Colorstay Revlon - raz jeszcze :D :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-19, 11:57   #1
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621

Colorstay Revlon - raz jeszcze :D :D


dziewczątka które używają tego podkładu ... mam pytanka czy podkład ten jest łatwo dostępny ? Czy nie wiecie czy można dostać próbkę ? do jakiej cery przeznaczony jest ten podkład ? I czy któraś z was używa puder sypki na ten podkład ? przeglądałam KW ,ale naprawdę nie mogę się zdecydować który puder był by dobry , chodzi mi o puder sypki matujący ... może któraś z was używa tego podkładu , i jaki puderek na to ?
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-19, 13:21   #2
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: Colorstay Revlon - raz jeszcze :D :D

Z tego co zdążyłam zauważyć to podkład ten znajduje się w każdej dobrej drogerii. Z próbkami to nie wiem bo nigdy nie pytałam o nie (ale chyba zacznę pytać bo mam w planach kupić go sobie na jesień). Kosztuje coś między 60 a 70 zł. A z tego co czytałam na kw to dużo wizażanek mających cerę tłustą używa go i jest zadowolonych z niego chociaż nie ma właściwości wybitnie matujących stąd może warto przypudrować nosek dodatkowo sypkim pudrem ?? .
Poczekaj jeszcze na wypowiedzi innych wizażanek i ja się również podpisuję pod tym wątkiem.
Pozdrawiam
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-19, 13:29   #3
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: Colorstay Revlon - raz jeszcze :D :D

hihi ja mam cerę mieszaną , niestety w niektórych miejscach (np .przy nosku ) ma tendencję do wysuszania się i boję się ,że podkład mógł by mi wysuszyć te miejsca i brzydko je podkreślić ... dlatego rozglądam się za próbkami chyba ,że aby mi się skórka nie wysuszyła zbytnio pod podkład używałabym jakiegoś tłuściutkiego kremiku np. NIVEA ... zawsze go używałam ,a potem tak "pięknie" się błyszczałam
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-19, 14:33   #4
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Colorstay Revlon - raz jeszcze :D :D

Pod ten podkład trzeba uzyć dobrze nawilżającego kremu ja mam cerę mieszaną i on mi matuje na długo

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-19, 16:50   #5
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: Colorstay Revlon - raz jeszcze :D :D

Iwonkolodz a czy powiedziałabyś mi jakiego kremiku używasz ? proszę tylko nie mów ,że dla każdego nie każdy krem jest dobry ,wiem ,że to prawda ,ale ja niestety nie jestem w stanie próbować teraz wszystkich kremów po kolei i będe Ci wdzięczna jeżeli powiesz mi jak się nazywa kosmetyk którego Ty używasz pod podkład Revlon ... może poprostu zdobęde próbkę tego kremu i sprawdzę go ,ale myślę ,że skoro mamy taką samą cere to by chyba nie było problemu.
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-19, 17:24   #6
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: Colorstay Revlon - raz jeszcze :D :D

a i jeszcze jedno ... nie wiem czy dobrze zrozumialam ,ale w jednej z opini w KW jakaś wizażanka napisała ,że Revlon Colorstay jest to podkład liftingujący (jeżeli dobrze przeczytałam i zrozumiałam) ... czy to znaczy ,że nie może być stosowany jeżeli ktoś ma młodą cerę np. ja , 16 letnią
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-19, 17:27   #7
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Colorstay Revlon - raz jeszcze :D :D

Sa rozne rodzaje podkładow Revlona - w tym liftujący. Colorstay nie ma takich wlasciwosci z tego co sie orientuje

pozdrawiam
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-07-19, 21:05   #8
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: Colorstay Revlon - raz jeszcze :D :D

no tak już sie doczytałam
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-19, 23:21   #9
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Colorstay Revlon - raz jeszcze :D :D

Proszę bardzo Używam różnie Lubię mieć kilka bo mi się nudzą Znaczy się kremy do twarzy na dzień teraz używam Hydraphase XL La Roche Posay ze względu na te wszystkie bariery ochronne a ja starszawa już jestem, więc dbać muszę o powłokę zewnętrzną Ale używałam również i się pod ten podkład sprawdzały Polleny Ewy Magia Kwiatów do cery naczynkowej, Erisa do cery naczynkowej nawilżający chyba aktywnie, jakiś niestety nie pamiętam Vichy też był dobry, krem na dzień z serii formuła norweska Neutrogeny to tyle co pamiętam
Colorstay ma właściwości silnie kryjące i matujące, liftingowych nie ma

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-20, 09:16   #10
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: Colorstay Revlon - raz jeszcze :D :D

dzięki słonko jeszcze sobie tam przejrze KW i może uda mi się znaleźć coś dla mnie...może uda mi się jakieś próbki z apteki wyciągnąć no a własnie...to jaki puder sypki był by dobry na ten podkład ?
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-20, 12:25   #11
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: Colorstay Revlon - raz jeszcze :D :D

a i jeszcze chciałam zapytać czy używacie może jakiegoś MLECZKA DO DEMAKIJAŻU ,które bez problemu zmywa Revlona ? ,bo podobno bardzo trudno się go zmywa.
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-07-20, 12:42   #12
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Colorstay Revlon - raz jeszcze :D :D

Ja jakoś nie mam z tym problemu. Uzywałam zarówno żelu do demakijażu z serii naczynkowej Erisa, jak i pianki do demakijazu Biothermu a ostatnio Polleny Ewy do demakijażu 3 w 1.

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-21, 12:54   #13
Marta27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 43
GG do Marta27
Re: Colorstay Revlon - raz jeszcze :D :D

Ja także używam Colorstay. Mam cerę tłustą i ten podkład jest dla mnie rewelacja. Odkryłam bardzo dobry puder sypki za 6 zł !!!!! Zuzywam już trzecie pudełeczko. Firma znana Ados i jest go bardzo duzo bo aż 25g. Przekonałam sie że droższe kosmetyki nie zawsze muszą byc lepsze. Polecam ten puder.
Pozdrawiam
Marta27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-21, 13:04   #14
201708230959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 50
Re: Colorstay Revlon - raz jeszcze :D :D

sergeevna napisał(a):
> a i jeszcze jedno ... nie wiem czy dobrze zrozumialam ,ale w jednej z opini w KW jakaś wizażanka napisała ,że Revlon Colorstay jest to podkład liftingujący (jeżeli dobrze przeczytałam i zrozumiałam) ... czy to znaczy ,że nie może być stosowany jeżeli ktoś ma młodą cerę np. ja , 16 letnią

Ojej dziewczyny kochane, czemu Wy w tak mlodym wieku zaczynacie uzywacie juz tak ciezkich kosmetykow? Przeciez takiej buzce to wystarczy maskara i blyszczyk
Nie odbierz tego jako moje czepianie sie, albo zrzedzenie ale jakos tak mi szkoda...

Dominika
201708230959 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-21, 23:00   #15
lil_margo
Rozeznanie
 
Avatar lil_margo
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 502
Re: Colorstay Revlon - raz jeszcze :D :D

Sergeevna, slonko Wydaje mi sie ze twoja naprawde sliczna twarz i cera nie potrzebuja tak kryjacego podkladu jakim jest Colorstay. Moim zdaniem powinnas zainwestowac w lzejszy podklad , niekoniecznie az tak bardzo matujacy (jesli zaczniez sie swiecic w ciagu dnia, mozesz po prostu sie troszke przypudrowac ). Colorstay bedzie moim zdaniem wygladal na tobie bardzo nienaturalnie. Sama piszesz w postach, ze nie masz wiekszych problemow z cera, procz swiecenia (ale kto sie teraz nie swieci?) i cieni pod oczyma. Sadze, ze wystarczy dobry korektor, lekki podklad (chociaz patrzac na twoje zdjecie uwazam ze i podklad jest zbedny), i puder sypki. Aha i zrezygnowalabym na twoim miejscu z kremu Nivea... Przynajmniej ze stosowania go na cala twarz. W KW jest mnostwo nawilzajacyh kremw odpowiednich dla twojej buzi.
lil_margo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-22, 07:31   #16
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: Colorstay Revlon - raz jeszcze :D :D

hihi misiaczki ja sama nie wiem ... szukam podkładu kryjącego , bo jak używałam tych wczesniejszych mniej kryjących to nawalałam ich sobie taką ilość ,że to strach był patrzeć...a jak bym znalazła jakiś fajny kryjący to może by się to zmieniło ,może wystarczyło by lekkie muśnięcie po buźce i tyle A ciemu mówicie ,że będzie wyglądał nienaturalnie podobno wygląda bardzio naturalnie
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-22, 17:23   #17
pikusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 126
Re: Colorstay Revlon - raz jeszcze :D :D

Spróbuj kremu Loreala Hydrafresh do cery mieszanej, jest leciutki, dobrze nawilżający, doskonały na lato.Co do w.wym.podkładu, nie polecam dla młodej cery. Jest dobry, ale dla cer z poważniejszymi problemami.Jesli zaczniesz od ciężkich podkładów teraz, to co za 10... 20 lat? Nie łudź się, takie trwałe, mocno kryjące fluidy nie sa bez znczenia dla kondycji skóry.Coś za coś
pikusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-22, 20:15   #18
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: Colorstay Revlon - raz jeszcze :D :D

niewątpie ,że macie dużo racji ... heh ,może rzeczywiście poszukam czegoś lżejszego ,w dodatku po wakacjach cera ładnie wygląda jest opalona ,zarumieniona i szkoda ukrywać to pod make'upem
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-22, 21:53   #19
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Colorstay Revlon - raz jeszcze :D :D

A może na lato wystarczy zwykły krem tonujący odpowiednio dobrany do skóry ??? Pięknie podkresli opaleniznę i będzie ładnie na buzce wygladał

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:08.