Rossmann cz. XXIX - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-15, 10:38   #2521
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Co to za podkłady fit me poreless? Widzę że chcecie kupić

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Nowość w szafie maybelline. jest reklama w ostatnim skarbie ale chyba u nikogo jeszcze się nie pojawił
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 10:50   #2522
maartini92
Zakorzenienie
 
Avatar maartini92
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8 976
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Podbijam! Czy bb spoza szaf też wchodzą? Np. od under20?
Tak kupowałam za każdym razem
maartini92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 10:51   #2523
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez maartini92 Pokaż wiadomość
Tak kupowałam za każdym razem
O, dzięki a możesz powiedzieć czy on mocno się zmienił po wejściu tej zielonej wersji? Bo ja kończę jeszcze te starą wersję i bardzo mi pasuje a z tego co czytałam to chyba zawartość została ta sama?
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 10:55   #2524
maartini92
Zakorzenienie
 
Avatar maartini92
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8 976
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
O, dzięki a możesz powiedzieć czy on mocno się zmienił po wejściu tej zielonej wersji? Bo ja kończę jeszcze te starą wersję i bardzo mi pasuje a z tego co czytałam to chyba zawartość została ta sama?
Ja akurat brałam innych firm kremy bb, też nie z szaf kolorówek, a od under 20 fluid matujący ale porównaj skład skoro masz jeszcze stare opakowanie
maartini92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 10:59   #2525
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Nowość w szafie maybelline. jest reklama w ostatnim skarbie ale chyba u nikogo jeszcze się nie pojawił
W Naturze widzialam, jakby ktos byl zainteresowany
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 11:46   #2526
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez regretsareuseless Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, dopiero niedawno zauważyłam, że w niektórych Rossmannach są dostępne kremy BB ze Skin79, nie wiem czy były już podczas poprzedniej listopadowej promocji ale czy któraś pamięta może czy naliczało do nich zniżkę?
Nie pamiętam, żeby ktoś pisał że wchodziły.
Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Kartę z aplikacji daje się przy każdych zakupach czy tylko kosmetyki - kolorowka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Możesz przy każdych i wg tego co kupisz mają niby dostosowywać promocje dla posiadaczy tej wirtualnej karty.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 12:46   #2527
kosmetyko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 456
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Tusze Bourjois w CND
http://www.rossmann.pl/Produkt/Bourj...ml,351839,7158
http://www.rossmann.pl/Produkt/Bourj...ml,340484,7158
kosmetyko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-15, 12:50   #2528
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Nie pamiętam, żeby ktoś pisał że wchodziły.


Możesz przy każdych i wg tego co kupisz mają niby dostosowywać promocje dla posiadaczy tej wirtualnej karty.
Dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 13:44   #2529
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXIX


Dzięki za cynk.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 14:50   #2530
Fonte
Zadomowienie
 
Avatar Fonte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z Pomorza i Kujaw
Wiadomości: 1 087
Dot.: Rossmann cz. XXIX

ooo, a myślałam, żeby jakiś z Bourjois kupić na promocji, a tu cnd a coś jeszcze ciekawego jest?

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez red_tea Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jaki podkład byście mi poleciły, jeśli szukam czegoś podobnego kolorem do revlon 150 buff?
bardzo zbliżony odcień ma podkład catrice all matt plus 010, ale pewnie szukasz jakiegoś dostępnego w rossmanie.
Fonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 15:45   #2531
klaudiacf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Rossmann cz. XXIX

Hejka Wizażanki !!! Od pewnego czasu poszukuję dobrego tuszu do rzęs macie jakiś sprawdzony do polecenia ?
klaudiacf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-15, 15:50   #2532
elektro_lit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 454
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Ja lubię tusze Maybelline. Miałam już dwa żółty (nie pamiętam, który, na pewno miał czarne napisy) i ten lash sensational Nie osypuje się, ładnie rozdziela rzęsy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elektro_lit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 16:45   #2533
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Moim ulubieńcem jest volume million lashes

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 17:29   #2534
kokietka007
Zadomowienie
 
Avatar kokietka007
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 297
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Moim ulubieńcem jest volume million lashes

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
O tak z on jest bardzo polecany :-D

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez elektro_lit Pokaż wiadomość
Ja lubię tusze Maybelline. Miałam już dwa żółty (nie pamiętam, który, na pewno miał czarne napisy) i ten lash sensational Nie osypuje się, ładnie rozdziela rzęsy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez mam chęć na kupno tego tuszu z maybeline

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez klaudiacf Pokaż wiadomość
Hejka Wizażanki !!! Od pewnego czasu poszukuję dobrego tuszu do rzęs macie jakiś sprawdzony do polecenia ?
Jeszcze nigdy nie probowalam ale podobno świetny jest z lovly taki w żółtym opakowaniu slyszalam juz na jego temat wiele pozytywnych opinii i sama mam ochotę go wypróbować na sobie mam nadzieje ze się sprawdzi , dodam tylko ze jest bardzo tani bo kosztuje jakiej 12-15 zł wiec nawet jeżeli się u ciebie nie sprawdzi to nie bedziesz żałować bo nie eydasz na niego dużo dostaniesz go w rossmanie , ja tez muszę w końcu się za nim rozejrzec. Slyszalam tez o tym meybeline i loreal o którym pisza ci dziewczyny i podobno tez są dobre ale ja jeszcze ich nie miałam ale tez muszę się w nie zaopatrzyć. Ale póki co mam dużo tuszy które muszę zużyć tak samo jak ty szukam ideału. Mam z rimmela takie w czarno - pomarańczowym opakowaniu i nadaje rzęsa ładnej objętości ale mi bardziej o to chodzi by wydłużał
kokietka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 18:18   #2535
elektro_lit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 454
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez kokietka007 Pokaż wiadomość
O tak z on jest bardzo polecany :-D

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------


Tez mam chęć na kupno tego tuszu z maybeline

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------


Jeszcze nigdy nie probowalam ale podobno świetny jest z lovly taki w żółtym opakowaniu slyszalam juz na jego temat wiele pozytywnych opinii i sama mam ochotę go wypróbować na sobie mam nadzieje ze się sprawdzi , dodam tylko ze jest bardzo tani bo kosztuje jakiej 12-15 zł wiec nawet jeżeli się u ciebie nie sprawdzi to nie bedziesz żałować bo nie eydasz na niego dużo dostaniesz go w rossmanie , ja tez muszę w końcu się za nim rozejrzec. Slyszalam tez o tym meybeline i loreal o którym pisza ci dziewczyny i podobno tez są dobre ale ja jeszcze ich nie miałam ale tez muszę się w nie zaopatrzyć. Ale póki co mam dużo tuszy które muszę zużyć tak samo jak ty szukam ideału. Mam z rimmela takie w czarno - pomarańczowym opakowaniu i nadaje rzęsa ładnej objętości ale mi bardziej o to chodzi by wydłużał
Żółty lovely mi się bardzo osypywał. Oddałam mamie i twierdzi, że się nie osypuje Na promocji kupiłam za 5 czy 6 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elektro_lit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 18:39   #2536
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez elektro_lit Pokaż wiadomość
Żółty lovely mi się bardzo osypywał. Oddałam mamie i twierdzi, że się nie osypuje Na promocji kupiłam za 5 czy 6 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie tez sie nie osypuje.

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez klaudiacf Pokaż wiadomość
Hejka Wizażanki !!! Od pewnego czasu poszukuję dobrego tuszu do rzęs macie jakiś sprawdzony do polecenia ?

Oprócz Lash Sensational oraz Volume Million Lashes (które nota bene uwielbiam) to dodam jeszcze od siebie Bourjois Twist up the volume.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 19:03   #2537
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Rossmann cz. XXIX

zależy o jakiej półce cenowej tuszy myślisz

ja uwielbiam Loreala Volume Million Lashes (ten fioletowy). Nie dostałam go nigdy w testach, w gratisach, nie jestem youtuberką ani blogerką itp. tylko kupiłam z własnej woli za własne pieniądze. Dla mnie jest to tusz nr 1 Mam raczej długie i gęste rzęsy i ten tusz daje mi naprawdę mega efekt sztucznych rzęs. Żaden inny tusz mi nie dawał takiego efektu. Używam go jednak na duże wyjścia, na codzień jak dla mnie jest to zbyt mocny efekt. On po promocji posztuje ponad 30 zł, więc do najtańszych też nie należy.
Do pracy na codzień używam jednak Eveline Extension Volume http://www.rossmann.pl/Produkt/Eveli...ml,285229,7158 . Kupiłam go na ostatniej promocji w R. po tym jak zobaczyłam, że żółty Lovely jest wymieciony (nie zdarzyło mi się jeszcze abym poszła na promocję w R. w mojej małej mieścinie i została chociaż jedna sztuka. I potwierdzam - naprawdę jest fajny ). I cieszę się, że nie było Lovely, bo Eveline odpowiada mi zdecydowanie bardziej. Mam wrażenie, że potrafi wyciągnąć z każdej rzęsy maximum możliwości i daje ładny, naturalny efekt długich i pogrubionych rzęs. W koszyku mam już wrzucone 2 sztuki na promo będzie kosztował ok. 7 zł, więc nawet za taką cenę polecam wypróbować

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Cytat:
Napisane przez elektro_lit Pokaż wiadomość
Ja lubię tusze Maybelline. Miałam już dwa żółty (nie pamiętam, który, na pewno miał czarne napisy) i ten lash sensational Nie osypuje się, ładnie rozdziela rzęsy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lash Sensational zamieniłam właśnie na Volume Million Lashes. Ale naprawdę dobrze go wspominam i mogę polecić
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 19:05   #2538
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez klaudiacf Pokaż wiadomość
Hejka Wizażanki !!! Od pewnego czasu poszukuję dobrego tuszu do rzęs macie jakiś sprawdzony do polecenia ?
Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Moim ulubieńcem jest volume million lashes

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Ten i wersja so couture.
Cytat:
Napisane przez elektro_lit Pokaż wiadomość
Żółty lovely mi się bardzo osypywał. Oddałam mamie i twierdzi, że się nie osypuje Na promocji kupiłam za 5 czy 6 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mojej mamie też się sprawdza. Zamierzam go jej kupić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 19:05   #2539
elektro_lit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 454
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
zależy o jakiej półce cenowej tuszy myślisz

ja uwielbiam Loreala Volume Million Lashes (ten fioletowy). Nie dostałam go nigdy w testach, w gratisach, nie jestem youtuberką ani blogerką itp. tylko kupiłam z własnej woli za własne pieniądze. Dla mnie jest to tusz nr 1 Mam raczej długie i gęste rzęsy i ten tusz daje mi naprawdę mega efekt sztucznych rzęs. Żaden inny tusz mi nie dawał takiego efektu. Używam go jednak na duże wyjścia, na codzień jak dla mnie jest to zbyt mocny efekt. On po promocji posztuje ponad 30 zł, więc do najtańszych też nie należy.
Do pracy na codzień używam jednak Eveline Extension Volume http://www.rossmann.pl/Produkt/Eveli...ml,285229,7158 . Kupiłam go na ostatniej promocji w R. po tym jak zobaczyłam, że żółty Lovely jest wymieciony (nie zdarzyło mi się jeszcze abym poszła na promocję w R. w mojej małej mieścinie i została chociaż jedna sztuka. I potwierdzam - naprawdę jest fajny ). I cieszę się, że nie było Lovely, bo Eveline odpowiada mi zdecydowanie bardziej. Mam wrażenie, że potrafi wyciągnąć z każdej rzęsy maximum możliwości i daje ładny, naturalny efekt długich i pogrubionych rzęs. W koszyku mam już wrzucone 2 sztuki na promo będzie kosztował ok. 7 zł, więc nawet za taką cenę polecam wypróbować

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------



Lash Sensational zamieniłam właśnie na Volume Million Lashes. Ale naprawdę dobrze go wspominam i mogę polecić
Chętnie wypróbuję jako następny W sumie zależy mi na pogrubieniu, a Maybelline aż tak mi nie pogrubia, więc chętnie przetestuję coś nowego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elektro_lit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-15, 19:17   #2540
kokietka007
Zadomowienie
 
Avatar kokietka007
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 297
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez elektro_lit Pokaż wiadomość
Chętnie wypróbuję jako następny W sumie zależy mi na pogrubieniu, a Maybelline aż tak mi nie pogrubia, więc chętnie przetestuję coś nowego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeżeli chodzi o pogrubienie to od siebie mogę polecić tusz do rzęs z rimmela ( taki w czarno pomarańczowym opakowaniu) nadaje rzęsa cudownej objętości
kokietka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 19:21   #2541
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXIX

A u mnie tusz z Loreala nie robił zupełnie nic. Za to Lash Sensetional bardzo lubię. Wersja so black tez ok-chov pod koniec dnia odbija się u mnie na dolnej powiece. Widzę też fajny efekt Twist up Bourjois, ale nie wiem, jak przy dłuższym stosowaniu, wiec chyba kupie podstawową wersję tego z Maybelline.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 19:23   #2542
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Ja nie byłam zadowolona z żółtego tuszu Lovely. Za to zielony Wibo to już inna bajka Gdybym nie miała masy innych maskar to pewnie kupiłabym ponownie.
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 19:55   #2543
maartini92
Zakorzenienie
 
Avatar maartini92
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8 976
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Też należę do grona osób uwielbiających żółty tusz z Lovely, w ogóle się nie osypuje, ładnie rozdziela, wydłuża. Minus, że nie posłuży aż tak długo, choć dla mnie to nie problem, bo wymieniam produkty do oczu często (mam bardzo wrażliwe). Te z L'Oreala volume milion lashes miałam dwa warianty, oba niezłe, efekt praktycznie identyczny jak w żółtym Lovely, jednak vml szybciej mi się osypywał (korzystając z okazji, że wyglądały identycznie pomalowałam jedno oko vml, drugie lovely, żeby sprawdzić trwałość). Jednak lovely szybciej wysechł.
Podsumowując:
Lovely: +cena, +efekt, +nie osypuje, -szybiej wysycha
L'Oreal: -cena, +efekt, -osypuje się w ciągu dnia, +dłużej posłuży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maartini92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 20:07   #2544
guniaii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 364
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Może to głupie pytanie ale czy CND łączy się z -49%?
guniaii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 20:11   #2545
merryem
Recenzentka Miesiąca - Luty 2017
 
Avatar merryem
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 661
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez klaudiacf Pokaż wiadomość
Hejka Wizażanki !!! Od pewnego czasu poszukuję dobrego tuszu do rzęs macie jakiś sprawdzony do polecenia ?
Ja od siebie polecam Max Factor 2000 calorie - wersja czerwona. Uwielbiam go
__________________
merryem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 20:11   #2546
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez guniaii Pokaż wiadomość
Może to głupie pytanie ale czy CND łączy się z -49%?
W zeszłą promocje mój podkład który był cnd zrabatował się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 20:15   #2547
merryem
Recenzentka Miesiąca - Luty 2017
 
Avatar merryem
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 661
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez guniaii Pokaż wiadomość
Może to głupie pytanie ale czy CND łączy się z -49%?
Tak, rok temu kupiłam podkład Soraya za jakies 5zł

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez elektro_lit Pokaż wiadomość
Żółty lovely mi się bardzo osypywał. Oddałam mamie i twierdzi, że się nie osypuje Na promocji kupiłam za 5 czy 6 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie polubiłam tego tuszu. Osypywał się. Oczy mnie po kilku godzinach szczypały tak, że musiałam zmyć go. Nie pogrubiał. Jedynie to fajnie wydłużał, ale ten efekt po kilku godzinach mijał i rzesy były takie 'oklapniete'. Moja mama też go używała i obie wyrzuciłyśmy do kosza.
__________________
merryem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 20:23   #2548
elektro_lit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 454
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez merryem Pokaż wiadomość
Tak, rok temu kupiłam podkład Soraya za jakies 5zł

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------



Ja nie polubiłam tego tuszu. Osypywał się. Oczy mnie po kilku godzinach szczypały tak, że musiałam zmyć go. Nie pogrubiał. Jedynie to fajnie wydłużał, ale ten efekt po kilku godzinach mijał i rzesy były takie 'oklapniete'. Moja mama też go używała i obie wyrzuciłyśmy do kosza.
O proszę zaskoczyłaś mnie tym cnd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elektro_lit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 21:19   #2549
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez merryem Pokaż wiadomość
Tak, rok temu kupiłam podkład Soraya za jakies 5zł
Ja zaś dorwałam za 5zł podkład Efektimy, nabrałam wtedy chyba ze trzy sztuki na zapas.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 22:23   #2550
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez guniaii Pokaż wiadomość
Może to głupie pytanie ale czy CND łączy się z -49%?
Tak bo CND to aktualnie obowiązująca cena a nie promocja.

Tusze które polecam:
Loreal Volume Million Lashes So Couture
Maybelline Lash Sensational
Maybelline Push Up Drama Falsies - ale tylko fankom mega podkreślonych rzęs, które nie boją się dużej ilości tuszu na rzęsach, przesiadłam się na inny bo mi się skończył i widzę teraz, że efekt był bliski sztucznym rzęsom. To jest tusz, który się albo kocha albo nienawidzi
Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic czyli żółtek
Lovely Lash Extension

Tyle, że ja praktycznie nie kupuję ponownie bo zawsze wyjdzie coś nowego do przetestowania Mam mały zapas więc w R. nic z tuszy nie kupię raczej.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-11 23:07:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:53.