Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5 - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-04-23, 15:35   #1981
Janekbednarz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez meryjanefirst Pokaż wiadomość
Nie ma takiej możliwości! Na serio, uspokój się…nie schizuj. Wszystko będzie dobrze, skoro nie było stosunku nie ma możliwości żebyś była w ciąży. Pozdrawiam 😘
to dlaczego jak tak panikuje i mysle o tym ciagle.. czy to problemy natury psychicznej ?
mysle czy cos nie ściekło itp, no po prostu jest glupia chyba... przeciez bez wejscia, bez penetracji nie ma szans na ciaze...
Janekbednarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-23, 15:36   #1982
Masza1997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Janekbednarz Pokaż wiadomość
to dlaczego jak tak panikuje i mysle o tym ciagle.. czy to problemy natury psychicznej ?
mysle czy cos nie ściekło itp, no po prostu jest glupia chyba... przeciez bez wejscia, bez penetracji nie ma szans na ciaze...
poodobno mozna zajsc w ciaze jak po finale w buzi sie potem calujecie, a potem partner robi ci dobrze jezykiem tzn. minete

nwm na ile to prawda
Masza1997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-23, 18:20   #1983
Janekbednarz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Masza1997 Pokaż wiadomość
poodobno mozna zajsc w ciaze jak po finale w buzi sie potem calujecie, a potem partner robi ci dobrze jezykiem tzn. minete

nwm na ile to prawda
nie zalamuj mnie nawet...
Janekbednarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-24, 09:11   #1984
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Masza1997 Pokaż wiadomość
poodobno mozna zajsc w ciaze jak po finale w buzi sie potem calujecie, a potem partner robi ci dobrze jezykiem tzn. minete

nwm na ile to prawda

Jeśli nie wiesz na ile to prawda to po co straszysz ludzi swoimi wymysłami.

Może warto przeczytać trochę literatury źródłowej.
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-24, 14:42   #1985
Janekbednarz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Aaneczkaa86 Pokaż wiadomość
Jeśli nie wiesz na ile to prawda to po co straszysz ludzi swoimi wymysłami.

Może warto przeczytać trochę literatury źródłowej.
Czyli mam sie nie martwić? Jesli nie bylo penetracji to nie ma szans na ciąze?
Janekbednarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-26, 10:53   #1986
Masza1997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Janekbednarz Pokaż wiadomość
Czyli mam sie nie martwić? Jesli nie bylo penetracji to nie ma szans na ciąze?
moim zdaniem jak bez finalu w srodku to nie masz co sie martwic, ale rozumiem schizy bo sama mialam i jakies mysli gliupie... a co jak przypadkiem sie dotknelam gdzies tam brudnym palcem, a co jak cos moglo splynąć ... ciezki temat ale bedzie dobrze, imo nie martw sie
Masza1997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-27, 17:53   #1987
Janekbednarz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

ehhh.... to czekam na okres. Planowo 10 maja...
Janekbednarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-04-28, 16:35   #1988
Malinka8900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-04
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cześć, w tamtym tygodniu razem z moim chłopakiem wzajemnie się zaspokajaliśmy, byłam wtedy 2 dni przed owulacją. Uprawialiśmy seks oralny, chłopak dostał wtedy orgazmu w moich ustach. Według chłopaka w momencie kiedy podnosił rękę lekko zachaczył palcem o członka (lekko otarł palcem - dosłownie musnął, poczuł coś lekko zimnego na palcu) a następnie dotykał chwilę mojej łechtaczki oraz włożył mi ten palec do pochwy (od momentu wytrysku do momentu dotykania mogły upłynąć z 2-3 minuty, może mniej - nie jesteśmy tego pewni). Czy w takim wypadku istnieje duże ryzyko zajścia w ciążę? Proszę o pomoc, bo zaczynam wariować
Malinka8900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-28, 22:14   #1989
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Malinka8900 Pokaż wiadomość
Cześć, w tamtym tygodniu razem z moim chłopakiem wzajemnie się zaspokajaliśmy, byłam wtedy 2 dni przed owulacją. Uprawialiśmy seks oralny, chłopak dostał wtedy orgazmu w moich ustach. Według chłopaka w momencie kiedy podnosił rękę lekko zachaczył palcem o członka (lekko otarł palcem - dosłownie musnął, poczuł coś lekko zimnego na palcu) a następnie dotykał chwilę mojej łechtaczki oraz włożył mi ten palec do pochwy (od momentu wytrysku do momentu dotykania mogły upłynąć z 2-3 minuty, może mniej - nie jesteśmy tego pewni). Czy w takim wypadku istnieje duże ryzyko zajścia w ciążę? Proszę o pomoc, bo zaczynam wariować
Nie istnieje właściwie żadne ryzyko.

Wysłane z mojego RMX3624 przy użyciu Tapatalka
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-03, 10:48   #1990
Masza1997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Hej dziewczyny,
czy można zajść w ciąże bez penetracji? Czy to jest możliwe?Chodzi mi o petting i zabawy oralne bez wkładania członka, z finałem w buzi. Niektorzy mowią, ze petting nie chroni ale chyba jesli jest jakis ryzykowny i z finalem w okolicach pochwy, a taki przypadke jak moj opisany?
Masza1997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-06, 15:11   #1991
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Masza1997 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

czy można zajść w ciąże bez penetracji? Czy to jest możliwe?Chodzi mi o petting i zabawy oralne bez wkładania członka, z finałem w buzi. Niektorzy mowią, ze petting nie chroni ale chyba jesli jest jakis ryzykowny i z finalem w okolicach pochwy, a taki przypadke jak moj opisany?
Nie mozna

Sent from my FP4 using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-05-08, 14:20   #1992
kingusia12225
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Czy możliwe aby doszło do zapłodnienia?

Cześć Wszystkim!
Proszę Was o wyrażenie swojego zdania odnośnie mojej sytuacji, mianowicie mam 23 lata (jestem nadal dziewicą) i w sobotę z chłopakiem nas trochę poniosło. Na początku były jakieś macanki itp. jednak potem dosłownie na 5 sekund wsunął mi on czubek penisa do pochwy (nie przebił błony), w zasadzie to nie mam pewności czy on tam wszedł, czy tylko on tak na mnie napierał. Gdy zorientowałam się co się dzieję szybko go zepchnęłam. Nie doszło do wytrysku, ale teraz mam straszny mętlik w głowie czy mógł mnie zapłodnić. W internecie jest mnóstwo artykułów, że jest to możliwe również bez wytrysku ale w naszym przypadku całość trwała dosłownie kilka sekund i wiem, że to było strasznie nieodpowiedzialne. Nie mam też pewności czy byłam w trakcie dni płodnych, bowiem zwykle mój cykl był zwykle regularny co 28-30 dni natomiast ostatnio przeciągnął się do 35 dni. Proszę o odpowiedź osób które posiadają wiedzę na ten temat, jednocześnie proszę o powstrzymanie wszelkich uszczypliwości związanych z tą sytuacją.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
kingusia12225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-08, 15:18   #1993
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Czy możliwe aby doszło do zapłodnienia?

Cytat:
Napisane przez kingusia12225 Pokaż wiadomość
Cześć Wszystkim!
Proszę Was o wyrażenie swojego zdania odnośnie mojej sytuacji, mianowicie mam 23 lata (jestem nadal dziewicą) i w sobotę z chłopakiem nas trochę poniosło. Na początku były jakieś macanki itp. jednak potem dosłownie na 5 sekund wsunął mi on czubek penisa do pochwy (nie przebił błony), w zasadzie to nie mam pewności czy on tam wszedł, czy tylko on tak na mnie napierał. Gdy zorientowałam się co się dzieję szybko go zepchnęłam. Nie doszło do wytrysku, ale teraz mam straszny mętlik w głowie czy mógł mnie zapłodnić. W internecie jest mnóstwo artykułów, że jest to możliwe również bez wytrysku ale w naszym przypadku całość trwała dosłownie kilka sekund i wiem, że to było strasznie nieodpowiedzialne. Nie mam też pewności czy byłam w trakcie dni płodnych, bowiem zwykle mój cykl był zwykle regularny co 28-30 dni natomiast ostatnio przeciągnął się do 35 dni. Proszę o odpowiedź osób które posiadają wiedzę na ten temat, jednocześnie proszę o powstrzymanie wszelkich uszczypliwości związanych z tą sytuacją.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Nie, nie zajdziesz w ciążę będąc dziewicą.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-09, 11:21   #1994
kingusia12225
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: Czy możliwe aby doszło do zapłodnienia?

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Nie, nie zajdziesz w ciążę będąc dziewicą.
Dziękuję za odpowiedź, w internecie niestety jest sporo artykułów, że jest taka możliwość nawet będąc dziewicą.
kingusia12225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-10, 00:01   #1995
Kokos12331
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 2
Czy mogę być w ciąży ?

Hej uprawiałam petting z chłopakiem i nie wiem czy nie przeniósł na palcach spermy do pochwy . Mam cykle co 21-22 dni . Dostałam okres w terminie jednak w drugi dzień okresu dostałam gorączkę i miałam silny ból plecków . Wykonałam betę 13 dni od pettingu ujemna . Po 5 dniach od stosunku po sikaniu na papierze różowy śluz. Wykonałam betę 18 dni od tego pettingu i ujemna czyli 4 dni po okresie . Czy mogę być w ciąży ? Bardzo się boje . Mieliście taka sytuacje
Kokos12331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-20, 06:29   #1996
Giselle109xx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Hej, ostatnio miałam trochę niegularne krwawienia, ale potem się okazało, że to wina antybiotyku (biorę tabletki zoelly), myślałam, że będzie wszystko w porządku. Próbowałam z chłopakiem uprawiać seks, niestety się strasznie zestresowałam i wszedł tylko do połowy, mieliśmy dodatkowo prezerwatywę. To był jakiś 20 dzień cyklu chyba. Zazwyczaj dostaję krwawienia w 3 albo 4 dzień brania placebo, dzisiaj jest już pierwszy dzień nowego blistra, a krwawienia brak. Czy mogłam zajść nawet przy takim zabezpieczeniu? Bardzo mnie to stresuje, mój chłopak mnie uspokaja, ale mi to nie daje spać
Giselle109xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-20, 22:32   #1997
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Giselle109xx Pokaż wiadomość
Hej, ostatnio miałam trochę niegularne krwawienia, ale potem się okazało, że to wina antybiotyku (biorę tabletki zoelly), myślałam, że będzie wszystko w porządku. Próbowałam z chłopakiem uprawiać seks, niestety się strasznie zestresowałam i wszedł tylko do połowy, mieliśmy dodatkowo prezerwatywę. To był jakiś 20 dzień cyklu chyba. Zazwyczaj dostaję krwawienia w 3 albo 4 dzień brania placebo, dzisiaj jest już pierwszy dzień nowego blistra, a krwawienia brak. Czy mogłam zajść nawet przy takim zabezpieczeniu? Bardzo mnie to stresuje, mój chłopak mnie uspokaja, ale mi to nie daje spać
Nie ma takiej możliwości

Sent from my FP4 using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-30, 11:35   #1998
Coco Chanel6
Raczkowanie
 
Avatar Coco Chanel6
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 101
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

uprawiałam seks z chłopakiem w czasie okresu, gdy wyjął prezerwatywę, stwierdził, że trochę spermy było u góry prezerwatywy, ja osobiście tego nie widziałam. Czy jest jakieś ryzyko zajścia?
Coco Chanel6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 12:14   #1999
axzu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 45
Seks bez gumki - głupota

Cześć,



Ostatnio współzylem z dziewczyną i nie założyłem gumki. Zrobiłem kilka ruchów w środku jednak wyjąłem członka w odpowiednim czasie i pełny wytrysk był na zewnątrz. Ale wiadomo że jest jeszcze preejakuat..Patrząc na kalendarz to dziewczyna jest w okolicy dni płodnych. Ale wzięła tabletkę dzień po , po ok 8 godzinach po stosunku. Wiem, że nikt nie jest jasnowidzem, ale czy mam jeszcze jakiś powód do zmartwien ? Powiem szczerze że ta sytuacja była totalna głupotą i strasznie się martwię jej ciąża.
axzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-24, 10:48   #2000
Lala1996
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 47
Dot.: Seks bez gumki - głupota

Cytat:
Napisane przez axzu Pokaż wiadomość
Cześć,



Ostatnio współzylem z dziewczyną i nie założyłem gumki. Zrobiłem kilka ruchów w środku jednak wyjąłem członka w odpowiednim czasie i pełny wytrysk był na zewnątrz. Ale wiadomo że jest jeszcze preejakuat..Patrząc na kalendarz to dziewczyna jest w okolicy dni płodnych. Ale wzięła tabletkę dzień po , po ok 8 godzinach po stosunku. Wiem, że nikt nie jest jasnowidzem, ale czy mam jeszcze jakiś powód do zmartwien ? Powiem szczerze że ta sytuacja była totalna głupotą i strasznie się martwię jej ciąża.


Wzięła pigułę ,,po" - spokojnie. To duża dawka hormonów, która na pewno zadziała - ale bierzcie pod uwagę późniejsze zawirowania z okresem, może się opóźnić mi po tabletce ,,po" okres przyszedł po 50 dniach około.
Lala1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-05, 08:25   #2001
Janekbednarz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 39
Dot.: Seks bez gumki - głupota

Hej dziewczyny ma pytanko, bo lekko schizuje.
Uprawialismy seks z chlopakiem, uzywalismy gumki, zalozyl ją dobrze i wszystko bylo ok, doszedł w gumce a nawet przed jeszcze "wyszedl ze mnie" i doszedl w gumce.
WIEM, ze teoretycznie zero szans na ciaze bo wszystko bylo okej, ale jakos schizuje, uspokoicie mnie jakos? proszę
Janekbednarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-05, 10:25   #2002
Apropoa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 46
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Jesteś mężczyzną czy kobietą?
Jezeli uprawiałeś seks z mężczyzną szanse na zapłodnienie są zerowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apropoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-06, 08:52   #2003
Janekbednarz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Apropoa Pokaż wiadomość
Jesteś mężczyzną czy kobietą?
Jezeli uprawiałeś seks z mężczyzną szanse na zapłodnienie są zerowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kobietą....
pisze z konta ktore kiedys zalozyl tu moj facet.
Janekbednarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-06, 09:06   #2004
Lala1996
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 47
Dot.: Seks bez gumki - głupota

Cytat:
Napisane przez Janekbednarz Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ma pytanko, bo lekko schizuje.
Uprawialismy seks z chlopakiem, uzywalismy gumki, zalozyl ją dobrze i wszystko bylo ok, doszedł w gumce a nawet przed jeszcze "wyszedl ze mnie" i doszedl w gumce.
WIEM, ze teoretycznie zero szans na ciaze bo wszystko bylo okej, ale jakos schizuje, uspokoicie mnie jakos? proszę
Na takie schizy polecam zmienić metodę antykoncepcji - np. na pigułki sama też tak miałam, przez co nakręcałam sobie spiralę stresu i przez to były opóźnienia okresu później itp, itd.
Lala1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-06, 13:37   #2005
Janekbednarz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 39
Dot.: Seks bez gumki - głupota

Cytat:
Napisane przez Lala1996 Pokaż wiadomość
Na takie schizy polecam zmienić metodę antykoncepcji - np. na pigułki sama też tak miałam, przez co nakręcałam sobie spiralę stresu i przez to były opóźnienia okresu później itp, itd.
I pigulki są lepsze niz gumki? nie bedzie az takich schiz? nie wiem sama...
ja zawsze sie obawiam gumki ze cos moglo sie przedostac itp jakis preejakulat nawet (
Janekbednarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-06, 13:50   #2006
Apropoa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 46
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Ok, widzę że macie prawdziwa wspólnotę
Prezerwatywa nie daje 100% zabezpieczenia przed ciąża, chyba w Waszym wypadku najlepsza będzie wstrzemięźliwość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apropoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-06, 15:42   #2007
Janekbednarz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Apropoa Pokaż wiadomość
Ok, widzę że macie prawdziwa wspólnotę
Prezerwatywa nie daje 100% zabezpieczenia przed ciąża, chyba w Waszym wypadku najlepsza będzie wstrzemięźliwość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozuemiem ze nie daje, jesli np jest uszkodzona lub za pozno zalozona itp, ale jesli jest zalozona przed stosunkiem, poprawnie i jest okej to chyba daje skutecznosc 100 procent ? czy nie?
Janekbednarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-06, 17:55   #2008
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Janekbednarz Pokaż wiadomość
Rozuemiem ze nie daje, jesli np jest uszkodzona lub za pozno zalozona itp, ale jesli jest zalozona przed stosunkiem, poprawnie i jest okej to chyba daje skutecznosc 100 procent ? czy nie?
Jeśli jest cała, nie pęknie to możesz być spokojna.

Wysłane z mojego RMX3624 przy użyciu Tapatalka
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-07, 09:29   #2009
Lala1996
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 47
Dot.: Seks bez gumki - głupota

Cytat:
Napisane przez Janekbednarz Pokaż wiadomość
I pigulki są lepsze niz gumki? nie bedzie az takich schiz? nie wiem sama...
ja zawsze sie obawiam gumki ze cos moglo sie przedostac itp jakis preejakulat nawet (
No sluchaj, to zależy od indywidualnych preferencji... ja z pigułkami czuję się bardzo komfortowo psychicznie - a z prezerwatywami jakoś nigdy się nie mogę w 100% odprężyć podczas zbliżeń. Każdy ma inaczej, niektórzy się czują super pewnie w stosunku przerywanym ja w ciągu 9 lat wypróbowałam już na sobie kilka metod antykoncepcji i dla mnie najlepsze są pigułki
Lala1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-07, 14:36   #2010
Masza1997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Hej dziewczyny, ja z podobnym problemem co wyzej. Tzn.
Zawsze uzywamy prezerwaytwy i staramy się uważać, sprawdzać czy nie pekla itp chociaz pekniecie widac i czuc chyba od razu co nie? czesto sprawdzamy pod woda po seksie.
Ostatnio uprawialismy seks i partner skonczyl w gumce, zdjal, w srodku byla sperma bo bylo widac, ale nie sprawdzalismy juz pod wodą czy nie bylo jakiejs "malej dziurki' itp. i teraz mam lekkie schizy.
Ogolnie zawsze po seksie z gumka mimo, ze uwazamy to mam schizy i sie boje... stresuje... czy to normalne czy jakis lek i powinnam sie udac do psychiatry nawet moze?
Czy prawdilowo uzyta prezerewaytywa jest skuteczna i nie zajedzie sie w ciaze? nie chce brac tabletek...
Masza1997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-07 20:51:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:12.