Płyn w zatoce Douglasa na USG - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-05-30, 18:30   #1
Ala12x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-05
Wiadomości: 1

Płyn w zatoce Douglasa na USG


Hej, może któraś z was wie, o co może chodzić. Mam 21 lat, jestem dziewicą i miałam ostatnio USG. Wszystko w porządku poza jedną rzeczą – płynem w zatoce Douglasa. Miałam wcześniej USG jamy brzusznej, wszystko wyszło idealnie. Po wizycie u ginekologa zrobiłam też morfologię, OB, parę innych pomiarów. Wyniki świetne, OB niskie i niewskazujące na jakiekolwiek nieprawidłowości.
Okres spóźnia mi się tydzień. Nie mam dolegliwości bólowych poza delikatnym kłuciem jajnika w trakcie owulacji, ale tak miałam odkąd pamiętam. Dopiero po jakimś czasie zauważam, że opinie o tym ginekologu są dość mieszane i zastanawiam się, czy ten płyn może być zwyczajnym procesem fizjologicznym (ponoć może występować jakaś ilość po owulacji aż do wystąpienia miesiączki). Trochę mnie nastraszył, że gdyby mnie bolało to by wysłał do szpitala. Nie wiem, co mam o tym myśleć ani ile tego płynu konkretnie było, ale ginekolog wyglądał na dość zaniepokojonego. Nie mam pojęcia, o co chodzi, bo każde badanie jest w normie. Chce mi zrobić ponownie USG po miesiączce. Co myślicie, któraś tak miała?
Ala12x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-30 19:30:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:18.