Polecane farby. Farby, koloryzacja, pielęgnacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-22, 11:57   #1
finezja19
Raczkowanie
 
Avatar finezja19
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 245
Smile

Polecane farby. Farby, koloryzacja, pielęgnacja


Chciałam stworzyc wątek, gdzie poruszone są tematy koloryzacji włosów. Jest wiele wątków o poszczególnych farbach, farbowaniu, ale fajnie byłoby, gdyby wszystko było w jednym miejscu, no i świeże informacje i wasze pomysły.Napiszcie jakie farby, szmpony, farby koloryzujące używacie i jak pielęgnujecie swoje farbowane włosy. Czego unikac, a co godne polecenia i czy faktycznie odcień wychodzi podobny do tego na próbkach.
finezja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 09:14   #2
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Dot.: Polecane farby. Farby, koloryzacja, pielęgnacja

Włosy farbuję na ciemny brąz.Używam Castinga ale dziś postanowiłam kupić Polly Brilance a farbowane włosy pielęgnuję szamponem i odżywką z serii Loreala te czerwone.
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 10:04   #3
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Polecane farby. Farby, koloryzacja, pielęgnacja

Ja mam szczęście do farb drogeryjnych; raz w życiu mój fryzjer zaszalał z Majirelem, na którym normalnie pracuje - i po miesiącu ze łzami w oczach ucinał mi rozdwojone i suche końcówki (jakieś 4/5 cm).

Od kilku lat farbuję na zmianę Garnier Belle Color i L'Oreal Recital Preferance. Nie farbowałam nigdy na kolor wybitnie "różniący się" od mojego naturalnego odcienia. Jestem zimną, myszowatą, ciemną blondynką, i zawsze farbuję na kolory w granicach "złoty jasny brąz", złoty jasny szatyn itp.". Miesiąc temu zaszalałam z "mroźnym kasztanem" Recital Preferance i wyszło coś pomiędzy bordo - rudym - brązowym - paskudztwo straszne.
Recital Preferance do swoich farb dodaje rewelacyjne odżywki - tzn. składowo wychodzi mi, że Absolut Repair, tylko w innej tubce. Kolor chronią średnio, ale świetnie nawilżają i wygładzają.

Do farb zastrzeżeń nie mam, włosy mam zdrowe, błyszczące, nic się z nimi nie dzieje.

Moja pielęgnacja jest wybitnie skomplikowana, szamponów używam różnych, odżywek też, ale takie podstawy to w tej chwili aloes, nmf, keratyna i mleczko pszczele. Z silikonów amodimethicone (w różnych odżywkach).
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 18:37   #4
ArumiKusai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: Polecane farby. Farby, koloryzacja, pielęgnacja

.

Edytowane przez ArumiKusai
Czas edycji: 2008-10-27 o 18:44 Powód: niechcacy wrzucona ponownie wiadomosc, ta z błędami
ArumiKusai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 18:40   #5
ArumiKusai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: Polecane farby. Farby, koloryzacja, pielęgnacja

Ja swoją przygodę z farbowaniem zaczęłam od Safiry, szkarłatna róża. Kolor był piękny, ale włosy się strasznie zniszczyły i jak wypłowiały to zostało takie rudawe nie wiadomo co.
przez kilka lat nie farbowałam wcale, ale te czerwienie ciągle za mną chodziły, jednak perspektywa suchego rudego siana mnie trzymała od czerwieni z dala.
Az nie odkryłam henny,a z braku kasy na czysty proszek, zakupiłam sobie Venite ziołowy balsam koloryzujący, burgund.
Włosy sypkie, mięciutkie, ugrzecznione(nie wywijają się tak ja k to miały w zwyczaju) i wyraźnie zdrowe. Kolor jest piękny, kwestia ile wytrzyma, bo to farba roślinna bez chemii, wiec i bez utrwalaczy.
Tak czy inaczej, Venite polecam! (tylko nie wolno jej stosować na włosy farbowane farbami metalicznymi, bo może wyjść katastrofa)
ArumiKusai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 13:43   #6
finezja19
Raczkowanie
 
Avatar finezja19
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 245
Dot.: Polecane farby. Farby, koloryzacja, pielęgnacja

A Ma ktoś jeszcze doświadczenia z Safirą? Faktycznie niszczy włosy?
finezja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 18:39   #7
Tasama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 11
Dot.: Polecane farby. Farby, koloryzacja, pielęgnacja

Ja farbowałam włosy na pomarańczowo najpierw farbą ganier ale szybko sie zmyła a później henną farba boska kolor utrzymywal się i włosy nie były tak zniszczone obecnie mam głeboki mahoń z garniera (450 nr farby) juz od 3 tyg i kolor jest super nie zmywa się i włosy lśnią
Tasama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-30, 15:14   #8
eveline7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 91
Dot.: Polecane farby. Farby, koloryzacja, pielęgnacja

witam wszystkie wizażanki. mam pytanie , może nie na temat ale błagam o odpowiedź. mianowicie, czy któraś z was używała farby loreal feria mango? bardzo chciałabym się dowiedzieć jak ona wychodzi na włosach ( mile widziane zdjęcia ), czy jest godna uwagi? bardzo chciałabym mieć rude włosy, miałam już wiele prób u fryzjera i mam dosyć, zawsze wychodzą brąz lub czerwone, a ja ienawidzę czerwonego koloru na włosach. jak mi wyjdzie ta farba na włosach jany brąz pomieszany z czerwienią, odrost mam ciemny blond. czy wyjdzie jednolicie? proszę o odpowiedź i zdjęcia. Z góry dziękuję, i sorki za mała zmiane tematu...
eveline7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.