Mamy październikowe 2018 cz. III - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-07-16, 09:32   #3001
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Kochana oj nie ty pewnie raczej jak dla corki to duzo mniejszej szukasz ja taka duza na cala sciane przesuwana z jednym lustrem na srodku cala biala plus to lustro ona 250cm na 245cm takze pewnie nie o taka ci chodzi ? U nas to bedzie taka duza podstawowa na nasze ciuchy i potem tez Emilki
Ja szukam dużej bo u mnie dwie dziewuchy później muszą się zmieścić. Ale 250 to trochę za duża dla mnie bo mi łóżko wtedy nie wejdzie zbytnio :/
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 11:15   #3002
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
No to powodzenia w remoncie
My tez zaczynamy za jakis czas Mielismy tez wywalic stare meble a maz tak z glupa wpisal skup mebli w neta i jest firma wysyla sie fotki oceniaja przyjezdzaja i zabieraja fajna sprawa nawet jakby mieli dac 50 lub 100zl dla mnie extra zawsze cos lepsze to niz na smietnik
My teraz podprzedawaliśmy wszystkie sprzęty AGD i meble ma sprzedażowej grupie na fb i ludzie cali szczęśliwi odbierali te rzeczy za nieduże pieniadze. Wywaliliśmy tylko tapczan
A wcześniej wystawiałam na OLX i też szybciutko znajdowały nowych właścicieli

Cytat:
Napisane przez Mila 23 Pokaż wiadomość
Czy mogę wziąść .coś .Na sen ?
Spotkała mnie wielka tragedia umarł w sobotę moj .tatuś zdążyłam się .z nim pożegnać w szpitalu mam nadzieje ze mnie słyszał.... ruszały mu się oczy pod powiekami.
.W czwartek pogrzeb. Nie mogę spać. Strasznie dużo wyplakalam. Mam wrażenie ze Nie Mam czym płakać.

Nie wiem jak dotrwać do czwartku bo nie wyobrażam sobie pogrzebu.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo Ci wspòłczuję, trzymaj się

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny byliśmy w netto, śliczne te półeczki No i lampka mnie urzekła i stwierdziłam, że muszę ją mieć!a
Piękne

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
Gdzie planujecie przewijać maluszka? zastanawiam się, czy skoro w sypialni jest łóżeczko to wygodniej będzie też tam mieć przewijak i ubranka, czy bardzo uciążliwe będzie gdy ten caly sprzęt będzie w jego docelowym pokoiku?
mam same dylematy... pokoik pomalowany, czeka a ja nie wiem co dalej... wiadomo, że pierwszy rok będzie z nami w sypialni, ale może ubrania i przewijanie już zaaranżować w pokoiku, czy wygodniej będzie jak wszystko będzie pod ręką... ehhh to samo z kąpielami, nie wiem gdzie to robic :/
Ja będę mieć w sypialni przy łòżeczku cały sprzęt do przewijania, jakoś nie widzę problemu z przeniesieniem dziecka z pokoju do pokoju na przewinięcie
Gdybym miała dom/mieszkanie min. 2 poziomowe to bym pewnie miała w strefie dziennej taki zestaw ale przy mieszkaniu jednopoziomowym 70 m to tyle to już mogę się z dzieckiem na ręku przejsć
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 12:16   #3003
catarynca
Raczkowanie
 
Avatar catarynca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 301
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Muszę kupić materacyk do gondoli. Jak myślicie jakie są najlepsze?

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
__________________
W oczekiwaniu. B.
catarynca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 12:49   #3004
chupacabra88
Zadomowienie
 
Avatar chupacabra88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 384
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Otulaczy szarego i rozowego juz brak..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie tak myślałam że będzie... Więc nie czekam na -25 bo jak nie zdążę to lipa

Wysłane z mojego HTC Desire 10 lifestyle przy użyciu Tapatalka
__________________

Żona - 27.08.2016 r.
Mama - styczeń 2017 r.
chupacabra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 13:21   #3005
So_close
Jedi
 
Avatar So_close
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 721
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

U mnie w netto o 10 albo wszystko przebrane albo połowy nie wystawili kiepski ogólnie ten dany sklep, bo nigdy nie ma tego po co idę

Wysłane z mojego HTC6535LVW przy użyciu Tapatalka
So_close jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 13:26   #3006
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez So_close Pokaż wiadomość
U mnie w netto o 10 albo wszystko przebrane albo połowy nie wystawili kiepski ogólnie ten dany sklep, bo nigdy nie ma tego po co idę

Wysłane z mojego HTC6535LVW przy użyciu Tapatalka
W moim nie widziałam np ani jednej półki z tymi kroplami deszczu, a byłam chwilkę po 8. Inne produkty były po kilka sztuk jeszcze.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 13:36   #3007
enami
Zakorzenienie
 
Avatar enami
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 912
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Dziewczyny help me, najlepiej jakimś kopem, albo coś od kilku dni udziela mi się taki czarny humor, że nie wiem jak przetrwam te 12 tygodni... Nie chcę za bardzo się rozpisywać, bo nie chce żeby komuś się udzieliło, a jednocześnie nie wiem jak się pozbyć głupich myśli
__________________

"Zrób sobie przysługę i naucz się odchodzić. Ponieważ prawdą jest, że na każdą osobę, która Cię nie docenia, przypada jeszcze więcej ludzi, którzy tylko czekają, by Cię pokochać, tylko lepiej.

enami jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-16, 13:43   #3008
bajka775
Zadomowienie
 
Avatar bajka775
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 060
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Dziewczyny przyszło łóżeczko Klupś Radek III czas dostawy 2 dni wykonane super tak na pierwszy rzut oka bo na razie nie skręcamy jaram się. Samo wygląda trochę jak chmurka więc do mojego motywu powinno pasować IMG_20180716_143845.jpeg

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
B + P

10.08.2007
11.01.2015
14.08.2016

Edytowane przez bajka775
Czas edycji: 2018-07-16 o 13:45
bajka775 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 13:47   #3009
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez enami Pokaż wiadomość
Dziewczyny help me, najlepiej jakimś kopem, albo coś od kilku dni udziela mi się taki czarny humor, że nie wiem jak przetrwam te 12 tygodni... Nie chcę za bardzo się rozpisywać, bo nie chce żeby komuś się udzieliło, a jednocześnie nie wiem jak się pozbyć głupich myśli
Moze sprobuj sie czyms zajac? Ksiazka, film, jakies spacery, sport?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 13:49   #3010
enami
Zakorzenienie
 
Avatar enami
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 912
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Moze sprobuj sie czyms zajac? Ksiazka, film, jakies spacery, sport?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najgorsze jest właśnie to, że ja mam dużo leżeć, bo mały ma nisko główke i zajme się czymś, ale za sny już nie odpowiadam
__________________

"Zrób sobie przysługę i naucz się odchodzić. Ponieważ prawdą jest, że na każdą osobę, która Cię nie docenia, przypada jeszcze więcej ludzi, którzy tylko czekają, by Cię pokochać, tylko lepiej.

enami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 13:53   #3011
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez enami Pokaż wiadomość
Najgorsze jest właśnie to, że ja mam dużo leżeć, bo mały ma nisko główke i zajme się czymś, ale za sny już nie odpowiadam


Polecam jakiś dobry serial na netflixie!

Bajka wyglada cudnie !!!!! Ja zamawiam pod koniec tego tygodnia bo dopiero w poniedziałek przyszły wracamy na Śląsk, ale skręcam od razu
Materac jednak biorę inny wiec na niego ciut dłużej poczekam bo sprzedawca do 30.07 na wakacjach.
A materac biorę piankowy strefowy. Jednak boje się tego kokosu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-16, 14:01   #3012
niemampomyslu91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 194
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez chupacabra88 Pokaż wiadomość
No właśnie tak myślałam że będzie... Więc nie czekam na -25 bo jak nie zdążę to lipa

Wysłane z mojego HTC Desire 10 lifestyle przy użyciu Tapatalka

Dziewczyny wybaczcie może głupie pytanie ale po co ten otulacz? W sensie wygląda jak kocyk tylko jest mniejszy, czy nie lepiej więc kupić kocyk o większych wymiarach który posłuży na dłużej? Sama bym coś zamówiła z tej stronki i zastanawiam się właśnie nad tym otulaczem LUB kocykiem i nie mam pojęcia
niemampomyslu91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 14:02   #3013
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Mila 23 Pokaż wiadomość
Czy mogę wziąść .coś .Na sen ?
Spotkała mnie wielka tragedia umarł w sobotę moj .tatuś zdążyłam się .z nim pożegnać w szpitalu mam nadzieje ze mnie słyszał.... ruszały mu się oczy pod powiekami.
.W czwartek pogrzeb. Nie mogę spać. Strasznie dużo wyplakalam. Mam wrażenie ze Nie Mam czym płakać.

Nie wiem jak dotrwać do czwartku bo nie wyobrażam sobie pogrzebu.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Strasznie mi przykro. Wiem że żadne słowa teraz nie są odpowiednie więc życzę Ci poprostu dużo siły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 14:03   #3014
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

My juz po zakupach i na 17 szkola rodzenia ciekawe jak bedzie ?
U mnie dzis znowu slonce deszcz i tak w kolo
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 14:07   #3015
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
My juz po zakupach i na 17 szkola rodzenia ciekawe jak bedzie ?
U mnie dzis znowu slonce deszcz i tak w kolo
Pierwszy raz idziecie? My też dzisiaj mamy zajęcia, ale na 18:00

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 14:17   #3016
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez chupacabra88 Pokaż wiadomość
No właśnie tak myślałam że będzie... Więc nie czekam na -25 bo jak nie zdążę to lipa

Wysłane z mojego HTC Desire 10 lifestyle przy użyciu Tapatalka
No bylo to do przewidzenia ,ze tak bedzie tym bardziej ze oni teraz urlop maja wiec zlecenia zbiora ale moze juz towaru na razie nie uzupelniaja pewnie dopiero po urlopie
Mnie to nie chodzilo ze konkretnie czekam na -25% tylko ze wtedy akurat tak bylo a licze ze moze do pazdziernika jeszcze beda okazje zeby dali znizki poki co wisnia jest i czeka
A to juz tak przy okazji jak sie trafi fajna promoka to klikne
Wogole mnie rozwalaja te ich dostawy tych niektorych sklepow jeden kurier i cena z kosmosu jakby nie mogli dac roznych ofert paczkomatow albo poczta .
Czasem wystarczy ze dadza darmowa dostawe i tez sie oplaci kupic bo wychodzi na to samo praktycznie

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Pierwszy raz idziecie? My też dzisiaj mamy zajęcia, ale na 18:00

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
No to piateczka obie dzis zaczynamy

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
My teraz podprzedawaliśmy wszystkie sprzęty AGD i meble ma sprzedażowej grupie na fb i ludzie cali szczęśliwi odbierali te rzeczy za nieduże pieniadze. Wywaliliśmy tylko tapczan
A wcześniej wystawiałam na OLX i też szybciutko znajdowały nowych właścicieli



Bardzo Ci wspòłczuję, trzymaj się



Piękne



Ja będę mieć w sypialni przy łòżeczku cały sprzęt do przewijania, jakoś nie widzę problemu z przeniesieniem dziecka z pokoju do pokoju na przewinięcie
Gdybym miała dom/mieszkanie min. 2 poziomowe to bym pewnie miała w strefie dziennej taki zestaw ale przy mieszkaniu jednopoziomowym 70 m to tyle to już mogę się z dzieckiem na ręku przejsć
No i tez super
My to mamy taki zestaw z bodzio szafa komoda i dwie nocne szafki jak patrzylam na olx to pelno tych mebli z bodzio uzywanych wiec nie bede sie z tym uzerac bo nie wiem czy sie znajdzie ktos chetny wogole a chcemy sie tego pozbyc
Takze grunt ze takie firmy tez istnieja przyjada zabiora spoko
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 14:19   #3017
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Esti, my już dzisiaj na 5 zajęcia idziemy

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 14:24   #3018
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Ja szukam dużej bo u mnie dwie dziewuchy później muszą się zmieścić. Ale 250 to trochę za duża dla mnie bo mi łóżko wtedy nie wejdzie zbytnio :/
No tak myslalam,ze bedzie za duza
My teraz mielismy mniejsza plus obok komode i nad komoda byla pusta niewykorzystana przestrzen dlatego taraz wlasnie chce taka na cala sciane i zeby miala w srodku szuflady niestety sporo szaf nie ma szuflad ale ta znalazlam ze moga byc takze juz nie szukalam dalej tylko zamwiam Sa dwa relingi ,polki i szuflady wiec wszystko co chcialam takze cieszy mnie to bardzo
Plus duze lustro bo mam tylko takie male na przedpokoju a to sie bedzie mozna zobaczyc w calej okazalosci

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Esti, my już dzisiaj na 5 zajęcia idziemy

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Acha to sorki to nie piateczka nie no zart wiadomo
I co zadowolona jestes ?
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010

Edytowane przez Esti10
Czas edycji: 2018-07-16 o 14:29
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 14:40   #3019
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
No tak myslalam,ze bedzie za duza
My teraz mielismy mniejsza plus obok komode i nad komoda byla pusta niewykorzystana przestrzen dlatego taraz wlasnie chce taka na cala sciane i zeby miala w srodku szuflady niestety sporo szaf nie ma szuflad ale ta znalazlam ze moga byc takze juz nie szukalam dalej tylko zamwiam Sa dwa relingi ,polki i szuflady wiec wszystko co chcialam takze cieszy mnie to bardzo
Plus duze lustro bo mam tylko takie male na przedpokoju a to sie bedzie mozna zobaczyc w calej okazalosci

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------



Acha to sorki to nie piateczka nie no zart wiadomo
I co zadowolona jestes ?
Tak, jak najbardziej polecam niedoświadczonym mamom My się dużo dowiadujemy.
A zaraz przyjeżdżają moi rodzice pomóc w dalszej części demolki, więc ja się chociaż wykazałam kulinarnie, bo robić nie za wiele będę Zrobiłam kluseczki śląskie z sosem śmietanowo-kurkowym, a na deser ciasto bananowe z borówkami, polane lukrem Nie poznaję siebie normalnie

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-16, 14:43   #3020
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Tak, jak najbardziej polecam niedoświadczonym mamom My się dużo dowiadujemy.
A zaraz przyjeżdżają moi rodzice pomóc w dalszej części demolki, więc ja się chociaż wykazałam kulinarnie, bo robić nie za wiele będę Zrobiłam kluseczki śląskie z sosem śmietanowo-kurkowym, a na deser ciasto bananowe z borówkami, polane lukrem Nie poznaję siebie normalnie

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
O jakie pysznosci brawo Ty
Przy tym tez musialas sie napracowac wiec no wystarczy
Oby u mnie tez bylo fajnie zeby sie trafila fajna Pani ktora bedzie interesujaco prowadzic bo to najwazniejsze
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 14:45   #3021
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez So_close Pokaż wiadomość
U mnie w netto o 10 albo wszystko przebrane albo połowy nie wystawili kiepski ogólnie ten dany sklep, bo nigdy nie ma tego po co idę

Wysłane z mojego HTC6535LVW przy użyciu Tapatalka
U mnie też nie było tych półek tzn niby były ale kosz już był pusty 🤦 zostały same te z kropelkami deszczu a ja się napalilam na te gładkie
Cytat:
Napisane przez bajka775 Pokaż wiadomość
Dziewczyny przyszło łóżeczko Klupś Radek III czas dostawy 2 dni wykonane super tak na pierwszy rzut oka bo na razie nie skręcamy jaram się. Samo wygląda trochę jak chmurka więc do mojego motywu powinno pasować Załącznik 7596361

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Śliczne ja dziś nie mogłam się kuriera doczekać ale nie dotarł, może jutro dojedzie nasze łóżeczko
Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Polecam jakiś dobry serial na netflixie!

Bajka wyglada cudnie !!!!! Ja zamawiam pod koniec tego tygodnia bo dopiero w poniedziałek przyszły wracamy na Śląsk, ale skręcam od razu
Materac jednak biorę inny wiec na niego ciut dłużej poczekam bo sprzedawca do 30.07 na wakacjach.
A materac biorę piankowy strefowy. Jednak boje się tego kokosu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja ostatecznie też zrezygnowałam z tego kokosa a przedwczoraj kliknelam pianka-lateks zobaczymy co to przyjdzie ale od dziś ten sprzedawca zaczął urlop więc poczekam trochę dłużej

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 15:20   #3022
So_close
Jedi
 
Avatar So_close
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 721
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
U mnie też nie było tych półek tzn niby były ale kosz już był pusty 🤦 zostały same te z kropelkami deszczu a ja się napalilam na te gładkie Śliczne ja dziś nie mogłam się kuriera doczekać ale nie dotarł, może jutro dojedzie nasze łóżeczko Ja ostatecznie też zrezygnowałam z tego kokosa a przedwczoraj kliknelam pianka-lateks zobaczymy co to przyjdzie ale od dziś ten sprzedawca zaczął urlop więc poczekam trochę dłużej

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
U mnie w dwóch sklepach nawet tych nie było, znalazłam tylko wieszak
No ale trochę moja wina, trzeba było iść polować o 8, może że 2 sztuki rzucili

Wysłane z mojego HTC6535LVW przy użyciu Tapatalka
So_close jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 18:19   #3023
mwmwm91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

U mnie też brak półek
Polowałam na półki i na dywanik. Kupiłam za to zegar sówkę, ostatni zresztą
Za to dziś kupiłam z olxa książkę Searsów "Księga dziecka - od narodzin do drugiego roku życia" i na pierwszy rzut oka to w porównaniu do "W oczekiwaniu na dziecko" Heidi Murkoff nie jest bardzo 'natchniona', ale trochę taka jest, utrzymana w duchu rodzicielstwa bliskości. Ja się jednak zgadzam z wieloma założeniami tego nurtu, więc mam nadzieję, że mi podejdzie
mwmwm91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 18:23   #3024
chupacabra88
Zadomowienie
 
Avatar chupacabra88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 384
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez niemampomyslu91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wybaczcie może głupie pytanie ale po co ten otulacz? W sensie wygląda jak kocyk tylko jest mniejszy, czy nie lepiej więc kupić kocyk o większych wymiarach który posłuży na dłużej? Sama bym coś zamówiła z tej stronki i zastanawiam się właśnie nad tym otulaczem LUB kocykiem i nie mam pojęcia
Otulac jest raczej cieńszy i służy do otulania jak rożek. Pozniej latem będzie kocykiem ją mam już jeden otulacz muślinowy z Jonami srebra i jest to cienka bardzo mięciutka tkanina. Ale nie ukrywam że to moja fanaberia. Głównie dlatego ze mam mało wydatków dzieciowych. Pierwszy syn miał wszystko nowe i chciałam żeby córcia też miała coś super mogę jej później zostawić na pamiatke

Wysłane z mojego HTC Desire 10 lifestyle przy użyciu Tapatalka
__________________

Żona - 27.08.2016 r.
Mama - styczeń 2017 r.
chupacabra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 19:09   #3025
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

My juz po zajeciach fajnie bylo bardzo sympatyczna dziewczyna luzno z zartem opowiada takze extra pierwsze pozytywne wrazenia
Tez dostalismy gratisy tu ktos chyba tez pisal ze dostawal co nie?
U mnie byla butelczka avent, podklady z canpolu , wilgotne chusteczki z pampersa brobka kremu sudocrem, plyn lovela , woda mineralna i pelno ulotek . Spoko ogolem mily gest takie darmowe gadzety

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Ogolem zapomnialam,ze kiedys sobie kliknelam z hipp taki gratis do auta ze jedzie z nami dziecko albo z imieniem dziecka ja wybralam z imieniem i dzis akurat przyszlo fajne to taki rozowy trojkat ze slonikiem i napis Z nami jedzie Emilka oprocz tego wigotne chusteczki i jakies tam ulotki
Nie wiem czy to jeszcze jest ale jak ktoras tez do auta chce to sobie zerknijcie moze jeszcze jest oferta
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 19:16   #3026
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Mila bardzo mi przykro, mojej kolezance tez umarl tata jak byla w ciazy, nawet nie potrafie sobie wyobrazic jak to boli. W razie czego pisz tu albo na fb

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez catarynca Pokaż wiadomość
Muszę kupić materacyk do gondoli. Jak myślicie jakie są najlepsze?

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
A w Twojej gondoli nie ma? To nie w kazdej gondoli jest?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 19:18   #3027
catarynca
Raczkowanie
 
Avatar catarynca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 301
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
Mila bardzo mi przykro, mojej kolezance tez umarl tata jak byla w ciazy, nawet nie potrafie sobie wyobrazic jak to boli. W razie czego pisz tu albo na fb

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

A w Twojej gondoli nie ma? To nie w kazdej gondoli jest?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Używany kupiliśmy i nie chcę tego materaca z gondoli. A chyba kokos to był. No i teraz myślę jaki nowy kupić.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
__________________
W oczekiwaniu. B.
catarynca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 19:19   #3028
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez catarynca Pokaż wiadomość
Używany kupiliśmy i nie chcę tego materaca z gondoli. A chyba kokos to był. No i teraz myślę jaki nowy kupić.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Aha ja biore do lozeczka pianka-lateks.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 19:28   #3029
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Bylam w netto i kupilam girlande. U nas tez nie bylo polek. Jedynie ta z deszczem, ale okropnie wykonana. Bylo widac klej. Byly tez dywaniki ale takie sztuczne sie wydawaly. Podobaly mi sie tez firanki. I niestety brak materialowych koszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 19:35   #3030
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

W końcu dogadaliśmy się z mężem w kwestii imienia ostatecznie będzie Ignaś ️ także można dopisać na pierwszej stronie wątku naszego dotąd juniora

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-05 19:37:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.