Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014 cz. V! - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł kolejnej części wątku
Już x chłopcy, x dziewczynki, czekamy dalej na nasze kruszynki. 0 0%
Czopy poszły w zapomnienie, dzidziusiów u Nas zatrzęsienie. 3 5,66%
Czop odchodzi, sierpniówka rodzi. 4 7,55%
Sierpień leci, sypią się dzieci. 2 3,77%
Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. 31 58,49%
Sierpień piękną datą na zostanie Mamą i Tatą. 15 28,30%
Coś tak czuję, że się przeterminuję. 2 3,77%
Mamusie sierpniowe 2014. 8 15,09%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 53. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-18, 11:47   #1861
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez malutka100 Pokaż wiadomość

Muszę się pochwalić że też dzisiaj robiłam manicure i pedicure jestem przeszczęśliwa bo nie wyjechałam nigdzie i pazurki prezentują się ładnie, od razu humor lepszy
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 11:47   #1862
mysia111
Zadomowienie
 
Avatar mysia111
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 204
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Wstawiam mój brzuchol
Melę i jej nogę w oku
i kołyskę

Brzuszek Ci chyba na boki cały poszedł bo taki mały się wydaje.
śliczna ta Twoja córa - akrobatka.
mysia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 11:48   #1863
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez mysia111 Pokaż wiadomość
Witam się w 9 m-cu

Wczoraj wieczorem mówię do TŻ że jutro zaczynam 9 miesiąc a on "no to by trzeba wózek zamówic"
No i w końcu zamówiliśmy. Ma być w przyszłym tygodniu.

Tak czytam jak Wam daje popalić ta końcówka ciąży to mi Was tak szkoda, że się musicie męczyc bidulki. Mi nic, póki co, nie dolega.
Chyba że zacznę rodzic z zaskoczenia (jak w 1 ciąży - zadnych wypadajaych czopów, zadnych bóli i nagle wody odeszły).

Chociaż chciałabym tego sławnego czopa zobaczyć
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 11:49   #1864
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez AgnesD Pokaż wiadomość
zVenus w sumie miałam do wyboru cc czy sn, Tu w Niemczech możesz wybierać, a że ja miałam już cc to wiadomo, ze szanse na sn są mniejsze + ta moja niezniszczalna szyjka
Ale jakies sa moja przyjaciolka pierwszy porod miala cc, a dwie kolejne dziewczynki urodzila juz sn bez problemow.
Wlasnie z nia gadalam na Skypie kilka dni temu - jej druga, Maja, urodzila sie 3 tygodnie przed terminem, Doris mowi, ze wody jej odeszly w srodku nocy, a Tomka akurat wtedy w domu nie bylo, pamietam jak mowil, ze byl w drodze do Skierniewic, spieszyl sie zeby zdazyc... i w koncu Doris wziela drugi samochod i sama pojechala do szpitala rodzic

Ide robic to ciasto rafaello, bo mi narobilyscie wczoraj na nie smaka.
paulownia jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 11:50   #1865
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez mysia111 Pokaż wiadomość
Brzuszek Ci chyba na boki cały poszedł bo taki mały się wydaje.
śliczna ta Twoja córa - akrobatka.
Może będzie gimnastyczką Ja się śmieje, że ma dużego palucha

Co do brzuszka to na boki nie poszedł, po prostu jest mały Jakkolwiek to brzmi przy prawie 100 cm

Teraz się mocno obniżył
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 11:51   #1866
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
H4linka, a piłaś rano kawę? Bo przy tej pogodzie mogą te twoje objawy sugerować jakiś zjazd ciśnienia. Nie masz jak zmierzyć sobie? A skoro cię telepało, to mogło też być niedocukrzenie. Batonik i kawka i będziesz jak nowonarodzona
Dałam radę tylko połowę, bo też zamierzała wracać. Jakiś chyba kryzys miałam. Oczywiście już się zdążyłam w internecie naczytać, że to na pewno oznaki porodu i zaczęłam panikować.
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 11:53   #1867
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Może będzie gimnastyczką Ja się śmieje, że ma dużego palucha

Co do brzuszka to na boki nie poszedł, po prostu jest mały Jakkolwiek to brzmi przy prawie 100 cm

Teraz się mocno obniżył
Faktycznie mały
A córcia cudna
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-18, 11:54   #1868
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Wstawiam mój brzuchol
Melę i jej nogę w oku
i kołyskę
Czadowa ta Twoja Mela
brzuszek zgrabniutki a kolyska bardzo ladna
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 11:55   #1869
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Wstawiam mój brzuchol
Melę i jej nogę w oku
i kołyskę
Melka i kołyska piękna!!
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 11:58   #1870
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Aaaa i pytalam sie jeszcze ginki czy mozna brac jakies tabletki antykoncepcyjne jak sie karmi piersia, powiedziala ze mozna. I sie jej spytalam bo czytalam ze maja slabsze dzialasnie od tych normalnych antykoncepcyjnych ona powiedziala ze dzialaja tak samo ale zamiast 2 hormonow ma 1 i nie robi sie przerwy tylko bierze sie je ciagle.

poczulam ulge ze nie bedziemy sie bawic w gumki
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 12:00   #1871
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
Aaaa i pytalam sie jeszcze ginki czy mozna brac jakies tabletki antykoncepcyjne jak sie karmi piersia, powiedziala ze mozna. I sie jej spytalam bo czytalam ze maja slabsze dzialasnie od tych normalnych antykoncepcyjnych ona powiedziala ze dzialaja tak samo ale zamiast 2 hormonow ma 1 i nie robi sie przerwy tylko bierze sie je ciagle.

poczulam ulge ze nie bedziemy sie bawic w gumki
No to ta tzw."minipigułka" ma tylko jeden hormon. Ja jednak nie jestem przekonana do brania ich, bo kiepsko się czułam na tabsach.
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-18, 12:09   #1872
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
No to ta tzw."minipigułka" ma tylko jeden hormon. Ja jednak nie jestem przekonana do brania ich, bo kiepsko się czułam na tabsach.
Ja bralam tabletki antykoncepcyjne przez 2 lata i bylam mega zadowolona, trzeba jednak cos wybrac a spirala jak i gumki odpadaja dla mnie bo nigdy nie uwazalam prezerwatyw za super zabezpieczenie
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 12:10   #1873
Mamamarta2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 369
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
H4linka przebiję Cię moim snem

Śniło mi się, że miałam rodzić, ale w tych upałach okazało się, że synek się ugotował na twardo jak jajko Na szczęście był to proces odwracalny. Kazali mi się położyć w cieniu i poleżeć tam kilka godzin, aż przejdzie
hahahah nie moge:haha ha:

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Apap działa, godzinę leżałam z wiatrakiem na twarzy. Migrena trochę odpuściła, brzuch nadal boli ale już mnie aż tak nie cofa. Siedzę sama w domu ale chłopaki są pod telefonem, jak będzie trzeba to się któryś zerwie z pracy. Dawno się tak źle nie czułam. Nie idę do tej biedrony sama, poczekam aż tż wróci i go oddeleguję z listą zakupów.
Ja chcę tylko wytrzymać do poniedziałku, potem niech się już dzieje co chce.




Miałam całą listę rzeczy do zrobienia na dzisiaj, a widzę, że czeka mnie pozycja półleżąca. Supcio.
A na dodatek gdzieś w domu zamelinowało mi się jakieś bydlę, codziennie rano budzę się z nowymi śladami pogryzienia i wszystko mnie swędzi.
to dobrze ze Ci troche przeszlo, a swoja lista zadan sie nie przejmuj, wyslesz TZ a Ty sie bycz po prostu bo potem juz tak fajnie nie bedzie
Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
tak dzowni ciagle do mnie a jak nie odbieram bo nie mam przy sobie tele albo spie to od razu dzowni do Tz czy nie rodze jeszcze

meczy mnie juz troche bo powiedzialam jej ze jak bede rodzila to jej napisze nie musi do mnie wydzwaniac kilka razy dziennie
Jezu moja mama robi to samo, jak nie odbieram to dzwoni po 3-4 razy do oporu az poczta sie nie zglosi, poz iej taka wsciekla oddzwaniam, choc ona zle nie chce ale wkurza mnie ze nawet na kiblu posiedziec nie mozna spokojnie..
Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
Gdyby mi proponowali cc to bym sie nie zgodzila
tez chce rodzic sn
ginka mowi ze mala jest idealnie ulozona do porodu i ze widac ze porod bedzie z tych latwiejszych
oby bylo tak jak mowi
Tak Ci mowi? Ojej juz zazdroszcze..
Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Wstawiam mój brzuchol
Melę i jej nogę w oku
i kołyskę
Ale masz malutki brzuszek na zdjeciu
Twoja coreczka jest przesliczna! a ta noga w oku..no cudo! zakochalam sie
Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Może będzie gimnastyczką Ja się śmieje, że ma dużego palucha

Co do brzuszka to na boki nie poszedł, po prostu jest mały Jakkolwiek to brzmi przy prawie 100 cm

Teraz się mocno obniżył
oo to wcale nie taki malusi, moj ma 105 cm ale mam taki beben, moze to inaczej wyglada bo ja jestem bardzo niska...

Trzymajcie kciuki, bo moj Tomek dzisiaj konczy 4 lata a ja musze upiec torta na jutro, a ostatnio nic mi nie wychodzi... Jak zrabie tego torta to piernicze cale pieczenie i gotowanie na pol roku
__________________
TP 10.08.2014- SYN
2010- SYN

Mamamarta2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 12:10   #1874
pentuerka
Rozeznanie
 
Avatar pentuerka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 802
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Hej,

Jestem po wizycie KTG i wszystko ładnie, czuję się lepiej. Równo za 3 tygodnie mam termin z OM, i za 2 z pierwszego USG, szyjka zamknięta długa, nic nie zapowiada się ...i dobrze. Mi się nie spieszy. Dzisiaj poznałam kolejną Pani doktor na ktg i dostałam opiernicz za cukry, no wykończyć się można. Najpierw zbywają a teraz nagle 3 tyg przed koniec ktoś się zaczął przejmować. Generalnie nie jest żle, ale okaże się wszystko po porodzie. Musze zapisać się na usg i zrobić badania.

Zaczarowana- zazdroszczę wagi, mi z dnia na dzień przybył kolejny kg, ale ostatnio folguję sobie z ilością zdrowego jedzonka i mam za swoje.


Niki jak wyglądają te twoje wizyty w poradni w Krakowie, co mówi lekarz i czy ustawia CI dietę? Każe ograniczac ilości? Załuję, że nie miałam kogoś takiego kto by mnie pilnował, bo jak słyszałam, że jest ok i panikuje to zdarzało mi się coś podjeść niedozwolonego,

Sara dziękuję za odp. w sprawie prezentów, myślę, że Zuzia będzie zadowolona. A ja szukam takiego większego wózeczka dla lalek. I najlepiej, żeby wyglądał jak prawdziwy, taka miniaturka.
Niestety nic nie mogę takiego znaleźć.
pentuerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 12:20   #1875
neska1412
Raczkowanie
 
Avatar neska1412
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 487
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Hej dziewczyny.
Wy już sie spotkałyscie z waszymi czopusiami A ja nadal czekam na swojego
Jaką wczoraj miałam akcję Gorąco jest więc duzo pije. Leże sobie i mały sie strasznie kręcił. Mówie idę siusiu bo aż czuję, że on mi ciśnie. No i weszłam do lazienki i zachciało mi sie kichnąć. no i zgadnijcie jak to sie skończyło. Chwila przerażenia bo sie zastanwiaałam czy to nie wody
Pierwszy raz mi sie to zdarzyło. To nie moje ciało. Robi sobie co chce.
H4linka ja też sie dzisiaj do nieczego nie nadaje. Kręci mi się w głowie i ogolnie słabo mi.

Tak się zastanwiam, czy mi sie brzuch nie opuścił. Od 3 dni nie miałam zgagi a jem wszystko co popadnie Niby problemy z oddychaniem mam dalej ale to moze przez ten upał. Bo jak było wczoraj chłodniej to było ok. No i czuję usisk na pęcherz.
__________________
Razem 12.08.2006
Czy zostaniesz moją żoną? 17.03.2012
Ślub 22.06.2013
neska1412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 12:20   #1876
Optymistka26
Zadomowienie
 
Avatar Optymistka26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 445
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Mam dzis dzien do d...Tz zaczynal o 8 prace wiec od 16 ma teoretycznie urlop ale szef mu kazal zostac w bezplatnych nadgodzinach az costam skonczy czyli pewnie do polnocy! Nie wiem czy w ogole dzis przyjedzie czy dopiero jutro jak sie przespi BUUUUU
Zjadlam zamiast obiadu pol paczki wafli ze sloikiem powidel sliwkowych na poprawe humoru.
Wtedy zadzwonil listonosz. Przyszla mi paczka z allegro z biustonoszem. Miseczka w miseczke byla wlozona i sie zalamala. Jestem zla, wsciekla i chce mi sie plakac.

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Wstawiam mój brzuchol
Melę i jej nogę w oku
i kołyskę
Super kolyska, ma pozytywke czy samobujanie?
Mela jest the best! I te jej foty A brzuszek masz maly.
__________________

Optymistka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 12:20   #1877
mysia111
Zadomowienie
 
Avatar mysia111
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 204
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Pentuerka, Sara85- bo widze że wy własnie kupujecie córom prezenty. To z okazji narodzin 2 dziecka? Fajny pomysł.
A wasze córy robia sie juz zazdrosne?
Pytam, bo z mojej zrobiła sie ostatnio taka przylepa - jak nigdy.
Potrafi podejść do mnie lub męża, mocno usciskac i powiedziec "kocham Cię najmocniej na świecie". I tak pare razy dziennie - od około 2, 3 tygodni.
Myślałam że w tym wieku (8,5) juz nie powinna byc zazdrosna.
mysia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 12:22   #1878
malutka100
Zakorzenienie
 
Avatar malutka100
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: zawsze tam gdzie Ty...
Wiadomości: 8 638
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jesteście pewne, że można w soczewkach rodzić? Bo ja jestem pewna na 99 proc, że jednak nie, oczywiście w moim szpitalu. Ja też noszę soczewki (wymiennie z okularami), ale do szpitala w okularach mam zamiar jechać. Jakoś tego nie widzę, jak poród będzie trwał ze 20 godz to przeciez powinno się je wyjąć, żeby oko odpoczęło. A jak gdzieś tam w głąb oka uciekną przy parciu? Ja się nie odważę, jakoś bardziej mi okulary pasują
no właśnie ja nie jestem pewna że można...
tak raczej sobie napisałam, co bym wolała
ale rzeczywiście nie pomyślałam o tych różnych komplikacjach, muszę się zainteresować bardziej tym tematem, może zapytam gina ja będę na wizycie

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Wstawiam mój brzuchol
Melę i jej nogę w oku
i kołyskę
masz naprawdę niewielki brzuszek
fajne zdjęcie córci- prawdziwa z niej akrobatka
malutka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 12:25   #1879
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Dziewczyny, czy można jeść śledzie w ciąży? Chodzi mi o takie w zalewach. Bo to jednak surowa ryba, nie? Ale z drugiej strony to chyba najczęstsza zachcianka. Pytam, bo mam ograniczone przyjmowanie witamin ciążowych i chcę te kwasy omega 3 młodemu zapewnić.

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Ps.zaliczyłam 15minutową drzemkę, gdyby nie telefon od tżta to bym dalej spała. No ile można? Od wczoraj mam jakiś napad śpiączki!
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-18, 12:31   #1880
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Optymistka kołyska ma pozytywkę i sama się buja tylko muszę ją jeszcze rozszyfrować

Co do brzucha to on był większy a teraz jakoś zmalał Może przez to, że się obniżył to mi się tak wydaje...

Dziękuję za komplementy odnośnie kołyski no i Meli Też jestem w niej absolutnie zakochana Siostra tż-ta mówi, że jest całkiem podobna do dzieci ze strony tż-ta więc pewnie będzie typowy tatuś Ale mnie to cieszy
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 12:33   #1881
pentuerka
Rozeznanie
 
Avatar pentuerka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 802
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez mysia111 Pokaż wiadomość
Pentuerka, Sara85- bo widze że wy własnie kupujecie córom prezenty. To z okazji narodzin 2 dziecka? Fajny pomysł.
A wasze córy robia sie juz zazdrosne?
Pytam, bo z mojej zrobiła sie ostatnio taka przylepa - jak nigdy.
Potrafi podejść do mnie lub męża, mocno usciskac i powiedziec "kocham Cię najmocniej na świecie". I tak pare razy dziennie - od około 2, 3 tygodni.
Myślałam że w tym wieku (8,5) juz nie powinna byc zazdrosna.
Nie zauważyłam, żeby była zazdrosna, ale my bardzo dbamy i dużo rozmawiamy na ten temat. Jak kupuje dla Małej to starsza też coś dostaje. Opowiadamy jak będzie jak się pojawi i że będzie starszą siostrą i będzie bardzo ważna dla Helenki. Mówimy i okazujemy dużo czułości, tz zachwyca się starszą, ale to tak naturalnie, że jest śliczna mądra.

Zauważyłam mimo to że ostatnio jest kapryśna, irytująca wręcz i bada chyba na ile może wejśc na głowę. Ma jakiś kaprys, robi awanturę po czym odpuszcza jakby nigdy nic...i tak potrafi kilka razy dziennie.

Wszystko okaże się, w praniu. Jak E. mówi, że ona jest najukochańsza bo pierwsza to tż mówi, że obie będą najukochańsze i tak samo kochane. I, żeby jako rodzina jesteśmy dla siebie najważniejsi.

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy można jeść śledzie w ciąży? Chodzi mi o takie w zalewach. Bo to jednak surowa ryba, nie? Ale z drugiej strony to chyba najczęstsza zachcianka. Pytam, bo mam ograniczone przyjmowanie witamin ciążowych i chcę te kwasy omega 3 młodemu zapewnić.

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Ps.zaliczyłam 15minutową drzemkę, gdyby nie telefon od tżta to bym dalej spała. No ile można? Od wczoraj mam jakiś napad śpiączki!
Hym nie wiem, ale są bardzo zdrowe i własnie zrobiłaś mi smaka.
pentuerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 12:34   #1882
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy można jeść śledzie w ciąży? Chodzi mi o takie w zalewach. Bo to jednak surowa ryba, nie? Ale z drugiej strony to chyba najczęstsza zachcianka. Pytam, bo mam ograniczone przyjmowanie witamin ciążowych i chcę te kwasy omega 3 młodemu zapewnić.

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Ps.zaliczyłam 15minutową drzemkę, gdyby nie telefon od tżta to bym dalej spała. No ile można? Od wczoraj mam jakiś napad śpiączki!
Ja zjadłam dużo śledzi przez całą ciążę. W ogóle nie powiązałam ich z surową rybą

Chyba coś mi dolega... Przeczyściło mnie, zwymiotowałam i cały czas mi gorąco
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 12:38   #1883
kro0pka
Raczkowanie
 
Avatar kro0pka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 274
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez mysia111 Pokaż wiadomość
Witam się w 9 m-cu

Wczoraj wieczorem mówię do TŻ że jutro zaczynam 9 miesiąc a on "no to by trzeba wózek zamówic"
No i w końcu zamówiliśmy. Ma być w przyszłym tygodniu.
jaki to wózek? pochwal się

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Wstawiam mój brzuchol
Melę i jej nogę w oku
i kołyskę
jakie to słodkie a brzuszek masz bardzo ładny!


laptop działa!!! była u mnie właśnie teściowa i powiedziała że mi się brzuch obniżył . w sumie to się cieszę, bo nie mam żadnych oznak że poród się zbliża.. ani bolesnych skurczy ani czopa. a wczoraj minął mój termin wg usg.. no mogłoby się coś wreszcie zacząć dziać
__________________
M&M&M
kro0pka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 12:40   #1884
mamuska11
Rozeznanie
 
Avatar mamuska11
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 566
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Fajnie sie was czyta odrazu mi lepiej bo według mojego Tż to wszystkie kobiety w ciazy ktore widział lub znał to jakoś normalnie sie zachowywały a tylko ja tak sapie cały czas i marudzę i jęcze w nocy jak mnie brzuch boli albo na bok nie moge sie przewrócić i te bole głowy i mdlosci i zgaga a mowi sie ze ciaza to nie choroba....a noc znowu w bólach jak na okres i nawet Apap juz nie pomaga

Halinka trzymaj sie i jedz do szpitala jak sie nie polepszy bo to niebezpieczne tak samej w domu bo jak zemdlejesz to juz raczej nie zdążysz zadzwonić do Tż...

Zuken fajny ten twój brzuszek ja taki miałam w 6 miesiącu teraz to wyglądam jakbym bliźniaki nosiła i nawet zdjeć nie robię bo nie chce sie sama dobijać spuchlam jak balon i nie wiedziałam ze cellulit mozna miec na całym ciele nie mówiąc o rozstepach takze za kolanami a po drugiej ciazy myślałam ze juz gorzej byc nie moze a jednak...

Ja tez słabo sie czuje chyba przez te upaly leżę w ogródku w cieniu a Zuza sobie biega i sie bawi sama normalnie kochana dziewczynka nic przy niej nie trzeba robic

Do Tż sie nie odzywam mam go juz dość drażni mnie nawet tym ze jest obok i oddycha a tak na serio to mam wrażenie ze nic a nic mnie nie rozumie...
mamuska11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 12:40   #1885
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez pentuerka Pokaż wiadomość
Hej,

Jestem po wizycie KTG i wszystko ładnie, czuję się lepiej. Równo za 3 tygodnie mam termin z OM, i za 2 z pierwszego USG, szyjka zamknięta długa, nic nie zapowiada się ...i dobrze. Mi się nie spieszy. Dzisiaj poznałam kolejną Pani doktor na ktg i dostałam opiernicz za cukry, no wykończyć się można. Najpierw zbywają a teraz nagle 3 tyg przed koniec ktoś się zaczął przejmować. Generalnie nie jest żle, ale okaże się wszystko po porodzie. Musze zapisać się na usg i zrobić badania.
Super
dobrze ze zaczeli sie przejmowac lepiej pozno niz wcale
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 12:41   #1886
pati1078
Rozeznanie
 
Avatar pati1078
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 838
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Wstawiam mój brzuchol
Melę i jej nogę w oku
i kołyskę
swietnie wyglądasz a Melka the best

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy można jeść śledzie w ciąży? Chodzi mi o takie w zalewach. Bo to jednak surowa ryba, nie? Ale z drugiej strony to chyba najczęstsza zachcianka. Pytam, bo mam ograniczone przyjmowanie witamin ciążowych i chcę te kwasy omega 3 młodemu zapewnić.

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Ps.zaliczyłam 15minutową drzemkę, gdyby nie telefon od tżta to bym dalej spała. No ile można? Od wczoraj mam jakiś napad śpiączki!
ja jem ale w sumie to się nie zastanawiałam nad tym czy mozna
pati1078 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 12:51   #1887
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość
Mam dzis dzien do d...Tz zaczynal o 8 prace wiec od 16 ma teoretycznie urlop ale szef mu kazal zostac w bezplatnych nadgodzinach az costam skonczy czyli pewnie do polnocy! Nie wiem czy w ogole dzis przyjedzie czy dopiero jutro jak sie przespi BUUUUU
Zjadlam zamiast obiadu pol paczki wafli ze sloikiem powidel sliwkowych na poprawe humoru.
Wtedy zadzwonil listonosz. Przyszla mi paczka z allegro z biustonoszem. Miseczka w miseczke byla wlozona i sie zalamala. Jestem zla, wsciekla i chce mi sie plakac.
bezplatne nadgodziny ???
Mam nadzieje ze Tz skonczy wczesniej i jeszcze dzis do Ciebie dojedzie

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Chyba coś mi dolega... Przeczyściło mnie, zwymiotowałam i cały czas mi gorąco
Rodzisz ?
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 12:55   #1888
Optymistka26
Zadomowienie
 
Avatar Optymistka26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 445
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

czy planujecie zakupy lozeczka turystycznego? Czy jakies inne rozwiazanie planujecie na wyjazdy do rodziny?
Jak zobaczylam ze turystyczna wersja wazy 10kg to sie zalamalam. Tez mi przenosne urzadzenie turystyczne

Cytat:
Napisane przez mamuska11 Pokaż wiadomość
Fajnie sie was czyta odrazu mi lepiej bo według mojego Tż to wszystkie kobiety w ciazy ktore widział lub znał to jakoś normalnie sie zachowywały a tylko ja tak sapie cały czas i marudzę i jęcze w nocy jak mnie brzuch boli albo na bok nie moge sie przewrócić i te bole głowy i mdlosci i zgaga a mowi sie ze ciaza to nie choroba....a noc znowu w bólach jak na okres i nawet Apap juz nie pomaga

Halinka trzymaj sie i jedz do szpitala jak sie nie polepszy bo to niebezpieczne tak samej w domu bo jak zemdlejesz to juz raczej nie zdążysz zadzwonić do Tż...

Zuken fajny ten twój brzuszek ja taki miałam w 6 miesiącu teraz to wyglądam jakbym bliźniaki nosiła i nawet zdjeć nie robię bo nie chce sie sama dobijać spuchlam jak balon i nie wiedziałam ze cellulit mozna miec na całym ciele nie mówiąc o rozstepach takze za kolanami a po drugiej ciazy myślałam ze juz gorzej byc nie moze a jednak...

Ja tez słabo sie czuje chyba przez te upaly leżę w ogródku w cieniu a Zuza sobie biega i sie bawi sama normalnie kochana dziewczynka nic przy niej nie trzeba robic

Do Tż sie nie odzywam mam go juz dość drażni mnie nawet tym ze jest obok i oddycha a tak na serio to mam wrażenie ze nic a nic mnie nie rozumie...

Szkoda ze nie mozemy wszystkie sie extra czuc i smigac w ciazy jakby tylko nam brzuszki doklejono ale juz malutko zostalo wiec damy rade. Kto jak nie my?
__________________

Optymistka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 12:55   #1889
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Optymistka, rozumiem, że jesteś wściekła. Zawsze mnie wkurza, jak ci prywaciarze wykorzystują pracowników! Kiedyś pracowałam w firmie spedycyjnej i tam tak nam nabijali nadgdziny, że pracowało się 9godzin, bo niby w trakcie przysługiwała nam przerwa godzinna, ale w praktyce nie pozwalano nam na nią chodzić i codziennie wyrabialiśmy dodatkową godzinę za darmo... ech, dobrze, że już mnie tam nie ma. Ale czy to znaczy, że jak już tż twój się urwie, to zaczyna urlop i masz go całego dla siebie? Na ile? Napisz mi, czy czytałas coś z książek, które ci polecałam?
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 12:56   #1890
mysia111
Zadomowienie
 
Avatar mysia111
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 204
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez pentuerka Pokaż wiadomość
Nie zauważyłam, żeby była zazdrosna, ale my bardzo dbamy i dużo rozmawiamy na ten temat. Jak kupuje dla Małej to starsza też coś dostaje. Opowiadamy jak będzie jak się pojawi i że będzie starszą siostrą i będzie bardzo ważna dla Helenki. Mówimy i okazujemy dużo czułości, tz zachwyca się starszą, ale to tak naturalnie, że jest śliczna mądra.

Zauważyłam mimo to że ostatnio jest kapryśna, irytująca wręcz i bada chyba na ile może wejśc na głowę. Ma jakiś kaprys, robi awanturę po czym odpuszcza jakby nigdy nic...i tak potrafi kilka razy dziennie.

Wszystko okaże się, w praniu. Jak E. mówi, że ona jest najukochańsza bo pierwsza to tż mówi, że obie będą najukochańsze i tak samo kochane. I, żeby jako rodzina jesteśmy dla siebie najważniejsi.

Powiem ci ze ja juz jak byłam w 1 ciąży to postanowiłam sobie że bede mówic memu dziecku jak bardzo je kocham, jakie jest wspaniałe itp bo sama takich słów nie słyszałam zbyt często od rodziców mimo ze wiem że mnie mega kochaja. Dlatego nieraz moja słyszy ode mnie czy TŻ że jest naładniejsza, najlepsza itp. Ma tez praktycznie wszystko co chce - jak kupilismy dzidzi łózeczko itp to jej też zrobilismy remont pokoju. TŻ poswięca jej duzo czasu - wypady na rower, rolki, basen itp.
A jakaś taka zazdrosna się zrobiła.
No zobazcymy, jak to wyjdzie w praniu.

Cytat:
Napisane przez kro0pka Pokaż wiadomość
jaki to wózek? pochwal się

X-Lander X-Move 2014 (2 w 1).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (12,1 KB, 26 załadowań)
mysia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-28 20:06:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.