dom czy blok - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-17, 07:47   #151
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: dom czy blok

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Niestety z tego, co obserwuję, to ceny takich działek od lat nie spadają i trudno trafić na okazję, bo popyt jest spory.
No właśnie... U nas koszt działki blisko miasta to jakieś 100 000 zł. , to prawie połowa wartości naszego mieszkania.
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 17:09   #152
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: dom czy blok

To i tak niezła cena, u nas działki na przedmieściach (ni mówię o tych, oddalonych o 60km w jedną stronę) nie schodzą poza 200 000 zł i to wcale nie jakieś duże, jedna na drugiej no i przeważnie nie uzbrojone, a to poważne koszty... więc jeżeli ktoś nie ma działki po kimś w spadku i chce na kredyt wybudowac dom i kupić działke to szczerze współczuję przyszłych rat na 40 lat

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
No właśnie... U nas koszt działki blisko miasta to jakieś 100 000 zł. , to prawie połowa wartości naszego mieszkania.

Edytowane przez manio
Czas edycji: 2015-08-17 o 17:10
manio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 19:10   #153
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: dom czy blok

Dla mnie ta cena jest kosmiczna, a 200 000 zł. to już przechodzi moje wyobrażenia...
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 21:25   #154
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: dom czy blok

Kiedy moi rodzice budowali dom, ceny były normalne, a działki przekazywane w użytkowaniu wieczystym. W tej chwili w mojej dzielnicy działki ok 500 m2 z domem kosztują w zależności od lokalizacji oraz wielkości i stanu budynku od 300-400 do 800 tys. Cenę podbija lokalizacja - w zasięgu nóg jest morze.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 15:13   #155
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: dom czy blok

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Kiedy moi rodzice budowali dom, ceny były normalne, a działki przekazywane w użytkowaniu wieczystym. W tej chwili w mojej dzielnicy działki ok 500 m2 z domem kosztują w zależności od lokalizacji oraz wielkości i stanu budynku od 300-400 do 800 tys. Cenę podbija lokalizacja - w zasięgu nóg jest morze.

tego to z całego serca zazdroszczę
manio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 22:51   #156
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: dom czy blok

Cytat:
Napisane przez manio Pokaż wiadomość
tego to z całego serca zazdroszczę
Nie dziwię się. Uwielbiam morze, chociaż narzekam na wiejący wiatr
Niestety ten element podbija cenę nieruchomości. Gdybym chciała kiedyś kupić podobną działkę, bez budynku, to jej cena mogłaby dojść do ceny kawalerki, do tego koszt samej budowy i urządzenia. W obecnych czasach i realiach nie mogłabym sobie na taką inwestycję pozwolić.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 10:43   #157
irenatoma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Dot.: dom czy blok

Ja całe życie wychowywałam się w domu, natomiast mój mąż woli mieszkanie w bloku, dlatego przy podejmowaniu decyzji o zakupie naszego przyszłego gniazdka mieliśmy spory problem. Całe szczęście biuro nieruchomości , z którym współpracowaliśmy znalazło dla nas kompromis. Kupiliśmy dom bliźniak w podkrakowskich Zielonkach dzięki czemu i ja i mąż byliśmy zadowoleni.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-02-14 o 17:36 Powód: nazwa firmy
irenatoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-15, 12:32   #158
margo85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 28
Dot.: dom czy blok

Ja dotychczas wynajmowałam mieszkania w bloku jak i w domkach. Mam porównanie i osobiście wolę domki. Mysle, ze w przyszłosci wybiorę jaką szeregówkę 100m2 z niewielkim ogródkiem.
margo85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-15, 12:58   #159
Oleczka_90
Przyczajenie
 
Avatar Oleczka_90
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 3
Dot.: dom czy blok

Domy są fajne, ale mogłabym tam mieszkać pod warunkiem, że miałabym już swoją rodzinę. Póki wynajmuję mieszkanie nie robi mi to i lubię mieszkać w bloku. Moim marzeniem byłoby mieć spore i wyremontowane mieszkanie na poddaszu i nic więcej do szczęścia nie byłoby mi potrzebne. No może ogródek, ale nie można mieć wszystkiego
__________________
Celem życia jest rozwój własnej indywidualności
O.Wilde
Oleczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-21, 23:03   #160
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: dom czy blok

Cytat:
Napisane przez margo85 Pokaż wiadomość
Ja dotychczas wynajmowałam mieszkania w bloku jak i w domkach. Mam porównanie i osobiście wolę domki. Mysle, ze w przyszłosci wybiorę jaką szeregówkę 100m2 z niewielkim ogródkiem.
pytanie jakie widzisz przewagi szeregówki 100m względem mieszkania 100m? poza ogródkiem? bo sąsiedzi za ścianą pozostają pytam z ciekawosci.
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-22, 12:11   #161
OliOlivia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 10
Dot.: dom czy blok

A ja to ciągle się nie umiem zdecydować, co wolę. Mieszkanie jest łatwiejsze w utrzymaniu i ogarnięciu, już wolę, żeby ktoś mnie zmuszał do płacenia tego czynszu co miesiąc, niż jakbym tak sama zbierała na przykład na naprawę dachu, to już widzę, jak bym to nazbierała...
Co do szeregówek, to nie chcę odpowiadać za Was, ale moja przyjaciółka mieszka w takim czymś i na serio praktycznie nie słychać sąsiadów, jest faktycznie więcej prywatności, niż w bloku
OliOlivia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-22, 14:19   #162
Arbirum
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 18
Dot.: dom czy blok

blok jest bardziej przytulny, domy sa takie wielkie, przytlaczajace w przestrzeni, nieprzyjemne...
Arbirum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-22, 14:24   #163
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: dom czy blok

Cytat:
Napisane przez OliOlivia Pokaż wiadomość
A ja to ciągle się nie umiem zdecydować, co wolę. Mieszkanie jest łatwiejsze w utrzymaniu i ogarnięciu, już wolę, żeby ktoś mnie zmuszał do płacenia tego czynszu co miesiąc, niż jakbym tak sama zbierała na przykład na naprawę dachu, to już widzę, jak bym to nazbierała...
Co do szeregówek, to nie chcę odpowiadać za Was, ale moja przyjaciółka mieszka w takim czymś i na serio praktycznie nie słychać sąsiadów, jest faktycznie więcej prywatności, niż w bloku
Ja w bloku też nie słysze sąsiadow, ale juz glosna impreza nie wchodzi w grę. Podejrzewam, ze w szeregówce podobnie, chyba ze serio jakos super wyciszona No i jeszcze taki plus, ze nie trzeba sąsiadow mijac na klatce...

Mam podobne podejscie, w mieszkaniu tylko placisz czynsz i reszta cię nie obchodzi. Remont dachu to dobry przykład, cena powyżej 50tys to standard... W bloku najbardziej mnie bola absurdalne koszty ogrzewania miejskiego. Chcialabym porownac, jak to wychodzi przy wlasnym piecu gazowym, ale zwykle jak ktos ma taki piec to tez grzeje sobie wodę i ciężko porownac koszty (tzn. musialabym porównac sumarycznie ogrzewanie + wodę + gaz...). Może ktoś ma porównanie w tym temacie i się wypowie? Wiem ze własne piece poza kamienicami zdarzają się też na podmiejskich osiedlach.
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-22, 20:34   #164
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: dom czy blok

Cytat:
Napisane przez Arbirum Pokaż wiadomość
blok jest bardziej przytulny, domy sa takie wielkie, przytlaczajace w przestrzeni, nieprzyjemne...
Większość domów obecnie budowanych to klita i nie jedno mieszkanie w nowym budownictwie wydaje się bardziej przestronne. Wystarczy zerknąć na wątek o wyborze projektu.
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-22, 22:56   #165
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: dom czy blok

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Większość domów obecnie budowanych to klita i nie jedno mieszkanie w nowym budownictwie wydaje się bardziej przestronne. Wystarczy zerknąć na wątek o wyborze projektu.
Zgadzam się, ale powiedziałabym, ze nie do końca w zupełnie nowym (najświezszym) budownictwie. Mam wrażenie że tak 10-14 lat temu budowano mieszkania dużo lepiej rozplanowane i z większym rozmachem, a teraz 2 pokoje na 35 metrach to norma.
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 07:22   #166
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: dom czy blok

Największa zaleta domu to brak sąsiadów za ścianą. Ważne aby działka duża była. Bardzo duża.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 11:46   #167
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: dom czy blok

Cytat:
Napisane przez nelciak Pokaż wiadomość
Zgadzam się, ale powiedziałabym, ze nie do końca w zupełnie nowym (najświezszym) budownictwie. Mam wrażenie że tak 10-14 lat temu budowano mieszkania dużo lepiej rozplanowane i z większym rozmachem, a teraz 2 pokoje na 35 metrach to norma.
Najbardziej nie podoba mi się zarówno w domach jak i mieszkaniach moda na kuchnię w dużym pokoju/ salonie. Nie zależy to nawet od rozmiaru mieszkania.
Podoba mi się winda w tych nowych blokach, bo w latach 90tych to jeszcze nie był standard niestety ( a garaże podziemne już były ).
Klitki to na tych najbiedniejszych dzielnicach, dużo ofert widzę typu kawalerka ponad 50m2, 2 pokoje 70m2 i tak to powinno wyglądać !
Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Największa zaleta domu to brak sąsiadów za ścianą. Ważne aby działka duża była. Bardzo duża.
To samo można napisać o nowych mieszkaniach w kameralnych blokach. Masz piętro dla siebie, dobrą izolację akustyczną i nie słychać sąsiadów nic a nic.
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 11:55   #168
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: dom czy blok

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Najbardziej nie podoba mi się zarówno w domach jak i mieszkaniach moda na kuchnię w dużym pokoju/ salonie. Nie zależy to nawet od rozmiaru mieszkania.
Podoba mi się winda w tych nowych blokach, bo w latach 90tych to jeszcze nie był standard niestety ( a garaże podziemne już były ).
Klitki to na tych najbiedniejszych dzielnicach, dużo ofert widzę typu kawalerka ponad 50m2, 2 pokoje 70m2 i tak to powinno wyglądać !

To samo można napisać o nowych mieszkaniach w kameralnych blokach. Masz piętro dla siebie, dobrą izolację akustyczną i nie słychać sąsiadów nic a nic.
A gdzie na taką dobrą izolację akustyczną można liczyć? Deweloperzy raczej oszczędzają na tym. Normy budowlane też nie są w tym aspekcie wystarczające. Ale ja mam może zbyt wyczulony słuch.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 13:30   #169
NataCe
Przyczajenie
 
Avatar NataCe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 3
Dot.: dom czy blok

Mi jedyne co nie pasuje w tych nowych blokach, to ,że wszystko słyszać i mam wrażenie, że ściany są z kartonu. Kiedyś były o wiele lepsze, grubsze ściany a mieszkania robili takie bardziej przestrzenne, dlatego szukałam mieszkania najlepiej w jakiejś zadbanej kamienicy z rynku wtórnego
__________________
czas przeżera wdzięczność szybciej niż urodę
M. Puzo
NataCe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-01, 13:40   #170
Ciuciuuaua
Przyczajenie
 
Avatar Ciuciuuaua
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 17
Dot.: dom czy blok

definitywnie dom, a najlepiej wlasny
Ciuciuuaua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 13:55   #171
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: dom czy blok

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
A gdzie na taką dobrą izolację akustyczną można liczyć? Deweloperzy raczej oszczędzają na tym. Normy budowlane też nie są w tym aspekcie wystarczające. Ale ja mam może zbyt wyczulony słuch.
Baltiq Plaza w Gdyni.
Trzeba omijać niektórych deweloperów, bo potrafią odwalać fuszerki. Zazwyczaj już zaczyna się od kiepskiej lokalizacji ( np. stawianie bloków na terenie podmokłym, zalewowym co roku ! ), a na tragicznym wykończeniu skończywszy.
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 18:25   #172
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: dom czy blok

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Najbardziej nie podoba mi się zarówno w domach jak i mieszkaniach moda na kuchnię w dużym pokoju/ salonie. Nie zależy to nawet od rozmiaru mieszkania.
Podoba mi się winda w tych nowych blokach, bo w latach 90tych to jeszcze nie był standard niestety ( a garaże podziemne już były ).
Klitki to na tych najbiedniejszych dzielnicach, dużo ofert widzę typu kawalerka ponad 50m2, 2 pokoje 70m2 i tak to powinno wyglądać !
Ja nie widuje w ogóle takich ofert deweloperskich. Jak juz, to wieksze mieszkania sa wlasnie w najtańszych rejonach - daleeeko za miastem. Moze google i facebook mnie profilują jako biedaka

Fajnie jesli na rynku jest wybor. Na przykład dla mnie 70m2 na 2 pokoje to przesada, na dwie osoby wolalabym 60m a przy trzech osobach - 3 pokoje.
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 19:32   #173
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: dom czy blok

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Najbardziej nie podoba mi się zarówno w domach jak i mieszkaniach moda na kuchnię w dużym pokoju/ salonie. Nie zależy to nawet od rozmiaru mieszkania.
Podoba mi się winda w tych nowych blokach, bo w latach 90tych to jeszcze nie był standard niestety ( a garaże podziemne już były ).
Klitki to na tych najbiedniejszych dzielnicach, dużo ofert widzę typu kawalerka ponad 50m2, 2 pokoje 70m2 i tak to powinno wyglądać !

To samo można napisać o nowych mieszkaniach w kameralnych blokach. Masz piętro dla siebie, dobrą izolację akustyczną i nie słychać sąsiadów nic a nic.
ogladam osiedla w top dzielnicach w Gdańsku (Wrzeszcz, Oliwa itp. ) i wszyscy buduja podobnie: 50 metrow- 2 pokoje, 60-70 m2 trzy pokoje, od 70>cztery pokoje.
Jak ceny sa typu 8.5-9 tysiecy za metr kwadrat to naprawde nie wiem ile by sie znalazlo osob ktore by kupilo 70 m2 i dwa pokoje. Wiekszosc jednak zaklada rodzine i twoje konfiguracje sa totalnie bez sensu, za duzo by sie tego nie sprzedalo. Wiele ludzi kupuje tez pod wynajem, a w takim wypadku 70 m2 przy dwoch pokojach w ogole nie ma racji bytu.
Chyba ze to nadal bida i mowisz o apartamentach w samym centrym starego miasta za 13 tys za metr z sauna i silownia w bloku. Tam moze faktycznie jest inaczej.

W dalszych dzielnicach, gdzie mieszkania sa po 5-6 tysiecy tym bardziej nikt tak nie buduje.

Edytowane przez 7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Czas edycji: 2018-03-03 o 19:34
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 21:09   #174
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: dom czy blok

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;81868646]ogladam osiedla w top dzielnicach w Gdańsku (Wrzeszcz, Oliwa itp. ) i wszyscy buduja podobnie: 50 metrow- 2 pokoje, 60-70 m2 trzy pokoje, od 70>cztery pokoje.
Jak ceny sa typu 8.5-9 tysiecy za metr kwadrat to naprawde nie wiem ile by sie znalazlo osob ktore by kupilo 70 m2 i dwa pokoje. Wiekszosc jednak zaklada rodzine i twoje konfiguracje sa totalnie bez sensu, za duzo by sie tego nie sprzedalo. Wiele ludzi kupuje tez pod wynajem, a w takim wypadku 70 m2 przy dwoch pokojach w ogole nie ma racji bytu.
Chyba ze to nadal bida i mowisz o apartamentach w samym centrym starego miasta za 13 tys za metr z sauna i silownia w bloku. Tam moze faktycznie jest inaczej.

W dalszych dzielnicach, gdzie mieszkania sa po 5-6 tysiecy tym bardziej nikt tak nie buduje.[/QUOTE]
Oj znajdą się znajdą chętni. Ktoś przecież ten drogi Sopot wykupuje. Z tego co wiem ze sprzedażą mieszkania w tym kurorcie nie ma problemu.
Gdynia ma ładne i duże mieszkania, nie koniecznie w centrum. W Łodzi też widziałam takie mieszkania w ofercie, no i na rynku wtórnym jest trochę takich budowanych od połowy lat 90tych. Mieszkałam w takim bloku.
Mieszkania nie kupuje tylko rodzina z dziećmi.
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 23:44   #175
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: dom czy blok

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Oj znajdą się znajdą chętni. Ktoś przecież ten drogi Sopot wykupuje. Z tego co wiem ze sprzedażą mieszkania w tym kurorcie nie ma problemu.
Gdynia ma ładne i duże mieszkania, nie koniecznie w centrum. W Łodzi też widziałam takie mieszkania w ofercie, no i na rynku wtórnym jest trochę takich budowanych od połowy lat 90tych. Mieszkałam w takim bloku.
Mieszkania nie kupuje tylko rodzina z dziećmi.
No to ja Ci mowie ze w Gdansku prawie nikt tak nie buduje, a juz na pewno nie jest to standardem. Sama nie widze sensu w 70 m2 i dwój pokojach. Juz bym wolala i tak miec ten trzeci i stworzyc gabinet, pokoj z konsola i filmami czy cokolwiek innego.

Nie majac dzieci 3 pokoje tez bez problemu mozna wykorzystac...
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-04, 11:36   #176
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: dom czy blok

Teraz chyba trudno o 3 pokoje poniżej 60-70 m2. Bo przecież salonokuchnia to nie samodzielny pokój.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-04, 11:55   #177
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: dom czy blok

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Teraz chyba trudno o 3 pokoje poniżej 60-70 m2. Bo przecież salonokuchnia to nie samodzielny pokój.
Jeśli 3 pokoi z aneksem nie liczyc jako 'prawdziwego' mieszkania 3 pokojowego, to fakt. Ale takich z aneksem do 55 metrów u mnie w mieście jest sporo. Oczywiscie pokoje klitki. (Sprawdzałam z filtrem na rok budowy > 2010)
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-04 12:55:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.