Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-14, 10:49   #3721
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 10:51   #3722
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Bardzo dziwne, będzie ostrzeżenie dla innych dziewczyn, bo szczerze sama bym nie posądziła o przesuszanie olejku, bardziej pomadki, które używam.
Ten przesusza

Za wszystkie zakupy
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 11:01   #3723
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dotarła do mnie wczoraj paczuszka od Topestetic Ta maseczka na oczy i saszetki to gratisy




i dla wszystkich za zakupy Rosiowe i nie tylko
amyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 11:08   #3724
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A ja w tym roku nie robiłam dżemu z truskawek. Wtedy kiedy był u nas najtańsze, to mnie nie było w Polsce, a mama siedziała w pracy prawie non stop.
Ale to nic, mam dużo frużeliny
Jeszcze tylko galaretka z czarnej porzeczki mnie czeka

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------

Byłam wczoraj w kinie, na Piratach z Karaibów, w końcu, bo premiera była w maju
Kupiłam sobie tylko 1 bluzkę w Reserved i nic jakoś nie kusi
Odebrałam zamówienie z Super Pharmu z gratisowym olejkiem Vichy i w sumie tyle
Jeszcze spróbuję z wiśni zrobić tylko tańsze muszę namierzyć do truskawek też sypnęłam kardamon

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wpadam tylko z cynkiem ze w rosiu jest akcja -70% na niektore produkty. Z kodami krok 1, krok 3 mozna zgarnac dobre produkty za grosze.
Poczynilam maly klik (drugie zamowienie w rosiu w tym roku ale za takie ceny grzech nie klikac)
O zostawcie coś do wieczora to kliknę po pracuni mam nadzieję, że z urodzinowym kodem pochytam
Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
hello
piątek piąteczek



to jest super, chciałabym tak pożyć przez jakiś... miesiąc jakoś tak



mam tak samo, ostatnio już ładowałam koszyk w S. i spojrzałam na pudełka po S. ktore mam w dużym pokoju ustawione 1 na 2 i od razu zamknęłam stronę

jakoś tak staram się ostatnio kupować tańsze i polskie kosmetyki, oczywiście jeśli mam taką alternatywę.
Podkład mi się sprawdza Lirene No Mask, kredka do brwi Wibo za grosiki, ostatnio odwiedziłam sklepik Ziaji, wyszłam z mleczkiem i słynną maseczką pod oczy i masą próbek z serii pro. Bardzo lubię ich deo sensitiv, używam zamiennie z Jose i sprawdzają się bardzo dobrze. Chemię chcę stopniowo wymienić na Yope. Powoli przechodzę na tryb oszczędnościowy
niestety perfumy mnie gubią, chociaż ostatnio tez już mniej kupuję
to sobie pomarudziłam
Bardzo dobry zamysł po co przepłacać jak można tańsze zamienniki znalezc. Grunt, że się sprawdzają



Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 11:30   #3725
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Jeszcze spróbuję z wiśni zrobić tylko tańsze muszę namierzyć do truskawek też sypnęłam kardamon


O zostawcie coś do wieczora to kliknę po pracuni mam nadzieję, że z urodzinowym kodem pochytam

Bardzo dobry zamysł po co przepłacać jak można tańsze zamienniki znalezc. Grunt, że się sprawdzają



Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
z ciekawości, po ile są wiśnie??
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 11:33   #3726
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość



i dla wszystkich za zakupy Rosiowe i nie tylko
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 11:45   #3727
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
z ciekawości, po ile są wiśnie??
U mnie 7,50 zł.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-14, 11:58   #3728
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
U mnie 7,50 zł.
strasznie wysokie ceny tych owoców w tym roku, dobrze że mam giełdę niedaleko - koleżanka jakieś 2 tyg temu kupiła za 4,50kg jak robiłyśmy dżemy
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 11:58   #3729
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Dzień dobry



Ten przesusza.

Za wszystkie zakupy
Mowa o Clarinsowym olejku? Jak tak to przesusza.

Użyłam wczoraj palety Hudy i tak te błyszczące cienie są mega ! Paluchem je trzeba nakładać i sprawdza się, pięknie wyglądaja na powiece i przyczepiają się do niej więc nie miałam później cienia pod okiem ani nic. Z matami gorzej, pigmentacja jest ok ale bardzo, bardzooo cięzko te maty się rozcierają. No i tak to, bedę eksperymentować z paletą dalej bo kolory są zacne, takich jeszcze nie mam .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2017-07-14 o 12:01
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 12:02   #3730
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No niestety w D kody raczej na przecenione nie wchodzą.
Super zakupy
Dziękuję

Z tym kodem do D. to liczyłam, że może jednak się uda, bo w S. na przecenione Miss Dior BB wskoczył mi aff717. Douglas ma chyba jednak bardziej szczelny system

Co do olejku Clarins to mnie akurat nie wysusza on ust, ale to pewnie kwestia indywidualna.
__________________

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2017-07-14 o 12:03
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 12:07   #3731
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Mowa o Clarinsowym olejku? Jak tak to przesusza.
Tak, o nim mowa. Mnie żadne pomadki takiej krzywdy nie zrobiły jak ten olejek, a pozostałą pielęgnację clarins bardzo lubię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-14, 12:11   #3732
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Dziewczyny z tanich podkladow mial moze ktos cos z hean?
Na stronie u nich widze nowosci, kuzynka zachwala a potrzebuje cos na co dzien. Mam jasna cere mieszana z tendencja do przetluszczania i zapychania . wiekszosc podkladow albo robi maske albo wchodzi w zalamania podkresla kazda niedoskonalosc. Jeszcze nie znalazlam idealnego podkladu.
Probowalam mineralow ale wiekszosc sie wazy.
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 12:14   #3733
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Ja też już na trybie oszczędnościowym jadę.
Gdybym była swoją własną żoną, to śmiem twierdzić, że w tej kryzysowej sytuacji zagroziłabym sobie rozwodem.

Wiadomo, masło podrożało, a bez masła to ja nie funkcjonuję.
Chyba dla poprawienia nastroju przeleję sobie jakiś krem Ziai do słoiczka po Estee Lauder.

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Kiedyś te tanie podkłady były jedną wielką porażką.
Teraz kiedy w końcu wprowadzono jasne kolory naprawdę jest w czym wybierać.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 12:20   #3734
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Mam paletkę HB
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 12:22   #3735
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
strasznie wysokie ceny tych owoców w tym roku, dobrze że mam giełdę niedaleko - koleżanka jakieś 2 tyg temu kupiła za 4,50kg jak robiłyśmy dżemy
Wczoraj widziałam borówki leśne za 40 zł za kg
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 12:23   #3736
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Dziewczyny z tanich podkladow mial moze ktos cos z hean?
Na stronie u nich widze nowosci, kuzynka zachwala a potrzebuje cos na co dzien. Mam jasna cere mieszana z tendencja do przetluszczania i zapychania . wiekszosc podkladow albo robi maske albo wchodzi w zalamania podkresla kazda niedoskonalosc. Jeszcze nie znalazlam idealnego podkladu.
Probowalam mineralow ale wiekszosc sie wazy.
Maybelline Fit Me próbowałaś ? Jeszcze polecają podkłady Lirene, ale do nich jeszcze nie dotarłam Hean nie znam, ale wiecie gdzie można ich kupić stacjonarnie? Chciałam matowe pomadki, bo podobno są mega
Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Mam paletkę HB
ja jeszcze się wstrzymuję
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 12:24   #3737
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Ja też już na trybie oszczędnościowym jadę.
Gdybym była swoją własną żoną, to śmiem twierdzić, że w tej kryzysowej sytuacji zagroziłabym sobie rozwodem.

Wiadomo, masło podrożało, a bez masła to ja nie funkcjonuję.
Chyba dla poprawienia nastroju przeleję sobie jakiś krem Ziai do słoiczka po Estee Lauder.

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Kiedyś te tanie podkłady były jedną wielką porażką.
Teraz kiedy w końcu wprowadzono jasne kolory naprawdę jest w czym wybierać.
Ani nie mów o maśle W sobotę TŻ kupował za 6 zł, w poniedziałek już za 6,50, a tydzień wcześniej za 5 zł było...
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 12:33   #3738
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

1500031918604.jpg


Doszlo zamowienie z el.
O ile mini tusz i serum sama wybralam to reszta gratisow zupelnie nie z mojej bajki
Moge komus oddac za koszty wysylki pomadke hot kiss shimmer 48 i konturowke do ust.
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 12:35   #3739
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Kolor pomadki- przy otwieraniu troche sie wytarla.1500032151126.jpg
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-14, 12:38   #3740
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

[quote name="maruda80" post=75484256]Dziewczyny z tanich podkladow mial moze ktos cos z hean? <br />
Na stronie u nich widze nowosci, kuzynka zachwala a potrzebuje cos na co dzien. Mam jasna cere mieszana z tendencja do przetluszczania i zapychania . wiekszosc podkladow albo robi maske albo wchodzi w zalamania podkresla kazda niedoskonalosc. Jeszcze nie znalazlam idealnego podkladu.<br />
Probowalam mineralow ale wiekszosc sie wazy.[/QUOTE]<br />
Maybelline Fit Me próbowałaś ? Jeszcze polecają podkłady Lirene, ale do nich jeszcze nie dotarłam Hean nie znam, ale wiecie gdzie można ich kupić stacjonarnie? Chciałam matowe pomadki, bo podobno są mega <br />
[quote name="Nikkolaa" post=75484551]Mam paletkę HB[/QUOTE]<br />
ja jeszcze się wstrzymuję

Zobacze podklad fit me.
Co do hean to ja u siebie nie znalazlam ale na ich esklepie koszty wysylki 8,5 wiec nie jest zle.
Dziewczyny chwala z hean podklad matujacy i nowy mineralny-ma dobry sklad.
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 12:58   #3741
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

W moich rodzinnych stronach jagody po 12 zł za 1l.
A jagód nie ma. Sama drobnica.

Tutaj, znacznie drożej, ale po ile to nie wiem.
Mamusia mi nazbiera.

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Paletami do makijażu oczu, to już sobie nawet głowy nie zawracam. Skończy się tak jak zawsze. Obślinię się na widok słoczy, obejrzę te wszystkie cudowne makijaże tych pięknych jutubowo- instagramowych dam, nabiorę chcicy, kupię z rabatem by w konsekwencji użyć kilka razy, a potem schować w szufladę i z pokorą wrócić do swojego ulubionego zestawu, który nie robi ze mnie ani pajaca/ ani zombie/ ani starej lampucery/ ani drag queen/ ani ofiary przemocy domowej/ prostytutki po przejściach, itp. czyli Patina- w załamanie, Catrice Vanillaty Fair, matowy, cielisty, niezwykle aksamitny cień na całą powiekę i do rozcierania (mój absolutny ulubieniec, mięciutki, masełkowaty, w idealnym dla mnie kolorze) a na środek połyskujący Catrice 860 The Beauty And Beige. Nuuuuda.
Reszta palet: Dior, Smashbox, Zoeva, MJ, Naked, Too Faced, poszły w odstawkę.
Uwierzcie mi, że w mocnym makijażu wyglądam dobrze tylko na zdjęciu. No taki look mi po prostu nie pasuje, a mimo wszystko z uporem maniaka kupowałam te wszystkie palety. Trudno mi było się oprzeć takim pięknotkom.
Poza tym jak to Cejrowski mówi: To jest Luksus, Luksus. A kto nie chce zyć w luksusie?

Muszę Wam się przyznać do mojego zboczenia.
Czasami wyciągam sobie jakąś paletę, delikatnie masuje brzegi, ostrożnie otwieram klapę, przyglądam się w skupieniu pięknej grze barw i wykończeń i z namaszczeniem zatapiam palec i... kreślę słocze na przedramieniu.:help :


Wszyskie opinie są mojego własnego autorstwa, a wszelkie próby szukania dziury w całym będą poddane karze 3 batów.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 13:08   #3742
czarnaowca5
Raczkowanie
 
Avatar czarnaowca5
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 438
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
(...)Poza tym jak to Cejrowski mówi: To jest Luksus, Luksus. A kto nie chce zyć w luksusie?

Muszę Wam się przyznać do mojego zboczenia.
Czasami wyciągam sobie jakąś paletę, delikatnie masuje brzegi, ostrożnie otwieram klapę, przyglądam się w skupieniu pięknej grze barw i wykończeń i z namaszczeniem zatapiam palec i... kreślę słocze na przedramieniu.:help :


Wszyskie opinie są mojego własnego autorstwa, a wszelkie próby szukania dziury w całym będą poddane karze 3 batów. Dzisiaj 13:38
Boska jesteś
czarnaowca5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 13:09   #3743
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Ja też już na trybie oszczędnościowym jadę.
Gdybym była swoją własną żoną, to śmiem twierdzić, że w tej kryzysowej sytuacji zagroziłabym sobie rozwodem.

Wiadomo, masło podrożało, a bez masła to ja nie funkcjonuję.
Chyba dla poprawienia nastroju przeleję sobie jakiś krem Ziai do słoiczka po Estee Lauder.

i słusznie!!

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Mam paletkę HB



Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Wczoraj widziałam borówki leśne za 40 zł za kg


Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Załącznik 7149761


Doszlo zamowienie z el.
O ile mini tusz i serum sama wybralam to reszta gratisow zupelnie nie z mojej bajki
Moge komus oddac za koszty wysylki pomadke hot kiss shimmer 48 i konturowke do ust.

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
W moich rodzinnych stronach jagody po 12 zł za 1l.
A jagód nie ma. Sama drobnica.

Tutaj, znacznie drożej, ale po ile to nie wiem.
Mamusia mi nazbiera.

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Paletami do makijażu oczu, to już sobie nawet głowy nie zawracam. Skończy się tak jak zawsze. Obślinię się na widok słoczy, obejrzę te wszystkie cudowne makijaże tych pięknych jutubowo- instagramowych dam, nabiorę chcicy, kupię z rabatem by w konsekwencji użyć kilka razy, a potem schować w szufladę i z pokorą wrócić do swojego ulubionego zestawu, który nie robi ze mnie ani pajaca/ ani zombie/ ani starej lampucery/ ani drag queen/ ani ofiary przemocy domowej/ prostytutki po przejściach, itp. czyli Patina- w załamanie, Catrice Vanillaty Fair, matowy, cielisty, niezwykle aksamitny cień na całą powiekę i do rozcierania (mój absolutny ulubieniec, mięciutki, masełkowaty, w idealnym dla mnie kolorze) a na środek połyskujący Catrice 860 The Beauty And Beige. Nuuuuda.
Reszta palet: Dior, Smashbox, Zoeva, MJ, Naked, Too Faced, poszły w odstawkę.
Uwierzcie mi, że w mocnym makijażu wyglądam dobrze tylko na zdjęciu. No taki look mi po prostu nie pasuje, a mimo wszystko z uporem maniaka kupowałam te wszystkie palety. Trudno mi było się oprzeć takim pięknotkom.
Poza tym jak to Cejrowski mówi: To jest Luksus, Luksus. A kto nie chce zyć w luksusie?

Muszę Wam się przyznać do mojego zboczenia.
Czasami wyciągam sobie jakąś paletę, delikatnie masuje brzegi, ostrożnie otwieram klapę, przyglądam się w skupieniu pięknej grze barw i wykończeń i z namaszczeniem zatapiam palec i... kreślę słocze na przedramieniu.:help :


Wszyskie opinie są mojego własnego autorstwa, a wszelkie próby szukania dziury w całym będą poddane karze 3 batów.

uwielbiam Cię
amyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 13:12   #3744
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII



Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Paletami do makijażu oczu, to już sobie nawet głowy nie zawracam. Skończy się tak jak zawsze. Obślinię się na widok słoczy, obejrzę te wszystkie cudowne makijaże tych pięknych jutubowo- instagramowych dam, nabiorę chcicy, kupię z rabatem by w konsekwencji użyć kilka razy, a potem schować w szufladę i z pokorą wrócić do swojego ulubionego zestawu, który nie robi ze mnie ani pajaca/ ani zombie/ ani starej lampucery/ ani drag queen/ ani ofiary przemocy domowej/ prostytutki po przejściach, itp. czyli Patina- w załamanie, Catrice Vanillaty Fair, matowy, cielisty, niezwykle aksamitny cień na całą powiekę i do rozcierania (mój absolutny ulubieniec, mięciutki, masełkowaty, w idealnym dla mnie kolorze) a na środek połyskujący Catrice 860 The Beauty And Beige. Nuuuuda.
Reszta palet: Dior, Smashbox, Zoeva, MJ, Naked, Too Faced, poszły w odstawkę.
Uwierzcie mi, że w mocnym makijażu wyglądam dobrze tylko na zdjęciu. No taki look mi po prostu nie pasuje, a mimo wszystko z uporem maniaka kupowałam te wszystkie palety. Trudno mi było się oprzeć takim pięknotkom.
Poza tym jak to Cejrowski mówi: To jest Luksus, Luksus. A kto nie chce zyć w luksusie?
Anulka jakbym siebie widziała. Tylko że ja kończę makijaż na jednym cieniu.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 13:13   #3745
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 13:14   #3746
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;75486136]Treść usunięta[/QUOTE]
Nie. Jest w niektórych Hebe. Mam dwa maciaki od nich, przyjemne.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 13:15   #3747
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 13:16   #3748
czarnaowca5
Raczkowanie
 
Avatar czarnaowca5
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 438
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Tylko że ja kończę makijaż na jednym cieniu.
ja na tuszu, a w porywach na cieniu w kredce clinika

ps. dziś są porywy
czarnaowca5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 13:26   #3749
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;75486226]Treść usunięta[/QUOTE]

__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 13:32   #3750
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez czarnaowca5 Pokaż wiadomość
ja na tuszu, a w porywach na cieniu w kredce clinika

ps. dziś są porywy
W porywach to ja nawet tuszu nie mam.

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Kolor pomadki- przy otwieraniu troche sie wytarla.Załącznik 7149776
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-28 13:20:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.