Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d. - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-11, 16:29   #2071
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Caffe, ja tam dla Polaków zagranicznych nie zawyzam Bo niby czemu? Obcokrajowcy te płaca normalnie. srenio wypełnienie to 120, 130 ze znieczuleniem. więcej odbudowy, po kanałówkach - ale tak samo wypełnienie 150 nie przekracza.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 16:40   #2072
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

W Wro podobnie, mam wrażenie, nie ma konkurencji, tzn. bywają drożsi, oczywiście, ale wystarczy spojrzec na cenniki na stronach...
Jakies 200-220 jak trzeba wypełnić i wyczyścić. Ze znieczuleniem. Więcej płaciłam przy leczeniu kanałowym, ale nie pamiętam już, ile za całość.
Ta karteczka z kwotą jakaś dziwna...
Nie wiem, Caffe, z jakiego miasta jesteś, ale przejrzyj ceny z kilku gabinetów i bedziesz miala jakaś średnią...

Edytowane przez 201608151053
Czas edycji: 2016-07-11 o 16:41
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 17:10   #2073
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Nie chodzę do dentysty, tzn. chodzę na przegląd i usuwanie kamienia. I nic więcej. 100 zł chyba ostatnio w Polsce płaciłam.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 17:26   #2074
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Beti, opracowanie i wypełnienie ubytku to u mnie 120-130, nie 220, wiec Wrocław jest droższy Nie ma jak wielkie miasto
A swoja droga zenujące jest, ze amerykanska ambasada musi opublikować test przemówienia Obamy, by uciac spekulacje, co on powiedział, a czego nie...Bo Wiadomości skrociły go do wyrażenia zadowolenia z demokracji w POlsce. A Kaczyński z kolei usłyszał, ze prezydent przestrzega trybunał i opozycje przed zaburzeniem demokracji
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 17:33   #2075
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Kama, czyli znieczulenie kosztuje 10pln?
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 17:34   #2076
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Bo prezes chyba nie spika, to wszystko mógł zrozumieć

Podobno w szkołach ma byc nowy przedmiot - WoS - Wiedza o Smoleńsku

Konam.
Jutro chłodniej. Dobrze, musze wpaść do sklepu w cetnrum przymierzyc bluzkę, bo dojechała, i ew. oddac inną, bo nie wiem, czy dwie są mi teraz potrzebne...Chociaż raczej są
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 17:38   #2077
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Oczywiście przejrzałam ceny w innych gabinetach, rzeczony cennika nie udostępnia - ciekawe, co?

Za samo znieczulenie zapłaciłam... 50pln ...i - uwaga - było do maleńkiej plomby, która nawet nie wymagała czyszczenia.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-11, 17:42   #2078
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

To naciąga cię raczej, Caffe...
Rozumiem,ze możesz zaplacić powyżej cennika, bo coś wyjdzie w trakcie, ale on powinien być na stronie albo w gabinecie wywieszony, no jasne i czytelne...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 17:49   #2079
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Znieczulenie teoretycznie to 20 zł, ale ja przy leczeniu doliczam 10. Jak jest potrzebne, bo uwzględniam miejsce, wielkość i osobista wrazliwosc pacjenta - w większości wypadków nie jest potrzebne, ale sa miejsca, przy których namawiam
Cennika nie mam wywieszonego, ale jak widze, co robie to od razu informuje. i pacjent nie dopłaca, skoro podałam ostateczna cene.

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2016-07-11 o 17:51
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 18:12   #2080
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Caffe - pierwszy raz słyszę, że plomba nie wymaga czyszczenia. Skoro są jakieś ślady próchnicy to rzeba oczyścić, jak nie - to po co plomba? Kama - istnieje w ogóle coś takiego?

U nas też podstawowe leczenie, w zależności od gabinetu - od 100-200 zł, znieczulenie 10-20 zł. Jeśli tylko się daje, to ja wybieram wersję bez znieczulenia, nie ze względu na oszczędność, lecz leczenie małych ubytków zwykle jest bezbolesne, a ja nie lubię uczucia odrętwienia po znieczuleniu, uważam też, że jak można nie podawać zbędnego leku, to lepiej. Przecież jak się okaże w trakcie leczenia, że jednak boli - wtedy można znieczulić, po co na zapas?

W internecie jest mnóstwo cenników z różnych regionów, więc nietrudno dziś sprawdzić konkurencję.

Odnośnie pytania o córki - mam na stanie sztuk 1 , syna też , czyli komplet. I nie pochwalam zabawy w SPA w przedszkolu - naprawdę mogliby wymyślić bardziej rozwijające zajęcia. A jak sobie wyobraziłam opary lakieru przy malowaniu kilkunastoosobowej grupy ... na dodatek w upale ... litości
Pomijając efekty estetyczne u 3-letniego dziecka. Czerwony manicure i pedicure u 6-8 latki - podobnie. Moja córa w czasie tych wakacji eksperymentuje z kolorami na paznokciach u rąk (aktualnie ma biało-czarno-czerwone na zmianę, ja zażartowałam, ona wykonała ), ale ma 13 lat i uznałam, że może czasem zaszaleć oraz ćwiczyć zdolności manualne obu rąk .
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 18:16   #2081
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

[QUOTE=caffeine;62881341]

A propos - Odbieram Małą w przedszkolu i....
...ma zrobiony CZERWONY manicure! Z trudem powstrzymałam chęć mordu na pani wychowawczyni, która z cudownym uśmiechem oznajmi mi, że dziś był dzień SPA

Po pierwsze: nie zapytano mnie o zgodę!
Po drugie: po co trzylatce pomalowane paznokcie? Na czerwono?
Po trzecie: to jest doświadczenie zarezerwowane dla relacji mama-córka!

Hej Dziewczyny!
Podczytuję w biegu...ale to co napisałaś Caffeine to mnie akurat oburzyło? że użyję eufemizmu...masakra jakieś te "opiekunki" skąd one tam się wzięły w tym przedszkolu? chyba z łapanki...
trzyletniej dziewczynce wymalowały paznokcie? nie wspomnę o tych aspektach, które opisałaś, bo to oczywista oczywistość, ale gdyby takimi paznokietkami zatarła sobie oczka, bo ją coś zaswędziało akurat? Rozumiem, że te odpowiedzialne panie brały to pod uwagę??? Ryzykowały zdrowiem dzieci, bo ten dzień SPA to raczej dzień z chemikaliami...jakbym była mamą takiej dziewuszki, to byłoby ciężko tym "opiekunkom" mi to wytłumaczyć, jaki tu aspekt wychowawczy?
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-11, 19:44   #2082
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

nie rodzina chomików jesteśmy, a rodzina smieciarzy Dziś przekopywalam się przez pralnie, gdzie tesciowa trzyma roznosci do ogrodu i rozne przydasie - jak to fajnie określa Beti. Warczałam i wywalałam plastikowe wiaderka i pokrywki i podstawki i pudełeczka po margarynie...I skrzynki drewniane i skrzynki plastikowe i na ziemniaki...I stare farby i jakies klamoty...Tak zagracić, wstyd Sumienie miałam czyste, bo ja się tam nie dokładałam
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 20:10   #2083
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Kama - ale 50pln za mały zastrzyk to chyba przesada? Nie wspomnę o plombach - i nie, nie było to w Warszawie...
Czy istnieją jakieś oficjalne regulacje co do cen?
Babka tak się dziwnie zachowywała, że naprawdę zgroza... Nieuczciwość wypisana na twarzy.

Dircik - to była mała plomba przy odsłoniętej szyjce, bez próchnicy.

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Zastrzeżona, ten lakier to raczej taki specjalny dla dzieci, nie wiem jak się nazywa, widziałam w sklepie z zabawkami - taki ze ślimakiem...

To był ostatni dzień pani opiekunki w przedszkolu, chciała coś miłego dla dzieci zrobić... rozumiem intencje. Bardzo młoda dziewczyna, sama dzieci nie ma - więc trudno jej pewne rzeczy przewidzieć.

Problem polega nie tylko na bezpieczeństwie. Mała jest zrozpaczona, bo lakier już odpryskuje. Nie mówiąc o tym, że nie mogę go usunąć - bo wpada w histerię...
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 20:55   #2084
m@skotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 386
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Kama, faktycznie nazbierało wam się tych rzeczy .

Caffeine, rośnie Ci mała modnisia .

Beata, bardzo spodobał mi się tekst o nowym przedmiocie w szkole
m@skotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 20:57   #2085
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Nie ma regulacji cen w usługach. u fryzjera czy w warsztacie za to samo możesz zapłącic kompletnie rozne kwoty, to samo w medycynie. płacisz za renome, marke, sławe...i frycowe Fachowosc to jeden z elementów, wcale nie najważniejszy. Pani u Ciebie stosuje dokładnie to samo znieczulenie, co ja. albo podobne. jakies 2-3 firmy w Polsce, są może 4 rozne znieczulenia, wedle gustu lekarza, roznica w cenie pare złotych w ta czy tamta...To ile sobie zażyczy zależy od niej i od Ciebie - czy chcesz za to płacic. Nie musisz chodzic do niej. Masz innych lekarzy. W Warszawie byłyśmy z mama w klinice prywatnej okulistycznej. wizyta u profesora - 350 zł. taka sama u specjalisty - 150 zł. wybrałam specjaliste To samo doradzał mi brat, pan docent Mowił, ze profesor może być już stary i stetryczały, a dalej się ceni, lepiej do kogos młodszego
Znany chirurg od reki bierze 150 za wizyte. trwa 5-7 min, on nic nie robi, słucha, oglada zdjecie, wydaje diagnozę. następny proszę. mi bez pracy nikt takich pieniędzy nie da
Cena jest kwestia tego, ile ludzie sa w stanie zapłacić U mnie za przyszyjkowy ubytek ze znieczuleniem i minimalnym opracowaniem zapłaciłabys 130. i tyle...
Dopytałąm się, gdzie Miszka, skoro jej nie ma - pracuje za dwie i remont ma konkretny w mieszkaniu

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2016-07-11 o 21:01
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 22:28   #2086
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Kama, chodzę do tej dentystki od ponad piętnastu lat, świetna jest, dobrze leczy i zawsze była bardzo miła.
Kilka lat temu - coś się stało dziwnego - nowy, wypasiony gabinet, przeniesiony do centrum, złocenia i kryształowe żyrandole...
Do tego, jak sami widzicie - po prostu zawyża ceny, możliwe że wcale nie rozlicza z tego podatku - bo możliwości płatności kartą - brak.
Jak to możliwe, że taki gabinet - dwie dentystki, ortodonta, rentgen i najnowocześniejszy sprzęt... a terminala do płatności kartą nie ma?

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Aha - podczas ostatniej wizyty pojawiło się coś jeszcze - nie uwierzycie...
Pacjent ma przed oczami ekran telewizora, w którym wyświetlane są WYŁĄCZNIE reklamy.

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Dircik, no proszę - nie wiedziałam że masz córkę! Czy już Ci podkrada ciuchy? Ja nie mogę się doczekać na nasze przyszłe 'babskie' sprawy

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Znacię tą maseczkę Vita Liberata?
http://megiandi.blogspot.no/2015/09/...vita.html#more
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 22:30   #2087
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Caffe - no cóż, niektórzy noszą (niewidoczne) soczewki z dolarami w miejscu źrenic ... Chyba zażądałabym wyłączenia tych reklam. Co do płatności kartą - niestety u mnie w gabinetach to też rzadkość - odstraszają prowizje, umowy, choć kasa fiskalna i paragon spotykam coraz częściej.
Ale na to może spuśćmy zasłonę milczenia - właśnie rozliczam kwartalne podatki, dowiadując się ile operacji powoduje, że ten sam przychód jest obłożony podatkiem dwu- a nawet trzykrotnie ... I ja bym miała zrezygnować z 500+??? Nie ma mowy ...
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 22:36   #2088
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Dircik, wiem że to nie jest często spotykane, ale jak się pobiera takie opłaty... Za wizytę rodzinną na karteczce widniało ponad 1000 złotych... Oczywiście że takie drobniaki to ja po kieszeniach noszę
Noga moja tam więcej nie postanie. Rozumiem, że dentysta kosztuje i nie oczekuje nic za darmo - ale głupia też nie jestem
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 22:36   #2089
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

A co do córki - tak, miewamy wymienne ciuchy i buty również Córka jest trochę wyższa ode mnie, ale właśnie jesteśmy w "fazie wymienności". Mój mąż nie jest już w stanie zidentyfikować wszystkich wypranych ubrań - które są czyje. I jak ja mam ochotę na bardziej młodzieżowy ciuch - mam gdzie sięgnąć, podobnie córka na większe okazje.
Dyskusje kosmetyczne i wieczory maseczkowe to też wspólna babska przyjemność
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-11, 22:42   #2090
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

A propos tego telewizora - pamiętacie scenę z "Mechanicznej pomarańczy"? Dokładnie tak się czułam...

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

Dircik, ale fajnie mieć drugą kobietkę w domu
Zawsze żałowałam, że nie mam siostry.

Chociaż... Mała jest strasznie zazdrosna o Tż-ta. Tata jest mój i już. ...nieźle go sobie owinęła wokół małego paluszka
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 22:58   #2091
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Z poślizgiem, ale jest - relacja z Norwegii Zapraszam

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Kama, czyli znieczulenie kosztuje 10pln?
Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Oczywiście przejrzałam ceny w innych gabinetach, rzeczony cennika nie udostępnia - ciekawe, co?

Za samo znieczulenie zapłaciłam... 50pln ...i - uwaga - było do maleńkiej plomby, która nawet nie wymagała czyszczenia.
Caffeine jestem akurat na bieżąco - Gdańsk, prywatny i bardzo nowoczesny gabinet, znieczulenie w cenie, podobnie jak wszystkie jakieś tam balsamiki na usta w trakcie, próbki past, szczoteczki itp /zawsze sporo tego dostaję/ Wypełnienie, w zależności od wielkości, od ok. 120 do 160 zł. Można płacić kartą, zawsze dostaję paragon, jako stały klient mam 10% zniżki i przegląd co poł roku gratis.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 23:08   #2092
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Soso, obejrzę z przyjemnością
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 12:28   #2093
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Macie takie dni, że wszystko oda rana się sprzysięga? Nawt woda w kranie...Rano nałożyłam na włosy serum , tłuste, na bazie nafty, już używałam, zmywało się bez problemu nawet dziecinnym szamponem.... A dziś nie mogłam spłukać!!!!!!!!!Po drugim myciu, mimo że wlosy były mokre, nadal tłustawe. Trzeci raz. Wysuszyłam, tłuszczyk nadal, umyłam szamponem a potem mydłem, zwyklym,, nie mam specjalnego do wlosów, potem płukanie wodą z octem. Nadal ten olej jest!!!!!!!!! I nie są w strąkach, suszyłam suszarką więc jest ich dużo, ale olejowa warstewka nadal, w dodatku u nasady, chociaż serum dawałam na końcówki..
Jedyne, co mi do głowy przychodzi, to umycie ich wieczorem ludwikiem...
Przed wyjściem z domu okazało się, że ukochane złote baleriny rozdziapiły się, załatwił je deszcz ostatnio, dożynałam je, bo bardzo je lubiłam, kupiłam nowe, jadą do mnie, ale nie wiem, czy takie fajne będą...
A w torbie wyleciało mi kółeczko, da się naprawić, ale kombinerek z sobą nie noszę, więc mi lata i wkurza...
To że mam na sobie białe spodnie, a deszcz padał i nieco się ubłociły na dole, nie warto wspominać...
Mam nadzieję, że pod tramwaj nie wpadnę prawem jakiejś chorej serii
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 12:29   #2094
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Soso, piękne, artystyczne zdjęcia
Remont się jeszcze nie zaczął, a pieniądze zaczynają już płynac, jak krew z tętnicy Ciezki miesiąc - i miał trzeba kupic i pralkę i rzeczy do remontu...Poki co - wkurzaja mnie ludzie z PCK, zbierający dziś rzeczy dla biednych. 2 worki wystawiłam i czekam, dzwoniłam nawet, ale najwyraźniej zyję w metropolii, która objezdzaja już od 6 godzin Chciałabym, by to zabrali wreszcie...Boje się, ze deszcz spadnie...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 14:49   #2095
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Beata Trzymaj się!
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 18:17   #2096
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Dostałam moje zamówienie z Korei.
Krem bb i płyn do skórek tylko wzięłam.
I tyle próbek mi dali! Fajnie

__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 19:06   #2097
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Gosia - fajne zakupy, do tych opakowań Tony Moly zawsze mi się gęba uśmiecha

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Beata - takie historie z włosami miewałam często... Koszmar! Teraz już wiem jak temu zaradzić.

Co ma w składzie ten olejek? Są silikony?

Ostatnio dokładnie tak "załatwiła" mnie fryzjerka... Potem wysyłała mnie na analizę do trychologa, bo ewidentne coś ze mną nie tak


Nie szalej z Ludwikiem bo zniszczysz włosy!
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 19:31   #2098
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Hej kochane.
Czy KTOŚ tu za mną tęsknił?

Wróciłam z Wyszogrodu i od razu w wir remontowy.
Fachowcy od wszystkiego..Jeden z młotem,drugi z piłą..Pracę zaczynają(szaleni)od 7 rano czasami..
Budzenie przez głos wiertarek i stukotów zaczynam uważać za chleb powszedni..
Wszędzie gruz,pył..
I nie mówimy o malusim bałaganie...Mamy Armagedon
W dodatku pracownica na urlopie,więc muszę jezdzić na sklep..
Są chwile,że nie wiem jak się nazywam..

Wciągam ziemię okrzemkową
Doustnie ha ha..
Krzemik jest best

Ten eliksir młodości znajdziemy co prawda w takich pokarmach jak ziarna zbóż, warzywa czy miód pszczeli, ale jego wchłanianie ograniczać może m.in. błonnik i magnez (np. zawarty w zbożach). Zubożałe w niego coraz częściej gleby, także powodują często niedostateczne jego spożycie z żywnością.
Piszą,że i się chudnie i też wygląda pięknie po takiej kuracji..
Bezsmakowe.Można szamać

W Rosmannie odkryłam rewelacyjną serię do włosów O'Herbal i Petal fresh Organics,


Polecam

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Beti szampon oczyszczający się przyda..
Garnier z białą glinka i cytryną da radę z tłustymi strączkami
http://www.rossmann.pl/Produkt/Garni...7990,1836,6174

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2016-07-12 o 19:49
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 20:21   #2099
m@skotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 386
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Dobry wieczór,

Miszka, tęskniłysmy
Nie zazdroszczę remontu. U mnie na szczęście błoga cisza , zero wiertarek itp.
Nie znam tych produktów do włosów z Rossmana, o których piszesz.

Beata, odnośnie włosów to spróbuj z szamponem przeciwłupiezowym albo oczyszczającym. Powinien domyć. Kiedyś tak się załatwiłam olejkiem arganowym.
Mi też się zdarzają takie pechowe dni. Ostatnio padła mi lokówko-suszarka do włosów i mam jakiś pomór w akwarium .

Gosia, bardzo dużo tych próbek.
m@skotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 20:52   #2100
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Hej Miszka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-18 07:44:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:11.