Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-05, 14:11   #451
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Sama kallosów nie używałam, ale jeśli lubisz emolientowy omega, to kupiłabym na Twoim miejscu wersję cherry banana lub blueberry bo też są mocno emolientowe.
Dziękuję! moje włosy w sumie lubią i proteiny i emolienty i w zasadzie od ich humoru zależy, co im pasuje jak każdej kręconowłosej chociaż podziwiam, że Ci kokos na włosy podchodzi ja go lubię na dłonie i ciało z włosów robi mi oblepione strąki, po umyciu masakra

Kallosy lubię, miałam większość dostępnych, poza tymi nowościami, więc i tak pewnie się skuszę na wszystkie po kolei, oby były w małych opakowaniach, bo jak w tych litrowych to jednak nie, bo mam masę odżywek. Myślałam, że może ktoś lubi, jak ja kallosa Color i ma już faworyta



A dziewczynki ta różowa Artiste z natury to chyba już całkiem zniknęła, prawda?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 14:56   #452
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

U mnie kokos trochę za miękko mi robi, ale czasami lubię go użyć bo skutecznie wzmacnia mi włosy i przyspiesza ich porost Wyglądają po nim estetycznie w każdym razie, także będę go używać. Lnianego na włosy nie cierpię, co to mi czyni to jest okropność - taaaaka susza! A niby wysokoporowatym powinien pasować, no nie dogodzisz. Ulubionego oleju nie mam jeszcze, swego czasu kochałam sezam ale włoski mi się zmieniły znowu i tak szukam ulubieńca nowego.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 15:17   #453
karllii
Raczkowanie
 
Avatar karllii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 353
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 03:42 ---------- Poprzedni post napisano o 03:35 ----------


Ja ostatnio daję tylko serum na końcówki i żel. Nigdy jakoś specjalnie nie lubiłam odżywek bs. Przez długi czas używałam jako bs wyżej opisanej czerwonej Elseve (w bardzo małej ilości), po niej miałam fajny efekt. Inne odżywki ds używane jako bs się u mnie nie sprawdziły, za bardzo mi oblepiają i obciążają loki.
Chciałabym spróbować odżywek bs Joanny, ale wątpię, żeby udało mi się je znaleźć, jak będę w Polsce.

---------- Dopisano o 03:46 ---------- Poprzedni post napisano o 03:42 ----------

A, i kupiłam olej lniany, ale do jedzenia, a nie na włosy. :P Jemy teraz z TŻem codziennie rano łyżeczkę dla zdrowia zamiast oliwy. Ale strasznie mnie odrzuca jego zapach, śmierdzi rybą. Chyba po skończeniu tej butelki wrócimy do oliwy. :P
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Co do odżywek bs ja używam i nie wyobrażam sobie życia bez nich. Jak nie naloze to grzywa lwa nie do opanowania :-D
Głupia jaaa...gdybym wiedziała że to właśnie brak odżywki bs tak wpływa na moje włosy... no ale jak to się mówi - uczymy się na błędach.
Ja tam każdą odżywkę mogę używać jako bs, byle nie za dużo. NIe próbowałam jeszcze z bingospa algi i karite, jakoś ta konsystencja mnie odstrasza allleee...za to do mycia i odżywiania super się sprawdza.

Widzę że temat olejów się napatoczył :P Moja teściowa pije olej lniany...co jakiś czas przychodzi do nas z butelką i każe nam pić hahaha
Aż tak fajnie wpływa na Was ten olej? Co konkretnie robi? Może się skuszę na codzienne picie
karllii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 15:37   #454
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
U mnie kokos trochę za miękko mi robi, ale czasami lubię go użyć bo skutecznie wzmacnia mi włosy i przyspiesza ich porost Wyglądają po nim estetycznie w każdym razie, także będę go używać. Lnianego na włosy nie cierpię, co to mi czyni to jest okropność - taaaaka susza! A niby wysokoporowatym powinien pasować, no nie dogodzisz. Ulubionego oleju nie mam jeszcze, swego czasu kochałam sezam ale włoski mi się zmieniły znowu i tak szukam ulubieńca nowego.
Oooo ja akurat nie chcę porostu, mam długość pasująca mi, a obcinanie, zbyt częste, metodą na 5 kitek mnie męczy to ja mam taki mega puch po kokosku właśnie ciekawe z tym wzmacnianiem, muszę poobserwować, czy ja mam takie coś po olejach, ale pijam drożdże to chyba to się też z tym wiąże ja ulubionego też wciąż szukam mam kilka, które lubię, ale nie jest miłość


Cytat:
Napisane przez karllii Pokaż wiadomość
Aż tak fajnie wpływa na Was ten olej? Co konkretnie robi? Może się skuszę na codzienne picie
Od środka to nawilża zapewne
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 15:46   #455
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Kallos Omega ma fajny zapach, ja planuję zakup jeszcze Cherry, Aloe i Banana . Jeszcze chcę spróbować po myciu 1 łyżka Kallosa Omega + pół łyżeczki oleju. Wtedy już tylko spłukać to po 30 minutach (bez mycia odżywką). Ale muszę dobrać proporcje, żeby nie obudzić się z tłustymi włosami : D
Oo tak, omega pięknie pachnie Spróbuj po myciu faktycznie tego kallosa z olejem, może pół łyżeczki, jak nie będzie za tłusto po wysuszeniu.

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Nikt mi nie pomoże z tymi falami?
Kochana, widać, że kochają emolienty, skrętu niekoniecznie trzeba wydobywać, zwłaszcza jeśli to fale 2a. Dawaj im sporo olejów, emolientów, olej do maseczki i upięcie na noc - i powinno być dobrze Dla mnie już jest dobrze Jeśli suszarka puszy - nie ma co się męczyć z nią.

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Mam wrażenie ze mi trochę włosy pociemnialy
używam różnych ale akurat rycyny i amli nie
Orzech włoski bardzoooo przyciemnia :P

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość

Kupiłam dzisiaj tresemme naturals z olejem avokado. Zobaczymy jak się spisze stosowany dłużej, raz użyłam i jest miło. Myszka zachwalała kallos blueberry z tym olejem, a że u mnie kallosa nie ma to wzięłam Tresemme właśnie - 750ml tlyko za 2.5 funta Dodatkowo ma super gęstą konsystencję jak maska.
Nadal zachwalam tego kallosa, cudny jest

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja zawsze chyba puch bym miała bez niej? bo ja później używam żelu. W każdym razie moje włosy jej potrzebują, ale często zamiennie daję odżywki d/s jako b/s i odwrotnie


Czy któraś lubi tak bardzo Kallos Color jak ja? chcę kupić inny i nie wiem jaki. Mam na myśli z tych owocowych nowości
Kallos color miałam, troszkę słabo mi dociążał włosy, ale to przez olej lniany w składzie Za to uwielbiam wersję blueberry Ale one tylko w litrowych baniaczkach są, te nowe kallosy niestety.


Na majówce tak mi się włosy pokręciły, po termach, bo zamoczył mi się sam dół, szaleństwo, szkoda, że zdjęcia nie mam
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 15:53   #456
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Myszko jak dobrze,ze Cię widzę
a pestki winogron??
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 16:00   #457
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez karllii Pokaż wiadomość
Aż tak fajnie wpływa na Was ten olej? Co konkretnie robi? Może się skuszę na codzienne picie
On ma wiele różnych właściwości.Poczytaj sobie:

http://skarbnicawiedzy.blox.pl/2009/...ASCIWOSCI.html

Na zaparcia też jest dobry.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-05, 16:08   #458
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Kallos color miałam, troszkę słabo mi dociążał włosy, ale to przez olej lniany w składzie Za to uwielbiam wersję blueberry Ale one tylko w litrowych baniaczkach są, te nowe kallosy niestety.
Ech! szkoda ale u mnie poza Hebe są też takie punkty z Kallosami np. w galerii łódzkiej, tam zobaczę może mają małe próbki, bo szczerze mówiąc z ciekawości i dla zapachów wypróbowałabym każdą z tych nowych owocowych i aloesową, o której piszesz na blogu ostatnio, też

Czy dodanie do maseczki kilku kropel oleju dociąża włosy?

Nie mogę się napatrzeć na Twoje włosy i w avatarze i po aloesie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 16:32   #459
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez karllii Pokaż wiadomość
Głupia jaaa...gdybym wiedziała że to właśnie brak odżywki bs tak wpływa na moje włosy... no ale jak to się mówi - uczymy się na błędach.
Ja tam każdą odżywkę mogę używać jako bs, byle nie za dużo. NIe próbowałam jeszcze z bingospa algi i karite, jakoś ta konsystencja mnie odstrasza allleee...za to do mycia i odżywiania super się sprawdza.

Widzę że temat olejów się napatoczył :P Moja teściowa pije olej lniany...co jakiś czas przychodzi do nas z butelką i każe nam pić hahaha
Aż tak fajnie wpływa na Was ten olej? Co konkretnie robi? Może się skuszę na codzienne picie
Ja używam Joanny makowej. Pierwsza co mi nie robi kuku. Moje włos przestały się lubić z garnierem AiK ;( Jako ds to jeszcze ujdzie ale bs to mam później przyklap dziwny jakiś

Ja jadłam olej z pestek dyni na brzuszek Zauważyłam też przy okazji mega wysyp babyhair w zakolach I teraz mam takie krótkie kręcące się - przy wietrze wychodzą mi jak rogi

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Orzech włoski bardzoooo przyciemnia :P
Serio? No to już wiem co kupię następnym razem! Jakoś tak do słonka posiedzę i takie blond mi wychodzą i w ogóle... a ja nie mogę być blond
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 18:15   #460
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Miska - przyciemniają oleje te mające brązowawy kolorek, te przezroczyste bez koloru nie przyciemniają ani nie nadają odcieni na szczęście
Kurka jak ten orzech włoski tak przyciemnia mocno to bym używała gdyby nie to że moje włosię omega 3 nie lubi i nie podchodzi mi ten olej :/
Jeszcze genialne jest to:
http://blogeve-evel.blogspot.co.uk/2...iego-moja.html

ale ja tu nigdzie drzewka z orzecha włoskiego jeszcze nie spotkałam, w Polsce miałam w ogródku to zaraz bym kręciła taką farbę. W ogóle pierwszy siwy włos mi się pojawił, taki brand new, na zakolu
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 18:18   #461
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Klaudenc idąc tym tropem peatki winogron powinny być ok
musze sie teraZ wziąć za kudelki ostro
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-05, 18:32   #462
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Klaudenc idąc tym tropem peatki winogron powinny być ok
musze sie teraZ wziąć za kudelki ostro
Pestek winogron używałam sporo przez pewien czas, nie przyciemniły mi włosów.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 19:34   #463
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Mój ukochany olej <3

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 20:59   #464
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

SceneQueene - masz takie włosy jak na avatarze?

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość
Sandrek, ja Ci niestety nie pomogę, bo moje włosy są znacznie bardziej kręcone niż Twoje i znaaaaaaaaaaaaaaaaaacznie bardziej się puszą. Jeśli jesteś cierpliwa i masz czas, podczytuj wątek, może coś dla siebie znajdziesz.
Dla mnie masz piękne, idealnie zadbane włosy i dużo bym dała, żeby moje były takie gęste i gładkie.
Dziękuje Ci bardzo! Od razu mi lepiej! Chyba jestem na dobrej drodze...

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Oo tak, omega pięknie pachnie Spróbuj po myciu faktycznie tego kallosa z olejem, może pół łyżeczki, jak nie będzie za tłusto po wysuszeniu.



Kochana, widać, że kochają emolienty, skrętu niekoniecznie trzeba wydobywać, zwłaszcza jeśli to fale 2a. Dawaj im sporo olejów, emolientów, olej do maseczki i upięcie na noc - i powinno być dobrze Dla mnie już jest dobrze Jeśli suszarka puszy - nie ma co się męczyć z nią.



Orzech włoski bardzoooo przyciemnia :P
Będę próbować z tym Kallosem i olejem bez spłukiwania Z Kallosów chcę wypróbować Cherry, Banana i Aloe, chociaż kusi mnie Blueberry boję się tego oleju awokado. :x

A ja dziś zrobiłam zakupy na e-naturalne, oleje, półprodukty i co nieco do twarzy. Już nie mogę się doczekać aż przyjdzie paczka! Z olejów wzięłam właśnie m.in. olej włoski, ale moje włosy jaśnieją pod wpływem słońca, więc nie będę narzekać na efekty po tym oleju (chyba)

Myślałam, że moje włosy nie lubią oleju arganowego, nałożyłam dziś maskę biovax złotą i pół łyżeczki oleju na 1,5h. Potem umyłam odżywką, potem serum na końcówki i na koniec rozczesałam. Jest tak miękko, jestem w szoku. : ))

Cieszę się, że przez wpisy Kasi (myszka2020) skusiłam się znowu na mycie odżywką. Pomimo, że nie ma żadnej piany przy odżywkach Joanny to dobrze domywa, nie przejmuję się już tym. Po prostu nakładam, polewam wodą i masuję kilka sekund

Edytowane przez sandrek
Czas edycji: 2015-05-05 o 21:13
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 22:00   #465
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Włosie po samodzielnym podcięciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (20,0 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg unnamed.jpg (22,8 KB, 47 załadowań)
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 22:10   #466
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Wrzucam bo szczęście na głowie.
Przed myju: tresemme naturals awokado+australian organics na godzinę
Potem spłukanie i olej słonecznikowy na kilka h
Mycie: zwykły johnsons baby
Odżywka: Tresemme scalp renewal na ok. 10 minut
b/s: też tresemme

Nie pamiętam kiedy miałam takie włosy. Są takie fajnie pokręcone, z objętością, nawilżone i mocne, nawet jeśli to efekt na 1 dzień to i tak szał dla mnie. Przed myciem było fruwająco i lekko, nieco przyklapowo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09007.jpg (34,8 KB, 62 załadowań)
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 23:46   #467
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
SceneQueene - masz takie włosy jak na avatarze?



Dziękuje Ci bardzo! Od razu mi lepiej! Chyba jestem na dobrej drodze...



Będę próbować z tym Kallosem i olejem bez spłukiwania Z Kallosów chcę wypróbować Cherry, Banana i Aloe, chociaż kusi mnie Blueberry boję się tego oleju awokado. :x

A ja dziś zrobiłam zakupy na e-naturalne, oleje, półprodukty i co nieco do twarzy. Już nie mogę się doczekać aż przyjdzie paczka! Z olejów wzięłam właśnie m.in. olej włoski, ale moje włosy jaśnieją pod wpływem słońca, więc nie będę narzekać na efekty po tym oleju (chyba)

Myślałam, że moje włosy nie lubią oleju arganowego, nałożyłam dziś maskę biovax złotą i pół łyżeczki oleju na 1,5h. Potem umyłam odżywką, potem serum na końcówki i na koniec rozczesałam. Jest tak miękko, jestem w szoku. : ))

Cieszę się, że przez wpisy Kasi (myszka2020) skusiłam się znowu na mycie odżywką. Pomimo, że nie ma żadnej piany przy odżywkach Joanny to dobrze domywa, nie przejmuję się już tym. Po prostu nakładam, polewam wodą i masuję kilka sekund
Tak . Teraz już trochę dłuższe.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 02:32   #468
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Ja też piję jedną łyżkę rano,dla mnie smaku nie ma żadnego,ale jest okropy.Początkowo miałam odruch wymiotny a teraz mam sposób i jakby wyłączam węch na chwilę,połykam i szybko zapijam.Bardzo zdrowy olej.Polecam też olej z czarnuszki,jest niedobry ale bardzo wartościowy,bardziej niz lniany ale wypicie go jest traumatyczne.ja piję co jakiś czas małą łyżeczkę bo warto.
Ja ostatnio robię tak, że daję sobie i TŻowi do śniadania mały kawałek pieczywa (ćwiartka bułeczki, piętka albo pół kromki chleba) polany małą łyżeczką oleju. Z oliwą mi to nawet smakowało, z olejem lnianym niezbyt, ale bardzo szybko się zjada i od razu to zagryzamy resztą śniadania.

Cytat:
Napisane przez karllii Pokaż wiadomość
Aż tak fajnie wpływa na Was ten olej? Co konkretnie robi? Może się skuszę na codzienne picie
Ja po przyjeździe do Kanady miałam straszny problem z wypadaniem włosów, prawdopodobnie brak witamin od nieuniknionej zmiany diety (mimo że jadłam dużo owoców i warzyw). Zdrowy tłuszcz jest potrzebny organizmowi, a tutaj wszystko sprzedają w wersji odtłuszczonej i/lub mocno przetworzonej. Odkąd zaczęłam jeść oliwę, wypadanie znacznie się uspokoiło.

Unlike, Ty to chyba jesteś uzależniona od obcinania włosów.

A powiedzcie, te przyciemniające oleje są w stanie przyciemnić prawie siwe włosy? (prawie, bo to są takie bardziej pojedyncze włoski w bardzo jasnym blondzie)
__________________
To nie bezsenność, to inna strefa czasowa.
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 09:01   #469
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

krolewna_smieszka potwierdzam Bo ja bym juz najchetniej sciela cale farbowane
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-06, 09:12   #470
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość

A powiedzcie, te przyciemniające oleje są w stanie przyciemnić prawie siwe włosy? (prawie, bo to są takie bardziej pojedyncze włoski w bardzo jasnym blondzie)
Czytałam kiedyś,że tak tylko trzeb uzywać często,regularnie.Nie zrobi z nich ciemnych ale pewnie przyciemni.
Dzisiaj właśnie bede olejowała rycynowym,dawno nie uzywałam.Skonczył mi się i zapominałam kupic nowy a mam tyle róznych innych olejów,że sobie darowałam a teraz żałuję bo dobrze działał na moje włosy,lepiej niz którykolwiek.Są po nim sprężyste.Po lnianym też są ładne.Olej z kielków pszenicy,awokado i z dyni nie robi z moimi włosami nic:/.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2015-05-06 o 09:13
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 09:15   #471
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Myszko jak dobrze,ze Cię widzę
a pestki winogron??
Ja tak wpadam i wypadam, Młody odbiera mi wszystkie siły
Pestki winogron nie powinny przyciemniać

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

Czy dodanie do maseczki kilku kropel oleju dociąża włosy?

Nie mogę się napatrzeć na Twoje włosy i w avatarze i po aloesie
Dziękuję
Ja tak właśnie dociążam włosy - prawie zawsze dodaję olej do maseczki czy odżywki

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość

Serio? No to już wiem co kupię następnym razem! Jakoś tak do słonka posiedzę i takie blond mi wychodzą i w ogóle... a ja nie mogę być blond
No to orzeszek powinien całkiem ładnie przyciemnić Ja robiłam też płukankę z liści orzecha włoskiego, też przyciemnia

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Będę próbować z tym Kallosem i olejem bez spłukiwania Z Kallosów chcę wypróbować Cherry, Banana i Aloe, chociaż kusi mnie Blueberry boję się tego oleju awokado. :x

A ja dziś zrobiłam zakupy na e-naturalne, oleje, półprodukty i co nieco do twarzy. Już nie mogę się doczekać aż przyjdzie paczka! Z olejów wzięłam właśnie m.in. olej włoski, ale moje włosy jaśnieją pod wpływem słońca, więc nie będę narzekać na efekty po tym oleju (chyba)

Myślałam, że moje włosy nie lubią oleju arganowego, nałożyłam dziś maskę biovax złotą i pół łyżeczki oleju na 1,5h. Potem umyłam odżywką, potem serum na końcówki i na koniec rozczesałam. Jest tak miękko, jestem w szoku. : ))

Cieszę się, że przez wpisy Kasi (myszka2020) skusiłam się znowu na mycie odżywką. Pomimo, że nie ma żadnej piany przy odżywkach Joanny to dobrze domywa, nie przejmuję się już tym. Po prostu nakładam, polewam wodą i masuję kilka sekund
Mycie odżywką jest najlepsze Biovax złoty dla mnie jest super, ale po dodaniu oleju, sam ma za dużo glicerynki.
Pochwal się zakupami, jak przyjdą

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Włosie po samodzielnym podcięciu
Ja już nie tykam nożyczek, bo co chwilę coś podcinam i nigdy nie urosną


Mam niefajne włosy po majówce No ale cóż się dziwić - myłam na szybko szamponem nivei jakimś z keratyną i aloesem, woda tam dziwna, żadnej odżywki, spałam w mokrych. Czas im zrobić włosowe SPA wieczorem
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 09:20   #472
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Czy któraś z WAs zmywała olej rycynowy odżywką?JA zawsze robiłam to szamponem z SLS.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 09:38   #473
dziuwlenka
Raczkowanie
 
Avatar dziuwlenka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z dalekaaa
Wiadomości: 272
GG do dziuwlenka
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Czy któraś z WAs zmywała olej rycynowy odżywką?JA zawsze robiłam to szamponem z SLS.
ja zmywałam odżywką ale to w czasach kiedy nie dawałam rady ich przeciążyć.. ;p w tym momencie na pewno by się to nie udało.. ;P
__________________
METODA CG - początek 05.2012

Ćwiczę od 08.11.2012

(część ciała : ile cm mniej)
pod piersiami: -4 cm
w piersiach: -8 cm
okolice pępka: -9 cm
talia: -6 cm
biodra: -7 cm
uda: -2 cm
łydki: -2 cm
dziuwlenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 10:47   #474
justyna_ju
Raczkowanie
 
Avatar justyna_ju
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kalisz/Wrocław
Wiadomości: 220
GG do justyna_ju
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Hej dziewczęta, zaglądałam tu kiedyś regularnie, ale teraz niestety brak czasu :/ I od razu dwa pytania:

1) szukam czegoś co zastąpi mi Isanę z pszenicą i pantenolem, bo ostatnio jej nie mogę znaleźć w żadnym rossmannie (wycofali ją?). Tą, dokładnie https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...iv-pflege.html

2) i czy używałyście może odżywki Prosalon Intensis Curly Hair? Nie mogłam znaleźć składu, a ostatnio szukam czegoś nowego do włosów tak dla odmiany
__________________
28.08.2012: zaczynam z CG
ujarzmiam fale, dbam o włosy....zapuszczam?
justyna_ju jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 11:10   #475
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Ja tak właśnie dociążam włosy - prawie zawsze dodaję olej do maseczki czy odżywki
Dziękuję Myszko!

Jak zawsze jesteś bardzo pomocna

Wypróbuję sobie ten sposób mam nadzieję, że nie za bardzo mi się zrobi przyklap, zacznę od 2,3 kropel, bo nie wiem w sumie ile dać żeby nie przesadzić.

Pisałaś na blogu o kallosie Keratin, ja go lubię, ale daję go przed myciem, na 20-30 min. czasem na 15 min. a potem mycie i daję odżywkę emolientową tak zawsze robiłam z różowym Artiste ( ale wycofali tylko z nim to na max.15 min.) i z tym kallosem też mi się sprawdza
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 12:28   #476
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Tak . Teraz już trochę dłuższe.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
Idealne! A jak je "stylizujesz" ?

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Ja tak wpadam i wypadam, Młody odbiera mi wszystkie siły
Pestki winogron nie powinny przyciemniać



Dziękuję
Ja tak właśnie dociążam włosy - prawie zawsze dodaję olej do maseczki czy odżywki



No to orzeszek powinien całkiem ładnie przyciemnić Ja robiłam też płukankę z liści orzecha włoskiego, też przyciemnia



Mycie odżywką jest najlepsze Biovax złoty dla mnie jest super, ale po dodaniu oleju, sam ma za dużo glicerynki.
Pochwal się zakupami, jak przyjdą



Ja już nie tykam nożyczek, bo co chwilę coś podcinam i nigdy nie urosną


Mam niefajne włosy po majówce No ale cóż się dziwić - myłam na szybko szamponem nivei jakimś z keratyną i aloesem, woda tam dziwna, żadnej odżywki, spałam w mokrych. Czas im zrobić włosowe SPA wieczorem
Też dodaję olej do każdej maski, nawet emolientowej. Czy dodawanie maski do oleju przed każdym myciem, po jakimś czasie da efekty takie jak przy olejowaniu na sucho? Można tak to porównywać?

Po tym biovaxie były baaaaardzo miękkie, ale nie wiem czy na pełnowymiarowe opakowanie się skuszę

Wstawię zdjęcie jak zakupy przyjadą. Nie mogę się doczekać!
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 12:32   #477
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Idealne! A jak je "stylizujesz" ?



Też dodaję olej do każdej maski, nawet emolientowej. Czy dodawanie maski do oleju przed każdym myciem, po jakimś czasie da efekty takie jak przy olejowaniu na sucho? Można tak to porównywać?

Po tym biovaxie były baaaaardzo miękkie, ale nie wiem czy na pełnowymiarowe opakowanie się skuszę

Wstawię zdjęcie jak zakupy przyjadą. Nie mogę się doczekać!
Dziękuję. Na zdjęciu to po grubej lokówce akurat. :-D

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 12:40   #478
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Czy któraś z WAs zmywała olej rycynowy odżywką?JA zawsze robiłam to szamponem z SLS.
Udało mi się dawno, dawno temu przy trzykrotnym myciu odżywką Szalony ten olej, gęsty, tępy, oj nie wspominam go dobrze

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziękuję Myszko!

Jak zawsze jesteś bardzo pomocna

Wypróbuję sobie ten sposób mam nadzieję, że nie za bardzo mi się zrobi przyklap, zacznę od 2,3 kropel, bo nie wiem w sumie ile dać żeby nie przesadzić.

Pisałaś na blogu o kallosie Keratin, ja go lubię, ale daję go przed myciem, na 20-30 min. czasem na 15 min. a potem mycie i daję odżywkę emolientową tak zawsze robiłam z różowym Artiste ( ale wycofali tylko z nim to na max.15 min.) i z tym kallosem też mi się sprawdza
Nie ma za co, staram się pomóc zawsze, choć nie zawsze mi wyjdzie
Kallos keratin u mnie jest super, najlepiej dociąża z dodatkiem oleju.

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość

Też dodaję olej do każdej maski, nawet emolientowej. Czy dodawanie maski do oleju przed każdym myciem, po jakimś czasie da efekty takie jak przy olejowaniu na sucho? Można tak to porównywać?

Po tym biovaxie były baaaaardzo miękkie, ale nie wiem czy na pełnowymiarowe opakowanie się skuszę

Wstawię zdjęcie jak zakupy przyjadą. Nie mogę się doczekać!
Czekaj, bo nie zrozumiałam, dziś coś mało kumam Na olej przed myciem dajesz maskę? Czy chodziło o dodawanie oleju do maski?

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Cytat:
Napisane przez justyna_ju Pokaż wiadomość
Hej dziewczęta, zaglądałam tu kiedyś regularnie, ale teraz niestety brak czasu :/ I od razu dwa pytania:

1) szukam czegoś co zastąpi mi Isanę z pszenicą i pantenolem, bo ostatnio jej nie mogę znaleźć w żadnym rossmannie (wycofali ją?). Tą, dokładnie https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...iv-pflege.html

2) i czy używałyście może odżywki Prosalon Intensis Curly Hair? Nie mogłam znaleźć składu, a ostatnio szukam czegoś nowego do włosów tak dla odmiany
Recenzowałam ostatnio świetną odżywką od mythos, o tą --> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...olive-soy.html

Ma i panthenol i proteiny pszenicy i to dużo więcej, niż w tej isanie
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 12:51   #479
justyna_ju
Raczkowanie
 
Avatar justyna_ju
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kalisz/Wrocław
Wiadomości: 220
GG do justyna_ju
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Dzięki, a gdzie jej szukać?
__________________
28.08.2012: zaczynam z CG
ujarzmiam fale, dbam o włosy....zapuszczam?
justyna_ju jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 12:53   #480
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

A jeszcze wam powiem, ze odkad wcieram olejek z orzechow brazylijskich (dzieki poleceniu Klaudenc) i zmienilam szampon na bialego jelenia do skory wrazliwej i alergicznej, prawie nie mam problemow ze skalpem

Plus woda ma jednak ogromne znacznie dla moich wlosow. W Krakowie swiezo umyte to falki naturalne. Jak umylam w Bukowinie dokladnie tymi samymi kosmetykami, uzyskalam skotluniony wyprost

Edytowane przez 201605161428
Czas edycji: 2015-05-06 o 13:02
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-03 12:42:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:32.