Wypad do Londynu - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-02, 20:14   #61
Rozaczek1207
Raczkowanie
 
Avatar Rozaczek1207
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: Wypad do Londynu

Ja byłam 5 dni w Londynie w październiku. Co prawda nie było zbyt ciepło i dwa dni padało, ale nie powstrzymało mnie to od zwiedzania. Uwielbiam Londyn i zamierzam tam wkrótce wrócić. Kasy też niestety trochę poszło, ale z tym trzeba się liczyć Może ktoś jest zainteresowany, więc kilka uwag z podróży:
http://rozaczek.blogspot.com/2012/10...o-londynu.html

oraz mój filmik
http://rozaczek.blogspot.com/2013/10...y-filmy-z.html
Rozaczek1207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 12:54   #62
Priesta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 350
Dot.: Wypad do Londynu

My z mężem lecimy na początku kwietnia na 5 dni Już się nie mogę doczekać ponieważ jeszcze nigdy tam nie byłam.
Priesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 09:48   #63
CopiCO
Raczkowanie
 
Avatar CopiCO
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: kiedyś to będzie Londyn! :D
Wiadomości: 67
Dot.: Wypad do Londynu

Tyle czasu minęło i jeszcze nic nie napisałam o swoich wrażeniach z wycieczki do Londynu No cóż, było FENOMENALNIE. Sama siebie podziwiam, że dałam radę to wszystko ogarnąć Przelot, transport, nocleg, poruszanie się po tym ogromnym mieście. Ale z mapą zakupioną zaraz w pierwszym dniu wszędzie było bardzo łatwo trafić. Do kompletu mapa metra i wszystko działało idealnie. Wbrew pozorom metro też nie było trudne do przemieszczania się po nim, czego również się bałam. Codziennie planowałyśmy kolejny cel podróży. Zawsze starałyśmy się w jednym dniu upchać miejsca, które są niedaleko siebie, w tej samej strefie, albo przynajmniej po drodze, żeby nie marnować czasu na przejazd z jednego końca na drugi. Byłyśmy tam 10 dni, więc zakupiłyśmy bilet 7-dniowy (trochę to kosztowało, jeśli dobrze pamiętaj koło 170 zł), ale przesiadałyśmy się cały czas metro, autobusy i nawet obejmowało kolejkę z Greenwich Ogólnie starałyśmy się poruszać pieszo, bo chodziło o to, żeby zobaczyć jak najwięcej i spacerować po Londynie. Wrażenia wspaniałe! Miejsca przepiękne, czuć tą historię w powietrzu. Zdjęć zrobiłyśmy baaardzo dużo, bo chciałyśmy zapamiętać każdy szczegół tej wycieczki. London Eye, Muzeum figur woskowych, Big Ben, rejs Tamizą, The Tower of London i Tower Bridge i oczywiście Greenwich (Boże jak tam jest cudownie!!!) to punkty obowiązkowe. Wembley i parę innych stadionów, też warte zobaczenia. Co prawda nie jestem fanką kopania piłki, ale zostałam tam zaciągnięta siłą, jednak nie żałuję Są to miejsca historyczne, które warto zobaczyć Jadałyśmy raczej u siebie na miejscu, i kupowałyśmy w większości polskie produkty :P Na obiedzie byłyśmy dwa razy. Punkt 1 Fish and chips punkt 2 Chicken pie. Nie za bardzo mi smakowało, lubię wyraziste smaki, ale typowe angielskie danie zostało odhaczone z listy Jednym słowem, czuję, że znalazłam swoje miejsce na ziemi. Ostatni dzień był najgorszy, świadomość powrotu z takiego miejsca do Polski była totalnie przygnębiająca. W zasadzie do tej pory nie możemy dojść do siebie. Obecnie planujemy z koleżanką wyjazd na wakacje, jeśli uda nam się znaleźć pracę, a jak coś się znajdzie ciekawego godnego rzucenia wszystkiego w Polsce, to może już nie wrócimy
CopiCO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 12:00   #64
kaszanka85
Zakorzenienie
 
Avatar kaszanka85
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 367
Dot.: Wypad do Londynu

Cytat:
Napisane przez CopiCO Pokaż wiadomość
Tyle czasu minęło i jeszcze nic nie napisałam o swoich wrażeniach z wycieczki do Londynu No cóż, było FENOMENALNIE. Sama siebie podziwiam, że dałam radę to wszystko ogarnąć Przelot, transport, nocleg, poruszanie się po tym ogromnym mieście. Ale z mapą zakupioną zaraz w pierwszym dniu wszędzie było bardzo łatwo trafić. Do kompletu mapa metra i wszystko działało idealnie. Wbrew pozorom metro też nie było trudne do przemieszczania się po nim, czego również się bałam. Codziennie planowałyśmy kolejny cel podróży. Zawsze starałyśmy się w jednym dniu upchać miejsca, które są niedaleko siebie, w tej samej strefie, albo przynajmniej po drodze, żeby nie marnować czasu na przejazd z jednego końca na drugi. Byłyśmy tam 10 dni, więc zakupiłyśmy bilet 7-dniowy (trochę to kosztowało, jeśli dobrze pamiętaj koło 170 zł), ale przesiadałyśmy się cały czas metro, autobusy i nawet obejmowało kolejkę z Greenwich Ogólnie starałyśmy się poruszać pieszo, bo chodziło o to, żeby zobaczyć jak najwięcej i spacerować po Londynie. Wrażenia wspaniałe! Miejsca przepiękne, czuć tą historię w powietrzu. Zdjęć zrobiłyśmy baaardzo dużo, bo chciałyśmy zapamiętać każdy szczegół tej wycieczki. London Eye, Muzeum figur woskowych, Big Ben, rejs Tamizą, The Tower of London i Tower Bridge i oczywiście Greenwich (Boże jak tam jest cudownie!!!) to punkty obowiązkowe. Wembley i parę innych stadionów, też warte zobaczenia. Co prawda nie jestem fanką kopania piłki, ale zostałam tam zaciągnięta siłą, jednak nie żałuję Są to miejsca historyczne, które warto zobaczyć Jadałyśmy raczej u siebie na miejscu, i kupowałyśmy w większości polskie produkty :P Na obiedzie byłyśmy dwa razy. Punkt 1 Fish and chips punkt 2 Chicken pie. Nie za bardzo mi smakowało, lubię wyraziste smaki, ale typowe angielskie danie zostało odhaczone z listy Jednym słowem, czuję, że znalazłam swoje miejsce na ziemi. Ostatni dzień był najgorszy, świadomość powrotu z takiego miejsca do Polski była totalnie przygnębiająca. W zasadzie do tej pory nie możemy dojść do siebie. Obecnie planujemy z koleżanką wyjazd na wakacje, jeśli uda nam się znaleźć pracę, a jak coś się znajdzie ciekawego godnego rzucenia wszystkiego w Polsce, to może już nie wrócimy
ojej tydzien w Londynie to faktycznie sporo można na spokojnie wszytsko zwiedzić, u mnie było dwa dni zdecydowanie za mało, albo tylko do obejrzenia kilku najważniejszych atrakcji, mam nadzieję, że uda się znaleśc pracę, bo Londyn strasznie wciaga
kaszanka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 16:15   #65
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Wypad do Londynu

Cytat:
Napisane przez kaszanka85 Pokaż wiadomość
ojej tydzien w Londynie to faktycznie sporo można na spokojnie wszytsko zwiedzić, u mnie było dwa dni zdecydowanie za mało, albo tylko do obejrzenia kilku najważniejszych atrakcji, mam nadzieję, że uda się znaleśc pracę, bo Londyn strasznie wciaga
Ja też byłam tylko 2 dni I rzeczywiście to za mało.
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 17:04   #66
CopiCO
Raczkowanie
 
Avatar CopiCO
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: kiedyś to będzie Londyn! :D
Wiadomości: 67
Dot.: Wypad do Londynu

Przed moim wyjazdem, znajoma powiedziała mi, że tydzień w Londynie to zdecydowanie za dużo, i że będzie się tam nudzić. Dlatego pierwotnie wycieczka miała być bardziej objazdowa 3-4 dni w Londynie, później 2 dni w Oxfordzie, a na koniec miał być Manchester. Ale w końcu skończyło się na Londynie i dobrze, bo szczerze mówiąc, trochę nam brakowało czasu Nie miałyśmy kiedy zatrzymać się w jakimś miejscu na dłużej, nacieszyć oczy, podumać... Zajechałyśmy do jednego miejsca, obeszłyśmy dookoła nacykałyśmy fotek i do następnego ;] No i żadnego zamku nie widziałam takiego z prawdziwego zdarzenia, gdzie mogłabym poczuć historię. Piękne zamki są 2 godziny od Londynu, trzeba by zarezerwować na to cały dzień ;/ No i kolejny wydatek... Chcę tam wrócić, nie żałuję ani jednej złotówki/funta wydanego tam
CopiCO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 12:40   #67
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Wypad do Londynu

Ja byłam 9 dni i jeszcze bym wróciła raz, zeby zobaczyć niektóre rzeczy... Ale z listy wszystko zaliczylam, choć na niektóre muzea to wolałabym poświęcić wiecej czasu
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-26, 19:29   #68
kaszanka85
Zakorzenienie
 
Avatar kaszanka85
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 367
Dot.: Wypad do Londynu

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
Ja byłam 9 dni i jeszcze bym wróciła raz, zeby zobaczyć niektóre rzeczy... Ale z listy wszystko zaliczylam, choć na niektóre muzea to wolałabym poświęcić wiecej czasu
faktycznie zwiedzanie muzeum w pospiechu to żadna przyjemność kurcze 9 dni to już coś na szczęście Londyn wciągnął mojego małża i będziemy znowu polować na jakieś % bilety
kaszanka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 21:28   #69
Arkona
Raczkowanie
 
Avatar Arkona
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Wypad do Londynu

Londyn jest fajny, bo muzea są dostępne za darmo. Jeśli masz ochotę coś zwiedzić to polecam:

British Museum (Egipt, Grecja, Asyria i nie tylko)

Victorias and Albert museum (fantastyczne zbiory sztuki użytkowej, spędziłam tam dwa dni i było mi mało, wszystko od witraży, przez kowalstwo, sztukę arabską, broń, ubrania...)

Museum of London, ciekawa wystawa dotycząca historii miasta, ale też stylu życia, ubiorów, oraz fantastyczna uliczka w stylu wiktoriańskim

Science Museum - nauka i technika

Natural History Museum - od dinozaurów po ciało człowieka

I wszystko to za darmo
Arkona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 21:03   #70
CopiCO
Raczkowanie
 
Avatar CopiCO
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: kiedyś to będzie Londyn! :D
Wiadomości: 67
Dot.: Wypad do Londynu

Będąc w Londynie 10 dni (- dojazdy z i na lotnisko), w ogóle nie miałam czasu na muzea, szczerze mówiąc nawet mi na nich nie zależało. Skoczyłam jedynie na chwilę do British Museum. I widzę, że sporo straciłam. Następnym razem na pewno wybiorę się do Museum od London i Natural History Museum Ach wspomnienia...
CopiCO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 00:49   #71
Arkona
Raczkowanie
 
Avatar Arkona
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Wypad do Londynu

W Londynie najfaniejsze jest to, że muzea są za darmo, więc na zwiedzanie nie wydasz aż tyle kasy. Co do typowych must-see w rodzaju Big Ben czy Tower of London, zastanowiłabym się dwa razy czy iść jeśli budżet jest ograniczony, momentami ma się wrażenie bycia turystycznym kurczakiem na taśmie, prowadzącej od przewodników do zbijania pieniędzy
Jednym z najciekawszych miejsc Londynu jest dzielnica Camden Town. Oczywiście za darmo, po prostu trzeba dojechać metrem.
Opisałam ją na swoim blogu:
http://latajacaeuropa.blogspot.de/se.../Camden%20Town
Camden to dzielnica alternatywy, punków, gotów, ogólnie dziwaków, sklepów z rękodziełem i staroświeckimi ubraniami, budek z jedzeniem z całego świata, stoiska z ręcznie wyrabianą biżuterią, antykami, salony tatuażu. Polecam
Arkona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-02, 16:28   #72
m rita
Raczkowanie
 
Avatar m rita
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 99
Dot.: Wypad do Londynu

Cześć
Pewnie nikogo nie zdziwi, że znalazłam się tutaj, bo wybieram się do Londynu
Oczywistym jest też, że ma 1000 pytań ;P

Jadę przede wszystkim na koncert ulubionej artystki, więc średnio mam możliwość dopasowania terminu do tanich lotów... Poza koncertem, chciałabym jak najwięcej zwiedzić (tak, lubię muzea), ale też mieć czas na "poczucie" Londynu (parki, China Town, Soho, zakupy :P )

Dlatego celuję tak w 5-7 dni.

No i jak wiadomo problemem jest budżet. Stąd też pytania:

Czy jechał ktoś autobusem do/z Londynu? Zastanawiam się, czy rezerwować lot już teraz, czy czekać na jakąś super okazję a w razie, gdy się nie znajdzie, wziąć autobus. Tylko czy, powiedzmy na tydzień przed wyjazdem są jeszcze miejsca w autobusach?

Czy spałyście w hostelach, które oferują wieloosobowe "dormy"? Te sale z 12,16,24(!) łóżkami? Da się? Jest w miarę bezpiecznie? Bo nic taniej i bliżej nie znałam (przy Hyde Parku to jakieś 12GBP/noc ze śniadaniem). A jak widzę ceny komunikacji miejskiej i jedzenia, to chciałabym móc w większość miejsc dojść pieszo i np. wrócić do hostelu, żeby "ugotować" sobie jakiś pyszny i zdrowy "gorący kubek".

London Pass. A raczej to, co w ramach niego dostajemy. Czy London Eye i muzeum figur woskowych są AŻ taką atrakcją? Czy opłaca się wykupować cały LP czy raczej osobne bilety wstępów?

Tyle na razie... Prrrroszę o pomoc, bo już nie mogę się doczekać wyjazdu i chciałabym jak najszybciej mieć wszystko ogarnięte
m rita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 16:43   #73
timonek12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 5
Dot.: Wypad do Londynu

Ja na Twoim miejscu rezerwowałabym lot już teraz. Jeśli jedziesz do Londynu 1szy raz to London Eye zrobi na Tobie pewnie duże wrażenie, jest to 40 min oglądania Londynu "z góry" więc polecam. Mi w figurach woskowych się bardzo podobało koniecznie zajdź do domu strachów (są duże emocje szczególnie jak idziesz jako 1sza) Jeśli chcesz to tutaj masz przykładowy plan na 2 dni: http://touchthedreams.blogspot.com/2...-londynie.html

Edytowane przez timonek12
Czas edycji: 2014-04-02 o 16:49
timonek12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 16:56   #74
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Wypad do Londynu

Cytat:
Napisane przez m rita Pokaż wiadomość
Czy jechał ktoś autobusem do/z Londynu? Zastanawiam się, czy rezerwować lot już teraz, czy czekać na jakąś super okazję a w razie, gdy się nie znajdzie, wziąć autobus. Tylko czy, powiedzmy na tydzień przed wyjazdem są jeszcze miejsca w autobusach?

Czy spałyście w hostelach, które oferują wieloosobowe "dormy"? Te sale z 12,16,24(!) łóżkami? Da się? Jest w miarę bezpiecznie? Bo nic taniej i bliżej nie znałam (przy Hyde Parku to jakieś 12GBP/noc ze śniadaniem). A jak widzę ceny komunikacji miejskiej i jedzenia, to chciałabym móc w większość miejsc dojść pieszo i np. wrócić do hostelu, żeby "ugotować" sobie jakiś pyszny i zdrowy "gorący kubek".

London Pass. A raczej to, co w ramach niego dostajemy. Czy London Eye i muzeum figur woskowych są AŻ taką atrakcją? Czy opłaca się wykupować cały LP czy raczej osobne bilety wstępów?

Tyle na razie... Prrrroszę o pomoc, bo już nie mogę się doczekać wyjazdu i chciałabym jak najszybciej mieć wszystko ogarnięte
Moja mama jechała prywatnym busem, ale naprawdę chcesz się tłuc ponad dobę??
A kiedy chcesz jechać?? Poszukaj na stronach z promocjami typu mleczne podróże, flay4free, esky - na pewno coś fajnego znajdziesz.


Co do noclegu to ja mieszkałam kilka razy w takich hostelach, w różnych miastach i jest ok. Wiadomo, że bez luksusów, ale jest porządek, nie słyszałam o żadnej kradzieży, jest spokojnie, nawet w tych wieloosobowych pokojach, bez imprez po nocach, wartościowe rzeczy zwykle zostawiałam w specjalnych szafkach, ale ciuchy itp. leżały przez cały dzień na łóżku i nikt się nie połasił

Co do London Pass to zależy co chcesz zwiedzić. Najważniejsze muzea są za darmo. Ja nie brałam London Pass, bo nie miałam zamiaru zwiedzać oferowanych tam rzeczy. Wydałam jedynie pieniądze na London Eye i rejs statkiem po Tamizie do Greenwich.
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 15:50   #75
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Wypad do Londynu

Ja London Eye bardzo polecam, jedna z rzeczy, która najbardziej utkwila mi w pamieci, lot na Twoim miejscu rezerwowalabym juz teraz. Jedziesz sama?nocowalam kiedyś w hostelu w kilkuosobowym pokoju, ale byłam z koleżanka, dla pewności pieniądze i jakies cenniejsze rzeczy zawsze miałam przy sobie.
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 21:06   #76
Priesta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 350
Dot.: Wypad do Londynu

Ja własnie wróciłam z Londynu - byliśmy tam zaledwie 5 dni i moim zdaniem jest to zdecydowanie zbyt mało aby zwiedzić to wspaniałe miasto
Mnóstwo zabytków, niesamowity klimat, wyluzowani ludzie.
Na pewno tam wrócimy.
Priesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 14:35   #77
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Wypad do Londynu

Dziewczyny wątek rewelacyjny
W sierpniu zamierzam wybrać się z TŻ do Londynu na około tydzień. Chcemy zwiedzić jak najwięcej .
Znacie może jakieś godne polecenia (tanie) miejsca na obiad/lunch?
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 18:14   #78
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Wypad do Londynu

Chińskie jedzenie w china town, pizza express, niektore knajpy w soho
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 10:24   #79
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Wypad do Londynu

Dziękuję za odpowiedź. A ogólnie jakieś rady/pomysły jak obniżyć koszta takiego wyjazdu (dodam, że jedziemy pierwszy raz w życiu do Londynu) ?
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-29, 11:29   #80
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Wypad do Londynu

Cytat:
Napisane przez megie Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź. A ogólnie jakieś rady/pomysły jak obniżyć koszta takiego wyjazdu (dodam, że jedziemy pierwszy raz w życiu do Londynu) ?
nocleg w hostelu, chodzić jak najczęściej pieszo albo bilet tygodniowy na metro kupić
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 09:23   #81
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Wypad do Londynu

Muzea sa za darmo, jakies picie i przekąski mozna kupic w Tesco, ja miałam bilet tygodniowy na metro.
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 21:36   #82
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Wypad do Londynu

Dziękuję za odpowiedzi . Jeżeli chodzi o spanie to będziemy u znajomej nocowali, także nie ma problemu.
Chcielibyśmy zwiedzić Madame Tussauds , London Eye, pałac Buckingham oraz wiele innych atrakcji . Jednak bilety wstępu do niektórych są naprawdę bardzo wysokie. Wiem, że w niektórych miejscach, jeżeli się kupi bilety przez internet to wychodzi taniej.
Co polecacie jeszcze zobaczyć ?
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 21:46   #83
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Wypad do Londynu

Cytat:
Napisane przez megie Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi . Jeżeli chodzi o spanie to będziemy u znajomej nocowali, także nie ma problemu.
Chcielibyśmy zwiedzić Madame Tussauds , London Eye, pałac Buckingham oraz wiele innych atrakcji . Jednak bilety wstępu do niektórych są naprawdę bardzo wysokie. Wiem, że w niektórych miejscach, jeżeli się kupi bilety przez internet to wychodzi taniej.
Co polecacie jeszcze zobaczyć ?
Ja polecam rejs po Tamizie do Greenwich, no i muzea: British Museum, Historii Naturalnej itp.
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-31 22:46:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.