Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-22, 09:17   #2701
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;66651091]Treść usunięta[/QUOTE]

Zdrówka
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 09:18   #2702
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
O co chodzi z szalem na C.? :-D widze, ze sporo zamowien poszlo, ale z jakiej okazji?

Dzien dobry :-D
Do nowej serii pep dadają się dwie miniatury, z kodem POP lub PEP dadaje kolejne dwie i jeszcze możesz sobie wybrać dwie jako normalne minisy do zamówienia
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 09:21   #2703
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 09:23   #2704
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A nie zauważyłaś wybielenie? U mnie od razu to rzuciło sie w oczy Wczoraj użyłam tej colagenowej i bardzo mocno nawilża Ja jeszcze pod płachtę kładę serum

Zdrówka







Bosshe ile Ty masz energii z rana Młoda kaca leczy?
A my wczoraj głupim trafem przypomnieliśmy sobie, ze dokładnie 14 lat temu po raz pierwszy sie spotkaliśmy to taka rocznica była



Zdrówka
Gratulacje :jupu:
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 09:26   #2705
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;66656171]Treść usunięta[/QUOTE]

__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 09:32   #2706
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Do nowej serii pep dadają się dwie miniatury, z kodem POP lub PEP dadaje kolejne dwie i jeszcze możesz sobie wybrać dwie jako normalne minisy do zamówienia
Dziekuje to ide zobaczyc co tam jest w tej serii :-D
Choc dzis to zamierzam w koncu ze skin79 zamowienie zrobic :-D
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 09:33   #2707
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Do nowej serii pep dadają się dwie miniatury, z kodem POP lub PEP dadaje kolejne dwie i jeszcze możesz sobie wybrać dwie jako normalne minisy do zamówienia
Dziekuje to ide zobaczyc co tam jest w tej serii :-D
Choc dzis to zamierzam w koncu ze skin79 zamowienie zrobic :-D
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-22, 09:46   #2708
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Oktawiaaa - jakiś różowawy wpada, tzn. po zdjęciach wnioskowałam i wpisałam jednak PEP. Sprawdzę ten krem osławiony dla młodych na dzień. Bo na noc się nie sprawdzał.

Dumałam nad tym kremem nie nawilżającym, tylko tym drugim, ale uznałam, że jak ma tylko nawilżać, to ja mam inne, tańsze, które są sprawdzone.

Wzięłam ten żel co większość i mam zamiar go sprezentować, bo mam nadmiar
Ja mam w zapasie ze 3 litry żeli do twarzy, więc żelu wziąć nie mogę No dumam nad tym kremem, dumam

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
ja wzięłam ten golden bez obrazka w minsach i jest ciemny. Do konturowanaia fajny albo do opalonej cery. Ten drugi jest jaśniejszy . Pojemnośc 3,6 grama. ponad połowa pełnowymiarówki.
Choroba, może ja do konturowania sobie wezmę

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość
Dzień dobry, szaro buro i ponuro

Miłego dnia mimo wszystko
Świnka cudna
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 09:47   #2709
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
pozdro znad hybryd

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Mnie kusi 2 zamówienia z C
ja też macham znad hybryd - mój ulubiony dry wine z CZ
ostatnio nic mnie tak nie relaksuje jak malowanie

nie nadrobię pendolino

wczoraj dotarło moje EL, super, że trafił mi się kolor szminki Irresistible, który chciałam kupić pełnowymiarowy

C. nie kusi, w ogóle mi ich pielęgnacja nie podchodzi.

Irmina, Magdalena - mignęło mi o Korsie, mój złoty też jest wyładowany ale póki co nic się nie dzieje, on ma grubsze rączki niż moja druga torebka i to dobrze, ale generalnie staram się ograniczać ładunek

miłego weekendu
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 09:52   #2710
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;66655126]Treść usunięta[/QUOTE]
nic nie zauwazym szczegolnego po slimaku.. niestety. skora miekka ale ja ostatnio duzo masek uzywam to jakos moze dlatego
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 09:53   #2711
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Hejka
Co tu się wczoraj wyrabiało "sodomia i gomoria"
Miałam się wczoraj alkoholizować, ale padłam po 20
Nadal walczę z wirusem gardło przeszło, gorączkę sama zwalczyłam bez wspomagaczy tylko oddychać nie mogę

Irmina, mam nadzieję, że trochę lepiej się czujesz

C. kusi ale na razie rozsądek góruje

Trzymajcie się zdrowo Żabki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja rozsądnie zamówiłam C.

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja mam w zapasie ze 3 litry żeli do twarzy, więc żelu wziąć nie mogę No dumam nad tym kremem, dumam
Może być spoko, ale nie ten nawilżający, tylko drugi.
Albo pomyśl czy to nie będzie piękny prezent dla kogos
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-22, 09:55   #2712
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Zdrówka chorowitkom
Myję okna, połowa za mną ale musiałam zrobić przerwę na nie cierpię myć okien więc jak już się z tym uporam to fajrant do końca dnia azurki:

Może też hybrydki dziś zrobię, mam kilka nowych kolorków
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 09:56   #2713
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Też ją wzięłam.

Przy okazji mam pytanie. Czy to jest norma że dpd zaokrągla sobie kwotę pobrania? Na paragonie mam 55,92 a na naklejce na pudełku 56 zł.
Nie wiem czy norma, ale mi kurierzy nie wydają reszty. Jak mam do zapłaty 238 i dam 240, to nie dostaję tych 2zł. Często do 5zł nie wydają Staram się dać odliczone, ale wiadomo nie zawsze jest taka możliwość jak się na co dzień płaci kartą
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 09:56   #2714
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Dzień dobry

Ledwo wstałam, jeszcze się nie umiem pozbierać

Gratuluję zakupów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 09:59   #2715
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A nie zauważyłaś wybielenie? U mnie od razu to rzuciło sie w oczy Wczoraj użyłam tej colagenowej i bardzo mocno nawilża Ja jeszcze pod płachtę kładę serum

Zdrówka







Bosshe ile Ty masz energii z rana Młoda kaca leczy?
A my wczoraj głupim trafem przypomnieliśmy sobie, ze dokładnie 14 lat temu po raz pierwszy sie spotkaliśmy to taka rocznica była



Zdrówka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Ja rozsądnie zamówiłam C.



Może być spoko, ale nie ten nawilżający, tylko drugi.
Albo pomyśl czy to nie będzie piękny prezent dla kogos


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 10:00   #2716
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Zdrówka chorowitkom
Myję okna, połowa za mną ale musiałam zrobić przerwę na nie cierpię myć okien więc jak już się z tym uporam to fajrant do końca dnia azurki:

Może też hybrydki dziś zrobię, mam kilka nowych kolorków
ja juz po hybrydkach. Zmywara wstawiona, pranie rozwieszone,a ja szykuje się do fryzjera
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 10:01   #2717
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
iwo: ja juz po hybrydkach. Zmywara wstawiona, pranie rozwieszone,a ja szykuje się do fryzjera
Cięcie czy farba?
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 10:02   #2718
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Zdrówka chorowitkom
Myję okna, połowa za mną ale musiałam zrobić przerwę na nie cierpię myć okien więc jak już się z tym uporam to fajrant do końca dnia azurki:

Może też hybrydki dziś zrobię, mam kilka nowych kolorków

U nas Tż myje okna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 10:03   #2719
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

U nas Tż myje okna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A my oboje marudzimy, że "trzeba w końcu umyć" i czekamy aż to drugie zabierze się do mycia tym razem ja nie wytrzymałam
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-22, 10:04   #2720
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Dziewczyny, a któraś kliknęła C z kotem Pop? Ciekawi mnie, czy te 2 gratisowe szminki są w tym samym kolorze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
A my oboje marudzimy, że "trzeba w końcu umyć" i czekamy aż to drugie zabierze się do mycia tym razem ja nie wytrzymałam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 10:05   #2721
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Cięcie czy farba?
Cięcie. Ja nie farbuje
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 10:07   #2722
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nie wiem czy norma, ale mi kurierzy nie wydają reszty. Jak mam do zapłaty 238 i dam 240, to nie dostaję tych 2zł. Często do 5zł nie wydają Staram się dać odliczone, ale wiadomo nie zawsze jest taka możliwość jak się na co dzień płaci kartą
A ja sie staram dac tak, zeby chociaz mial 2-3 zl dla siebie. Taki kurier pozniej pamieta o tym i bez problemu mozna sie z nim dogadac odnosnie odbioru paczki, nie zostawia jej byle gdzie gdy jest oplacona. Ten kurier ktory przywozil mi paczki do pracy to zawsze byl miedzy 9, a 10 :-D
Nie lubie jednak gdy przyjezdza jakis nowy i na dzien dobry slysze- ale ja nie mam drobnych.

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
A my oboje marudzimy, że "trzeba w końcu umyć" i czekamy aż to drugie zabierze się do mycia tym razem ja nie wytrzymałam
Ja nie myje okien. Nie ma leku wysokosci, ale z blizej nieznanej przyczyny nie robie tego. Wiec musi Tz :-P
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 10:07   #2723
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja mam w zapasie ze 3 litry żeli do twarzy, więc żelu wziąć nie mogę No dumam nad tym kremem, dumam
Ja wzięłam niebieski na beauty labie. Podobno jest bardziej wygładzający, działa trochę jak baza pod makijaż. Ale jeszcze nie testowałam
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 10:08   #2724
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a któraś kliknęła C z kotem Pop? Ciekawi mnie, czy te 2 gratisowe szminki są w tym samym kolorze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wzięłam z tym kodem, jeszcze nie wiem co tam będzie w paczce ale chyba kjd na zdjęciach miała dwie szminy..

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Cięcie. Ja nie farbuje
iwo: ja też już nie farbuję
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 10:12   #2725
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Wszystkim duże za zamówienia i szeryfowej za rocznicę

Szukam białych pisaków do szklanej tablicy, weszłam na wątek Ali na wizażu i zwątpiłam poszukam sama No chyba, że bym szukała pisaka dolna gabana
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 10:14   #2726
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
SERIO?? Z tym rządem? Anię, jeszcze chyba nie wprowadzili 'swoich' - jedynych właściwych lektur... branoc!
Tak. Wczoraj dostał listę lektur do końca roku szkolnego i jest i harry i jedna część Narnii. Fajnie Poza tym Akademia Pana Kleksa, Pinokio i jeszcze kilka innych. Ma też przeczytać dwie wybrane przez siebie książki. Ogólnie to b.podoba mi się takie podejście, bo chodzi chyba o to, żeby zachęcić dzieci do czytania
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

Jakie buty kupiłaś?



Serio? Ale to chyba niedawno wprowadzili, czy to ta z tych wybieranych? Bo moje siostrzenice jeszcze 2 lata temu tego nie miały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serio Wyżej napisałam co jeszcze
Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Poczytałam wieczorem o waszych kłopotach z zaśnięciem i sama nie mogłam zasnąć Kolejny dzień jest tak strasznie ciemno, zimno i pada. Czuję się jak jaskiniowiec, bo nie pamiętam, kiedy ostatnio było słońce :/ Jak tu się nie nabawić depresji?
Siostro! ja mam identyczne odczucia. Jak widzę tą "czapę z chmur" to mnie coś trafia. Jeszcze zasępiłam i nie opłaciłam zamówienia z lampą światła dziennego i teraz żałuję. Naczytałam się, że dobre lampy to powyżej tysiąca kosztują i zrezygnowałam Potrzebuje słońca!
[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;66655126]Treść usunięta[/QUOTE]
Lubię myć okna. Musiałam polubić, bo nie mam firanek żadnych i jak brudne to od razu widać.
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 10:15   #2727
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dzień dobry


Tak. Wczoraj dostał listę lektur do końca roku szkolnego i jest i harry i jedna część Narnii. Fajnie Poza tym Akademia Pana Kleksa, Pinokio i jeszcze kilka innych. Ma też przeczytać dwie wybrane przez siebie książki. Ogólnie to b.podoba mi się takie podejście, bo chodzi chyba o to, żeby zachęcić dzieci do czytania

Serio Wyżej napisałam co jeszcze

Siostro! ja mam identyczne odczucia. Jak widzę tą "czapę z chmur" to mnie coś trafia. Jeszcze zasępiłam i nie opłaciłam zamówienia z lampą światła dziennego i teraz żałuję. Naczytałam się, że dobre lampy to powyżej tysiąca kosztują i zrezygnowałam Potrzebuje słońca!

Mój sporo wydał na swojego, a klnie na niego przeokropnie. Na szczęście miał służbowego della, a teraz jakiś nowy dostanie, więc nie jest zdany tylko na lenovo

za Harrego

Dziękuję Mam już wybrany model. Muszę tylko informatyka się poradzić czy dobre parametry ma.

Lubię myć okna. Musiałam polubić, bo nie mam firanek żadnych i jak brudne to od razu widać.
u mnie też nie ma firanek, poza sypialnią i kuchnią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 10:15   #2728
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
A ok, czyli jesteś jedną z winowajczyń dzisiejszego bankructwa wątku na Clinique
Mea culpa .
Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
ja też macham znad hybryd - mój ulubiony dry wine z CZ
ostatnio nic mnie tak nie relaksuje jak malowanie
Podaj adres, zapwenię Ci jeszcze trochę relaksu .
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a któraś kliknęła C z kotem Pop? Ciekawi mnie, czy te 2 gratisowe szminki są w tym samym kolorze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dwa różne odcienie. Sprawdzić jakie?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 10:17   #2729
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Ja wzięłam z tym kodem, jeszcze nie wiem co tam będzie w paczce ale chyba kjd na zdjęciach miała dwie szminy..

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------


iwo: ja też już nie farbuję



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Mea culpa .

Podaj adres, zapwenię Ci jeszcze trochę relaksu .

Dwa różne odcienie. Sprawdzić jakie?
poproszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Wszystkim duże za zamówienia i szeryfowej za rocznicę

Szukam białych pisaków do szklanej tablicy, weszłam na wątek Ali na wizażu i zwątpiłam poszukam sama No chyba, że bym szukała pisaka dolna gabana


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 10:18   #2730
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
ja też macham znad hybryd - mój ulubiony dry wine z CZ
ostatnio nic mnie tak nie relaksuje jak malowanie

nie nadrobię pendolino

wczoraj dotarło moje EL, super, że trafił mi się kolor szminki Irresistible, który chciałam kupić pełnowymiarowy

C. nie kusi, w ogóle mi ich pielęgnacja nie podchodzi.

Irmina, Magdalena - mignęło mi o Korsie, mój złoty też jest wyładowany ale póki co nic się nie dzieje, on ma grubsze rączki niż moja druga torebka i to dobrze, ale generalnie staram się ograniczać ładunek

miłego weekendu
pisałam już jakiś czas temu, że ten kolor jest w zestawie

łikend jest miły
maz stoi na zmywaku
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-26 20:38:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:07.