I Love Chi Chi - opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-07, 14:34   #1
monialodz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5

I Love Chi Chi - opinie


Witam, jestem nowa i mam pytanie.
Czy któraś z Was wie może czy gdzieś w Polsce ( lepiej bliżej Łodzi) jest sklep stacjonarny w którym są sukienki Chi Chi London. Byłabym wdzięczna za odpowiedź.
monialodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 09:19   #2
FelkaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 35
I Love Chi Chi - opinie

Hey, hey.

Rozglądałam się na forum, lecz nie zauważyłam by był wątek o polskim sklepie I Love Chi Chi. Jeśli już jest to z góry przepraszam za moje niedopatrzenie i proszę o przekierowanie na właściwy wątek.

Moja Mama zakochała się w jednej z sukienek "Chi Chi London". A jako że mamy rodzimy odpowiednik w postaci sklepu "I Love Chi Chi" mocno wzięłyśmy pod uwagę kupno tej sukienki właśnie w "I Love Chi Chi."

I tutaj pojawia się pytanie: czy któraś z Was miała do czynienia z tym sklepem? Sukienki nie są tanie, więc nie chciałabym wyrzucić pieniędzy w błoto jeśli ciężko o zwrot lub wymianę towaru.
FelkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-25, 19:26   #3
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: I Love Chi Chi - opinie

Kupilam kilka miesiecy temu ich spodnice i dwie sukienki, w tym jedna koronkowa. Zazwyczaj nie odsylamn rzeczy kupionych przez internet, te dsylakam bardzo szybko. Najbardziej sie zawiodkam na koronkowej sukience, ba ztwo widac, ze jest z kiepskich materialow i koronka nie wyglada dobrze. Kupiwalam ba ofichalnej stronie, wiec mam pewnosc, ze orginaly, ale jednak wole naszych rodzimych producentow.
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-25 20:26:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:32.