Mamusie lipcowe 2018 cz.III - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-04-10, 08:49   #4891
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Elaaaa Pokaż wiadomość
Polu dzięki!



Emma, ja mam w koszyku lansinoh



dziewczny, widzicie tu różowe balony?
Jak napisałaś to się specjalnie przyjrzałam i je widzę ale pościel piękna, też mam dla synka bambusową pieluszkę z różowym balonem, którego w ogóle nie zauważyłam Pościel jest śliczna!


Edytowane przez emma90
Czas edycji: 2018-04-10 o 08:51
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 08:53   #4892
Elaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Elaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 024
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez emma90 Pokaż wiadomość
Jak napisałaś to się specjalnie przyjrzałam i je widzę ale pościel piękna, też mam dla synka bambusową pieluszkę z różowym balonem, którego w ogóle nie zauważyłam Pościel jest śliczna!

mam tą samą pieluszkę odłożoną pisałam na fb do tego sklepu i dostałam odpowiedź, że to chłopięca pościel.. i już nie wiem, bo bardzo mi się podoba mam wątpliwości że to taki brudny róż właśnie
__________________
"Nie ma drogi do szczęścia. Szczęście jest drogą"
Elaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 09:05   #4893
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Elaaaa Pokaż wiadomość
mam tą samą pieluszkę odłożoną pisałam na fb do tego sklepu i dostałam odpowiedź, że to chłopięca pościel.. i już nie wiem, bo bardzo mi się podoba mam wątpliwości że to taki brudny róż właśnie
jak ją kupiłam to pierwsze co mój Tż, ale to jest różowe ale piękna jest, więc zostaje ta pościel, którą wkleiłaś też jest boska, warto się zastanowić
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 09:07   #4894
Elaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Elaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 024
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez emma90 Pokaż wiadomość
jak ją kupiłam to pierwsze co mój Tż, ale to jest różowe ale piękna jest, więc zostaje ta pościel, którą wkleiłaś też jest boska, warto się zastanowić
kurcze a na pieluszce różu nie widziałam a jest! muszę to przemyśleć
__________________
"Nie ma drogi do szczęścia. Szczęście jest drogą"

Edytowane przez Elaaaa
Czas edycji: 2018-04-10 o 09:10
Elaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 09:18   #4895
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Koszyk w Gemini mam na ponad 800zł ale już z czopkami, płynami do prania, moimi witaminami ciążowymi z zapasem do czerwca i pampersami. A tak to poza tym nic szczególnego, ani drogiego - 38szt

Edytowane przez emma90
Czas edycji: 2018-04-10 o 09:23
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 09:30   #4896
Elaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Elaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 024
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez emma90 Pokaż wiadomość
Koszyk w Gemini mam na ponad 800zł ale już z czopkami, płynami do prania, moimi witaminami ciążowymi z zapasem do czerwca i pampersami. A tak to poza tym nic szczególnego, ani drogiego - 38szt
u mnie 34szt i 580zł, a ciągle coś wyczytam wrzucam jeszcze
no i nie mm płynów ani pampersów np Ooo to pewnie zaraz Cie dogonię
__________________
"Nie ma drogi do szczęścia. Szczęście jest drogą"
Elaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 09:47   #4897
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cześć Dziewczyny! Ja w kolejce do lekarza, ale czeka jeszcze dziewczyna na 10, ja mam na 10:30 i siedzi jakaś starsza pani, ok. 60 i ona mówi, że też ma na 10:30... Ciekawe kto tu poplątał, bo nie ja. Nawet zwolnienie w ZUS PUE mam do 10 kwietnia. Czytałam Was, ale nie odniosę się, bo mam takiego stresa z przejęcia, że nie wytrzymię.. Pustka w głowie! Mąż siedzi obok i gra w Fifę.. Aaaa i jeszcze jedna kobieta przyszła na chwilę. Będzie opóźnienie z godzinę i 20 minut jak nic.
Dziękuję za kciuki i pamięć, Kochane jesteście!
__________________





Edytowane przez norka93
Czas edycji: 2018-04-10 o 09:48
norka93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-10, 09:50   #4898
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Ja w kolejce do lekarza, ale czeka jeszcze dziewczyna na 10, ja mam na 10:30 i siedzi jakaś starsza pani, ok. 60 i ona mówi, że też ma na 10:30... Ciekawe kto tu poplątał, bo nie ja. Nawet zwolnienie w ZUS PUE mam do 10 kwietnia. Czytałam Was, ale nie odniosę się, bo mam takiego stresa z przejęcia, że nie wytrzymię.. Pustka w głowie! Mąż siedzi obok i gra w Fifę.. Aaaa i jeszcze jedna kobieta przyszła na chwilę. Będzie opóźnienie z godzinę i 20 minut jak nic.
Dziękuję za kciuki i pamięć, Kochane jesteście!
za wizytę też nie lubię czekać


Elaa wiedziałam, że trochę tego będzie, ale kurczę, ciągle to rośnie dorzuciłam jeszcze muszle laktacyjne i krem z filtrem 50, ciekawe o czym zapomniałam
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 10:00   #4899
xxxbursztynekxxx
Zadomowienie
 
Avatar xxxbursztynekxxx
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 278
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Ja w kolejce do lekarza, ale czeka jeszcze dziewczyna na 10, ja mam na 10:30 i siedzi jakaś starsza pani, ok. 60 i ona mówi, że też ma na 10:30... Ciekawe kto tu poplątał, bo nie ja. Nawet zwolnienie w ZUS PUE mam do 10 kwietnia. Czytałam Was, ale nie odniosę się, bo mam takiego stresa z przejęcia, że nie wytrzymię.. Pustka w głowie! Mąż siedzi obok i gra w Fifę.. Aaaa i jeszcze jedna kobieta przyszła na chwilę. Będzie opóźnienie z godzinę i 20 minut jak nic.
Dziękuję za kciuki i pamięć, Kochane jesteście!
No to poczekasz sobie trochę, ale przeleci.

Powodzenia czekamy na wieści

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxbursztynekxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 10:00   #4900
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez emma90 Pokaż wiadomość
za wizytę też nie lubię czekać


Elaa wiedziałam, że trochę tego będzie, ale kurczę, ciągle to rośnie dorzuciłam jeszcze muszle laktacyjne i krem z filtrem 50, ciekawe o czym zapomniałam
Ja wczoraj siedziałam przy wyprawce, bazowałam na liście Folinki (pozdrawiam! ), ale czytałam i wybierałam od razu konkretne produkty, narazie wsio zanotowałam w Wordzie. Boję się podsumować. Chciałabym kupić maść (lanolinę) firmy Lansinoh, ale droooooga jak nie wiem.. 40 ml za ok. 40 zł, a Lano-maść od Ziai 10 zł za 15 ml. Próbowałam dowiedzieć się czym niby one się różnią, skoro to i to, to oczyszczona lanolina, no ale Lansinoh jest oczyszczona lepiej chyba, dokładniej, ma fajniejszą, masełkowatą konsystencję, a Ziaja ponoć ciężej się rozprowadza, itd. Gdybym chodziła do szkoły rodzenia czy na warsztaty, to może jakieś próbki by się trafiły..
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 10:10   #4901
aaska92
Zadomowienie
 
Avatar aaska92
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 342
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Norka tez trzymam kciuki za wizytę , czekanie jest najgorsze. U mnie zwykle u ginekolog do dwóch godzin trzeba czekać.

Widzę Wy juz zamówienia solidne ja jeszcze sie za wyprawkę nie zabrałam. W ogóle gemini nie znałam ceny lepsze niz w innych ?
aaska92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-10, 10:19   #4902
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Norka, z czystym sumieniem mogę polecić Ci tę maść z Ziaji. Używałam przy synku i nie miałam zastrzeżenń.

Polu,piję sok z pokrzywy taki 100% po ok 25 ml rano i wieczorem. Popijam go od razu wodą z sokiem z żurawiny( leję na oko,byleby mi przeszło przez gardło).

Ja w Gemini średnio raz na miesiąc wydaję 200-300 zł bo kupuję dużo maści i tabletki synkowi. Masakra jaki majątek tam zostawiłam:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 10:25   #4903
ovejita
Wtajemniczenie
 
Avatar ovejita
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 057
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez pola25 Pokaż wiadomość
Asiaczku widzę,że masz jakiś fajny patent pokrzywa+żurawina,napisz mi szczegółowe ,jak piszesz,jakie dawki ,czy pijesz jednocześnie itd itp???

Ja miałam hemoglobine 11,1 zrobiłam kurację z buraka,teraz pije pokrzywe i czuję się lepiej.Miałam zrobić badanie wczoraj,no ale same wiecie,że nie było jak. Zrobię za 3 tyg. Jak na razie fizycznie czuję się lepiej.

Emma piękna sukienka.

Ovejta myślę,że to jest przyczyna.

Ela mi zalecił na skurcze łydek potazek 3 razy po 1.
Może zatem melisa przed snem pomoże?
Nie martw się Kochana, świetnie dacie sobie radę

Cytat:
Napisane przez Sandam13 Pokaż wiadomość
Moje opony też czekają aż się nad nimi zlituję... Prawdopodobnie zrobię to w sobotę, bo muszę mieć jakiegos faceta do pomocy bo trzymam je u babci na poddaszu, sama ich stamtąd nie ściągnę.. Mam też w planach posprzątanie wnętrza odkurzanie i przetarcie kurzy..
Ja już po śniadaniu szukam motywacji do tych okien bo wczoraj zakupy mnie tak zmeczyły, że nawet firanki nie ściągłam.. Ale warto było, wczoraj otwierali Rossmanna dostałam sporo gratisów i darmowych próbek.
Marzę, żeby było już po ślubie. Codziennie mam coś do zrobienia do dnia ślubu, tu przymiarka sukni, tu fryzjer, próbny makijaż, wizyty u gina i diabetologa, w sobotę urodziny babci, w niedzielę przychodzą do nas nasi rodzice na spotkanie zapoznawcze, ślub za półtorej tygodnia a oni się nie znają.. Ale za dwa tygodnie już będzie po stresie i może w końcu weźmiemy się porządnie za wyprawkę dla brzdąca.
Niżej fotelik i mata ktore odkupiłam od kolezanki:Załącznik 7502211Załącznik 7502216

Wysłane z mojego SLA-L22 przy użyciu Tapatalka
Super, kolejne łowy do kolekcji
Ślub już tuż tuż i niebawem będziesz już żonką


Cytat:
Napisane przez emma90 Pokaż wiadomość

Z jakiej firmy brałyście wkładki laktacyjne? i tak wezmę z dwóch różnych, aby porównać i zobaczyć, które najlepsze, ale obecnie w koszyku mam 3 różne
Lanshinoh

Cytat:
Napisane przez Elaaaa Pokaż wiadomość
Polu dzięki!



Emma, ja mam w koszyku lansinoh



dziewczny, widzicie tu różowe balony?
widzę, widzę! co prawda róż na zdjęciu jest troszkę przekłamany, ale generalnie śliczny wzór

Cytat:
Napisane przez emma90 Pokaż wiadomość
Koszyk w Gemini mam na ponad 800zł ale już z czopkami, płynami do prania, moimi witaminami ciążowymi z zapasem do czerwca i pampersami. A tak to poza tym nic szczególnego, ani drogiego - 38szt
A ja myślałam, że moje 350 zł to dużo
Ale płyny do prania i pieluszki kupowałam w sklepach stacjonarnie (Rossman/ Tesco), bo akurat była korzystniejsza cena

Cytat:
Napisane przez aaska92 Pokaż wiadomość
Norka tez trzymam kciuki za wizytę , czekanie jest najgorsze. U mnie zwykle u ginekolog do dwóch godzin trzeba czekać.

Widzę Wy juz zamówienia solidne ja jeszcze sie za wyprawkę nie zabrałam. W ogóle gemini nie znałam ceny lepsze niz w innych ?
Gemini generalnie ma dobre ceny może zdarzyć się, że coś jest nieco droższe niż gdzieś indziej, ale sumarycznie wychodzi chyba korzystniej

Zapomniałam wam napisać, że wczoraj zrobiłam ciasto z daktyli i płatków owsianych i jest obłędnie pyszne Bałam się, że coś nie wyszło, bo zamiast 30 min piekłam godzinę, a po wyjęciu z piekarnika mocno opadło, ale jest genialne - mocno czekoladowe, wigotne i stosunkowo zdrowe
ovejita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 10:30   #4904
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez ovejita Pokaż wiadomość
Może zatem melisa przed snem pomoże?
Nie martw się Kochana, świetnie dacie sobie radę


Super, kolejne łowy do kolekcji
Ślub już tuż tuż i niebawem będziesz już żonką



Lanshinoh


widzę, widzę! co prawda róż na zdjęciu jest troszkę przekłamany, ale generalnie śliczny wzór


A ja myślałam, że moje 350 zł to dużo
Ale płyny do prania i pieluszki kupowałam w sklepach stacjonarnie (Rossman/ Tesco), bo akurat była korzystniejsza cena


Gemini generalnie ma dobre ceny może zdarzyć się, że coś jest nieco droższe niż gdzieś indziej, ale sumarycznie wychodzi chyba korzystniej

Zapomniałam wam napisać, że wczoraj zrobiłam ciasto z daktyli i płatków owsianych i jest obłędnie pyszne Bałam się, że coś nie wyszło, bo zamiast 30 min piekłam godzinę, a po wyjęciu z piekarnika mocno opadło, ale jest genialne - mocno czekoladowe, wigotne i stosunkowo zdrowe
podziel się przepisem akurat mam te składniki w domu
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 10:30   #4905
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Się zdenerwowałam! Ta kobieta co też niby na 10:30, ona po prostu wstała i weszła do gabinetu, a ja zdążyłam tylko bąknąć i drzwi się zamknęły... A miałyśmy razem wyjaśnić.. No nic, niech jej Bóg błogosławi.
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 10:39   #4906
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Się zdenerwowałam! Ta kobieta co też niby na 10:30, ona po prostu wstała i weszła do gabinetu, a ja zdążyłam tylko bąknąć i drzwi się zamknęły... A miałyśmy razem wyjaśnić.. No nic, niech jej Bóg błogosławi.
co za baba lepiej się takimi nie denerwować
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 11:14   #4907
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cześć dziewczyny
Czytam Was cały czas, ale nie mogę się zebrać żeby napisać. Jest taka ładna pogoda jak w lecie, no i tak ciepło że wczoraj się zorientowałam, że wszystkie spodenki są za małe. Musze kupić chociaż z dwie pary żeby jakoś przetrwać te cieplejsze dni.

Pola
dużo wytrwałości, zobaczysz po takich zawirowaniach zawsze przychodzi lepszy czas.
bursztynek życzę szybkiego powrotu do domu, podoba mi się Twoje nastawienie, będzie dobrze nie ma innej opcji

ja kupiłam wkładki laktacyjne Johnson baby, a maść na brodawki Lansinoh ale tą mniejszą 10ml, jak będzie mi pasowała to kupię kolejne opakowanie większe. A no i laktator wzięłam ręczny też Lansinoh, mam nadzieję że będzie potrzebny sporadycznie.

Pisałam przed świętami, że znaleźliśmy mieszkanie i owszem nadal mamy je zarezerwowane, ale musimy czekać aż sprzedający znajdą dla siebie, żeby mogli się wyprowadzić. Mam nadzieję, że szybko znajdą choć wiem że nie jest to łatwe. Może się okazać, że będziemy jeszcze chwilowo w kawalerce z małą jak się przedłuży było zbyt pięknie.

A zapomniałabym ma któraś z Was problem z krwawieniem z nosa? Ostatnio mam co 4-5 dni, nie jest to krwotok tylko tak jakby naczynko pękło, 10 minut i wszystko wraca do normy. Chyba za mocno czyszczę nos i mam to odkąd byłam przeziębiona w lutym tyle że teraz częściej. Przed ciążą nigdy tego nie miałam, muszę lekarzowi powiedzieć na wizycie, choć wiem że to uroki ciąży.
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 11:58   #4908
Camelitos
Wtajemniczenie
 
Avatar Camelitos
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 467
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Czytam Was cały czas, ale nie mogę się zebrać żeby napisać. Jest taka ładna pogoda jak w lecie, no i tak ciepło że wczoraj się zorientowałam, że wszystkie spodenki są za małe. Musze kupić chociaż z dwie pary żeby jakoś przetrwać te cieplejsze dni.

Pola
dużo wytrwałości, zobaczysz po takich zawirowaniach zawsze przychodzi lepszy czas.
bursztynek życzę szybkiego powrotu do domu, podoba mi się Twoje nastawienie, będzie dobrze nie ma innej opcji

ja kupiłam wkładki laktacyjne Johnson baby, a maść na brodawki Lansinoh ale tą mniejszą 10ml, jak będzie mi pasowała to kupię kolejne opakowanie większe. A no i laktator wzięłam ręczny też Lansinoh, mam nadzieję że będzie potrzebny sporadycznie.

Pisałam przed świętami, że znaleźliśmy mieszkanie i owszem nadal mamy je zarezerwowane, ale musimy czekać aż sprzedający znajdą dla siebie, żeby mogli się wyprowadzić. Mam nadzieję, że szybko znajdą choć wiem że nie jest to łatwe. Może się okazać, że będziemy jeszcze chwilowo w kawalerce z małą jak się przedłuży było zbyt pięknie.

A zapomniałabym ma któraś z Was problem z krwawieniem z nosa? Ostatnio mam co 4-5 dni, nie jest to krwotok tylko tak jakby naczynko pękło, 10 minut i wszystko wraca do normy. Chyba za mocno czyszczę nos i mam to odkąd byłam przeziębiona w lutym tyle że teraz częściej. Przed ciążą nigdy tego nie miałam, muszę lekarzowi powiedzieć na wizycie, choć wiem że to uroki ciąży.
Ja co prawda nie mam krwotoku z nosa ale to jest normalne w ciąży

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Camelitos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 12:09   #4909
monyaa108
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 367
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez xxxbursztynekxxx Pokaż wiadomość
No to nie dobrze, o problemach staraj się jak najmniej myśleć, wiem że fajnie się mówi jak myśli same do głowy przychodzą ale na ile to możliwe to je odganiaj. No i musisz wrzucić na bardzo oszczędny tryb życia i dbaj o siebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:39 ---------- Poprzedni post napisano o 00:34 ----------

Dziękuję tez tylko na to liczę że będzie tylko dobrze. Właśnie przed chwilą zrobili mi ktg bo skurcze mnie dalej męczą i dostałam w nagrodę magnez w kroplówce. Spróbuję się choć chwilę zdrzemnąć ale w szpitalu to ciężko, za chwilę pobudka i tak na zastrzyk więc długo nie pośpię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bursztynku dziękuję jesteś dla mnie inspiracją, podziwiam Twój optymizm i siłę a oszczedzam sie juz od poczatku ciązy na L4

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Czytam Was cały czas, ale nie mogę się zebrać żeby napisać. Jest taka ładna pogoda jak w lecie, no i tak ciepło że wczoraj się zorientowałam, że wszystkie spodenki są za małe. Musze kupić chociaż z dwie pary żeby jakoś przetrwać te cieplejsze dni.

Pola
dużo wytrwałości, zobaczysz po takich zawirowaniach zawsze przychodzi lepszy czas.
bursztynek życzę szybkiego powrotu do domu, podoba mi się Twoje nastawienie, będzie dobrze nie ma innej opcji

ja kupiłam wkładki laktacyjne Johnson baby, a maść na brodawki Lansinoh ale tą mniejszą 10ml, jak będzie mi pasowała to kupię kolejne opakowanie większe. A no i laktator wzięłam ręczny też Lansinoh, mam nadzieję że będzie potrzebny sporadycznie.

Pisałam przed świętami, że znaleźliśmy mieszkanie i owszem nadal mamy je zarezerwowane, ale musimy czekać aż sprzedający znajdą dla siebie, żeby mogli się wyprowadzić. Mam nadzieję, że szybko znajdą choć wiem że nie jest to łatwe. Może się okazać, że będziemy jeszcze chwilowo w kawalerce z małą jak się przedłuży było zbyt pięknie.

A zapomniałabym ma któraś z Was problem z krwawieniem z nosa? Ostatnio mam co 4-5 dni, nie jest to krwotok tylko tak jakby naczynko pękło, 10 minut i wszystko wraca do normy. Chyba za mocno czyszczę nos i mam to odkąd byłam przeziębiona w lutym tyle że teraz częściej. Przed ciążą nigdy tego nie miałam, muszę lekarzowi powiedzieć na wizycie, choć wiem że to uroki ciąży.
Dorka ja mam prawie codziennie krwawienia z nosa, robie zimny oklad i jakos do konca dnia zwykle spokoj.
monyaa108 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-10, 12:17   #4910
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez monyaa108 Pokaż wiadomość

Dorka ja mam prawie codziennie krwawienia z nosa, robie zimny oklad i jakos do konca dnia zwykle spokoj.
O kurczę to ja myślałam że mam często. Może to też Twoje ciśnienie mam wpływ, a miałaś wcześniej z tym problem? mnie to wkurza szczególnie jak chcemy gdzieś wyjść, szykujemy się a tu nagle pełno w nosie i trzeba czekać.
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham



Edytowane przez dorka24
Czas edycji: 2018-04-10 o 12:21
dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 12:23   #4911
monyaa108
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 367
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
O kurczę to ja myślałam że mam często. Może to też Twoje ciśnienie mam wpływ, a miałaś wcześniej z tym problem?
Miałam bardzo rzadko, teraz biore rutinoscorbin i tak to nie pomaga, byc moze cisnienie powoduje szybsze pekanie malych naczyn, poza tym od poczatku ciazy jakos czuje ze tez sluzowka nosa sie zmienila, mam nadzieje ze to przejsciowe no nie wykrwawie sie

A jak lezalam w szpitalu luty/marzec to tez mialam krwianienai ipytalam co z tym zrobic to nie dostalam odpowiedzi tylko z łaską kilka gazikow do tamowania krwi

Edytowane przez monyaa108
Czas edycji: 2018-04-10 o 12:26
monyaa108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 12:30   #4912
zUa_tysica
Wtajemniczenie
 
Avatar zUa_tysica
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 670
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Polu, dobrze, że masz takie wspaniałe wsparcie ! Bedzie dobrze, dacie rade Kochana.
Norcia, kciukasy !!!!!
Ovejita, to sprzedaż dzisiaj nowinę koleżankom
Emma ale super kiecka !!! Ja w sumie nie wiem czy będę cos ładnego licytować. Niby mamy z mężem komunie jego chrzesniaka, ale jestem jakoś cięta na szwagierke i powiedziałam, że jezelu nie dostanę zaproszenia tonie pójdę, więc zobaczymy czy w ogole przyda mi się coś wyjściowego. A uwierzcie szwagierka jest taka, że zapewne nie wpadnie na pomysł żeby nas zaprosić, bo przyjmie to za oczywiste ze będziemy - a ja juz man dosyć jej zachowan i bezczelnego traktowania mojej i męża osoby, więc stwierdziłam że tak to sie nie odbędzie.
Ja siadam do koszykow jutro, bo ma być u mnie pochmurnie, a dzis od rana koczuje na balkonie w słoneczku.
Co do nosa to mój non stop przytkany, a wczoraj krwotok :/ non stop leci mi cos z niego. Wkurza mnie juz to....
Dzisiaj mam do wykonania stresujące zadanie po poludniu i juz mnie krew zalewa, dlatego staram sie myśleć o tym, że najpierw pójdę do rossmanna na małą rozpuste.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zUa_tysica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 12:36   #4913
porannarosa
Wtajemniczenie
 
Avatar porannarosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Blachownia/Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
A zapomniałabym ma któraś z Was problem z krwawieniem z nosa? Ostatnio mam co 4-5 dni, nie jest to krwotok tylko tak jakby naczynko pękło, 10 minut i wszystko wraca do normy. Chyba za mocno czyszczę nos i mam to odkąd byłam przeziębiona w lutym tyle że teraz częściej. Przed ciążą nigdy tego nie miałam, muszę lekarzowi powiedzieć na wizycie, choć wiem że to uroki ciąży.
Ja mam dość często, zawsze z tej samej dziurki. A ostatnio jakoś tuż po Świętach to aż się wystraszyłam, bo pociekło ciurkiem i nie mogłam zatamować. A jak dłużej trzymałam chusteczkę przy tej dziurce to robiły się takie skrzepy Teraz od kilku dni mam spokój, tylko co jakiś czas jakieś strupki widzę na chusteczce. Też muszę zapytać o to lekarza.
Aaa ja ciśnienie mam w normie.
porannarosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 13:05   #4914
RudyKotBialyKot
Raczkowanie
 
Avatar RudyKotBialyKot
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 401
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez aaska92 Pokaż wiadomość
Emma Piękna sukieneczka niestety nie na moja figurę.
Ja mam na weekendzie wesele ,a w maju dwie komunie.
Na wesele jeszcze wcisnę się w sukienkę oversize tyle, że brzuszek już bardziej będzie opięty i troszkę krótsza się zrobi, ale jestem niska więc i tak długość ok.
Na komunie kupiłam w H&M taką: http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0562409005.html
Do tego marynarka i myślę, że będzie. W sumie druga komunia to trochę Nas zaskoczyli z zaproszeniem i nie wiem czy wypada w tej samej sukience. Z drugiej strony wolę kupić jakieś szorty na lato i długą spódnicę niż kolejną sukienkę.
Świetna sukienka moim zdaniem nie masz się co czaić że na dwie komunie ją założysz i tak jak piszesz lepiej sobie dokupić ubrań codziennych na lato

Cytat:
Napisane przez Elaaaa Pokaż wiadomość
Polu dzięki!

Emma, ja mam w koszyku lansinoh


dziewczny, widzicie tu różowe balony?
Ela aj tam widzę bardziej brzoskwiniowy kolor niż różowy ale podobno w ciąży się wzrok pogarsza więc wiesz fajna pościel moim zdaniem uniwersalna bo nada się i dla chłopca i dziewczynki
RudyKotBialyKot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 13:10   #4915
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez porannarosa Pokaż wiadomość
Ja mam dość często, zawsze z tej samej dziurki. A ostatnio jakoś tuż po Świętach to aż się wystraszyłam, bo pociekło ciurkiem i nie mogłam zatamować. A jak dłużej trzymałam chusteczkę przy tej dziurce to robiły się takie skrzepy Teraz od kilku dni mam spokój, tylko co jakiś czas jakieś strupki widzę na chusteczce. Też muszę zapytać o to lekarza.
Aaa ja ciśnienie mam w normie.
czytałam że ciśnienie może być też powodem ale raczej nie w ciąży, w naszym stanie wszystko jest normą
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 13:31   #4916
Elaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Elaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 024
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez emma90 Pokaż wiadomość
za wizytę też nie lubię czekać


Elaa wiedziałam, że trochę tego będzie, ale kurczę, ciągle to rośnie dorzuciłam jeszcze muszle laktacyjne i krem z filtrem 50, ciekawe o czym zapomniałam

oo krem z filtrem.. nie mam w koszyku i tak właśnie codziennie coś się przypomni, dziś wrzuciłam jeszcze pojemnik na smoczek


Dzięki dziewczyny za opinie o pościeli
mąż i siostra zgodnie twierdzą, że może być dla chłopca hmm

ja pospacerowałam prawie 3h, zrobiłam zakupy w aptece, kupiłam też żurawinę i biorę się ostro za picie wody. Do tej pory, no przyznaje się bez bicia piłam, ale nie pilnowałam ile. Boję się, że mocz znowu wyjdzie marny i na wizycie dostanę antybiotyk
__________________
"Nie ma drogi do szczęścia. Szczęście jest drogą"
Elaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 13:58   #4917
ovejita
Wtajemniczenie
 
Avatar ovejita
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 057
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez emma90 Pokaż wiadomość
podziel się przepisem akurat mam te składniki w domu
Proszę bardzo: https://hpba.pl/ciasto-daktylowo-owsiane/ - ja zamiast syropu dodałam miód + dodałam też nasiona słonecznika, pestki dyni, pokruszone migdały i orzechy włoskie
Naprawdę polecam

Cytat:
Napisane przez Elaaaa Pokaż wiadomość
oo krem z filtrem.. nie mam w koszyku i tak właśnie codziennie coś się przypomni, dziś wrzuciłam jeszcze pojemnik na smoczek


Dzięki dziewczyny za opinie o pościeli
mąż i siostra zgodnie twierdzą, że może być dla chłopca hmm

ja pospacerowałam prawie 3h, zrobiłam zakupy w aptece, kupiłam też żurawinę i biorę się ostro za picie wody. Do tej pory, no przyznaje się bez bicia piłam, ale nie pilnowałam ile. Boję się, że mocz znowu wyjdzie marny i na wizycie dostanę antybiotyk
Wow, ładnie - 3 h Ja dziś wyszłam tylko na ławkę z książką za blok i potem do sklepu oddalonego o 10 min.
Gdyby nie szyjka też pospacerowałabym sobie dłużej, ale staram się cieszyć też tymi drobnymi aktywnościami

Co do wody, to ja mam z tym problem - ciężko mi wypić 1,5 l i zwykle na wieczór nadrabiam, bo sobie przypominam jak mało wypiłam

Dziewczyny, jakiej wysokości materace kupujecie dla maluchów? Piankowe, pianka -kokos, czy pianka- gryka?
Ja chciałabym kupić chyba trochę wyższy, ok 10-12cm i zastanawiam się nad piankowym, a pianka-kokos.
Gryki się boję, bo podobno zdarza się, że mogą się tam zalęgnąć robale
ovejita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 14:07   #4918
Elaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Elaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 024
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez ovejita Pokaż wiadomość
Proszę bardzo: https://hpba.pl/ciasto-daktylowo-owsiane/ - ja zamiast syropu dodałam miód + dodałam też nasiona słonecznika, pestki dyni, pokruszone migdały i orzechy włoskie
Naprawdę polecam


Wow, ładnie - 3 h Ja dziś wyszłam tylko na ławkę z książką za blok i potem do sklepu oddalonego o 10 min.
Gdyby nie szyjka też pospacerowałabym sobie dłużej, ale staram się cieszyć też tymi drobnymi aktywnościami

Co do wody, to ja mam z tym problem - ciężko mi wypić 1,5 l i zwykle na wieczór nadrabiam, bo sobie przypominam jak mało wypiłam

Dziewczyny, jakiej wysokości materace kupujecie dla maluchów? Piankowe, pianka -kokos, czy pianka- gryka?
Ja chciałabym kupić chyba trochę wyższy, ok 10-12cm i zastanawiam się nad piankowym, a pianka-kokos.
Gryki się boję, bo podobno zdarza się, że mogą się tam zalęgnąć robale
korzystam dopóki mogę tyle spacerować i nic nie uwiera
a Ty będziesz nadrabiać z wózkiem, nie martw się !

też muszę pilnować wody w ciągu dnia, na noc nie chcę pić, bo potem latanie do wc i moja bezsenność ..

a materac my kupiliśmy pianka- lateks 10cm

biorę się za wyrabianie ciasta na pizze
__________________
"Nie ma drogi do szczęścia. Szczęście jest drogą"

Edytowane przez Elaaaa
Czas edycji: 2018-04-10 o 14:08
Elaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 14:25   #4919
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Dzień dobry dziewczyny, ja od rana na nogach.

Oficjalnie mogę powiedzieć, że zakupy ubraniowe dla małej zakończone..
Dziś dostałam 3 worki ubranek.

Wrzucę wam zdjęcia jak skończę ogarniać.. Ale nie wiem czy dziś skończę haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 14:30   #4920
kropka_nad_i
Wtajemniczenie
 
Avatar kropka_nad_i
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 240
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Elaaa piekna pisciel! Z jakiego sklepu jest ona? Mozesz ewentualnie podeslac na priv?

Dorka ja tez mialam krwawienia, nie mam problemow z cisnieniem. Lekarz powiedzial, ze to normalne, naczynka są ciensze. Polecil mi branie cerrutin 3x1 dziennie (wut c z rutyna ktora uszczelnia naczynia krwionosne). Biore od 3 tygodni i mam spokoj!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi.


Uczę się cierpliwości
kropka_nad_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-11 14:37:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.