Żydzi - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-11, 16:53   #271
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Żydzi

wiecie co - a najwięcej dziwacznych i z tyłka strony problemów to jak pracowałam to sprawiali Polacy! jeden facet na przykład zaczął robić mi aferę że woda na herbatę jest niedobra, a potem jedna babka powiedziała "żebym sie nie martwiła bo szef jest z Rzeszowa a tam woda jakaś inna" do dziś ten świński blondyn wymachujący mi przed nosem termosem z wodą stoi mi przed oczami albo jakaś baba która zrobiła aferę bo osa wpadła do hotelu :/ aha i jeszcze jedno - jak ja zaczynałam pracę w hotelu to też mnie przestrzegano przed Polakami w ogóle to ja jakoś takie mam smutne spostrzeżenie że czy tu czy za zgranicą to bardziej pomocni są obcokrajowcy. a co do Żydów to nie do końca się zgodzę że nie dało się z nimi pogadać itp.
a czasem jak idę przez centrum miasta to żałuję że nie mam ochrony bo to jak niektórzy łażą/ depczą/tratują innych to woła o pomstę do nieba.

Edytowane przez 2016070953
Czas edycji: 2013-06-11 o 18:26
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 08:17   #272
linnnea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 447
Dot.: Żydzi

Tak, z Angolami tez miałam do czynienia- brr, zgadzam się z Tobą.
Natomiast mówiąc z mojej perspektywy oraz koleżanki pracującej na lotnisku, ja osobiście mogę im przypisać postawę roszczeniową jako ich cechę narodową. Podkreślam- ja osobiście.
linnnea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 10:22   #273
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Żydzi

ok, w porządku
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 00:20   #274
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Żydzi

Obejrzcie sobie to i wyobraźcie sobie, co o nas myślą młodzi Żydzi. A potem się dziwią, że nie są zbyt w Polsce lubiani.

http://www.youtube.com/watch?v=nu6t9YmHvT4
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 02:08   #275
Ssandi
Raczkowanie
 
Avatar Ssandi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 31
Dot.: Żydzi

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Obejrzcie sobie to i wyobraźcie sobie, co o nas myślą młodzi Żydzi. A potem się dziwią, że nie są zbyt w Polsce lubiani.

http://www.youtube.com/watch?v=nu6t9YmHvT4

Aż w końcu dojdzie do tego, że II wojna światowa wybuchła przez Polaków;/
A teraz wyobraźmy sobie kogoś, kto publicznie zdobywa się na jakąkolwiek krytykę Żydów, nie mówiąc już o ich niektórych działaniach w czasie wojny - od razu byłaby nagonka, że to FASZYSTA, NACJONALISTA i oczywiście ANTYSEMITA.
Ssandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 13:03   #276
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Żydzi

Cytat:
Napisane przez Ssandi Pokaż wiadomość
Aż w końcu dojdzie do tego, że II wojna światowa wybuchła przez Polaków;/
A teraz wyobraźmy sobie kogoś, kto publicznie zdobywa się na jakąkolwiek krytykę Żydów, nie mówiąc już o ich niektórych działaniach w czasie wojny - od razu byłaby nagonka, że to FASZYSTA, NACJONALISTA i oczywiście ANTYSEMITA.
Poczytajcie sobie, co biedni Żydzi robili ze złymi Polakami po 17 września 1939 roku.

http://www.naszawitryna.pl/jedwabne_857.html
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 15:41   #277
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Żydzi

Izraelski kandydat do Oskara 2012 już w Polsce, do obejrzenia w kinach studyjnych
http://www.filmweb.pl/film/Wypełnić+pustkę-2012-659323
Polecam, bardzo dobry!
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-26, 19:58   #278
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Żydzi

Skład prokuratorski i sędziowski (obu szczebli), który oskarżył i skazał generała Fieldorfa na śmierć w latach 50. tego wieku:

prokuratorzy: Helena Wolińska (Żydówka), Beniamin Wejsblech (Żyd), Paulina Kern (Żydówka)

sędziowie: Maria Gurowska (Żydówka), Emil Merz (Żyd), Gustaw Auscaler (Żyd) i Igor Andrejew (Polak pochodzenia rosyjskiego)

ławnicy: Bronisław Malinowski i Mieczysław Szymański (Polacy)

To chyba nie jest przypadek? Teraz pomyślcie sobie, skąd u naszych pradziadków czy dziadków jest antysemityzm.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 22:39   #279
Ssandi
Raczkowanie
 
Avatar Ssandi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 31
Dot.: Żydzi

Tzw. antysemityzm nie wziął się znikąd. Żydzi wcale nie są tacy idealni, jak starają się wmówić całemu światu. Świadczą chociażby ich zbrodnie na Polakach popełnione w okresie stalinowskim. Poza tym oficerowie UB też pochodzili z tego narodu. Ale oskarżenie o to Żydów jest przecież wysoce niemoralne i ściąga na osobę, która nie boi się tego głośno powiedzieć ostracyzm społeczny.

A wiesz, że Żyd, Marcel Reich - Ranicki, w swoich pamiętnikach pisanych w czasach wojny i krótko po niej, twierdził, że bardzo lubi Niemców i narzekał na Polaka, który zgodził się go przetrzymać w czasie okupacji o to, że ów Polak nie pozwalał mu schodzić ze strychu na parter domu? Ale Ranickiemu do głowy nie przyszło na myśl to, że gdyby zszedł na dół, to Niemcy mogliby go zobaczyć przez okno, to wtedy nie byłoby wesoło ani dla niego, ani dla gospodarza.

Ale oczywiście Polacy to zły, faszystowski - antysemicki naród. Nieważne, że w czasie II wojny światowej zginęło ok. 170 tys. Polaków pomagających Żydom.
Ssandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 17:56   #280
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Żydzi

Ciekawy artykuł o mniejszości żydowskiej:
http://niezlomni.com/?p=7520
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 18:37   #281
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Żydzi

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Ciekawy artykuł o mniejszości żydowskiej:
http://niezlomni.com/?p=7520
no i? pewni ludzie kręgów szumnie zwanych "niezłomnych" także witali tyle że żołnierzy pana z wąsem chlebem i solą, zresztą ci ludzie do dzisiaj wielbią tych żołnierzy od pana z wąsem. pamiętaj każdy kij ma dwa końce.
aha zapomniałem o Jedwabnie ci oprawcy do dzisiaj są traktowani niemal jak bohaterowie w swoich miejscowościach a jak ktoś mówi o nich jak o mordercach to zaraz jest obrażany, więc jak widzisz ścierwo zdarza się i u czystej krwi Polaków i żydów, ścierwo nie ma narodowości.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 19:28   #282
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Żydzi

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
no i? pewni ludzie kręgów szumnie zwanych "niezłomnych" także witali tyle że żołnierzy pana z wąsem chlebem i solą, zresztą ci ludzie do dzisiaj wielbią tych żołnierzy od pana z wąsem. pamiętaj każdy kij ma dwa końce.
Gdzie i kto w Polsce (poza mniejszością niemiecką, która chętnie mordowała polskich sąsiadów) witał Wehrmacht we wrześniu 1939 roku solą i kwiatami? Konkretne przykłady proszę.

Cytat:
aha zapomniałem o Jedwabnie ci oprawcy do dzisiaj są traktowani niemal jak bohaterowie w swoich miejscowościach a jak ktoś mówi o nich jak o mordercach to zaraz jest obrażany, więc jak widzisz ścierwo zdarza się i u czystej krwi Polaków i żydów, ścierwo nie ma narodowości.
Ponieważ zwykle mówi się o polskim ścierwie, a co gorsza łączy się to ścierwo z całym narodem. Natomiast jak ktoś wspomina o ścierwie żydowskim jest od razu antysemitą, faszystą, wielbicielem Hitlera itp itd.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 21:42   #283
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Żydzi

Dlaczego w tym śmiesznym żydowskim muzeum nikt nie mówi o ciągotkach polskich Żydów w kierunku komunizmu?
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 22:08   #284
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Żydzi

a czy wszystkich ciągnęło?
bo z tego co się orientuję to i Polaków ciągnęło, ba niektórzy nawet byli gwiazdami Koby jeśli chodzi o przesłuchiwanie czy zasądzanie wyroków.

no i czy w muzeach Polskich mówi się o ciągotkach pewnych typów do podpalania żydów/cyganów w stodołach, a potem po latach naśmiewania się że byli "łatwopalni"?
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 06:54   #285
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Żydzi

a co w tym muzeum jest śmiesznego?
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 00:14   #286
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Żydzi

Cytat:
Napisane przez hardgirl123 Pokaż wiadomość
a co w tym muzeum jest śmiesznego?
Bo zostało wybudowane za nasze pieniądze i jest tam przedstawiona "żydowska wersja historii". Dlaczego nie ma nic o rządach Żydów w Polsce w latach 1944-1956? Już fałszują historię. Za to jest o roku 1968. Moim zdaniem 12 lat działania sądów, prokuratur i UB kierowanych przez Żydów jest dużo ważniejsze niż usuwanie Żydów z urzędów i wojska.

Pamiętam jak publicyści płakali nad losem Baumana w 1968 roku, ale nie płakali nad ofiarami które zabijał jak był w KBW.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 09:23   #287
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Żydzi

kościoły też są budowane za nasze pieniądze, a przedstawiają sfałszowaną wersję historii gdzie ciągle wkładają ludziom do głowy jak to kościół zawsze walczył o Polskę itd choć każdy trochę znajacy historię wie że kościół częściej stał po drugiej stronie albo nie mieszał się niż walczył o Polskę.
ale standardowo wrzucasz wszystkich do jednego wora.
a jednak żydzi to też spora część historii Polski i muzeum żydowskie to dobra sprawa, aby walczyć z uprzedzeniami.
a że finansowana budowa była z podatków? na jedną ze świątyń poszło więcej kasy niż na to muzuem i końca wydatków nie widać od wielu lat...
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 11:40   #288
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Żydzi

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
kościoły też są budowane za nasze pieniądze, a przedstawiają sfałszowaną wersję historii gdzie ciągle wkładają ludziom do głowy jak to kościół zawsze walczył o Polskę itd choć każdy trochę znajacy historię wie że kościół częściej stał po drugiej stronie albo nie mieszał się niż walczył o Polskę.
Częściej? Odróżnij Watykan od polskiego Kościoła. W historii polskiego Kościoła widzę tylko jeden okres, gdzie rzeczywiście wyczuwam zdradę - okres rozbiorów, kiedy w czasie powstania kościuszkowskiego wieszano biskupów (i słusznie!). Jednak znam takie nazwiska jak Jakub Świnka (z uporem maniaka chciał zjednoczyć Polskę dzielnicową), Stanisława Brzózkę (dowodził ostatnim oddziałem z powstania styczniowego), Piotra Wawrzyniaka (budował polski kapitalizm w Wielkopolsce), Ignacego Skorupki (walczył w bitwie warszawskiej i tam zginął), Maksymiliana Kolbe (dobrowolnie oddał życie w obozie za współwięźnia) czy Józefa Popiełuszko (kazaniami porywał naród i został za to zamordowany).

Cytat:
ale standardowo wrzucasz wszystkich do jednego wora.
a jednak żydzi to też spora część historii Polski i muzeum żydowskie to dobra sprawa, aby walczyć z uprzedzeniami.
Walka z uprzedzeniami ma odbywać się kosztem prawdy historycznej? W tym Muzeum przedstawiana jest cukierkowa historia relacji polsko-żydowskich. Krótkie pytanie do Ciebie - co sądzisz o okresie rządów żydowskich w Polsce w latach 1944-1956? Jest to fakt godny odnotowania? Na samym dole dam Ci listę wypowiedzi znanych ludzi z tamtego okresu (nie nacjonalistów!).

Cytat:
a że finansowana budowa była z podatków? na jedną ze świątyń poszło więcej kasy niż na to muzuem i końca wydatków nie widać od wielu lat...
Muzeum żydowskiego kosztowało Polskę więcej niż Świątynia Opatrzności Bożej. I żeby nie było - jestem ultra skrajny i nie dałbym grosza na żadną inwestycję. Żydzi mogliby przedstawiać swoją historię tak jak chcą jakby sami za to muzeum zapłacili. Płaczą nad rokiem 1968, a udają, że nie wiedzą dlaczego Polacy wręcz cieszyli się z ich odjazdu!

Cytaty:
Maria Dąbrowska, jej dziennik, 17 czerwca 1947 r.: "UB, sądownictwo są całkowicie w ręku Żydów. W ciągu tych przeszło dwu lat ani jeden Żyd nie miał procesu politycznego. Żydzi osądzają i na kaźń wydają Polaków".

Czesław Miłosz: "Oni zajęli wszystkie czołowe pozycje w Polsce i również w bardzo okrutnej policji bezpieczeństwa, ponieważ oni byli po prostu najbardziej gorliwi... oraz godni zaufania niż miejscowa ludność."

Stefaj Kisielewski, 18 października 1968 r.: "Dwadzieścia lat temu powiedziałem Ważykowi, że to, co robią Żydzi, zemści się na nich srodze. Wprowadzili do Polski komunizm w okresie stalinowskim, kiedy mało kto chciał się tego podjąć z 'gojów' (...)".

Józef M. Bocheński paryska "Kultura" (nr 7-8 z 1986 r.): "Jak wiadomo, władza leżała w dużej mierze w ich [Żydów] rękach po zajęciu Polski przez wojska sowieckie - w szczególności Żydzi kierowali policją bezpieczeństwa. Otóż ta władza i ta policja jest odpowiedzialna za mord bardzo wielu spośród najlepszych Polaków. Polacy mają, moim zdaniem, znacznie większe prawo mówić o pogromie Polaków przez Żydów niż Żydzi o pogromach polskich".

Dalej wierzcie w mity złego Polaka i dobrego Żyda!
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 15:12   #289
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Żydzi

ja nie wierzę w żadnego złego Polaka i dobrego żyda, po prostu nie wrzucam wszystkich do jednego wora jak robisz to Ty, są porządni Polacy jak i po☠☠☠☠☠☠☠eńcy i tak samo jest z żydami, a Ty wiecznie próbujesz wmawiać że Polacy są cudowni a wszyscy żydzi to zło wcielone.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-29, 16:31   #290
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Żydzi

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
ja nie wierzę w żadnego złego Polaka i dobrego żyda, po prostu nie wrzucam wszystkich do jednego wora jak robisz to Ty, są porządni Polacy jak i po☠☠☠☠☠☠☠eńcy i tak samo jest z żydami, a Ty wiecznie próbujesz wmawiać że Polacy są cudowni a wszyscy żydzi to zło wcielone.
Miałeś się odnieść do historii Żydów w Polsce w latach 1944-1956 i dlaczego tego w tym Muzeum nie ma.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 17:29   #291
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Żydzi

pewnie dlatego bo nie wszyscy żydzi wtedy robili co robili ludzie z partii.
czy w Polskich muzeach są informacje o Jedwabnem itd?
poza tym pamiętać trzeba że wtedy nie tylko żydzi odpowiadali za mordy na Polakach, bo także i wielu Polaków, choćby Wyszyński który był bardzo blisko Stalina.
do tego Świątkowscy (kuzyni matki Kaczyńskich) ubabrani we krwi patriotów po pachy.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 10:46   #292
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Żydzi

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
pewnie dlatego bo nie wszyscy żydzi wtedy robili co robili ludzie z partii.
czy w Polskich muzeach są informacje o Jedwabnem itd?
poza tym pamiętać trzeba że wtedy nie tylko żydzi odpowiadali za mordy na Polakach, bo także i wielu Polaków, choćby Wyszyński który był bardzo blisko Stalina.
do tego Świątkowscy (kuzyni matki Kaczyńskich) ubabrani we krwi patriotów po pachy.
Napiszę krótko - bredzisz.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 12:10   #293
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Żydzi

gdzie bredzę?
Wyszyński to nie był gość pochodzący z Polski? Świątkowscy to nie Polacy?
a może Jedwabne to też nie w Polsce?
no i czy może w muzeach są informacje o tym co robiono w Jedwabnie itd?
póki co to Ty bredzisz ciągle jak najęty wrzucając wszystkich do jednego wora, wiecznie się powtarzając.

Edytowane przez dominikmeller25
Czas edycji: 2014-11-30 o 12:11
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 15:40   #294
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Żydzi

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
Wyszyński to nie był gość pochodzący z Polski?
Zapomniałeś, że Wyszyński w czasie komunizmu był internowany. Aczkolwiek dla mnie taki wielki nie był, bo sprzedał Żołnierzy Wyklętych za religię i KUL. Prawdziwy prymas Tysiąclecia nie wchodziłby z tymi stalinowskimi półzwierzętami w żadne porozumienia.

Cytat:
Świątkowscy to nie Polacy?
Ciężko mi to powiedzieć. Polskie pochodzenie niby mieli, ale Odessa była wówczas trzecim największym żydowskim ośrodkiem na świecie (po Nowym Jorku i Warszawie). Zakładam, że Kaczyńscy mieli po prostu farta, że ich ojciec był z nimi spokrewniony. W każdym razie tutaj widzę nić nie porozumienia.

Cytat:
a może Jedwabne to też nie w Polsce?
no i czy może w muzeach są informacje o tym co robiono w Jedwabnie itd?
I słusznie! Taka jak rzecz powinna zostać w jakiś sposób upamiętniona i powinna również być w tym Muzeum, bo ja wyznaję prawdę, że "prawda nas wyzwoli". Swoją drogą jestem również za tym, żeby była wspomniana żydowska dywersja po 17 września 1939 roku i relacje polsko-żydowskie pod okupacją sowiecką (do 22 czerwca 1941 roku).

Cytat:
póki co to Ty bredzisz ciągle jak najęty wrzucając wszystkich do jednego wora, wiecznie się powtarzając.
Ja bredzę? Ja rzucam faktami, a ty jakimiś atakami personalnymi.

Wszyscy na przykład mówią, że Niemcy byli V kolumną w Bydgoszczy, chociaż stanowili 10% mieszkańców miasta. Wojsko Polskie w mig zrobiło tam porządek. Ale nikt nie mówi na przykład o żydowsko-komunistycznej dywersji w Grodnie, gdzie Żydzi stanowili 40% mieszkańców, więc siłą rzeczy można się domyśleć jej skali. I o tym, jak kilka dni później się mścili na Polakach za jej stłumienie. Takie coś też powinno być w tym muzeum.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-01 16:40:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:50.