Zmarszczki mimiczne. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-08, 20:54   #541
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: zmarszczki mimiczne

Jest co najmniej dziesięć wątków na ten temat
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 09:30   #542
klaudia1897
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: zmarszczki mimiczne

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Jest co najmniej dziesięć wątków na ten temat
no tak, ale dotyczą one gł osób w wieku dwudziestu paru lat, a nie 16.
dlatego pytam i mam nadzieję że uzyskam jakąś odp.
klaudia1897 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 13:26   #543
piekna4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne

[QUOTE=Gosia58;11225357]Safetox nie jest kremem, to urządzenie które odpowiada za stymulacje mięśni odpowiedzialnych z mimikę twarzy. Tak więc mogą go stosować osoby w każdym wieku, jeżeli tylko chcą. CZY NAWET OSOBY W WIEKU 16 LAT TEŻ MOGĄ STOSOWAĆ TEN ŚRODEK PLZ NAPISZCIE BO NIE WIEM CZY ZACZĄĆ GO STOSOWAĆ ( nie chce zniszczyć sobie cery a zmarszczki sie powiękrzają) Help!!!!!!
piekna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 09:32   #544
makira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 28
Zmarszczki mimiczne

Witam,
Bardzo proszę o pomoc.
W wieku 27lat moje czoło wyglaa, jakby miało z 10 więcej i nie wiem, czym się ratować, bo nie działają normalne kremy nawilżające.
Cerę mam raczej normalną.
Dziękuję za podpowiedź.
makira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 17:49   #545
julkos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 10
Dot.: Zmarszczki mimiczne

Hej dziewczyny ja wam mogę polecić krem z retinolem.Bruzdy wokół ust mam od liceum.Jednak rok temu postanowiłam potraktować je retinolem,nie mogłam już na nie patrzeć,właził w nie podkład,puder.Po roku stwierdzam,że spłyciły się znacznie.Nie stało się to natychmiast,trzeba cierpliwości.Ale efekty są i myslę ,że działa to też profilaktycznie.Zamieszcz am fotki.Pierwsza sprzed 2 lat druga obecna.
julkos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 18:52   #546
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Zmarszczki mimiczne

Cytat:
Napisane przez julkos Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja wam mogę polecić krem z retinolem.Bruzdy wokół ust mam od liceum.Jednak rok temu postanowiłam potraktować je retinolem,nie mogłam już na nie patrzeć,właził w nie podkład,puder.Po roku stwierdzam,że spłyciły się znacznie.Nie stało się to natychmiast,trzeba cierpliwości.Ale efekty są i myslę ,że działa to też profilaktycznie.Zamieszcz am fotki.Pierwsza sprzed 2 lat druga obecna.
a jaki krem używałas? Jakiejs konkretnej marki?
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 10:39   #547
julkos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 10
Dot.: Zmarszczki mimiczne

Używałam Retin-ox firmy Roc,ale ten na noc w wąskiej tubce.Póżniej przerzuciłam się na vichy coś tam retinol HA na dzień i tak na zmianę przez rok.Pierwsze efekty nie bedą widoczne odrazu(może po 3 miesiącach),ale nie wolno się zniechęcac tylko smarować,smarować i jeszcze raz smarować.Moje bruzdy były już naprawdę głębokie,a jednak dało się je spłycić.więc coś działa

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

No i cera się poprawia,robi się taka zwarta i jędrna.Niedoskonałości znikają szybciej i rzadziej się pojawiają.takie pozytywne skutki uboczne.
julkos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 21:47   #548
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Zmarszczki mimiczne

i pamiętajcie o tym aby masować 'mimiczki ' przy kazdej aplikacji kremu - wyduszać , gładzić, rolować. itp
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 15:45   #549
Jaszczurka68
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Dot.: Zmarszczki mimiczne. WĄTEK ZBIORCZY.


Stosunkowo niedawno odkryłam francuską markę kosmetyków przeciwzmarszczkowych Ekia, która jest mocno rozpropagowana oczywiście we Francji. Podobnież doskonale nadaje się dla osób w różnym wieku.
A zdecydowanie dla pań powyżej 35 roku życia.
Jaszczurka68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 11:04   #550
xJulka
Przyczajenie
 
Avatar xJulka
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
Dot.: Zmarszczki mimiczne. WĄTEK ZBIORCZY.

Hejka krejzolki, a poniżej trzydziestki ta Ekia da radę? Lepiej dmuchać na zimne
Chciałam się wpierw przywitać, ale nie bardzo wiem gdzie
xJulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 22:48   #551
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: zmarszczki mimiczne

Hej. mam 20 lat i zauważyłam zmarszczki mimiczne na swojej skórze, troche mi one przeszkadzają, wydaje mi się osobiście ,że są one dosyc widoczne.. JEdna pojawiła się pomiędzy brwiami a druga na szczycie czoła, podłużna , są dosyć płytki, czy mogłabym jakoś się ich pozbyć? Moja cera ogolnei byłą zniszczona w dzieciństwie od kosmetyków ze spirytusem , ponieważ miałąm ogromne kilkuletnie problemy z trazikiem, teraz sie ich pozbyłam, ale moja skóra była bardzo sucha. Zainwestowałam w krermy z masłem kakaowym z Avonu, w zwykły krem nivei (ten gęsty, nie soft) i codziennie ich używam, stosowałam też krem z ziaji, wymieniłam także podkłady na te, które mają za zadanie dodatkowo nawilżać skórę,, po pół roku takiej pielęgnacji moja skóa poprawiła swój koor, jest mniej ziemista i nie jest już tak bardzo sucha, jednak nadal mam te okropne, przeszkadzające mi płytkie zmarszczki, załamuje mnie to bo mam wrażenie ze nie wyglądam na 20 lat.. ( dodam ,że nie palę i nie piję ,a także nie mam innych szkodliwych nałogów) co powinnam zrobić aby pozbyć sie tych zmarszczek mimicznych ? mogłabym prosić o zaproponowanie jakiś sprawdzonych kremów, najlepiej nie zbyt drogich (ponieważ mój fundusz nie wystarcza na to ponieważ jeszcze nie podjęłam pracy) , które pomógłby by mi ? Bardzo proszę o odpowiedź, bardzo mnie to frustruje
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-17, 10:42   #552
olinek2909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 2
Dot.: Zmarszczki mimiczne. WĄTEK ZBIORCZY.

HELP przez wielkie P

Dziewczęta, mam 23 lata, a problem ze zmarszczkami poprzecznymi czoła znam od 5 lat conajmniej (taką mam intensywną mimikę). Do tego czasu świetnie sobie z nimi radziłam dwoma kosmetykami:

1. Tonik Głęboko oczyszczający Clean & Clear
2. Odżywczy krem - miód czarna róża od Tołpy

Jak wiadomo wszem i wobec, najpierw wyleciała Tołpa a teraz wylatuje Clean & Clear, którym się ostatecznie podratowywałam.
Po uzyciu tych dwóch specyfików łącznie miałam spokoj przez cały dzień mimo mojej mimiki.

Czy któraś z Was zna jakieś kosmetyki, które sobie z tym poradzą? Albo jakieś metody? (domowe)

Ps. Aktualnie używam tonik matująco - ściągający od Garniera, serum nawilżające (Hydrabio)
z Biodermy, do tego krem nawilżający z NUXE Creme Prodigieuse i to NI CHU CHU nie działa (( Ratujcie moje czoło ;(
olinek2909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 19:03   #553
Mszewczyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 3
Dot.: Zmarszczki mimiczne. WĄTEK ZBIORCZY.

A ja myśle, ze poza magicznymi kremami, głównie nawilżającymi trzeba zwyczajnie pamiętać o odpowiedniej ilości wody wypitej wyciągu dnia. To mega ważne. Sama widziałam po sobie jak piłam mało albo w ogóle. Skóra zmęczona, szara, sucha i pomarszczona gdzie się da. I to nie tylko na twarzy. Od kiedy pije 2-2,5 litra dziennie jest zdecydowanie lepiej
Mszewczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-28 20:03:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:19.