Mieszkanie koło rozdzielni prądu/stacji elektroenergetycznej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-25, 20:17   #1
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327

Mieszkanie koło rozdzielni prądu/stacji elektroenergetycznej


Rozważam kupno mieszkania, znalazłam jedno, które generalnie jest idealne pod nasze potrzeby, ale... Blok znajduje się w odległości 200 m od dużej rozdzielni prądu/stacji transformatorowej. Nie chodzi mi o małą "przydomową" rozdzielnię, tylko o coś tego pokroju:



Właśnie przeglądam w necie informacje na temat wpływu takiej stacji na zdrowie osób mieszkających w niedużej odległości. Opinie generalnie są różne, jak dotąd.

Macie może jakieś doświadczenia, opinie w tym temacie? Kupowalibyście takie mieszkanie? Na razie waham się z decyzją...
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 08:52   #2
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 020
Dot.: Mieszkanie koło rozdzielni prądu/stacji elektroenergetycznej

Cytat:
Napisane przez srebrnykot Pokaż wiadomość
Macie może jakieś doświadczenia, opinie w tym temacie? Kupowalibyście takie mieszkanie? Na razie waham się z decyzją...
Moi rodzice mieszkają przy czymś takim jak w załączniku. Budynek jest położony tak że jedną ścianą nawet przylega do biur tej "rozdzielni" i szczerze mówiąc w życiu nie pomyśleliśmy (a ja również mieszkałam w tym mieszkaniu 15 lat) że może mieć to wpływ na zdrowie. Ale słyszeliśmy że mieszkania usytuowane w części budynku położonej bliżej tej "rozdzielni" były tańsze - myślałam że to przez widok z okna. Pamiętam że kiedyś coś tam wybuchło, jakaś niewielka akcja, nikomu nic się nie stało, budynkowi też, nie zaniepokoiło nas to.

Zastanowiłaś mnie tym tematem, zaraz poszukam informacji w internecie. Ale jeśli chodzi o mnie (15 lat mieszkania) to nie mam żadnych problemów zdrowotnych, nic się nie ujawniło odkąd się wyprowadziłam, rodzice (25 lat mieszkania) również nie mają.
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-26 09:52:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.