Camp America - wątek zbiorczy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-17, 23:53   #181
pomaranczkaaa
Raczkowanie
 
Avatar pomaranczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: KRAKÓW
Wiadomości: 39
Dot.: Camp America - wątek zbiorczy

Ja wyjechałam w tym roku i wróciłam cała i zdrowa.Z wyjazdu zadowolona jestem
Jeśli to pierwszy Wasz taki wyjazd - aplikować !!! Jak coś, chętnie odpowiem na pytania
__________________
life sucks
pomaranczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 13:27   #182
xooox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 167
Dot.: Camp America - wątek zbiorczy

A ma ktoś pojęcie, czemu CCUSA (konkurencja dla Camp America & Camp Leadres) już nie działa? (www.ccusa.com.pl - na stronce nabór na poprzedni sezon 2012/13)
Bo czytałam całkiem dobre opinie - m.in. najwyzsze zarobki i najlepsze "ogarnięcie"
Ogólnie to spotkałam się też z narzekaniami, że na Camp America haruje się za marne grosze po 10h dziennie, no i to w sumie fakt, bo pośrednik swoje zdziera (stad tak pozornie niskie opłaty)
Nie chce odstraszać, ale im więcej czytam, tym mniej mam ochotę jechać
xooox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 10:44   #183
xooox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 167
Dot.: Camp America - wątek zbiorczy

Camp leaders też ma promocję i jest 10zł różnicy w cenie z CA
xooox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 13:50   #184
cytrynkaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 3
Dot.: Camp America - wątek zbiorczy

Kto wybiera sie w wakacje 2014 na camp z CL ?
cytrynkaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 21:13   #185
Meere
Raczkowanie
 
Avatar Meere
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków, Nowa Huta
Wiadomości: 313
Dot.: Camp America - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cytrynkaaaaaa Pokaż wiadomość
Kto wybiera sie w wakacje 2014 na camp z CL ?
Ja dzisiaj zaczęłam aplikację więc mam nadzieję, że mi się uda
Meere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 21:20   #186
meredith91
Wtajemniczenie
 
Avatar meredith91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 334
Dot.: Camp America - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cytrynkaaaaaa Pokaż wiadomość
Kto wybiera sie w wakacje 2014 na camp z CL ?
ja się wybieram, właśnie przedwczoraj wróciłam z USA z tą agencją polecam!
meredith91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 06:34   #187
cytrynkaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 3
Dot.: Camp America - wątek zbiorczy

na jakim Campie byłaś?
cytrynkaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 21:18   #188
meredith91
Wtajemniczenie
 
Avatar meredith91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 334
Dot.: Camp America - wątek zbiorczy

na Campie Wipigaki w Wisconsin
meredith91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 12:57   #189
Apelly
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 392
Dot.: Camp America - wątek zbiorczy

Może kiedyś też się wybiorę... ale póki co na to się nie zanosi. Ale Ameryka była zawsze moim marzeniem, aby ją zwiedzić.
Apelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 23:07   #190
doma_domi
Raczkowanie
 
Avatar doma_domi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 57
Dot.: Camp America - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xooox Pokaż wiadomość
A ma ktoś pojęcie, czemu CCUSA (konkurencja dla Camp America & Camp Leadres) już nie działa? (www.ccusa.com.pl - na stronce nabór na poprzedni sezon 2012/13)
Bo czytałam całkiem dobre opinie - m.in. najwyzsze zarobki i najlepsze "ogarnięcie"
Ogólnie to spotkałam się też z narzekaniami, że na Camp America haruje się za marne grosze po 10h dziennie, no i to w sumie fakt, bo pośrednik swoje zdziera (stad tak pozornie niskie opłaty)
Nie chce odstraszać, ale im więcej czytam, tym mniej mam ochotę jechać
CCUSA działa, byłam na spotkaniu informacyjnym w sprawie wyjazdu w sezonie 2013/2014. Można już się rejestrować na ich stronie
__________________
Lekarze/Rodzinka.pl/Prawo Agaty/Przepis na życie/Glee/Czas Honoru/Modern Family
doma_domi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 15:11   #191
Sewillka
Raczkowanie
 
Avatar Sewillka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: tam, gdzie najcieplej !
Wiadomości: 228
Dot.: Camp America - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pomaranczkaaa Pokaż wiadomość
Ja wyjechałam w tym roku i wróciłam cała i zdrowa.Z wyjazdu zadowolona jestem
Jeśli to pierwszy Wasz taki wyjazd - aplikować !!! Jak coś, chętnie odpowiem na pytania

Opowiedz co nie co o wyjeździe jeśli możesz

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez sabinkaa1 Pokaż wiadomość
No pieknie , ja kazdej zycze powodzenia . Ja na zime wracam do Polski wylot 20 wrzesnien . Jakby któras miala sie zahaczyc na połódniu Florydy , to dajcie znać , pomoge znalesc zakwaterowanie.

wyjechałaś do Miami z CL ?
__________________
AGH !

España

Włosomaniaczka
Sewillka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 14:15   #192
Anabela_
Raczkowanie
 
Avatar Anabela_
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 89
Dot.: Camp America - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cytrynkaaaaaa Pokaż wiadomość
Kto wybiera sie w wakacje 2014 na camp z CL ?
Ja się wybieram
Anabela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 11:23   #193
Oloosia
Rozeznanie
 
Avatar Oloosia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 593
Dot.: Camp America - wątek zbiorczy

Hej wszystkim!
Ja też się wybieram w 2014 na camp z CL Byłam w 2011 i to były najlepsze wakacje mojego życia!
Pozdrawiam!
Oloosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 14:54   #194
coccinellaaa
Raczkowanie
 
Avatar coccinellaaa
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 39
Dot.: Camp America - wątek zbiorczy

Hej, zastanawiam się właśnie czy aplikować na wyjazd Camp Leaders. Zawsze bardzo chciałam zwiedzić Stany. Trochę się tylko boję, że jak skończą się te 2 miesiace pracy, to potem nie będzie szansy na zwiedzanie, bo nie będzie z kim np...
Czy jak dostajecie się na taki wyjazd, to bilet powrotny macie od razu kupiony?
__________________
coccinellaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 08:39   #195
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Camp America - wątek zbiorczy

mam pytanie odnosnie opieki nad dziecmi niepelnosprawnymi. Czy ktos byl w takim charakterze? Moze cos wiecej o tym napisac?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 21:02   #196
blucantr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: nadmorze
Wiadomości: 16
Dot.: Camp America - wątek zbiorczy

ja planuję w te wakacje (po raz pierwszy) jechać do USA z CampLeaders lub CCUSA. Przyznam szczerze, że najbardziej zależy mi na pobycie tam, możliwości podróży i poznaniu nowych ludzi, zarabianie $ to kwestia drugorzędna (chociaż oczywiście nie narzekałabym gdyby trochę pieniędzy mi wpadło) ;P Zastanawiam się nad programem który wybrać i biurem. Może ktoś szuka współtowarzyszki? Zawsze łatwiej ogarnąć coś razem
blucantr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 14:14   #197
igor12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 53
Dot.: Camp America - wątek zbiorczy

Cześć,
Mam do was pytanie. Interesuje się wyjazdem za granicą aby sobie popracować i pozwiedzać
W tym roku sobie chyba jednak odpuszczę... 3 rok licencjata... sesja i do tego obrona licencjatu... A wiadomo jak na uczelniach jest... nigdy nie ma pewnej sytuacji... Niby się dogadasz a i tak wyjdzie odwrotnie...
Na 1 roku magisterki na pewno się zdecyduje
Chyba spotkałem się wyjazdami oprócz USA do UK i do Australii... ale było to jakiś czas temu i teraz sie nie orientuje jak to jest... Widzę, że branie mają zdecydowanie Stany...
Odnoście stanów to pamiętam, że były oferty pracy w aquaparku w CA ale nie dam sobie głowy uciąć...
Ktoś się orientuje na ten temat?
igor12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 10:03   #198
pomaranczkaaa
Raczkowanie
 
Avatar pomaranczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: KRAKÓW
Wiadomości: 39
Dot.: Camp America - wątek zbiorczy

lukrecja222 ja byłam w ubiegłe wakacje w USA i pracowalam jako special needs counsellor, opiekowałam się właśnie osobami niepełnosprawnymi, z tym,że głównie były to osoby starsze,a dzieci były tylko w ostatnich 2 tygodniach.
Wiadomo,praca ciężka, ale satysfakcjonująca
__________________
life sucks
pomaranczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 10:02   #199
sabinkaa1
Rozeznanie
 
Avatar sabinkaa1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: Camp America - wątek zbiorczy

Dla zainteresowanych , ja mieszkalam w USA przez wiele wiele lat , dalej mam tam najbliższa swoją rodzine którą często odwiedzam . Jakbyście miały jakies pytana odnośnie zycia czy podróży tam to piszcie mi na prv. Odpisze na bieżąco Pozdrawiam
__________________

Powrót za ocean 08.Sep.2012






If you loan someone money and never see them again it was probably worth it.




sabinkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 23:12   #200
Oloosia
Rozeznanie
 
Avatar Oloosia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 593
Dot.: Camp America - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez coccinellaaa Pokaż wiadomość
Hej, zastanawiam się właśnie czy aplikować na wyjazd Camp Leaders. Zawsze bardzo chciałam zwiedzić Stany. Trochę się tylko boję, że jak skończą się te 2 miesiace pracy, to potem nie będzie szansy na zwiedzanie, bo nie będzie z kim np...
Czy jak dostajecie się na taki wyjazd, to bilet powrotny macie od razu kupiony?
To zależy od programu. CL kupuje bilety w obie strony. Data wylotu to data rozpoczęcia Twojego kontraktu. Natomiast datę powrotu wybierasz sama. Ale oczywiście musi być to data przed wygaśnięciem wizy




Cytat:
Napisane przez blucantr Pokaż wiadomość
ja planuję w te wakacje (po raz pierwszy) jechać do USA z CampLeaders lub CCUSA. Przyznam szczerze, że najbardziej zależy mi na pobycie tam, możliwości podróży i poznaniu nowych ludzi, zarabianie $ to kwestia drugorzędna (chociaż oczywiście nie narzekałabym gdyby trochę pieniędzy mi wpadło) ;P Zastanawiam się nad programem który wybrać i biurem. Może ktoś szuka współtowarzyszki? Zawsze łatwiej ogarnąć coś razem
Ja osobiście polecam CL. Byłam z nimi w 2011 r. i jadę w tym. Nie spotkały mnie żadne przykrości, byli bardzo zawsze pomocni, ogarniali wszystko rzetelnie (odpukać). Polecam!




Cytat:
Napisane przez igor12345 Pokaż wiadomość
C
Odnoście stanów to pamiętam, że były oferty pracy w aquaparku w CA ale nie dam sobie głowy uciąć...
Ktoś się orientuje na ten temat?
Są różne programy, które oferują różne możliwości pracy. Musisz poszukać na stronach. CL na przykład oferuje tylko campy (chociaż z tego, co widziałam są też resorty). Ale każdy program reguluję te kwestię trochę inaczej. Kiedy szukałam takiego wyjazdu w 2011 znalazłam jakiś program, gdzie była praca w kasynie... Takie informacje znajdziesz na każdej stronie internetowej programu oferującego wyjazd. A tych programów jest sporo
Oloosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 20:16   #201
klaudymka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 16
Dot.: Camp America - wątek zbiorczy

Witam wszystkich Ja w tym roku, również zamierzam wyjechać do stanów z CL po raz pierwszy i właśnie moja aplikację przegląda camp Greylock. Czy ktoś może coś powiedzieć o tym campie? A może ktoś z was został umieszczony na jakimś campie niedaleko Greylock?
klaudymka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 10:33   #202
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Camp America - wątek zbiorczy

Hej, widze, że tu cisza teraz
Ja zaczęłam się zastanawiać co robić w przyszłe wakacje, bo na pewno nie chce zostać w Polsce i jednym z pomysłów jest wyjazd do USA, tylko przeraża mnie myśl, że miałabym jechać sama, bo z tego co czytałam raczej nie zgadzają się na wyjazdy grupowe.
Zastanawia mnie też, czy można sobie wybrać, gdzie chciałoby się jechać? bo marzy mi się od lat Floryda.
I ostatnia rzecz, czytałam o tym programie Resort, tylko czy dobrze mi się wydaje, że go zawiesili? bo bardziej interesowałoby mnie takie coś niż praca na Campie
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 08:33   #203
Patikkkk
Raczkowanie
 
Avatar Patikkkk
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 477
Dot.: Camp America - wątek zbiorczy

poszukuję osób pracujących na żydowskich kampach lub w serwisach sprzątających żydowskie domki letniskowe, stan NY, chodzi mi o osoby pracujące tego lata i bezpośrednio a nie przez organizację. potrzebuję kilku informacji, sama od 2 lat pracuje w wakacje na jednym campie. pilne !
__________________
Czasem warto się zgubić...
by znaleźć To, Czego się szuka...

Patikkkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 19:06   #204
coccinellaaa
Raczkowanie
 
Avatar coccinellaaa
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 39
Dot.: Camp America - wątek zbiorczy

Tydzień temu wróciłam z mojej pierwszej wyprawy do USA. Leciałam z Camp Leaders. Jeśli ktoś się waha to mogę spokojnie polecić firmę. Zapraszam też na krótki filmik z podróży po campie
https://www.youtube.com/watch?v=YylA...ature=youtu.be
__________________
coccinellaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 12:21   #205
exnext
Raczkowanie
 
Avatar exnext
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 166
Dot.: Camp America - wątek zbiorczy

Widzę, ze temat trochę umarła- a szkoda

Ja tydzień temu natknęłam się na dziewczynę, która sama była na campach z CL i teraz zajmuje się doradzaniem osobom chętnym. Od tego momentu myślę nad tym bo już jako dziecku marzyły mi się Stany Nie wspomnę o możliwości podszkolenia umiejętności językowych, teście samodzielności (brak rodziców, znajomych i drugi koniec świata-to jest wyzwanie) poza tym myślę, ze jest to fajna pozycja w CV. Aktualnie jestem an 2 roku studiów i myślę, ze to optymalny moment na wyjazd, pewnie żadnych wartościowych praktyk bym i tak w kraju nie dostała, a wyjeżdżać przed obroną magisterki nie zamierzam. Wszyscy są zachwyceni, zadowoleni, choć słyszałam, że praca jest wyczerpująca (6 dni w tygodniu po 8-10 godzin). Próbuję tylko namówić znajomych, nawet jeśli mielibyśmy trafić na inne campy, to będzie raźniej nawet wsiadać do tego samolotu. Podobno składając aplikację do końca roku ma się praktycznie zagwarantowane miejsce, choć są osoby które nawet w kwietniu czy maju składały podania i się dostały. Mam pytania zwłaszcza do osób, które były w USA z CL:
Wiem, że nie jest to wyjazd żeby zarobić, ale czy nie wyjdę na tym na minusie?
Jak jest ze znajomością angielskiego - co prawda byłam parę lat temu na wymianie zagranicznej, ale czy mieliście problemy z językiem przy staraniu się o wizę, ewentualnie przy rozmowie kwalifikacyjnej? Zdarzają się osoby, którym się odmawia?
Słyszałam, ze w Stanach są tanie ciuchy... czy to dobry pomysł, aby zabierać prawie pustą walizkę?
Są do wyboru różne rodzaje prac zarówno te przy opiece nad dziećmi (mniej płatne, wiza ma chyba jakieś ograniczenia) jak i w obsłudze. Jakie prace polecilibyście-ogólnie i szczególnie?
Mamy różne Campy, różne rodzaje. Które polecilibyście?
Słyszalam o napiwkach.... jak to z nimi właściwie jest?
__________________
A jeżeli właśnie zgłodniałyście...
http://szczyptaslodyczy.bloog.pl
Wybieram grupę Black!
exnext jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 18:39   #206
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Camp America - wątek zbiorczy

Nie wiem jak jest na innny Campach ale na tym co ja trafilam nie bylo napiwkow. Co do ubran, nie wiem czy sa az tak tanie? zalezy od sklepu w tych co ja bylam to ceny byly minimalni nizsze niz u nas, ale moze gdzies indziej sa wyprzedaze itp . Ja pracowalam w obsludze tzn w pralni i bardzo mi sie podobalo. Praca nie byla ciezka, nikt nie stal nad nami po prostu mialo byc zrobione. Dzieci rano przynosily ubrania w workach stawialy przed pralnia, my pralysmy, suszylysmy w suszrakach pakowalysmy do worodkow. Pozniej wystawialysmy na dwor i po nie przychodzily. Nic ci nie powiem o opiece nad dziecmi bo akurat ja sie tym nie znajmowalam. Z dziecmi musisz byc 24 na dobe chyba jest tylko jeden dzien wolnego? My tez mialysmy jeden dzien, ale przynajmniej w nocy sie moglam wyspac. Ogolnie na moim campie zabralli nas nax factora amerykanskiego xD, organizowali wycieszki z dziecmi ale obsluga mogla jechac do wesolego miasteczka itp. Na campie rozne zabawy. Ogolnie fajna przygoda, tyle ze ja bylam z kolezanka ktora poznalam na necie. Zarejstrowalam sie sama ale potem jakos na forum sie zgadalysmy i akurat ona dostala propozycje, zapytala sie czy moze z kolezanka i polecialysmy we 2. We 2 zawsze razniej niz samemu
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-10 19:39:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.