Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-05, 13:39   #2971
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Nie było w moim zamówieniu jednego lakieru do paznokci, ale za to nie wiem skąd za free dostałam http://www.yves-rocher.pl/podklad_wy...usr&qrtc_pos=1 hit!
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 13:49   #2972
lila0073
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 17
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Trochę odbije od tematów, mam pytanie. Którzy żel pod prysznic byście polecały? Chodzi mi o to, żeby nie wysuszał, jestem na wykończeniu żelu "granatowego" i niestety okropnie mnie wysuszył Nie jestem zwolenniczką smarowania się balsamami (no może od czasu do czasu ;P), tak więc myślałam o olejku Tradition de Hammam. Któraś z was go miała, albo poleca jakiś inny? Miałam kokosowy, ten kremowy i był świetny, ale już mi się znudził i wrócę do niego pewnie na wiosnę.
lila0073 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 14:06   #2973
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez lila0073 Pokaż wiadomość
Trochę odbije od tematów, mam pytanie. Którzy żel pod prysznic byście polecały? Chodzi mi o to, żeby nie wysuszał, jestem na wykończeniu żelu "granatowego" i niestety okropnie mnie wysuszył Nie jestem zwolenniczką smarowania się balsamami (no może od czasu do czasu ;P), tak więc myślałam o olejku Tradition de Hammam. Któraś z was go miała, albo poleca jakiś inny? Miałam kokosowy, ten kremowy i był świetny, ale już mi się znudził i wrócę do niego pewnie na wiosnę.
Bardzo fajny olejek, mocno nawilża pieni się i pachnie cudnie
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 14:17   #2974
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Nie było w moim zamówieniu jednego lakieru do paznokci, ale za to nie wiem skąd za free dostałam http://www.yves-rocher.pl/podklad_wy...usr&qrtc_pos=1 hit!
Super 😍
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 15:14   #2975
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Bardzo fajny olejek, mocno nawilża pieni się i pachnie cudnie
również polecam jeden z lepszych produktów roska
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 15:35   #2976
Giwejra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 184
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Dziewczyny pomóżcie! Zamówiłam na mamę kilka kosmetyków w tym flowerparty 50 ml. Opłaciłam całość z góry przez ecard, moje konto bankowe. Dostałam paczkę bez flowerparty. Napisałam do BOK , odpisali ze wrócą kasę za flowerparty , bo juz jej nie bedzie. Czekałam 2 tyg, zwrotu nie mam na koncie. Znowu email do BOK, odpisali, ze zwrócili na rachunek z którego dokonana była płatność. Ja nie otrzymałam przelewu. Znowu email do BOK a oni mnie olali i cisza od 3 dni. Co robic? Czy Rosiek nie wrocił czasem kasy na konto ecard i teraz oni trzymają? Miła któraś z Was taki problem? HELP
Giwejra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 15:56   #2977
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez lila0073 Pokaż wiadomość
Trochę odbije od tematów, mam pytanie. Którzy żel pod prysznic byście polecały? Chodzi mi o to, żeby nie wysuszał, jestem na wykończeniu żelu "granatowego" i niestety okropnie mnie wysuszył Nie jestem zwolenniczką smarowania się balsamami (no może od czasu do czasu ;P), tak więc myślałam o olejku Tradition de Hammam. Któraś z was go miała, albo poleca jakiś inny? Miałam kokosowy, ten kremowy i był świetny, ale już mi się znudził i wrócę do niego pewnie na wiosnę.
Polecam ryż z Laosu, dla mnie najlepszy. Ogólnie, to wszystkie owocowe(przeźroczyste) trochę wysuszają, a kremowe dają lepszą(mięciutką) pianę i są delikatniejsze dla skóry
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-05, 16:00   #2978
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Iryska75 Pokaż wiadomość
Polecam ryż z Laosu, dla mnie najlepszy. Ogólnie, to wszystkie owocowe(przeźroczyste) trochę wysuszają, a kremowe dają lepszą(mięciutką) pianę i są delikatniejsze dla skóry
Zauważyłam to samo i też wolę kremowe.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 16:02   #2979
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Giwejra Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie! Zamówiłam na mamę kilka kosmetyków w tym flowerparty 50 ml. Opłaciłam całość z góry przez ecard, moje konto bankowe. Dostałam paczkę bez flowerparty. Napisałam do BOK , odpisali ze wrócą kasę za flowerparty , bo juz jej nie bedzie. Czekałam 2 tyg, zwrotu nie mam na koncie. Znowu email do BOK, odpisali, ze zwrócili na rachunek z którego dokonana była płatność. Ja nie otrzymałam przelewu. Znowu email do BOK a oni mnie olali i cisza od 3 dni. Co robic? Czy Rosiek nie wrocił czasem kasy na konto ecard i teraz oni trzymają? Miła któraś z Was taki problem? HELP
Zadzwoń do Yves w poniedziałek, może się dowiesz czegoś konkretnego, albo chociaż sprawa się ruszy po telefonie. Jak nie odpowiedzieli na maila przez 3dni, to pewnie sami nie wiedzą gdzie kasa utknęła
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 16:30   #2980
agata_k90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 112
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

I ja popełniłam zamówienie

I0246 Trzy żele pod prysznic 1 16.90 zł 14226 Odżywka odbudowujaca 2 23.80 zł 00392 Balsam do ust Masło Karite 1 7.90 zł 23823 Ekologiczny szampon do włosów 1 9.90 zł 38972 Aksamitny tonik 1 19.90 zł 35352 Woda toaletowa Jabłko w karmelu 20 ml 1 19.90 zł 46970 Krem odżywiający na dzień 24h 1 26.90 zł 10039 Lakier do paznokci / Aksamitny Róż 1 11.90 zł 63935 Paleta 4 cieni do powiek / Pastele 1 39.00 zł 05882 Lakier do paznokci / Morela 1 11.90 zł 13199 Szampon odbudowujący 1 11.90 zł 56493 Dezodorant w kulce kwiat Lotosu z Laosu 1 9.90 zł F79401 Podkład rozświetlający Pure Light jasny beż 1 PREZENT F29691 Woda perfumowana Comme une Evidence 50 ml 1 PREZENT Łączna cena produktów: 209.80 zł
Koszt dostawy: 0.00 zł
Kod promocyjny / wartość rabatu: "" / -100.00 zł
Razem do zapłaty: 109.80 zł
agata_k90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 17:01   #2981
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Wiecie może, czy w którejś ofercie wysyłkowej urodzinowej wchodzą limitki oprócz jabłka w karmelu?

Wysłane z mojego C1605 przy użyciu Tapatalka
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-05, 18:17   #2982
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
No właśnie - ma ją w busie jak napisałaś, bo wyszli na przeciw Ciebie i masz możliwość jej odebrania z paczkomatu mobilnego szybciej niż ją wstawią do paczkomatu. Przecież magiczną różczką paczkomat nie powiększy się na święta o 200 skrytek
Ludziom brakuje wyobraźni
Nie wyszli mi na przeciw, ponieważ nie jestem w stanie dojechać 40 km od miejsca zamieszkania do paczkomatu w pół godziny od sms (sms 19:30, że do 20:00 paczka do odebrania). Niestety, w mojej miejscowości nie ma paczkomatu, ale jest obok pracy męża. Może więc odebrać mi paczkę po godz. 21:30. Dlatego ja jestem z tych 6%, które odbierają w nocy. Paczka krążyła po Wrocławiu od kilku dni, więc niestety wyobraźni najwyraźniej zabrakło InPostowi. Przejrzałam ich FB przed chwilą i widzę, że polegli na całej linii. No niestety, brak im infrastruktury jeszcze.
__________________
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 18:44   #2983
agata_k90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 112
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Dziewczyny co sądzicie o tych cieniach:

http://www.yves-rocher.pl/paleta_4_c...powiek#reviews

Czytam raz dobre opinie, a raz bardzo słabe - używałyście ich może?
agata_k90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 19:34   #2984
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez agata_k90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sądzicie o tych cieniach:

http://www.yves-rocher.pl/paleta_4_c...powiek#reviews

Czytam raz dobre opinie, a raz bardzo słabe - używałyście ich może?
Ponoć jakość, a co za tym idzie i opinie, zależą od paletki kolorów. Ja mam brązy i jestem z nich zadowolona, choć maja trochę za dużo brokatu. Trwałość też przyzwoita

Co do zamówionych przez Ciebie pasteli się nie wypowiadam, bo ich nie miałam. Nie moje kolory
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 19:59   #2985
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Ja mam granaty i jestem bardzo rozczarowana. Wybrałam, bo używałam podwójnych cieni YR. A tutaj słaby pigment i bardzo się osypują. W sumie to był gratis za pieczątki, więc przeżyję, ale zdecydowanie bardziej polecam pojedyncze lub podwójne niż paletki.
__________________
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 20:02   #2986
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Któraś z Was ma dobry sposób na róż z rośka? Mój jest tak twardy, że ciężko mi go w ogóle na pędzel nabrać. Maluję po buzi, a prawie nic nie widać. Jak przycisnę mocno - plama. Ciężko mi się z nim dogadać na razie
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 20:04   #2987
agata_k90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 112
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Dzięki dziewczyny za opinie. Jak przyjdzie paczka to napiszę Wam jak się spisują pastele - mam nadzieję, że będą trwałe.
agata_k90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 20:43   #2988
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Właśnie testowałam dwa nowe lakiery z tych od pudełeczka. 44 rose pourpre ma cudowny kolor A 82 noir ebene ma bardzo słabe krycie. A szkoda, bo to całkiem ładna czerń

Za to schnięcie - porażka. Siedzę już 40 minut i dalej się nie utwardziły. Mam tylko bazę, jedną warstwę lakieru i odżywkę na top coat. I przyspieszacz schnięcia z YR. Kto to widział, żeby tyle to trwało?
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 08:38   #2989
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Talking Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Dwa zamówienia w dwa dni? Twój odwyk poszedł na marne, witam w gronie uzależnionych
Jakoś tak wyszło
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-06, 09:25   #2990
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
Nie wyszli mi na przeciw, ponieważ nie jestem w stanie dojechać 40 km od miejsca zamieszkania do paczkomatu w pół godziny od sms (sms 19:30, że do 20:00 paczka do odebrania). Niestety, w mojej miejscowości nie ma paczkomatu, ale jest obok pracy męża. Może więc odebrać mi paczkę po godz. 21:30. Dlatego ja jestem z tych 6%, które odbierają w nocy. Paczka krążyła po Wrocławiu od kilku dni, więc niestety wyobraźni najwyraźniej zabrakło InPostowi. Przejrzałam ich FB przed chwilą i widzę, że polegli na całej linii. No niestety, brak im infrastruktury jeszcze.
To prawda, co roku chwalą się , że postawili X nowych paczkomatów, a przed świętami zawsze problemy. Pewnie nie opłaca im się stawiać paczkomatów, które będę puste przez 90% roku, używane tylko podczas boomu w grudniu. A najgorsza porażka to te ich polecone- ani tego nigdzie nadać, ani odebrać, bo nie inwestują w swoje placówki- i jeszcze idzie toto przez tydzień. Ale przynajmniej sprowokowali pocztę polską do wprowadzenia gabarytowych poleconych e-commerce za 4zł więc tyle dobrego zrobili dla konsumentów.

Kod Santa pewnie tylko do dzis działa?

201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 09:39   #2991
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
To prawda, co roku chwalą się , że postawili X nowych paczkomatów, a przed świętami zawsze problemy. Pewnie nie opłaca im się stawiać paczkomatów, które będę puste przez 90% roku, używane tylko podczas boomu w grudniu. A najgorsza porażka to te ich polecone- ani tego nigdzie nadać, ani odebrać, bo nie inwestują w swoje placówki- i jeszcze idzie toto przez tydzień. Ale przynajmniej sprowokowali pocztę polską do wprowadzenia gabarytowych poleconych e-commerce za 4zł więc tyle dobrego zrobili dla konsumentów.
Nie ludźmy się tak niskie, wręcz dumpingowe ceny są kosztem maksymalnego zapchania paczkomatów i niewolniczej pracy kurierów. Ja z moim kurierem znamy się już nawet osobiście. Poprosił mnie o zmianę paczkomatu odbiorczego, bo mu blokowałam cały

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Kod Santa pewnie tylko do dzis działa?
Tylko do dziś. Dla niewtajemniczonych z kodu można wycisnąć rabat -83% więc jest nieźle.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-12-06 o 10:13
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 10:04   #2992
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Nie ludźmy się tak niskie, wręcz dumpingowe ceny są kosztem maksymalnego zapchania paczkomatów i niewolniczej pracy kurierów. Ja z moim kurierem znamy się już nawet osobiście. Poprosił mnie o zmianę paczkomatu odbiorczego, bo mu blokowałam cały




Tylko do dziś. Dla niewtajemniczonych z kodu można wycisnąć rabat -83% więc jest nieźle.
Na moim małym osiedlu paczkomat ma zawsze wolne skrytki więc nie wiem na ile zapchane paczkomaty to problem ogólnopolski, a na ile występuje tylko w dużych miastach. Kurierzy nie mają lekko w żadnej firmie. A ceny to raczej nie są dumpingowe bo inpost osiąga zysk z działalności a nie dopłaca do interesu, to raczej PP jest niewydajna i nie potrafi zaproponować klientom konkurencyjnych cen, ale jak widać wystarczy trochę konkurencji i były monopolista jednak potrafi się ogarnąć (vide wspomniane wyżej mini-paczki dla biznesu za 4zł- skopiowane od inpostu)
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 10:13   #2993
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Na moim małym osiedlu paczkomat ma zawsze wolne skrytki więc nie wiem na ile zapchane paczkomaty to problem ogólnopolski, a na ile występuje tylko w dużych miastach. Kurierzy nie mają lekko w żadnej firmie. A ceny to raczej nie są dumpingowe bo inpost osiąga zysk z działalności a nie dopłaca do interesu, to raczej PP jest niewydajna i nie potrafi zaproponować klientom konkurencyjnych cen, ale jak widać wystarczy trochę konkurencji i były monopolista jednak potrafi się ogarnąć (vide wspomniane wyżej mini-paczki dla biznesu za 4zł- skopiowane od inpostu)
Poczta Polska to łakomy kąsek i pewnie wkrótce zostanie sprywatyzowana, więc nikomu nie zależy na efetywności i podwyższaniu wartości firmy.

Co do poleconych Inpost. Cena na allegro zbliżona 3,94zł do poleconego Poczty Polskiej za 4,20zł, Jenak Inpost oferuje w tej cenie Grubości 6cm vs zaledwie 2cm Poczty Polskiej, dlatego w znacznym stopniu Inpost przejął już małe przesyłki na Allegro.


Cytat:
Napisane przez Giwejra Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie! Zamówiłam na mamę kilka kosmetyków w tym flowerparty 50 ml. Opłaciłam całość z góry przez ecard, moje konto bankowe. Dostałam paczkę bez flowerparty. Napisałam do BOK , odpisali ze wrócą kasę za flowerparty , bo juz jej nie bedzie. Czekałam 2 tyg, zwrotu nie mam na koncie. Znowu email do BOK, odpisali, ze zwrócili na rachunek z którego dokonana była płatność. Ja nie otrzymałam przelewu. Znowu email do BOK a oni mnie olali i cisza od 3 dni. Co robic? Czy Rosiek nie wrocił czasem kasy na konto ecard i teraz oni trzymają? Miła któraś z Was taki problem? HELP
Na pewno zwrócą kasę Zadzwoń do boku z zapytaniem o status zwrotu przelewu.
Te serwisy typu ecard payu paypal przetrzymują często kasę i na tym zarabiają.

Flowerparty jest śliczny, ale raczej dziewczęcy, więc chyba Twoja mama nie będzie rozpaczać. Na pocieszenie lepiej zgarnąć coś bardziej eleganckiego z kodem SANTA - 3 wody 50ml + 1 pen za 19zł + wybrane GRATISY to nie jest zła cena.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-12-06 o 10:26
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 10:27   #2994
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość

Co do poleconych Inpost. Cena na allegro zbliżona 3,94zł do poleconego Poczty Polskiej za 4,20zł, Jenak Inpost oferuje w tej cenie Grubości 6cm vs zaledwie 2cm Poczty Polskiej, dlatego w znacznym stopniu Inpost przejął już małe przesyłki na Allegro.
Polecony Allegro Inpost nie musi mieć maksymalnej grubości 6cm, ważne jest tylko żeby suma długości boków nie była większa niż 65cm, a waga nie przekroczyła 1 kg.
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 10:31   #2995
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez empress_ Pokaż wiadomość
Polecony Allegro Inpost nie musi mieć maksymalnej grubości 6cm, ważne jest tylko żeby suma długości boków nie była większa niż 65cm, a waga nie przekroczyła 1 kg.
No to jeszcze lepiej. Szkoda, że mają beznadziejną sieć placówek, bo szukanie z awizo jakiegoś kiosku jest uprzykrzające
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 10:32   #2996
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
No to jeszcze lepiej. Szkoda, że mają beznadziejną sieć placówek, bo szukanie z awizo jakiegoś kiosku jest uprzykrzające
Z tym się zgodzę
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 10:40   #2997
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Poczta Polska to łakomy kąsek i pewnie wkrótce zostanie sprywatyzowana, więc nikomu nie zależy na efetywności i podwyższaniu wartości firmy.

Co do poleconych Inpost. Cena na allegro zbliżona 3,94zł do poleconego Poczty Polskiej za 4,20zł, Jenak Inpost oferuje w tej cenie Grubości 6cm vs zaledwie 2cm Poczty Polskiej, dlatego w znacznym stopniu Inpost przejął już małe przesyłki na Allegro.


Ale właśnie teraz PP wprowadziła dokładną kopię poleconego inpostu:
https://ecommerce.poczta-polska.pl/p...cony-ecommerce
Za niecałe 4zł jest list / mini paczka do 1kg
Maksymalnie: 210 mm x 300 mm x 50 mm (suma boków: do 560 mm)

Dostałam taką przesyłkę od jednej z aptek które brały udział w DDD. Skoda, że to oferta tylko dla firm

Dla nas, konsumentów, taka rywalizacja dostawców to sama korzyść. Inpost wybudził PP z letargu i walczą trochę o klientów, zamiast spoczywać na laurach monopolisty
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 10:42   #2998
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Ale właśnie teraz PP wprowadziła dokładną kopię poleconego inpostu:
https://ecommerce.poczta-polska.pl/p...cony-ecommerce
Za niecałe 4zł jest list / mini paczka do 1kg
Maksymalnie: 210 mm x 300 mm x 50 mm (suma boków: do 560 mm)

Dostałam taką przesyłkę od jednej z aptek które brały udział w DDD. Skoda, że to oferta tylko dla firm

Dla nas, konsumentów, taka rywalizacja dostawców to sama korzyść. Inpost wybudził PP z letargu i walczą trochę o klientów, zamiast spoczywać na laurach monopolisty
To nawet nie wiedziałam. Świetnie!
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 12:14   #2999
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Ale właśnie teraz PP wprowadziła dokładną kopię poleconego inpostu:
https://ecommerce.poczta-polska.pl/p...cony-ecommerce
Za niecałe 4zł jest list / mini paczka do 1kg
Maksymalnie: 210 mm x 300 mm x 50 mm (suma boków: do 560 mm)

Dostałam taką przesyłkę od jednej z aptek które brały udział w DDD. Skoda, że to oferta tylko dla firm

Dla nas, konsumentów, taka rywalizacja dostawców to sama korzyść. Inpost wybudził PP z letargu i walczą trochę o klientów, zamiast spoczywać na laurach monopolisty
świetna info właśnie się zdziwiłam że w ramach DDD tyle paczek przyszło PP a nie inpostem jak w ubiegłym roku. Wolę jednak odbiór w normalnej placówce niż kiosku czy banku czynnym do 16.15

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość


Tylko do dziś. Dla niewtajemniczonych z kodu można wycisnąć rabat -83% więc jest nieźle.
kusisz, niebezpiecznie kusisz
popełniłam zakupy z jabkarem i na razie nie powinnam bo wszysko mam

poczekam na nową wodę bo nowość jałowcówka męska zrobiła u starszyzny rodzinnej furore.
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 12:15   #3000
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

A ja się zastanawiam, czemu YR przy wysyłce pocztą nie oferuje przedpłaty. - chciałam raz wybrać pocztę, żeby kurier się na mnie dziwnie nie patrzył

Jak ktoś nie potrzebuje wód toaletowych, to można mieć kilka kosmetyków gratis- woda za kod Santa, woda za próg- sprzedajemy i kosmetyki za około 100 zł są gratis
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-11 13:41:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:07.