Buty Deichmann- co o nich sądzicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-27, 12:08   #1
paskudas
Zadomowienie
 
Avatar paskudas
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 355

Buty Deichmann- co o nich sądzicie?


Witajcie dziewczyny!
W tym sklepie sprzedawane są różne marki. Mam pytanie czy któraś z Was kupowała tam kiedyś obuwie? Jeśli tak to jesteście zadowolone z jakości, trwałości, ceny?
Ja kupuję tam buty od kilku lat i muszę przyznać, że jestem zadowolona
__________________
She believed she could....
paskudas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 12:19   #2
kombinacja
Raczkowanie
 
Avatar kombinacja
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 399
Dot.: Buty Deichmann- co o nich sądzicie?

ja kupowałam 3 lata z rzędu jakieś buty niby zimowe, które rozwalały mi się średnio po dwóch miesiącach problemów z reklamacją nigdy nie było, ale jak ktoś szuka porządniejszych butów to nie w deichmannie. chyba, że ma się 10 par kozaków i chce kupić jedenastą, której nie będzie się za często eksploatować
a balerinki, sandały itp to trwałość taka jak w innych sieciówkach typu h&m, ccc czyli adekwatna do ceny
__________________
no one cares unless you're pretty or dying
kombinacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 12:39   #3
NNaTT
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 703
Dot.: Buty Deichmann- co o nich sądzicie?

Mam wiele par butów z tego sklepu i naprawdę nie mogę narzekać. Uważam, że są trwałe i ceny też są w sumie niskie. Według mnie dużo gorsze jest obuwie z CCC (praktycznie każda para była reklamowana i już tam nie kupuję).
NNaTT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 12:50   #4
Kloe
Zadomowienie
 
Avatar Kloe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 195
Dot.: Buty Deichmann- co o nich sądzicie?

Zimowe szybko mi się rozwalały, jednak był taki plus, że dostałam bon za który kupiłam inne buty . Są to najwygodniejsze buty na obcasie jakie posiadam i chyba nawet najwyższe. Wszystko zależy na jaki model się trafi, jedne są lepsze, inne gorsze. Balerinek od nich nie miałam i innych chyba też nie.
Kloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 12:55   #5
paskudas
Zadomowienie
 
Avatar paskudas
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 355
Dot.: Buty Deichmann- co o nich sądzicie?

Ja mam teraz takie pół adidaski- pół trampki. Jestem bardzo zadowolona- mają zamiast sznurówek takie słodkie tasiemki..
Do tego botki i coś tam jeszcze. Też jestem zadowolona. Odpuściłam jednak zakup skórzanych kozaków- wszystkie, które mi się podobały nie miały w środku żadnego ocieplającego miśka
__________________
She believed she could....
paskudas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 12:55   #6
enviee
Rozeznanie
 
Avatar enviee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 606
Dot.: Buty Deichmann- co o nich sądzicie?

W zeszłym roku kupiłam zimowe kozaki, przechodziłam całą zimę i nic się nimi nie stało. Sportowe to tak jak gdzie indziej - jeśli jest intensywnie eksploatowane to po roku do wywalenia
__________________

enviee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 13:02   #7
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: Buty Deichmann- co o nich sądzicie?

Cytat:
Napisane przez NNaTT Pokaż wiadomość
Mam wiele par butów z tego sklepu i naprawdę nie mogę narzekać. Uważam, że są trwałe i ceny też są w sumie niskie. Według mnie dużo gorsze jest obuwie z CCC (praktycznie każda para była reklamowana i już tam nie kupuję).
ja miałam z tej firmy dwie pary na zimę i obie mi się rozkleiły ale przy reklamowaniu oddano mi kase za obie pary i to jest plusem

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez NNaTT Pokaż wiadomość
Mam wiele par butów z tego sklepu i naprawdę nie mogę narzekać. Uważam, że są trwałe i ceny też są w sumie niskie. Według mnie dużo gorsze jest obuwie z CCC (praktycznie każda para była reklamowana i już tam nie kupuję).
ja miałam z tej firmy dwie pary na zimę i obie mi się rozkleiły ale przy reklamowaniu oddano mi kase za obie pary i to jest plusem
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 17:31   #8
aniap1991
Zakorzenienie
 
Avatar aniap1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 597
Dot.: Buty Deichmann- co o nich sądzicie?

nie polecam
aniap1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 19:06   #9
isabelle86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 35
Dot.: Buty Deichmann- co o nich sądzicie?

Jeśli ktoś kupuje tam buty któreś z kolei np. kolejne balerinki czy trzecie z kolei botki na jesień, sklep jest godny polecenia: ceny rozsądne, ładne wzornictwo i bezproblemowe reklamacje, bardzo długi czas zwrotu obuwia (z metką oczywiście - aż 3 miesiące!) Jednakże, jeśli ktoś myśli o tym, żeby tam kupić jedne buty i codziennie w nich chodzić np. zimą - musi się liczyć, że trzeba je będzie szybko wymienić. W takim przypadku lepiej zainwestować w porządne, skórzane obuwie nawet jakiejś polskiej marki, ale to już wyższe przedziały cenowe. Również zgadzam się ze stwierdzeniem, że jakość jest lepsza niż w CCC.
isabelle86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 19:22   #10
Izzy_
Raczkowanie
 
Avatar Izzy_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mazury zachodnie
Wiadomości: 357
Thumbs up Dot.: Buty Deichmann- co o nich sądzicie?

Popieram Dziewczyny - jakość dużo lepsza niż w CCC Mam z Deichmanna botki jesienne na szpilce (najwygodniejszy obcas jaki mam!) i balerinki - wszystko się świetnie nosi, botki już 3 sezon I co najważniejsze, buty z D. nie masakrują mi pięt, co niestety ma miejsce w każdych innych butach - nieważne czy skóra, czy zamsz, czy eko

Aaa mam jeszcze skórzane, klasyczne szpilki z 5thAvenue, które są cudowne, a kosztowały 169zł
__________________
izzy.blog.pl

Edytowane przez Izzy_
Czas edycji: 2011-09-27 o 19:23 Powód: Dopisek :)
Izzy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 19:28   #11
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Buty Deichmann- co o nich sądzicie?

Kupywałam i napewno jeszcze nie raz kupię Mam sporo butów z tego sklepu,w tamtym roku kupiłam sobie kozaki na jesień i przechodziłam cały sezon,dzień w dzień i nic się z nimi nie działo,w tym roku tez zamierzam w nich chodzić,w sumie to już zaczęłam bardzo je eksploatuje bo raczej nie mam słabości do butów, i jak narazie to moje jedyne buty na jesień W tamtym roku chyba po trzech latach rozleciały mi się buty sportowe,takie białe adidaski,pewnie jeszcze trochę by mi posłużyły,ale wzięłam je do pracy w fabryce,a tam różnymi rzeczami się podłogi myło i w sumie miałam je codziennie przemoczone. Napewno sporo tam kupowałam i ani razu nie składałam reklamacji,zawsze byłam zadowolona.
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-29, 20:11   #12
monikapatrucjuszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 8
Dot.: Buty Deichmann- co o nich sądzicie?

myślę że o trwałości butów i ogólnie o nich użytkowanie można byłoby zapytać na goworku , bo pracownicy mają do czynienia z nimi na co dzień i pewnie mają zniżki więc dużo ich używają, więc myślę że mogliby pomóc i posłużyć radą
monikapatrucjuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 10:31   #13
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Buty Deichmann- co o nich sądzicie?

Ciekawy wątek - kilka lat temu, kiedy powstał, ludzie chwalili Deichmanna.
Ja pamiętam, że kupowałam ich buty w liceum i były bardzo dobre i trwałe.

Teraz nie kupuję, bo mi szkoda kasy. Są za drogie, biorąc pod uwagę jakość.

Przykro obserwować upadek fajnej kiedyś firmy. To znaczy, dalej mają się świetnie i ludzie tam kupują, ale przypuszczam, że jeszcze trochę i to się skończy.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 19:21   #14
mirellaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Buty Deichmann- co o nich sądzicie?

Ja miałam sporo butów z deichmanna, żadne mi sie nie rozpadły, chociaż jakość materiału z jakiego je zrobiono była średnia. Ten sklep ma jeszcze jeden plus- jest spory wybór butów o rozmiarze 42, 43, co ma dla mnie znaczenie.
mirellaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 22:13   #15
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Buty Deichmann- co o nich sądzicie?

Ja lubię Deichmanna, może mam nawet lekki sentyment. Moje najwygodniejsze szpilki kupiłam właśnie tam, na bierzmowanie. Teraz mam prawie 24 lata i nadal w nich chodzę. Ulubione najwygodniejsze botki też stamtąd. Porównując z CCC na pewno mają tańsze torebki (i ładniejsze). Chociaż muszę przyznać, że ostatnie adidasy i sandałki tam kupione dość szybko zaczęły mi się rozklejać. Nawet podejrzanie szybko... Na plus to, że z góry wiem, jaki wziąć rozmiar. W CCC nigdy nie wiadomo, czy będzie na mnie pasować moje 38, czy 39 a nawet 36.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 13:50   #16
FacetBezTwarzy
Raczkowanie
 
Avatar FacetBezTwarzy
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 152
Dot.: Buty Deichmann- co o nich sądzicie?

Nie wiem jak damskie, ale męskie szybko mi się rozwalały - przeważnie zapadała mi się pięta, bo w podeszwie jest kratka.

To już decathlon ma lepsze buty w tym przedziale cenowym.

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/...C4%99skie.prod


wyglądają nawet solidnie, może się skuszę.
FacetBezTwarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-17, 16:21   #17
lelum_polelum71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2
Dot.: Buty Deichmann- co o nich sądzicie?

Bardzo prosze o wypełnienie krótkiej ankiety na temat firmy Deichmann. Zajmie to około pięciu minut a mi pomoże zaliczyć ostatni semestr na studiach licencjackich


https://docs.google.com/forms/d/1sBGCSfQ9M4Yc 8uHmcDKP14NZb3cIpLVUbGY-Fc_PhwA/viewform
lelum_polelum71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 13:16   #18
AniaWar91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 62
Dot.: Buty Deichmann- co o nich sądzicie?

jakieś nowe opinie ? do tej pory omijałam szerokim łukiem i Deichmanna i CCC - zapach jakis tkaid ziwny ) ale osttanio na wystawie widziałam fajne botki
AniaWar91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 09:53   #19
magdaGer
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 24
Dot.: Buty Deichmann- co o nich sądzicie?

O nie nie nie.... ja tez ich nie polecam.... ja wole zainwestować w buty nie z masówki bo to obuwie na jeden sezon. Najlepiej kupić buty skórzane ze sprawdzonej firmy. Mi polecona obuwie z firmy xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-03-28 o 18:56 Powód: Reklama.
magdaGer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-23 10:53:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:40.