Potrzebuje rady z moim chłopakiem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-06, 15:03   #1
rav33nooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2

Potrzebuje rady z moim chłopakiem


Witam !
Potrzebuje rady co powinnam zrobić.
Jestem z moim facetem już od ponad roku, pierwsze trzy miesiące były wspaniałe ! Jednak po tych trzech miesiącach zaczeły się kłótnie, przeważnie tylko o jedno - chorobliwą zazdrość mojego chłopaka. Mniejwięcej wtedy poznałam mojego teraźniejszego przyjaciela o którego mój chłopak jest najbardziej zazdrosny, wręcz go nienawidzi (bez powodu, bo go w widział może tylko dwa razy). Dodam też że nigdy nie dałam mojemu chłopakowi powodów do zazdrości gdyż zawsze byłam mu wierna. Po jakimś pół roku dowiedziałam się że mój chłopak czyta mojego facebook prawie codziennie ! Teraz mam ustawione że po każdym zalogowaniu przychodzi mi sms, choć i to nie powstrzymało mojego chłopaka przed wejściem na niego mimo że rozmawialiśmuy o tym i wyraziłam Swoje nie zadowolenie. Nie wiem skąd się bierze ta jego zazdrość, kiedyś na moje pytanie czy mi wierzy odpowiedział że nie choć naprawde nigdy będąc z nim nawet nie przytuliłam innego chłopaka... Jestem jego pierwszą dziewczyną więc nie mógł mieć wcześniej jakichś sytuacji z niewierną dziwczyną bo jej nie miał.. Od jakichś 4 miesięcy myślałam o rzuceniu go, jednak gdy przychodzi co do czego wymiękam... :/ On mi się rozpłacze i będzie prosił żeby tego nie robiła, a ja nie potrafie poprostu tego zrobić.. W lipcu pojechałam z moim przyjacielem do Holandii na 2 miesiące do pracy. Myślałam że to nas od Siebie oddali i sam mnie rzuci, jednak przez ten pobyt znowu odżyło dawne uczucie i już sama nie wiem czy chce go rzucić, przez te dwa miesiące naprade fajnie nam się rozmawiało i myślę że się zmieni i już będzie tak dalej. Choć jak rozmawiamy przez skype i tylko usłyszy imię mojego przyjaciela to odrazu widać po nim że mu nie pasuje, jednak nie można mu się dziwić bo to ja zagrałam nieczysto i wyjechałam z przyjacielem zostawiając mojego chłopaka w Polsce.. Jestem jeszcze tydzień w Holandii i chcę dać mojemu chłopakowi jeszcze jedną szanse chce dać mu dwa miesiące i zobaczyć czy się zmienił czy nie i wtedy zdecydować.
Co o tym myślicie dziewczyny ? Dobrze robie wierząc w jego przemiane ?
rav33nooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 20:04   #2
Leseratte93
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 484
Dot.: Potrzebuje rady z moim chłopakiem

A kto jest dla Ciebie ważniejszy? Przyjaciel czy chłopak? Jeżeli Twojemu chłopakowi nie odpowiada ta znajomość, to nie mogłabyś dla jego świętego spokoju ograniczyć kontaktów z przyjacielem? Może on nie wierzy w przyjaźń damsko-męską i martwi się o Ciebie. Czasami ludzie mają pewne obawy, bez głębszych podstaw, ale myślę, że jak związek jest poważny, to warto ustalić jakieś zasady i zastanowić się co zrobić, aby obie strony były zadowolone. Mogłabyś też spróbować zapoznać chłopaka z przyjacielem. Może gdyby zobaczył, że nie stanowi żadnego zagrożenia, to spojrzałby na ten kontakt przychylniej?
Leseratte93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 20:05   #3
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Potrzebuje rady z moim chłopakiem

Cytat:
Napisane przez rav33nooo Pokaż wiadomość
Witam !
Potrzebuje rady co powinnam zrobić.
Jestem z moim facetem już od ponad roku, pierwsze trzy miesiące były wspaniałe ! Jednak po tych trzech miesiącach zaczeły się kłótnie, przeważnie tylko o jedno - chorobliwą zazdrość mojego chłopaka. Mniejwięcej wtedy poznałam mojego teraźniejszego przyjaciela o którego mój chłopak jest najbardziej zazdrosny, wręcz go nienawidzi (bez powodu, bo go w widział może tylko dwa razy). Dodam też że nigdy nie dałam mojemu chłopakowi powodów do zazdrości gdyż zawsze byłam mu wierna. Po jakimś pół roku dowiedziałam się że mój chłopak czyta mojego facebook prawie codziennie ! Teraz mam ustawione że po każdym zalogowaniu przychodzi mi sms, choć i to nie powstrzymało mojego chłopaka przed wejściem na niego mimo że rozmawialiśmuy o tym i wyraziłam Swoje nie zadowolenie. Nie wiem skąd się bierze ta jego zazdrość, kiedyś na moje pytanie czy mi wierzy odpowiedział że nie choć naprawde nigdy będąc z nim nawet nie przytuliłam innego chłopaka... Jestem jego pierwszą dziewczyną więc nie mógł mieć wcześniej jakichś sytuacji z niewierną dziwczyną bo jej nie miał.. Od jakichś 4 miesięcy myślałam o rzuceniu go, jednak gdy przychodzi co do czego wymiękam... :/ On mi się rozpłacze i będzie prosił żeby tego nie robiła, a ja nie potrafie poprostu tego zrobić.. W lipcu pojechałam z moim przyjacielem do Holandii na 2 miesiące do pracy. Myślałam że to nas od Siebie oddali i sam mnie rzuci, jednak przez ten pobyt znowu odżyło dawne uczucie i już sama nie wiem czy chce go rzucić, przez te dwa miesiące naprade fajnie nam się rozmawiało i myślę że się zmieni i już będzie tak dalej. Choć jak rozmawiamy przez skype i tylko usłyszy imię mojego przyjaciela to odrazu widać po nim że mu nie pasuje, jednak nie można mu się dziwić bo to ja zagrałam nieczysto i wyjechałam z przyjacielem zostawiając mojego chłopaka w Polsce.. Jestem jeszcze tydzień w Holandii i chcę dać mojemu chłopakowi jeszcze jedną szanse chce dać mu dwa miesiące i zobaczyć czy się zmienił czy nie i wtedy zdecydować.
Co o tym myślicie dziewczyny ? Dobrze robie wierząc w jego przemiane ?
Cytat:
Napisane przez Leseratte93 Pokaż wiadomość
A kto jest dla Ciebie ważniejszy? Przyjaciel czy chłopak? Jeżeli Twojemu chłopakowi nie odpowiada ta znajomość, to nie mogłabyś dla jego świętego spokoju ograniczyć kontaktów z przyjacielem? Może on nie wierzy w przyjaźń damsko-męską i martwi się o Ciebie. Czasami ludzie mają pewne obawy, bez głębszych podstaw, ale myślę, że jak związek jest poważny, to warto ustalić jakieś zasady i zastanowić się co zrobić, aby obie strony były zadowolone. Mogłabyś też spróbować zapoznać chłopaka z przyjacielem. Może gdyby zobaczył, że nie stanowi żadnego zagrożenia, to spojrzałby na ten kontakt przychylniej?
Na wizażu przyjaciel jest zawsze ważniejszy

aczkolwiek tutaj "przyjaciel" jest krótki czas + ten wyjazd z nim.. jakoś mi tu śmierdzi..
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 20:08   #4
Leseratte93
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 484
Dot.: Potrzebuje rady z moim chłopakiem

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Na wizażu przyjaciel jest zawsze ważniejszy

aczkolwiek tutaj "przyjaciel" jest krótki czas + ten wyjazd z nim.. jakoś mi tu śmierdzi..
Wizaż swoje, życie swoje
Leseratte93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 22:40   #5
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: Potrzebuje rady z moim chłopakiem

Cytat:
Napisane przez rav33nooo Pokaż wiadomość
Witam !
Potrzebuje rady co powinnam zrobić.
Jestem z moim facetem już od ponad roku, pierwsze trzy miesiące były wspaniałe ! Jednak po tych trzech miesiącach zaczeły się kłótnie, przeważnie tylko o jedno - chorobliwą zazdrość mojego chłopaka. Mniejwięcej wtedy poznałam mojego teraźniejszego przyjaciela o którego mój chłopak jest najbardziej zazdrosny, wręcz go nienawidzi (bez powodu, bo go w widział może tylko dwa razy). Dodam też że nigdy nie dałam mojemu chłopakowi powodów do zazdrości gdyż zawsze byłam mu wierna. Po jakimś pół roku dowiedziałam się że mój chłopak czyta mojego facebook prawie codziennie ! Teraz mam ustawione że po każdym zalogowaniu przychodzi mi sms, choć i to nie powstrzymało mojego chłopaka przed wejściem na niego mimo że rozmawialiśmuy o tym i wyraziłam Swoje nie zadowolenie. Nie wiem skąd się bierze ta jego zazdrość, kiedyś na moje pytanie czy mi wierzy odpowiedział że nie choć naprawde nigdy będąc z nim nawet nie przytuliłam innego chłopaka... Jestem jego pierwszą dziewczyną więc nie mógł mieć wcześniej jakichś sytuacji z niewierną dziwczyną bo jej nie miał.. Od jakichś 4 miesięcy myślałam o rzuceniu go, jednak gdy przychodzi co do czego wymiękam... :/ On mi się rozpłacze i będzie prosił żeby tego nie robiła, a ja nie potrafie poprostu tego zrobić.. W lipcu pojechałam z moim przyjacielem do Holandii na 2 miesiące do pracy. Myślałam że to nas od Siebie oddali i sam mnie rzuci, jednak przez ten pobyt znowu odżyło dawne uczucie i już sama nie wiem czy chce go rzucić, przez te dwa miesiące naprade fajnie nam się rozmawiało i myślę że się zmieni i już będzie tak dalej. Choć jak rozmawiamy przez skype i tylko usłyszy imię mojego przyjaciela to odrazu widać po nim że mu nie pasuje, jednak nie można mu się dziwić bo to ja zagrałam nieczysto i wyjechałam z przyjacielem zostawiając mojego chłopaka w Polsce.. Jestem jeszcze tydzień w Holandii i chcę dać mojemu chłopakowi jeszcze jedną szanse chce dać mu dwa miesiące i zobaczyć czy się zmienił czy nie i wtedy zdecydować.
Co o tym myślicie dziewczyny ? Dobrze robie wierząc w jego przemiane ?
Hmmm.. poobserwuj go czy to przypadkiem nie chorobliwa zazdrość. Jeżeli on będzie nadal tak źle nastawiony do twojego przyjaciela to niestety ale jeżeli wybierzesz chłopaka to z przyjacielem będziesz musiała się pożegnać bo prędzej czy później znowu się pokłócicie. Myślę, że nie ma sensu trwać przy nim, gdyż on nie ma do ciebie ani krzty zaufania w tym momencie . Uważam jednak, że każdemu należy się szansa więc spróbuj daj mu ją a się okaże. Ale przenigdy nie pozwól na to abyś straciła swojego prawdziwego przyjaciela !
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 23:07   #6
HealthOne
Zadomowienie
 
Avatar HealthOne
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 165
Dot.: Potrzebuje rady z moim chłopakiem

Od ponad roku masz chłopaka. W trakcie trwania już waszego związku poznałaś innego, który został twoim ''przyjacielem''. Wyjechałaś z obcym dla twojego faceta gościem za granicę i ty się dziwisz że facet zazdrosny?
Czy to jest w ogóle normalne wszystko???

Dla mnie- na miano przyjaciela trzeba sobie zasłużyć, czasem trwa to całe lata. Ja się tylko dziwię twojemu facetowi czemu cię jeszcze nie rzucił.
__________________
''Bóg ustanowił granice ludzkiej mądrości, nie zakreślił jedynie granic jej głupocie - a to nie jest uczciwe'' - Konrad Adenauer
HealthOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 23:31   #7
nereidadriada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 488
Dot.: Potrzebuje rady z moim chłopakiem

Źle, że chłopak nie ma do Ciebie zaufania. Bez tego nie ma na czym budować jakiejkolwiek relacji międzyludzkiej.

Kiepsko, że jedynym powodem, dla którego nie rozstałaś się z chłopakiem był lęk przed samym momentem zrywania i jego reakcją.

Skoro sama masz od jakiegoś czasu wątpliwości co do związku, to chłopak na pewno też czuje, że coś jest nie tak. Być może wiąże to z pojawieniem się "przyjaciela". Zwłaszcza, jeśli zbiegło się to w czasie.

Poznanie faceta, gdy jest się w związku i wejście z nim w tak intymną relację jaką jest przyjaźń nie jest typowe. Nic dziwnego, że chłopak czuje się zagrożony. Mam wrażenie, że jesteś zafascynowana nowym przyjacielem / nową relacją. Znacie się tak krótko, a już nazywasz go "przyjacielem". Może chłopak po prostu widzi, że patrzysz na przyjaciela przez różowe okulary i się denerwuje? A może Ty nie dostrzegasz tego, że "przyjaciel" chciałby czegoś więcej?

Wyjechałaś z przyjacielem bez konsultacji z chłopakiem? Czy wbrew jego woli? Jeśli tak, to tym bardziej utwierdzasz chłopaka w tym, że jest on na słabszej pozycji niż "przyjaciel".
nereidadriada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-07, 00:16   #8
McDreamy91
Raczkowanie
 
Avatar McDreamy91
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 41
Dot.: Potrzebuje rady z moim chłopakiem

Niewierność fizyczna to nie jedyny powód,jaki może powodować zazdrość. Być może chłopak przesadza,ale to zawsze jest trudne do ocenienia. Bo z drugiej strony krótka przyjaźń jest ważniejsza od związku... I taki wyjazd z tym przyjacielem do Holandii. No dziwnie to wygląda,choć w praktyce może to być wszystko zupełnie fair.
Ale może warto postawić się na miejscu chłopaka, przemyśleć sprawę czy rzeczywiście nie ma żadnych powodów do zazdrości. a te powody naprawdę nie muszą być mega racjonalne. Oczywiście nie mam na myśli też czegoś bardzo wyolbrzymionego,choć pod wpływem emocji czasem człowiek tak czy siak może wyolbrzymiać.
Ja odnoszę wrażenie,że nie za bardzo Ci zależy na tym chłopaku. Bo z jednej strony nie potrafisz zerwać,ale z drugiej liczysz,że to Was oddali i sam Cię rzuci. Nie trzyma się to kupy. Naprawdę warto sprawę dobrze przemyśleć i się określić,bo na moje oko to nie idzie w dobrym kierunku. I nie jest to w pełni wina jedynie Twojego chłopaka.
__________________
Masz pytanie? Chcesz o czymś porozmawiać? Zapraszam do kontaktu przez wiadomość prywatną!
McDreamy91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-16, 20:40   #9
rav33nooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Potrzebuje rady z moim chłopakiem

Do Holandii chciałam wyjechać już od grudnia i wtedy powiedziałam mojemu chłopakowi, chodziło mi głownie żeby zarobić pieniądze i nie musieć dorabiać po nocach. On wtedy wyraził Swoje nie zadowolenie i powiedział że na pewno mnie nie puści. Jednak dopiero gdy moje plany wyjazdu nie wypaliły wówczas mój przyjaciel zaoferował mi wspólny wyjazd, gdyż miał taką okazje bo jeździ co roku.

Źle mnie dziewczyny zrozumiałyście, ta zazdrość nie zaczęła się gdy pojawił się mój ówczesny przyjaciel ona cały czas trwała jednak wtedy się skupiła głównie na jednej osobie.. Od kiedy pamiętam mój chłopak nie chodził ze mną na imprezy bo"nie chce się denerwować" - czym ?? - jak inni faceci na mnie będą patrzeć.. Przez długi czas przeglądał mi facebooka bez mojej zgody i pierwszy podniósł mój telefon gdy zawibrzył. Więc ta zazdrość nie jest spowodowana moim przyjacielem, ona po prostu jest..

Dzisiaj jak przleciałam samolotem do Polski nie chciał przyjechać z moimi rodzicami bo nie chciał widzieć mojego przyjaciela.. Ale ta jego niechęć była silniejsza od chęci zobaczenia mnie po 2 miesięcznej nieobecności ?? (

Nie wiem co mam robić.. bo z tego co widzę to jego zachowanie nie uległo poprawie.. Dam mu jeszcze czas, wydaję mi się że na zasłużył po moim wypadzie bez jego zgody..
rav33nooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-16 21:40:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:30.