Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-04, 12:27   #241
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Szatanko, żadnej z tych rzeczy nie zgłaszałam tu do modów, sprawa zarzucania smsami u mnie się szybko zakończyła, więc tu tylko wyraziłam zdanie co ja sądzę. Więc pozwól mi dotrzymać słowa w sprawie zakończenia tej dyskusji
Akurat Ciebie nie podejrzewałam o to umiesz sobie sama radzić jak widać nie wszyscy są tacy zaradni
Do mnie też Pozzziomka pisała smsy ale odp że na razie nie będę uczestniczyła w rozbiórkach i przestała pisać

Pozwalam jak najbardziej bo zaczyna to być żenujące
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 12:42   #242
RenWier
Zakorzenienie
 
Avatar RenWier
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 450
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Dajcie już spokój.


Góra podjęła już dycyzję, więc po co brnąć w to dalej.


Moderatorzy może niech zamkną tymczasowo wątek, tak dla ochnięcia i przerwania dalszej dyskusji, bo nie będzie mieć ona końca.
RenWier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 12:52   #243
afaland78
Raczkowanie
 
Avatar afaland78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 357
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Mimo, że pierwszą rozbiórke przeprowadziłam w miłej atmosferze i druga też się tak zapowiada to bedzie ostatnia na tym forum.
Jestem zaniepokojona postępowaniem użytkowników i nie będę narażała się na niezdrowe emocje.
Wydawało mi się, że organizator to osoba która działa tu nie tylko z powodu czynnika ekonomicznego ale i z zyczliwości dzielenia się. Najwidoczniej tak nie jest. Dostrzegam rywalizację i niezdrowa nieufność.
Jeżeli komuś potyka się noga a Zwierzchnik Wizażu w sposób ironiczny demonstruje swój stosunek do takiej osoby to tym bardziej dziękuję.
Z pełnym poważaniem dla wszystkim będę uczestnikiem rozbiórek wyłacznie u Organizatorek poważnych, które mimo krótkiego pobytu udało mi się poznać.
Profesjonalne działanie Bellatrix i Cbr które mi tu było dane poznać mile będę wspominać. Po komentarzu Siarki niestety jestem zażenowana.
afaland78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 13:01   #244
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez afaland78 Pokaż wiadomość
Mimo, że pierwszą rozbiórke przeprowadziłam w miłej atmosferze i druga też się tak zapowiada to bedzie ostatnia na tym forum.
Jestem zaniepokojona postępowaniem użytkowników i nie będę narażała się na niezdrowe emocje.
Wydawało mi się, że organizator to osoba która działa tu nie tylko z powodu czynnika ekonomicznego ale i z zyczliwości dzielenia się. Najwidoczniej tak nie jest. Dostrzegam rywalizację i niezdrowa nieufność.
Jeżeli komuś potyka się noga a Zwierzchnik Wizażu w sposób ironiczny demonstruje swój stosunek do takiej osoby to tym bardziej dziękuję.
Z pełnym poważaniem dla wszystkim będę uczestnikiem rozbiórek wyłacznie u Organizatorek poważnych, które mimo krótkiego pobytu udało mi się poznać.
Profesjonalne działanie Bellatrix i Cbr które mi tu było dane poznać mile będę wspominać. Po komentarzu Siarki niestety jestem zażenowana.
Jesteś tu zbyt krótko na takie wnioski. Od dawna biorę udział w rozbiórkach, mam swoje ulubione Organizatorki ale u innych też kupuję. Do tej pory nie miałam większych problemów a rozbiórek za sobą mam od groma albo i więcej.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 13:16   #245
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ludzie kochani, nie wierzę w to co czytam. Nie wystarczy odpisać komuś że nie chce już tych smsów tylko lecieć na skargę

Jestem zniesmaczona całą tą sytuacją, że w ogóle tu trafiła.

Win ale przecież wystarczy napisać ze nie chcesz takich smsów. Inni się cieszą ze takie dostają zeby nie przegapić rozbiórki, sama dobrze wiesz jak szybko czasem się to odbywa.
Szatą, ale tu nie chodzi ani o smsy ani o Poison, tylko o burdel w wątkach.
Pamiętasz , było kilka glośnych afer dawno temu, najpierw było miło, sprawnie , sympatycznie, a potem jedna z druga organizatorka sie poślizgneły i zrobił się problem ( pamiętasz nawet niedawno, na watku bb, to w kilka tysiecy w sumie poszlo). I jestem niemal w 100% pewna,że tego nie planowaly.
Więc to wszytsko jest i dla dobra poziomki i dla naszego. To tyle.

Cytat:
Napisane przez afaland78 Pokaż wiadomość
Mimo, że pierwszą rozbiórke przeprowadziłam w miłej atmosferze i druga też się tak zapowiada to bedzie ostatnia na tym forum.
Jestem zaniepokojona postępowaniem użytkowników i nie będę narażała się na niezdrowe emocje.
Wydawało mi się, że organizator to osoba która działa tu nie tylko z powodu czynnika ekonomicznego ale i z zyczliwości dzielenia się. Najwidoczniej tak nie jest. Dostrzegam rywalizację i niezdrowa nieufność.
Jeżeli komuś potyka się noga a Zwierzchnik Wizażu w sposób ironiczny demonstruje swój stosunek do takiej osoby to tym bardziej dziękuję.
Z pełnym poważaniem dla wszystkim będę uczestnikiem rozbiórek wyłacznie u Organizatorek poważnych, które mimo krótkiego pobytu udało mi się poznać.
Profesjonalne działanie Bellatrix i Cbr które mi tu było dane poznać mile będę wspominać. Po komentarzu Siarki niestety jestem zażenowana.

Potknąć się mozna raz, ale nie nagminnie, a to nie był pierwszy raz, było ostrzeżenie, można było wszytsko ogarnąć i dalej się szczęsliwie bawić w rozlewanie.

Zwierzchnik ironiczny niby, a Ty pisząc o cudzych zapędach prokuratorskich to nie, no spoko.

Inaczej byś pisalą, gdybyś kilka razy straciła przy okazji rozbiorek trochę pieniędzy ( czesto niemale sumy u bardzo poważnych organizatorek, tak miłych jak poziomka, też nikogo nie chcialy oszukać i miały kupę przyjaciol na perfumach. ), to tak apropo zaufania. No ale za krotko tu jesteś jak widze. Regulamin jest po to,żeby chronić wspolrozbiorkowiczow i przestrzeganie go nie jest jakoś wybitnie problematyczne. Czy to dla jednej, czy to dla drugiej strony.
No, widac dla niektorych jest problemem jednak...a zasady sa jasne.
W pierwszym poście watku z regulaminem. Wystarczy czytać ze zrozumieniem.

Edytowane przez anastazjaaa2
Czas edycji: 2014-07-04 o 13:21
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 13:19   #246
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Może to co powiem jest egoistyczne ale uważam za niesprawiedliwe, że część użytkowników jest wykluczona z poznania ciekawych zapachów bo część rozbiórek idzie smsami.


A branie ml za kogoś? A potwierdzanie przed odbiorem?

Cwaniactwo i kombinatorstwo byle tylko na swoją i bliższych znajomych korzyść. Wyleję tutaj swoje żale ale chyba właśnie dlatego na drogach nie widać ani jednej osoby jadącej 50km/h, a dobrą pracę najlepiej się znajduje po znajomości.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2014-07-04 o 13:22
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 14:44   #247
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Może to co powiem jest egoistyczne ale uważam za niesprawiedliwe, że część użytkowników jest wykluczona z poznania ciekawych zapachów bo część rozbiórek idzie smsami.


A branie ml za kogoś? A potwierdzanie przed odbiorem?

Cwaniactwo i kombinatorstwo byle tylko na swoją i bliższych znajomych korzyść. Wyleję tutaj swoje żale ale chyba właśnie dlatego na drogach nie widać ani jednej osoby jadącej 50km/h, a dobrą pracę najlepiej się znajduje po znajomości.

Jesli ktos robi prywatna rozbiorke - nie widze w tym nic zlego, nie ma obowiazku rozbierania na forum. Ale jesli na forum rozbiera, to z przestrzeganiem regulaminu. Ja bym sie nie zgadzala na " nielegalne " laczenie przesylek - wlasnie dlatego, ze wszystko jest dobrze dopoki jest dobrze. Tak samo wysylanie newslettera z informacja o rozbiorce uwazam za nie w porzadku (w wypadku rozbiorki na wizazu). Mialam sytuacje, kiedy mnie pytano o konkretna rozbiorke na pw - wyslalam pw zainteresowanym, i jednoczesnie wpisalam je w ogolnym watku.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-05, 09:00   #248
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Szatą, ale tu nie chodzi ani o smsy ani o Poison, tylko o burdel w wątkach.
Pamiętasz , było kilka glośnych afer dawno temu, najpierw było miło, sprawnie , sympatycznie, a potem jedna z druga organizatorka sie poślizgneły i zrobił się problem ( pamiętasz nawet niedawno, na watku bb, to w kilka tysiecy w sumie poszlo). I jestem niemal w 100% pewna,że tego nie planowaly.
Więc to wszytsko jest i dla dobra poziomki i dla naszego. To tyle.




Potknąć się mozna raz, ale nie nagminnie, a to nie był pierwszy raz, było ostrzeżenie, można było wszytsko ogarnąć i dalej się szczęsliwie bawić w rozlewanie.

Zwierzchnik ironiczny niby, a Ty pisząc o cudzych zapędach prokuratorskich to nie, no spoko.

Inaczej byś pisalą, gdybyś kilka razy straciła przy okazji rozbiorek trochę pieniędzy ( czesto niemale sumy u bardzo poważnych organizatorek, tak miłych jak poziomka, też nikogo nie chcialy oszukać i miały kupę przyjaciol na perfumach. ), to tak apropo zaufania. No ale za krotko tu jesteś jak widze. Regulamin jest po to,żeby chronić wspolrozbiorkowiczow i przestrzeganie go nie jest jakoś wybitnie problematyczne. Czy to dla jednej, czy to dla drugiej strony.
No, widac dla niektorych jest problemem jednak...a zasady sa jasne.
W pierwszym poście watku z regulaminem. Wystarczy czytać ze zrozumieniem.
Jak mogę nie pamiętać jak to ja rozpętałam i straciłam kasę

Z resztą się zgadzam



---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Jesli ktos robi prywatna rozbiorke - nie widze w tym nic zlego, nie ma obowiazku rozbierania na forum. Ale jesli na forum rozbiera, to z przestrzeganiem regulaminu. Ja bym sie nie zgadzala na " nielegalne " laczenie przesylek - wlasnie dlatego, ze wszystko jest dobrze dopoki jest dobrze. Tak samo wysylanie newslettera z informacja o rozbiorce uwazam za nie w porzadku (w wypadku rozbiorki na wizazu). Mialam sytuacje, kiedy mnie pytano o konkretna rozbiorke na pw - wyslalam pw zainteresowanym, i jednoczesnie wpisalam je w ogolnym watku.
Ale dlaczego?
Organizatorka wysyła smsa że o 16.00 będzie otwierać wątek, jeśli ktoś zdąży się wpisać osobiście to ja nie widzę problemu.
Nie w porządku jest jak jest wpisana nie osobiście.
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2014-07-05 o 08:57
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 11:07   #249
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość

[/COLOR]
Ale dlaczego?
Organizatorka wysyła smsa że o 16.00 będzie otwierać wątek, jeśli ktoś zdąży się wpisać osobiście to ja nie widzę problemu.
Nie w porządku jest jak jest wpisana nie osobiście.
Regulamin zaklada, ze wszyscy powinni miec w rozbiorce rowne szanse - moim zdaniem jest bardzo nie w porzadku informowac wybrana grupe osob o dacie i godzinie rozbiorki. Jesli chcemy rozebrac flakon dla krewnych i znajomych krolika, jest na to miejsce poza wizazem - a jesli zakladamy watek tutaj, to dla wszystkich. Byloby mi bardzo niemilo, gdybym sie dowiedziala, ze nie udalo mi sie zalapac na jakis zapach, bo tuz po otwarciu watku czekalo na niego grono poinformowanych wczesniej osob.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 11:20   #250
Goldlight
Zona najukochanszego Meza
 
Avatar Goldlight
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Matlock Island
Wiadomości: 2 745
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Proponuje zakonczyc dyskusje i odrzucic na bok niepotrzebne emocje. Decyzja zostala podjeta. Jest to ban na dalsze rozbiorki na forum ale nie ban na wizaz.

Pozzzziomka byla, jest i bedzie mile widziana do udzielania sie nadal na forum. No i od siebie zycze udanego urlopu na FUE (uwielbiam te wyspe)

Pozdrawiam
__________________
ILOVEMY Husband!!!

Edytowane przez Goldlight
Czas edycji: 2014-07-05 o 11:24
Goldlight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 18:35   #251
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Regulamin zaklada, ze wszyscy powinni miec w rozbiorce rowne szanse - moim zdaniem jest bardzo nie w porzadku informowac wybrana grupe osob o dacie i godzinie rozbiorki. Jesli chcemy rozebrac flakon dla krewnych i znajomych krolika, jest na to miejsce poza wizazem - a jesli zakladamy watek tutaj, to dla wszystkich. Byloby mi bardzo niemilo, gdybym sie dowiedziala, ze nie udalo mi sie zalapac na jakis zapach, bo tuz po otwarciu watku czekalo na niego grono poinformowanych wczesniej osob.
Goldlight zakończyła dyskusję więc ja też jej już nie pociągnę a szkoda bo jest trochę nie jasności
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-17, 16:52   #252
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

A ja abstrahuję od wszelkich afer i awantur i chcę napisac, ze jestem pełna podziwu dla organizatorek. Ludzie, rozliczać to wszystko, rozlewać w atomki, pakować pancernie, latać na pocztę- oj to trzeba naprawdę dużo czasu i poświęcenia. Kocham perfumy, uwielbiam je, ale na takie poświęcenie chyba bym nie poszła. Wielkie, wielkie uznanie, dziewczyny:ro za::roz a:
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 08:47   #253
afaland78
Raczkowanie
 
Avatar afaland78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 357
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
A ja abstrahuję od wszelkich afer i awantur i chcę napisac, ze jestem pełna podziwu dla organizatorek. Ludzie, rozliczać to wszystko, rozlewać w atomki, pakować pancernie, latać na pocztę- oj to trzeba naprawdę dużo czasu i poświęcenia. Kocham perfumy, uwielbiam je, ale na takie poświęcenie chyba bym nie poszła. Wielkie, wielkie uznanie, dziewczyny:ro za::roz a:
Nie byłoby awantur, gdyby każdy rozumiał to w taki sposób. Nie jest problemem rozlać zapach za 100 zł . Rozlanie flakonu za duze pieniądze wiąże się ze stresem. Wizaż ułatwia zakup małych objętości i poznawanie zapachów. To dla jedych okazja a dla innych pasja. Ryzyko zakupów jest zawsze. Obmawianie na forum publicznym ze śmiesznych powodów niszczy Wizaż. ja o swoich spostrzeżeniach i nieprawidłowościach poinformowałam Zarząd Spółki, będącej właścicielem. Mam nadzieję, ze zapobiegną upublicznianiu tu odczuć, wskazujących na brak dojrzałości społecznej.
To miłe Mijanou,że dołączyłaś do grupy "wyrozumiałych".
Podziekowanie dla Goldlight za obiektywną reakcję.
afaland78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 12:23   #254
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez afaland78 Pokaż wiadomość
Nie byłoby awantur, gdyby każdy rozumiał to w taki sposób. Nie jest problemem rozlać zapach za 100 zł . Rozlanie flakonu za duze pieniądze wiąże się ze stresem. Wizaż ułatwia zakup małych objętości i poznawanie zapachów. To dla jedych okazja a dla innych pasja. Ryzyko zakupów jest zawsze. Obmawianie na forum publicznym ze śmiesznych powodów niszczy Wizaż. ja o swoich spostrzeżeniach i nieprawidłowościach poinformowałam Zarząd Spółki, będącej właścicielem. Mam nadzieję, ze zapobiegną upublicznianiu tu odczuć, wskazujących na brak dojrzałości społecznej.
To miłe Mijanou,że dołączyłaś do grupy "wyrozumiałych".
Podziekowanie dla Goldlight za obiektywną reakcję.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 19:39   #255
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez afaland78 Pokaż wiadomość
Nie byłoby awantur, gdyby każdy rozumiał to w taki sposób. Nie jest problemem rozlać zapach za 100 zł . Rozlanie flakonu za duze pieniądze wiąże się ze stresem. Wizaż ułatwia zakup małych objętości i poznawanie zapachów. To dla jedych okazja a dla innych pasja. Ryzyko zakupów jest zawsze. Obmawianie na forum publicznym ze śmiesznych powodów niszczy Wizaż. ja o swoich spostrzeżeniach i nieprawidłowościach poinformowałam Zarząd Spółki, będącej właścicielem. Mam nadzieję, ze zapobiegną upublicznianiu tu odczuć, wskazujących na brak dojrzałości społecznej.
To miłe Mijanou,że dołączyłaś do grupy "wyrozumiałych".
Podziekowanie dla Goldlight za obiektywną reakcję.
Droga Afaland:

Na początku mojego poprzedniego postu napisałam, że abstrahuję od wszelkich przepychanek. Jestem w rozbiórkach osobą nową, więc ani nie wykazałam się wyrozumiałością ani nietolerancją. Napisałam jedynie to, co chciałam wyrazić: podziw dla organizatorek za poświęcony czas i starania. Dzięki mojej pierwszej rozbiórce mam szansę poznać nowe zapachy i za to bardzo jestem wdzięczna Harrisonce.

Dlatego, bardzo Cię proszę, nie traktuj mojej wypowiedzi jako głosu w sprawie, w której występować nie zamierzałam i nie zamierzam, tym bardziej, że mod prosił kilka postów wyżej o zakończenie dyskusji. Toteż zastosujmy się do jego zaleceń. Oczywiście, kazdy ma prawo do posiadania własnej opinii na każdy temat, ale tak sobie myślę, że wypada się stosować do zaleceń tych z zielonymi nickami.

Co do Siarki, którą wymieniłaś kilka postów wyżej- jest to osoba, którą bardzo sobie cenię i szanuję jako moderatora. Zawwsze jest obiektywna i kieruje się regulaminem a nigdy osobistymi sympatiami czy antypatiami.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 15:10   #256
afaland78
Raczkowanie
 
Avatar afaland78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 357
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Ja nie zbieram głosów przeciwko nikomu tylko piszę o konieczności zachowywania dobrych relacji a jeżeli ktoś ma problem w ich utrzymywaniu to przynajmniej traktowaniu się z szacunkiem.
afaland78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 08:30   #257
agulenas82
Zadomowienie
 
Avatar agulenas82
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 711
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Dotyczy: wiwiana22
Link do wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=781128
Data ostatniego kontaktu:20.10.2014
Przedmiot problemu:brak wpłaty za wspólne zakupy
Czego oczekuję: niczego, chce zakończyć rozbiórkę, bo resztę ml biorę na siebie
Opis kontaktów: PW. telefon
Dnia 20.10.2014 wiwiana22 wpisała się do wątku, podała numer telefonu na który prosi o kontakt, napisałam PW z info, napisałam smsa, otrzymałam info tylko"ok, dzięki" to było ostatnie info od wizażanki. Wysłałam dwukrotnie zapytanie w formie smsa co z wpłatą, wysłałam PW i cisza.Widzę ostatnie logowanie dnia 20.10.2014

Edit: Czy mogę zamknąć już mój wątek??

Edytowane przez agulenas82
Czas edycji: 2014-11-06 o 08:40 Powód: dopisek
agulenas82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 08:20   #258
justek_p
Rozeznanie
 
Avatar justek_p
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 704
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Piszę w ramach ostrzeżenia dla innych organizatorek, aby nigdy nie robiły "biznesu" z tą uczestniczką. Z tego co widzę, to nie pierwszy problem z tą osoba, więc może też moderatorki uznają, że należy coś z tym dalej zrobić.

dotyczy - Innocencee
link do wątku - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=781301
data ostatniego kontaktu - na bieżąco
przedmiot problemu - zagubiona przesyłka i brak porozumienia w sprawie rozwiązania zaistniałej sytuacji
czego oczekuję - już niczego
opis kontaktów:
Innocencee zgłosiła się do udziału w rozbiórce prosząc mnie o odstąpienie trochę ml z mojej puli. Poszłam jej na rękę i zgodziłam się, po czym uczestniczka przepadła, nie przysłała ani adresu ani pieniędzy. Już ją miałam wykluczyć z udziału, po czym nagle się odnalazła (tłumacząc, że była zapracowana!) i przelała ekspresowo pieniądze, więc znowu się ulitowałam. Niestety przesyłka została zgubiona przez pocztę. Po 14 dniach od nadania zgłosiłam reklamację na poczcie i poprosiłam Inncocencee o cierpliwość, napisałam, że zwrócę pieniądze jak tylko sytuacja się wyjaśni tj. do 30 dni. Niestety uczestniczka zaczęła dopominać się o zwrot pieniędzy natychmiast (mailowo jak i w wątku). Jako, że miałyśmy odmienne zdanie na ten temat, napisałam do moderatorek z prośbą o opinię na ten temat i Bellatrix wypowiedziała się w wątku potwierdzając moje stanowisko. Tymczasem w dniu dzisiejszym dostałam od Innocencee wiadomość z "ostatecznym wezwaniem" do wywiązania się z umowy w terminie 7 dni, bo inaczej poda mnie do sądu.
Nie chcę nikogo oszukać i pieniądze zwrócę uczestniczce do tygodnia (zresztą i tak niedługo upływa termin rozpatrzenia reklamacji). Szkoda tego całego stresu i szarpania się za marne 30 zł. Przykre tylko jest to, że ktoś może innemu tak uprzykrzać życie, nie liczyć się ze zdaniem moderatorek, tylko mieć swoją "prawniczą" wizję na rozwiązywanie konfliktu.
justek_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 19:09   #259
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez justek_p Pokaż wiadomość
Piszę w ramach ostrzeżenia dla innych organizatorek, aby nigdy nie robiły "biznesu" z tą uczestniczką. Z tego co widzę, to nie pierwszy problem z tą osoba, więc może też moderatorki uznają, że należy coś z tym dalej zrobić. (...)
I słusznie bo takie zachowania potrafią skutecznie zrujnować przyjemność wspólnej rozbiórki

Cytat:
Napisane przez justek_p Pokaż wiadomość
Tymczasem w dniu dzisiejszym dostałam od Innocencee wiadomość z "ostatecznym wezwaniem" do wywiązania się z umowy w terminie 7 dni, bo inaczej poda mnie do sądu.
Proponuję od razu do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-14, 19:11   #260
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

A czy to przypadkiem nie jest tak, że organizator rozbiórki nie bierze odpowiedzialności za zagubienie przesyłki przez pocztę? Składamy reklamację - czekamy na jej wynik i oddajemy pieniądze, tak? A jak poczta nie zwróci to co?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 19:18   #261
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez Emiks Pokaż wiadomość

Proponuję od razu do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu
A Cbr i Bellatrix zostaną też pewnie wezwane
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 19:21   #262
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
A czy to przypadkiem nie jest tak, że organizator rozbiórki nie bierze odpowiedzialności za zagubienie przesyłki przez pocztę? Składamy reklamację - czekamy na jej wynik i oddajemy pieniądze, tak? A jak poczta nie zwróci to co?
W Regulaminie jest stosowny zapis, który zacytowałam w wątku rozbiórkowym justek_p

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
A Cbr i Bellatrix zostaną też pewnie wezwane
Już pewnie walizki pakują
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 19:24   #263
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez Emiks Pokaż wiadomość
W Regulaminie jest stosowny zapis, który zacytowałam w wątku rozbiórkowym justek_p
Dziękuję, właśnie o ten zapis mi chodziło
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 19:52   #264
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
A czy to przypadkiem nie jest tak, że organizator rozbiórki nie bierze odpowiedzialności za zagubienie przesyłki przez pocztę? Składamy reklamację - czekamy na jej wynik i oddajemy pieniądze, tak? A jak poczta nie zwróci to co?
Zwróci i to sporo więcej Chyba, że przesyłka została przez kogoś odebrana Nie tak dawno w rozbiórce zagubiono mi przesyłkę i bez problemu zwrócili kasę
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 20:42   #265
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Zwróci i to sporo więcej Chyba, że przesyłka została przez kogoś odebrana Nie tak dawno w rozbiórce zagubiono mi przesyłkę i bez problemu zwrócili kasę
Też trzy razy w tym roku zgubili mi list polecony i zwracali pieniądze, ale może się tak kiedyś stać, że nie zwrócą (chyba). I wtedy jakby nie zwrócili to byłby problem
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 20:52   #266
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Też trzy razy w tym roku zgubili mi list polecony i zwracali pieniądze, ale może się tak kiedyś stać, że nie zwrócą (chyba). I wtedy jakby nie zwrócili to byłby problem
Przy zaginięciu przesyłki ze zwrotem raczej nie powinno być problemu, jednak przy zniszczeniu, uwzględnienie reklamacji przez PP niestety nie jest już tak oczywiste
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 20:57   #267
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez Emiks Pokaż wiadomość
Przy zaginięciu przesyłki ze zwrotem raczej nie powinno być problemu, jednak przy zniszczeniu, uwzględnienie reklamacji przez PP niestety nie jest już tak oczywiste
Chodzi mi bardziej o to, że nie wiem co wpisywać jako zawartość zaginionego listu poleconego. Ponoć można nim wysyłać tylko dokumenty. Wpisuję zawsze coś w stylu "tusz + dokumenty", bo boję się wpisać "perfumy". Nie wiem czy kiedyś po prostu nie powiedzą, że nie uwzględnią reklamacji, bo zawartość nie taka.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 21:15   #268
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Chodzi mi bardziej o to, że nie wiem co wpisywać jako zawartość zaginionego listu poleconego. Ponoć można nim wysyłać tylko dokumenty. Wpisuję zawsze coś w stylu "tusz + dokumenty", bo boję się wpisać "perfumy". Nie wiem czy kiedyś po prostu nie powiedzą, że nie uwzględnią reklamacji, bo zawartość nie taka.
Ja wpisałam "mały flakonik perfum" i uwzględnili. Jednak nie mam pewności, co by było gdyby rozbili atomizer. Pewnie nic bym nie wskórała
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 21:17   #269
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Ja wpisałam "mały flakonik perfum" i uwzględnili. Jednak nie mam pewności, co by było gdyby rozbili atomizer. Pewnie nic bym nie wskórała
No właśnie, dlatego ja się ratuję tym "tuszem" dla bezpieczeństwa
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 21:30   #270
wgn
Zakorzenienie
 
Avatar wgn
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5 641
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
No właśnie, dlatego ja się ratuję tym "tuszem" dla bezpieczeństwa
Ja wpisuję: próbki handlowe albo materiały promocyjne
__________________
Wymiana perfumowa - czerwiec 2021
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281859
wgn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-08 11:06:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.