Ceny w sklepach stacjonarnych (Sephora, Douglas) a w sklepach internetowych - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-03, 20:54   #31
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Ceny w sklepach stacjonarnych (Sephora, Douglas) a w sklepach internetowych

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Nieuczciwe to jest sprzedawanie flaszki za 300 zl, podczas gdy w innym miejscu mozna ja kupic za np 150 Przeciez sa perfumerie internetowe, ktore maja stacjonarne sklepy i na dodatek maja normalne ceny, a nie wziete ze tak powiem z kosmosu.
Gdybym zarabiala kokosy to pewnie bym kupowala w D. czy S. bo co tam 200 zl roznicy Ale rozsadny czlowiek nie wyda wiecej na cos, co moze w innym miejscu kupic za mniejsza ilosc gotowki.
Owszem, kiedys kupowalam stacjonarnie, bo nie bylo innego wyjscia, ale teraz nie widze sensu.

Co do testowania. Z tym podchodze ostroznie i jeden psik na nadgarstek wystarczy, bo nigdy nie wiadomo czy zapach mi sie spodoba (nawet jesli opisy ma przecudne), a smierdziucha ciezko pozbyc sie ze skory
A ja, gdybym zarabiała te kokosy, to i tak nie chodziłabym do Douglasa, czy Sephory, ale leciałabym do Quality, Lulua albo Mon Credo.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 22:39   #32
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Ceny w sklepach stacjonarnych (Sephora, Douglas) a w sklepach internetowych

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Nieuczciwe to jest sprzedawanie flaszki za 300 zl, podczas gdy w innym miejscu mozna ja kupic za np 150
Tak "wyrwę" to zdanie. Nie uważam że jest to nieuczciwie, to po prostu wolny rynek, mogą sprzedawać i za 1000zł, kwestią jest tylko to, czy znajdą kupca
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 10:14   #33
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Ceny w sklepach stacjonarnych (Sephora, Douglas) a w sklepach internetowych

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
A ja, gdybym zarabiała te kokosy, to i tak nie chodziłabym do Douglasa, czy Sephory, ale leciałabym do Quality, Lulua albo Mon Credo.
Tyz prawda Chociaz....moze bysmy poszly krok dalej i stworzyly wlasne perfumy sygnowane naszym nazwiskiem

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Tak "wyrwę" to zdanie. Nie uważam że jest to nieuczciwie, to po prostu wolny rynek, mogą sprzedawać i za 1000zł, kwestią jest tylko to, czy znajdą kupca
Jasne Odnioslam sie tylko do uczciwosci testowania perfum w D czy S. a kupowania w internecie. Bo niby dlaczego ma to byc nieuczciwe? Nikogo sie nie oszukuje, nikomu nic nie obiecuje
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 17:27   #34
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ceny w sklepach stacjonarnych (Sephora, Douglas) a w sklepach internetowych

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Odnioslam sie tylko do uczciwosci testowania perfum w D czy S. a kupowania w internecie. Bo niby dlaczego ma to byc nieuczciwe? Nikogo sie nie oszukuje, nikomu nic nie obiecuje
Absolutnie się zgadzam... Przecież to nie kradzież, testery po to są...
__________________
"Wybierz jedno dobre słowo, rozłóż je jak żagiel.
Przywołaj myślami dobry wiatr i pozwól mu się prowadzić w drodze do celu."
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-04 18:27:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:16.