Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-28, 10:36   #1171
PannaMadzia
Raczkowanie
 
Avatar PannaMadzia
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 449
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Bylo
aaaaaa musialam przeoczyc
__________________
Narzeczona 21.12.2013
Żona 12.09.2015
PannaMadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 10:40   #1172
SympatycznyAtrament
Nie-rudy lis
 
Avatar SympatycznyAtrament
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 867
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Jestem masochistką. Obejrzałam całą szusz. Nawet mój chłop się burzył, że co my oglądamy na tym youtube
__________________
Nie mogę dziś przyjść, bo już mnie nie ma.
Cos mi wypadło, nie powiem „do widzenia”.
Szarży pewnego tramwaju jakoś nie odparłem.
Dziś raczej nie wpadnę, bo umarłem.
SympatycznyAtrament jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 10:44   #1173
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez BezimiennyKot Pokaż wiadomość

Nie. Wcale nie ale chciałabym też sobie tutaj normalnie popisać ale nie wiem dlaczego, obojętnie co piszę, wszystko jest nie tak. Od początku. I nie mogę zrozumieć dlaczego. Nie jestem trolem, nie jestem jutuberką, staram się nikogo nie urazić i sama jestem ciągle urażana mimo że zaproponowałam nawet spotkanie abyście mogli poznać że jestem w porządku i normalnym zjadaczem chleba który się niekiedy w domu nudzi i sobie tutaj popisać chce. Cieszyłabym się gdyby ktoś mi poradził co powinnam inaczej robić. Nie mam tyle doświadczenia z forami, piszę tylko od czasu do czasu na amerykańskim, ale chciałabym się tutaj zakorzenić bo oglądam często filmiki na jutubie i czyta mi się fajnie i naprawdę nie wiem dlaczego jestem wciąż tak atakowana. Mam być miła? Mam być niemiła? Chciałabym wiedzieć bo dotychczas i jedno i drugie było krytykowane.
Zrozum, że nie jesteś na tyle ważną osobą, żeby ktokolwiek stąd mógł chcieć poświęcić swój czas na spotkanie przypadkowej osoby z internetu, która chce wszystkim tutaj coś udowodnić
Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
ja też przegapiłam..nawet wiem przez kogo
w każdym razie na tym zdjęciu panna młoda wygląda na przebraną, a nie ubraną.
Ja nie przegapiłam ale nie miałam okazji żeby się wtedy odnieść. Strasznie wyczekiwałam tego, jak będzie wyglądać i... zawiodłam się jakoś, jak chyba większość tutaj Spodziewałam się czegoś zupełnie innego ale już abstrahując od oczekiwań - coś tu nie gra, nie wiem czy z suknią, czy z całością... Wianek taki nie z gruchy ni z pietruchy, ani nie gra z kiecą ani z upiętymi włosami. Ani tym bardziej z welonem - myślę, że mogła postawić albo na jedno albo na drugie.
Sama sukienka też mi się średnio podoba, nie wiem czy to to, że wydaje się być krótka, czy ta zabudowana góra... Wszyscy spodziewali się czegoś powalającego a jest trochę

meh


Ale widać, że jest szczęśliwa Niech im się wiedzie
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 10:45   #1174
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez PannaMadzia Pokaż wiadomość
https://instagram.com/p/4b_51BLpMb/?taken-by=radzka

wyczekiwana tutaj suknia slubna Karoliny Baszak jak dla mnie ten dziwny, odstajacy wianek nie pasuje kompletnie do sztywnego welonu. i suknia tez jakos tak nie skradla mojego serca. strasznie dziwnie sie ten dol tiulowy uklada tyle bylo gadania a jestem zawiedziona
U Marysi Baszak było przed chwilą na insta, dosłownie przez minutę zdjęcie ze zbliżeniem na Karolinę, ale usunęła
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 10:48   #1175
BezimiennyKot
Raczkowanie
 
Avatar BezimiennyKot
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 143
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
ok jestem zakochana, wiec mam dobry humor i dam ci rade:
90% twoich postów dotyczy ciebie samej. 10% dotyczy Fifi.
Polecam wypowiadac sie w temacie jutjuberek a nie ciagle jechac offtopem. Offtop to nic złego, ale w rozsądnych ilościach.
Dziękuję. Coś w tym zapewne jest. Właściwie też jestem tutaj aby o bjutifilmikach pisać i czytać a nie o sobie. Jest to chyba też skrzywienie zawodowe. Wszyscy psycholodzy mają problemy z ludzmi bo uwarzają że cały świat jest chory na głowę tylko oni normalni. Dlatego lubią się wokół siebie kręcić aby światu zademonstrować jak doskonale zdrowy człowiek funkcjonuje.
Dziękuję za konstruktywną krytykę
BezimiennyKot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 10:49   #1176
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Powodzenia!
True story, 10 lat temu: Czaiłam się na takiego jednego wiele miesięcy w okolicach jego pracy. Śniegi, wichury mi nie straszne były. Dzwoniłam zapytać, do której pracuje, umawiałam się na ostatnią godzinę jego przyjmowania (był fryzjerem), oczywiście nie przychodziłam. Ale w ten sposób miałam pewność, że wyjdzie z pracy o określonej porze, a ja akurat przypadkiem przechadzałam się w tamtej okolicy. I tak 30 razy, aż uwierzył w przeznaczenie. Ależ to była historia miłosna. Zadziałało, oświadczył mi się. #jakbyrobilikonkursnanajw iększegostalkeradajciezna ć

Przypomina mi to jak kiedyś wracałam przez miesiąc do domu inną (dłuższa of kors :P) drogą z uczelni, bo raz spotkałam tam mój crush ze studiów. Sprawdzałam przed wyjściem plan jego grupy w necie, ale widzę, że jaki stalker byłam cienka

A swoją drogą, jak ja przegapiłam Twoje Insta? : brzydal:
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 10:51   #1177
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez BezimiennyKot Pokaż wiadomość
Dziękuję. Coś w tym zapewne jest. Właściwie też jestem tutaj aby o bjutifilmikach pisać i czytać a nie o sobie. Jest to chyba też skrzywienie zawodowe. Wszyscy psycholodzy mają problemy z ludzmi bo uwarzają że cały świat jest chory na głowę tylko oni normalni. Dlatego lubią się wokół siebie kręcić aby światu zademonstrować jak doskonale zdrowy człowiek funkcjonuje.
Dziękuję za konstruktywną krytykę
Błagam, niech tu zajrzy jakiś moderator. Zgłosić postów się nie da, bo wizaż ma errora.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-28, 10:52   #1178
PannaMadzia
Raczkowanie
 
Avatar PannaMadzia
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 449
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
U Marysi Baszak było przed chwilą na insta, dosłownie przez minutę zdjęcie ze zbliżeniem na Karolinę, ale usunęła

pewnie Karolinie ujecie nie pasowalo nie wiem jaka projektantka szyla jej te suknie, ale raczej dobrej reklamy sobie nie zrobila Karolina jest bardzo ladna kobieta, troche sie skrzywdzila wg mnie ta stylizacja
__________________
Narzeczona 21.12.2013
Żona 12.09.2015
PannaMadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 10:53   #1179
GgochaA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 420
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez BezimiennyKot Pokaż wiadomość
Dziękuję. Coś w tym zapewne jest. Właściwie też jestem tutaj aby o bjutifilmikach pisać i czytać a nie o sobie. Jest to chyba też skrzywienie zawodowe. Wszyscy psycholodzy mają problemy z ludzmi bo uwarzają że cały świat jest chory na głowę tylko oni normalni. Dlatego lubią się wokół siebie kręcić aby światu zademonstrować jak doskonale zdrowy człowiek funkcjonuje.
Dziękuję za konstruktywną krytykę

Ja pierdziele, nawet w odpowiedzi na krytykę tego że piszesz ciągle o sobie... znowu piszesz o sobie. A "uwarzają" pisze się inaczej, pani magister.
GgochaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 10:53   #1180
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Przypomina mi to jak kiedyś wracałam przez miesiąc do domu inną (dłuższa of kors :P) drogą z uczelni, bo raz spotkałam tam mój crush ze studiów. Sprawdzałam przed wyjściem plan jego grupy w necie, ale widzę, że jaki stalker byłam cienka

A swoją drogą, jak ja przegapiłam Twoje Insta? : brzydal:
Uuuu to ja takie numery robiłam w gimnazjum i liceum. Sprawdzałam plany "sympatii"i na przerwach kręciłam się na korytarzu, na którym znajdowała się sala, w której miał następną lekcję
W liceum miałam nawet w piórniku spisany plan lekcji jednego typa i zakreślone godziny, w których mieliśmy lekcje na tym samym korytarzu
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 10:54   #1181
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Zupełnie jej nie ogarniam.
Począwszy od tych postanowień, na kupowaniu mebli (bez znajomości wymiarów i przejrzenia oferty w necie skończywszy).

Sobie się dziwię, ze czasami zerknę na jej film, jakbym miała nadzieję, że szusz doświdczy nagłego oświecenia.
Dorzuce do tego Tomka, ktory decyduje z jakiej komody bedzie korzystac Szusz
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-28, 10:56   #1182
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez PannaMadzia Pokaż wiadomość
pewnie Karolinie ujecie nie pasowalo nie wiem jaka projektantka szyla jej te suknie, ale raczej dobrej reklamy sobie nie zrobila Karolina jest bardzo ladna kobieta, troche sie skrzywdzila wg mnie ta stylizacja
Albo nie chciała, żeby ktoś inny wrzucał zdjęć z wesela/ślubu przed nią samą (ale z drugiej strony u Radzi nadal jest..). Siostrze mojego faceta panna młoda u której na weselu była, zrobiła aferę bo wrzuciła zdjęcia na facebooka przed nią samą..
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 10:58   #1183
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez SympatycznyAtrament Pokaż wiadomość
Jestem masochistką. Obejrzałam całą szusz. Nawet mój chłop się burzył, że co my oglądamy na tym youtube
bez przyspieszenia? jesteś masochistką

co do karoliny baszak - myślałam, że jednak pojdzie w coś mniej przekombinowanego. chociaż w głębi duszy bałam się, że będzie beza, więc i tak jest ok
ale wiem jak jest, nawet panie w salonach ślubnych namawiają pmki na jakieś "szaleństwa". jak mierzyłam najprostszą suknie jaka może być (coś w tym stylu http://www.damamama.pl/wp-content/up..._2_orginal.jpg ), to było "to jeden dzień w życiu, to ślub, nie może być za prosto"
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 10:59   #1184
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
mówiła w filmie, że mierzyła szafkę i wie jakie są.
ale to Tomek chciał coś innego
mierzyla ale wciaz byly przepychanki "zmiesci sie nie zmiesci sie" i mialam wrazenie, ze jakby te komody sie jej same nie napatoczyly na drodze to by obejrzala jedną, bo by nie pamietala co ogladala
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 10:59   #1185
PannaMadzia
Raczkowanie
 
Avatar PannaMadzia
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 449
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Albo nie chciała, żeby ktoś inny wrzucał zdjęć z wesela/ślubu przed nią samą (ale z drugiej strony u Radzi nadal jest..). Siostrze mojego faceta panna młoda u której na weselu była, zrobiła aferę bo wrzuciła zdjęcia na facebooka przed nią samą..
tzn przyznam, ze mnie by nie przyszlo nawet do glowy wyciagac telefon na czyims weselu i siedziec na fejsie/instagramie
sama mam slub niedlugo i jak zobacze ze ktos zrobil potem relacje na zywo w necie, to nie wiem co tej osobie zrobie...cos zlego na pewno
a Karola pewnie nawet nie wie o zdjeciu u Radzki
__________________
Narzeczona 21.12.2013
Żona 12.09.2015

Edytowane przez PannaMadzia
Czas edycji: 2015-06-28 o 11:01
PannaMadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 11:00   #1186
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Wydaje mi się, że jeżeli pokażą więcej zdjęć ze ślubu to okaże się, że Karolina wyglądała fajnie, to zdjęcie też jest z daleka i z beznadziejnej perspektywy

Wiem, że ona jest na tym wątku dość kontrowersyjna, ale moim zdaniem od czasów zakończenia tej superhiperprzyjaźni z Księżniczką, bardzo się ogarnęła i ją uwielbiam.

Edytowane przez carpaibex
Czas edycji: 2015-06-28 o 11:01
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 11:00   #1187
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Uuuu to ja takie numery robiłam w gimnazjum i liceum. Sprawdzałam plany "sympatii"i na przerwach kręciłam się na korytarzu, na którym znajdowała się sala, w której miał następną lekcję
W liceum miałam nawet w piórniku spisany plan lekcji jednego typa i zakreślone godziny, w których mieliśmy lekcje na tym samym korytarzu

Pełna profeska
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 11:02   #1188
BezimiennyKot
Raczkowanie
 
Avatar BezimiennyKot
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 143
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Czerwcowe beGlossy Violinki.
Bardzo lubię ją oglądać.
Wiem że nie jest sponsorowana i jak produkt poleca to jej szczera opinia.

https://youtu.be/8IOBGRQVGVM
BezimiennyKot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 11:03   #1189
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość

ale wiem jak jest, nawet panie w salonach ślubnych namawiają pmki na jakieś "szaleństwa". jak mierzyłam najprostszą suknie jaka może być (coś w tym stylu http://www.damamama.pl/wp-content/up..._2_orginal.jpg ), to było "to jeden dzień w życiu, to ślub, nie może być za prosto"

To po co mają "za proste" w ofercie?
"Szaleństwa" były droższe?
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-28, 11:05   #1190
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że jeżeli pokażą więcej zdjęć ze ślubu to okaże się, że Karolina wyglądała fajnie, to zdjęcie też jest z daleka i z beznadziejnej perspektywy

Wiem, że ona jest na tym wątku dość kontrowersyjna, ale moim zdaniem od czasów zakończenia tej superhiperprzyjaźni z Księżniczką, bardzo się ogarnęła i ją uwielbiam.

Dokładnie, poczekajmy na więcej zdjeć, może to jednak wina kiepskiego ujęcia.

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Letnie inspiracje u TheMadBrunette https://youtu.be/DpGy4LleNp8
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 11:09   #1191
PannaMadzia
Raczkowanie
 
Avatar PannaMadzia
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 449
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że jeżeli pokażą więcej zdjęć ze ślubu to okaże się, że Karolina wyglądała fajnie, to zdjęcie też jest z daleka i z beznadziejnej perspektywy

Wiem, że ona jest na tym wątku dość kontrowersyjna, ale moim zdaniem od czasów zakończenia tej superhiperprzyjaźni z Księżniczką, bardzo się ogarnęła i ją uwielbiam.
mnie sie wydaje, ze to nie kwestia Laury, tylko jej nowego zwiazku, ktory oduczyl pajacowania i fajnie, wydaje sie ze super do siebie pasuja a co do stylizacji slubnej - suknia by moze i uszla, ale wianek niesamowicie gryzie sie z tym welonem. mogla z czegos zrezygnowac....albo wianek na wesele zalozyc tylko
__________________
Narzeczona 21.12.2013
Żona 12.09.2015
PannaMadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 11:10   #1192
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Venin Pokaż wiadomość
Hm, może to wina perspektywy, ale nie gra mi dół sukni.
http://img.szafa.pl/ubrania/1/012424...nia-slubna.jpg ja ją widziałam w czymś tego typu, ale ładnie wyglądała - jak jej nie lubię - tak muszę to przyznać.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 11:11   #1193
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez BezimiennyKot Pokaż wiadomość
Dziękuję. Coś w tym zapewne jest. Właściwie też jestem tutaj aby o bjutifilmikach pisać i czytać a nie o sobie. Jest to chyba też skrzywienie zawodowe. Wszyscy psycholodzy mają problemy z ludzmi bo uwarzają że cały świat jest chory na głowę tylko oni normalni. Dlatego lubią się wokół siebie kręcić aby światu zademonstrować jak doskonale zdrowy człowiek funkcjonuje.
Dziękuję za konstruktywną krytykę
zwykle podczytuje ale az musialam
taki pseudo psychologiczny belkot ze az sie w zoladku przewraca na serio trzymaj sie tematu watku


co by offtopa nie bylo - tez inaczej wyobrazalam sobie. uwielbiam wianki ale ten poki co na nie, moze lepsze foto bedzie lepiej.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 11:14   #1194
BezimiennyKot
Raczkowanie
 
Avatar BezimiennyKot
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 143
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez PannaMadzia Pokaż wiadomość
mnie sie wydaje, ze to nie kwestia Laury, tylko jej nowego zwiazku, ktory oduczyl pajacowania i fajnie, wydaje sie ze super do siebie pasuja a co do stylizacji slubnej - suknia by moze i uszla, ale wianek niesamowicie gryzie sie z tym welonem. mogla z czegos zrezygnowac....albo wianek na wesele zalozyc tylko
To chyba nowy trend. Widziałam w ostatnim czasie kilka ślubnych stylizacji z wiankiem większym niż głowa i welonem do kości ogonowej.
BezimiennyKot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 11:17   #1195
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez BezimiennyKot Pokaż wiadomość
To chyba nowy trend. Widziałam w ostatnim czasie kilka ślubnych stylizacji z wiankiem większym niż głowa i welonem do kości ogonowej.
Też takie stylizacje widziałam. Osobiście średnio mi się podoba, ale to panna młoda ma się czuć zjawiskowo Ja zawsze chciałam mieć wielką księżniczkową kieckę, a jak wiadomo, wiele osób krzyczy że kicz.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 11:18   #1196
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez PannaMadzia Pokaż wiadomość
tzn przyznam, ze mnie by nie przyszlo nawet do glowy wyciagac telefon na czyims weselu i siedziec na fejsie/instagramie
sama mam slub niedlugo i jak zobacze ze ktos zrobil potem relacje na zywo w necie, to nie wiem co tej osobie zrobie...cos zlego na pewno
a Karola pewnie nawet nie wie o zdjeciu u Radzki
Ta sytuacja, którą przytoczyłam to akurat nie była "relacja na żywo" tylko normalne zdjęcia robione aparatem, takie jak do albumu, wrzucone do neta dzień czy kilka po imprezie.
Co do tych relacji w necie... no cóż, takie czasy, mi pewnie też by się zrobiło przykro gdyby ktoś wrzucał selfie czy inne zdjęcia zamiast bawić się na moim weselu ale też bez przesady..
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 11:18   #1197
kiziamizia91
Koteł
 
Avatar kiziamizia91
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 521
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
http://img.szafa.pl/ubrania/1/012424...nia-slubna.jpg ja ją widziałam w czymś tego typu, ale ładnie wyglądała - jak jej nie lubię - tak muszę to przyznać.
to jest prawie dokladnie to, co chcialabym zalozyc na swoj slub... za 100 lat pewnie btw...
kiziamizia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 11:19   #1198
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Mi sie stylizacja slubna Karoliny nie podoba. Mam wrazenie ze kazda rzecz jest z innej parafi. Dol sukni nie pasuje do gory. Rowniez kolorystycznie. Nie wiem czy to wina zdjecia ale wyglada na to ze dol jest bialy a gora kremowa. Moim zdaniem polaczenie wianek + welon to za duzo. Nie pasuje to do siebie. Poza tym wianek nie pasuje to tej sukni.

Co do wrzucenia zdjecia przez Radzke. Radzka w komentarzach napisala ze Karolina nie ma nic przeciwko wrzucaniu zdjec wcześniej od niej.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 11:24   #1199
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
nie wiem jak u Was, ale mnie się zdarza spotykać takich "nowożeńców" w różnych zakądkach Wawy - ostatnio przy BUWie - dziewczyna paradowała w sukni (nie najczystszej postaci), ale i na placu zamkowym.
swoją drogą nie rozumiem, co jest magicznego w zdjęciach ze Stadionem Narodowym w tle lub z informacją, że jest się przy Bibliotece ...
BUW = cudny postmodernizm, ja się tam wcale nie dziwię Ale stadion - dramat, fakt.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 11:29   #1200
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość



Wrzuce film co by nie bylo ze tylko offtop[COLOR="Silver"]
Jestem w szoku, po tym co zobaczyłam. Czy do tych ludzi w ogóle nie przychodzą goście??A jak przychodzą to niczym nie są częstowani? Czy jedzą z jednej miski jak za czasów wojennych?
Chyba nie ogarniam tego minimalizmu jako posiadaczka 12osobowej zastawy wraz ze sztućcami oraz kompletu salaterek, szklanek i kieliszków<hahaha>
akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-19 16:46:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:15.