Psy - cz. III - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-20, 19:51   #1351
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez Rottie Pokaż wiadomość
Już są

Zazdroszczę Ci tych emocji czekania na swojego psiaka!

Cytat:
Napisane przez inga21 Pokaż wiadomość
Ma około 10,5 miesiąca Ze mną jakieś 4,5 miesiąca
Śmieszna jest, ma strasznie dziwne reakcje na nowe rzeczy. Albo do tego 'gada' swoimi 'aaałłłłł' itp, albo tyla łapą i nosem, albo się czai, gdzie normalny pies podszedłby, obwąchał i zostawił

Czuje się znakomicie Olej parafinowy mi wczoraj chciała cały zeżreć, bo przecież taaakie pyszne Dzisiaj zdążyła wciągnąć śniadanie, kość i boksować się z Łapsem, więc wszystko w jak najlepszym porządku
Nie wyszły Ale i tak nic nie zauważę, ona jak połknęła to takie malusie kawałki max 3 mm. Idę do pracy wieczorem, więc zostanie pod obserwacją siostry, mam nadzieję że dalej będzie wszystko ok.
Uff to dobrze, co za sierota pocieszna :P

Dziewczyny, szczyl mi się zakochał ! Zaczęło się w weekend, leciutki romansik, dziś byliśmy na wspólnym spacerze, 2 godziny szaleństw, po czym jak już dziewczyny odjechały w siną dal to Balu spędził pół godziny pod drzwiami popiskując, a potem przyszedł tulić się do mojego męża, na skargę! Śmieliśmy się, że teraz chce podpytać jak to jest z tymi dziewczynami, bo ewidentnie kleił się i żalił Adamowi, na mnie nie zwracał uwagi Dziewczynkę wybrał sobie całkiem całkiem, nie powiem, jako "teściowa" też ją kocham
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 20:21   #1352
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Psy - cz. III

Rottie takie małe pędraki
Spotkałam dzisiaj sąsiadkę ze szczylkiem Co mnie zdziwiło, bo jak wyjeżdżałam to ją spotkałam z ich starowinką psicą. I pytam czy to nowa sąsiadka czy może od córki, a ona na wakacje pojechała. I się dowiedziałam, że starowinka w poniedziałek weszła do wody, dosłownie woda po kostki, ale w jednym miejscu był uskok i tam się wir zrobił i pies zaczął się topić. Dobrze, że jakiś facet tam był to skoczył do wody po psa, bo sąsiadka nie wiedziała co robić tylko stała na brzegu, wrzeszczała i płakała jednocześnie. Psa wyciągnął, pojechali do weterynarza, ale on już żadnych szans nie dał, bo za dużo wody w nią wpłynęło, a ona stara, więc nawet nie dała rady sama się tego pozbyć. I w sumie umarła w gabinecie jak wet jeszcze kombinował co może zrobić żeby jej pomóc.
A sąsiedzi sobie nie umieli poradzić z tym, że w domu nagle cicho, że nikt się nie tuli i pojechali do schronu i wzięli małą psią biedę
Milowy się już zapoznał ze sąsiadką. I stwierdzam, że zazdrośnik z niego jest przeokrutny i trzeba coś z tym zrobić
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 20:40   #1353
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez anlejka Pokaż wiadomość
Rottie
Milowy się już zapoznał ze sąsiadką. I stwierdzam, że zazdrośnik z niego jest przeokrutny i trzeba coś z tym zrobić
Szczekal czy płakał?
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 20:46   #1354
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez Rottie Pokaż wiadomość
Dalej to do mnie nie dociera

trocka, miałam być, ale nie będę jednak
Szkoda, liczyłam na zapoznanie :p chociaż i tak już jutro jadę do domu

wysłane z telefonu
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 21:20   #1355
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Szczekal czy płakał?
Szczekał. Był przy mnie i jak maluch do mnie podszedł i wyciągnęłam w jego stronę rękę, to milowy zaczął się rzucać. Warczeć, szczekać, jakby mu szczeniak kość zeżarł przynajmniej i narobił w legowisku
Ale jak na przykład sąsiadka szczyla trzymała na rękach, a ja go głaskałam to milowego kompletnie to nie ruszyło
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 21:22   #1356
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez anlejka Pokaż wiadomość
Rottie takie małe pędraki
Spotkałam dzisiaj sąsiadkę ze szczylkiem Co mnie zdziwiło, bo jak wyjeżdżałam to ją spotkałam z ich starowinką psicą. I pytam czy to nowa sąsiadka czy może od córki, a ona na wakacje pojechała. I się dowiedziałam, że starowinka w poniedziałek weszła do wody, dosłownie woda po kostki, ale w jednym miejscu był uskok i tam się wir zrobił i pies zaczął się topić. Dobrze, że jakiś facet tam był to skoczył do wody po psa, bo sąsiadka nie wiedziała co robić tylko stała na brzegu, wrzeszczała i płakała jednocześnie. Psa wyciągnął, pojechali do weterynarza, ale on już żadnych szans nie dał, bo za dużo wody w nią wpłynęło, a ona stara, więc nawet nie dała rady sama się tego pozbyć. I w sumie umarła w gabinecie jak wet jeszcze kombinował co może zrobić żeby jej pomóc.
A sąsiedzi sobie nie umieli poradzić z tym, że w domu nagle cicho, że nikt się nie tuli i pojechali do schronu i wzięli małą psią biedę
Milowy się już zapoznał ze sąsiadką. I stwierdzam, że zazdrośnik z niego jest przeokrutny i trzeba coś z tym zrobić
O matko, coś okropnego, nie chciałabym przeżyć niczego takiego
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 21:29   #1357
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
O matko, coś okropnego, nie chciałabym przeżyć niczego takiego
Noo, ja w ogóle nie wiem co się dzieje u nas z wodą. Bo Wisła u mnie jest jeszcze w miarę płytka. Najwyżej sięga po szyję. No chyba, że jest po wielkim deszczu. No ale to wtedy się do wody nie wchodzi i psa nie wpuszcza.
Kilka lat temu kolega poszedł na spacer z psem. Upał, wody po kostki, to wpuścił go do wody żeby się ochłodził. Pies poszedł i bum! Woda go porwała. Dosłownie porwała. Pies był i nagle go nie ma. Znalazł się kilka kilometrów dalej, też się utopił.
I to nie był jork czy inny mały pies. To był bernardyn. To jest jednak bydlę, a woda o w sumie słabym prądzie go porwała.
Także Milowy w wodzie jest zawsze na smyczy, bo ja się panicznie boję otwartych przestrzeni wodnych i jakby się coś takiego stało to ja nie jestem w stanie nawet wejść do tej wody. A tak to zawsze mam smycz.
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-21, 07:01   #1358
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Psy - cz. III

Kuzynka Tz ostatnio otworzyla drzwi auta i pies wybiegl prosto na ulice pod samochod owczarek francuski. Na miejscu mu pekl kregoslup i musieli go uspic . Nawet chyba Cookie przezywa zalobe bo wczoraj sie nigdzie nie ruszyl tylko lezal w nogach Tz'a a to byl nasz dobry kumpel

Anlejka no to faktycznie zazdrosnik.
Cookie to by raczej spojrzal na konkurenta ze wzrokiem"odsun sie to moje smaczki" . Cookie raczej nie jest zazdrosny. W szkolce wymianiamy sie tez psami czasem. Ale raz na takim grupowym spacerze pomagalam kolezance bo miala dwa psy to Tz mowi ze jak Cookie widzial mnie z tym drugim psem to kilka razy poplakiwal sobie pod nosem.
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 08:01   #1359
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Psy - cz. III

Rottie lubisz duże psy.
Dasz radę wychować tak wielkiego psa?
Ja bym nasrała w gacie uciekając przed takim
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 09:24   #1360
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
O, super, dzięki

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Rottie co to za rasa ?

A ja nie zazdroszcze oczekiwania bo sama czekalam na swojego ostatnio pare miesięcy i myślałam, że oszaleje z niecierpliwości
Choć teraz też ledwo co nie oszaleje, bo mi wszystko wpierdziela... no, może nie długopisy
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 09:50   #1361
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Psy - cz. III

Karolina no właśnie nigdy nie było jakiegoś problemu Maniek od koleżanki bez problemu może się do mnie przytulać, łasić, mogę go karmić żarciem milowego, a on nawet nie zareaguje. Umbra labradożyca tak samo. Może temu, że je poznał za szczeniaka? Figa z osiedla też pierwsze jak się spotykamy to idzie do mnie, a potem się wita z Milowym. I też bez problemu, ale też się znają od szczeniaka. Ale na żadnego dorosłego psa tak nie reaguje. Więc nie wiem czy zirytowało go, że jest szczeniakiem i do mnie idzie czy coś innego. W sumie akitę małą też zwarczał jak chciałam ją pogłaskać, więc może być tak, że na szczeniaki tak reaguje.

Cyska obejrzałam Twoje modeliniaki z fimo lepisz czy jakiś inny twór?

Edytowane przez anlejka
Czas edycji: 2014-08-21 o 09:52
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-21, 10:01   #1362
a_na
Rozeznanie
 
Avatar a_na
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 690
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
A ja nie zazdroszcze oczekiwania bo sama czekalam na swojego ostatnio pare miesięcy i myślałam, że oszaleje z niecierpliwości
Oj tam, ja na pierwszego psa czekałam ponad 15 lat,a na moją wymarzoną,z upatrzonej hodowli czekałam 2 lata
__________________
Zapraszam na nie-wizażowe stronki...
SPANIELE DO ADOPCJI
http://psitulisko.w.interia.pl
a_na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 10:24   #1363
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez anlejka Pokaż wiadomość

Cyska obejrzałam Twoje modeliniaki z fimo lepisz czy jakiś inny twór?
tak fimo teraz przeniosłam sie troche na masę cukrową i robię torty tzn robię... zrobilam dopiero jeden
Cytat:
Napisane przez a_na Pokaż wiadomość
Oj tam, ja na pierwszego psa czekałam ponad 15 lat,a na moją wymarzoną,z upatrzonej hodowli czekałam 2 lata
Aj no da się, ja o poprzedniego męczylam rodziców 3 lata. Ale z tym bylo tak że mialam mieć z jednej hodowli, juz prawie, juz za tydzień, już wszystko czeka, juz prawie go tule.... i sie okazało że jest wnętrem i troche sie przestraszylam i musialam czekać na narodziny innych szczeniąt
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 11:25   #1364
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Dot.: Psy - cz. III

My też nie mamy z kim spacerować Mieliśmy tak ok 10 fajnych psich kolegów na spacery to wszyscy się przeprowadzili I zostały same osiedlowe burki, które nie umieją się zachować. Jeden drze japę 24/h, drugi spaniel jak widzi C. to leci i z rozpędu na nią wpada, młoda się przewraca i teraz się go boi i muszę ją osłaniać, dwa następne nie wiedzą co to spacer Reszta podobnie.
A młoda boi się większych psów i nie mam z kim tego ćwiczyć. Więc beznadzieja, bo nie mamy się z kim teraz bawić, a że jej jazda samochodem dalej leży, a ja nie mam dużo czasu to jakieś zajęcia grupowe odpadają (dojazd trwa około godziny).
Miałyśmy fajnego beagla to jego właścicielka się wprowadziła i zostawiła psa pod opieką rodziców. W ciągu 2 tygodni tak zdziczał, że nie da do siebie podejść żadnemu psu, rzuca się, nie umie chodzić na smyczy Szkoda psa.

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
Choć teraz też ledwo co nie oszaleje, bo mi wszystko wpierdziela... no, może nie długopisy
Bardzo śmieszne

Młodej dalej nic nie jest po tych długopisach, więc mam nadzieję że już nic się nie stanie.
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 14:07   #1365
Rottie
Zadomowienie
 
Avatar Rottie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 739
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Rottie lubisz duże psy.
Dasz radę wychować tak wielkiego psa?
Ja bym nasrała w gacie uciekając przed takim
Jakbym się bała, to bym się nie zdecydowała Poza tym wielkość nie ma tu nic do rzeczy, jeśli już bym się miała czegoś bać, to raczej tego charakteru. Ale ja właśnie tego szukałam.
Kanar to molos w 100%, a mało już dzisiaj takich zostało. Nie wyobrażam sobie mieć innego psa

Cyska, presa canario

Za miesiąc jadę je wymiziać niuniuniuniuniu
__________________
Każdy niech zobaczy tyle, na ile głęboko patrzy.
Rottie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 14:24   #1366
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
O, super, dzięki

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Rottie co to za rasa ?

A ja nie zazdroszcze oczekiwania bo sama czekalam na swojego ostatnio pare miesięcy i myślałam, że oszaleje z niecierpliwości
Choć teraz też ledwo co nie oszaleje, bo mi wszystko wpierdziela... no, może nie długopisy
Cytat:
Napisane przez a_na Pokaż wiadomość
Oj tam, ja na pierwszego psa czekałam ponad 15 lat,a na moją wymarzoną,z upatrzonej hodowli czekałam 2 lata
No ja psa chcialam od kiedy tylko pamietam ale musialam dojrzec emocjonalnie zeby sie na jednego zdecydowac - albo bardziej to Tz musial mnie "postawic prawie przed faktem dokonanym" (bo 7 lat spedzilismy na dyskusji o psach ile ja czasu zmarnowalam). Ale teraz te dwa tygodnie wydaja sie wiekami
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 15:05   #1367
134ee42273c188326c7d135a8ec6bae158ae6ed6_65555cb7a917c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 488
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez Rottie Pokaż wiadomość
Cyska, presa canario
Wklepałam sobie w google, pokierowało mnie na youtube, na filmik z 4 takimi psami i momentalnie wyobraziłam sobie sytuacje, w której stanęłabym z nimi twarzą w twarz Zawał na miejscu.

Kiedyś w ogóle miałam taką sytuację z 3 owczarkami niemieckimi, za czasów jak jeszcze byłam gówniarą, z 13 czy 14 lat, szłam nad odrę z koleżanką przez takie opustoszałe tereny i z daleka, sprzed jakiegoś samotnego budynku wybiegły na nas 3 takie wielkie ONy
Nigdy w życiu nie zapomnę tego strachu :P Wracałyśmy potem jakąś boczną dróżką przez las :P
W ogóle psów ja się zawsze bałam, no i przyznam szczerze, że Dafi mnie trochę z tym lękiem oswoiła Ale nie do końca.

A jeśli chodzi o molosy to mi się marzy mastif angielski
Moooże w bardzo dalekiej przyszłości
134ee42273c188326c7d135a8ec6bae158ae6ed6_65555cb7a917c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 15:41   #1368
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Psy - cz. III

[1=134ee42273c188326c7d135 a8ec6bae158ae6ed6_65555cb 7a917c;47799083]Wklepałam sobie w google, pokierowało mnie na youtube, na filmik z 4 takimi psami i momentalnie wyobraziłam sobie sytuacje, w której stanęłabym z nimi twarzą w twarz Zawał na miejscu.

[/QUOTE]

Te molosy z filmu merdają ogonami, za płotem stoi ich właściciel
Ale i tak nie chciałabym tamtędy przechodzić.
Ja w przyszłości będę miała pinczera miniaturowego, Cavaliera, lub następnego labradora. Teraz mam pełne stadko, łącznie z kotem.
Oglądnęłam następny film, facet w niebieskiej bluzce z 4 psami na jednym otwartym podwórku, tu bym padła na zawał.

Edytowane przez Sylwia1900r
Czas edycji: 2014-08-21 o 15:47
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 15:48   #1369
134ee42273c188326c7d135a8ec6bae158ae6ed6_65555cb7a917c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 488
Dot.: Psy - cz. III

Tak wlasnie podejrzewalam, ale i tak moje mysli biegna swoim torem ^^
Wyobrazam sobie, ze jestem na spacerze na jakichs lakach i ni stad, ni zowad wybiegaja takie cztery z checia mordu masakra brr!
Ja za kilka miechow planuje drugiego goldasa
Ale jakbym miala duzo kasy i warunki to na pewno na dwoch psach by sie nie skonczylo :P
134ee42273c188326c7d135a8ec6bae158ae6ed6_65555cb7a917c jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-21, 18:37   #1370
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Psy - cz. III

Mam ankietę!

https://www.surveymonkey.com/s/DHFDZQX

Tak, że jeśli macie chwilę i możecie mi pomóc, to będę zobowiązana Powinna zająć ok. 10 minut.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 19:00   #1371
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy - cz. III

wypełniłam, ale mam wątpliwości. Bo tam gdzie są pytania dotycząc psa (wiek, płeć) nie ma opcji żeby wybrać dwie różne odpowiedzi, a ja mam dwa piesełki...
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 19:03   #1372
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Psy - cz. III

lexie mówiła, że trzeba wybrać tego, z którym się jest najbardziej związanym (ew. losowo :P)
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 19:08   #1373
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy - cz. III

No to ja wybrałam podświadomie blabladora. A w ogóle, jak wypełniałam pierwszą część to dotarło do mnie jaka jestem popieprzona i jakiego mam ☠☠☠☠☠☠☠ca na punkcie psów.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 19:11   #1374
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
No to ja wybrałam podświadomie blabladora. A w ogóle, jak wypełniałam pierwszą część to dotarło do mnie jaka jestem popieprzona i jakiego mam ☠☠☠☠☠☠☠ca na punkcie psów.
Spoko Ja tylko przeczytałam pytanie o stracie psa i momentalnie łzy stanęły mi w oczach

Siedzę i drugi dzień z rzędu oglądam serial. Odcinek za odcinkiem. Bo nie jestem w stanie robić nic innego, bo ząb mnie napiernicza U dentysty byłam dziś, naprawiła mi inne dwa zęby tak na zapas, a ten co boli powiedziała, że trzeba rwać. Ale ona nie wyrywa zębów, bo nie ma tyle siły i boi się Więc musiałam szukać dzisiaj innego dentysty, który mi wyrwie zęba już, teraz, zaraz. Więc jutro czeka mnie rzeźnia
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 19:30   #1375
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Psy - cz. III

wypełnione.
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 20:20   #1376
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Psy - cz. III

Tak, w instrukcji to jest Żeby brać tego z którym się czuje najsilniej związanym, ew. tego który już dłużej z nami jest
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 20:22   #1377
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy - cz. III

a idźże Ty z taką ankietą wyszło mi na pierwszej części, że mam kuku na muniu...
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 20:25   #1378
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Psy - cz. III

E tam e tam, tam nie ma wychodzić nikomu żadne kuku na muniu Bo to nie bada żadnej normy kontra nienormalności

Mam 11 wypełnień Ciekawe kiedy dobiję do wymaganych 100
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 23:41   #1379
a_na
Rozeznanie
 
Avatar a_na
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 690
Dot.: Psy - cz. III

Zrobione.
A nie da się udostępnić ankiety na fb ?
__________________
Zapraszam na nie-wizażowe stronki...
SPANIELE DO ADOPCJI
http://psitulisko.w.interia.pl
a_na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 06:43   #1380
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Psy - cz. III

Lexie wypełnione, bardzo fajna ankieta! Tylko nie mogłam wpisać wieku odpowiedniego Bala, bo on ma teraz 9 miesięcy a nie rok, ale jak wpisywalam inne warianty to ankieta marudzila postaram sie dzis popchnąć ankietę dalej moze napisz tez w wątku wizazowym z ankietami?


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-22 11:51:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:10.