Osoba towarzysząca na weselu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-07, 10:16   #1
klaudiao1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 7

Osoba towarzysząca na weselu


Cześć,
zostałam zaproszona na wesele koleżanki z osobą towarzyszącą. Pójść na niego pójdę, bo to bliska koleżanka, ale mam problem, bo nie mam z kim. Wiadomo, że można zaprosić kolegę, ale w tym problem, że nie mam ich. Studiuję na babskim kierunku więc kolegów tam nie mam. Z kolegami z liceum czy wcześniej już kontaktu nie mam więc to odpada. Koleżanka szukała wśród swoich znajomych, ale nikt nie był chętny żeby iść na wesele. Na weselu będą 3 koleżanki z naszego roku, ale każda ma faceta więc przyjdą z nimi. Ja wiem, że jak pójdę sama to się nie wybawię, bo już byłam na takich imprezach i nie było fajnie. Co innego jak idziesz do rodziny to bym przeżyła, ale to nie jest u rodziny. Myślałam o tym żeby na spotted poszukać kogoś, wiem że się nie będziemy znali, ale wiadomo, że będę chciała się jeszcze spotkać przed imprezą, a najwyżej z tego gościa zrezygnuje. Nagli mnie czas, bo do 20 grudnia muszę powiedzieć koleżance czy z kimś przyjdę.
Jak uważacie mam napisać na tym spotted?
Będę wdzięczna o rady.
klaudiao1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 11:03   #2
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Osoba towarzysząca na weselu

Cytat:
Napisane przez klaudiao1993 Pokaż wiadomość
Cześć,
zostałam zaproszona na wesele koleżanki z osobą towarzyszącą. Pójść na niego pójdę, bo to bliska koleżanka, ale mam problem, bo nie mam z kim. Wiadomo, że można zaprosić kolegę, ale w tym problem, że nie mam ich. Studiuję na babskim kierunku więc kolegów tam nie mam. Z kolegami z liceum czy wcześniej już kontaktu nie mam więc to odpada. Koleżanka szukała wśród swoich znajomych, ale nikt nie był chętny żeby iść na wesele. Na weselu będą 3 koleżanki z naszego roku, ale każda ma faceta więc przyjdą z nimi. Ja wiem, że jak pójdę sama to się nie wybawię, bo już byłam na takich imprezach i nie było fajnie. Co innego jak idziesz do rodziny to bym przeżyła, ale to nie jest u rodziny. Myślałam o tym żeby na spotted poszukać kogoś, wiem że się nie będziemy znali, ale wiadomo, że będę chciała się jeszcze spotkać przed imprezą, a najwyżej z tego gościa zrezygnuje. Nagli mnie czas, bo do 20 grudnia muszę powiedzieć koleżance czy z kimś przyjdę.
Jak uważacie mam napisać na tym spotted?
Będę wdzięczna o rady.
Może niepotrzebnie się negatywnie nastawiasz do pójścia samej? Jeśli będą tam Twoi znajomi, nawet sparowani, to będziesz miała towarzystwo! Ludzie w parach nie rozmawiają tylko z ludźmi w parach bez przesady Jeśli idziesz na taką imprezę już z przekonaniem że będzie słabo to może i jest Ja bym z żadnym spotted nie ryzykowała, nie wydaje mi się żebyś poznała gościa w trakcie jednego spotkania... i nie masz gwarancji że z takim facetem będziesz się bawić lepiej niż sama. A może weź kogoś z rodziny, nawet brata czy kuzyna - potańczysz, pogadacie i tyle.
__________________
20.08.2016
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 11:10   #3
klaudiao1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 7
Dot.: Osoba towarzysząca na weselu

Kuzyni są za młodzi, a brat nigdzie nie pójdzie, za bardzo jest zajęty swoją dziewczyną. Może będą znajomi, ale z nich wszystkich to gadam tylko z jedną dziewczyną, a z resztą nie za bardzo, bo są z innych grup na studiach.
klaudiao1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 11:16   #4
Arsonist
Zakorzenienie
 
Avatar Arsonist
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3 157
Dot.: Osoba towarzysząca na weselu

Cytat:
Napisane przez klaudiao1993 Pokaż wiadomość
Kuzyni są za młodzi, a brat nigdzie nie pójdzie, za bardzo jest zajęty swoją dziewczyną. Może będą znajomi, ale z nich wszystkich to gadam tylko z jedną dziewczyną, a z resztą nie za bardzo, bo są z innych grup na studiach.
No to właśnie masz doskonałą okazję, żeby poznać tych z innych grup i zacząć z nimi gadać...
__________________
Sprawy, które były i opadły w otchłań
wyłaniają się na nowo, wykuwają z ognia.

Edytowane przez Arsonist
Czas edycji: 2016-12-07 o 11:18
Arsonist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 11:28   #5
kmjk
Raczkowanie
 
Avatar kmjk
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 282
Dot.: Osoba towarzysząca na weselu

Kompletnie obca osoba znaleziona w necie? Może się okazać że będziesz miała z nim jeszcze mniej wspólnego niż (jak mówisz) z osobami ze studiów. Albo na pierwszym spotkaniu będzie fajnie bo pójdziecie na kawę, a na weselu jak zobaczy alkohol to zacznie szaleć. Na Twoim miejscu nie ryzykowałabym, ale ja to ja, nigdy nie lubiłam takich przygód
Może spróbuj pogadać z inną (niż wspomniana przez Ciebie) koleżanką że nie masz osoby towarzyszącej. Koleżanka nie powinna wpakować Cię na minę.
kmjk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 11:31   #6
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Osoba towarzysząca na weselu

Cytat:
Napisane przez Arsonist Pokaż wiadomość
No to właśnie masz doskonałą okazję, żeby poznać tych z innych grup i zacząć z nimi gadać...
dokładnie, przynajmniej macie jeden wspólny temat - studia Poobrabiacie tyłki prowadzącym, ponarzekacie i tak dalej - poznasz tych ludzi Pewnie jesteś nieśmiała ale z jakimś przypadkowym kolesiem może być gorzej - nie wiesz jak się będzie zachowywał np. po wypiciu alkoholu albo czy nie zacznie wyrywać innych lasek itp itd.
__________________
20.08.2016
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 13:55   #7
klaudiao1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 7
Dot.: Osoba towarzysząca na weselu

Dzięki wszystkim za porady raczej pójdę sama i może nie będzie tak źle, najlepiej się nie nastawiać od razu, że nie będzie fajnie.
klaudiao1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-07, 19:25   #8
tamiris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 232
Dot.: Osoba towarzysząca na weselu

A nie możesz wziąć ze sobą jakiejś koleżanki? Osoba towarzysząca to nie musi być facet
tamiris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 13:44   #9
klaudiao1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 7
Dot.: Osoba towarzysząca na weselu

Według mnie głupio by było brać koleżankę jako osobę towarzyszącą.

Pisałam, że raczej pójdę sama, ale teraz w sumie już nie wiem, bo koleżanka, która też będzie na weselu powiedziała mi żebym wzięła kogoś, nawet kogoś nowego z internetu. Ona kiedyś spotkała się z kolesiem z neta i zaprosiła go na wesele i bawiła się bardzo fajnie, no i teraz są razem, no ale ona wtedy szukała kogoś nie tylko na wesele
klaudiao1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 13:57   #10
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Osoba towarzysząca na weselu

Cytat:
Napisane przez klaudiao1993 Pokaż wiadomość
Według mnie głupio by było brać koleżankę jako osobę towarzyszącą.

Pisałam, że raczej pójdę sama, ale teraz w sumie już nie wiem, bo koleżanka, która też będzie na weselu powiedziała mi żebym wzięła kogoś, nawet kogoś nowego z internetu. Ona kiedyś spotkała się z kolesiem z neta i zaprosiła go na wesele i bawiła się bardzo fajnie, no i teraz są razem, no ale ona wtedy szukała kogoś nie tylko na wesele
No to ja opowiem Ci historię ze studniowki. Moja koleżanka też usilnie nie chciała iśc sama. Koniec końców, jakoś przez swojego brata ciotecznego zaprosiła praktycznie obcego kolesia (no właśnie widzianego raz, przez godzinę na kawie tydzień przed studniówką). Generalnie oboje się starali, byli dla siebie mili, nawet próbowali ze sobą tańczyć i tak dalej - ale bylo to mega sztuczne, bo totalnie nie było między nimi takiej zwykłej chemii miedzyludzkiej - nie mieli wspólnych tematów, wątki się urywały etc. Na szczęście był miły i kulturalny, więc tu akurat spoko żadnych akoholowych ekspesow i tak dalej. Ale z tego co piszesz to jesteś raczej dość zamkniętą w sobie osobą i nie wiem czy złapiesz kontakt z takim przypadkowym gościem
__________________
20.08.2016
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 14:10   #11
klaudiao1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 7
Dot.: Osoba towarzysząca na weselu

Cytat:
Napisane przez mmagduszka Pokaż wiadomość
No to ja opowiem Ci historię ze studniowki. Moja koleżanka też usilnie nie chciała iśc sama. Koniec końców, jakoś przez swojego brata ciotecznego zaprosiła praktycznie obcego kolesia (no właśnie widzianego raz, przez godzinę na kawie tydzień przed studniówką). Generalnie oboje się starali, byli dla siebie mili, nawet próbowali ze sobą tańczyć i tak dalej - ale bylo to mega sztuczne, bo totalnie nie było między nimi takiej zwykłej chemii miedzyludzkiej - nie mieli wspólnych tematów, wątki się urywały etc. Na szczęście był miły i kulturalny, więc tu akurat spoko żadnych akoholowych ekspesow i tak dalej. Ale z tego co piszesz to jesteś raczej dość zamkniętą w sobie osobą i nie wiem czy złapiesz kontakt z takim przypadkowym gościem

Z jakiego powodu uważasz, że jestem dość zamkniętą w sobie osobą?
klaudiao1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-08, 20:35   #12
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Osoba towarzysząca na weselu

Cytat:
Napisane przez mmagduszka Pokaż wiadomość
No to ja opowiem Ci historię ze studniowki. Moja koleżanka też usilnie nie chciała iśc sama. Koniec końców, jakoś przez swojego brata ciotecznego zaprosiła praktycznie obcego kolesia (no właśnie widzianego raz, przez godzinę na kawie tydzień przed studniówką). Generalnie oboje się starali, byli dla siebie mili, nawet próbowali ze sobą tańczyć i tak dalej - ale bylo to mega sztuczne, bo totalnie nie było między nimi takiej zwykłej chemii miedzyludzkiej - nie mieli wspólnych tematów, wątki się urywały etc. Na szczęście był miły i kulturalny, więc tu akurat spoko żadnych akoholowych ekspesow i tak dalej. Ale z tego co piszesz to jesteś raczej dość zamkniętą w sobie osobą i nie wiem czy złapiesz kontakt z takim przypadkowym gościem
W sumie to też mogę opowiedzieć historię ze studniówki Zadeklarowałam udział z osobą towarzyszącą, znajomy prawie na ostatnią chwilę mnie wystawił, i skończyło się na pójściu ze znajomym brata. On więcej niż połowę czasu spędził na "przerwach na papierosa", a ja bawiłam się ze znajomą, której partner był co prawda bardzo sympatyczny, ale niezbyt chętny imprezom tanecznym
Pierwszy i ostatni raz, kiedy zdecydowałam się na osobę towarzyszącą z łapanki. Zaryzykuj i idź sama
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-09, 08:19   #13
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Osoba towarzysząca na weselu

Cytat:
Napisane przez klaudiao1993 Pokaż wiadomość
Z jakiego powodu uważasz, że jestem dość zamkniętą w sobie osobą?
Pisałaś że nie masz żadnych kolegów których mogłabyś zabrać. I że wśród ludzki którzy będą na weselu i których kojarzysz też nie ze wszystkimi rozmawiasz. Może mylnie wyciągnęłam wniosek
__________________
20.08.2016
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-09, 09:50   #14
klaudiao1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 7
Dot.: Osoba towarzysząca na weselu

Cytat:
Napisane przez mmagduszka Pokaż wiadomość
Pisałaś że nie masz żadnych kolegów których mogłabyś zabrać. I że wśród ludzki którzy będą na weselu i których kojarzysz też nie ze wszystkimi rozmawiasz. Może mylnie wyciągnęłam wniosek

Na studiach są same dziewczyny więc trudno o kolegów, a z tymi z liceum po prostu straciłam kontakt, każdy poszedł swoją drogą.
Znam ich, ale są oni w innej grupie na studiach i nie mamy razem zajęć więc za bardzo ze sobą nie gadamy, bo nie ma kiedy. Jedynie jak się czeka na wykład, a ja akurat nie jestem z swoją grupą, a to się rzadko zdarza to wiadomo, że się trochę pogada.
klaudiao1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-09, 09:59   #15
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Osoba towarzysząca na weselu

Cytat:
Napisane przez klaudiao1993 Pokaż wiadomość
Na studiach są same dziewczyny więc trudno o kolegów, a z tymi z liceum po prostu straciłam kontakt, każdy poszedł swoją drogą.
Znam ich, ale są oni w innej grupie na studiach i nie mamy razem zajęć więc za bardzo ze sobą nie gadamy, bo nie ma kiedy. Jedynie jak się czeka na wykład, a ja akurat nie jestem z swoją grupą, a to się rzadko zdarza to wiadomo, że się trochę pogada.
No ale w takim razie czym rozmowa z tymi ludźmi i wspólna zabawa będzie się różnić od jakiegoś obcego kolesia? Z ludźmi z tego samego roku to wystarczy że się przedstawisz i powiesz że jesteś z tego samego roku i rozmowa popłynie dalej I zawsze to fajnie jak jest więcej osób do zabawy.

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
W sumie to też mogę opowiedzieć historię ze studniówki Zadeklarowałam udział z osobą towarzyszącą, znajomy prawie na ostatnią chwilę mnie wystawił, i skończyło się na pójściu ze znajomym brata. On więcej niż połowę czasu spędził na "przerwach na papierosa", a ja bawiłam się ze znajomą, której partner był co prawda bardzo sympatyczny, ale niezbyt chętny imprezom tanecznym
Pierwszy i ostatni raz, kiedy zdecydowałam się na osobę towarzyszącą z łapanki. Zaryzykuj i idź sama
Hehe no dokładnie Nigdy nie wiadomo co taki delikwent zaprezentuje
__________________
20.08.2016
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-09 10:59:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:35.