Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-04-08, 14:28   #2491
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Naprawdę polecam akurat tę szczotkę. Mam dwie (jedną domową drugą na wyjazdy) i gdy czeszę włosy głową w dół to dodatkowo robi mi efekt wow


Dziewczęta czy możecie się wypowiedzieć (doradzić lub nie) na temat róży z Tarte i Too Faced? Akurat bardzo zbliżone odcienie mi się tam spodobały, a nie znam tych firm, bo nic od nich nie mam

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------



Tu też czasem o pielęgnacji piszemy
Ja mam jeden róż z Tarte kolor Exoposed i jest bardzo w porządku.
Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze powiedziane. Ostatnio zanurzyłam się w swoje zbiory i „znalazłam” bronzery w sticku z KKW. Do tej pory używam paletkę do konturowania tej firmy i końca nie widać. Da się w ogóle zdenkowac bronzer w kamieniu?

Mi te róże Westman odpowiadają, na początku nie byłam pewna trwałości, ale udało mi się z nimi wypracować długotrwały efekt. Kolor Minette jest szczegolnie ładny, chyba nie mam nic podobnego.

Walczę ze swoimi brwiami od pewnego czasu. Zrobiłam n-te podejście do ABH Brow Freeze i w końcu jestem zadowolona z efektu, ale potrzebuje czymś wypełnić luki między włoskami. Ich Brow Pen kompletnie się nie sprawdził, wymacalam ołówki z Refy ale mocno ograniczony wybor odcieni. W końcu kupiłam Brow trio Valentino, oby mi przypasował.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W jednym bronzerze mam pokaźne denko więc chyba się da

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Kochane, czy na Toma Forda bywają jakieś kody rabatowe? Moze bym paletke kupiła ale jakos mam opory przed taką kwota za 4 cienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W D. czasem obniżają ceny bez kodów i TF też, tak to nie wchodzi, chyba że masz kod z paczki taki na ulotce i kupujesz stacjonarnie to obniża marki wyłączone i łączy się z punktami uzbieranymi na koncie. Kod urodzinowy chyba też obejmuje. Natomiast w S. kody raczej obniżają TF, urodzinowy na pewno.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja sobie dzisiaj perfumki kupiłam
Ooo czym one pachną ��


[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89551446]No właśnie też znam krem z tej serii i też byłam bardzo zadowolona, stąd czapnęłam teraz ten krem pod oczy



Czuć, że się go trzyma w dłoni
Wiem, że te żarty takie bardziej boomerskie, ale okropnie mnie to śmieszy - te wszystkie falliczne kosmetyki.
Czy babskiej wersji narządów też się doczekamy ? Co my, gorsze jakieś ?
Był kiedyś flakon jakichś pefrum w kształcie ust, coś kojarzę. To jeszcze parę detali dorobić i mamy TO ![/QUOTE]

To chyba jakiś falliczny trend

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Mam je u siebie w mieście i muszę siew końcu wybrać

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Tak. Trzymanie tej szminki w dłoni daje satysfakcję . Ale pomijając co przedstawia to na serio jest pięknie zrobiona .

Pamiętam jak jako dziecko lubiłam oglądać (i się malować) kosmetykami mamy. Moje ewentualne dziecko będzie miało kategoryczny zakaz dotykania moich .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może to dziwnie zabrzmi ale poproszę focie jak leży w dłoni
Sory musiałam ale foty chętnie zobaczę, przynajmniej tak oczy nacieszę

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2023-04-08 o 14:29
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-08, 20:16   #2492
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ja mam jeden róż z Tarte kolor Exoposed i jest bardzo w porządku.

W jednym bronzerze mam pokaźne denko więc chyba się da

W D. czasem obniżają ceny bez kodów i TF też, tak to nie wchodzi, chyba że masz kod z paczki taki na ulotce i kupujesz stacjonarnie to obniża marki wyłączone i łączy się z punktami uzbieranymi na koncie. Kod urodzinowy chyba też obejmuje. Natomiast w S. kody raczej obniżają TF, urodzinowy na pewno.

Ooo czym one pachną ��

To chyba jakiś falliczny trend


Mam je u siebie w mieście i muszę siew końcu wybrać

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------


Może to dziwnie zabrzmi ale poproszę focie jak leży w dłoni
Sory musiałam ale foty chętnie zobaczę, przynajmniej tak oczy nacieszę
Mówisz, masz . To na 100% najdziwniejsze zdjęcie jakie wrzuciłam tu kiedykolwiek .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (88,5 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (95,3 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (90,2 KB, 71 załadowań)
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-09, 09:13   #2493
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Żeby to jeszcze kredyt na szminki był

Sent from my SM-F926B using Tapatalk
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-09, 09:50   #2494
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
No wiec donosze, ze niektóre czwórki TF kosztuja juz 405 zł czyli podniesli cene o 25 zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba już do reszty ich pogięło
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-09, 12:49   #2495
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Mówisz, masz . To na 100% najdziwniejsze zdjęcie jakie wrzuciłam tu kiedykolwiek .
No no fajne fajne słusznych rozmiarów Na pewno wyróżniają się na tle szminkowych zbiorów Jeszcze poproszę jedną foteczkę jak wyglądają kolory, w sensie otwarte z wysuniętym sztyftem :roza

Co do szmineczek to zamówiłam nową z Nabli o tej żelkowej formule, ciekawa jestem jej, opakowanie mi się bardzo podoba Wzięłam nudziaka, ale myślę jeszcze nad Nocturną.

Była już mowa o konturówkach to tylko tak przypomnę, że konturówki z Nabli są megaaaa Mam kolory 1, 1.5 i 2 i jeszcze jedną starszą chyba z zestawu.
Kupiłam też z Catrice kolor 150 i też jest świetna, bardzo trwała, wysuwana i ładne kolory bo miałam już 060 i 040. Za te pieniądze to najlepsza.

Też kupiłam sztyft Rare jednak jeden z tych nowszych kolorów Bright Side widzę że już wykupiony Stwierdziłam że Happy Sol to za pomarańczowy.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-09, 20:18   #2496
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
No no fajne fajne słusznych rozmiarów Na pewno wyróżniają się na tle szminkowych zbiorów Jeszcze poproszę jedną foteczkę jak wyglądają kolory, w sensie otwarte z wysuniętym sztyftem :roza



Co do szmineczek to zamówiłam nową z Nabli o tej żelkowej formule, ciekawa jestem jej, opakowanie mi się bardzo podoba Wzięłam nudziaka, ale myślę jeszcze nad Nocturną.



Była już mowa o konturówkach to tylko tak przypomnę, że konturówki z Nabli są megaaaa Mam kolory 1, 1.5 i 2 i jeszcze jedną starszą chyba z zestawu.

Kupiłam też z Catrice kolor 150 i też jest świetna, bardzo trwała, wysuwana i ładne kolory bo miałam już 060 i 040. Za te pieniądze to najlepsza.



Też kupiłam sztyft Rare jednak jeden z tych nowszych kolorów Bright Side widzę że już wykupiony Stwierdziłam że Happy Sol to za pomarańczowy.
Też kupiłam ten sztyfty Bright Side. Żeby mu smutno nie było dobrałam roz Bliss bo jestem ich ciekawa

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-09, 20:20   #2497
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
No no fajne fajne słusznych rozmiarów Na pewno wyróżniają się na tle szminkowych zbiorów Jeszcze poproszę jedną foteczkę jak wyglądają kolory, w sensie otwarte z wysuniętym sztyftem :roza

Co do szmineczek to zamówiłam nową z Nabli o tej żelkowej formule, ciekawa jestem jej, opakowanie mi się bardzo podoba Wzięłam nudziaka, ale myślę jeszcze nad Nocturną.

Była już mowa o konturówkach to tylko tak przypomnę, że konturówki z Nabli są megaaaa Mam kolory 1, 1.5 i 2 i jeszcze jedną starszą chyba z zestawu.
Kupiłam też z Catrice kolor 150 i też jest świetna, bardzo trwała, wysuwana i ładne kolory bo miałam już 060 i 040. Za te pieniądze to najlepsza.

Też kupiłam sztyft Rare jednak jeden z tych nowszych kolorów Bright Side widzę że już wykupiony Stwierdziłam że Happy Sol to za pomarańczowy.
Jesli chodzi o swatche to specjalnie nie zrobilam od razu, bo mam wrażenie, że moj telefon nie umie w kolory .

No Nable przegladalam wczoraj, bo pojawiła się na sephora: ta żelowa i taka matowa. Też myślałam o kupnie, ale trochę mnie zaskoczyła jej cena. Poczekam trochę może cena spadnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-04-10, 00:04   #2498
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Też kupiłam ten sztyfty Bright Side. Żeby mu smutno nie było dobrałam roz Bliss bo jestem ich ciekawa

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

Mam ten róż, jeśli lubisz naturalne nudowe odcienie to będziesz zadowolona ja go bardzo lubię, mam tez Joy ale rzadko używam bo on już jest dość mocno napigmentowany i widoczny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-10, 17:11   #2499
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Mam ten róż, jeśli lubisz naturalne nudowe odcienie to będziesz zadowolona ja go bardzo lubię, mam tez Joy ale rzadko używam bo on już jest dość mocno napigmentowany i widoczny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No to nie mogę się już go doczekać właśnie taki codzienniak chciałam

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-10, 19:09   #2500
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
No no fajne fajne słusznych rozmiarów Na pewno wyróżniają się na tle szminkowych zbiorów Jeszcze poproszę jedną foteczkę jak wyglądają kolory, w sensie otwarte z wysuniętym sztyftem :roza

Co do szmineczek to zamówiłam nową z Nabli o tej żelkowej formule, ciekawa jestem jej, opakowanie mi się bardzo podoba Wzięłam nudziaka, ale myślę jeszcze nad Nocturną.

Była już mowa o konturówkach to tylko tak przypomnę, że konturówki z Nabli są megaaaa Mam kolory 1, 1.5 i 2 i jeszcze jedną starszą chyba z zestawu.
Kupiłam też z Catrice kolor 150 i też jest świetna, bardzo trwała, wysuwana i ładne kolory bo miałam już 060 i 040. Za te pieniądze to najlepsza.

Też kupiłam sztyft Rare jednak jeden z tych nowszych kolorów Bright Side widzę że już wykupiony Stwierdziłam że Happy Sol to za pomarańczowy.
Mówiłam, super są te konturówki z Catrice. Z Nabli też. Z tanich to jeszcze Essence 24h Cinnamon jest spoko i Lamel 407 i chyba 410. Ciekawa jestem tej żelowej szminki z Nabli, daj znać. Kusi mnie też ta ich nowa matowa, ale tak w ciemno nie chcę kupować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-11, 06:54   #2501
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89551392]Jak dla mnie ta marka też jest przegrzana, nic specjalnego.



Ja właśnie kliknęłam na Culcie spf z SUQQU - lubię tę markę i znam jej kolorówkę, ciekawam tego kremu. Weszła zniżka 20%.
Obiecują, że ma lekką formułę, dobrą pod makijaż. Zobaczymy.



Ostatnio miałam próbkę serum i kremu na noc z tej serii.
Bardzo fajne, mają bardzo lekką formułę, dobrze się wchałaniają i nawilżają. Na jakieś większe testy próbki to za mało oczywiście, ale czuję się zachęcona.
Kiedyś kliknę pełne wersje produktów z tych próbek, lubię Yonelle.



Dzisiaj napadłam na Cult i poza wspomianym wcześniej kremem z SPF, kliknęłam preparaty do włosów jakiejś nieznanej mi marki, ale opinie o tych produktach są dobre na stronie
Po prawie rocznym wypadaniu, włosy zaczęły mi w końcu nie wypadać i odrastać. Wyglądam śmiesznie z krótkimi włoskami na właściwie całej głowie, każdy żyje swoim życiem i rośnie w inną stronę, nie da się tego okiełznać, ale to już najmniejszy problem. Teraz skupiam się na tym, żeby im pomóc odrastać, wzmacniać je; bardzo w tym pomagają regularne pilingi kwasami.

Dlatego kupiłam kolejny piling do skóry głowy:

https://www.cultbeauty.co.uk/act-acr.../13926903.html

i serum wzmacniające:

https://www.cultbeauty.co.uk/act-acr.../13926904.html

A, i jeszcze poza tym skusiłam się na krem pod oczy z Medik8:

https://www.cultbeauty.co.uk/medik8-.../14271143.html

Teraz tylko czekać tygodniami aż żółwie przywloką te zamówienia z UK. Strasznie długo to teraz trwa, współpracują z jakąś dziwną firmą przewozową, evri się to nazywa, czy jakoś tak.

Z kolorówki mam na oku nowe róże od Armaniego, od dwóch tygodni są na stronie w Douglasie, ale ciągle są niedostępne. Po cholerę dodać na stronę coś, czego nie można (jeszcze) kupić - i to przez tak długi czas.
Poza tym nic mnie nie kusi z makijażu - póki co.



Elizka, bierz do kompletu z tymi szminkowymi penisami co je kupiłaś, idealnie kombo, co nie ?
Przyszły już te Isamaye ? Fajne w dotyku ? Duże ? [/QUOTE]
Hej, też się zbieram do zamówienia z Cult Beauty. Czy oni uwzględniają podatek/cło, czy należy się spodziewać listu przy dostawie?
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-04-11, 07:42   #2502
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
Hej, też się zbieram do zamówienia z Cult Beauty. Czy oni uwzględniają podatek/cło, czy należy się spodziewać listu przy dostawie?
Cult jest bezproblemowe pod tym względem. Mi nigdy nic nie przysłali. Jak UK wyszło z Unii to była na ich stronie informacją, że biora to na siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-11, 09:52   #2503
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Wrzucili nowe odcienie płynnych róży i bronzerów w sticku z Rare, oczywiście kliknęłam
Które kupiłaś? Ja kliknęłam róż virtue, bronzer bright side i olejek hope. Weszło z rabatem więc w ogóle spoko ceny
Mam jeden róż Rare i jest całkiem spoko
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-11, 09:52   #2504
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
Hej, też się zbieram do zamówienia z Cult Beauty. Czy oni uwzględniają podatek/cło, czy należy się spodziewać listu przy dostawie?
Nic nie płacisz ale cholernie długo idzie...
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-11, 10:01   #2505
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89551392]
Ja właśnie kliknęłam na Culcie spf z SUQQU - lubię tę markę i znam jej kolorówkę, ciekawam tego kremu. Weszła zniżka 20%.
Obiecują, że ma lekką formułę, dobrą pod makijaż. Zobaczymy.

Ostatnio miałam próbkę serum i kremu na noc z tej serii.
Bardzo fajne, mają bardzo lekką formułę, dobrze się wchałaniają i nawilżają. Na jakieś większe testy próbki to za mało oczywiście, ale czuję się zachęcona.
Kiedyś kliknę pełne wersje produktów z tych próbek, lubię Yonelle.

Dzisiaj napadłam na Cult i poza wspomianym wcześniej kremem z SPF, kliknęłam preparaty do włosów jakiejś nieznanej mi marki, ale opinie o tych produktach są dobre na stronie
Po prawie rocznym wypadaniu, włosy zaczęły mi w końcu nie wypadać i odrastać. Wyglądam śmiesznie z krótkimi włoskami na właściwie całej głowie, każdy żyje swoim życiem i rośnie w inną stronę, nie da się tego okiełznać, ale to już najmniejszy problem. Teraz skupiam się na tym, żeby im pomóc odrastać, wzmacniać je; bardzo w tym pomagają regularne pilingi kwasami.

Dlatego kupiłam kolejny piling do skóry głowy:

https://www.cultbeauty.co.uk/act-acr.../13926903.html

i serum wzmacniające:

https://www.cultbeauty.co.uk/act-acr.../13926904.html

A, i jeszcze poza tym skusiłam się na krem pod oczy z Medik8:

https://www.cultbeauty.co.uk/medik8-.../14271143.html

Teraz tylko czekać tygodniami aż żółwie przywloką te zamówienia z UK. Strasznie długo to teraz trwa, współpracują z jakąś dziwną firmą przewozową, evri się to nazywa, czy jakoś tak.

Z kolorówki mam na oku nowe róże od Armaniego, od dwóch tygodni są na stronie w Douglasie, ale ciągle są niedostępne. Po cholerę dodać na stronę coś, czego nie można (jeszcze) kupić - i to przez tak długi czas.
Poza tym nic mnie nie kusi z makijażu - póki co.
[/QUOTE]

Nie miałam nigdy suqqu, jakoś mnie nie ciągneło ale może to dobrze

yonelle jest spoko ale cenami powoli gonią diory i inne

z cult właśnie mi przyszło zamówienie z goodie bagiem i glow recipe

teraz czekamy kiedy rzucą ten sun edit i jestem ciekawa po ile

medik8 krem pod oczy - ja co jakiś czas trafiam na filmiki lekarzy, którzy mówią - krem pod oczy bez sensu jak możesz i nie szkodzi to używaj tego samego na cała twarz i rzeczywiście - używam pod oczy augustinus bader rich (na całą twarz dla mnie za tłusty a pod oczy idealnie) czy ten czarny medik8 retinoate intense i wszystko jest ok. Jak kiedyś wykończę zapasy kremów pod oczy to chyba przestanę je kupować.

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

o ciekawa nowość
https://www.cultbeauty.com/olaplex-l.../14270210.html
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-11, 10:07   #2506
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Które kupiłaś? Ja kliknęłam róż virtue, bronzer bright side i olejek hope. Weszło z rabatem więc w ogóle spoko ceny

Mam jeden róż Rare i jest całkiem spoko
Rare wchodziło z rabatem?

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-11, 10:15   #2507
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Rare wchodziło z rabatem?

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Tak, z tym -10
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-11, 11:24   #2508
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Które kupiłaś? Ja kliknęłam róż virtue, bronzer bright side i olejek hope. Weszło z rabatem więc w ogóle spoko ceny
Mam jeden róż Rare i jest całkiem spoko
Ten sam odcien bronzera plus roze virtue i worth .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-11, 14:16   #2509
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Tak, z tym -10
Jak dostajecie te kody? Sms w mail'u czy jak? Ja się zawsze muszę i nie prosić
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-04-11, 14:20   #2510
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Jak dostajecie te kody? Sms w mail'u czy jak? Ja się zawsze muszę i nie prosić
dla mnie to jest mega tajemnica jak oni to liczą... raz duże zakupy za 7000zł i dostałam 5 kodów, za drugim razem zakupy za połowę tej kwoty i 8 kodów...
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-11, 14:20   #2511
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Jak dostajecie te kody? Sms w mail'u czy jak? Ja się zawsze muszę i nie prosić
Ja dostaję SMS'em.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-11, 14:28   #2512
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja dostaję SMS'em.
To pewnie nie docierają bo nawet z własnej sieci muszę wysyłać dwa razy coś żeby przyszło sms, albo jakiś kod do logowania Dla mnie najlepszy by był mail, albo jakby to było widoczne po zalogowaniu na koncie. Nawet D. ma to lepiej rozwiązane ehmm :/
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-11, 19:54   #2513
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość

medik8 krem pod oczy - ja co jakiś czas trafiam na filmiki lekarzy, którzy mówią - krem pod oczy bez sensu jak możesz i nie szkodzi to używaj tego samego na cała twarz i rzeczywiście - używam pod oczy augustinus bader rich (na całą twarz dla mnie za tłusty a pod oczy idealnie) czy ten czarny medik8 retinoate intense i wszystko jest ok. Jak kiedyś wykończę zapasy kremów pod oczy to chyba przestanę je kupować.[COLOR="Silver"]
Też o tym słyszałam od jednej ekspertki youtubowej od skóry, której nazwy kanału nie pamiętam. Też mówiła, że krem pod oczy osobny nie jest potrzebny, że wystarczy to co używamy na całą twarz. Oczywiście nie jest to popularna opinia bo każda firma kosmetyczna Ci wmówi, że potrzebujesz osobny Czasem jeszcze na szyję osobny Ja jednak lubię używać inne kremy w różne miejsca i nie zmienię raczej preferencji. Pod oczy ostatnio otwarłam Veoli 20 Seconds Magic Eye Treatment i muszę przyznać, że bardzo przyjemny

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
dla mnie to jest mega tajemnica jak oni to liczą... raz duże zakupy za 7000zł i dostałam 5 kodów, za drugim razem zakupy za połowę tej kwoty i 8 kodów...
Albo sumę punktów albo ilość transakcji w zależności co pierwsze, jakoś tak, ale te ich naliczanie punktów i tak nie jest klarowne.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-12, 08:22   #2514
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Sun edit jest już dostępny na Culcie. Kliknęłam od razu po otrzymaniu powiadomienia, myśle ze wyprzeda się w sekundę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-12, 08:40   #2515
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Sun edit jest już dostępny na Culcie. Kliknęłam od razu po otrzymaniu powiadomienia, myśle ze wyprzeda się w sekundę.
Ja też od razu kliknęłam

Te boxy w miarę szybko się rozchodzą ale już kalendarz w tym roku kiepsko im schodził.

Edytowane przez Agunia001
Czas edycji: 2023-04-12 o 09:10
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-12, 09:27   #2516
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Też o tym słyszałam od jednej ekspertki youtubowej od skóry, której nazwy kanału nie pamiętam. Też mówiła, że krem pod oczy osobny nie jest potrzebny, że wystarczy to co używamy na całą twarz. Oczywiście nie jest to popularna opinia bo każda firma kosmetyczna Ci wmówi, że potrzebujesz osobny

Ja akurat potrzebuję coś innego na okolicę oczu niż na twarz, szyję i dekold. Pod oczami skóra jest delikatna i cienka (dotyka ją już upływ czasu ), a na reszcie - przetłuszcza się i jest gruba.

Słyszałam tę opinię, że osobny krem pod oczy to merketing. Dla mnie to jednak konieczność. Tzn. mogłabym kupić i stosować pod oczy każdy inny krem, który spełni jej potrzeby, to oczywiste. Ale w sumie co to za różnica, skoro i tak potrzeba mi czegoś innego pod oczy niż na resztę twarzy.

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Nie widzę na stronie tego boxa, o którym mówicie
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-12, 10:04   #2517
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Ja też od razu kliknęłam

Te boxy w miarę szybko się rozchodzą ale już kalendarz w tym roku kiepsko im schodził.
ja mam ciagle opcję zapisania się na listę, prosiaki wiec może bedą go partiami wysyłać.

Co do kalendarza to tam jakieś dziwy się zadziały, bo ja ostatecznie dostałam do niego dwa goodie bagi nie żebym narzekała, ale myślę, że wynik bałaganu.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-12, 10:47   #2518
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89554111]Ja akurat potrzebuję coś innego na okolicę oczu niż na twarz, szyję i dekold. Pod oczami skóra jest delikatna i cienka (dotyka ją już upływ czasu ), a na reszcie - przetłuszcza się i jest gruba.

Słyszałam tę opinię, że osobny krem pod oczy to merketing. Dla mnie to jednak konieczność. Tzn. mogłabym kupić i stosować pod oczy każdy inny krem, który spełni jej potrzeby, to oczywiste. Ale w sumie co to za różnica, skoro i tak potrzeba mi czegoś innego pod oczy niż na resztę twarzy.

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Nie widzę na stronie tego boxa, o którym mówicie [/QUOTE]

Wiadomo wszystko zależy od potrzeb skóry i rodzaju smarowidła. Krem matujący nakładam tylko na twarz, na szyję i pod oczy wtedy coś innego, ale np. dobre serum np. z retinolem spokojnie już można, tylko wiadomo nie pod samo oko tylko z centymetr od, a skóra sobie pociągnie dobroci. Jak coś nie podrażnia i na dzień konsystencja np. nie kłóci się z korektorem to te sera i kremy na twarz pod oczy też działają
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-12, 16:14   #2519
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Też o tym słyszałam od jednej ekspertki youtubowej od skóry, której nazwy kanału nie pamiętam. Też mówiła, że krem pod oczy osobny nie jest potrzebny, że wystarczy to co używamy na całą twarz. Oczywiście nie jest to popularna opinia bo każda firma kosmetyczna Ci wmówi, że potrzebujesz osobny Czasem jeszcze na szyję osobny Ja jednak lubię używać inne kremy w różne miejsca i nie zmienię raczej preferencji. Pod oczy ostatnio otwarłam Veoli 20 Seconds Magic Eye Treatment i muszę przyznać, że bardzo przyjemny



Albo sumę punktów albo ilość transakcji w zależności co pierwsze, jakoś tak, ale te ich naliczanie punktów i tak nie jest klarowne.
[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89554111]Ja akurat potrzebuję coś innego na okolicę oczu niż na twarz, szyję i dekold. Pod oczami skóra jest delikatna i cienka (dotyka ją już upływ czasu ), a na reszcie - przetłuszcza się i jest gruba.

Słyszałam tę opinię, że osobny krem pod oczy to merketing. Dla mnie to jednak konieczność. Tzn. mogłabym kupić i stosować pod oczy każdy inny krem, który spełni jej potrzeby, to oczywiste. Ale w sumie co to za różnica, skoro i tak potrzeba mi czegoś innego pod oczy niż na resztę twarzy.

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Nie widzę na stronie tego boxa, o którym mówicie [/QUOTE]

To o kremie do twarzy stosowanym pod oczy to wiadomka już od 10 czy 15 lat i nawet była o tym książka i ta sama autorka miała tutaj na Wizażu swoje podforum bodajże (Noszczyk chyba się zwała). Przesłanie było takie, że jeżeli krem do twarzy nie podrażnia Ci skóry pod oczami to możesz go stosować, bo krem pod oczy tak naprawdę to to samo tylko delikatniejsze żeby nie powodować podrażnień w tej wrażliwej sferze Mnie niestety każdy krem do twarzy podrażnia okolice oczu, więc nic z tej wiedzy nie skorzystam.

Drugi patent z podobnej półki to używanie na cienie pod oczami kremu na hemoroidy- nie dziękujcie

Dalej chodzi za mną Bridgertonowski rozświetlacz Pat i chyba go jednak kupię, bo już za długo trwa ta obsesja...


Co do kodów 10% to ja dostaję smsem raz na x zakupów i też muszę się upominać...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-12, 16:56   #2520
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ja mam jeden róż z Tarte kolor Exoposed i jest bardzo w porządku.
Dziękuję!


Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Mówisz, masz . To na 100% najdziwniejsze zdjęcie jakie wrzuciłam tu kiedykolwiek .
Bomba!


Marigold, Ola czy mogę skorzystać z Waszych kodów/zniżek do Sephory? Nic pilnego, ale chcę ten róż zakupić Tarte
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-29 08:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.