Obwisłe ramiona - jakie zabiegi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-17, 22:24   #1
wee123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1

Obwisłe ramiona - jakie zabiegi?


Cześć!

Mam straszny problem z obwisłymi ramionami, są naprawdę spore i mimo ciągłej walki nie mogę się pozbyć z nich tłuszczu, ani ich ujędrnić.

Nie jestem otyła, ważę 57kg przy 165 cm i nie chcę dużo więcej chudnąć, ponieważ całkowić stracę swój i tak już malutki biust.

Regularnie cwięczę (cardio i trening z obciązeniem). Z dietą bywa różnie, ale staram się jak mogę, nawet jeżeli zdażają się dni gorsze jakościowo, staram się nie przekraczać kcal.

Ostatnio zainwestowałam nawet w lipolizę iniekcyjną, do tego prawie codziennie robię masaże masażerem....i nic. Ramiona to cały czas wielkie , zwisające galarety...

Co jeszcze poradzilybyście mi? Czy są jakieś sprawdzone zabiegi? Może któraś z Was miała taki problem i sobie poradziła. Pomocy!!!
wee123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 18:06   #2
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Obwisłe ramiona - jakie zabiegi?

Ćwiczenia siłowe.
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-05, 13:42   #3
violape
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 23
Dot.: Obwisłe ramiona - jakie zabiegi?

Cytat:
Napisane przez wee123 Pokaż wiadomość
Cześć!

Mam straszny problem z obwisłymi ramionami, są naprawdę spore i mimo ciągłej walki nie mogę się pozbyć z nich tłuszczu, ani ich ujędrnić.

Nie jestem otyła, ważę 57kg przy 165 cm i nie chcę dużo więcej chudnąć, ponieważ całkowić stracę swój i tak już malutki biust.

Regularnie cwięczę (cardio i trening z obciązeniem). Z dietą bywa różnie, ale staram się jak mogę, nawet jeżeli zdażają się dni gorsze jakościowo, staram się nie przekraczać kcal.

Ostatnio zainwestowałam nawet w lipolizę iniekcyjną, do tego prawie codziennie robię masaże masażerem....i nic. Ramiona to cały czas wielkie , zwisające galarety...

Co jeszcze poradzilybyście mi? Czy są jakieś sprawdzone zabiegi? Może któraś z Was miała taki problem i sobie poradziła. Pomocy!!!
hmm lipoliza nie dala rady? moze kiepski preparat zostal uzyty?a rf mikroigłowy? ujedrnia splyca blizny rozstepy hmmm ??
violape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-05 14:42:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.