Grudniowe Mamusie cz. V - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-04, 16:18   #1351
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez madziqqq Pokaż wiadomość
też tak własnie słyszałam ale mi się wydaję, że jak mój taki malutki i do tego wcześniak to go chyba za szybko tak po 2 tygodniach wystawiać, aj sama jak to zrobić
Mówiła właśnie żeby przypadkiem pierwsze wyjście to nie było na szczepienie bo najgorszej i ze trzeba uodparniac bo tylko krzywde dziecku robimy tak trzymajac w domu długo.

Aaa i kazała raz dziennie minimum wietrzyc i tak do max. 21 stopni utrzymywac temp. I też sprawdZać ciepło po karku a nie po raczkach i nóżkach
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 16:20   #1352
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Paulinkus Pokaż wiadomość
Może powoli coś zaczyna się dziać rozwarcie lekkie już masz a 0,5 cm szyjki zaraz Ci zejdzie jak się poród zacznie. Dobrze że z główką wszystko w porządku. Mam pytanie o co chodzi z tymi przepływami?


No właśnie dziewczyny nie ociągajcie się bo jeszcze ktoś was wyprzedzi czekamy na wasze maluchy.
Ty tak nie mów bo jeszcze siebie wywołasz
BIMBUNIA jest przykładem, że może być zamknięte na cztery spusty a za kilka godzin wrota się otworzyły.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 16:23   #1353
Paulinkus
Zadomowienie
 
Avatar Paulinkus
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 693
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Ty tak nie mów bo jeszcze siebie wywołasz
BIMBUNIA jest przykładem, że może być zamknięte na cztery spusty a za kilka godzin wrota się otworzyły.
E tam ja jeszcze nie spakowana 14.12. idziemy do teatru 16.12. mam ślubowanie w izbie więc rozmawiamy z małym że bylibyśmy wdzięczni jakby się wstrzymał do połowy grudnia a jak u Ciebie? Nic się nie zapowiada? My mamy podobny termin także nigdy nic nie wiadomo może to Ty pierwsza urodzisz
__________________
Wszystko się zmienia, to nie znaczy, że na lepsze. Trzeba sprawić, by było lepiej. Nie można tylko gadać i mieć nadzieję, że samo się poprawi.
Paulinkus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 16:29   #1354
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Paulinkus Pokaż wiadomość
Może powoli coś zaczyna się dziać rozwarcie lekkie już masz a 0,5 cm szyjki zaraz Ci zejdzie jak się poród zacznie. Dobrze że z główką wszystko w porządku. Mam pytanie o co chodzi z tymi przepływami?


No właśnie dziewczyny nie ociągajcie się bo jeszcze ktoś was wyprzedzi czekamy na wasze maluchy.
O pepowine chodzi. Ze wszystko jeszcze sprawnie funkcjonuje :-*
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 16:31   #1355
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Trusia może od badania te skrzepy krwi, albo z szyjką coś się dzieje. Na tym etapie raczej to nie jest niepokojące

Co do wyjścia to moja ma jeszcze katar, ale to już nie to co pierw, bo gilki odciągam tylko kilka razy na dobę już. W sumie pierwsze wyjście za nami, bo u lekarza byliśmy. Powiem szczerze, że po tym jak tak szybko katar złapała mam trochę strach, że jak wyjdziemy na taki spacer to zaraz skończy się chorobą, ale z drugiej strony to organizm należy hartować... no jedno dziecko miałam z lipca, drugie z marca i za niedługo ciepło się zrobiło to teraz sama nie wiem ale pewnie jak się ociepli, bo ma trochę i tak bezwietrznie będzie to wezmę na dwór
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 16:32   #1356
Paulinkus
Zadomowienie
 
Avatar Paulinkus
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 693
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Trusiulandia Pokaż wiadomość
O pepowine chodzi. Ze wszystko jeszcze sprawnie funkcjonuje :-*
Aaaaaa ja mam mieć 15.12. badane te przepływy tak mi lekarz na ostatniej wizycie mówił w ten poniedziałek będzie badał tylko szyjkę i ktg mi zrobi położna.
__________________
Wszystko się zmienia, to nie znaczy, że na lepsze. Trzeba sprawić, by było lepiej. Nie można tylko gadać i mieć nadzieję, że samo się poprawi.
Paulinkus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 16:33   #1357
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Paulinkus Pokaż wiadomość
E tam ja jeszcze nie spakowana 14.12. idziemy do teatru 16.12. mam ślubowanie w izbie więc rozmawiamy z małym że bylibyśmy wdzięczni jakby się wstrzymał do połowy grudnia a jak u Ciebie? Nic się nie zapowiada? My mamy podobny termin także nigdy nic nie wiadomo może to Ty pierwsza urodzisz
Wczoraj miałam akcje ze skurczami ale dziś na szczęście nic się nie dzieje i liczę, ze jeszcze tak zostanie. W sumie wczoraj to dreptałam niezłym tempem i może od tego. Mam trochę planów więc chciałabym zrealizować.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-04, 16:37   #1358
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Mi gin mówił ze ma dyżur w ten weekend i ze fajnie by było :-D i czy chce rodzić dolem a ja ze nie wiedzialam ze da sie góra :-D
No i masaż mi zrobił i od razu przeprosił ze wie ze to nieprzyjemne a ja ze spoko :-D
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 17:02   #1359
skrzatek24
Rozeznanie
 
Avatar skrzatek24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 576
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Basjenia ogromne gratulacje!!!
Antosia ja też miałam taką białawą wydzielinę i żadnej infekcji. moja ginka mówiła, że zielona ma mnie niepokoić, a biała jest ok.

Trusia na moje oko lada moment urodzisz
Agata a Ty coś się ociągasz miałyśmy termin na ten sam dzień, ja już zapomniałam o porodzie, a Ty co?
skrzatek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 17:09   #1360
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Trusiulandia Pokaż wiadomość
Mi gin mówił ze ma dyżur w ten weekend i ze fajnie by było :-D i czy chce rodzić dolem a ja ze nie wiedzialam ze da sie góra :-D
No i masaż mi zrobił i od razu przeprosił ze wie ze to nieprzyjemne a ja ze spoko :-D
To jak Ci zrobił masaż szyjki to pewnie stąd to wszystko na bieliźnie
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 17:13   #1361
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Skrzatek wątpię mojemu chłopczykowi chyba dobrze w brzuchu

Roksi dlatego nawet się nie martwie ;-) :-*
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-04, 17:19   #1362
Paulinkus
Zadomowienie
 
Avatar Paulinkus
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 693
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Wrzucam do poczytania. Ja od dzisiaj zaczynam pić ten olej z wiesiołka jeszcze siemię lniane kupię wiecie może czy w zwykłym sklepie je kupię?

http://badaniaprenatalne.com.pl/prod...ace-porod.html
__________________
Wszystko się zmienia, to nie znaczy, że na lepsze. Trzeba sprawić, by było lepiej. Nie można tylko gadać i mieć nadzieję, że samo się poprawi.
Paulinkus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 17:24   #1363
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Ja po wizycie poprzedniej też miałam zabarwiiona wydzieline. Ciekawe jak jutro będzie
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 17:34   #1364
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Ja po wizycie poprzedniej też miałam zabarwiiona wydzieline. Ciekawe jak jutro będzie
Taa ostatnio zabarwiona wydzielina też miałam dzisiaj to było już bardziej hardcorowo ale bez szczegółów

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Tak sobie myślę ze to może kawałki czopa bo skad takie skrzepy ale wszystko się uspokaja a ja jeszcze raz wyskoczylam po babeczki i po schodach rura :-D ale skurcze raczej wielkie mnie nie łapią
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 17:43   #1365
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Trusiulandia Pokaż wiadomość
Taa ostatnio zabarwiona wydzielina też miałam dzisiaj to było już bardziej hardcorowo ale bez szczegółów

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Tak sobie myślę ze to może kawałki czopa bo skad takie skrzepy ale wszystko się uspokaja a ja jeszcze raz wyskoczylam po babeczki i po schodach rura :-D ale skurcze raczej wielkie mnie nie łapią
Trusia ja rozumiem, ze Ty każdej ustepujesz ale nie martw się ja Cię przepuszcze mi się nie śpieszy.
Wczoraj bratowa mi powiedziała, ze jeszcze przenoszę...
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 17:47   #1366
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Dzięki za powitanie

W złą godzinę ponarzekałam na samotność bo zaraz zadzwoniła moja mama i zapowiedziała się z wizytą na weekend Może i dobrze bo mąż jak wychodzi jutro rano tak wraca późnym wieczorem w niedziele ale z drugiej strony .... Sama to bym pół dnia przeleżała w piżamie, drugie pół z książką, posiłki jak mi się za chce a tak ....
W sumie moja babcia nic mega zaskakującego nie mówi - jakieś 2 lata temu obejrzałam serial BBC o położnych tuż po wojnie (po pl bodajże "Wzywam położną") i to mniej więcej takie klimaty - moja babcia przynajmniej ogarnia że trochę się przez te 40 lat zmieniło (a jeszcze na "zachodzie" Za to moja mama i teściowa mają raczej kiepskie doświadczenia z porodami - i jakby nie do końca ogarniają że lata '80 w Pl to może jednak trochę inny poziom wiedzy i opieki medycznej W sumie głównie nie znajduje zrozumienia fakt że preferuje poród sn a nie cesarkę (jeśli pominąć pretensje teściowej że polskie dziecko powinno się rodzić na polskiej ziemi) ...

Co do bólu spojenia - to ja zakładam że to spojenie Boli głównie po odpoczynku (dłuższe leżenie/siedzenie) - przy wstawaniu i obracaniu się na drugi bok . No i czasem jak przesadzę z chodzeniem - wg lekarki to spojenie i ból jest normalny więc się specjalnie nie przejmuję tylko sobie pojękuję
Inna sprawa że jestem po prostu za gruba - i to może pogarszać sprawę (ale to już moja wina więc nie mam co narzekać).

Biały, nieprzezroczysty śluz jest podobno zupełnie normalny.
Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 18:06   #1367
antosia5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 523
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Trusiulandia Pokaż wiadomość
Od Basi
"Urodzil sie o13.20 57cm 417010pkt.ja zaslablam po i musieli mnie troche cucic.tulilam go ale nie zdarzylam nakarmic ma niska saturacjezabrali go na obserwacje "

Ja tak na szybko bo wracam od gina
OOO, jaki duży chłopak- gratulacje
Cytat:
Napisane przez Trusiulandia;49208879OO
Obiecałam ze się podziele

Pierwsze werandowanie ok dwa tygodnie po porodzie nie później i można robić nawet jak na polu - 10
Dziecko w body + pajac na to kombinezon czapka kocyk i do wózka okno na osciez i wózek tylem do okna żeby prosto na nie nie wiało. Werandujemy 10-15 min po czym zamykamy okno i nie rozbieramy od razu tylko po woli jak się będzie nagrzewac pomieszczenie zdejmujemy warstwy. Możemy sprawdzić kark jeśli mokry to za grubo bylo ubrane dziecko. Później spacer i można wychodzic do -5 a nawet trzeba o ile nie ☠☠☠☠zi złem :-D krem na buzke i też max 15min po skończonym miesiącu można dłużej.
Na wyjscie ze szpitala nakrys pieluszka i nie smarowac kremem od razu i hmmm
To az 2 tygodnie nie wolno wychodzić
Cytat:
Napisane przez skrzatek24 Pokaż wiadomość
!
Antosia ja też miałam taką białawą wydzielinę i żadnej infekcji. moja ginka mówiła, że zielona ma mnie niepokoić, a biała jest ok.
Dzięki dziewczyny, uspokoiliście mnie z tym sluzem
Cytat:
Napisane przez Paulinkus Pokaż wiadomość
Wrzucam do poczytania. Ja od dzisiaj zaczynam pić ten olej z wiesiołka jeszcze siemię lniane kupię wiecie może czy w zwykłym sklepie je kupię?

http://badaniaprenatalne.com.pl/prod...ace-porod.html
Kurcze, wiedzialam ze zapomnialas dzis cos kupic- wlasnie te kapsulki z olejkiem wiesiolka Jutro koniecznie sie wybiore
Cytat:
Napisane przez Joanna XL Pokaż wiadomość
Dzięki za powitanie

W złą godzinę ponarzekałam na samotność bo zaraz zadzwoniła moja mama i zapowiedziała się z wizytą na weekend Może i dobrze bo mąż jak wychodzi jutro rano tak wraca późnym wieczorem w niedziele ale z drugiej strony .... Sama to bym pół dnia przeleżała w piżamie, drugie pół z książką, posiłki jak mi się za chce a tak ....
W sumie moja babcia nic mega zaskakującego nie mówi - jakieś 2 lata temu obejrzałam serial BBC o położnych tuż po wojnie (po pl bodajże "Wzywam położną") i to mniej więcej takie klimaty - moja babcia przynajmniej ogarnia że trochę się przez te 40 lat zmieniło (a jeszcze na "zachodzie" Za to moja mama i teściowa mają raczej kiepskie doświadczenia z porodami - i jakby nie do końca ogarniają że lata '80 w Pl to może jednak trochę inny poziom wiedzy i opieki medycznej W sumie głównie nie znajduje zrozumienia fakt że preferuje poród sn a nie cesarkę (jeśli pominąć pretensje teściowej że polskie dziecko powinno się rodzić na polskiej ziemi) ...

Co do bólu spojenia - to ja zakładam że to spojenie Boli głównie po odpoczynku (dłuższe leżenie/siedzenie) - przy wstawaniu i obracaniu się na drugi bok . No i czasem jak przesadzę z chodzeniem - wg lekarki to spojenie i ból jest normalny więc się specjalnie nie przejmuję tylko sobie pojękuję
Inna sprawa że jestem po prostu za gruba - i to może pogarszać sprawę (ale to już moja wina więc nie mam co narzekać).

Biały, nieprzezroczysty śluz jest podobno zupełnie normalny.
Hmmm, a zawsze myslalam ze rodzina jets zszokowana kiedy sie woli cc od sn
C do pogubionego to niezle Moja tesciowa strzelila focha jak powiedzielismy ze nam bardziej zalezy by imie latwiej sie wymawialo w niemieckim niz polskim ( a wczoraj wkurzona to w ogole powiedzialam ze aldof będzie)
A wlasnie- jak jest spojenie po niemiecku
antosia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 18:10   #1368
87agata
Raczkowanie
 
Avatar 87agata
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Uk Buckinghamshire
Wiadomości: 202
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez skrzatek24 Pokaż wiadomość
Basjenia ogromne gratulacje!!!
Antosia ja też miałam taką białawą wydzielinę i żadnej infekcji. moja ginka mówiła, że zielona ma mnie niepokoić, a biała jest ok.

Trusia na moje oko lada moment urodzisz
Agata a Ty coś się ociągasz miałyśmy termin na ten sam dzień, ja już zapomniałam o porodzie, a Ty co?
A ja nie zapomniałam o porodzie ba nawet o nim myślę cały czas ⏳ ale nijak mogę małego wykurzyc
Juz jutro będę przeterminowana będę płakać 😭
__________________
i zeby bylo coraz lepiej
87agata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 18:31   #1369
Paulinkus
Zadomowienie
 
Avatar Paulinkus
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 693
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez antosia5 Pokaż wiadomość

Kurcze, wiedzialam ze zapomnialas dzis cos kupic- wlasnie te kapsulki z olejkiem wiesiolka Jutro koniecznie sie wybiore
Tż kupił mi w butelce więc piję łyżeczkę dziennie. Tzn. dzisiaj zaczęłam pić

Cytat:
Napisane przez 87agata Pokaż wiadomość
A ja nie zapomniałam o porodzie ba nawet o nim myślę cały czas ⏳ ale nijak mogę małego wykurzyc
Juz jutro będę przeterminowana będę płakać 😭
będzie dobrze. Cóż niektórzy rodzą przed terminem niektórzy po terminie nie martw się. Jak będzie gotowy to wyjdzie sam a jak nie to Ci wywołają.
__________________
Wszystko się zmienia, to nie znaczy, że na lepsze. Trzeba sprawić, by było lepiej. Nie można tylko gadać i mieć nadzieję, że samo się poprawi.
Paulinkus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-04, 18:31   #1370
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Trusia ja rozumiem, ze Ty każdej ustepujesz ale nie martw się ja Cię przepuszcze mi się nie śpieszy.
Wczoraj bratowa mi powiedziała, ze jeszcze przenoszę...
Haha taka kulturalna jestem :-D





Cytat:
Napisane przez 87agata Pokaż wiadomość
A ja nie zapomniałam o porodzie ba nawet o nim myślę cały czas ⏳ ale nijak mogę małego wykurzyc
Juz jutro będę przeterminowana będę płakać 😭
Kochana trzymam kciuki żeby się zaczęło i to już!! Jak sie czujesz tak poza tym ?

Antosia w zimie tak a latem ,wiosna to można od razu podobno ;-)
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 18:32   #1371
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Hej Kobietki my juz w domu póki co to moje dziecko to anioleczek jesteśmy z TŻ kompletnie zakochani

Dziewczyny mam prośbę wyslijcie mi dane do uzupełnienia listy na priv

Basienko Gratulacje Kochana i ucaluj naszego barburkowego chłopczyka
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 19:54   #1372
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Inka super nie ma jak w domu

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Rodzi ktoras? :-D
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 19:56   #1373
Sweet Olcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 495
GG do Sweet Olcia
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Truska taaa w marzeniach poki co

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kocham j Łobuzie

27.09.2014 Najszczęśliwsza żonka na świecie
Lili już jest z nami 19.12.2014
Sweet Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 19:59   #1374
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Aż się boje nocy bo Mila taka grzeczna jest od powrotu ze szpitala

Mi się w szpitalu śniło ze uzupelnialam listę na pierwszej stronie bo urodziła Trusia i Mysza wiec dziewczyny bądźcie w pogotowiu bo może to prorocze było
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 20:02   #1375
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez sweet olcia Pokaż wiadomość
truska taaa w marzeniach poki co :d

wysłane z aplikacji mobilnej wizaz forum.
:-d

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Inka ja czuję ze nie urodze
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 20:02   #1376
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Dziękuję u mnie było CC, dziś wstawanie było niedawno i jest całkiem ok. Brzuch boli jak karmię mała. Blow gratuluję dobra zajadam na kolację sucharki i popijam woda bo tyle mogę, pysznosci!
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 20:03   #1377
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Trusia Ja tez tak czułam a teraz do mnie nie dociera że ta ślicznotka jest naprawdę moja
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 20:05   #1378
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez 19Inka90 Pokaż wiadomość
Trusia Ja tez tak czułam a teraz do mnie nie dociera że ta ślicznotka jest naprawdę moja
To takie nierealne.. myślę ze jeszcze z tydzień pokulam
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 20:06   #1379
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Dziękuję u mnie było CC, dziś wstawanie było niedawno i jest całkiem ok. Brzuch boli jak karmię mała. Blow gratuluję dobra zajadam na kolację sucharki i popijam woda bo tyle mogę, pysznosci!
Najpiękniejsze jest to ze z dnia na dzień jest coraz lepiej Ja jestem 3 doby po cc i czuje się świetnie,no może po za anemia... Ale po za tym jest naprawdę super
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 20:07   #1380
Chemisette
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 737
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Joanna XL tym tekstem o polskiej ziemi mnie powaliłaś
A ja słyszałam na sr żeby werandować jak najszybciej aby dziecko odporności nabrało i nie ma co czekać aż 2 tyg. Ale mi się wydaje że to wyjdzie w praniu, w zależności jaka pogoda będzie, jeśli wietrznie i bardzo zimno to wiadomo później się wyjdzie a jak w miarę ładna pogoda to szybciej.

Agata nie mów chop możesz jeszcze dziś urodzić albo jutro Kiedy masz wizytę?
Chemisette jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-12 21:57:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:34.