 początkujących, zaletą takiego fotografa jest to że bardziej się stara bo chce sobie dobrą opinię wyrobić, a "profesjonaliści" często jadą na opinii i przestają się starać. Ostatnio oglądałam sejsję 2f i nie były to zachwycające zdjęcia, aż nie mogłam uwierzyć że to oni robili. Ale widzę że już sobie poradziłaś

Cytat:
Napisane przez lalunia105 Pokaż wiadomość
poproszę o namiary i wiecej informacji o cenach na PW 20079@wp.pl



Moja koleżanka już od pół roku ścina się u tej dziewczyny Sylwia 0500199497 mnie raz czesała na szybkiego na wesele bo moja fryzjerka zapomniała. zapłaciłam 20 zł i to u siebie w domku.


czy mozesz mi napisac na PW namiary i cene???



napisz cos wiecej na en temat..... bo mnie tez to interesuje.....
Onośnie bolerek: tam na dole Lubartowskiej też jest ok, zgodzili mi się uszyć za 120, tzn. miałam sie upewnić u właścicielki zakładu czy się wyrobią, ale jakoś się nie wyrobiłam żeby tam pójść. Ale byli mili i nie robili problemów więc polecam. Potem byłam na Bernardyńskiej bo tam jest tyle salonów...We wszystkich po lewej stronir od Placu Wolności odmówili mi albo mieli bardzo wysokie ceny-200zł-za wypożyczenie. Udało mi się w salonie, który jest po prawj stronie-a chyba jest jeden-taki niepozorny w białym budynku. Tam uszycie koronkowego bolerko to 120 zł-ale penie zależy to też od rodzaju koronki, ja mam tzw pierwsze wypożyczenie czyli wypożyczam nowe nie noszone jeszcze boleko, kosztuje to 70zł

Cytat:
Napisane przez Yoolia Pokaż wiadomość
po owoce, spokojnie można dzień wcześniej pojechać, nic im się przez jeden dzień nie stanie
A jeszcze lepiej pojechać 2 dni wcześniej bo podobno w piątek ceny idą w górę. Mój TŻ dziś właśnie był po owoce i warzywa

Cytat:
Napisane przez Frecia_28 Pokaż wiadomość
Kwiatussku - My wygrawerowaliśmy na Naszych obrączkach "Nie umrzemy nigdy..."fragment z naszego ulubionego wiersza.
Gdzieś na wizażu jest wątek o grawerowaniu. Mi osobiście bardzo podoba się"Totus Tuus" cały twój i "totus Tua" cała Twoja
Bardzo fajnie My mamy stondardowo imię i datę

Właśnie wróciłam ze SlimLine robiłam sobie pedicure. Jestem bardzo zadowolona, najpierw było moczenie, potem takim bzyczkiem oczyszczanie stópek ze starego naskórka, peeling, maseczka i malowanie. Całość 50zł, a stópki mam gładziutkie jak niemowlaczek, super
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 12:51   #385
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

ło matko! Dawno tu nie zaglądałam, a tu tyle nowych osób i w ogóle wątek nowy znaczy II część! W szoku jestem. A ja jestem juz szczęśliwą mężatką i życzę wszystkiego najlepszego i Wam
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 13:39   #386
agata.weronika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Witam,

Bardzo żałuje, że dopiero wczoraj odkryłam to forum i wątek Lubelskich Panien Młodych. Niestety nie udało mi się jeszcze przeczytać wszystkiego ale mam nadzieję, ze jeszcze zdążę. Ślub bierzemy 21.07 w Kościele na Żbożowej. Mam małe pytanko czy któraś z Was miała może już tam ślub? Jak wygląda dekoracja kościoła?

Dzięki za info.
Pozdrawiam gorąco.
agata.weronika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 14:39   #387
Lenka*
Zadomowienie
 
Avatar Lenka*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 661
GG do Lenka*
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez Sonia11 Pokaż wiadomość
Ja mam namiary na 2 początkujących, zaletą takiego fotografa jest to że bardziej się stara bo chce sobie dobrą opinię wyrobić, a "profesjonaliści" często jadą na opinii i przestają się starać. Ostatnio oglądałam sejsję 2f i nie były to zachwycające zdjęcia, aż nie mogłam uwierzyć że to oni robili. Ale widzę że już sobie poradziłaś

Miałam dziś iść do tej Pani, ale zrobię to jutro, myślę, że nie będzie za późno... Wszystko przez to że oblałam dziś ostatni egzamin w sesji
Miałam aż 10 egzaminów, wszystkie prawie na 5 pozdawane, a tu 2 na sam koniec
__________________
Martynka
Lenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 14:41   #388
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

wiatjcie.
my jedziemy dzisaij po gajerek,do 1.07 mamy znizke w vistul,wiec mam nadzieje ze cos znjdziemy
no i ciagle te zaproszenia rozwozimy,starszne...
zamówilismy obrączki
uczymy się tańczyc bardzo mi się podoba wtym centrum tańca
daliśmy na zapowiedzi, jutro idziemy do poradni jeszcze
a w poniedziałek mały wypad w skały,mam nadzieję że nic sobie nie zrobimy, szczególnie ja z moim mikrym doswiadczeniem...
silvershine, chyba Ty się pytałaś o ten salon na królewskiej-jest na przeciwko katedry w tej samej bramie co luxmed.nie znam dokładnych cen niestety,ale chyba nie jest jakos strasznie drogo.
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 14:54   #389
lalunia105
Raczkowanie
 
Avatar lalunia105
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 443
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

a jestem załamana dzis druga wizyta w poradni pani jest strasznie nei miła. i wtrąca się we wszystkie sprawy.... na ostatnim byłam sama bo TŻ nie chcieli z pracy puścić. A dziś jak ta Pani znowu zacznie coś mówić to ja nie ręczę za TŻ i tego się boję że jej też dogryzie.
lalunia105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 15:11   #390
szczęśliwa_82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 373
GG do szczęśliwa_82
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Witajcie! Znalazłam wreszcie chwilke czasu żeby usiaść i do was zajrzec,latamy z moim TŻ na okrągło,a to do miasta a to do koscioła.Wczoraj płacilismy za slub,no i przyjechał obejrzec nasze koscielne organy nasz organista który bedzie nam grał,jak zagrał kawałek ave maria... aż sie nogi pode mną ugięły. Wiecie?jest taka pogoda,własciwie akurat bo nie zimno,nie gorąco,że nie wiem czy nie kupić czegos na plecy.Jakies mini bolerko??nie wiem sama.aha a po wizycie w scarlett i tych wszystkich masażach...relax niesamowity,warto zapłacic i wygląd tez extra,skóra gładka,delikatna,jednym słowem cudNerwy troszke nade mną panują,bo najchętniej już chciałabym zeby nadszedł ten magiczny dzień,a tu mama: jeszcze firanki trzweba zmienic, jeszcze umyć okna...ehh szara codzienność jeszcze przez te dwa dni
szczęśliwa_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:11.