sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;)) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-18, 07:42   #271
reavena
Raczkowanie
 
Avatar reavena
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 60
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Dziewczyny, a jak Wam idą poszukiwania sukien ślubnych? Kupujecie w Sączu, czy może gdzieś indziej? Ja nie jestem z Nowego Sącza, ale mój ślub właśnie tam się odbędzie... ale chciałabym poogladać również sukienki w okolicach NS, polecacie jakieś salony?
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero... zakupy!

7 września 2013
reavena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 12:42   #272
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Cytat:
Napisane przez reavena Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak Wam idą poszukiwania sukien ślubnych? Kupujecie w Sączu, czy może gdzieś indziej? Ja nie jestem z Nowego Sącza, ale mój ślub właśnie tam się odbędzie... ale chciałabym poogladać również sukienki w okolicach NS, polecacie jakieś salony?

dołączam się do pytania chociaż mniej więcej wiem gdzie pójdę buszować: Eurostyl, Trendy Bride, Honoratka, Agnes, Kaja.... o jakimś salonie zapomniałam??
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 13:24   #273
martam881
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Cytat:
Napisane przez reavena Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak Wam idą poszukiwania sukien ślubnych? Kupujecie w Sączu, czy może gdzieś indziej? Ja nie jestem z Nowego Sącza, ale mój ślub właśnie tam się odbędzie... ale chciałabym poogladać również sukienki w okolicach NS, polecacie jakieś salony?
Ja polecam salon Kaja jak dla mnie tam są najładniejsze sukienki ze wszystkich w Sączu, ale też ceny mają wysokie ( zależy ile kto chce przeznaczyć) ale co do Kaji warto iść też do ich komisu sukien ślubnych większość sukienek tam jest z ich kolekcji i kosztują przynajmniej przez połowę mniej ( w cenie wszystkie przeróbki, dodatki do sukienki oraz stroik na samochód), polecam również Honoratkę (sama swoją suknie tam kupiłam, też mają wybór, ale cena też dużo odegrała znaczenie), dokładnie jest jeszcze Eurostyl, ma 2 punkty jeden koło drugiego, trendy bridge koło Honoratki na Lwowskiej (koło muzeum- dla osób nie z Sącza) był jeszcze jeden w rynek 13 ale słyszałam że zamknęli.
martam881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 15:45   #274
kami2019
Raczkowanie
 
Avatar kami2019
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: 49° 37' N, 20° 41' E
Wiadomości: 149
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

A ja polecam wam wypad do krakowskich salonów, tyle że do tych mniejszych na ul.Św. Filipa(np Euro-Moda)... suknie naprawdę bardzo ładne i ceny przystępne...a można jeszcze trafić na jakąś obniżkę Natomiast na ul. Długiej hmm... tam są salony w który suknie mają ceny z kosmosu ;p. Jeśli chodzi o Nowy Sącz to najlepiej rozglądać się w Eurostylu i Kaji, w obu salonach przemiłe panie .

A możecie polecić jakąś dobrą fryzjerkę i kosmetyczkę w NS? bo tu mam problem...
__________________
'CO' i "GDYBY' to dwa niewinne słowa, ale gdy stają razem obok siebie, nabierają mocy, by prześladować Cię przez całe życie...
kami2019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 19:48   #275
agi_1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 73
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Szukałam sukienki w nowym sącz w żanym z salonów nie znalazłam sukienki którą bym chciała założyć na swój slub ... w eurostylu kobieta dała mi do mierzenia suknie w której czułam się przynajmniej 20 kg grubsza.. pojechałam do krk byłam w kilku salonach na długiej i w rynku... w każdym salonie mierzyłam po kilka sukien i wyglądałam naprawdę dobrze i co najważniejsze czułam się wnich dobrze (nie to co w ns) ... ostatecznie zamówiłam w madonnie ...
agi_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 12:04   #276
staffka
Raczkowanie
 
Avatar staffka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 165
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Ja polecam Trendy Bride na Lwowskiej, cenowo bardzo przyjemnie, Pani uprzejma i pomocna, nie wciska na siłę tylko podpowiada co pasuje co nie. Suknie mają swoje oraz sprowadzane z USA chyba. Bardzo ładne i dobre jakościowo. Powiem wam, że sama jestem w szoku, ale to był pierwszy salon jaki odwiedziłam i druga sukienka którą tam mierzyłam okazała się tą jedyną. Potem oczywiście przeleciałam pozostałe salony ale jednak nic mnie tak nie zachwyciło ja tam. W dodatku promocyjna cena też mnie zmotywowała i w ciągu dwóch dni załatwiłam sprawę sukni ślubnej W szoku jestem ponieważ jestem osobą która ma ogromne problemy z podjęciem decyzji zakupowych szczególnie takich dość kosztownych i ważnych a tu rach ciach i po "problemie".
staffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 14:22   #277
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Jak tak czytam Wasze wypowiedzi to zaczynam się bać... Mój ślub jest czerwcu i myślałam, że na zakup sukni mam jeszcze czas... a tu widzę, że chyba jestem w błędzie
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-07, 18:28   #278
kami2019
Raczkowanie
 
Avatar kami2019
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: 49° 37' N, 20° 41' E
Wiadomości: 149
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

ja tez w czerwcu amb86 a Ty, którego czerwca? suknie kupowałam w grudniu... pospiesz się bo niektóre suknie muszą być sprowadzane, a niektóre szyte pod ciebie na miarę.
Ja dzisiaj łaziłam po Sączu za butami...bo potrzebuje ich do przymiarki... i troszkę sie załamałam, bo nie mogę mieć zbyt wysokich, a tu wszystkie takie szpile a jak niski to takie twarde i niewygodne że szok! Już nawet nad jakimś innym kolorem się zastawiałam i dopasować do tego bukiet i coś jeszcze... ale teraz taki okres że wszędzie same buty w kolorach brąz, krem, czerwień, czerń,szarości... i co ja zrobię? ratunku...
__________________
'CO' i "GDYBY' to dwa niewinne słowa, ale gdy stają razem obok siebie, nabierają mocy, by prześladować Cię przez całe życie...

Edytowane przez kami2019
Czas edycji: 2013-01-07 o 18:33
kami2019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 20:20   #279
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Cytat:
Napisane przez kami2019 Pokaż wiadomość
ja tez w czerwcu amb86 a Ty, którego czerwca? suknie kupowałam w grudniu... pospiesz się bo niektóre suknie muszą być sprowadzane, a niektóre szyte pod ciebie na miarę.
Ja dzisiaj łaziłam po Sączu za butami...bo potrzebuje ich do przymiarki... i troszkę sie załamałam, bo nie mogę mieć zbyt wysokich, a tu wszystkie takie szpile a jak niski to takie twarde i niewygodne że szok! Już nawet nad jakimś innym kolorem się zastawiałam i dopasować do tego bukiet i coś jeszcze... ale teraz taki okres że wszędzie same buty w kolorach brąz, krem, czerwień, czerń,szarości... i co ja zrobię? ratunku...
22 a gdzie Ty kupilas swoja?
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 08:42   #280
ewelinag166
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Witam! ja chciałam zapytać ile kosztuje kupno sukni w salonie w Nowym Sączu, w jakich okresach są na przykład jakieś promocje?
ewelinag166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 12:50   #281
staffka
Raczkowanie
 
Avatar staffka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 165
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Ja swoją zamówiłam w trendy bride za 999zł, w cenie też przeróbki, ale musiałam się zdecydować do końca roku. Mieli taką promocję na cała ich kolekcję 2013. Od stycznia ta kolekcja ma być już po normalnej cenie, babeczka coś mówiła ze tak do 2000zł. A że się w swojej zakochałam to nie zastanawiałam się długo i skorzystałam z promocji. Widziałam że w honoratce też była promocja za 1000 nowa kolekcja ale nie wiem do kiedy, W eurostylu ceny ok 2500zł i wyżej.
staffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-09, 13:37   #282
kami2019
Raczkowanie
 
Avatar kami2019
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: 49° 37' N, 20° 41' E
Wiadomości: 149
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
22 a gdzie Ty kupilas swoja?
a ja 29 , suknie kupowałam w Krakowie na ul. św. Filipa, mały salonik Euro-Moda pisałam już wcześniej. Suknia kosztowała 1800zł, Panie opuściły mi 200zł...
__________________
'CO' i "GDYBY' to dwa niewinne słowa, ale gdy stają razem obok siebie, nabierają mocy, by prześladować Cię przez całe życie...
kami2019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 14:58   #283
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

dziewczyny pokazujcie te suknie! moze zalozymy nowy watek, bo zeszlysmy troszke z tematu sal weselnych...
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 16:53   #284
agi_1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 73
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Cytat:
Napisane przez kami2019 Pokaż wiadomość
a ja 29 , suknie kupowałam w Krakowie na ul. św. Filipa, mały salonik Euro-Moda pisałam już wcześniej. Suknia kosztowała 1800zł, Panie opuściły mi 200zł...
ja też 29
agi_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 16:56   #285
kami2019
Raczkowanie
 
Avatar kami2019
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: 49° 37' N, 20° 41' E
Wiadomości: 149
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

jestem za, przydałby się nowy wątek "sadeckich" panien młodych ich sukni, ale też fryzjerek, kosmetyczek, bukietów, zaproszeń(?) itd...bo ten mial dotyczyć sal weselnych...
...ja niestety na razie nie mam zbyt wyraźnych zdjęć swojej sukni, tylko takie z telefonu ale po przymiarce chętnie się pochwale

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez agi_1988 Pokaż wiadomość
ja też 29
świetnie w Sączu? w którym kościele? może w tym samym hehe
__________________
'CO' i "GDYBY' to dwa niewinne słowa, ale gdy stają razem obok siebie, nabierają mocy, by prześladować Cię przez całe życie...
kami2019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 22:31   #286
kami2019
Raczkowanie
 
Avatar kami2019
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: 49° 37' N, 20° 41' E
Wiadomości: 149
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Dziewczyny!!! Zapraszam do udzielania się w nowym wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post38577787
Mam nadzieje że dobrze dodałam link
__________________
'CO' i "GDYBY' to dwa niewinne słowa, ale gdy stają razem obok siebie, nabierają mocy, by prześladować Cię przez całe życie...
kami2019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 17:04   #287
kudlatek20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 5
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Witam, szukam lokalu do wynajęcia na 200 osób, mam swój katering potrzebuje tylko lokalu. Znacie może coś?
kudlatek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 08:29   #288
martam881
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Cytat:
Napisane przez kudlatek20 Pokaż wiadomość
Witam, szukam lokalu do wynajęcia na 200 osób, mam swój katering potrzebuje tylko lokalu. Znacie może coś?
Obawiam się że na terenie Nowego Sącz będzie trudno ze znalezieniem lokalu większość domów weselnych ma swoje ekipy i nie zgadzają się żeby im ktoś gotował u nich w kuchni. Jedynie co to jakieś remizie ale tam 200 osób nie pomieścisz.
Mogę doradzić tyle żeby obdzwonić te większe lokale i po prostu zapytać,
Zgrzyt,
Grześ w Nawojowej,
Dworek pod Dębami w Nawojowej,
Alfa 2 Wielogłowy,
Platinum na basenie,
nie wiem jak tam jest teraz zmienił się właściciel dom weselny pod Jodłami to jest na Witosa blisko tego domu weselnego na basenie co pisałam.
zielone tarasy na barskim ale nie wiem ile tam ludzi mieszczą,
Kwiat Lotosu Wielopole
Zajazd u Krystyny i Promyk -Ptaszkowa
Acapulko Kamionka
Napewno myślę że nie ma co dzwonić do Orbisu, panoramy czy biznes klubu.
Myślę, że wypisałam większośc lokali.
martam881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 18:35   #289
reavena
Raczkowanie
 
Avatar reavena
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 60
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Dziewczyny, a znacie może jakiegoś dobrego wodzireja/dróżbę? moje wesele ma być tradycyjne, więc nie może zabraknąć "obigrawki"
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero... zakupy!

7 września 2013
reavena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 07:41   #290
kudlatek20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 5
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

ja polecam Stanisława Górkę z Ptaszkowej tel.609798386 byłam na weselu gdzie był drużbą i jest świetny sama sobie go zarezerwowałam na moje wesele
kudlatek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 22:33   #291
reavena
Raczkowanie
 
Avatar reavena
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 60
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

A widziałaś gdzieś może na internecie jakiś filmik z wesela, na którym on był? Jeśli tak to prosiłabym o link
Jutro do niego przedzwonię, ciekawe czy bedzie miał jeszcze wolny termin, wielkie dzięki!!!
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero... zakupy!

7 września 2013
reavena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 12:51   #292
ala2013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

witam wszystkich,w przyszłym roku czeka mnie ślub,ten wyczekany...
polećcie sale weselna taka na 100 osób,myślałam o noce i dnie,las vegas,kwiat lotosu ale tam chyba drogo...sala zygmuntowska? tam jest od 130 miał ktoś tam wesele?pozdrawiam
ala2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 08:39   #293
ala2013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

do skasowania

Edytowane przez ala2013
Czas edycji: 2013-02-25 o 08:25
ala2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 09:57   #294
kami2019
Raczkowanie
 
Avatar kami2019
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: 49° 37' N, 20° 41' E
Wiadomości: 149
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Cytat:
Napisane przez ala2013 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich w przyszłym roku czeka mnie wesle, i zaczynamy od szukania sali...która ?interesuje mnie Sącz myślałam o zgrzycie,beskidzie?
sala zygmuntowska co myslicie?
Musisz przejrzeć wątek, o ile dobrze pamiętam dziewczyny wypowiadały się na temat Zgrzytu, o Sali Zygmuntowskiej tez coś było
A i jeśli planujesz wesele na 2014 to radziłabym się prędko rozglądać za salą bo może się okazać że w tej wymarzonej nie ma już terminów, niektórzy rezerwują dwa lata wcześniej
__________________
'CO' i "GDYBY' to dwa niewinne słowa, ale gdy stają razem obok siebie, nabierają mocy, by prześladować Cię przez całe życie...

Edytowane przez kami2019
Czas edycji: 2013-02-22 o 10:02
kami2019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 12:51   #295
gosiunia178
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Witam! Postanowiłam do Was dołączyć ponieważ również planuje wesele, co prawda dopiero w 2015 roku ale z tego co zdązyłam zauważyć jest to najwyższa pora. Chcemy aby nasz ślub odbył sie w okresie wakacji czerwiec-sierpień i jak sie okazało pare domów weselnych w których bylismy ma wolne pojedyncze terminy na ten okres. Wiec stwierdzilismy że nie ma na co czekać, jeśli chcemy wszystko dograć trzeba się za to zabrać.
Obejrzeliśmy wszystkie sale weselne które nas interesowały (dodam że wesele bedzie na ok 150-160 osób) I teraz mamy dylemat. najbardziej podoba nam się sala Casablanka i Grześ w nawojowej. Bardzo proszę o jakieś opinie zarówno Grzesia jak i Casablanki. Pozdrawiam
gosiunia178 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 08:44   #296
martam881
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Cytat:
Napisane przez ala2013 Pokaż wiadomość
witam wszystkich,w przyszłym roku czeka mnie ślub,ten wyczekany...
polećcie sale weselna taka na 100 osób,myślałam o noce i dnie,las vegas,kwiat lotosu ale tam chyba drogo...sala zygmuntowska? tam jest od 130 miał ktoś tam wesele?pozdrawiam
Doradzam przeczytać wcześniejsze wątki w tym temacie( to tylko 10 stron) , dziewczyny wypowiadały się na temat sal które znają się w Sączu jak i okolicach.
martam881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 08:30   #297
ala2013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Cytat:
Napisane przez kami2019 Pokaż wiadomość
Musisz przejrzeć wątek, o ile dobrze pamiętam dziewczyny wypowiadały się na temat Zgrzytu, o Sali Zygmuntowskiej tez coś było
A i jeśli planujesz wesele na 2014 to radziłabym się prędko rozglądać za salą bo może się okazać że w tej wymarzonej nie ma już terminów, niektórzy rezerwują dwa lata wcześniej
dzieki wielkie jeżeli mysle o pażdzierniku to też?tak wcześnie się rezerwuje sale? dzieki znalazłam opinię na 9 str
ala2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 09:34   #298
kami2019
Raczkowanie
 
Avatar kami2019
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: 49° 37' N, 20° 41' E
Wiadomości: 149
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Cytat:
Napisane przez ala2013 Pokaż wiadomość
dzieki wielkie jeżeli mysle o pażdzierniku to też?tak wcześnie się rezerwuje sale? dzieki znalazłam opinię na 9 str
Niestety tak wcześnie, każdy chce mieć to co najlepsze i stąd taki mały wyścig szczurów Jeśli chodzi o październik może być mniejsze obłożenie, musisz podzwonić i popytać jak z terminami. My co prawda tez rezerwowaliśmy jakoś półtora roku wcześniej, ale już nie było wolnego terminu w lokalu który sobie upatrzyliśmy. Powodzenia
__________________
'CO' i "GDYBY' to dwa niewinne słowa, ale gdy stają razem obok siebie, nabierają mocy, by prześladować Cię przez całe życie...
kami2019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 11:32   #299
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

A jeśli chodzi jeszcze o jakieś zespoły takie nasze regionalne? Ale wiecie, z jajem i przytupem i najlepiej z dobrym wodzirejem żeby rozkręcił imprezę i zaśpiewał pod domem. Czy macie jakieś propozycje oprócz tych, wymienionych wcześniej? będę bardzo wdzieczna!
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 14:55   #300
ag_ag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Witam! mam do odstąpienia termin na wesele 20 września 2014 w hotelu Platinum ( były motel Nad Łubinką) http://www.platinumns.pl
Sala bardzo ładna spokojnie 120 osób się w niej zmieści opcja z ciastami 140 zł bez ciasta 130 zł., ale bardziej opłaca się z ciastami, gdyż właścicielem jest cukiernik albo piekarz w każdym razie dobre są ciasta. Napoje bez ograniczeń tylko te, które są w butelkach są płatne jeśli goście przekroczą limit. Mo i jedzenia bardzo dużo podobno to miejsce nie cieszyło się dobrą renomą z powodu jedzenia; jednak zmienił się właściciel i jakość jedzenia [podobno wzrosła. Gratis dla państwa młodych jest również apartament. W hotelu jest 20 albo 22 miejsca płatne 50 zł za osobę i jeśli bierze się dużą liczbę pokoi śniadanie jest w cenie. Odstępuje z innych powodów tą salę i termin niż niezadowolenie z usług tego hotelu. Przy podpisywaniu umowy należy wpłacić zaliczkę 1000 zł, i za tyle odstąpie ten termin. Zaliczka jest już wpłacona więcej informacji na priv.
ag_ag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-26 09:36:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.