Co ubrać na pogrzeb? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-07-04, 11:03   #1
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman

Co ubrać na pogrzeb?


Mam dość nietypowe pytanie, otóż mam taką marynarkę z reserved jak na zdjęciu i moje pytanie brzmi czy ona się nadaje aby iść w niej na pogrzeb? Pogrzeb w środę, a ja nie mam aktualnie czarnej marynarki i raczej nie zdąże kupić, nie mam też od kogo pożyczyć. Poza tym miałabym na sobie czarne spodnie i ciemną(mam granatową i ciemnografitową) bluzkę, ewentualnie białą bluzkę. Być może marynarka w ogóle nie będzie potrzebna ze względu na pogodę, ale z drugiej strony w kościele/na stypie może się przydać.C5C455AE-A3F8-4241-9F75-632078801EC6.jpeg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-04, 13:36   #2
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: co ubrać na pogrzeb?

Cytat:
Napisane przez rinoa_woman Pokaż wiadomość
Mam dość nietypowe pytanie, otóż mam taką marynarkę z reserved jak na zdjęciu i moje pytanie brzmi czy ona się nadaje aby iść w niej na pogrzeb? Pogrzeb w środę, a ja nie mam aktualnie czarnej marynarki i raczej nie zdąże kupić, nie mam też od kogo pożyczyć. Poza tym miałabym na sobie czarne spodnie i ciemną(mam granatową i ciemnografitową) bluzkę, ewentualnie białą bluzkę. Być może marynarka w ogóle nie będzie potrzebna ze względu na pogodę, ale z drugiej strony w kościele/na stypie może się przydać.Załącznik 7774991

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jak dla mnie troszkę za dużo tych pasków, ale jeżeli nie jesteś z najbliższej rodziny... A może jakiś sweter w neutralnym kolorze?

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2022-07-04 o 13:39
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-04, 14:05   #3
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Co ubrać na pogrzeb?

A może masz jakiś cardigan granatowy czy czarny ? W razie czego, zamiast tej marynarki.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-04, 14:59   #4
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Co ubrać na pogrzeb?

a nie masz czarnej/ ciemno szarej /granatowej sukienki ?
taką sukienkę pewnie nie raz byś jeszcze ubrała , a spokojnie kupisz stacjonarnie

https://www.reserved.com/pl/pl/sukie...3011bcf6a6c236

https://www.housebrand.com/pl/pl/azu...mini-7816m-99x

https://www.reserved.com/pl/pl/sukie...f86b90893476da

Edytowane przez Sybil_
Czas edycji: 2022-07-04 o 15:07
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-04, 23:37   #5
Morticia_Addams
Raczkowanie
 
Avatar Morticia_Addams
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 163
Dot.: Co ubrać na pogrzeb?

Cytat:
Napisane przez rinoa_woman Pokaż wiadomość
Mam dość nietypowe pytanie, otóż mam taką marynarkę z reserved jak na zdjęciu i moje pytanie brzmi czy ona się nadaje aby iść w niej na pogrzeb? Pogrzeb w środę, a ja nie mam aktualnie czarnej marynarki i raczej nie zdąże kupić, nie mam też od kogo pożyczyć. Poza tym miałabym na sobie czarne spodnie i ciemną(mam granatową i ciemnografitową) bluzkę, ewentualnie białą bluzkę. Być może marynarka w ogóle nie będzie potrzebna ze względu na pogodę, ale z drugiej strony w kościele/na stypie może się przydać.Załącznik 7774991

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie będzie to dobrze wyglądać, bo będziesz się mocno rzucać w oczy. Koleżanki powyżej dały Ci dobre rady.
Ja dodam jedną - może masz jakieś kuzynki lub przyjaciółki, które mogłyby Ci pożyczyć coś, co mogłabyś założyć na górę jeśli będzie zimniej?
Piszę to jako miłośniczka czerni, która w przypadku pogrzebu ma raczej problem - co z tego wybrać? Jednocześnie chętnie pożyczam odzież wierzchnią 2 przyjaciółkom i kuzynce, gdy same mają problem ze znalezieniem odpowiedniej garderoby w swojej szafie, a muszą iść na pogrzeb.
Morticia_Addams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-05, 09:06   #6
Kolorowasukienka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3
Dot.: Co ubrać na pogrzeb?

Cytat:
Napisane przez rinoa_woman Pokaż wiadomość
Mam dość nietypowe pytanie, otóż mam taką marynarkę z reserved jak na zdjęciu i moje pytanie brzmi czy ona się nadaje aby iść w niej na pogrzeb? Pogrzeb w środę, a ja nie mam aktualnie czarnej marynarki i raczej nie zdąże kupić, nie mam też od kogo pożyczyć. Poza tym miałabym na sobie czarne spodnie i ciemną(mam granatową i ciemnografitową) bluzkę, ewentualnie białą bluzkę. Być może marynarka w ogóle nie będzie potrzebna ze względu na pogodę, ale z drugiej strony w kościele/na stypie może się przydać.Załącznik 7774991

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba jednak zrezygnowałabym z tej marynarki, popytaj koleżanek na pewno znajdą coś w swojej szafie. A może masz jakąs czarną sukienkę która również moze sie sprawdzić na tego typu okoliczność
Kolorowasukienka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-05, 10:42   #7
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Co ubrać na pogrzeb?

Myślę, że lepiej wziąć czarną chustę do narzucenia, taką jesienno-zimową gdyby było Ci chłodno. Ktoś ze znajomych na bank powinien taką mieć, albo zwiedziłabym second handy.
Coś po prostu do przykrycia ramion https://pl.pinterest.com/pin/833095631088804057/
https://pl.pinterest.com/pin/502292164669884096/

Ja się tak ratowałam, bo miałam sukienkę wieczorową, którą musiałam ograć na grzecznie.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-07-15, 19:56   #8
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Co ubrać na pogrzeb?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
A może masz jakiś cardigan granatowy czy czarny ? W razie czego, zamiast tej marynarki.

Dobry pomysl ciemny czarny sweter moze byc nawet meski oversize tylko narzucony na ramiona. A grzac bedzie.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-15 20:56:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.