Skandal. Blogerka zostawiła niemowlę i poleciała na Bali - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-12, 22:02   #181
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Skandal. Blogerka zostawiła niemowlę i poleciała na Bali

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Jak sobie pomyślę, że laska ma taką figurę i eksponuje ją na Bali pięć tygodni po porodzie to nic dziwnego, że się tak pieklą.


Nie kumam problemu. Ona 9 miesięcy była 24/7 z dzieckiem, teraz kolej taty.


Nawet jakby pojechała na wakacje z kochankiem, a nie do pracy, to co z tego? Ojciec to też rodzic, też robił i też powinien się zajmować.

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------




Piona!



Miałam to samo. Mama urodziła mnie praktycznie na własnym dyżurze, jak tylko to było możliwe wróciła do pracy, jedna babcia przywiązana do łóżka, druga jeszcze pracowała i tak oto wychowywali mnie tata z dziadkiem.



Nie narzekam.

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------




Najlepiej, kutwa, do osiemnastki.


Głupia a, jak mogła zostawić dziecko i wyjechać, jest KOBIETĄ, MATKĄ, ma gnić przy kołysce.
widze ze cie strasznie taki poglad deberwuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 22:19   #182
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Skandal. Blogerka zostawiła niemowlę i poleciała na Bali

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
zgadzam się z tym, co napisałaś. jakoś jestem dziwnie przekonana, że bezdzietne nie widzą w tym wątku nic złego w takiej wycieczce.

w pierwszych tygodniach życia ojciec może nie istnieć dla dziecka. dziecko ma największą więź z matką, bo chociażby zna jej głos.

pokaż mi matkę, która wróciła do pracy w 5 (czy wcześniej) tygodniu po porodzie. będąc jeszcze w połogu. jak mam sporo koleżanek-młodych matek, tak takiego ewenementu nie widziałam na oczy.

Masz jakieś badania na ten temat?

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
widze ze cie strasznie taki poglad deberwuje

Tak, bo w związku z tymi wszystkimi wątkami o płaceniu na randkach i feminizmie jestem cięta na równouprawnienie.


Ojciec dzień po porodzie może jechać w delegację i nikt mu złego słowa nie powie. Ale MATKA. No matka to co innego.


A co jeśli (załóżmy, że żyjemy w normalnym kraju) para homoseksualna płodzi sobie dziecko z surogatką. To rozumiem, że oboje panowie jadą w długą, a dziecko zostaje same z jakimś podajnikiem karmy, bo przecież tylko matka się do opieki nadaje.

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Ale umówmy się. Jesli matka karmi dziecko piersią i przystawia je do cyca ileś razy dziennie i nocą i nagle znika to żaden tatuś z butelką z lodówki i laktatorek tego 'momentu' i tej celebry dziecku nie zastąpi.

Nie każda matka musi karmić piersią. Można nawet karmić na zmianę z butelki z ojcem. Albo matka z piersi, a ojciec zebrany pokarm z butelki (nie znam szczegółów, ale wiem, że tak się robi).



Oczywiście tutaj nie wymuszam, każdy ma wybór, ale poza porodem i ciążą, to facet może być obecny we wszystkim.

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
I ja się z tym zgadzam w 100%. Tym niemniej, uważam że takie rozstanie jest dla kobiety trudne bo jest pod silnym wpływem hormonów i jest to obiektywny fakt. Te hormony to raczej tez nie przypadek, pewnie mają za zadanie utrzymać matkę przy dziecku w okresie kiedy jest od niej najbardziej zależne Biologia. Tak więc, czynniki społeczne o których piszesz wyżej - w 100% zgoda. Czynniki biologiczne, na które wpływu nie mamy sprawią ze kobiecie będzie trudno, i jak sądzę - trudniej niż ojcu.

Jasne, w 100% prawda, co potwierdzają obecne badania.


Ale nie wiem, na ile takie coś przeżywa dziecko, bo matce się to wydziela do mózgu podczas porodu i zmienia jej się struktura mózgu w ciąży.



A jestem w sumie ciekawa na ile dziecku jest realnie potrzebna matka we wczesnej fazie po porodzie.


Ktoś ma jakieś wiarygodne badania?
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 22:32   #183
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Skandal. Blogerka zostawiła niemowlę i poleciała na Bali

Dzieci sa rozne. Moj syn pije tylko z piersi. Kiedys zostawilam ojcu odciagniete mleko i pojechalam do lekarza. Jak wrocilam byl lament bo nie chcial pic.
Smoczkiem go nie przekupisz.
Z ojcem ma swietny kontakt. Bawia sie razem, mlody sie smieje.
Ale ma takie dni ( pewnie przez zabkowanie) ze uspokaja się jak biore go do lozka i przytulam do piersi. U ojca to niestety nie dziala.

Z kolei corka znajomych moglaby zostac sprzedana komukolwiek bez wiekszego płaczu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 23:06   #184
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Skandal. Blogerka zostawiła niemowlę i poleciała na Bali

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;8598486 5]Dzieci sa rozne. Moj syn pije tylko z piersi. Kiedys zostawilam ojcu odciagniete mleko i pojechalam do lekarza. Jak wrocilam byl lament bo nie chcial pic.
Smoczkiem go nie przekupisz.
Z ojcem ma swietny kontakt. Bawia sie razem, mlody sie smieje.
Ale ma takie dni ( pewnie przez zabkowanie) ze uspokaja się jak biore go do lozka i przytulam do piersi. U ojca to niestety nie dziala.

Z kolei corka znajomych moglaby zostac sprzedana komukolwiek bez wiekszego płaczu.
[/QUOTE]


A to jest w tym wszystkim chyba najważniejsze.


Jedyne dziecko jakie obecnie mamy w rodzinie uspokaja się przy misiu, którego dostała od taty.


Mnie samą, jeśli wierzyć plotkom w rodzinie, mógł uspokoić tylko tata wożąc mnie samochodem na przednim siedzeniu. Ponoć tak mnie usypiał co noc.


Dobrze, że paliwo było tańsze...


Więc myślę, że jedynymi osobami, które mogły ocenić sytuację byli samo zainteresowani. I zdecydowali jak zdecydowali, ich prawo.


Ale właśnie chodzi o prawo tej kobiety do podjęcia takiej decyzji. Zresztą - prawo całej tej rodziny do podjęcia takiej właśnie decyzji. I równie absolutnie ważne prawo do podjęcia innej. Nie uważam, że kobieta musi wrócić do pracy albo musi wyjechać.



Uważam, że rodzina powinna się tak dogadać, żeby było po prostu dobrze dla nich i żeby wszyscy byli szczęśliwi.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 23:35   #185
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Skandal. Blogerka zostawiła niemowlę i poleciała na Bali

Ktoś, kto nazywa dziecko Melody Iman, nie powinien być traktowany poważnie
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 23:39   #186
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Skandal. Blogerka zostawiła niemowlę i poleciała na Bali

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Ktoś, kto nazywa dziecko Melody Iman, nie powinien być traktowany poważnie
Bo?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 23:51   #187
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Skandal. Blogerka zostawiła niemowlę i poleciała na Bali

Serio to trzeba tłumaczyć? Nie rób jaj.
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-13, 00:00   #188
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Skandal. Blogerka zostawiła niemowlę i poleciała na Bali

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Serio to trzeba tłumaczyć? Nie rób jaj.
Tak, serio. Nie widzę żadnego powodu, by nie traktować jej poważnie ze względu na takie imię dziecka.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 00:09   #189
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Skandal. Blogerka zostawiła niemowlę i poleciała na Bali

Bo gdyby to była Beata z Siemiatycz, każdy cisnąłby bekę (huehuehue, wielkiego świata się zachciało), ale gdy chodzi o jakąś randomową blogerkę, to nagle głosy oburzenia, że "ty byś też tak chciała, ale cię nie stać!" I tak, gdyby o sponsorowany spęd w Mielnie chodziło, na bank by swoją Melodię zostawiła z tatusiem, yhy
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 00:12   #190
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Skandal. Blogerka zostawiła niemowlę i poleciała na Bali

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Bo gdyby to była Beata z Siemiatycz, każdy cisnąłby bekę (huehuehue, wielkiego świata się zachciało), ale gdy chodzi o jakąś randomową blogerkę, to nagle głosy oburzenia, że "ty byś też tak chciała, ale cię nie stać!" I tak, gdyby o sponsorowany spęd w Mielnie chodziło, na bank by swoją Melodię zostawiła z tatusiem, yhy
Nadal nie rozumiem o co ci chodzi ani z tym imieniem, ani ze spędem w Mielnie.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 01:04   #191
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Skandal. Blogerka zostawiła niemowlę i poleciała na Bali

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Bo gdyby to była Beata z Siemiatycz, każdy cisnąłby bekę (huehuehue, wielkiego świata się zachciało), ale gdy chodzi o jakąś randomową blogerkę, to nagle głosy oburzenia, że "ty byś też tak chciała, ale cię nie stać!" I tak, gdyby o sponsorowany spęd w Mielnie chodziło, na bank by swoją Melodię zostawiła z tatusiem, yhy
Dla mnie imię Melody Iman jest po prostu zabawne i brzydkie, ale nie zgodzę się w drugiej kwestii.

Bo skąd się bierze gównoburza wokół wyjazdu tej Anny? Obiektywnie i na logikę - z tego co wiemy, dziecku nie dzieje się żadna krzywda. Skandal jest dlatego, że matttka jest NA BALI. W luksusowym hotelu. Wypoczywa, imprezuje, pije z różowych kokosów. Zawiść z ludzi aż kipi.

Ja uważam że każda Beata, Anna, Melodia czy Kurtyzana powinny mieć prawo wyjechać do Mielna, San Francisco, Indonezji czy Kijowa, zostawić swoją Piwonię, Joasię, Amnezję czy Dżesikę z ojcem - i nie zostać okrzyknięte skandalistkami i wyrodnymi matkami. Ot, tyle.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-13, 02:22   #192
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Skandal. Blogerka zostawiła niemowlę i poleciała na Bali

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Ktoś, kto nazywa dziecko Melody Iman, nie powinien być traktowany poważnie
Serio? O matko a kto to w ogole jest? Ojciec jest obcokrajowcem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 04:44   #193
Bossana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 114
Dot.: Skandal. Blogerka zostawiła niemowlę i poleciała na Bali

Idąc tym samym tokiem rozumowania zastanawia mnie, co osoba płci męskiej robi na babskim, z założenia urodowym, forum. Bo nawet za wiele nie dyskutuje ograniczając się do heheszkowania i odpisywania „10/10”.
Bossana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 05:13   #194
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Skandal. Blogerka zostawiła niemowlę i poleciała na Bali

Nie no, to że jakaś tam gwiazdeczka polka - żona piłkarza polaka nazwała dziecko Liam już jest spoko, ale melody hehheeh ale beka


Zawsze wiem czego chcę, czasem po prostu chcę nie wiadomo czego.
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 07:16   #195
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Skandal. Blogerka zostawiła niemowlę i poleciała na Bali

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość



Jasne, w 100% prawda, co potwierdzają obecne badania.


Ale nie wiem, na ile takie coś przeżywa dziecko, bo matce się to wydziela do mózgu podczas porodu i zmienia jej się struktura mózgu w ciąży.



A jestem w sumie ciekawa na ile dziecku jest realnie potrzebna matka we wczesnej fazie po porodzie.


Ktoś ma jakieś wiarygodne badania?
No wlasnie, to ze matce cos sie zmienia i cos wydziela do mozgu to odczulam na swoim przykladzie. Tak mocno, ze uwazam ze nie bylam wtedy sobą
Oczywiście cos takiego nie wyklucza wyjazdow, ja tez pracowalam i wyjezdzalam (nie az tak szybko, ale glownie dlatego ze nie mialam takiej potrzeby plus karmilam piersia).

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Ktoś, kto nazywa dziecko Melody Iman, nie powinien być traktowany poważnie
Pewnie zazdroscisz nietuzinkowego imienia
Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Nie no, to że jakaś tam gwiazdeczka polka - żona piłkarza polaka nazwała dziecko Liam już jest spoko, ale melody hehheeh ale beka


Zawsze wiem czego chcę, czasem po prostu chcę nie wiadomo czego.
Zazdroscisz tej "gwiazdeczce"?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 07:26   #196
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Skandal. Blogerka zostawiła niemowlę i poleciała na Bali

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Zazdroscisz tej "gwiazdeczce"?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tak. Całym sercem, wręcz płonę z zazdrości.

Zawsze wiem czego chcę, czasem po prostu chcę nie wiadomo czego.
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 07:49   #197
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Skandal. Blogerka zostawiła niemowlę i poleciała na Bali

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
O tak. Całym sercem, wręcz płonę z zazdrości.

Zawsze wiem czego chcę, czasem po prostu chcę nie wiadomo czego.
Tak wlasnie myslalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 08:11   #198
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Skandal. Blogerka zostawiła niemowlę i poleciała na Bali

Jesli dziecko mieszka w Polsce i ma rodzicow Polakow to patola jak nic. Tak samo jak Vivienne, Etienette, Xavier i inna Dzesiko cholera.
Ale wiem kazdy nazywa jak chce. nic mi do tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Czas edycji: 2018-10-13 o 08:12
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 08:25   #199
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Skandal. Blogerka zostawiła niemowlę i poleciała na Bali

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ktoś kto więcej czasu spędza (i z tego co kojarzę, to zamierza wciąż spędzać) więcej czasu "w świecie" niż w Polsce wie, że takie imiona nie są niczym zadziwiającym. Dała imię międzynarodowe, łatwe do wymówienia w każdym kraju, nie widzę w tym niczego zdrożnego.
A że nie jest "tradycyjnie polskie"? Życie.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-13, 08:26   #200
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 982
Dot.: Skandal. Blogerka zostawiła niemowlę i poleciała na Bali

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 08:27   #201
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Skandal. Blogerka zostawiła niemowlę i poleciała na Bali

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Szczyptę... Chyba kilogram!

Zawsze wiem czego chcę, czasem po prostu chcę nie wiadomo czego.
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 08:49   #202
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Skandal. Blogerka zostawiła niemowlę i poleciała na Bali

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Z drugiej strony dość oczywiste jest, że najlepiej się kojarzy dźwięk, który się słyszy najczęściej i najbliżej. No a siłą rzeczy najbliżej płodu jest nosząca go kobieta

.
Nie przecenialabym tego.
Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Ja to widzę podobnie, bo dla mnie życie influencerki to wcale nie jakiś cymes. A wręcz przeciwnie. Ale myślę że przeciętna Graża nie zdaje sobie sprawy z rzeczywistości tej pracy. I widzi kokosy, morze, hotele, i myśli, aż ty cholero, przy pieluchach trza siedzieć a nie dupę włóczyć po tropikalnych kurortach!

Sama autorka pisze: "raczej nie potrafiłabym sie relaksować w drogim hotelu", mimo że podejrzewam, że Anna spędziła więcej czasu na obróbce zdjęć, planowaniu postów, ustawianiu kadrów i gadaniu ze sponsorami i współpracownikami niż na relaksie. A Pudelek jeszcze to nakręca, pisząc że "wizyta na indonezyjskiej wyspie to tak naprawdę opłacone wakacje, na które jeżdżą influencerzy."
Tez tak sądzę. Ludzie (wielu) nie mają swiadomosci ze ona tak samo ciężko kombinuje jak tu zarobic pieniądze i że żadną krezuską nie jest. Nie wiem jakie ma wyksztalcenie, umiejetnosci, jaki zawod wykonuje (wykonywala, moglaby wykonywac) ale ja osobiscie nic tu do zazdroszczenia nie widzę.
To ze ludzie reaguja alergicznie moze częściowo wynikac z tego ze patrzą na jej zycie przez rozowe okulary. Dwa, Grazyna z Pcimia Dolnego tez spotyka sie z krytyka jesli skraca urlop macierzyński i wraca szybko do pracy. Krytyka jest mniejsza tylko z dwoch powodow:
1) ludzie mocniej rozumieja jej sytuacje (Grazyna musi, jest jej ciezko, nie to co oplywajacej w luksusy Annie)
2) powrot Grazyny do pracy nie jest rozglaszony na pudelku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 08:54   #203
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Skandal. Blogerka zostawiła niemowlę i poleciała na Bali

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Nie przecenialabym tego.
I nie przeceniam. Wcześniej po prostu zauważyłam, że na podstawie własnych obserwacji wydaje mi się, że możliwe jest to kojarzenie przez dziecko dźwięków, które docierały do niego w okresie życia płodowego.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 09:09   #204
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Skandal. Blogerka zostawiła niemowlę i poleciała na Bali

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 09:12   #205
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Skandal. Blogerka zostawiła niemowlę i poleciała na Bali

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A to na pewno, z tym że nikt tu nie twierdził chyba, że ten głos brzmi tak samo
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 09:12   #206
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Skandal. Blogerka zostawiła niemowlę i poleciała na Bali

Uważam, że ocenianie ludzi tylko po tym jakie dają imie dziecku jest bardzo płytkie

Co do urlopów to można być na dwóch etatach a tylko w jednym być na macierzyńskim po tym okresie obowiązkowym, a na drugim pracować.
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi

Edytowane przez groszek75
Czas edycji: 2018-10-13 o 09:19
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 09:13   #207
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Skandal. Blogerka zostawiła niemowlę i poleciała na Bali

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
I nie przeceniam. Wcześniej po prostu zauważyłam, że na podstawie własnych obserwacji wydaje mi się, że możliwe jest to kojarzenie przez dziecko dźwięków, które docierały do niego w okresie życia płodowego.
No to inaczej Uwazam ze nie ma to najmniejszego znaczenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 09:17   #208
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Skandal. Blogerka zostawiła niemowlę i poleciała na Bali

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A ja nie wiem, nie czuję się kompetentna do oceny wagi tego zjawiska, napisałam tylko, że według mnie kojarzenie dźwięków jest prawdopodobne.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 10:20   #209
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Skandal. Blogerka zostawiła niemowlę i poleciała na Bali

Podobna afera była z Wojciechowska. W sumie do dzisiaj czasami trafi się o tym komentarz.
No bo jak ona mogła wyjeżdżać mając dziecko. Jak mogła ryzykowac życie w jakiś górach, przecież ma dziecko.
Ogólnie mając dziecko trzeba się zamknąć w domu. Wtedy się jest prawdziwa matka.
Tak to zwykle wygląda w necie.
Nawet jak się poczyta jakieś blogi, to większość wypowiadających się kobiet jest z dzieckiem 24 h na dobę. A jak ktoś napisze że wychodzi z kolezankami, a dzieckiem opiekuje się facet, to jest odrazu: wooow ale super facet. Zazdroszczę!
Porażka.

Ojcowie jeszcze długo będą rodzicem drugiej kategorii. Jak nie trzeciej. Bo babcia też się lepiej dzieckiem zajmie, w końcu kobieta.
Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez 7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Czas edycji: 2018-10-13 o 10:28
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 10:54   #210
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Skandal. Blogerka zostawiła niemowlę i poleciała na Bali

A to imie ma jakies znaczenie?


Dla mnie straszna tandeta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-15 19:31:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.