Koreańska pielęgnacja - prośba o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-25, 03:33   #1
Iza_31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8

Koreańska pielęgnacja - prośba o pomoc


Witam,

Przepraszam jęsli dubluje wątki lub założyłam wątek w złym dziale. Wiele lat mnie tutaj nie było.
Mam taki problem. Chciałabym spróbować koreańskiej pielęgnacji twarzy. W necie znajduję informacje o krokach, jak to wygląda itp. Ale nie mogę wyszukać tego co mnie interesuje.
Czy może któraś z Was mi pomóc? Potrzebuję informacji jaki kosmetyk konkretnie (nazwa, firma) do jakiego kroku, co dokładnie robić rano i wieczorem? I gdzie można kupić kosmetyki do tej pielęgnacji?
Mam 38 lat, cera normalna z tendencją do zaskórników.
Bardzo będę wdzięczna za pomoc.
Iza_31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 07:55   #2
plu
Rozeznanie
 
Avatar plu
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 686
Dot.: Koreańska pielęgnacja - prośba o pomoc

Nie uzyskasz idealnej odpowiedzi co kupić, bo to zależy od Twojej skóry, jedyny sposób to testować wiele sklepów internetowych oferuje koreańskie kosmetyki, najlepiej zacząć od próbek i jak coś Ci podejdzie to wtedy kupić duże opakowanie. W googlu łatwo znajdziesz sklepy z kosmetykami np. Missha, albo It's skin itd.
plu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 17:22   #3
KarolinaFS
Raczkowanie
 
Avatar KarolinaFS
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 220
Dot.: Koreańska pielęgnacja - prośba o pomoc

Przykłady kosmetyków do każdego z kroków koreańskiej pielęgnacji można znaleźć w książce Sekrety Urody Koreanek . Na pewno nie da się prowadzić takiej pielęgnacji kosmetykami z naszych drogerii, ponieważ koreańskie kosmetyki są bardziej lekkie i zawierają w większości takie substancje, które nie są używane na naszym rynku (np. sfermentowane warzywa i owoce). Kosmetyki europejskie w połączeniu z tym sposobem pielęgnacji mogą bardzo zapychać i zamiast poprawiać to pogarszać stan skóry.
__________________
Moja azjatycka dusza
KarolinaFS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 20:30   #4
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Koreańska pielęgnacja - prośba o pomoc

Proszę bardzo KLIK. Najlepiej kupować na ebayu. W pierwszym poście tego wątku KLIK masz wymienionych sprawdzonych sprzedawców. Moim zdaniem na początku nie warto kupować pełnowymiarowych produktów, tylko właśnie próbki, żeby się zorientować w temacie.
Ewentualnie pozostają polskie sklepy Missha, Tony Moly w Sephorze, It's Skin. To są tańsze marki i często mają niezbyt pochlebne opinie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-04 21:30:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:48.