Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-14, 11:36   #751
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Pestycyda o bransoletce myślałam, ale nie wiem czy będzie nosić, a jak kupię małą dla dziecka to w przyszłości nie założy

Calineczka nie mam przepisu, po prostu rozgniotłam rybę, brokuł, marchew i kalafior, dodałam masła póki było ciepłe i uformowałam kulki, potem zamroziłam. N i tak wszystko rozgniata i rozwala póki co, więc się nie wysilam
Książka super pomysł, tylko jaka? Jakaś klasyka dla dzieci, może Kubuś Puchatek, ale nie wiem czy nie ma

Czy ktoś się orientuje czy w C&A mogę sprawdzić online dostępność produktu w sklepie stacjonarnym? Help! Mam coś upatrzonego i muszę to mieć, a nie ma rozmiaru
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 11:38   #752
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi odnośnie ryb

A nabiał już podajecie? Miałam dziś robić dla Łucji pierogi leniwe na obiad z alaantkowego przepisu i dopiero sobie uświadomiłam, że w nich jest twaróg... I sama nie wiem czy dawać Lu dziś te pierogi czy nie...

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Nie wiem jak to jest ale od kiedy jestem u rodziców Niko lepiej śpi w nocy - dzisiaj np obudził sie pierwszy raz po 2! gdzie normalnie pierwsza pobudkę ma o 23 maks. Niestety w nocy śpi lepiej ale dużo szybciej chce zaczynać dzień. Nie wiem juz co lepsze
Fajnie, że lepiej śpi w nocy

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Silli, ja rybę rozdrabniałam i dawałam małemu do paszczy a potem to już porobiłam pulpeciki zamroziła i wyjmuje od czasu do czasu.
🌹

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Mamy pierwszego ząbka!
Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Siilmariien - jak kupisz polędwice z dorsza, mintaja albo łososia bez glazury (Lidl, Biedronka) to nie powinno byc ości. Ja juz tony tego zjadłam i chyba z ością sie nie spotkałam. W filecie z Miruny tez chyba nie było (są w Biedronce).
Ja Klaudii łososia i dorsza dawałam w kawałku, trochę sama jadła, potem pomagałam jej zeby kawałek trafił do buzi. Wczoraj jadła pierwszy raz mirune, tylko jak mnie nie było.
Tak w ogole to nie wiem czy Klaudia nie ma na dorsza uczulenia - teraz ma super cerę, a ostatnie pogorszenie było wlasnie po dorszu. Poki co obserwuje dalej i dorsza eliminuje na ten czas.
Dzięki 🌹 Wczoraj Lu dostała łososia pieczonego, ale rozdrobinłam jej, bo bałam się tych ości ewentualnych :/ Ciekawe czy to dorsz właśnie Klaudię uczulił 🤔

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Dziecko mi przestało buczeć w końcu. Booooze jak miło spędzić poranek w akompaniamencie wesołego ba-ba a nie jojczącego ma-ma ! : D
Super

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Ja dawałam raz rybę, solę. 0 ości ja tylko ją jem
🌹

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Siil ja robiłam takie kulki z rybą i warzywami, wszystko najpierw rozgniotłam. I dobrze, bo na drugi dzień Tż jadł tego fileta i miał sporo ości :/ mam nadzieję, że w tych kulkach co zamroziłam nie ma żadnej...

N już dzisiaj dwa razy się obił, raz walnął główką o panele, a drugi raz spadł na policzek i ciągle psoci teraz się bawi garnuszkiem, wyciąga z niego klocki
Z tym jego wczorajszym płaczem to chodziło o to, że nie był u siebie w domu, bo jak zostaje z moją mamą u nas w domu to jest spokojny, chyba myślał że go opuściłam

Macie jakiś pomysł co można kupić dziewczynce na komunię jako taką pamiątkę? Bo w prezencie dostanie kasę, ale chcę żeby też coś zostało, myślałam o czymś z grawerunkiem, ale jakąś pustkę mam w głowie.
A co to była za ryba? Ajjj taki czas obijania 🙈 Łucja wczoraj nabiła sobie siniaka na czole o framugę łazienki 🙈 Ojj fakt, że na obcym terenie ciężko dziecko zostawić, nie dziwię się zupełnie że Niko czuł się nieswojo. Ale na pewno nie myślał, że go opuściłaś

Cytat:
Napisane przez baby2 Pokaż wiadomość
wiesz co ja już sama nie wiem jak to jest z tym chodzeniem boso. W związku z tym że u Miśka stwierdzono ostatnio płaskostopie i koślawość stóp i kolan, mamy zalecone buciki ortopedyczne ale takie lecznicze z wkładką itp, no i pytałam i panią od rehabilitacji i lekarza o to chodzenie boso bo też byłam przekonana że tak najlepiej, to mi powiedzieli boso owszem ale na naturalnej powierzchni typu trawa, piasek itp, w domu na twardej powierzchni nie.No więc zainwestowaliśmy w cholernie drogie obuwie ortopedyczne i w nich chodzi w domu i w przedszkolu, do butów wyjściowych ma wkładki, a czy to pomoże to zobaczymy
Te danielki to są kapciuszki profilaktyczne a nie ortopedyczne a to różnica, one mają za zadanie prawidłowo urzymywać stópkę dziecka. Po przygodach z Miśkiem wolałabym żeby Maja tego uniknęła. Ale ekspertem nie jestem i może się mylę, nie wiem myślę że zapytam jeszcze ortopedę przy okazji wizyty.

Właśnie z ta nianą okazjonalne też myślałam tylko nie wiem czy taką znajdę. A jesli chodzi o choroby to własnie się boję że Maja będzie chorować dużo i więcej będzie w domu niż w żłobku, jak to było z Miśkiem. Pierwszy rok jest zawsze najgorszy.
Ciekawe to co piszesz, ja też myślałam że najlepiej jest boso. Lila tylko boso po domu chodziła (po dworze często też latem po trawie i piasku). Niestety też ma małe płaskostopie, jeśli chcesz mogę Ci podesłać na priv filmik z ćwiczeniami, które nagrał dla niej tata chrzestny - fizjoterapeuta.
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 11:42   #753
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Sill ja podaje wszystko jak leci, o akurat my jemy/dziadkowie. Kluski leniwe dałam szybko bo akurat teściowa robiła jogurt naturalny i twaróg tez juz był
Dzięki
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 11:53   #754
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Taedio Gratulacje ząbka

Ja nie myślałem o butach jeszcze ...

Wczoraj o 15 podalam ostatni raz lek przeciwgorączkowy . Wieczorem miał jeszcze 38 . Dzis tylko stan gorączkowy no i lekka wysypka na klatce więc potwierdziły się przeczucie o trzydniowce


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 11:54   #755
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Siil
Dorsza dawałam
U nas jogurt naturalny jest często na śniadanie, albo bułka z twarogiem/serkiem homogenizowanym.
A te kluski w całości do rączki dajecie? Bym zrobiła, bo ja uwielbiam to nawet sama zjem, bo Niko to pewnie jedną rozgniecie, wyrzuci i troszeczkę poje
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 12:06   #756
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

JonSnow - książka super pomysł. Moze Mały Książę?
Baby2 - dobrze, ze napisałaś o tych bucikach po domu, ze twarde podłoże słabe dla stop. W kwietniu mamy ortopedę to jeszcze zapytam.
Z c&a nie pomoge. Moze jest jakaś infolinia i by ci sprawdzili - tak ma Smyk np.

Siilmariien - uwielbiam leniwe pierogi! Klaudia raz dostała do ręki odrobine sera koziego.

Devileek - dobrze, ze juz pewne, ze to trzydniówka była.

Pestycyda - dzisiaj Klaudia tez tak jak Wojtek same upadki zalicza.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 12:11   #757
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Devilek dzięki
Zdrówka dla Julka dobrze, że nic poważnego

Jon ja dawałam do raczki
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-14, 13:37   #758
minini
Zadomowienie
 
Avatar minini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Nadrobilam was, ale juz nie zdąże odpisac kazdej z was.
Taedio brawo za ząbka!
Jon dobrze ze juz wiadono ze to trzydniowka. Zdrowia!

U nas ruchliwosc na poziomie max. Wlazi wszedzie, wspina sie, czolga i szarpie za wszystko co napotka na swojej drodze.

Mnie pochłonął temat odżywiania, ciagle cos bym jadła!
Polecam wam fajne menu:
https://okiemdietetyka.pl/dieta-2000...ania-za-darmo/

Mimo ze nie moge wielu produktow stamtąd to mam fajną inspiracje!

Poza tym na masażu w poniedzialek babka zmacała moj brzuch i swierdzila male rozejscie miesnia w gornej czesci. Na przyszle zajecia ma coa mi poradzić jak sie tym zająć. Mowila tez o tapingu brzucha - macie jakies zdanie na tdn temat albo info czy warto?
__________________
______________________
Bycie mamą jest najlepiej opłacaną pracą na świecie
- wynagrodzenie otrzymuje się w postaci czystej miłości
_________________________ __
minini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 14:24   #759
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Dziewczyny, jak oceniacie te sukienki w skali 1-5?IMG_1521037469.871284.jpgIMG_1521037480.234679.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 14:33   #760
baby2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 931
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

siilmariien jeśli możesz podesłać te filmiki to będę wdzięczna, bo kiedy zapytałam naszą doktor o ćwiczenia to powiedziała tylko żeby w przedszkolu zgłosić bo tam na pewno mają zajęcia korekcyjne, ale pytałam i niestety nie mają

Jak piszecie o menu waszych dzieci to mi normalnie oczy wychodzą na wierzch, z zachwytu oczywiście. My mamy problem z przełknięciem czegoś innego niż gładka papka, nawet te słoiczki po 6 miesiącu nie wchodzą, pluje i krztusi się tym, a przecież tam są takie malusieńkie kawałeczki, dopiero jak jej to zmiksuje to zje
baby2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 14:36   #761
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Minini - jak wysypka u synka? Moze i ja sie zainspiruje - fajnie, ze jest lista zakupów. Budyń z komosy rzucił mi sie w oczy.
O tapingu niewiele słyszałam, ale same dobre opinie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-14, 14:56   #762
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi 🌹 Łucja nic już dzisiaj nie dostanie, bo strasznie mi wymiotowała po drzemce śniadaniem Teraz jest lepiej, mam nadzieję że już nie wrócą te wymioty

Ja stwierdziłam, że ułoże dla nas tygodniowy jadłospis na bazie przepisów alaantkowych. Tuż przed świętami mam wizytę u dietetyk, zobaczę czy namówi mnie do jadłospisu napisanego przez nią.

Xzora ciężko mi ocenić sukienki same w sobie, bo idealnie na Tobie leżą 😍 Zastanawiasz się którą wybrać czy w ogóle chcesz pozbyć się ich z szafy?

Baby2 to spróbuję podesłać zaraz linka na priv.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 15:34   #763
baby2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 931
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

siilmariien dzięki filmik chodzi, ciekawe tylko czy Misiek będzie chciał ćwiczyć hehe. A niektóre ćwiczenia to wydają mi się trudne do wykonania nawet dla mnie
baby2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 15:46   #764
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Narobiłyscie mi smaka na leniwe ale nie mam twarogu-.-

Devileek, super że z Julkiem lepiej

Xzora, uwielbiam Małego Księcia ♥ w czarnej kiecce wyglądasz ekstra

Minini, tejpy dobra rzecz. Ja często używam

Sili, biedna Lu tulę mocno żeby się nie powtórzyło.

Baby, ćwiczenia korekcyjne w szkołach i przedszkolach to śmiech na sali. Nic się nie skoryguje w ten sposób .

Lecę do pracy na godzinkę a potem do dwóch pacjentów. Jeszcze uspilam po drodze małego.
Dzisiaj ktoś na grupie FB pytał o fizjoterapeutę i polecono między innymi mnie 😎😍 tyle wygrać. Kariera przede mną😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 16:04   #765
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
Nadrobilam was, ale juz nie zdąże odpisac kazdej z was.
Taedio brawo za ząbka!
Jon dobrze ze juz wiadono ze to trzydniowka. Zdrowia!

U nas ruchliwosc na poziomie max. Wlazi wszedzie, wspina sie, czolga i szarpie za wszystko co napotka na swojej drodze.

Mnie pochłonął temat odżywiania, ciagle cos bym jadła!
Polecam wam fajne menu:
https://okiemdietetyka.pl/dieta-2000...ania-za-darmo/

Mimo ze nie moge wielu produktow stamtąd to mam fajną inspiracje!

Poza tym na masażu w poniedzialek babka zmacała moj brzuch i swierdzila male rozejscie miesnia w gornej czesci. Na przyszle zajecia ma coa mi poradzić jak sie tym zająć. Mowila tez o tapingu brzucha - macie jakies zdanie na tdn temat albo info czy warto?
Taping bardzo sobie chwaliły u mnie dziewczyny z grupy rodzenia - część miała jeszcze na brzuch zakładany, a część też po porodzie. Na pewno nie zaszkodzi
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 16:13   #766
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Xzora
Sukienki są ok. Ale bez wyrazu raczej mi się z biurem kojarzą.
Ale to prawda leżą idealnie...
Ehhh ta twoja sylwetka

Devileek
No wiedziałam

Fajnie że macie chęci i czas na ogarnięcie posiłków i diety... Mi ostatnio to w ogóle nie w głowie... Aż dziwnie bo to była moja mocna strona.
Nawet mąż reklamację ostatnio złożył na obiady


Stuka u nas ząbek jeszcze go pod palcem nie czuć ale stuka
No i widzę że szykuje się kolejny, obok.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 16:21   #767
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Siilmariien - współczuje wymiotów u Łucji. Moja wypluwała z buzi rybę - do tej pory wszystko jej smakowało - dorsz, łosoś, kurczak a miruna nie.
Fajnie z tym ułożeniem jadłospisu i kciuki za wizytę u dietetyka!

Co do sukienek - waham sie czy się ich pozbyć.

Pestycyda - miło z tym poleceniem twojej osoby udanego wieczoru w pracy!

Mała! To pewnie lada dzien ząbki sie pojawią.

Mam stresa - zaraz mam wizytę u chirurga. Wczoraj zobaczyłam ze mam gulkę nad pępkiem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 16:26   #768
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Mała gratuluje zabka

Xzora oby nic poważnego!

Pestycyda super oby tak dalej
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 16:33   #769
minini
Zadomowienie
 
Avatar minini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Dzieki dziewczyny za wypowiedzi odnosnie tapingu - skoro nie zaszkodzi a moze pomoc to ok.

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Minini - jak wysypka u synka? Moze i ja sie zainspiruje - fajnie, ze jest lista zakupów. Budyń z komosy rzucił mi sie w oczy.
O tapingu niewiele słyszałam, ale same dobre opinie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wysypka zniknela, ma lekko zaczerwienione policzki i troszke czoło. Ale to nic w porownaniu do tego co bylo. Wprowadzilam w poniedzialek pomidora, a wlasciwie to przecier pomidorowy bo posmarowalam nim pizze. Nie zauwazylam po nim jakiegos pogorszenia stsnu skóry. Takze na jutro naszykowalam sobie paste kanapkową z fasoli, pestek dyni i przecieru pomidprowego. Jak mi brakowalo pomidorów!!!

Xzora sukienki jak juz dziewczyny napisaly leżą idealnie. Ale takie do pracy wlaśnie to ok, bo na codzień to takie zbyt oficjalne. Ty to we wszystkim wygladasz dobrze!

Mala teraz dopatrzyłam płaszcz! Świetnie wyglądasz!
__________________
______________________
Bycie mamą jest najlepiej opłacaną pracą na świecie
- wynagrodzenie otrzymuje się w postaci czystej miłości
_________________________ __
minini jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-14, 16:52   #770
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Baby2 tak, to bodajże drugie ćwiczenie jest bardzo trudne nawet dla mnie i to jedno z ostatnich z odrywaniem grubego palca, ale warto w ramach zabawy chociaż niektóre np. to ze "zgarnianiem piasku" palcami, rolowaniem papieru, skarpetkami

Pestycyda Brawo za polecenie! Widzisz jak szybko wieści o Tobie się rozchodzą

Mała brawo za ząbka Hugo!

Xzora Oby z gulką to nie było nic poważnego! Kciuki za chirurga!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 16:59   #771
baby2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 931
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Baby2 tak, to bodajże drugie ćwiczenie jest bardzo trudne nawet dla mnie i to jedno z ostatnich z odrywaniem grubego palca, ale warto w ramach zabawy chociaż niektóre np. to ze "zgarnianiem piasku" palcami, rolowaniem papieru, skarpetkami

Pestycyda Brawo za polecenie! Widzisz jak szybko wieści o Tobie się rozchodzą

Mała brawo za ząbka Hugo!

Xzora Oby z gulką to nie było nic poważnego! Kciuki za chirurga!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie o te same ćwiczenia mi chodziło
baby2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 17:05   #772
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Xzora Małego Księcia już ma w ładnym wydaniu.
Mi się sukienki nie za bardzo podobają - nie mój styl, ale faktycznie ładnie podkreślają Twoją figurę
Kciuki za chirurga, mam nadzieję że to nic poważnego!

Pestycyda wow! Brawo za polecenie, będziesz sławna

Mała gratuluję ząbka! U nas nadal nie może się przebić, a już sama nie wiem czy to dwójka, bo daleko od jedynki jest

Devileek super że z Julkiem lepiej!

Przyszedł płaszczyk, ale Mała pstryknę fotkę kiedyś przy okazji, bo jest na niego za zimno, a w dresie w domu niezbyt się prezentuje

Moje dziecko chyba zaczyna próbować to co mu daję do jedzenia, ale nie chcę zapeszyć. Nawet już coraz mniejszy ma odruch wymiotny, ale każdy kęs popija wielką ilością wody

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 17:18   #773
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Jon
Spoko, to czekam a jak ci się podoba?

Xzora
Kciuki za wizytę. Co to za gulka?
Ja muszę chyba sprawdzic kilka pieprzykow...

My z Hugo ostatnio coś mało jemy bo nie chce cyckow potem o ogarnąć tego nie mogę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 17:22   #774
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Baby2 mi też było ciężko je zrobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 18:04   #775
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

chirurg na szczęście nie wyczuł przepukliny pępkowej, ale dla pewności mam jeszcze usg zrobić

Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za wypowiedzi odnosnie tapingu - skoro nie zaszkodzi a moze pomoc to ok.



Wysypka zniknela, ma lekko zaczerwienione policzki i troszke czoło. Ale to nic w porownaniu do tego co bylo. Wprowadzilam w poniedzialek pomidora, a wlasciwie to przecier pomidorowy bo posmarowalam nim pizze. Nie zauwazylam po nim jakiegos pogorszenia stsnu skóry. Takze na jutro naszykowalam sobie paste kanapkową z fasoli, pestek dyni i przecieru pomidprowego. Jak mi brakowalo pomidorów!!!

Xzora sukienki jak juz dziewczyny napisaly leżą idealnie. Ale takie do pracy wlaśnie to ok, bo na codzień to takie zbyt oficjalne. Ty to we wszystkim wygladasz dobrze!

Mala teraz dopatrzyłam płaszcz! Świetnie wyglądasz!
to bardzo dobrze, że u Eryka jedynie zaczerwienienie zostało. Taki przecier pomidorowy musi nieźle smakować po przerwie

Sukienek raczej się pozbędę. W sumie to one zbyt oficjalne nawet do pracy. w tej czarnej byłam na imprezie firmowej, a w zielonej na slubie i przyjeciu
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 19:39   #776
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Mała super jest, zawsze mi takiego brakowało, będzie idealny do kościoła itp ale i do sneakersów

Xzora dobrze że to nie przepuklina, a kiedy usg?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 20:02   #777
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

SteveS, gratuluję ząbka

Xzora, właśnie tak mi przeszła przez myśl przepuklina ale tfu tfu oby nie! Kciuki!

Mój Wojtek chyba się przestał najadać moim mlekiem... Tzn rozleniwił się przez butelkę. Dzisiaj go nakarmilam i wyszłam do pracy po godzinie on wstał z drzemki to mój mąż dał mu 90 ml mojego mleka. Wciągnął i płacze bo głodny. Zjadł jeszcze 140 ml i to zagęszczonego mleka kaszką. W sumie wciągnął 230 ml godzinę po karmieniu z obu piersi! Masakra. Coś czuję że on je tylko tyle ile mu łatwo leci i niedojada. Czuje że to początek końca mojego karmienia piersią i jakoś mi przykro

Jon, brawa za postępy z jedzeniem hehe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 20:37   #778
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez baby2 Pokaż wiadomość
siilmariien jeśli możesz podesłać te filmiki to będę wdzięczna, bo kiedy zapytałam naszą doktor o ćwiczenia to powiedziała tylko żeby w przedszkolu zgłosić bo tam na pewno mają zajęcia korekcyjne, ale pytałam i niestety nie mają

Jak piszecie o menu waszych dzieci to mi normalnie oczy wychodzą na wierzch, z zachwytu oczywiście. My mamy problem z przełknięciem czegoś innego niż gładka papka, nawet te słoiczki po 6 miesiącu nie wchodzą, pluje i krztusi się tym, a przecież tam są takie malusieńkie kawałeczki, dopiero jak jej to zmiksuje to zje
u mnie to samo też pluje, a chrupki kukurydziane gryzie
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 20:57   #779
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez baby2 Pokaż wiadomość
Ja już się powoli rozglądam za butami na lato bo będę porzebowała już w maju na urlop
Emelki są fajne, ale cena mnie powala, 200zł za buty na 3-4 miesiące to dla mnie trochę za dużo. Mi zależy na tym żeby buciki były wygodne, przewiewne, skórzane , narazie szukam.

Z kolei po domu chcę jej kupić kapcie profilaktyczne typu danielki czy coś .
A te atipasy jakie zabawne
20180313_144342.jpg
Te drogie nie były jak na emelki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 21:33   #780
minini
Zadomowienie
 
Avatar minini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
chirurg na szczęście nie wyczuł przepukliny pępkowej, ale dla pewności mam jeszcze usg zrobić


to bardzo dobrze, że u Eryka jedynie zaczerwienienie zostało. Taki przecier pomidorowy musi nieźle smakować po przerwie

Sukienek raczej się pozbędę. W sumie to one zbyt oficjalne nawet do pracy. w tej czarnej byłam na imprezie firmowej, a w zielonej na slubie i przyjeciu
Dobrze ze nie ma przepukliny. Kciuki za usg!

Za szybko sie cieszylam z braku reakcji na pomidora. Dostal troche tej pasty warzywnej i po kilku godzinach od razu szorstkie i czerwone policzki wyszły
Także żegnajcie pomidory na kolejne tygodnie
__________________
______________________
Bycie mamą jest najlepiej opłacaną pracą na świecie
- wynagrodzenie otrzymuje się w postaci czystej miłości
_________________________ __
minini jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-05 22:32:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:10.