Scent Bar LIX - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-30, 21:11   #2521
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Mnie na chrome wszystko super śmiga
To ja sie tak nie bawię
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 21:33   #2522
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Łączę się w bólu - a propos "modnej choroby" - dwie znajome osoby po przebadaniu też się dowiedziały o boreliozie. I NIE LEKARZE im podpowiedzieli, żeby się przebadać, tylko znajomi z fb.
Dziadostwo i tyle.
Tak, tylko tym razem rzecz tyczy się płodności. Po przeczytaniu wczoraj tego - http://www.edziecko.pl/przed_ciaza/1..._poczatek.html

Jestem w głębokim szoku, że lekarze, którym płaciłam za wizyty, zgłaszałam info o szokująco krótkich cyklach, wiek, planowanie ciąży etc, stwierdzali, że to norma i nic takiego

Swoim bagatelizowaniem sprawy, skradli mi dosłownie kawał czasu na wagę większą niż złota (tak wiem, ja sama jestem sobie winna, za poprzedni czas, ale, jednak oni muszą zareagować, informować kiedy jest ku temu powód). Także teraz, jak tylko ten cholerny co 20 dniowy @ minie, pędzę na badania, które zlecę sobie sama, zapłacić i tak murszę, bo mi piguła z POZu nie umie pobrac krwi, i dopiero z wynikami pobiegnę na kolejną, tym razem roszczeniową wizytę. Bo szkoda mi czasu. Z cyklu dzięń dobry, chcę żeby pan działał, wdrożył leczenie, jako w tym artykule pisze. Tzn chyba jednak pójdę do tej kobitki co jej ufam, a ginów od porodówki sobie daruję chwilowo, bo cienko to widzę. Mam taki wkurf na to, że byłam, mówiłam, domyślałam się CO TO może oznaczać, wiecie coś jak natura, intuicja, no jak masz tyle lat, i nagle bach okres się skraca, to musisz być idiotą, żeby wierzyć w to, że to nie jest nic "złego". Ja podejrzewałam, że kończy się "czas" tak na chłopski rozum, ale skooooooooroooo jaśnie pan przedstawiciel medycyny mówi luz bluz malina, nie ma powodów do obaw, i to nie jeden, tylko dwóch????????????? No to jak duhrna baba grzecznie uwierzyłam Nie wiem, jak oni mogli mnie wypuścić z gabinetu. Chyba już nie chcę wracać do żądnego z nich. ((( Jest mi przeokropnie źle, bo czuję, że już po wszystkim. A nawet jeśli, to widzę jakim to będzie kosztem.

Mam ciśnienie od wczoraj nie do zdarcia. Działam, żeby nie myśleć, ale w nocy mam niemoc.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 21:36   #2523
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Tak, tylko tym razem rzecz tyczy się płodności. Po przeczytaniu wczoraj tego - http://www.edziecko.pl/przed_ciaza/1..._poczatek.html

Jestem w głębokim szoku, że lekarze, którym płaciłam za wizyty, zgłaszałam info o szokująco krótkich cyklach, wiek, planowanie ciąży etc, stwierdzali, że to norma i nic takiego

Swoim bagatelizowaniem sprawy, skradli mi dosłownie kawał czasu na wagę większą niż złota (tak wiem, ja sama jestem sobie winna, za poprzedni czas, ale, jednak oni muszą zareagować, informować kiedy jest ku temu powód). Także teraz, jak tylko ten cholerny co 20 dniowy @ minie, pędzę na badania, które zlecę sobie sama, zapłacić i tak murszę, bo mi piguła z POZu nie umie pobrac krwi, i dopiero z wynikami pobiegnę na kolejną, tym razem roszczeniową wizytę. Bo szkoda mi czasu. Z cyklu dzięń dobry, chcę żeby pan działał, wdrożył leczenie, jako w tym artykule pisze. Tzn chyba jednak pójdę do tej kobitki co jej ufam, a ginów od porodówki sobie daruję chwilowo, bo cienko to widzę. Mam taki wkurf na to, że byłam, mówiłam, domyślałam się CO TO może oznaczać, wiecie coś jak natura, intuicja, no jak masz tyle lat, i nagle bach okres się skraca, to musisz być idiotą, żeby wierzyć w to, że to nie jest nic "złego". Ja podejrzewałam, że kończy się "czas" tak na chłopski rozum, ale skooooooooroooo jaśnie pan przedstawiciel medycyny mówi luz bluz malina, nie ma powodów do obaw, i to nie jeden, tylko dwóch????????????? No to jak duhrna baba grzecznie uwierzyłam Nie wiem, jak oni mogli mnie wypuścić z gabinetu. Chyba już nie chcę wracać do żądnego z nich. ((( Jest mi przeokropnie źle, bo czuję, że już po wszystkim. A nawet jeśli, to widzę jakim to będzie kosztem.

Mam ciśnienie od wczoraj nie do zdarcia. Działam, żeby nie myśleć, ale w nocy mam niemoc.
Mam podobnie, coraz krótsze cykle i skape krawienia- tylko u mnie to nic niepokojącego, bom i starsza i już dzieciata
Ale badaj się, badaj
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 22:30   #2524
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kurffff szlag mnie trafia, bo z Chrome na lapie dalej nie mogę odpowadac i cytować Z IE mogę, ale nie cierpie tego truchła
Ja polecam Firefoxa, od lat mnie nie zawodzi (innych przeglądarek nie cierpię)
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Ja klikam z Opery. Cacy!
Aż tak nudno?

Huehue... hue
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
okropne. Ale przez upał skóra stawia duży opór, niczego nie można wciągnąć - może to to?
Tak! Na pewno przez te upały, człowiek spuchnie, spoci się i myśli, że mu się przytyło "nagle", pfff!
Cytat:
Co do stóp - muszę się przyznać, brzydzą mnie zdjęcia stóp, w większości, szczególnie te wklejane na fb, z pomalowanymi paznokietkami bleh, kształt dla mnie jest obleśny, tych paluchów i miękkościo twardości
O dziwo, na żywo jest lepiej
Mnie się wydaje, że miałbym mniejsze opory przed publicznym pokazaniem gołej , niż gołych stóp
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
...
Mam ciśnienie od wczoraj nie do zdarcia. Działam, żeby nie myśleć, ale w nocy mam niemoc.


I bądź tu mądry - z jednej strony powszechny śmiech z "internetowych samodiagnozowań", a z drugiej zbagatelizowanie sygnałów alarmowych przez dwóch (!) lekarzy, ech...
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 23:18   #2525
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Tak, tylko tym razem rzecz tyczy się płodności. Po przeczytaniu wczoraj tego - http://www.edziecko.pl/przed_ciaza/1..._poczatek.html

Jestem w głębokim szoku, że lekarze, którym płaciłam za wizyty, zgłaszałam info o szokująco krótkich cyklach, wiek, planowanie ciąży etc, stwierdzali, że to norma i nic takiego

Swoim bagatelizowaniem sprawy, skradli mi dosłownie kawał czasu na wagę większą niż złota (tak wiem, ja sama jestem sobie winna, za poprzedni czas, ale, jednak oni muszą zareagować, informować kiedy jest ku temu powód). Także teraz, jak tylko ten cholerny co 20 dniowy @ minie, pędzę na badania, które zlecę sobie sama, zapłacić i tak murszę, bo mi piguła z POZu nie umie pobrac krwi, i dopiero z wynikami pobiegnę na kolejną, tym razem roszczeniową wizytę. Bo szkoda mi czasu. Z cyklu dzięń dobry, chcę żeby pan działał, wdrożył leczenie, jako w tym artykule pisze. Tzn chyba jednak pójdę do tej kobitki co jej ufam, a ginów od porodówki sobie daruję chwilowo, bo cienko to widzę. Mam taki wkurf na to, że byłam, mówiłam, domyślałam się CO TO może oznaczać, wiecie coś jak natura, intuicja, no jak masz tyle lat, i nagle bach okres się skraca, to musisz być idiotą, żeby wierzyć w to, że to nie jest nic "złego". Ja podejrzewałam, że kończy się "czas" tak na chłopski rozum, ale skooooooooroooo jaśnie pan przedstawiciel medycyny mówi luz bluz malina, nie ma powodów do obaw, i to nie jeden, tylko dwóch????????????? No to jak duhrna baba grzecznie uwierzyłam Nie wiem, jak oni mogli mnie wypuścić z gabinetu. Chyba już nie chcę wracać do żądnego z nich. ((( Jest mi przeokropnie źle, bo czuję, że już po wszystkim. A nawet jeśli, to widzę jakim to będzie kosztem.

Mam ciśnienie od wczoraj nie do zdarcia. Działam, żeby nie myśleć, ale w nocy mam niemoc.
Rejcz, kochana
Jestem oburzona, OBURZONA.
Bagatelizowanie czegokolwiek, jeśli kobieta planuje ciążę, oznacza skracanie jej czasu na te starania. W końcu i tak zawsze okazuje się to samo : chcesz sie naprawdę leczyć - lecz się prywatnie
Nie wiń siebie, Rejcz kochana, bo jeszcze sobie dokładać w tej sytuacji Ściskam mocno, całuję
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 08:20   #2526
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Jestem w głębokim szoku, że lekarze, którym płaciłam za wizyty, zgłaszałam info o szokująco krótkich cyklach, wiek, planowanie ciąży etc, stwierdzali, że to norma i nic takiego
O_o A jeśli można niedyskretnie zapytać, to Wy się już bezskutecznie staracie od jakiegoś czasu?
Nie wiem jak w takiej sytuacji, kiedy ja nie mogłam zajść to lekarz kazał próbować rok. Nauczona doświadczeniem nie czekałam tylko poszłam do endokrynologa - za wysokie TSH, za wysoka prolaktyna, zbiłam i od ręki zaszłam.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 08:36   #2527
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Ja polecam Firefoxa, od lat mnie nie zawodzi (innych przeglądarek nie cierpię)
Nie wróce do FF, kiedyś był extra, potem sie skopał i nie mam dla niego litości obecnie


Rejczuś - dalej masz skopany wizaz na chromie? Pytam, bo u mnie tak i nie wiem czy cos z lapem jednak, czy dalej problemy wizazu na chromie. Tym bardziej, ze nie wszyscy je maja
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-31, 08:40   #2528
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Rejczuś - dalej masz skopany wizaz na chromie? Pytam, bo u mnie tak i nie wiem czy cos z lapem jednak, czy dalej problemy wizazu na chromie. Tym bardziej, ze nie wszyscy je maja
Ale też i sporo osób ma, bo nawet na Technicznym wątku się ludzie skarżyli.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 08:45   #2529
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar LIX

Rejcz, ubiłabym Mocno trzymam kciuki za możliwie najlepsze wyniki badań.


Macham znad @ połączonej z przedburzową gęstością atmosfery - czuję się jak mucha w zupie
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 08:46   #2530
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Ale też i sporo osób ma, bo nawet na Technicznym wątku się ludzie skarżyli.
Dzięki Margot, czyli trzeba poczekać
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 09:35   #2531
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIX

Zaraz mnie coś trafi, 19go maja kupiłam online drugiego Fauna w MSB (ten z Cincoterra był zwietrzały, odesłałam) a tu się okazuje, że im się skończyły i już drugi tydzień sprowadzają z magazynu czy skądśtam... Nie wiem, czekać? Napisać żeby sobie darowali i kupić w Lulua póki jeszcze jest? -_-
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-31, 09:42   #2532
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LIX

Wyłaczenie AdBlocka w Chrome likwiduje problem niewyświetlania ikon czy odpowiedzi, jednak to nie jest rozwiązanie docelowe. Bez AdBlocka nie ma zycia
Chyba ze to zamasowana kombinacja wizazu, aby reklamy sie wyświetlały
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 10:28   #2533
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIX

Nie mam już siły. Pomijając Fauna, kupiłam MN, poleciało kurierem, wczoraj niby doręczone... nie wiem komu, nie mam. Firma kurierska nie odpowiada.
Kupiłam używkę Dune, przyleciało pocztą na inną pocztę niż moja... i słuch o nim zaginą. Sprzedająca wywaliła kwitek nadania więc nawet nie można reklamować.
Siedzę i ryczę, chociaż to tylko piniondze, po prostu już nie mam siły na takie czarne serie.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 10:31   #2534
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Nie mam już siły. Pomijając Fauna, kupiłam MN, poleciało kurierem, wczoraj niby doręczone... nie wiem komu, nie mam. Firma kurierska nie odpowiada.
Kupiłam używkę Dune, przyleciało pocztą na inną pocztę niż moja... i słuch o nim zaginą. Sprzedająca wywaliła kwitek nadania więc nawet nie można reklamować.
Siedzę i ryczę, chociaż to tylko piniondze, po prostu już nie mam siły na takie czarne serie.

Ale jak to, firma kurierska nie odpowiada? Nie reagują na maila czy mają wyłączony telefon? I co Cię obchodzi, ze sprzedająca wywaliła kwitek, to niech Ci chociaż kasę zwróci!
Ściskam i nie daj się, walcz o swoje!
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 10:33   #2535
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIX

Telefonu w ogóle nie odbierają... Zobaczymy czy na maila odpiszą. Kwota nielekka bo prawie 500 za unikat Głupia ja.
A co do sprzedającej od Dune to nie wiem czy się poczuwa, póki co ciągle czekamy czy może przesyłka do mnie jeszcze dojdzie.

Chyba idę na przymusowy odwyk od wszelkich pozastacjonarnych zakupów.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 10:49   #2536
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar LIX

O biedna Rejcz nie wiem, co bym zrobiła na Twoim miejscu

Redzia nieszczęścia chodzą stadami ostatnio, jak widzę

Miłego dnia Baru
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 11:49   #2537
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LIX

Znad kawy
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie wróce do FF, kiedyś był extra, potem sie skopał i nie mam dla niego litości obecnie
Serio? Ja bez FF jak bez ręki Inne przeglądarki to amsakreska dla mnie
Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Macham znad @ połączonej z przedburzową gęstością atmosfery - czuję się jak mucha w zupie
U nas wczoraj burza wypstrykała się rzut beretem od nas, a takie piękne, granatowe niebo było i rześki wiaterek, fuck! Teraz, wg mapy, też całkiem niedaleko, ale nie chcę sobie nadziei robić (zdechnąć idzie w domu od tej duchoty)

---

Redzia, nie daj się!
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 13:07   #2538
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIX

Ech, dzięki.
Wkręciłam się w temat, wychodzi na to, że tej firmy kurierskiej - TBA nikt nie poleca. Możliwe, że po prostu ukradli mi tę paczkę. Telefonów podobno rzeczywiście nie odbierają, na maile nie reagują.
Jestem wściekła na siebie, że nie wzięłam przesyłki za pobraniem, teraz już tylko tak będę kupować, przeboleję te kilka złoty więcej Albo stacjonarnie jeśli się da.
Spróbuję reklamować, ale z tego co czytam, nie da rady wygrać takiego sporu jeśli kurier podrobił podpis. Jak dla nich dostarczone, podpisik jest i odbiorca może spadać.
Pozostaje iść na policję albo zgłaszać się do uokik - pewnie też g... to da. Reasumując 500 zeta w zlew przez moją głupotę
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 13:15   #2539
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LIX

Red
Masakra
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-31, 13:22   #2540
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar LIX

Kurrr....
UOKiK to raczej reaguje, tylko pytanie, jak? I jak szybko? A swoją drogą, co to za firma krzak, przyznam, ze pierwsze słyszę a z kurierami współpracuję prawie 20 lat.....

Co do podrobienia podpisu to jest argument, tylko zależy na kogo się trafi na tej policji... akurat w tej kwestii wiem, bo poniekąd służbowo się z tym spotykam...
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 14:02   #2541
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Mam podobnie, coraz krótsze cykle i skape krawienia- tylko u mnie to nic niepokojącego, bom i starsza i już dzieciata
Ale badaj się, badaj
Dzięki, tak zrobię właśnie.

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Aż tak nudno?

Huehue... hue

Tak! Na pewno przez te upały, człowiek spuchnie, spoci się i myśli, że mu się przytyło "nagle", pfff!


I bądź tu mądry - z jednej strony powszechny śmiech z "internetowych samodiagnozowań", a z drugiej zbagatelizowanie sygnałów alarmowych przez dwóch (!) lekarzy, ech...
1. Hue hue, no Carmen coś jakaś nie w sosie dzisiaj
i włąśnie taki humor przywraca mnie do pionu, bo załamałam się konkretnie.

2. Tylko, że jeszcze nie było upałów, hue hue Nie no, jacha włacha, mam to samo, zawsze.

3. Igzakli

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Rejcz, kochana
Jestem oburzona, OBURZONA.
Bagatelizowanie czegokolwiek, jeśli kobieta planuje ciążę, oznacza skracanie jej czasu na te starania. W końcu i tak zawsze okazuje się to samo : chcesz sie naprawdę leczyć - lecz się prywatnie
Nie wiń siebie, Rejcz kochana, bo jeszcze sobie dokładać w tej sytuacji Ściskam mocno, całuję
Ja też. Mój szok, bulwers i desperacja muszą zamienić się teraz w działanie, szukanie etc. Ale czuję się jakbym dostała mokrą szmatą w pysk.

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
O_o A jeśli można niedyskretnie zapytać, to Wy się już bezskutecznie staracie od jakiegoś czasu?
Nie wiem jak w takiej sytuacji, kiedy ja nie mogłam zajść to lekarz kazał próbować rok. Nauczona doświadczeniem nie czekałam tylko poszłam do endokrynologa - za wysokie TSH, za wysoka prolaktyna, zbiłam i od ręki zaszłam.
Jeszcze nie, i chwała bogu, albowiem w takiej sytuacji, kończyłoby się to poronieniami etc. Nie rozwijam tu tematu, wszystko jest w wywiadzie z tym lekarzem. TSH mam akurat w normie, u mnie o co inne może chodzić, jakaś niewydolność fazy lutealnej. Tak jakby zajść się da, ale nie ma wuja na utrzymanie. Arghhhhhhhhhhh

Pogrubione - ja takiego podejścia ze strony lekarza nie toleruję. Jeśli jest jakis problem, podejrzenie problemu, objawy, etc to ich zadaniem jest ten problem zaadresować, a nie, jak się już spieprzy wszystko 6 razy, dopiero działać.


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość


Rejczuś - dalej masz skopany wizaz na chromie? Pytam, bo u mnie tak i nie wiem czy cos z lapem jednak, czy dalej problemy wizazu na chromie. Tym bardziej, ze nie wszyscy je maja
Dziwna rzecz, na kompie u chuopa już nawet na Operze nada, a u mnie, po odwirusowaniu, (a wir mi wszedł jak wczoraj adblock Chroma puścił jakąś reklamę) idzie na Chromie ? Nie wiem jak długo.

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Rejcz, ubiłabym Mocno trzymam kciuki za możliwie najlepsze wyniki badań.


Macham znad @ połączonej z przedburzową gęstością atmosfery - czuję się jak mucha w zupie
1. Mi tu.

2. Mi tu Ale u nas już kilka godzin temu puściło i jest miło i rześko, 23 stopnie, zero słońca - tak jak kocham, delektuję się tym, bo to jedyny i krótkotrwały (ale zawsze ) pozytyw jak na razie. Jest po prostu pięknie! ciepło i nie razi ta wstrętna, natarczywa żarówa. Nie pocę się, i mogę chodzić w sukience z gołymi nogami. Bueno!!!!!


Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
O biedna Rejcz nie wiem, co bym zrobiła na Twoim miejscu

Redzia nieszczęścia chodzą stadami ostatnio, jak widzę

Miłego dnia Baru
Chyba działanie na własną rękę, dowiadywanie się, badania i uderzanei do innych lekarzy?

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ech, dzięki.
Wkręciłam się w temat, wychodzi na to, że tej firmy kurierskiej - TBA nikt nie poleca. Możliwe, że po prostu ukradli mi tę paczkę. Telefonów podobno rzeczywiście nie odbierają, na maile nie reagują.
Jestem wściekła na siebie, że nie wzięłam przesyłki za pobraniem, teraz już tylko tak będę kupować, przeboleję te kilka złoty więcej Albo stacjonarnie jeśli się da.
Spróbuję reklamować, ale z tego co czytam, nie da rady wygrać takiego sporu jeśli kurier podrobił podpis. Jak dla nich dostarczone, podpisik jest i odbiorca może spadać.
Pozostaje iść na policję albo zgłaszać się do uokik - pewnie też g... to da. Reasumując 500 zeta w zlew przez moją głupotę
NIE PODDAWAJ SIE! Za wszelką cenę, nei zostawiaj tego tak. Zgłaszaj, konsultuj co możesz zrobić, albowiem czasami da się wygrać, nic nie jest jeszcze przesądzone. W UOKiK z pewnością doradzą gdzie uderzyć, jak to załatwić, żeby wygrać.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 14:10   #2542
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
1. Hue hue, no Carmen coś jakaś nie w sosie dzisiaj
i włąśnie taki humor przywraca mnie do pionu, bo załamałam się konkretnie.

Cytat:
2. Tylko, że jeszcze nie było upałów, hue hue
Ciiiii! Nie wytrącaj mi wymówki z ręki, tj. ust!

---

Redzia, ta firma ma fatalne opinie, szok!
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 14:17   #2543
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIX

Jak wróci z roboty mój prywatny specjalista od sądzenia się z ludźmi, to oczywiście poproszę o porady w kwestii reklamacji Ale tak czy siak nie jestem optymistycznie nastawiona, moja strata i nauczka na przyszłość.
...Tylko teraz się boję co będzie z tym Faunem jak już go dostaną z magazynu, też z góry opłaciłam przesyłkę i kuriera Może lepiej pojechać osobiście...
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 15:53   #2544
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIX

To ja jeszcze przestrzegam przed firmą kurierską KEX. Nie wiem, nie czytam opinii, i nie chcę ich znać. Na całe szczęście to nie myśmy stracili tylko nasz klient. Im się udało uzyskać odszkodowanie, niemniej było krucho. Nie poddali się po spławie ze strony pracowników, uderzyli do najwyższego, w firmie rzecz jasna

Także upór jest kluczem do wygranej, oni liczą na to, że nikomu się właśnie nie chce, bo nie warto itd. Ależ warto!!!!!

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Jak wróci z roboty mój prywatny specjalista od sądzenia się z ludźmi, to oczywiście poproszę o porady w kwestii reklamacji Ale tak czy siak nie jestem optymistycznie nastawiona, moja strata i nauczka na przyszłość.
...Tylko teraz się boję co będzie z tym Faunem jak już go dostaną z magazynu, też z góry opłaciłam przesyłkę i kuriera Może lepiej pojechać osobiście...


No może lepiej

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ech, dzięki.
Wkręciłam się w temat, wychodzi na to, że tej firmy kurierskiej - TBA nikt nie poleca. Możliwe, że po prostu ukradli mi tę paczkę. Telefonów podobno rzeczywiście nie odbierają, na maile nie reagują.
Jestem wściekła na siebie, że nie wzięłam przesyłki za pobraniem, teraz już tylko tak będę kupować, przeboleję te kilka złoty więcej Albo stacjonarnie jeśli się da.
Spróbuję reklamować, ale z tego co czytam, nie da rady wygrać takiego sporu jeśli kurier podrobił podpis. Jak dla nich dostarczone, podpisik jest i odbiorca może spadać.
Pozostaje iść na policję albo zgłaszać się do uokik - pewnie też g... to da. Reasumując 500 zeta w zlew przez moją głupotę
Wrócił mój osobisty doradca od reklamacji i już piszę co radzi. Aczkolwiek sprawdź to, bo jakoś na żadne regulacje prawne nie potrafi się powołać, tak uważa i już . Otóż, możesz olać firmę kurierską, domagaj się od sklepu zwrotu kasy, gdyż nie dotarła do Ciebie kupiona u nich przesyłka. Jeśli twierdzą, że dotarła, mają jakiś podpis to niech Ci pokażą podpisany przez Ciebie dokument, bo Ty żadnego nie podpisałaś. Ich obowiązkiem jest wywiązać się z umowy.

Ale jak powiadam, upewnij się, może w UOKiK, czy aby na pewno tak to prawnie wygląda. Czy takie kroki są najskuteczniejsze czy może są inne.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2016-05-31 o 17:20
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 17:04   #2545
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIX

Rejcz, dzięki za zaangażowanie, porada będzie na przyszłość, albowiem... doszło!!!
Kurier niemota nie wiedzieć czemu podpisał, że wczoraj wydane -_-
W każdym razie skończyło się szczęśliwie (choć paczka utytłana w jakimś błocie i tak śmiesznie wygląda na niej napis "fragile"), tak więc pachnę już sobie i mądrzejsza na przyszłość kupuję za pobraniem.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 17:21   #2546
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Rejcz, dzięki za zaangażowanie, porada będzie na przyszłość, albowiem... doszło!!!
Kurier niemota nie wiedzieć czemu podpisał, że wczoraj wydane -_-
W każdym razie skończyło się szczęśliwie (choć paczka utytłana w jakimś błocie i tak śmiesznie wygląda na niej napis "fragile"), tak więc pachnę już sobie i mądrzejsza na przyszłość kupuję za pobraniem.


To może i ja zapachnę czymś?
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 17:27   #2547
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Rejcz, dzięki za zaangażowanie, porada będzie na przyszłość, albowiem... doszło!!!
Kurier niemota nie wiedzieć czemu podpisał, że wczoraj wydane -_-
W każdym razie skończyło się szczęśliwie (choć paczka utytłana w jakimś błocie i tak śmiesznie wygląda na niej napis "fragile"), tak więc pachnę już sobie i mądrzejsza na przyszłość kupuję za pobraniem.
Uff jak ja nie cierpię takich sytuacji
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 17:58   #2548
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Jak wróci z roboty mój prywatny specjalista od sądzenia się z ludźmi, to oczywiście poproszę o porady w kwestii reklamacji
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Wrócił mój osobisty doradca od reklamacji i już piszę co radzi

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Rejcz, dzięki za zaangażowanie, porada będzie na przyszłość, albowiem... doszło!!!
Ufff!

---

Ale rześko po deszczu
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 19:02   #2549
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar LIX

A u mnie po deszczu się zrobiła taka duchota, że ledwo dotarłam do domu z zakupów
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 19:32   #2550
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość

Dziwna rzecz, na kompie u chuopa już nawet na Operze nada, a u mnie, po odwirusowaniu, (a wir mi wszedł jak wczoraj adblock Chroma puścił jakąś reklamę) idzie na Chromie ? Nie wiem jak długo.
Ja nie mam w kompie żadnych wirów, a mimo to dalej mi bez adblocka nie śmiga forum sprawnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-07 19:43:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.