Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-16, 10:06   #4501
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Koty nie lubią wody?
Kurczę, muszę się wszystkiego o kocurach nauczyć.

Moja psica pływała i uwielbiała to, ale kąpiel w domu to był dramat. Dała się wykąpać, ale potem była trzy dni była obrażona (bez możliwości przeproszenia lub przekupienia).
Psy są super. Moja psica za to uwielbiała wchodzić do kabiny, picie wody z prysznica też było super. Z kąpaniem trochę większy problem bo było jej za ciasno i za długo to trwało, a po kąpieli całą łazienka mi pływała. Po otrzepaniu się chyba tylko sufit nie był mokry.
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 10:06   #4502
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 10:06   #4503
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
do kazara nigdy nie ma kodów
Wiem, ale kiedyś może być ten pierwszy raz .
Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Koty nie lubią wody?
Kurczę, muszę się wszystkiego o kocurach nauczyć.
Lubią, koty znad jeziora van .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 10:07   #4504
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Pytanie do perfumoholiczek naszych kochanych czy Aqua Allegoria to coś czym warto się zainteresować czy raczej nie? Chodzą za mną jakieś perfumy. Roznosi mnie, coś kliknąć chcę, ale nie wiem co?
Ja żem Allegorii nie lubię, dla mnie to śmierdziuchy . No ale ja cytrysów i w ogóle nie lubię, a tam tych wód to większość takich jak odświeżacze do kibla, no sory . Teazurra czy jakoś tak pachniała na mnie, jakby stary dziad się sfajdał w kiblu i nie spuścił wody ale tak pachnie na mnie jaśmin. A może coś z Atelier Cologne ?
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 10:08   #4505
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
koty nigdzie nie wchodzą, to pomówienie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 10:08   #4506
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez Mrowina Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię allegorię na lato ,z trwałością jest średnio tzn, np. Flora Rosa pachnie na mnie długo, ale te nowsze Limon verde i Teazzurra dużo krócej. Co nie zmienia faktu ,że Teazzurra uwielbiam
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
trwałość jest zależna od skóry, na mnie nie do zdarcia są własnie Issey Miyake, ten cudny zwykły nike http://www.fragrantica.pl/perfumy/Ni...own-21437.html gio/gioia/gioia essenza
no jest tego trochę, nie wiem jakie lubisz
u mnie zawsze marzec kojarzy się z fazą wodnych łogórków




Gio /gioia wogole się właśnie na mnie nie trzymają niestety, więc faktycznie wszystko też od osoby będzie zależeć.

Myślę że chciałbym coś w stylu tom ford mandarino di amalfi, YR Neroli, aa Nerolia Bianca, ale niekoniecznie. Chciałabym po prostu trwały świeży zapach, który nie będzie zabijał otoczenia w upały ( bo już bardziej z myślą o lecie szukam), a już czy mi konkretny zapach się spodoba, to sobie sprawdze

issey miyake chyba mam jakieś próbki, więc sprawdzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 10:08   #4507
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Przeglądam Seph i zrobiłam sobie listę

pędzel MJ - tylko który ?
pędzel UD - miał ktoś ? fajne są?
mały zestaw zoeva do oczu
alien 15 ml - choć pewnie nigdzie nie ma
i palety
too faced brzoskwinia
mała matowa smashbox klik
duża matowa smashbox klik
naked ultimate basics klik
naked basic klik lub 2
Pędzel MJ Face II albo do korektora jak nie masz.
Mam pędzel UD do podkładu - jest spoko.
Aliena nie kupisz za bon w stacjo, a online nie wiem czy jest?
Zestawu Zoeva chyba nie ma?
Wymienione palety mnie nie kuszą ani trochę
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-16, 10:09   #4508
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość

a musi się z Tobą kąpać
a serio u mnie nieraz wpadały i wygląda to dokładnie tak samo, tylko na żywo więcej wody jest wszędzie

kot w wannie to armagedon w domu i okolicy

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;71928556]Treść usunięta[/QUOTE]

jak chcesz sie pośmiac to owszem możesz kota do wanny zapakować

fajny prezent sobie zażyczylaś koty są mega śmieszne

Oktawia ależ mnie ładnie oznaczyłaś na insta burger fajny aczkolwiek mam standardowe zastrzeżenie - za dużo sałaty za mało miesa
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 10:10   #4509
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Psy są super. Moja psica za to uwielbiała wchodzić do kabiny, picie wody z prysznica też było super. Z kąpaniem trochę większy problem bo było jej za ciasno i za długo to trwało, a po kąpieli całą łazienka mi pływała. Po otrzepaniu się chyba tylko sufit nie był mokry.
To dokładnie tak jak moja
No i zapach szamponów księżniczce nie odpowiadał. Nastrój poprawiał się dopiero wtedy gdy na podwórku mogła się gdzieś wytarzać (i najlepiej żeby nie było to w świeżej pachnącej trawce).

Ehh, ale ja za nią tęsknię
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 10:13   #4510
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
jak pachnie Innocent? jest trwaly?
Jak Angel EDT - nie spodoba Ci się, bo lubimy ten zapach z Miśką

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
porzeczkowo, troche aniołkowato, bardziej w edt wersję, mnie się podoba, więc nie kupuj
znasz wish choparda? trochę w ten deseń
Dokładnie
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 10:14   #4511
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

To moja Teodora siedzi w wannie, jak wody jest max 5cm. Poprostu siada i siedzi w wodzie. Jak jest głębiej to nie wejdzie. A jak jest pełna wanna, bo pani bierze kąpiel, to kładzie się na brzegu i łapą bije pianę.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-16, 10:15   #4512
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja żem Allegorii nie lubię, dla mnie to śmierdziuchy . No ale ja cytrysów i w ogóle nie lubię, a tam tych wód to większość takich jak odświeżacze do kibla, no sory . Teazurra czy jakoś tak pachniała na mnie, jakby stary dziad się sfajdał w kiblu i nie spuścił wody ale tak pachnie na mnie jaśmin. A może coś z Atelier Cologne ?
Twoje recenzje potrafią mi natychmiast wybić w głowy skrytykowany zapach.
Atelier Cologne mówisz? Przejdę się zatem do S powąchać. Jedną próbkę z tego mam i mi sie bardzo podobała a druga wywołała odruch wymiotny. Teraz pozostaje mi sprawdzić które to były.
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 10:16   #4513
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
To moja Teodora siedzi w wannie, jak wody jest max 5cm. Poprostu siada i siedzi w wodzie. Jak jest głębiej to nie wejdzie. A jak jest pełna wanna, bo pani bierze kąpiel, to kładzie się na brzegu i łapą bije pianę.
A Teodora to pies czy kot?
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 10:16   #4514
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;71925161]Treść usunięta[/QUOTE]

Polecam zobaczyć opinie na temat tych paletek Softlight spodobała mi się w S, ale po przeczytaniu kilkunastu recenzji jake to jest dno i nic nie widać na powiekach, zrezygnowałam A i osypują się.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 10:16   #4515
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
To dokładnie tak jak moja
No i zapach szamponów księżniczce nie odpowiadał. Nastrój poprawiał się dopiero wtedy gdy na podwórku mogła się gdzieś wytarzać (i najlepiej żeby nie było to w świeżej pachnącej trawce).

Ehh, ale ja za nią tęsknię
Ja za swoja też, strasznieeeeee
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 10:17   #4516
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Pędzel MJ Face II albo do korektora jak nie masz.
Mam pędzel UD do podkładu - jest spoko.
Aliena nie kupisz za bon w stacjo, a online nie wiem czy jest?
Zestawu Zoeva chyba nie ma?
Wymienione palety mnie nie kuszą ani trochę
A czemu Aliena w stacjo za bon nie kupię?
zoeva jest tylko taki mniejszy 6 pędzli, tych 12 nie ma.
Face II to do podkładu? Do korektora obawiam się, że nie będę używać, zresztą zastanawiam się nad podkładowym, bo szczerze nie miałam ani jednego pędzla do podkładu, który by mnie w 100% zadowolil, wolę gąbke Ale tak dumam, czy MJ jest naprawdę tak genialny

Mnie akurat kuszą, bo ciężko mi na dobre jakościowo maty trafić, ze smashbox byłam jak na razie bardzo zadowolona, a poza tym Clinique pojedyncze, pozostałe firmy to tak średnio. A Too Faced bo jak na cenę cienie mają całkiem ok, drażni mnie tylko to opakowanie



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 10:19   #4517
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
kot w wannie to armagedon w domu i okolicy







jak chcesz sie pośmiac to owszem możesz kota do wanny zapakować

fajny prezent sobie zażyczylaś koty są mega śmieszne

Oktawia ależ mnie ładnie oznaczyłaś na insta burger fajny aczkolwiek mam standardowe zastrzeżenie - za dużo sałaty za mało miesa

Mam nadzieję, że będę umiała się nim zaopiekować, to jedyne moje zmartwienie. Miałam dotąd tylko psy (i chomiki i rybki i wróbelki i gekona - ale to tylko kilka godzin, sam przylazł).

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Ja za swoja też, strasznieeeeee

Dobrze pamiętam, że niedługo będziecie mieli nowego psiaka?
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 10:20   #4518
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 10:21   #4519
Mrowina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 433
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość


Nie pamiętam Limon Verde jak pachnie muszę sobie przypomnieć



Flora Rosa myślę nad sprzedażą ale coś mi się wydaje, że jednak ze mną zostanie
Limon Verde dla mnie i na mnie to typowa zielona cytryna, ostra zero słodyczy.
Jest też Pera granita w/g mnie gejpfrut przechodzący w coś słodszego lekko kwiatowego.
Mrowina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-16, 10:24   #4520
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
A czemu Aliena w stacjo za bon nie kupię?
zoeva jest tylko taki mniejszy 6 pędzli, tych 12 nie ma.
Face II to do podkładu? Do korektora obawiam się, że nie będę używać, zresztą zastanawiam się nad podkładowym, bo szczerze nie miałam ani jednego pędzla do podkładu, który by mnie w 100% zadowolil, wolę gąbke Ale tak dumam, czy MJ jest naprawdę tak genialny

Mnie akurat kuszą, bo ciężko mi na dobre jakościowo maty trafić, ze smashbox byłam jak na razie bardzo zadowolona, a poza tym Clinique pojedyncze, pozostałe firmy to tak średnio. A Too Faced bo jak na cenę cienie mają całkiem ok, drażni mnie tylko to opakowanie



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
On kosztuje tyle co w zeszłym roku? To jest 149? Musisz mieć w stacjo jedną rzecz za min 150.

Pędzle MJ nie są genialne, jak się nie ma co kupić to można wziąć, ale to nie są jakieś cuda. Ot, ładne pędzle. Ten do bronzera jest ogromny, ja takich nie lubię, zresztą w takiej cenie to średnio się opłaca, z bonem niewiele taniej, niż z -30% na koniec roku.
Face II jest niby do pudru w kompakcie, ale do podkładu jest spoko. Face I jest do podkładu, ale ja nie lubię takiego kształtu do podkładu używać.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 10:25   #4521
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość

Mam nadzieję, że będę umiała się nim zaopiekować, to jedyne moje zmartwienie. Miałam dotąd tylko psy (i chomiki i rybki i wróbelki i gekona - ale to tylko kilka godzin, sam przylazł).

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------




Dobrze pamiętam, że niedługo będziecie mieli nowego psiaka?
Już mamy.
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 10:26   #4522
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;71929291]Treść usunięta[/QUOTE]

Ano właśnie - jak mówisz o tych dużych paletach UD, że są dobre, to już rozumiem czemu Ci ta pasuje.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 10:28   #4523
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

ja kapie tylko mojego lysola bo czasami smierdoli
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 10:28   #4524
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
On kosztuje tyle co w zeszłym roku? To jest 149? Musisz mieć w stacjo jedną rzecz za min 150.

Pędzle MJ nie są genialne, jak się nie ma co kupić to można wziąć, ale to nie są jakieś cuda. Ot, ładne pędzle. Ten do bronzera jest ogromny, ja takich nie lubię, zresztą w takiej cenie to średnio się opłaca, z bonem niewiele taniej, niż z -30% na koniec roku.
Face II jest niby do pudru w kompakcie, ale do podkładu jest spoko. Face I jest do podkładu, ale ja nie lubię takiego kształtu do podkładu używać.

Zależy co kto lubi, ja akurat lubię duże pędzle i mięciutkie. Dla mnei on jest rewelacyjny i z tego co pamiętam kilka osób na wątku też go chwaliło

To, że Tobie nie podpasował to nei znaczy, że dla innych nie są genialne, tym bardziej, że nawet go nie miałaś i nie używałaś tylko z tego co pisałaś to tylko macałaś w stacjo [/QUOTE]
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."


Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-03-16 o 10:32
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 10:29   #4525
Mrowina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 433
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Polecam zobaczyć opinie na temat tych paletek Softlight spodobała mi się w S, ale po przeczytaniu kilkunastu recenzji jake to jest dno i nic nie widać na powiekach, zrezygnowałam A i osypują się.
Mam metallic i jestem zadowolona dobrze i długo się trzymają, dobrze się nakładają a nie jestem mistrzem makijażu. Polecam zobaczyć kolory na żywo bo odbiegają od tych ze strony S. np. Metallic to takie ciepłe kolory złoto, rudy, brąz, róż i beż a ostatni jest szary a na moim kompie wychodzą bledsze i zimne.
Mrowina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 10:29   #4526
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Już mamy.
To czemu się nie chwalisz?
Zdjęcia, opowieści i ploteczki poprosimy
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 10:29   #4527
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
hejka
chcialam napisac ze po nalozeniu pudru Givenchy wygladam jak stara pudernica.. ble
do tego przyszedl moj cushion YSL i jest za ciemny. taka marka nie umie kolorow dobrych zrobic
Mówisz o pryzmach Never?

A brałaś taki kolor jak zawsze masz z YSL? Moim zdaniem YSL zrobi ładne kolory podkładów
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 10:31   #4528
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez Mrowina Pokaż wiadomość
Limon Verde dla mnie i na mnie to typowa zielona cytryna, ostra zero słodyczy.
Jest też Pera granita w/g mnie gejpfrut przechodzący w coś słodszego lekko kwiatowego.
Pera Granita muszę kupić śliczny jest kusi mnie cały czas w ciemno Lys Soleila
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 10:31   #4529
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość

Mam nadzieję, że będę umiała się nim zaopiekować, to jedyne moje zmartwienie. Miałam dotąd tylko psy (i chomiki i rybki i wróbelki i gekona - ale to tylko kilka godzin, sam przylazł).

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------



Dobrze pamiętam, że niedługo będziecie mieli nowego psiaka?
kot się sam sobą najlepiej zaopiekuje
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 10:31   #4530
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez Mrowina Pokaż wiadomość
Mam metallic i jestem zadowolona dobrze i długo się trzymają, dobrze się nakładają a nie jestem mistrzem makijażu. Polecam zobaczyć kolory na żywo bo odbiegają od tych ze strony S. np. Metallic to takie ciepłe kolory złoto, rudy, brąz, róż i beż a ostatni jest szary a na moim kompie wychodzą bledsze i zimne.
Właśnie to jest ta kwestia - jak ktoś nie używał bardzo wielu cieni to nie widzi różnicy i takie średniaki mu pasują.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-18 11:27:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:11.