Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, część XI - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-03, 15:53   #2521
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
To, jest, minimum... No muszą sprawdzić czy i jak reaguje na leki... Jak nie zareaguje to podejrzewam że może się nawet CC skończyć ale po 2 dawkach już zmiejsza się ciśnienie, po południu było 136/103



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Troszkę już spadlo, mam nadzieję że się unormuje żebyś nie musiała mieć cc



Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Moi poszli na rower. Mąż mi powiedział, że już nie nadaję się na spacery, bo za wolno chodzę. Aż się popłakałam. To nie znaczy, że chcę tkwić w domu.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka



osz ty!ale madry!! Przyczep mu brzucha na 24 h i niech zobaczy jak to fajnie.... Ja chodzę wolno, ale staram się przyspieszać i mimo że mam mały brzuch to jest mi baaaardzo ciężko. Faceci czasem nie mają empatii za grosz....

Ja jakoś w tej ciąży mam niezliczone poklady cierpliwości, nie chce się kłócić, rozmawiam, cała ciążę płakałam może z 5 razy ( nie zapeszac) aż sama w szoku jestem. Nie chciałam żeby mnie brali za wariatke wx ciąży. Teraz trochę cierpliwości mi zaczyna brakować, zwłaszcza dla starszych dzieci. Jak siostra tz przyjechała z 6 letnia córka, która ma bardzo trudny charakter -nie mogłam jej czasami znieść, chociaż mocno kocham. Ale pocieszam się że to już ostatnie tygodnie lub dni chyba że po będzie tylko gorzej


Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, ale jednak zmalało, a leki, nie zadzjalaja tak odrazu
Najważniejsze że maleje podobno..

Pocieszam się że nie jest ze mną tak źle. Mam na sali babeczkę w 28 tygodniu, ma nadciśnienie, cukrzycę, odkleja się jej łożysko, odeszła jej część wód i to dodatku kiedy była na wczasach, do domu ma 500 km...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby do wtorku cie wypuscili, a tej dziewczyny mi strasznie szkoda. Pewnie jest przerażona.
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 15:59   #2522
aglo_mammy
Zadomowienie
 
Avatar aglo_mammy
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 140
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

https://youtu.be/qP4Y9rp4IOs

Widziałyście to? Haha tv śniadaniowa w Polsce jest powinna lecieć po 22 😂
aglo_mammy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 16:00   #2523
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Widziałam
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 16:01   #2524
aglo_mammy
Zadomowienie
 
Avatar aglo_mammy
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 140
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Najlepsza mina kamella 😂 do końca chyba myślał że robią go w konia 😂
aglo_mammy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 16:03   #2525
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez aglo_mammy Pokaż wiadomość
https://youtu.be/qP4Y9rp4IOs

Widziałyście to? Haha tv śniadaniowa w Polsce jest powinna lecieć po 22 😂
Widziałam. Ciekawe czy to ustawione było bo nawet krwi nie ma :p
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 16:04   #2526
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Szok po prostu

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez eskav8 Pokaż wiadomość
Widziałam. Ciekawe czy to ustawione było bo nawet krwi nie ma :p
Też się zastanawialam nad tym
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 16:06   #2527
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez aclerya Pokaż wiadomość
Amen. Wiele kobiet w ciąży ma wiele planów dopóki dziecko się nie urodzi.

Pamietam jak dzis, 4 dni przed porodem córki znajomi u mnie byli i mówiłam ze broń boze z dzieckiem spac nie będę, od razu do swojego pokoju i do łóżeczka a spałam z nią 3 lata.

Kwestia jedzenia w większości to tez ruletka. Moja córka np porządnie zaczęła jesc około 9-10 miesiąca, wcześniej co jej dałam do jedzenia to nie, najlepszy był cyc. Pije duzo wody, nie lubi słodkich soków, ale dlaczego? Nie mam pojęcia. Danonkow jej nie daje, ale za to monte wpierdziela az się uszy trzęsą, odpieluchowalam ja jak skończyła 3 lata, bo wcześniej zwyczajnie tego nie kumala. I co mam zmuszać dziecko na nocnik jak nie chce? Miałam to gdzieś, poczekałam troche i odpieluchowalam ja wtedy kiedy była gotowa. Jak była młodsza to warzywa to był numer jeden w jedzeniu a teraz to conajwyzej groszek zje ze smakiem. Króluje mleko z płatkami cheerios. A jak jedziemy gdzieś w trasę to i frytki z McDonalda dostanie.
Czekolade pierwszy raz zjadła jak miała skończone 2 lata, ale przy drugim dziecku nie łudzę się ze tak bedzie, skoro córka bedzie jadła cos słodkiego to i pewnie młody bedzie chciał spróbować po roku. Napewno ciężej bedzie uchować go przez 2 lata bez czekolady.
Ah no i w ogóle wariatka jestem bo przecież jeszcze z raz dziennie karmie córkę piersią a ma juz 3,5 roku a zakładałam maks 1,5.
Dziecko po porodzie weryfikuje wszystko

Ale zgadzam się ze podawanie dzieciom zupek chińskich non stop i innych syfow cały czas jest złe. Ale nie da się uchronić dziecka od wszystkiego, a z kolei bycie eko 24h/7 tez nie jest ok - takie matki przesadzają w druga stronę.
U nas dokladnie tak samo!
Ja pamietam do dzis,jak jeszcze nie mialam dziecka i rozmawialysmy z mama jak jakas matka powiedziala,ze nie bedzie odstawiac dziecka na sile tylko poczeka az sie samo odstawi. Dla nas obu to bylo nie do pojecia,ze dziecko ma o tym decydowac a nie rodzic. A tu zonk. Moje dziecko karmie juz 2lata (taaa,mialo byc rok MAX) i raczej jestem za samoodstawieniem (w ciagu roku chcialabym,zeby sie odstawil i mysle,ze jestesmy na dobrej drodze,bo sa dni,ze ponad dobe nie pije mleka a zwykle pije 1-2 razy dziennie. Tylko nie wiem czy mlodszy braciszek nie wydluzy nam mlecznej drogi). I na monte moj synek tez sie trzesie 😉 i frytki z mc tez zje czasami😉 i na nocnik tez jeszcze nie robi (mimo,ze ja to juz przed roczkiem robilam i w ogole).. zycie duzo weryfikuje ☺
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-03, 16:12   #2528
Ananka
Zadomowienie
 
Avatar Ananka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 077
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez aclerya Pokaż wiadomość
Zepsute nie jest, po prostu ktg wyczuwa napięcie macicy, i jezeli "napompuje " brzuch powietrzem i dodatkowo docisne te okrągłe cos to ktg odbiera to jako napięcie macicy. Taka moja teoria :p
Świetny patent, spryciula z Ciebie

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Arida_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzisiaj mialam dziwny dzien. U tesciow spotkalismy kuzynke tz, ktora mc temu rodziła. I zupelnie niechcacy wywolalam gownoburze, pytajc jak ich malutka. Okazalo się ze wczoraj byla u pediatry bo dostała przepukliny. Od slowa do slowa zeszlo na sposob wychowywania i zostalismy z tz prawie przez nia zjedzeni ze my stsrsmy sie nie dopuscic do momentu placzu u malego, a oni zostswiaja malenka zeby sie sama uspokoiła. Kurcze serce by mi chyba peklo jakbym miala sluchac jak moja zabka zanosi się w lozeczku.przeciez on nie placze mi "na zlosc", ,tylko cos.chce mi zakomunikowac. A kuzyneczka, ze jeszcze będziemy żałować ze tak przyzwyczajany małego, ze jestesmy na kazdy grymas i co zrobimy za pol roku z noszeniem takiego klocka.
Ciezko bylo nam wytlumaaczyc swoje racje przeciw jej zimnemu chowu :/
A wy dziewczyny, tez bedziecir takie matki wariatki na kazdy grymas swooch dziieci?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie przejmuj się kuzynka, chce usprawiedliwić swoje lenistwo
Ananka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 16:16   #2529
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Mam cicha nadzieję, że jednak będą. Ale mam w tym wieku chłopców w rodzinie i ich mamy zgodnie potwierdzają, że już nie ma przytulanka i buziakow.. Nie wiem jak ją to przeżyję.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Nie dobijaj, bo ja z dwoma synkami to chyba sie zalamie wtedy.. moj teraz jest taki przytulasek,ze ja bym chciala,zeby mial juz zawsze te dwa latka!

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Cytat:
Napisane przez kattoo Pokaż wiadomość
Ale dajesz krowie. Ta trucizne bez wartosci odzywczych.

Dla mnie mleko roslinne jest obrzydliwe 😂
Dla mnie tez. Fuuuuu.
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 16:16   #2530
aglo_mammy
Zadomowienie
 
Avatar aglo_mammy
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 140
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
Nie dobijaj, bo ja z dwoma synkami to chyba sie zalamie wtedy.. moj teraz jest taki przytulasek,ze ja bym chciala,zeby mial juz zawsze te dwa latka!
Trzeba zrobić córe 😁
aglo_mammy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 16:17   #2531
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Mój dalej w łóżku i jak mu wyliczyłam co ma dziś zrobić (kumulacja z iluś dni), zapowiedział, że do 19-tej nie zamierza wstawać -przecież jest niedziela.
Ubiję go kiedyś.
Bo trzeba bylo pomalu dawkowac 😉
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-03, 16:19   #2532
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Wiem, że kiedyś pytałam ale nie otrzymałam odpowiedzi.

Czy buciki też się pierze?
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 16:20   #2533
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Wiem, że kiedyś pytałam ale nie otrzymałam odpowiedzi.

Czy buciki też się pierze?
Nie
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 16:33   #2534
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez aglo_mammy Pokaż wiadomość
Trzeba zrobić córe 😁
Oj chyba sie nie da 😉 pierwsza miala byc corka- jest synek. Druga miala byc juz na pewno corka- bedzie synek 😆 za slabe jaja mam 😂😂😂😂😂😂
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 16:33   #2535
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Kamila ja prałam.
A co do całusów w szkole, to mój syn lat prawie 9 nadal dawał mi buziaki chociaż w ostatnim miesiącu szkoły rzeczywiście już jakby mniej ale nadal często się do mnie przytula, lubi chodzić ze mną za ręką i widzę że ten nasz kontrakt fizyczny jest dla niego tak samo ważny jak dla mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 16:35   #2536
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
Oj chyba sie nie da 😉 pierwsza miala byc corka- jest synek. Druga miala byc juz na pewno corka- bedzie synek 😆 za slabe jaja mam 😂😂😂😂😂😂
Tak jak ja
Cytat:
Napisane przez *misia* Pokaż wiadomość
Kamila ja prałam.
A co do całusów w szkole, to mój syn lat prawie 9 nadal dawał mi buziaki chociaż w ostatnim miesiącu szkoły rzeczywiście już jakby mniej ale nadal często się do mnie przytula, lubi chodzić ze mną za ręką i widzę że ten nasz kontrakt fizyczny jest dla niego tak samo ważny jak dla mnie.
Mój na razie też taki przytulas po mamusi Zobaczymy jak będzie dalej
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 16:42   #2537
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Kamila ja niektóre buciki pralam, ale takie co by się mogły popsuc zostawiłam.
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 16:43   #2538
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Margosia ale wiesz mój już jest prawie dorosły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 16:45   #2539
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Ja sama nie wiem czy prac czy nie....
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-03, 16:52   #2540
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Hello ponownie!

poległam z lapem na łóżeczku, mąż zasnął, Hania z dziadkami na spacerze. Byli znajomi na kawce i super, bo się okazało, że planują ciążę

Z tymi poglądami, to ile nas jest, tyle będzie zdań, ale powymieniać się opiniami, to chyba nic złego, nie? Każda z nas robi, co uważa za słuszne i nie ma się co ciśnieniować, że ktoś ma inne zdanie. Oczywiście, że życie wszystko weryfikuje.

My dziś po porcji fryteczek i słodyczach

Ciekawe, co tak się lipcowe dzieciaczki zablokowały! Może jutro kilkoro będzie chciało uczcić nie nasze święto narodowe?

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Kamila, a co Ty masz za buciki? Nie ma jakiejś metki tam?

ile najdłużej czekałyście na paczki z Alli? Bo to już się robie nie halo. Podejrzewam, że wszystko utknęło w PL
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 16:55   #2541
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Właśnie nie ma metki :/

Zjadlabym frytki :P
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 16:57   #2542
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
Nie dobijaj, bo ja z dwoma synkami to chyba sie zalamie wtedy.. moj teraz jest taki przytulasek,ze ja bym chciala,zeby mial juz zawsze te dwa latka!

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------


Dla mnie tez. Fuuuuu.
No mam nadzieję, że nasi synkowie będą swoje mamusie tulić
Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
Oj chyba sie nie da 😉 pierwsza miala byc corka- jest synek. Druga miala byc juz na pewno corka- bedzie synek 😆 za slabe jaja mam 😂😂😂😂😂😂
Do trzech razy sztuka
Cytat:
Napisane przez *misia* Pokaż wiadomość
Kamila ja prałam.
A co do całusów w szkole, to mój syn lat prawie 9 nadal dawał mi buziaki chociaż w ostatnim miesiącu szkoły rzeczywiście już jakby mniej ale nadal często się do mnie przytula, lubi chodzić ze mną za ręką i widzę że ten nasz kontrakt fizyczny jest dla niego tak samo ważny jak dla mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli jest dla nas nadzieja

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Hello ponownie!

poległam z lapem na łóżeczku, mąż zasnął, Hania z dziadkami na spacerze. Byli znajomi na kawce i super, bo się okazało, że planują ciążę

Z tymi poglądami, to ile nas jest, tyle będzie zdań, ale powymieniać się opiniami, to chyba nic złego, nie? Każda z nas robi, co uważa za słuszne i nie ma się co ciśnieniować, że ktoś ma inne zdanie. Oczywiście, że życie wszystko weryfikuje.

My dziś po porcji fryteczek i słodyczach

Ciekawe, co tak się lipcowe dzieciaczki zablokowały! Może jutro kilkoro będzie chciało uczcić nie nasze święto narodowe?

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Kamila, a co Ty masz za buciki? Nie ma jakiejś metki tam?

ile najdłużej czekałyście na paczki z Alli? Bo to już się robie nie halo. Podejrzewam, że wszystko utknęło w PL
Oby jutro i mój się zmotywował

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 17:02   #2543
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Nasze lipcowe dzieciaczki to małe leniuszki. Majowki i czerwcowki do tej pory prawie w połowie rozpakowane były :p mówię wam, 12tego się posypie ale mamom sprzed 12zycze rychłego rozwiazania mój tz powiedział że już się nie może małej doczekać )) i niech już wychodzi niedługo
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 17:03   #2544
wuncek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 965
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Ja już się przyzwyczaiłam. To tylko koty. Przecież nie wyrzuce ich za takie coś. Ważniejsze od ładnego domu jest dla mnie, że są ze mną
To takie moje małe dzieci tylko mniej kumate
Musisz mieć dużo cierpliwości, serio... Ja jakoś nie nawiązuje kontaktu z kotami, nasze charaktery się gryzą bo i one i ja chcemy rządzić :P
Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Moi poszli na rower. Mąż mi powiedział, że już nie nadaję się na spacery, bo za wolno chodzę. Aż się popłakałam. To nie znaczy, że chcę tkwić w domu.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Kurcze, mógł powiedzieć tyle innych rzeczy! Choćby to ze chce iść z córką na rower i się boi o Ciebie, inaczej brzmi, nie? Faceci są jacyś inni a takie słowa bardzo bolą.
wuncek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 17:05   #2545
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Kamila, to pranie ręczne może? Zależy jaki bucik, niektóre pewnie się nie nadają do prania.

A fryteczki z piekarnika, mogę Ci dorobić, jak chcesz ale odbiór osobisty

mamaNiny, trzymam za to kciuki uparciuszek mały! No i jeszcze ta teściowa...

Misia, super relacja z synkiem, mam nadzieję, że i u nas tak będzie ale zobaczysz teraz jak to jest z córeczką, to też cudowna relacja <3
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 17:05   #2546
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Ja kocham koty, psy, żaby i ślimaki
Wszystko co chodzi i lata. Oprócz robaków ale ich i tak nie zabije.

Mam więcej cierpliwości do zwierząt niż do ludzi.
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 17:06   #2547
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

137/95 więc spada te dolne, ufff.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 17:06   #2548
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Jak mi szkoda tej laski od Alloffkowej ze szpitala, masakra ;(

Byliśmy na krótkim spaxerze -nie dość, że małe kółko, to ledwo lazłam, a teraz znów leżę zamiast pokoik ogarniać bo mi słabo. No co za czasy :/

Ja się w kwestiach wychowania nie wypowiadam -wiem czego bym chciała, ale czy to osiągnę? Nie wiem... Chyba dziecko zweryfikuje moje plany
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 17:07   #2549
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Kamila, to pranie ręczne może? Zależy jaki bucik, niektóre pewnie się nie nadają do prania.

A fryteczki z piekarnika, mogę Ci dorobić, jak chcesz ale odbiór osobisty

mamaNiny, trzymam za to kciuki uparciuszek mały! No i jeszcze ta teściowa...

Misia, super relacja z synkiem, mam nadzieję, że i u nas tak będzie ale zobaczysz teraz jak to jest z córeczką, to też cudowna relacja <3
Jak rusze dupsko to obejrzę sobie czy się nadają. To takie niechodki są.

To ja nie dam rady jednak po te frytki przyjść :P
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 17:07   #2550
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Wiem, że kiedyś pytałam ale nie otrzymałam odpowiedzi.

Czy buciki też się pierze?
Takie materialowe pralam.
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-11 13:46:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:10.