perfumy - nie mdłe- nie słodkie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-09, 19:48   #1
zupkachiinska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 11

perfumy - nie mdłe- nie słodkie


witam czy któraś z was mogłaby mi polecić perfumy nie słodkie, nie mdłe za to trwałe i wyraziste.
zupkachiinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 20:35   #2
201702092106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 610
Dot.: perfumy - nie mdłe- nie słodkie

Może opisz dokładniej co masz na myśli, jakich owoców i kwiatów zapach lubisz, które znane Ci perfumy uważasz za ładne a których nie znosisz ect.
201702092106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 08:56   #3
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 325
Dot.: perfumy - nie mdłe- nie słodkie

Cytat:
Napisane przez zupkachiinska Pokaż wiadomość
witam czy któraś z was mogłaby mi polecić perfumy nie słodkie, nie mdłe za to trwałe i wyraziste.
Pure Poison Diora (trwałe, wyraziste białe kwiaty)
Chloe Chloe edp (trwałe, własnie za za słodkie i na pewno nie mdłe, róża na czele)
Nie wiem co wolisz-kwiaty czy owoce?A może cos bardziej drzewnego,suchego i wytrawnego?(Dune Dior)
Może podaj jakie perfumy lubisz a jakich nie...?Wtedy coś doradzimy..
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-12, 10:47   #4
JoannaDM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: perfumy - nie mdłe- nie słodkie

Witam,
Ja także mam problem ze znalezieniem perfum dla siebie.
Nie lubię słodkich, mdłych, ciężkich.
Może ktoś coś doradzi ?
Moje ulubione zapachy:
- bez
- konwalia
- frezja
Ostatnio używałam Cocoon Yves Rocher - niestety już ich nie ma ;(
JoannaDM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-12, 11:23   #5
moisha83
Przyczajenie
 
Avatar moisha83
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: perfumy - nie mdłe- nie słodkie

Witam, a nie probowałaś Diora J'adore EDP ja lubię ten zapach i w nucie serca jest frezja, konwalia,róża i fiołek.

moisha83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-12, 14:31   #6
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: perfumy - nie mdłe- nie słodkie

Przetestuj Lacoste Pour Femme Women , YR Comme Une Evidence
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-12, 20:30   #7
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 526
Dot.: perfumy - nie mdłe- nie słodkie

Cytat:
Napisane przez JoannaDM Pokaż wiadomość
Witam,
Ja także mam problem ze znalezieniem perfum dla siebie.
Nie lubię słodkich, mdłych, ciężkich.
Może ktoś coś doradzi ?
Moje ulubione zapachy:
- bez
- konwalia
- frezja
Ostatnio używałam Cocoon Yves Rocher - niestety już ich nie ma ;(
Hugo Boss "Femme "
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-13, 08:19   #8
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: perfumy - nie mdłe- nie słodkie

Cytat:
Napisane przez JoannaDM Pokaż wiadomość
Witam,
Ja także mam problem ze znalezieniem perfum dla siebie.
Nie lubię słodkich, mdłych, ciężkich.
Może ktoś coś doradzi ?
Moje ulubione zapachy:
- bez
- konwalia
- frezja
Ostatnio używałam Cocoon Yves Rocher - niestety już ich nie ma ;(
Bez - En Passant Malle'a, Opale Omnia Profumi, Matsu MM i bez YR
Konwalia - Idylle edt, Diorissimo
frezje - O'fresia Diptyque'a, magnolie z frezja Amouage Reflection
frezje w Addict 2
Cocoon - kakao z paczula - Borneo (ciezko dost), Marcel

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez zupkachiinska Pokaż wiadomość
witam czy któraś z was mogłaby mi polecić perfumy nie słodkie, nie mdłe za to trwałe i wyraziste.
The Different Company Sublime Balkiss i Bachmakov
La Chasse aux Papillons edt
Incantation RBR
Trwale, nietuzinkowe i nie sa slodkie

Z mainstreamu Narciso Rodriguez edt czarne
Feerie edt
Z swiezych i trwalych, ogoniastych, dostepnych Versense, Cristalle Eau Verte, Chance Eau Fraiche
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 20:31   #9
AgaGiraffe
Rozeznanie
 
Avatar AgaGiraffe
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: nie chcesz wiedzieć
Wiadomości: 523
Dot.: perfumy - nie mdłe- nie słodkie

Witajcie również proszę o pomoc i wzkazówki, bo po wielu próbach w perfumeriach, brakło mi cierpliwości

Przez kilka lat namiętnie używałam CK One, zamiennie z CK Be. Ostatnio jednak poczułam, że powinnam pójść w trochę bardziej seksowną, kobiecą stronę. Jednak okazuje się, że nie jest to takie proste w moim przypadku- większość reklamowanych obecnie zapachów jakoś w ogóle nie przypada mi do gustu. Podam tu kilka przykładów: Angel- za słodki, La Vie Est Belle- to samo, Ange ou demon- również za mdły i za słodki. Elle Armani- za dużo pudrowości, tak samo zresztą jak Amour Kenzo i jego wariacje. Byłam prawie pewna, że Flora Gardenia będzie dla mnie idealna, ale okazało się, że tylko na kartoniku- na skórze sam lukier....

Przez zimę używałam bardzo otulającego jak dla mnie zapachu Cacharel- Noa, ale dość szybko się ulatniał, ponadto jakoś lepiej czuję się w nim w chłodniejsze pory roku.

Bardzo proszę o jakieś sugestie- fajnie, gdyby nie był to "oklepany" zapach, bo nie chcę pachnieć jak co piąta kobieta na ulicy. Coś świeżego, z nutami drzewnymi, zarazem seksownego, lekko piżmowego, ale nie słodziak i puder. Mam nadzieję, że nie jestem skazana przez resztę życia na typowe świeżaki pozdrawiam!
__________________
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54
AgaGiraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 16:55   #10
zielona herbaciarnia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 135
Dot.: perfumy - nie mdłe- nie słodkie

Teraz bardzo ciężko o zapach bez waniliny bo to ona słodzi wszystkie zapachy mainstreamu, ja praktycznie ze znanych zapachów to mogę polecić Panią Walewska tę klasyczną granatową, i inne tego typu szypry gorzkie bez etylowaniliny dosładzającej, ostry szypr orzeźwiający na początku potem pachnie niemytym ciałem ale to na końcu już, tak ma wiele zapachów że na końcu pachnie nieumytym spoconym ciałem.
Boss Femme jest straszliwym dusicielem, takie gryzące piżmowo ambrowe lekko spocone nuty, kwaśne troche bazarkowe, nie wiem czy ci się spodoba, ale konwalia jest tam wyczuwalna, a właściwie taka jej niedoróbka sztuczna, podobny jest lacoste pour femme bardziej jeszcze drapiący i prosty, taka goła chemia i gucci guilty ale ten już jest z etylowaniliną i słodką sztuczną maliną. Jeszcze są smrody pokroju light blue, a właściwie to typu samo iso e super, ambroxan a reszty tylko troszkę.
Z kwiatowców trudno o zapachy bez etylowaniliny, chyba że zniesiesz ją w małym stężeniu to CD pure poison, albo rare pearls z avonu chyba że wolisz nisze, to lumiere d'epices albo lutens fleur d'oranger to taki można powiedzieć sam jaśmin, baza delikatnie piżmowa wręcz niewyczuwalna, etylowaniliny tam nie ma.
Teraz trudno o nie słodkie wonie bo etylowanilina zmiękcza i wygładza ostre kanty, wzmacnia brzmienie nut woody-amber w bazie i daje wspaniałe odcienie waniliowych orientów z balsami żywicami np. styraxem czy labdanum.
zielona herbaciarnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 18:24   #11
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 526
Dot.: perfumy - nie mdłe- nie słodkie

Cytat:
Napisane przez AgaGiraffe Pokaż wiadomość
Witajcie również proszę o pomoc i wzkazówki, bo po wielu próbach w perfumeriach, brakło mi cierpliwości

Przez kilka lat namiętnie używałam CK One, zamiennie z CK Be. Ostatnio jednak poczułam, że powinnam pójść w trochę bardziej seksowną, kobiecą stronę. Jednak okazuje się, że nie jest to takie proste w moim przypadku- większość reklamowanych obecnie zapachów jakoś w ogóle nie przypada mi do gustu. Podam tu kilka przykładów: Angel- za słodki, La Vie Est Belle- to samo, Ange ou demon- również za mdły i za słodki. Elle Armani- za dużo pudrowości, tak samo zresztą jak Amour Kenzo i jego wariacje. Byłam prawie pewna, że Flora Gardenia będzie dla mnie idealna, ale okazało się, że tylko na kartoniku- na skórze sam lukier....

Przez zimę używałam bardzo otulającego jak dla mnie zapachu Cacharel- Noa, ale dość szybko się ulatniał, ponadto jakoś lepiej czuję się w nim w chłodniejsze pory roku.

Bardzo proszę o jakieś sugestie- fajnie, gdyby nie był to "oklepany" zapach, bo nie chcę pachnieć jak co piąta kobieta na ulicy. Coś świeżego, z nutami drzewnymi, zarazem seksownego, lekko piżmowego, ale nie słodziak i puder. Mam nadzieję, że nie jestem skazana przez resztę życia na typowe świeżaki pozdrawiam!
Mnie tu pasuje Calvin Klein Reveal
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-18 19:24:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.