Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64 - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-16, 20:50   #1081
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Dobry wieczór
Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
A maści na pękające sutki? mnie ratowała Mustella (ale to bardziej krem) i Ziaja lanolinowa. Tylko to bardziej po domu do stosowaniaTez bym w książkę celowała, jeśli lubi czytać


Przyjmniecie mnie też do stodoły/pod most? Przed misją apteka/ zakup prezentu kliknęło mi się zamówienie w Pigmencie (trochę szkoda, że Inpost nie zdążył dzisiaj odebrać), w Rossku wzięłam szminę Loeral/Balmain (ach te światowe marki ) by nieopatrznie wejść do EL i kupić nową szminę w płynie :glupek: 2 kolejne kolory mi się podobają i z kolejną fajną promocją biorę no a że ta sama kosmetyczka z minisami co na www to trzeba było dobić zakupem do niej Załącznik 7436166

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
No wlasnie, zalozymy interes tzn..tzw joint venture zielsko mozna uprawiac na space cookies i interes kwitnie. Joint of course!
Piszę się!
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kociary czy któraś z Was posiada kotka brytyjskiego, a jest alergiczką albo ma dziecko, kogoś z rodziny alergika? Chce kota ale mam alergie i szukam kotka, a nie chce sfinksów .
Ja mam brysię, ale alergików brak. Sąsiadka, która opiekuje się czasem kotą ma alergię i nie ma przez nią objawów. Ale to za mało, żeby na 100% stwierdzić. W zasadzie póki nie sprawdzisz to nie będziesz mieć pewności. A szkoda brać kota, żeby go za chwilę oddać, bo one strasznie się przywiązują do człowieka.
Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Mnie też dopadło przeziębienie .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zdrówka!
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Malinum, Liv za zakupy robi nam się niezła ekipa bezdomnych na kanarach

Zdrówka



Mój tz ma alergie na koty dlatego mamy syberyjczyka bo one ponoć nie uczulaja aż tak. I rzeczywiście przez dwa lata było ok potem jednak objawy alergii wystąpiły (zatkany nos, wieczny katar ) ale po odczulabiu niby przeszło. Ale jeszcse przed odczulaniem pomagało nie wpuszczanie kota do sypialni na noc wiec syberyjczyk moim zdaniem się sprawdza ale wiesz - on ma dużo sierści, wszystko wiecznie zasierscione a Ty lubisz porządek wiec będziesz musiała się przyzwyczaic do odkurzania 6 razy dziennie albo do sierści wszędzie hah

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jak mi się rolki odkłaczające kończą to w panikę wpadam
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 20:52   #1082
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
żeby plan z Shellem wypalił.
Ja przekalkulowałam koszty, planowane inwestycje i wyszło, że mu starczy
A tak serio to u mnie jest dość irytująca sytuacja, wosk i depilator odpada. Golenie sprawdza się najlepiej, ale muszę to robić codziennie.
Laser mam bardzo daleko, więc też mi nie pasuje...

Trzeba mieć TBS a u mnie do najbliższego mam jakieś 100km...
Mam w zapasach jeszcze jeden olejek evree i aube( albo coś takiego ) więc mam co zużywać zanim pojawi się kolejna taka okazja do przetestowania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mam jasne włoski, więc rozsądek do mnie przemówił, że może się na mnie nie sprawdzić
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 20:53   #1083
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
mam jasne włoski, więc rozsądek do mnie przemówił, że może się na mnie nie sprawdzić
Hahaha, ja stwierdziłam, że te, które chcę usunąć, nie są aż tak jasne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 21:00   #1084
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Mogę komuś kod z ing wygenerować. Tylko nie wiem, czy będzie działał, bo Lidii mój kod nie zadziałałNie rozumiem o co chodzi

Co do suszarki philipsa to fajna jest, ale najwyższy "bieg" jest dość głośny. Nie widzę też, żeby mi się włosy mniej przesuszały. Moja koleżanka, która mi ją poleciła twierdzi, że odkąd ją używa to b.poprawiły jej się włosy. U mnie niestety tego efektu brak. Póki co.
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 21:06   #1085
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 21:11   #1086
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;81456541]Treść usunięta[/QUOTE]

Tak, Lidia zrobiła tak samo, na szczęście się udało. Ale niesmak pozostał. Dziady Może sobie wykoncypowali, że skoro mam u nich tylko konto oszczędnościowe, to mam oszczędzać, a nie wydawać
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 22:04   #1087
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
za zakupy Też na bogatości zaszalałaś
Szkoda tylko, że Pera Granita taka nietrwała. Walczę ze sobą by nic na e glamour nie brać. Dopiero co od TŻta dwie flaszki dostałam, ale mam chwilowy przesyt słodkich i mocno kwiatowych, a prawie same takie mam.

Bożu kiedy ja znowu oszczędna będę
Przed walentynkami, jakiś tydzień temu większość asortymentu eglamour i el nino była przeceniona, darmowa dostawa i dodatkowo działały kody na 3% i 4%. Cenowo jeszcze lepsze okazje się trafiały, np. AA Bergamote Calabria wychodziła 5zł taniej niż teraz - niewiele, ale zawsze coś i balsamy eos do ust dawali od 199zł

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość


Ostatnio mi jakoś trwałość w perfumach nie przeszkadza po prostu idę do łazienki i dopsikuję a w tych, co uważałam, że nietrwałe nieraz czuję we włosach na drugi dzień

Wąchałam nowe LVEB L'eclat edt i to w ogóle LVEB nie przypomina mocno irysowe i coś się obawiam, że mi się spodoba znowu perfumowo kochliwa jestem
Mnie się podoba lveb e'clat edp, bo jest niepodobna do poprzedników i ma śliczny flakonik czekam z jej kupnem, aby poznać wersję edt i wtedy pomyślę, którą wezmę a znalazłam 50ml edp za 229zł i kusi

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Ja już skończyłam szukanie jedynego nie potrafiłabym z jednym codziennie, a nawet częściej czymś innym muszę pachnieć próbowałam zużywać po jednym flakoniku, reszta czekała grzecznie, ale po dwóch tygodniach miałam go dość teraz nawet na wyjazdy biorę kilka próbkek no i flach nie biorę ze sobą dla każdego mam zrobioną próbkę

skąd ja to znam
Mam tak samo
z perfumami jest jak z jedzeniem, albo ciuchami - można mieć ulubioną potrawę czy ciuch, ale codziennie jeść to samo, albo ubierać się w to samo... zwariować by można

Choć szanuję, to nigdy nie zrozumiem, jak słyszę coś w stylu: "Mam aż dwa zapachy, po co mi więcej?"
__________________
♥ fragrantica ♥
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-16, 22:29   #1088
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Choć szanuję, to nigdy nie zrozumiem, jak słyszę coś w stylu: "Mam aż dwa zapachy, po co mi więcej?"
Ja mam 3 nie wiem, jakoś perfumy to totalnie nie moja bajka, rzadko są przeze mnie używane, bo często boli mnie głowa od zapachów
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 22:52   #1089
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Ja mam 3 nie wiem, jakoś perfumy to totalnie nie moja bajka, rzadko są przeze mnie używane, bo często boli mnie głowa od zapachów
No i spoko każdy lubi co innego
pielęgnacja/ kolorówka/ perfumy/ ciuchy/ buty ... każdy jest wyjątkowy, każdy ma jakiegoś fioła, dzięki czemu jest ciekawie i mamy o czym rozmawiać
__________________
♥ fragrantica ♥
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 06:46   #1090
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość




Mam tak samo
z perfumami jest jak z jedzeniem, albo ciuchami - można mieć ulubioną potrawę czy ciuch, ale codziennie jeść to samo, albo ubierać się w to samo... zwariować by można

Choć szanuję, to nigdy nie zrozumiem, jak słyszę coś w stylu: "Mam aż dwa zapachy, po co mi więcej?"
uwielbiam Was - dla mnie przyjemnoscią jest jak wstaje i się zastanawiam, którym podkład/cienie/perfumy dzisiaj

ostatnio nocowała u mnie koleżanka i oczywiście teskt "niemożliwe żebyś tego wszystkiego używała"
także jak Was czytam to od razu mi się humor poprawia.... i oczywiście cały czas mam w głowie przez Was, ze powinnam takie Kazarki kupić
ale wczoraj kurier przyniósł mi kolejną "workowatą" sukienkę, więc chyba nie pasują
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2018-02-17 o 06:49
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 08:06   #1091
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Mam jedną CR i jakoś za nią nie przepadam, ale będę wdzięczna za opinię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też za CR nie przepadam, swoją zbyłam. Oby te były lepsze
Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Dla mnie prawie wszystie Allegorie malo trwale...grejpfrutowa kiedys sie najlepiej trzymala.
niestety mimo nietrwałości i tak mi się podobają
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Ja już skończyłam szukanie jedynego nie potrafiłabym z jednym codziennie, a nawet częściej czymś innym muszę pachnieć próbowałam zużywać po jednym flakoniku, reszta czekała grzecznie, ale po dwóch tygodniach miałam go dość teraz nawet na wyjazdy biorę kilka próbkek no i flach nie biorę ze sobą dla każdego mam zrobioną próbkę

skąd ja to znam
To taki trochę żart był Chyba każdy zapach w końcu się znudzi stosowany codziennie. Podziwiam, że chce Ci się robić próbki z każdego zapachu
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Malinum, Liv za zakupy robi nam się niezła ekipa bezdomnych na kanarach

Zdrówka



Mój tz ma alergie na koty dlatego mamy syberyjczyka bo one ponoć nie uczulaja aż tak. I rzeczywiście przez dwa lata było ok potem jednak objawy alergii wystąpiły (zatkany nos, wieczny katar ) ale po odczulabiu niby przeszło. Ale jeszcse przed odczulaniem pomagało nie wpuszczanie kota do sypialni na noc wiec syberyjczyk moim zdaniem się sprawdza ale wiesz - on ma dużo sierści, wszystko wiecznie zasierscione a Ty lubisz porządek wiec będziesz musiała się przyzwyczaic do odkurzania 6 razy dziennie albo do sierści wszędzie hah

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko gdzie my w podróżny cały majdan spakujemy

Miłego dnia wszystkim

Co do kotów, mój mało sierści gubi i alergia mi nie dokucza. Tylko to łobuziak straszny.
Szybki test na alergię to wsadzić nos w futro kota i chwilę tak potarmosić, jak nie zaczyna swedziec nie kichamy, katar nie leci to powinno być ok.
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-17, 08:46   #1092
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

dobry wreszcie weekend

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość

jak mi się rolki odkłaczające kończą to w panikę wpadam
ja już przestalam zwracać uwagę bo zwariować szło unikam czarnych ciuchów, mam szarego kota do tego szarą kanapę, szare dywany i sierści nie widzę

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Jeżeli myślisz, że sybiraki zrzucają dużo sierści, wpadnij do mnie i mojego maine coona .
Maine Coon mi się marzy namawiam tż na drugiego kota ale boi się nawrotu alergii wiec pewnie się skonczy na drugim syberyjczyku
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość

Ja już na pewno bezdomna kolejne perfumy w ciemno wzięłam tym razem od wizażanki

a na Kanarach to jakoś może przeżyję skoro tam tak zimno nie ma, a na Fuercie szerokie piaszczyste plaże, więc miejsca tam dla nas dostatek
za zakupy
ale będzie fajnie na bezrobociu i bezdomności

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość


Kupilam Lumeę teraz trzeba czekać do wtorku...
Matusia za kota


Albo kota regularnie czesać rękawicą odkłaczającą. Ale to też może się skończyć łysym kotem, więc może lepiej nie ryzykować...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
za lumeę
mój kot nienawidzi czesania ani rękawicy drapie, drze się, wydaje groźne pomruki trzeba go czesać we dwie osoby - jedna trzyma kota, druga czesze już łatwiej mu tabletkę zaaplikować niż go wyczesać

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Tak, Lidia zrobiła tak samo, na szczęście się udało. Ale niesmak pozostał. Dziady Może sobie wykoncypowali, że skoro mam u nich tylko konto oszczędnościowe, to mam oszczędzać, a nie wydawać



Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość

Co do kotów, mój mało sierści gubi i alergia mi nie dokucza. Tylko to łobuziak straszny.
Szybki test na alergię to wsadzić nos w futro kota i chwilę tak potarmosić, jak nie zaczyna swedziec nie kichamy, katar nie leci to powinno być ok.
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 08:50   #1093
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

P4W mogę Ci po południu kod wygenerować jeśli nadal nie dostałaś

Kil- mnie pani w S. Zrobiła próbkę tego balsamu do demakijażu z C. I jestem nim zachwycona. Kupię go bo dla mnie jest rewelacyjny przed basenem.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 09:04   #1094
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
P4W mogę Ci po południu kod wygenerować jeśli nadal nie dostałaś

Kil- mnie pani w S. Zrobiła próbkę tego balsamu do demakijażu z C. I jestem nim zachwycona. Kupię go bo dla mnie jest rewelacyjny przed basenem.
chętnie
a Wy kupujecie na stronie Philipsa czy na którejś z proponowanych przez nich stron
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 09:08   #1095
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
P4W mogę Ci po południu kod wygenerować jeśli nadal nie dostałaś

Kil- mnie pani w S. Zrobiła próbkę tego balsamu do demakijażu z C. I jestem nim zachwycona. Kupię go bo dla mnie jest rewelacyjny przed basenem.
Jak będę w S to zapytam
Wczoraj jeszcze znalazłam olejek do demakijażu z nacomi, więc mam 3 do zużycia nie spieszy mi się
Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
chętnie
a Wy kupujecie na stronie Philipsa czy na którejś z proponowanych przez nich stron
Wpisz w wyszukiwarkę phillips dla Ing. Tam pokazuje produkty objęte promocją i ceny przed i po potencjalnym rabacie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 09:11   #1096
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Jak będę w S to zapytam
Wczoraj jeszcze znalazłam olejek do demakijażu z nacomi, więc mam 3 do zużycia nie spieszy mi się

Wpisz w wyszukiwarkę phillips dla Ing. Tam pokazuje produkty objęte promocją i ceny przed i po potencjalnym rabacie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 09:23   #1097
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez malinum Pokaż wiadomość
a maści na pękające sutki? Mnie ratowała mustella (ale to bardziej krem) i ziaja lanolinowa. Tylko to bardziej po domu do stosowaniatez bym w książkę celowała, jeśli lubi czytać


przyjmniecie mnie też do stodoły/pod most? Przed misją apteka/ zakup prezentu kliknęło mi się zamówienie w pigmencie (trochę szkoda, że inpost nie zdążył dzisiaj odebrać), w rossku wzięłam szminę loeral/balmain (ach te światowe marki ) by nieopatrznie wejść do el i kupić nową szminę w płynie :glupek: 2 kolejne kolory mi się podobają i z kolejną fajną promocją biorę :d no a że ta sama kosmetyczka z minisami co na www to trzeba było dobić zakupem do niej Załącznik 7436166
👏👏👏👏

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
wzięłam cologne imperiale, wodę kolońską, już dawno miałam ochotę na tę serię guerlain, będe kupować w miarę dostępności kolejne, bo cenowo fajne wyszły na e-glamour.
Zapomniałam o bergamote calabria - ciągle na mojej wishliście A jeszcze pera granita musze kupić

A u mnie mon guerlain ma ogon na całego Ciągle ktoś z rodziny komentuje, że mocno się psikam jak akurat nim się popsikam :d




Dzięki , ale to był pomysł dla glamkitty

Ojacie na bogato

Mooniek, gratuluję rocznicy

Wpadłam do d, bo chciałam tusz do brwi, babka mi dała z chanel, mam próbkę chloe nomade :d będzie testowanko, ale i tak wiem, że je chcę
👏👏👏👏
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 09:23   #1098
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Witajcie weekendowo
Co ostatnio fajnego kupowałyście? Ja mam fazę na buty, w tym miesiącu już 4 pary :p ale są piękne <333
Myślę nad nowym podkładem, może Armani Cushion? Testowałyście? Polecacie coś nowego, lekkie-średnie krycie, naturalny efekt, bez matu?
Myślę o CC Chanela też, ale Cushion wydaje mi się bardziej ekspresowy :P
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 09:25   #1099
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość


Zamówiłam:


Produkty cenailośćrazem
clinique pep-start™ double bubble purifying mask
rozmiar: 15ml
usuń
29.00 zł

29.00 zł

moisture surge face spray mini

rozmiar: 30mlprezent przy zakupie10.00 zł

take the day off makeup remover for lids, lashes & lips poj. 30 ml
płyn do demakijażu

rozmiar: 30 mlprezent przy zakupie10.00 zł

bonus2 prezent z 2 miniproduktami

prezent przy zakupie
👏👏👏👏

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Oj... Napaliłam się, bo jest minis balsamu do demakijażu, który z niezrozumiałego dla mnie powodu chcę wypróbować. Ale potem przemyślałem sprawę i:
A, dolicza przesyłkę
B, mam zapas produktów do demakijażu
C, mam zapas tuszy do rzęs
D, mam (prawie) zapas myjadła do twarzy.
E, puste konto...


Kupilam Lumeę teraz trzeba czekać do wtorku...
Matusia za kota




Albo kota regularnie czesać rękawicą odkłaczającą. Ale to też może się skończyć łysym kotem, więc może lepiej nie ryzykować...


Butki śliczne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
👏👏👏👏
Nie ma za co 😗
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-17, 09:27   #1100
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Witajcie weekendowo
Co ostatnio fajnego kupowałyście? Ja mam fazę na buty, w tym miesiącu już 4 pary :p ale są piękne <333
Myślę nad nowym podkładem, może Armani Cushion? Testowałyście? Polecacie coś nowego, lekkie-średnie krycie, naturalny efekt, bez matu?
Myślę o CC Chanela też, ale Cushion wydaje mi się bardziej ekspresowy :P
za buty tego podlładu Armaniego nie testowałam ale testowałam pozostałe z lekkim kryciem i wszystkie zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie CC chanela jest moim zdaniem gorszy niż podkłady Armaniego bardziej robi "maskę" na twarzy
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 09:33   #1101
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dobry wreszcie weekend



ja już przestalam zwracać uwagę bo zwariować szło unikam czarnych ciuchów, mam szarego kota do tego szarą kanapę, szare dywany i sierści nie widzę



Maine Coon mi się marzy namawiam tż na drugiego kota ale boi się nawrotu alergii wiec pewnie się skonczy na drugim syberyjczyku
Dobra strategia .

Nie popełnij mojego błędu , trzymaj się sybiraków. Best ever!
__________________


Edytowane przez kjd3
Czas edycji: 2018-02-17 o 09:35
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 09:38   #1102
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Dobra strategia .

Nie popełnij mojego błędu , trzymaj się sybiraków. Best ever!
ale Main Coony są takie majestatyczne mój to przy nich taki wypłosz ale nie narzekam fajny jest ten mały sierściuch dzisiaj dzień kota tak w ogole
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 09:44   #1103
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ale Main Coony są takie majestatyczne mój to przy nich taki wypłosz ale nie narzekam fajny jest ten mały sierściuch dzisiaj dzień kota tak w ogole
A wiesz ile fragmentów tego majestatu mam w całym domu ?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 09:52   #1104
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
za buty tego podlładu Armaniego nie testowałam ale testowałam pozostałe z lekkim kryciem i wszystkie zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie CC chanela jest moim zdaniem gorszy niż podkłady Armaniego bardziej robi "maskę" na twarzy
Serio robi maske? o kurka.
Ja z Armaniego przerabiałam lasting silk i w sumie miałam mieszane uczucia, ale za to kocham CC Armaniego, tylko szkoda mi, że tak krótko utrzymuje się na twarzy.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 09:53   #1105
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
A wiesz ile fragmentów tego majestatu mam w całym domu ?



doczekałam się wreszcie bona urodzinowego z S
kupiłam serum filorgi i dopłaciłam tylko 60 zł mogliby co miesiac takiego bona przysylać
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 09:53   #1106
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

najlepsze sa Devony!
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 10:01   #1107
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Serio robi maske? o kurka.
Ja z Armaniego przerabiałam lasting silk i w sumie miałam mieszane uczucia, ale za to kocham CC Armaniego, tylko szkoda mi, że tak krótko utrzymuje się na twarzy.
wiesz ja mam trochę inne podejście bo ja na codzień w ogóle nie używam podkładów więc dla mnie efekt maski jest innym odczuciem niż u kogoś kto używa na co dzień podkładów, a jak jeszcze używa takich kryjących to już w ogóle
ale w stosunku do CC czy BB Armaniego CC Chanela to zupełnie inna liga krycia BB Armaniego mam i go uwielbiam, CC też testowałam i super jest więc zakupię jak mi się skończy BB. A CC chanela używam jak potrzebuję wielkiego krycia bo to dla mnie normalny podklad (ten podkład Givenchy Tein Couture Balm ma mniejsze krycie niż CC chanela ) . Jak chcesz to mogę Ci podesłać odlewkę CC chanela to sobie zobaczysz

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
najlepsze sa Devony!
śmiesznie wyglądają ale sympatycznie

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2018-02-17 o 10:11
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 10:02   #1108
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

to sa totalnie zakrecone koty!
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 10:09   #1109
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
to sa totalnie zakrecone koty!
no wyglądają na takie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 10:13   #1110
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

:d:d
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8044.jpg (109,0 KB, 65 załadowań)
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-06 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.