Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-27, 10:34   #2041
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Niby nie, ale jednak jest to jakiś tam sposób wyrażania siebie i ludzie wybierając czy to jedno, czy to drugie - bardzo często kierują się takimi kryteriami jak -" podoba mi się/jest modne", a nie "co to właściwie oznacza". Może to i szkoda, ale jest to już nie do zatrzymania, zwłaszcza, że motywy są kopiowane, przetwarzane, pojawiają się inspiracje - zaczynają żyć właśnym życiem (tak działa fanomenologia) i często tak naprawdę dotrzeć do źródła. Jeśli zaś chodzi o różne wzory "pierwotne", i tak pojawiają się już one na kubkach i koszulkach (założę się, że sami Indianie kręcą takie biznesy ), zatem i na tatuażach - różnicy wielkiej tak naprwdę nie ma, jak się człowiek nad tym zastanowi Taki mamy klimat.
No cóż, ja się nadal będę trzymać tego, że ciuch inspirowany jakąś kulturą to nie to samo, co np. założenie pióropusza plemiennego na głowę przez kogoś białego, albo wytatuowanie sobie tego typu wzorów
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 15:39   #2042
Nelkomama
Rozeznanie
 
Avatar Nelkomama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 657
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Dziewczyny,
Co myślicie o SkullCrew?
https://www.facebook.com/SkullCrewpl...8010198/photos
__________________
Nasz ślub 22.09.2007
Nelka urodziła się 06.07.2008
Inia urodziła się 29.02.2012
Nelkomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 17:52   #2043
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

No i niestety nie udało mi się zapisać do Yadou, a zapisywali na okres wrzesień - grudzień, wszystko poszło, wyczytałam jakiś komentarz że jak były zapisy osobiście w studiu to o 8:20 pod studiem stała kolejka 120 osób... a zapisy się dopiero od 9 zaczynały. W 30 minut (!!!) poszły wszystkie terminy, nie wiem ile na zapisy mailowe zostawili miejsca. Maila wysłałam o 8 rano dzisiaj, wszystko ładnie opisałam (ale nie nazbyt szczegółowo), projekt w stylu Yadou, wykonuje takie prace dość często to miałam nadzieję, że się załapię, ale dostałam maila, że zabrakło terminów. To ja już nie wiem na jakiej zasadzie oni tych ludzi zapisują. Muszę do grudnia czekać na kolejne zapisy

Edytowane przez daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Czas edycji: 2016-06-27 o 19:48
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 19:46   #2044
sylwusiia1993
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 636
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

W Poznaniu jakie polecacie studio?
__________________
kobiety są po to, by je kochać, a nie po to, by je rozumieć.
ZAPRASZAM!

Pieniądze szczęścia nie dają... dopiero zakupy!
sylwusiia1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 19:47   #2045
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
Dzięki postrzałka

Obejrzałam dwa filmiki.
Pierwszy: nie mieszkam i nie mieszkałam w Stanach, ale z opowieści znajomych wiem, że Afroamerykanie (nie wszyscy oczywiście) potrafią się doszukiwać rasizmu we wszystkim.
Nie wiem jak to jest z fryzurami w pracy, ale porównywanie zwykłej szarej obywatelki (bez względu na rasę) i gwiazdy nie ma sensu, bo wiadomo, że tej drugiej w kwestii wyglądu wolno wszystko. I czy w tej samej pracy biała kobieta nie byłaby również "zganiona" za taką samą fryzurę?

Tassarinian i Melachton, a tatuaż zrobiony przez osobę z danej kultury? Nie podróbka, ale prawdziwy symbol? Też Was razi?
W temacie rasizmu w Stanach absolutnie się nie zgodzęi wiem to z własnego doświadczenia (byłam tam + napisałam doktorat częściowo dotyczący tego tematu). Żeby nie ciągnąć offtopu znów polecam krótki filmik. klik! (I jeszcze mały, ciekawy eksperyment klik!)

Co do włosów chyba nie do końca zrozumiałaś o co chodzi: nie chodzi o to, że biała kobieta byłaby zganiona w pracy za noszenie np. warkoczyków, chodzi o to, że biała kobieta może nosić w pracy swoje naturalne włosy, a czarna kobieta często nie ma takiej możliwości i musi mieć doczepy/prostować/nosić perukę. Nie wspominam już o przypadkach odsyłania czarnych uczennic do domu, jeśli przyjdą do szkoły z afro, podczas gdy białe mogą spokojnie chodzić z rozpuszczonymi włosami i sytuacjach takich jak ta (klik!). Przy tym mamy równocześnie lansowanie mody na dreadloki czy corn-rows wśród białych kobiet, które nie chcą zdać sobie sprawy, że pożyczona z innej kultury stylizacja, która sprawia, że one same są teraz są "hot" i "trendy" przez całe stulecia była (i jest do dziś) powodem dyskryminacji kultury, w której się narodziła.
To są malutkie rzeczy, które pokazują, że rasizm to problem systemowy, problem całego społeczeństwa i mówić, że się skończył to tak jak mówić, że np. w dzisiejszym świecie nie ma już dyskryminacji ze względu na płeć.

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o dyskryminację Afroamerykanów w Stanach, to powiedziałabym, że w tej chwili można już zaobserowwać trend odwrotny, osoby czarnoskóre są w wielu sytuacja traktowane z większą pobłażliwością, właśnie dlatego, żeby przypadkiem nie chciały kogoś posądzić o rasizm. Przykłady widziałam na własne oczy, będąc w USA.
Równie dobrze można byłoby powiedzieć: "Jeśli chodzi o dyskryminację kobiet w społeczeństwach zachodnich, to powiedziałabym, że w tej chwili można już zaobserowwać trend odwrotny, kobiety są w wielu sytuacja traktowane z większą pobłażliwością, właśnie dlatego, żeby przypadkiem nie chciały kogoś posądzić o dyskryminację. Przykłady widziałam na własne oczy."
Nawet, jeśli to prawda, nie zmienia to faktu, że średnio na każdego dolara zarabianego przez mężczyznę, na tym samym stanowisku, kobieta w Stanach zarabia jakieś 70 centów. W Polsce ta luka jest pewnie jeszcze większa.
Podobnie jest z prawami mniejszości seksualnych. Można byłoby powiedzieć: "

"Jeśli chodzi o dyskryminację homosekualistów w Polsce, to powiedziałabym, że w tej chwili można już zaobserowwać trend odwrotny, osoby homosekualne są w wielu sytuacja traktowane z większą pobłażliwością, właśnie dlatego, żeby przypadkiem nie chciały kogoś posądzić o dyskryminację. Przykłady widziałam na własne oczy."
I tak dalej i tak dalej.
To, że jakaś grupa staje się świadoma swojej niższej pozycji i zaczyna zabiegać o swoje prawa nie oznacza jeszcze systemowej zmiany. Więc nie, nie żyjemy w społeczeństwie post-rasowym i wielce symptomatyczne jest, że na czyjś głos mówiący "jestem dyskryminowany bo jestem czarny/jestem imigrantem/jestem gejem/itp." bardzo szybciutko podnoszą się głosy "oni są chcą specjalnych praw!", "chcą przywilejów"! (W kontekście przywileju postrzegana np. równość małżeńska czy nawet związki partnerskie - to, co dla heteroseksualistów jest ich niezbywalnym prawem (możliwość zawarcia małżeństwa z osobą, którą kochają) zostaje nazwane "przywilejem", kiedy kiedy chodzi o osoby nie-heteroseksualne).

Powiedziawszy to, co powyżej (bardzo Was przepraszam za oftop ) wrócę do kwestii tatuażu i odniosę się do tego:


Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Jeśli zaś chodzi o przenikanie kultury etnicznej do popkultury - jest to zjawisko w tej chwili już nieodwracalne. Sama bym sobie nie zrobiła takiego tatuażu, ale w tej chwili mamy już taki misz masz kulturowy, że pisanie, że husaria tylko dla Polaków, a wzory indiańskie tylko dla Indian - nie ma zwyczajnie sensu. Na co dzień nosimy ubrania inspirowane orientem, wzorami meksykańskimi, różnorakimi napisami w różnych językach, to samo się odnosi do kuchni, i nawet makijażu oraz oczywiście tatuażu
Nosimy ubrania "inspirowane orientem" (czym w ogóle jest cały ten Orient warto dowiedzieć się od Edwarda Saida ), ale kiedy w sklepach pojawiły się naszyjniki i gadżety z krzyżykiem, które wyglądały jak różańce to część osób czuła się z tego powodu urażona/zniesmaczona. Bez problemu potrafię sobie wyobrazić, że gdybym była np. wierzącą katoliczką w Chinach (czyli należałabym do mniejszości) to nie podobałoby mi się, gdyby młodzi Chińczycy tatuowali sobie jakieś chrześcijańskie symbole i mówili, że ma to dla nich "poważne znaczenie" a równocześnie ja i moje wierzenia bylibyśmy dyskryminowani.

Cytat:
Napisane przez Nelkomama Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
Co myślicie o SkullCrew?
https://www.facebook.com/SkullCrewpl...8010198/photos
Jestem na nie. Klik!
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on

Edytowane przez Melanchton
Czas edycji: 2016-06-27 o 19:53
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 19:49   #2046
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Nelkomama Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
Co myślicie o SkullCrew?
https://www.facebook.com/SkullCrewpl...8010198/photos
Oj nieeeee
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 19:53   #2047
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;62308416]No i niestety nie udało mi się zapisać do Yadou, a zapisywali na okres wrzesień - grudzień, wszystko poszło, wyczytałam jakiś komentarz że jak były zapisy osobiście w studiu to o 8:20 pod studiem stała kolejka 120 osób... a zapisy się dopiero od 9 zaczynały. W 30 minut (!!!) poszły wszystkie terminy, nie wiem ile na zapisy mailowe zostawili miejsca. Maila wysłałam o 8 rano dzisiaj, wszystko ładnie opisałam (ale nie nazbyt szczegółowo), projekt w stylu Yadou, wykonuje takie prace dość często to miałam nadzieję, że się załapię, ale dostałam maila, że zabrakło terminów. To ja już nie wiem na jakiej zasadzie oni tych ludzi zapisują. Muszę do grudnia czekać na kolejne zapisy [/QUOTE]

Napisz im, że jakby się zwolnił jakiś termin to jesteś gotowa wskoczyć. Czasem ludzie przenoszą terminy albo rezygnują.

Ja zrobiłam, w zasadzie bez problemów z zapisami (zwłaszcza od kiedy jest w Caffeine Tattoo), u niej już dwa tatuaże. Oba duże. Może rzeczy wymagające całodziennej sesji bierze chętniej...? Na konwencie opowiadała mi, że ostatnio wcale kolejka nie była taka duża jak "wieść gminna niesie" i że na osobiste zapisy zaprasza przede wszystkim tych, którzy nie są pewni wzoru/pomysłu, ale widzę, że popyt na nią jeszcze bardziej się nakręcił.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 19:58   #2048
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość

Napisz im, że jakby się zwolnił jakiś termin to jesteś gotowa wskoczyć. Czasem ludzie przenoszą terminy albo rezygnują.

Ja zrobiłam, w zasadzie bez problemów z zapisami (zwłaszcza od kiedy jest w Caffeine Tattoo), u niej już dwa tatuaże. Oba duże. Może rzeczy wymagające całodziennej sesji bierze chętniej...? Na konwencie opowiadała mi, że ostatnio wcale kolejka nie była taka duża jak "wieść gminna niesie" i że na osobiste zapisy zaprasza przede wszystkim tych, którzy nie są pewni wzoru/pomysłu, ale widzę, że popyt na nią jeszcze bardziej się nakręcił.
Pogrubione - no właśnie chyba nie, bo ja chciałam jej zająć sesję całodzienną i wyraźnie to napisałam w moim mailu.

No ja akurat opisałam wzór średnio dokładnie, tzn. napisałam jakie elementy chcę żeby się znalazły, ale dobór barw, roślin w tatuażu itd., napisałam że pozostawiam jej, więc naprawdę spora wolność. Nie wiem czemu mój pomysł się nie spodobał
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 20:03   #2049
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez sylwusiia1993 Pokaż wiadomość
W Poznaniu jakie polecacie studio?
Artline tattoo, Tattoo Zone, Jazz tattoo

Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 20:38   #2050
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Btw, Andrey wykonał na kimś tego przecudnego ptaszka, który mi się u niego tak podobał i szczerze... eeem... chyba czegoś nie ogarniam, ale mam wrażenie, jakby do tego projektu się słabiej przyłożył? No porównajcie sobie same:

https://www.facebook.com/lukovnikovt...0927440995665/ - ptaszek. Może to tylko ja, ale jak dla mnie nie wygląda już tak rewelacyjnie jak na projekcie, jedynie okej, nie wiem, coś mi nie pasuje, brakuje mi jakiejś głębi w tych kolorach może?

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.n...e9&oe=580DEFF6 - misiek wykonany niedługo wcześniej, o wiele ładniejszy
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 20:43   #2051
honey999
Rozeznanie
 
Avatar honey999
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: LBW
Wiadomości: 833
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

U mnie dzien 3.. opuchlizna powoli schodzi.. dziewczyny majace tatuaze na ramieniu przedramieniu/ wam tez reka puchla?1467056705112.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Kiedy kłamstwo to za mało musi wystarczyć prawda..."
honey999 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 21:43   #2052
Postrzalka
Raczkowanie
 
Avatar Postrzalka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 38
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez honey999 Pokaż wiadomość
U mnie dzien 3.. opuchlizna powoli schodzi.. dziewczyny majace tatuaze na ramieniu przedramieniu/ wam tez reka puchla?Załącznik 6507456

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Robiłam w sobotę ramię, też mi spuchło. Szczerze mówiąc, wydaje mi się, że dzisiaj nadal było trochę opuchnięte. Ale już powoli wraca do normy
Postrzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 22:01   #2053
honey999
Rozeznanie
 
Avatar honey999
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: LBW
Wiadomości: 833
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Postrzalka Pokaż wiadomość
Robiłam w sobotę ramię, też mi spuchło. Szczerze mówiąc, wydaje mi się, że dzisiaj nadal było trochę opuchnięte. Ale już powoli wraca do normy
Czyli sie uspokoilam na mnie wszystko sie powoli goi wiec spokojnie czekam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Kiedy kłamstwo to za mało musi wystarczyć prawda..."
honey999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 23:06   #2054
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
[COLOR=Gray]W temacie rasizmu w Stanach absolutnie się nie zgodzęi wiem to z własnego doświadczenia
Pewnie każdy ma swoje moja znajoma opowiadała rzeczy skandaliczne...
ale już EOT.
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-28, 17:26   #2055
Anna_nana
Raczkowanie
 
Avatar Anna_nana
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 62
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez honey999 Pokaż wiadomość
U mnie dzien 3.. opuchlizna powoli schodzi.. dziewczyny majace tatuaze na ramieniu przedramieniu/ wam tez reka puchla?Załącznik 6507456

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam tak spuchniętą, że kładąc łokieć na stole prawie go nie czułam
Anna_nana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-28, 21:51   #2056
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Zapisalam sie na kolejny tatuaz, dziaram sie za miesiac
Tassarinian ptaszek ok, ale cos mi w tle nie pasuje, wydaje sie przez to plaski, misiek za to super, nie moj styl zupelnie, ale kawal dobrej roboty
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 06:00   #2057
zupa_grochowa
Rozeznanie
 
Avatar zupa_grochowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 906
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Ogarnia ktoś jak wyglądają zapisy do Kultu? Konkretnie do Karoliny. Czy można się zapisywać stale czy np. tak jak do Yadou, raz na jakiś czas otwierają? Albo polecić kogoś kto robi właśnie takie roślinne albo po prostu ładne i dziewczece rzeczy w Warszawie
__________________
zupa_grochowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 22:54   #2058
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez honey999 Pokaż wiadomość
U mnie dzien 3.. opuchlizna powoli schodzi.. dziewczyny majace tatuaze na ramieniu przedramieniu/ wam tez reka puchla?Załącznik 6507456

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po coverze od Yadou miałam kostkę i stopę (choć po stopie nie tatuowała) spuchniętą dobry tydzień. Smarowałam alantanem, ale nie po tatuażu tylko wokoło, tak na wszelki wypadek.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 22:57   #2059
honey999
Rozeznanie
 
Avatar honey999
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: LBW
Wiadomości: 833
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Po coverze od Yadou miałam kostkę i stopę (choć po stopie nie tatuowała) spuchniętą dobry tydzień. Smarowałam alantanem, ale nie po tatuażu tylko wokoło, tak na wszelki wypadek.
Jutro mija 6 dzien opuchlizna w zgieciu reki nadal sie utrzymuje... mniejsza ale nadal jest. Natomiast z polowy tatuasu juz odpadly strupki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Kiedy kłamstwo to za mało musi wystarczyć prawda..."
honey999 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-30, 02:23   #2060
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez honey999 Pokaż wiadomość
Jutro mija 6 dzien opuchlizna w zgieciu reki nadal sie utrzymuje... mniejsza ale nadal jest. Natomiast z polowy tatuasu juz odpadly strupki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie było to samo.
Teraz mam wrażenie, że z tatuażu złuszczy mi się wkrótce jeszcze jedna warstwa skóry...
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 08:43   #2061
Postrzalka
Raczkowanie
 
Avatar Postrzalka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 38
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez honey999 Pokaż wiadomość
Jutro mija 6 dzien opuchlizna w zgieciu reki nadal sie utrzymuje... mniejsza ale nadal jest. Natomiast z polowy tatuasu juz odpadly strupki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mi opuchlizna już zeszła, a przynajmniej ja jej nie widzę Za to wczoraj zaczęły mi już w niektórych miejscach odstawać płatki skóry, dzisiaj odpadają - czyli te najgorsze dni mam już prawie za sobą
Postrzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 13:33   #2062
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;62269146]Co innego koniczynka, która jest przecież neutralna, a co innego wzory plemienne czy znak Polski Walczącej Zresztą, to jest tylko moje zdanie, nikt nie musi się z tym zgadzać.[/QUOTE]

Bez przesady. Jak ktoś tatuuje bezmyślnie to ok, ale dziewczyna napisała, że jara się tą kulturą
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 18:22   #2063
dagsonik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 65
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Kurcze, nie wiem czemu moj watek na temat konkretnego tatuazu zostal przeniesiony do wątku zbiorczego część II, skoro widzę, ze dyskusja toczy sie tutaj... wstawiam fotkę tatuazu, ktory chcialabym sobie zrobic- dowiedzialam sie, ze to tatuaz niejakiej sashy unisex ( nie znam, nie kojarze, żółtodziób ze mnie w kwestii tatuazow ) pytanie brzmi czy jak pojde z takim wzorem do salonu to mi go zrobia? czy to zalezy od tatuazysty? znacie kogos kto wykonuje takie tatuaze?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tattoo.jpg (41,7 KB, 95 załadowań)

Edytowane przez dagsonik
Czas edycji: 2016-06-30 o 18:23 Powód: literówki
dagsonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 22:00   #2064
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Martyna z Ink Miners w Katowicach tatuuje w podobnym stylu.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 23:03   #2065
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Wysłałam dzisiaj maila do Dżo Lamy, ale na gmailu była minuta za wcześnie - 23:59 (chociaż północ na laptopie wbiła!). Myślicie, że po ptokach, skoro zapisy od północy? :c

Zaraz potem odpowiedziałam na swojego maila, że ponawiam prośbę. <zdesperowana>

Edytowane przez 397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Czas edycji: 2016-06-30 o 23:15
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 00:03   #2066
kaja1981
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 710
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Dziewczyny, a to?

https://www.facebook.com/masi.mario.tattoo/?fref=nf
kaja1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 00:18   #2067
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez kaja1981 Pokaż wiadomość
Festiwal Babola.

Co do Sashy - rzeczywiście podobne rzeczy robi jedna z dziewczyn z Ink Miners.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on

Edytowane przez Melanchton
Czas edycji: 2016-07-01 o 00:47
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 00:26   #2068
kaja1981
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 710
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

nadal się nie znam, dlatego pytam. kurde, wychodzi mi na to, że w Poznaniu nie ma studia, gdzie warto się udać, a nie mogę jeździć nigdzie dakej
kaja1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 01:00   #2069
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;62458731]Wysłałam dzisiaj maila do Dżo Lamy, ale na gmailu była minuta za wcześnie - 23:59 (chociaż północ na laptopie wbiła!). Myślicie, że po ptokach, skoro zapisy od północy? :c

Zaraz potem odpowiedziałam na swojego maila, że ponawiam prośbę. <zdesperowana>[/QUOTE]

Myślę, że to zakrawa o paranoję (mam na myśli te cyrki z zapisami)
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 01:02   #2070
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez kaja1981 Pokaż wiadomość
nadal się nie znam, dlatego pytam. kurde, wychodzi mi na to, że w Poznaniu nie ma studia, gdzie warto się udać, a nie mogę jeździć nigdzie dakej
Dlaczego nie możesz nigdzie jeździć...?

Wejdź sobie na stronę ostatniego tattoofestu klik! i poprzeglądaj jak wyglądają dobre tatuaże i jaki styl Ci się podoba. Na skórze można "rysować" jak na papierze we wszystkich możliwych stylach, naprawdę... wystarczy sobie ten fakt uświadomić i już nigdy nie pomylisz krzywych dziecięcych gryzmołów z dobrze wykonaną pracą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg t3.jpg (72,6 KB, 97 załadowań)
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on

Edytowane przez Melanchton
Czas edycji: 2016-07-01 o 01:04
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-24 14:49:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:11.