Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-31, 18:46   #1561
bianca30
Raczkowanie
 
Avatar bianca30
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 381
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Orchidea, dobrze że się odezwałaś. Nie rób mam więcej takich długich przerw bo strasznie się martwilysmy.

Ja też zawsze chciałam urodzić na wiosnę bo sama mam wtedy urodziny. Moja mama obie ciążę miała rozwiązywane na wiosnę i mówiła, że nigdy nie puchła. Nie to co moje nogi. Ale wolę już urodzić jakoś w lecie niż na jesieni/zima. Mówię tak, jakby człowiek miał na to wpływ hihi. A wychodzi jak wychodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

CC, żadnego skierowania nie dostałam. Mam jechać z dokumentami i karta. Nie ma opcji by mnie nie przyjęli w naszym prowincjonalnym szpitalu, bo o to zapytałam pomna Waszych postów o odsyłaniu ciężarnych. Powiedział, ze swoich przyjmują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

No też bym wolała urodzić wcześniej niż później.
Najgorzej, że tz nie wie jak urlop wziąć. Planuje od przyszłego tygodnia. Ale jeśli dotrwam do terminu to pozbędzie potem z nami tylko tydz. Z kolei jak przesunie urlop na później i wypadnie mu delegacja a ja urodzę np ok 10-tego to co wtedy? Szkoda, że tego nie da się przewidzieć i zaplanować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bianca30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 18:51   #1562
magia_to_ja
Madi
 
Avatar magia_to_ja
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 526
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez bianca30 Pokaż wiadomość
Melduje się po wizycie. Wszystko ok, szyjka już krótka, ale nadal trzyma. Gin pobrał mi wymaz z pochwy i dostałam skierowanie na gbs. Młody wazy 3040, nie stwierdził nieprawidłowości żadnych. Łożysko na tylnej ścianie.
Co do zwolnienia to mimo, że mam termin na 21-go to wypisał mi aż do 28-go więc spoko luz.
Generalnie jednak od przyszłego tyg idzie na urlop aż do 28-go więc nie mam co na niego liczyć niestety. Jak się zacznie akcja jechać na IP. Jak do 25-go sierpnia nie urodzę to też stawić się do szpitala. Także ten... Trochę jestem zła i zawiedziona, ale nic na to nie poradzę. I tak mogłabym na niego nie trafić. Teraz już tylko czekamy bo można w każdej chwili urodzić albo i przenosić. Nie wiem co lepsze.
Generalnie zdycham dziś jak nigdy wcześniej. Ledwo doczlapalam do domu od lekarza i padłam jak długa na łóżko. Nie mam siły...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ładna waga i super, że żadnych nie prawidłowości

Ja też na ostatniej wizycie dostałam zwolnienie na tydzień jeszcze do przodu od przewidywanego tp

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez orchidea30 Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny jestem juz, dawno tu nie wchodziłam bo tyle jeszcze do ogarnięcia. Nadal w dwupaku, dzisiaj cały dzien przespałam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Heh ja też ostatnio potrafię przespać pół dnia

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
Z Usg mialam na 30 lipca, no i ja wiedzialam kiedy co i jak robilismy :P wiec ten z usg byl bardziej wiarygodny
Czyli ten z usg bardziej wiarygodny? Bo ja mam trzy dni różnicy z terminów pomiędzy om a tym z usg a też wiem co i jak robiliśmy
__________________

magia_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 19:07   #1563
Lalalandia
Rozeznanie
 
Avatar Lalalandia
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 626
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez orchidea30 Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny jestem juz, dawno tu nie wchodziłam bo tyle jeszcze do ogarnięcia. Nadal w dwupaku, dzisiaj cały dzien przespałam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Orchidea jak mogłaś nam to zrobić. Wszystkie się zamartwialysmy dobrze ze wszystko uCiebie w porzadku

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez bianca30 Pokaż wiadomość
Melduje się po wizycie. Wszystko ok, szyjka już krótka, ale nadal trzyma. Gin pobrał mi wymaz z pochwy i dostałam skierowanie na gbs. Młody wazy 3040, nie stwierdził nieprawidłowości żadnych. Łożysko na tylnej ścianie.
Co do zwolnienia to mimo, że mam termin na 21-go to wypisał mi aż do 28-go więc spoko luz.
Generalnie jednak od przyszłego tyg idzie na urlop aż do 28-go więc nie mam co na niego liczyć niestety. Jak się zacznie akcja jechać na IP. Jak do 25-go sierpnia nie urodzę to też stawić się do szpitala. Także ten... Trochę jestem zła i zawiedziona, ale nic na to nie poradzę. I tak mogłabym na niego nie trafić. Teraz już tylko czekamy bo można w każdej chwili urodzić albo i przenosić. Nie wiem co lepsze.
Generalnie zdycham dziś jak nigdy wcześniej. Ledwo doczlapalam do domu od lekarza i padłam jak długa na łóżko. Nie mam siły...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawo za wizyte kochana:ju pi: Ahh niestety wakacje wiążą się z urlopami także naszych lekarzy :/
Lalalandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 19:16   #1564
sharlotka87
Rozeznanie
 
Avatar sharlotka87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 714
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
Z Usg mialam na 30 lipca, no i ja wiedzialam kiedy co i jak robilismy :P wiec ten z usg byl bardziej wiarygodny
Moja ciekawość została zaspokojona Danke Ciekawi mnie jak to się ma u mnie jutro termin z USG
Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Ooo to ja też z tych, co to mogą sobie co najwyżej jutrzejszy obiad zaplanować. Ważne sprawy w moim życiu często układają się inaczej niż zakładałam, ale ostatecznie wychodzi mi to na dobre, więc się nie czepiam
O to, to
Cytat:
Napisane przez Serenely Pokaż wiadomość
Kurczę, ciekawe. Ja mam do wtorku zwolnienie, czyli dwa dni przed terminem. Nie wiem po co mówiłam, że mam wtedy KTG. Się zasugerował i powiedział, że zdążę urodzić, uh. I tak się zastanawiam do kiedy mi teraz da... No bo de facto TP to jest umowny, jak można nie dać? Każda z nas ma inne cykle, macierzyńskiego nie chcę brać, bo równie dobrze mogę chodzić jeszcze dwa tygodnie i nadal będzie to w terminie... Ale podobno rodzinny musi wypisać też 100% zwolnienie, przynajmniej takie mnie słuchy doszły. Ja się dowiem dopiero w środę co i jak, dam znać jak nie zdążę urodzić.
Ja właśnie modlę się, żeby urodzić o czasie, to i problemu nie będzie A więc oby do czwartku się rozpakować. A jak nie... cóż.. czekam na wieści od Ciebie
Cytat:
Napisane przez bianca30 Pokaż wiadomość
Melduje się po wizycie. Wszystko ok, szyjka już krótka, ale nadal trzyma. Gin pobrał mi wymaz z pochwy i dostałam skierowanie na gbs. Młody wazy 3040, nie stwierdził nieprawidłowości żadnych. Łożysko na tylnej ścianie.
Co do zwolnienia to mimo, że mam termin na 21-go to wypisał mi aż do 28-go więc spoko luz.
Generalnie jednak od przyszłego tyg idzie na urlop aż do 28-go więc nie mam co na niego liczyć niestety. Jak się zacznie akcja jechać na IP. Jak do 25-go sierpnia nie urodzę to też stawić się do szpitala. Także ten... Trochę jestem zła i zawiedziona, ale nic na to nie poradzę. I tak mogłabym na niego nie trafić. Teraz już tylko czekamy bo można w każdej chwili urodzić albo i przenosić. Nie wiem co lepsze.
za wizytę Też nie mam skierowania, po prostu jeśli się zacznie mam jechać na IP i już.
Cytat:
Napisane przez Martoolka87
Ja już na poprzedniej wizycie miesiąc temu dostałam zwolnienie do 31.08, chociaż termin mam na 16.08, więc coś ściemnia ten Twój gin
Widzę, że moja gin leci w kulki z tym zwolnieniem

Orchidea dobrze, że u was wszystko w porządku
sharlotka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 19:22   #1565
orchidea30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 220
GG do orchidea30
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Hmmm, za Medicover nie chciałoby mi się płacić 6-10k, zważywszy na fakt, że przy większych komplikacjach odsyłają do szpitali z wyższym stopniem referencyjności... Ale sale poporodowe są boskie

Porod z lekarzem mam w pakiecie z pracy Wiec nic mnie nie kosztuje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orchidea30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 19:27   #1566
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez bianca30 Pokaż wiadomość
Melduje się po wizycie. Wszystko ok, szyjka już krótka, ale nadal trzyma. Gin pobrał mi wymaz z pochwy i dostałam skierowanie na gbs. Młody wazy 3040, nie stwierdził nieprawidłowości żadnych. Łożysko na tylnej ścianie.
Co do zwolnienia to mimo, że mam termin na 21-go to wypisał mi aż do 28-go więc spoko luz.
Generalnie jednak od przyszłego tyg idzie na urlop aż do 28-go więc nie mam co na niego liczyć niestety. Jak się zacznie akcja jechać na IP. Jak do 25-go sierpnia nie urodzę to też stawić się do szpitala. Także ten... Trochę jestem zła i zawiedziona, ale nic na to nie poradzę. I tak mogłabym na niego nie trafić. Teraz już tylko czekamy bo można w każdej chwili urodzić albo i przenosić. Nie wiem co lepsze.
Generalnie zdycham dziś jak nigdy wcześniej. Ledwo doczlapalam do domu od lekarza i padłam jak długa na łóżko. Nie mam siły...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
klask i:
Lekarz i tak najmniej jest wazny przy porodzie
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 19:30   #1567
Alexandre
Zadomowienie
 
Avatar Alexandre
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 052
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Orchidea super że się odezwałaś i wszystko ok
Fajnie że mój post się przydał
Uważajcie dziewczyny na siebie, nawet osobom nie w ciąży zabraniają wychodzić w te upały jak nie ma konieczności. Ja dzisiaj wracając z badań czułam się pewnie jak naszprycowana, myślałam że nie dojdę do klatki a było przed 10.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Alexandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-31, 19:51   #1568
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez orchidea30 Pokaż wiadomość
Porod z lekarzem mam w pakiecie z pracy Wiec nic mnie nie kosztuje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jaki masz pakiet?
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 20:29   #1569
orchidea30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 220
GG do orchidea30
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
A jaki masz pakiet?

Porod z lekarzem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orchidea30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 20:29   #1570
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
ja dostalam do 10.08. czyli do 7 dni po terminie wg om. gdybym 10 nie urodzila mam isc na ip.
W sumie przypomniałaś mi, żeby swoich spytać kiedy iść na IP jak nic nie ruszy.

Cytat:
Napisane przez bianca30 Pokaż wiadomość
Melduje się po wizycie. Wszystko ok, szyjka już krótka, ale nadal trzyma. Gin pobrał mi wymaz z pochwy i dostałam skierowanie na gbs. Młody wazy 3040, nie stwierdził nieprawidłowości żadnych. Łożysko na tylnej ścianie.
Co do zwolnienia to mimo, że mam termin na 21-go to wypisał mi aż do 28-go więc spoko luz.
Generalnie jednak od przyszłego tyg idzie na urlop aż do 28-go więc nie mam co na niego liczyć niestety. Jak się zacznie akcja jechać na IP. Jak do 25-go sierpnia nie urodzę to też stawić się do szpitala. Także ten... Trochę jestem zła i zawiedziona, ale nic na to nie poradzę. I tak mogłabym na niego nie trafić. Teraz już tylko czekamy bo można w każdej chwili urodzić albo i przenosić. Nie wiem co lepsze.
Generalnie zdycham dziś jak nigdy wcześniej. Ledwo doczlapalam do domu od lekarza i padłam jak długa na łóżko. Nie mam siły...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratki
U nas z urlopem jest tak, że mąż już tydzień ma z bani (siedzi w pogotowiu ), dlatego liczę, że uda się urodzić do czwartku, bo zostanie mu jeszcze tydzień cały dla nas. Potem będzie kiszka. Ciężko było przy ustaleniach, a wiadomo - w pracy człowiek nie jest sam, inni też mają wyjazdy i trzeba się było ugadać. :-/ Trzeba mieć nadzieję, że maleństwo będzie choć trochę współpracować w tym temacie i da tatusiowi też się nacieszyć swoją obecnością.

Mnie oksy też nie jara Liczę, że nie będą konieczne żadne "dodatki" w takiej postaci lub zzo, stawiam na naturalny poród. Dzisiaj już trzeci raz mnie w podbrzuszu coś kłuje, niech to się kurna szybciej rozkręca. W tym tempie to ja nie urodzę do jutra.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 21:10   #1571
aneta_91
Zakorzenienie
 
Avatar aneta_91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 132
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Orchidea dobrze że wszystko u Was ok! Martwilysmy się

Jak dobrze że Mezowski może wziąć urlop ruchomo. Pójdzie wtedy kiedy urodze i calutki miesiąc będzie z nami

Gratuluję wszystkich wizyt i nowonaradzonych dzieciaczkow! Czekamy na więcej
__________________
Żona
aneta_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-31, 21:49   #1572
buena
Wtajemniczenie
 
Avatar buena
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 2 708
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez sharlotka87 Pokaż wiadomość
Hejka,
ja już po wizycie. Na KTG skurczy brak, wsio ok USG miałam zrobione , tylko musiałam o nie poprosić mały waży 3300 ułożony oczywiście dupką no nic, grunt, że wszystko super
Super, że wszystko ok.
Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość

Przepraszam To tylko taka teoria, może u Ciebie się nie sprawdzi
Tak mi się przypomniało, że coś chyba w tym jest. Przy karmieniu młodszej córy miałam mocne bóle brzucha, jak na miesiączkę, taką paskudną. Ale jak ma być jeszcze gorzej, to buuu.
Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość

Po porodzie, jeszcze na sali porodowej wymiotowalam z bolu. Dostalam kroplowke z paracetamolem i zastrzyk w tylek z ketonalu, troche ulzylo
Ja pierdziele, aż tak!?

no to teraz mam kolejny powód do stresu.

Orchidea, dobrze że się odezwałaś i wszystko u was ok.

Jeszcze Itkasia się coś nie odzywa ostatnio.
buena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 22:12   #1573
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez orchidea30 Pokaż wiadomość
Porod z lekarzem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmm, jeśli mieszkasz blisko Wilanowa to może nie byłoby takie głupie. U mnie odpadałoby choćby ze względu na odległość - z Żoliborza musiałabym sunąć przez całe miasto...

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Serenely Pokaż wiadomość
W sumie przypomniałaś mi, żeby swoich spytać kiedy iść na IP jak nic nie ruszy.



Gratki
U nas z urlopem jest tak, że mąż już tydzień ma z bani (siedzi w pogotowiu ), dlatego liczę, że uda się urodzić do czwartku, bo zostanie mu jeszcze tydzień cały dla nas. Potem będzie kiszka. Ciężko było przy ustaleniach, a wiadomo - w pracy człowiek nie jest sam, inni też mają wyjazdy i trzeba się było ugadać. :-/ Trzeba mieć nadzieję, że maleństwo będzie choć trochę współpracować w tym temacie i da tatusiowi też się nacieszyć swoją obecnością.

Mnie oksy też nie jara Liczę, że nie będą konieczne żadne "dodatki" w takiej postaci lub zzo, stawiam na naturalny poród. Dzisiaj już trzeci raz mnie w podbrzuszu coś kłuje, niech to się kurna szybciej rozkręca. W tym tempie to ja nie urodzę do jutra.
Może zrób kilka pajacyków
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 23:01   #1574
yabadabadooo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 333
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Serenely, i jak plan wieczorny? bo ja na razie zaliczyłam Tesco, kfc- dziady mi zamknęli wcześniej maca teraz idę pod prysznic i tak mnie spojenie nawala ze zastanawiam sie jak ten biedny malzon ma mnie obdarzyć tymi wspanialosciami

Bianca, gratki za wizyte

Ja jestem mega mega spuchnieta. Kostki nie pamiętam jak wyglądają, całe stopy, dłonie, nawet buzia oficjalnie zostało mi 6 dni do terminu. Ja chce wcześniej!!!!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
yabadabadooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 23:40   #1575
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Kurde, moje plany wieczorne poszły w pi.zdu, bo trzy zlecenia szybkie mi wskoczyły do realizacji znienacka, a do tego mam jakieś bóle od paru godzin. Nie wiem czy mam siłę jeszcze męża wykorzystywać. On zresztą jak słyszał godzinę temu, że mam wobec niego zamiary, to już oponował. >.>

Też mam mega banie na stopach, takich jeszcze nie miałam!

W ogóle SIERPIEŃ ZAWITAŁ, RODZIMY! Pitynki otwieramy na oścież.

Edytowane przez Serenely
Czas edycji: 2017-07-31 o 23:41
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 03:44   #1576
crescent
Zakorzenienie
 
Avatar crescent
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 931
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
Z Usg mialam na 30 lipca, no i ja wiedzialam kiedy co i jak robilismywiec ten z usg byl bardziej wiarygodny
Ja za to z usg na 29.wiec mi sie nie sprawdzilo. Powoli uwazam to za loterie
Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Myślałam o Raszei, ale jak mnie z Polnej odeślą, to chyba od razu ruszę na Lutycką. Muszę obczaić ten szpital, bo jakoś nie brałam go wcześniej pod uwagę, sama nie wiem czemu
No sale piekne nie sa ale mysle ze podczas porodu srednio bedzie mnie to interesowac
Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Też myślałam, że nie puchnę, ale mi mama uświadomiła, że twarz mam całą opuchniętą. Ma to swoje zalety - usta faktycznie co najmniej jak po hialuronie Gorzej z resztą

Wczesna wiosna ma tę wadę, że trzeba jakąś ciążową kurtałę zimową ogarniać

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------



Fajnie, że wszystko OK. Słuchaj, a dostałaś skierowanie do szpitala od gina czy po prostu pojedziesz z kartą ciąży? Ja mam we wtorek wizytę i nie wiem, czy nie wziąć taksy, bo naprawdę nie dam rady nawet pójść do sklepu naprzeciwko... A jeszcze tydzień temu robiłam po parę kilometrów dziennie - szok.

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Co do tego, co jest lepsze - hmm. Ja bym chyba jednak wolała urodzić w okolicach terminu niż przenosić. Mimo wszystko, wizja zastrzyków z oksy mnie nie zachęca aż tak bardzo...
Nie pomyslalam o kurtce...

Ja znow pobudka chwile po 4...masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
crescent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 06:57   #1577
sharlotka87
Rozeznanie
 
Avatar sharlotka87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 714
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez Serenely Pokaż wiadomość
W ogóle SIERPIEŃ ZAWITAŁ, RODZIMY! Pitynki otwieramy na oścież.
. Tekst miesiąca

Spojenie tak mnie boli, że jak chodzę to się za nie trzymam, żeby nie wypadło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sharlotka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 07:00   #1578
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez sharlotka87 Pokaż wiadomość
Dzień dobry


. Tekst miesiąca

Spojenie tak mnie boli, że jak chodzę to się za nie trzymam, żeby nie wypadło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To tak jak mnie. Czasami mam wrażenie, że kilka kroków za dużo i mały przez nie wyleci
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 07:26   #1579
Lalalandia
Rozeznanie
 
Avatar Lalalandia
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 626
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Hej
Cytat:
Napisane przez Serenely Pokaż wiadomość
Kurde, moje plany wieczorne poszły w pi.zdu, bo trzy zlecenia szybkie mi wskoczyły do realizacji znienacka, a do tego mam jakieś bóle od paru godzin. Nie wiem czy mam siłę jeszcze męża wykorzystywać. On zresztą jak słyszał godzinę temu, że mam wobec niego zamiary, to już oponował. >.>

Też mam mega banie na stopach, takich jeszcze nie miałam!

W ogóle SIERPIEŃ ZAWITAŁ, RODZIMY! Pitynki otwieramy na oścież.
Hahh

---------- Dopisano o 07:26 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

Cytat:
Napisane przez sharlotka87 Pokaż wiadomość
Dzień dobry


. Tekst miesiąca

Spojenie tak mnie boli, że jak chodzę to się za nie trzymam, żeby nie wypadło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Qrcze mnie tez strasznie boli aż się czasami boje ze mi się rozeszło za bardzo.

Ogólnie dziewczyny dzisiaj chyba najtragiczniejszy dzien jeśli chodzi o upały się zapowiada

No i kto teraz rodzi? Zaraz cześć z nas przechodzi
Lalalandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-01, 07:42   #1580
yabadabadooo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 333
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Dzień dobry

Ja od 7 rano leżę pod wiatrakiem. Na 13.30 mam gina a na 13 jedziemy na obiad do rodziców bo nie mam siły gotować a nie chce tz wykorzystywać. Mały dziś leniwy jak matka, chyba przed obiadem zaliczamy jakieś lody

Pitynka to boli mnie tak bardzo, że nie umiem zrobić kroku. Muszę sie trzymać ścian i mebli jak staruszka

Serenely hahahahahha ja juz bym chętnie otwarla na osciez wszystko co mam, żeby tylko sie ta meczarnia skończyła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
yabadabadooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 08:00   #1581
ZieloonaTruskawka
Raczkowanie
 
Avatar ZieloonaTruskawka
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 118
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez Lalalandia Pokaż wiadomość
Hej


Hahh

---------- Dopisano o 07:26 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------



Qrcze mnie tez strasznie boli aż się czasami boje ze mi się rozeszło za bardzo.

Ogólnie dziewczyny dzisiaj chyba najtragiczniejszy dzien jeśli chodzi o upały się zapowiada

No i kto teraz rodzi? Zaraz cześć z nas przechodzi
Dzien Dobry!
Ja dzisiaj spedzam ostatni dzien w domu, jutro z rana jade do szpitala, zeby porobic wszystkie niezbedne badania, a CC bedzie we czwartek. 😉
Wiec teraz kolo godziny porzadkow, potem zakupy, a nastepnie czas dla Corki.👱
Szkoda, ze tak goraco, bo nie bedziemy mogly poszalec na podworku. 🌿🌞
Moze chociaz wieczorem wyskoczymy nad jezioro. 🌊🌊 To bedzie ostatni przedporodowy, rodzinny relaksik
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty i zeby wszystkie zyczenia pt. "Ja chce urodzic juz!" sie niebawem spelnily! Ahoj! 💟

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
ZieloonaTruskawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 08:02   #1582
we00
Rozeznanie
 
Avatar we00
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 536
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Hej. Ja chyba dzisiaj nosa poza dom nie wystawiam. Jest taki upał że klima by się przydała w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
we00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 08:02   #1583
Hanala
Zadomowienie
 
Avatar Hanala
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
Ja za to z usg na 29.wiec mi sie nie sprawdzilo. Powoli uwazam to za loterie

No sale piekne nie sa ale mysle ze podczas porodu srednio bedzie mnie to interesowac

Nie pomyslalam o kurtce...

Ja znow pobudka chwile po 4...masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez tak uwazam, ze to jak wyglada sala porodowa to maly Pikuś, juz troche istotniejsze lazienki i sale z ktorych korzystamy po urodzeniu, aczkolwiek najistotniejsze podejscie personelu djak dla mnie.
Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ja od 7 rano leżę pod wiatrakiem. Na 13.30 mam gina a na 13 jedziemy na obiad do rodziców bo nie mam siły gotować a nie chce tz wykorzystywać. Mały dziś leniwy jak matka, chyba przed obiadem zaliczamy jakieś lody

Pitynka to boli mnie tak bardzo, że nie umiem zrobić kroku. Muszę sie trzymać ścian i mebli jak staruszka

Serenely hahahahahha ja juz bym chętnie otwarla na osciez wszystko co mam, żeby tylko sie ta meczarnia skończyła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I jak tam, już sie troszke soba nacieszyliscie?? dlugo bedziecie razem teraz?

Ja padlam wczoraj... slysze jak moj Też obdzwania kolegow i planuje PĘPKOWE hahahah, przypominam ze nawet donoszona nie jestem, tp na 26

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hanala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 08:23   #1584
yabadabadooo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 333
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez ZieloonaTruskawka Pokaż wiadomość
Dzien Dobry!
Ja dzisiaj spedzam ostatni dzien w domu, jutro z rana jade do szpitala, zeby porobic wszystkie niezbedne badania, a CC bedzie we czwartek. 😉
Wiec teraz kolo godziny porzadkow, potem zakupy, a nastepnie czas dla Corki.👱
Szkoda, ze tak goraco, bo nie bedziemy mogly poszalec na podworku. 🌿🌞
Moze chociaz wieczorem wyskoczymy nad jezioro. 🌊🌊 To bedzie ostatni przedporodowy, rodzinny relaksik
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty i zeby wszystkie zyczenia pt. "Ja chce urodzic juz!" sie niebawem spelnily! Ahoj! 💟

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
Zazdroszczę świadomości terminu i udanego dnia z rodzinką
Cytat:
Napisane przez we00 Pokaż wiadomość
Hej. Ja chyba dzisiaj nosa poza dom nie wystawiam. Jest taki upał że klima by się przydała w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też chce kimę

Cytat:
Napisane przez Hanala Pokaż wiadomość
Tez tak uwazam, ze to jak wyglada sala porodowa to maly Pikuś, juz troche istotniejsze lazienki i sale z ktorych korzystamy po urodzeniu, aczkolwiek najistotniejsze podejscie personelu djak dla mnie.

I jak tam, już sie troszke soba nacieszyliscie?? dlugo bedziecie razem teraz?

Ja padlam wczoraj... slysze jak moj Też obdzwania kolegow i planuje PĘPKOWE hahahah, przypominam ze nawet donoszona nie jestem, tp na 26

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niby najwazniejszy jest personel, podejscie do pacjenta i samopoczucie pacjentki Ale warunki też ważne. Łazienka to chyba juz taki standard w salach, czy sie myle? Bo gdzie nie byłam to były łazienki Ale mogę się mylić

Odrobinkę się nacieszylismy, bo większość czasu zajmuje mi narzekanie jak to mi ciężko, jak gorąco i jak to już chce urodzić zostaje do 20.8 a potem przyjeżdża 5.10 na chrzciny małego

Hahaha pępkowe, znajomy temat mój tz też organizuje już i nawet nazwozil jakiś whisky i czystych. Jest tylko jeden problem, alkoholu jest morze, na imprezie będzie ok 5-7chopa a większość z nich nie pije
Może od razu zamówię płukanie żołądka i żył dla wszystkich uczestników


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
yabadabadooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 08:36   #1585
orchidea30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 220
GG do orchidea30
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Hmm, jeśli mieszkasz blisko Wilanowa to może nie byłoby takie głupie. U mnie odpadałoby choćby ze względu na odległość - z Żoliborza musiałabym sunąć przez całe miasto...

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------



Może zrób kilka pajacyków

Mieszkam na Ursynowie Wiec lokalizacja idealna


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orchidea30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 08:36   #1586
bianca30
Raczkowanie
 
Avatar bianca30
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 381
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Hejo. Dziś nawet w nocy było mi duszno i gorąco, budziłam się 500 razy. Nie chce nawet myśleć co będzie na zewnątrz cały dzień. Po tym jak wczoraj padłam z sił w upale to też chyba dziś nie wystawie nosa na zewnątrz chociaż miałam w planach zawieźć zwolnienie do pracy. Ale nie ma mowy. No way!
Spojenie też mnie boli, zwłaszcza w nocy. A wtedy najgorsze rzeczy przychodzą do glowy.
Dzisiaj chyba moim najlepszym przyjacielem będzie prysznic. 🏖️
Dzięki za miłe słowa po wizycie i kciuki jeśli któraś z Was dziś wizytuje.
Zazdroszczę znania terminu porodu. Chyba bym tak wolała jednak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bianca30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 09:05   #1587
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
Hahaha pępkowe, znajomy temat mój tz też organizuje już i nawet nazwozil jakiś whisky i czystych. Jest tylko jeden problem, alkoholu jest morze, na imprezie będzie ok 5-7chopa a większość z nich nie pije
Może od razu zamówię płukanie żołądka i żył dla wszystkich uczestników


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Moja lokatorka z brzucha coś leniwa i nie chce współpracować, za dobrze karmię. Po 12 jadę na KTG i obawiam się, że tam znowu wykres umarlaka niby coś mi się tam kotłuje w tym brzuchu, bo mam więcej boleści, ale to chyba za mało na odnotowanie porządnego skurczu :-/ Miałam do dziś urodzić, nie bawię się tak!
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 09:14   #1588
magia_to_ja
Madi
 
Avatar magia_to_ja
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 526
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Byłam u mojej położnej, dobra kobieta zbadała puls małemu, wyszło jak mówiła 140 odetchnęłam z ulgą, bo mały prawie się ostatnio nie rusza. Powiedziała, że w każdej chwili mogę przyjechać i zbadać bez problemu
Od rana pękała mi głowa, aż było mi nie dobrze, po wizycie wzięłam apap, mam się nie denerwować i nie nakręcać, relax... łatwo powiedzieć
Wykończy mnie ten upał, a raczej ten brak powietrza do oddychania
__________________

magia_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 09:21   #1589
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez orchidea30 Pokaż wiadomość
Mieszkam na Ursynowie Wiec lokalizacja idealna


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym, w takim razie, brała. Super warunki, na dole w szpitalu fajna kawiarenka, sklepy, miły personel, normalne jedzenie na oddziale, wygodna jedynka. Najwyżej Cię, w razie czego, przewiozą do innego szpitala, ale przynajmniej początek będzie komfortowy

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez magia_to_ja Pokaż wiadomość
Byłam u mojej położnej, dobra kobieta zbadała puls małemu, wyszło jak mówiła 140 odetchnęłam z ulgą, bo mały prawie się ostatnio nie rusza. Powiedziała, że w każdej chwili mogę przyjechać i zbadać bez problemu
Od rana pękała mi głowa, aż było mi nie dobrze, po wizycie wzięłam apap, mam się nie denerwować i nie nakręcać, relax... łatwo powiedzieć
Wykończy mnie ten upał, a raczej ten brak powietrza do oddychania
Mam to samo - nie mogę oddychać. Z jednej strony Tadek mnie ciśnie, z drugiej - upał nie daje żyć...

Umówiłam dziś sobie zapasową położną z polecenia mojej aktualnej - jeśli akcja porodowa zacznie się przed remontem Solca, jadę na tę przerażającą Inflancką Tam akurat to od biedy mogę nawet piechotą się przejść - zajęłoby mi to z 15-20 minut
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 09:30   #1590
magia_to_ja
Madi
 
Avatar magia_to_ja
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 526
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Ja bym, w takim razie, brała. Super warunki, na dole w szpitalu fajna kawiarenka, sklepy, miły personel, normalne jedzenie na oddziale, wygodna jedynka. Najwyżej Cię, w razie czego, przewiozą do innego szpitala, ale przynajmniej początek będzie komfortowy
W
---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------



Mam to samo - nie mogę oddychać. Z jednej strony Tadek mnie ciśnie, z drugiej - upał nie daje żyć...

Umówiłam dziś sobie zapasową położną z polecenia mojej aktualnej - jeśli akcja porodowa zacznie się przed remontem Solca, jadę na tę przerażającą Inflancką Tam akurat to od biedy mogę nawet piechotą się przejść - zajęłoby mi to z 15-20 minut
CC Ty hardcorze, na porodówkę spacerkiem chcesz iść
__________________

magia_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-16 22:18:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.